Jiangxi Women’s Tennis Open 2017

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Jiangxi Women’s Tennis Open 2017
Miejsce  Chiny
Nanchang
Obiekt Nanchang International Tennis Center
Nawierzchnia Twarda
Data 24–30.07.2017
WTA Tour
Kategoria WTA International Series
Pula nagród 250 000 $
Drabinka 32S/16Q/16D
Zwyciężczynie
Gra pojedyncza
Chińska Republika Ludowa Peng Shuai
Gra podwójna
Chińska Republika Ludowa Jiang Xinyu
Chińska Republika Ludowa Tang Qianhui
2016 2018
Strona internetowa

Jiangxi Women’s Tennis Open 2017tenisowy turniej WTA kategorii WTA International Series w sezonie 2017 z cyklu Jiangxi Women’s Tennis Open rozgrywany w dniach 24–30 lipca 2017 roku w Nanchangu na kortach twardych o puli nagród wynoszącej 250 000 dolarów amerykańskich.

Gra pojedyncza[edytuj | edytuj kod]

Zawodniczki rozstawione[edytuj | edytuj kod]

NumerTenisistkaRankingOsiągnięcie
01Chińska Republika Ludowa Zhang Shuai 28 1. runda
02Chińska Republika Ludowa Peng Shuai 30 zwycięstwo
03Czechy Kristýna Plíšková 41 2. runda
04Chińska Republika Ludowa Wang Qiang 51 2. runda
05Chińska Republika Ludowa Duan Yingying 63 1. runda
06Serbia Jelena Janković 70 2. runda
7/WCChińska Republika Ludowa Zheng Saisai 71 1. runda
08Japonia Risa Ozaki 77 1. runda

Drabinka[edytuj | edytuj kod]

Klucz[edytuj kod]

  • w/o – walkower
  • k – krecz
  • d – dyskwalifikacja
  • Q – kwalifikant
  • WC – dzika karta
  • LL – szczęśliwy przegrany
  • Alt – zawodnik zastępczy
  • PR – ochrona rankingu
  • SE – zawodnik zwolniony
  • ITF – ranking ITF
  • JE – ranking juniorski

Faza finałowa[edytuj | edytuj kod]

  Ćwierćfinały Półfinały Finał
  WC  Chińska Republika Ludowa Wang Yafan 7 6  
 Chińskie Tajpej Hsieh Su-wei 67 0  
  WC  Chińska Republika Ludowa Wang Yafan 0 2  
   Japonia Nao Hibino 6 6  
 Japonia Nao Hibino 6 6
  Q  Chińska Republika Ludowa Lu Jingjing 2 3  
     Japonia Nao Hibino 3 2
  2  Chińska Republika Ludowa Peng Shuai 6 6
   Australia Arina Rodionowa 1 5  
 Chińska Republika Ludowa Han Xinyun 6 7  
 Chińska Republika Ludowa Han Xinyun 0 3
  2  Chińska Republika Ludowa Peng Shuai 6 6  
 Chińska Republika Ludowa Zhu Lin 62 0
  2  Chińska Republika Ludowa Peng Shuai 7 6  

Faza początkowa[edytuj | edytuj kod]

1. runda   2. runda   Ćwierćfinały
1  Chińska Republika Ludowa Zhang Shuai 4 7 4  
 Chińskie Tajpej Chang Kai-chen 6 66 6      Chińskie Tajpej Chang Kai-chen 0 2  
 Japonia Miyu Katō 1 4     WC  Chińska Republika Ludowa Wang Yafan 6 6  
WC  Chińska Republika Ludowa Wang Yafan 6 6       WC  Chińska Republika Ludowa Wang Yafan 7 6
 Chińska Republika Ludowa Gao Xinyu 3 64        Chińskie Tajpej Hsieh Su-wei 67 0
 Chińskie Tajpej Hsieh Su-wei 6 7      Chińskie Tajpej Hsieh Su-wei 4 6 6
Q  Japonia Eri Hozumi 2 6 6     Q  Japonia Eri Hozumi 6 3 4  
7/WC  Chińska Republika Ludowa Zheng Saisai 6 2 0  
1. runda   2. runda   Ćwierćfinały
3  Czechy Kristýna Plíšková 6 7  
 Korea Południowa Jang Su-jeong 3 64     3  Czechy Kristýna Plíšková 3k  
 Japonia Nao Hibino 6 3 6      Japonia Nao Hibino 0  
 Chińska Republika Ludowa Zhang Kailin 2 6 3        Japonia Nao Hibino 6 6
Q  Chińska Republika Ludowa Lu Jingjing 6 1 7       Q  Chińska Republika Ludowa Lu Jingjing 2 3
 Kazachstan Zarina Dijas 3 6 66     Q  Chińska Republika Ludowa Lu Jingjing 2 6 6
Q  Chińska Republika Ludowa Kang Jiaqi 2 5     6  Serbia Jelena Janković 6 1 2  
6  Serbia Jelena Janković 6 7  
1. runda   2. runda   Ćwierćfinały
5  Chińska Republika Ludowa Duan Yingying 5 4  
 Australia Arina Rodionowa 7 6      Australia Arina Rodionowa 6 6  
Q  Chińska Republika Ludowa You Xiaodi 3 6 4      Chińska Republika Ludowa Liu Fangzhou 4 2  
 Chińska Republika Ludowa Liu Fangzhou 6 1 6        Australia Arina Rodionowa 1 5
LL  Tajlandia Peangtarn Plipuech 1 66        Chińska Republika Ludowa Han Xinyun 6 7
 Chińska Republika Ludowa Han Xinyun 6 7      Chińska Republika Ludowa Han Xinyun 5 7 6
Q  Wielka Brytania Harriet Dart 4 1     4  Chińska Republika Ludowa Wang Qiang 7 62 3  
4  Chińska Republika Ludowa Wang Qiang 6 6  
1. runda   2. runda   Ćwierćfinały
8  Japonia Risa Ozaki 0 5  
 Chińska Republika Ludowa Zhu Lin 6 7      Chińska Republika Ludowa Zhu Lin 6 6  
Q  Chińska Republika Ludowa Xun Fangying 3 7 6     Q  Chińska Republika Ludowa Xun Fangying 3 4  
WC  Chińska Republika Ludowa Zheng Wushuang 6 5 2        Chińska Republika Ludowa Zhu Lin 62 0
 Rosja Ałła Kudriawcewa 5 6 4       2  Chińska Republika Ludowa Peng Shuai 7 6
 Czechy Tereza Martincová 7 2 6      Czechy Tereza Martincová 2 2k
 Japonia Kurumi Nara 5 6 3     2  Chińska Republika Ludowa Peng Shuai 6 3  
2  Chińska Republika Ludowa Peng Shuai 7 4 6  

Pula nagród[edytuj | edytuj kod]

Runda Pieniądze ($) Punkty (WTA)
Zwyciężczyni 43 000 280
Finalistka 21 400 180
Półfinalistka 11 500 110
Ćwierćfinalistka 6175 60
2. runda 3400 30
1. runda 2100 1

Gra podwójna[edytuj | edytuj kod]

Zawodniczki rozstawione[edytuj | edytuj kod]

NumerTenisistkiRankingOsiągnięcie
01Japonia Nao Hibino
Japonia Miyu Katō
82 półfinał
02Japonia Shūko Aoyama
Chińskie Tajpej Chang Kai-chen
149 1. runda
03Japonia Makoto Ninomiya
Japonia Kotomi Takahata
169 ćwierćfinał
04Rosja Ałła Kudriawcewa
Australia Arina Rodionowa
182 finał

Drabinka[edytuj | edytuj kod]

1. runda   Ćwierćfinały   Półfinały   Finał
1  Japonia Nao Hibino
 Japonia Miyu Katō
6 2 10  
 Japonia Junri Namigata
 Japonia Riko Sawayanagi
2 6 5     1  Japonia Nao Hibino
 Japonia Miyu Katō
6 6  
 Tajlandia Nicha Lertpitaksinchai
 Tajlandia Peangtarn Plipuech
6 3 10      Tajlandia Nicha Lertpitaksinchai
 Tajlandia Peangtarn Plipuech
3 2  
 Japonia Eri Hozumi
 Japonia Risa Ozaki
4 6 8       1  Japonia Nao Hibino
 Japonia Miyu Katō
2 1  
4  Rosja Ałła Kudriawcewa
 Australia Arina Rodionowa
6 7       4  Rosja Ałła Kudriawcewa
 Australia Arina Rodionowa
6 6  
 Chińska Republika Ludowa Liu Chang
 Chińska Republika Ludowa Lu Jiajing
4 61     4  Rosja Ałła Kudriawcewa
 Australia Arina Rodionowa
7 6
 Chińska Republika Ludowa Han Xinyun
 Chińska Republika Ludowa Zhu Lin
6 6      Chińska Republika Ludowa Han Xinyun
 Chińska Republika Ludowa Zhu Lin
5 2  
 Chińska Republika Ludowa Wang Yafan
 Chińska Republika Ludowa Zhang Kailin
1 2       4  Rosja Ałła Kudriawcewa
 Australia Arina Rodionowa
3 2
 Chińska Republika Ludowa Jiang Xinyu
 Chińska Republika Ludowa Tang Qianhui
7 6        Chińska Republika Ludowa Jiang Xinyu
 Chińska Republika Ludowa Tang Qianhui
6 6
 Chińska Republika Ludowa Duan Yingying
 Chińska Republika Ludowa Wang Qiang
64 2      Chińska Republika Ludowa Jiang Xinyu
 Chińska Republika Ludowa Tang Qianhui
7 7  
WC  Chińska Republika Ludowa Sun Xuliu
 Chińska Republika Ludowa Zheng Wushuang
2 3     3  Japonia Makoto Ninomiya
 Japonia Kotomi Takahata
5 5  
3  Japonia Makoto Ninomiya
 Japonia Kotomi Takahata
6 6        Chińska Republika Ludowa Jiang Xinyu
 Chińska Republika Ludowa Tang Qianhui
7 7
 Stany Zjednoczone Jacqueline Cako
 Rosja Ksienija Łykina
4 3        Chińska Republika Ludowa Liang Chen
 Chińska Republika Ludowa Ye Qiuyu
62 5  
 Chińska Republika Ludowa Lu Jingjing
 Chińska Republika Ludowa You Xiaodi
6 6      Chińska Republika Ludowa Lu Jingjing
 Chińska Republika Ludowa You Xiaodi
3 3
 Chińska Republika Ludowa Liang Chen
 Chińska Republika Ludowa Ye Qiuyu
7 6      Chińska Republika Ludowa Liang Chen
 Chińska Republika Ludowa Ye Qiuyu
6 6  
2  Japonia Shūko Aoyama
 Chińskie Tajpej Chang Kai-chen
5 2  

Pula nagród[edytuj | edytuj kod]

Runda Pieniądze ($)[a] Punkty (WTA)[b]
Zwyciężczynie 12 300 280
Finalistki 6400 180
Półfinalistki 3435 110
Ćwierćfinalistki 1820 60
1. runda 960 1

Uwagi[edytuj | edytuj kod]

  1. Pieniądze za grę podwójną są wypłacane na parę.
  2. Punkty za grę podwójną przypisane są na osobę.

Bibliografia[edytuj | edytuj kod]

Linki zewnętrzne[edytuj | edytuj kod]