Junior Grand Prix w łyżwiarstwie figurowym

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Junior Grand Prix w łyżwiarstwie figurowym (ang. ISU Junior Grand Prix of Figure Skating) – to cykl zawodów w łyżwiarstwie figurowym juniorów, organizowany przez Międzynarodową Unię Łyżwiarską (ang. ISU) od sezonu 1997/98.

Zobacz też: Polacy na zawodach Junior Grand Prix

Zasady cyklu Junior Grand Prix[edytuj | edytuj kod]

Zawodnicy mogą startować w maksymalnie trzech wybranych zawodach z cyklu Grand Prix, z których w dwóch (wcześniej wyznaczonych) walczą o punkty. Najlepsza szóstka w każdej z kategorii, która zdobędzie najwięcej punktów bierze udział w Finale Junior Grand Prix, często przy okazji finału seniorskiego.

Nie ma stałej listy państw organizujących zawody JGP. Dotychczas (stan na 2018 r.) zawody były rozgrywane w następujących państwach: Andora, Armenia, Australia, Austria, Białoruś, Bułgaria, Chiny, Chińskie Tajpej, Chorwacja, Czechy, Estonia, Francja, Hiszpania, Holandia, Japonia, Kanada, Litwa, Łotwa, Meksyk, Niemcy, Norwegia, Polska, Republika Południowej Afryki, Rosja, Serbia, Słowacja, Słowenia, Stany Zjednoczone, Szwecja, Turcja, Ukraina, Węgry, Wielka Brytania, Włochy.

Zwycięzcy Junior Grand Prix[edytuj | edytuj kod]

Sezon 1997/98[edytuj | edytuj kod]

Zawody Soliści Solistki Pary sportowe Pary taneczne Źr.
Francja Stany Zjednoczone Timothy Goebel Rosja Jelena Pingaczewa Rosja Swietłana Nikołajewa / Aleksiej Sokołow Włochy Flavia Ottaviani / Massimo Scali
Bułgaria Bułgaria Iwan Dinew Stany Zjednoczone Morgan Rowe Rosja Alona Malcewa / Oleg Popow Włochy Federica Faiella / Luciano Milo
Ukraina Stany Zjednoczone Timothy Goebel Rosja Wiktorija Wołczkowa Ukraina Julija Obertas / Dmytro Pałamarczuk Stany Zjednoczone Jessica Joseph / Charles Butler
Niemcy Stany Zjednoczone Matthew Savoie Stany Zjednoczone Amber Corwin Stany Zjednoczone Natalie Vlandis / Jered Guzman Rosja Oksana Potdykowa / Dienis Pietuchow
Węgry Ukraina Witalij Danylczenko Rosja Julija Sołdatowa Rosja Alona Malcewa / Oleg Popow Stany Zjednoczone Jessica Joseph / Charles Butler
Słowacja Bułgaria Iwan Dinew Rosja Wiktorija Wołczkowa Rosja Wiktorija Maksiuta / Władisław Żownirski Włochy Flavia Ottaviani / Massimo Scali
Finał JGP Stany Zjednoczone Timothy Goebel Rosja Julija Sołdatowa Ukraina Julija Obertas / Dmytro Pałamarczuk Włochy Federica Faiella / Luciano Milo

Sezon 1998/99[edytuj | edytuj kod]

Zawody Soliści Solistki Pary sportowe Pary taneczne Źr.
Francja Francja Vincent Restencourt Rosja Irina Nikołajewa Ukraina Julija Obertas / Dmytro Pałamarczuk Ukraina Tetiana Kurkudym / Jurij Koczerženko
Meksyk Japonia Yosuke Takeuchi Japonia Yuko Kawaguchi Rosja Meliza Brozovich / Anton Nimienko Włochy Federica Faiella / Luciano Milo
Bułgaria Rosja Ilja Klimkin Węgry Tamara Dorofejev Rosja Wiktorija Maksiuta / Władisław Żownirski Włochy Flavia Ottaviani / Massimo Scali
Ukraina Ukraina Andrij Kyforenko Rosja Wiktorija Wołczkowa Ukraina Julija Obertas / Dmytro Pałamarczuk Ukraina Krystyna Kobaładze / Ołeh Wojko
Niemcy Francja Vincent Restencourt Rosja Irina Nikołajewa Rosja Wiktorija Maksiuta / Władisław Żownirski Stany Zjednoczone Jamie Silverstein / Justin Pekarek
Węgry Rosja Ilja Klimkin Węgry Júlia Sebestyén Rosja Jelena Bogospasajewa / Oleg Ponomarienko Rosja Julija Gołowina / Dienis Jegorow
Chińska Republika Ludowa Chińska Republika Ludowa Guo Zhengxin Japonia Yoshie Onda Chińska Republika Ludowa Zhang Dan / Zhang Hao Włochy Flavia Ottaviani / Massimo Scali
Słowacja Stany Zjednoczone Johnny Weir Rosja Wiktorija Wołczkowa Stany Zjednoczone Laura Handy / Paul Binnebose Rosja Natalja Romaniuta / Daniił Barancew
Finał JGP Francja Vincent Restencourt Rosja Wiktorija Wołczkowa Ukraina Julija Obertas / Dmytro Pałamarczuk Stany Zjednoczone Jamie Silverstein / Justin Pekarek

Sezon 1999/00[edytuj | edytuj kod]

Zawody Soliści Solistki Pary sportowe Pary taneczne Źr.
Chorwacja Niemcy Florian Just Rosja Olga Stiepanowa Ukraina Alona Sawczenko / Stanisław Morozow Rosja Swietłana Kulikowa / Arseni Markov
Kanada Japonia Soshi Tananka Rosja Irina Nikołajewa Kanada Chantel Poirier / Craig Buntin Stany Zjednoczone Tanith Belbin / Benjamin Agosto
Czechy Kanada Fedor Andreev Kanada Marianne Dubuc Rosja Julija Szapiro / Aleksiej Sokołow Ukraina Krystyna Kobaładze / Ołeh Wojko
Holandia Kanada Fedor Andreev Rosja Kristina Obłasowa Stany Zjednoczone Amanda Magarian / Jered Guzman Rosja Natalja Romaniuta / Daniił Barancew
Słowenia Niemcy Stefan Lindemann Rosja Irina Tkaczuk Rosja Julija Szapiro / Aleksiej Sokołow Rosja Jelena Chalawina / Maksim Szabalin
Szwecja Stany Zjednoczone Evan Lysacek Stany Zjednoczone Sasha Cohen Estonia Viktoria Shklover / Valdis Mintals Rosja Natalja Romaniuta / Daniił Barancew
Norwegia Chińska Republika Ludowa Gao Song Stany Zjednoczone Deanna Stellato Rosja Wiktorija Szlachowa / Grigorij Pietrowski Stany Zjednoczone Emilie Nussear / Brandon Forsyth
Japonia Japonia Soshi Tananka Stany Zjednoczone Jennifer Kirk Chińska Republika Ludowa Zhang Dan / Zhang Hao Włochy Flavia Ottaviani / Massimo Scali
Finał JGP Chińska Republika Ludowa Gao Song Stany Zjednoczone Deanna Stellato Ukraina Alona Sawczenko / Stanisław Morozow Rosja Natalja Romaniuta / Daniił Barancew

Sezon 2000/01[edytuj | edytuj kod]

Zawody Soliści Solistki Pary sportowe Pary taneczne Źr.
Francja Rosja Anton Smirnow Rosja Kristina Obłasowa Stany Zjednoczone Kristen Roth / Michael McPherson Ukraina Ałła Beknazarowa / Jurij Koczerženko
Meksyk Stany Zjednoczone Ryan Bradley Japonia Yukari Nakano Japonia Yūko Kawaguchi / Aleksandr Markuncow Stany Zjednoczone Tanith Belbin / Benjamin Agosto
Ukraina Stany Zjednoczone Parker Pennington Rosja Swietłana Czernyszewa Stany Zjednoczone Christen Dean / Joshua Murphy Ukraina Ałła Beknazarowa / Jurij Koczerženko
Niemcy Rosja Stanisław Timczenko Rosja Kristina Obłasowa Stany Zjednoczone Amanda Magarian / Jered Guzman Stany Zjednoczone Tanith Belbin / Benjamin Agosto
Chińska Republika Ludowa Chińska Republika Ludowa Ma Xiaodong Japonia Yukari Nakano Chińska Republika Ludowa Zhang Dan / Zhang Hao Stany Zjednoczone Kendra Goodwin / Chris Obzansky
Czechy Stany Zjednoczone Parker Pennington Szwajcaria Sarah Meier Stany Zjednoczone Sima Ganaba / Amir Ganaba Rosja Jelena Chalawina / Maksim Szabalin
Polska Stany Zjednoczone Ryan Bradley Polska Anna Jurkiewicz Rosja Julija Karbowska / Siergiej Sławnow Rosja Jelena Romanowska / Aleksandr Graczew
Norwegia Chińska Republika Ludowa Ma Xiaodong Finlandia Susanna Pöykiö Chińska Republika Ludowa Zhang Dan / Zhang Hao Rosja Jelena Chalawina / Maksim Szabalin
Finał JGP Chińska Republika Ludowa Ma Xiaodong Stany Zjednoczone Ann Patrice McDonough Chińska Republika Ludowa Zhang Dan / Zhang Hao Stany Zjednoczone Tanith Belbin / Benjamin Agosto

Sezon 2001/02[edytuj | edytuj kod]

Zawody Soliści Solistki Pary sportowe Pary taneczne Źr.
Bułgaria Kanada Shawn Sawyer Japonia Yukina Ota Rosja Julija Szapiro / Dmitrij Chromin Rosja Oksana Domnina / Maksim Bołotin
Czechy Rosja Andriej Griaziew Japonia Miki Andō Rosja Marija Muchortowa / Pawieł Lebiediew Ukraina Julija Gołowina / Ołeh Wojko
Polska Rosja Stanisław Timczenko Rosja Irina Tkaczuk Rosja Julija Karbowska / Siergiej Sławnow Rosja Jelena Chalawina / Maksim Szabalin
Holandia Belgia Kevin van der Perren Kanada Cynthia Phaneuf Kanada Carla Montgomery / Ryan Arnold Rosja Jelena Romanowska / Aleksandr Graczew
Szwecja Rosja Andriej Griaziew Japonia Miki Andō Chińska Republika Ludowa Zhang Dan / Zhang Hao Rosja Jelena Romanowska / Aleksandr Graczew
Włochy Rosja Stanisław Timczenko Rosja Ludmiła Nielidina Chińska Republika Ludowa Zhang Dan / Zhang Hao Rosja Jelena Chalawina / Maksim Szabalin
Japonia Japonia Daisuke Takahashi Japonia Akiko Suzuki Kanada Carla Montgomery / Ryan Arnold Niemcy Miriam Steinel / Vladimir Tsvetkov
Finał JGP Rosja Stanisław Timczenko Japonia Miki Andō Chińska Republika Ludowa Zhang Dan / Zhang Hao Rosja Jelena Chalawina / Maksim Szabalin

Sezon 2002/03[edytuj | edytuj kod]

Zawody Soliści Solistki Pary sportowe Pary taneczne Źr.
Francja Rosja Aleksandr Szubin Włochy Carolina Kostner Kanada Carla Montgomery / Ryan Arnold Rosja Oksana Domnina / Maksim Szabalin
Federalna Republika Jugosławii Kanada Shawn Sawyer Japonia Yukina Ota Rosja Marija Muchortowa / Pawieł Lebiediew Rosja Oksana Domnina / Maksim Szabalin
Stany Zjednoczone Rosja Andriej Griaziew Japonia Akiko Suzuki Chińska Republika Ludowa Ding Yang / Ren Zhongfei Węgry Nóra Hoffmann / Attila Elek
Kanada Rosja Andriej Griaziew Japonia Miki Ando Chińska Republika Ludowa Ding Yang / Ren Zhongfei Rosja Natalja Michajłowa / Arkady Siegujew
Słowacja Rosja Aleksandr Szubin Szwecja Lina Johansson Rosja Julija Karbowska / Siergiej Sławnow Rosja Jelena Romanowska / Aleksandr Graczew
Niemcy Rosja Siergiej Dobrin Rosja Olga Najdionowa Kanada Jessica Dubé / Samuel Tetrault Węgry Nóra Hoffmann / Attila Elek
Chińska Republika Ludowa Rosja Michaił Magierowski Japonia Miki Ando Chińska Republika Ludowa Zhang Dan / Zhang Hao Niemcy Christina Beier / William Beier
Włochy Rosja Siergiej Dobrin Japonia Yukina Ota Rosja Julija Karbowska / Siergiej Sławnow Włochy Alessia Aureli / Andrea Vaturi
Finał JGP Rosja Aleksandr Szubin Japonia Yukina Ota Chińska Republika Ludowa Ding Yang / Ren Zongfei Rosja Oksana Domnina / Maksim Szabalin

Sezon 2003/04[edytuj | edytuj kod]

Zawody Soliści Solistki Pary sportowe Pary taneczne Źr.
Bułgaria Rosja Andriej Griazew Szwecja Lina Johansson Rosja Natalja Szestakowa / Pawieł Lebiedew Węgry Nóra Hoffmann / Attila Elek [1]
Słowacja Rosja Andriej Griaziew Japonia Mai Asada Rosja Tatjana Kokariewa / Jegor Kolokwin Rosja Jelena Romanowska / Aleksandr Graczew [2]
Meksyk Stany Zjednoczone Jordan Brauninger Japonia Miki Andō Kanada Jessica Dube / Brian Davison Rosja Natalja Michajłowa / Arkady Siegujew [3]
Czechy Czechy Tomáš Verner Czechy Lucie Krausova Rosja Marija Muchortowa / Maksim Trańkow Ukraina Hanna Zadorożniuk / Serhij Werbyłło [4]
Słowenia Kanada Christopher Mabee Stany Zjednoczone Kimmy Meissner Rosja Tatjana Kokariewa / Jegor Kolokwin Węgry Nóra Hoffmann / Attila Elek [5]
Japonia Stany Zjednoczone Evan Lysacek Japonia Miki Andō Kanada Jessica Dube / Brian Davison Rosja Natalja Michajłowa / Arkady Siegujew
Chorwacja Stany Zjednoczone Evan Lysacek Stany Zjednoczone Danielle Kahle Stany Zjednoczone Andrea Varraux / David Pelletier Stany Zjednoczone Morgan Matthews / Maxim Zavozin [6]
Polska Stany Zjednoczone Parker Pennington Węgry Viktória Pavuk Rosja Marija Muchortowa / Maksim Trańkow Izrael Alaksandra Zarecka / Raman Zarecki [7]
Finał JGP Stany Zjednoczone Evan Lysacek Japonia Miki Andō Kanada Jessica Dube / Bryce Davison Węgry Nóra Hoffmann / Attila Elek [8]

Sezon 2004/05[edytuj | edytuj kod]

Zawody Soliści Solistki Pary sportowe Pary taneczne Źr.
Francja Francja Yannick Ponsero Kanada Meagan Duhamel Stany Zjednoczone Mariel Miller / Rockne Brubaker Stany Zjednoczone Morgan Matthews / Maxim Zavozin [9]
Węgry Rosja Aleksandr Uspieński Korea Południowa Kim Yu-na Stany Zjednoczone Sydney Schmidt / Christopher Pottenger Włochy Anna Cappellini / Matteo Zanni [10]
Stany Zjednoczone Stany Zjednoczone Dennis Phan Japonia Mao Asada Kanada Jessica Dubé / Bryce Davison Stany Zjednoczone Morgan Matthews / Maxim Zavozin [11]
Chińska Republika Ludowa Rosja Michaił Magerowski Japonia Nana Takeda Rosja Marija Muchortowa / Maksim Trańkow Kanada Tessa Virtue / Scott Moir [12]
Serbia Kanada Christopher Mabee Finlandia Laura Lepistö Stany Zjednoczone Julia Vlassov / Drew Meekins Włochy Anna Cappellini / Matteo Zanni [13]
Ukraina Japonia Yasuharu Nanri Japonia Mao Asada Rosja Arina Uszakowa / Aleksandr Popow Rosja Anastasija Płatanowa / Andriej Maksimiszin [14]
Niemcy Szwajcaria Jamal Othman Finlandia Kiira Korpi Rosja Marija Muchortowa / Maksim Trańkow Rosja Natalja Michajłowa / Arkady Siergiejew [15]
Rumunia Japonia Ryo Shibata Japonia Akiko Kitamura Rosja Tatjana Kokarjewa / Jegor Gołowkin Rosja Anastasija Płatanowa / Andriej Maksimiszin [16]
Finał JGP Stany Zjednoczone Dennis Phan Japonia Miki Andō Rosja Marija Muchortowa / Maksim Trańkow Stany Zjednoczone Morgan Matthews / Maxim Zavozin [17]

Sezon 2005/06[edytuj | edytuj kod]

Zawody Soliści Solistki Pary sportowe Pary taneczne Źr.
Słowacja Rosja Aleksandr Uspieński Korea Południowa Kim Yu-na Stany Zjednoczone Mariel Miller / Rockne Brubaker Rosja Natalja Michajłowa / Arkady Siergiejew [18]
Andora Japonia Ryo Shibata Japonia Mai Asada Stany Zjednoczone Bianca Butler / Joseph Jacobsen Kanada Tessa Virtue / Scott Moir [19]
Estonia Stany Zjednoczone Tommy Steenberg Gruzja Elene Gedewaniszwili Stany Zjednoczone Aaryn Smith / Will Chitwood Rosja Anastasija Gorszkowa / Ilja Tkaczenko [20]
Kanada Kanada Patrick Chan Japonia Akiko Kitamura Rosja Walerija Simakowa / Anton Tokarew Kanada Tessa Virtue / Scott Moir [21]
Bułgaria Stany Zjednoczone Stephen Carriere Korea Południowa Kim Yu-na Stany Zjednoczone Mariel Miller / Rockne Brubaker Stany Zjednoczone Meryl Davis / Charlie White [22]
Chorwacja Szwecja Adrian Schultheiss Rosja Weronika Kropotina Stany Zjednoczone Bridget Namiotka / John Coughlin Rosja Natalja Michajłowa / Arkady Siergiejew [23]
Polska Rosja Aleksandr Uspieński Japonia Haruka Inoue Stany Zjednoczone Aaryn Smith / Will Chitwood Rosja Anastasija Gorszkowa / Ilja Tkaczenko [24]
Japonia Japonia Takahiko Kozuka Japonia Aki Sawada Stany Zjednoczone Kendra Moyle / Andy Seitz Rosja Anastasija Płatanowa / Andriej Maksimiszin [25]
Finał JGP Japonia Takahiko Kozuka Korea Południowa Kim Yu-na Rosja Walerija Simakowa / Anton Tokarew Kanada Tessa Virtue / Scott Moir [26]

Sezon 2006/07[edytuj | edytuj kod]

Zawody Soliści Solistki Pary sportowe Pary taneczne Źr.
Francja Stany Zjednoczone Austin Kanallakan Stany Zjednoczone Ashley Wagner Rosja Jekatierina Bobrowa / Dmitrij Sołowjow [27]
Węgry Stany Zjednoczone Stephen Carriere Stany Zjednoczone Juliana Cannarozzo Stany Zjednoczone Keauna McLaughlin / Rockne Brubaker Rosja Jekatierina Bobrowa / Dmitrij Sołowjow [28]
Meksyk Kanada Kevin Reynolds Stany Zjednoczone Caroline Zhang Stany Zjednoczone Emily Samuelson / Evan Bates [29]
Rumunia Stany Zjednoczone Tommy Steenberg Japonia Nana Takeda Rosja Kristina Gorszkowa / Witalij Butikow [30]
Norwegia Stany Zjednoczone Austin Kanallakan Włochy Juliana Cannarozzo Stany Zjednoczone Kendra Moyle / Andy Seitz Estonia Grethe Gruenberg / Kristian Rand [31]
Holandia Stany Zjednoczone Stephen Carriere Stany Zjednoczone Ashley Wagner Stany Zjednoczone Madison Hubbell / Keiffer Hubbell [32]
Chińskie Tajpej Stany Zjednoczone Brandon Mroz Stany Zjednoczone Caroline Zhang Stany Zjednoczone Keauna McLaughlin / Rockne Brubaker Stany Zjednoczone Emily Samuelson / Evan Bates [33]
Czechy Stany Zjednoczone Tommy Steenberg Stany Zjednoczone Megan Oster Rosja Ksienija Krasilnikowa / Konstantin Biezmaterkin Rosja Julija Żłobina / Aleksiej Sitnikow [34]
Finał JGP Stany Zjednoczone Stephen Carriere Stany Zjednoczone Caroline Zhang Stany Zjednoczone Keauna McLaughlin / Rockne Brubaker Stany Zjednoczone Madison Hubbell / Keiffer Hubbell [35]

Sezon 2007/08[edytuj | edytuj kod]

Zawody Soliści Solistki Pary sportowe Pary taneczne Źr.
Stany Zjednoczone Stany Zjednoczone Armin Mahbanoozadeh Stany Zjednoczone Mirai Nagasu Kanada Olivia Jones / Donald Jackson Stany Zjednoczone Emily Samuelson / Evan Bates [36]
Rumunia Stany Zjednoczone Adam Rippon Stany Zjednoczone Chrissy Hughes Kanada Vanessa Crone / Paul Poirier [37]
Austria Stany Zjednoczone Brandon Mroz Stany Zjednoczone Rachael Flatt Stany Zjednoczone Emily Samuelson / Evan Bates [38]
Estonia Chińska Republika Ludowa Guan Jinlin Japonia Yuki Nishino Rosja Jekaterina Czermitjewa / Michaił Kuzniecow Stany Zjednoczone Madison Chock / Greg Zuerlein [39]
Chorwacja Stany Zjednoczone Austin Kanallakan Stany Zjednoczone Mirai Nagasu Kanada Vanessa Crone / Paul Poirier [40]
Bułgaria Rosja Artiom Borodulin Stany Zjednoczone Chrissy Hughes Włochy Isabella Pajardi / Stefano Caruso [41]
Niemcy Stany Zjednoczone Brandon Mroz Niemcy Sarah Hecken Stany Zjednoczone Jessica Rose Paetsch / Jon Nuss Rosja Kristina Gorszkowa / Witalij Butikow [42]
Wielka Brytania Japonia Tatsuki Machida Japonia Yuki Nishino Rosja Wiera Bazarowa / Jurij Łarionow Rosja Marija Mońko / Ilja Tkaczenko [43]
Finał JGP Stany Zjednoczone Adam Rippon Stany Zjednoczone Mirai Nagasu Rosja Ksienija Krasilnikowa / Konstantin Biezmaterkin Rosja Marija Mońko / Ilja Tkaczenko [44]

Sezon 2008/09[edytuj | edytuj kod]

Zawody Soliści Solistki Pary sportowe Pary taneczne Źr.
Francja Czechy Michal Březina Stany Zjednoczone Kristine Musademba Stany Zjednoczone Maia Shibutani / Alex Shibutani [45]
Włochy Czechy Michal Březina Stany Zjednoczone Melissa Bulanhagui Stany Zjednoczone Madison Chock / Greg Zuerlein [46]
Meksyk Stany Zjednoczone Richard Dornbush Stany Zjednoczone Amanda Dobbs Rosja Ksienija Krasilnikowa / Konstantin Biezmaterkin Stany Zjednoczone Madison Hubbell / Keiffer Hubbell [47]
Czechy Stany Zjednoczone Alexander Johnson Japonia Yukiko Fujisawa Rosja Lubow Iluszeczkina / Nodari Maisuradzie Stany Zjednoczone Piper Gilles / Zachary Donohue [48]
Hiszpania Stany Zjednoczone Armin Mahbanoozadeh Stany Zjednoczone Kristine Musademba Rosja Jekatierina Riazanowa / Jonathan Guerreiro [49]
Białoruś Kazachstan Dienis Tien Japonia Haruka Imai Rosja Lubow Iluszeczkina / Nodari Maisuradzie Ukraina Alisa Agafonova / Dmytro Duń [50]
Południowa Afryka Stany Zjednoczone Richard Dornbush Stany Zjednoczone Alexe Gilles Stany Zjednoczone Madison Hubbell / Keiffer Hubbell [51]
Wielka Brytania Francja Florent Amodio Japonia Kanako Murakami Rosja Anastasija Martiuszewa / Aleksiej Rogonow Stany Zjednoczone Madison Chock / Greg Zuerlein [52]
Finał JGP Francja Florent Amodio Stany Zjednoczone Becky Bereswill Rosja Lubow Iluszeczkina / Nodari Maisuradzie Stany Zjednoczone Madison Chock / Greg Zuerlein [53]

Sezon 2009/10[edytuj | edytuj kod]

Zawody Soliści Solistki Pary sportowe Pary taneczne Źr.
Węgry Stany Zjednoczone Richard Dornbush Rosja Polina Szelepień Rosja Jelena Iljinych / Nikita Kacałapow [54]
Stany Zjednoczone Stany Zjednoczone Ross Miner Stany Zjednoczone Kristine Musademba Kanada Kaleigh Hole / Adam Johnson Stany Zjednoczone Maia Shibutani / Alex Shibutani [55]
Polska Japonia Yuzuru Hanyū Japonia Kanako Murakami Japonia Narumi Takahashi / Mervin Tran Rosja Jelena Iljinych / Nikita Kacałapow [56]
Białoruś Rosja Artur Gaczinski Rosja Polina Szelepień Chińska Republika Ludowa Sui Wenjing / Han Cong Rosja Ksienija Mońko / Kiriłł Chalawin [57]
Niemcy Chińska Republika Ludowa Song Nan Stany Zjednoczone Kiri Baga Chińska Republika Ludowa Sui Wenjing / Han Cong Rosja Jekatierina Puszkasz / Jonathan Guerreiro [58]
Chorwacja Japonia Yuzuru Hanyū Japonia Kanako Murakami Stany Zjednoczone Maia Shibutani / Alex Shibutani [59]
Turcja Chińska Republika Ludowa Yan Han Stany Zjednoczone Kiri Baga Rosja Ksienija Mońko / Kiriłł Chalawin [60]
Finał JGP Japonia Yuzuru Hanyū Japonia Kanako Murakami Chińska Republika Ludowa Sui Wenjing / Han Cong Rosja Ksienija Mońko / Kiriłł Chalawin [61]

Sezon 2010/11[edytuj | edytuj kod]

Zawody Soliści Solistki Pary sportowe Pary taneczne Źr.
Francja Kanada Andrei Rogozine Rosja Polina Szelepień Rosja Aleksandra Stiepanowa / Iwan Bukin [62]
Rumunia Stany Zjednoczone Keegan Messing Rosja Jelizawieta Tuktamyszewa Rosja Ksienija Mońko / Kiriłł Chalawin [63]
Austria Chińska Republika Ludowa Han Yan Rosja Adelina Sotnikowa Rosja Ksienija Stołbowa / Fiodor Klimow Stany Zjednoczone Charlotte Lichtman / Dean Copely [64]
Japonia Kanada Andrei Rogozine Japonia Risa Shoji Rosja Aleksandra Stiepanowa / Iwan Bukin [65]
Wielka Brytania Stany Zjednoczone Joshua Farris Rosja Adelina Sotnikowa Rosja Ksienija Stołbowa / Fiodor Klimow Rosja Ksienija Mońko / Kiriłł Chalawin [66]
Niemcy Stany Zjednoczone Richard Dornbush Rosja Jelizawieta Tuktamyszewa Chińska Republika Ludowa Sui Wenjing / Han Cong Rosja Jewgienija Kosygina / Nikołaj Moroszkin [67]
Czechy Chińska Republika Ludowa Han Yan Stany Zjednoczone Vanessa Lam Chińska Republika Ludowa Yu Xiaoyu / Jin Yang Rosja Jekatierina Puszkasz / Jonathan Guerreiro [68]
Finał JGP Stany Zjednoczone Richard Dornbush Rosja Adelina Sotnikowa Japonia Narumi Takahashi / Mervin Tran Rosja Ksienija Mońko / Kiriłł Chalawin

Sezon 2011/12[edytuj | edytuj kod]

Zawody Soliści Solistki Pary sportowe Pary taneczne Źr.
Łotwa Japonia Ryuju Hino Rosja Polina Szelepień Chińska Republika Ludowa Sui Wenjing / Han Cong Ukraina Marija Nosula / Jewhen Chołoniuk [69]
Australia Stany Zjednoczone Jason Brown Stany Zjednoczone Courtney Hicks Kanada Nicole Orford / Thomas Williams [70]
Polska Stany Zjednoczone Joshua Farris Rosja Julija Lipnicka Stany Zjednoczone Britney Simpson / Matthew Blackmer Rosja Wiktorija Sinicyna / Rusłan Żyganszyn [71]
Rumunia Rosja Maksim Kowtun Rosja Polina Szelepień Rosja Aleksandra Stiepanowa / Iwan Bukin [72]
Austria Chińska Republika Ludowa Yan Han Stany Zjednoczone Vanessa Lam Chińska Republika Ludowa Sui Wenjing / Han Cong Rosja Wiktorija Sinicyna / Rusłan Żyganszyn [73]
Włochy Chińska Republika Ludowa Yan Han Rosja Julija Lipnicka Rosja Aleksandra Stiepanowa / Iwan Bukin [74]
Estonia Stany Zjednoczone Joshua Farris Stany Zjednoczone Gracie Gold Kanada Katherine Bobak / Ian Beharry Rosja Anna Janowska / Siergiej Mozgow [75]
Finał JGP Stany Zjednoczone Jason Brown Rosja Julija Lipnicka Chińska Republika Ludowa Sui Wenjing / Han Cong Rosja Wiktorija Sinicyna / Rusłan Żyganszyn

Sezon 2012/13[edytuj | edytuj kod]

Zawody Soliści Solistki Pary sportowe Pary taneczne Źr.
Francja Chińska Republika Ludowa Jin Boyang Rosja Jelena Radionowa Francja Gabriella Papadakis / Guillaume Cizeron [76]
Stany Zjednoczone Stany Zjednoczone Joshua Farris Japonia Satoko Miyahara Kanada Margaret Purdy / Michael Marinaro Stany Zjednoczone Alexandra Aldridge / Daniel Eaton [77]
Austria Stany Zjednoczone Nathan Chen Rosja Jelena Radionowa Stany Zjednoczone Brittany Jones / Ian Beharry Francja Gabriella Papadakis / Guillaume Cizeron [78]
Turcja Stany Zjednoczone Jason Brown Stany Zjednoczone Leah Keiser Rosja Aleksandra Stiepanowa / Iwan Bukin [79]
Słowenia Stany Zjednoczone Joshua Farris Korea Południowa Kim Hae-jin Stany Zjednoczone Alexandra Aldridge / Daniel Eaton [80]
Chorwacja Rosja Maksim Kowtun Stany Zjednoczone Angela Wang Kanada Margaret Purdy / Michael Marinaro Rosja Walerija Zienkowa / Walerij Sinicyn [81]
Niemcy Rosja Maksim Kowtun Rosja Anna Pogoriła Rosja Lina Fiodorowa / Maksim Miroszkin Rosja Aleksandra Stiepanowa / Iwan Bukin [82]
Finał JGP Rosja Maksim Kowtun Rosja Jelena Radionowa Rosja Lina Fiodorowa / Maksim Miroszkin Rosja Aleksandra Stiepanowa / Iwan Bukin [83]

Sezon 2013/14[edytuj | edytuj kod]

Zawody Soliści Solistki Pary sportowe Pary taneczne Źr.
Łotwa Chińska Republika Ludowa Jin Boyang Rosja Jewgienija Miedwiediewa Chińska Republika Ludowa Yu Xiaoyu / Jin Yang Kanada Mackenzie Bent / Garrett MacKeen [84]
Meksyk Stany Zjednoczone Nathan Chen Stany Zjednoczone Polina Edmunds Stany Zjednoczone Kaitlin Hawayek / Jean-Luc Baker [85]
Słowacja Japonia Keiji Tanaka Stany Zjednoczone Karen Chen Rosja Marija Wygałowa / Jegor Zakrojew Rosja Anna Janowska / Siergiej Mozgow [86]
Polska Rosja Adjan Pitkiejew Rosja Jewgienija Miedwiediewa Stany Zjednoczone Kaitlin Hawayek / Jean-Luc Baker [87]
Białoruś Stany Zjednoczone Nathan Chen Stany Zjednoczone Polina Edmunds Rosja Kamiłła Gajnietdinowa / Iwan Bicz Stany Zjednoczone Lorraine McNamara / Quinn Carpenter [88]
Czechy Japonia Keiji Tanaka Rosja Aleksandra Prokłowa Rosja Lina Fiodorowa / Maksim Miroszkin Rosja Bietina Popowa / Jurij Własienko [89]
Estonia Chińska Republika Ludowa Jin Boyang Rosja Sierafima Sachanowicz Chińska Republika Ludowa Yu Xiaoyu / Jin Yang Rosja Anna Janowska / Siergiej Mozgow [90]
Finał JGP Chińska Republika Ludowa Jin Boyang Rosja Marija Sotskowa Chińska Republika Ludowa Yu Xiaoyu / Jin Yang Rosja Anna Janowska / Siergiej Mozgow

Sezon 2014/15[edytuj | edytuj kod]

Zawody Soliści Solistki Pary sportowe Pary taneczne Źr.
Francja Korea Południowa Lee June-hyoung Rosja Jewgienija Miedwiediewa Rosja Ałła Łoboda / Pawieł Drozd [91]
Słowenia Chińska Republika Ludowa Jin Boyang Rosja Sierafima Sachanowicz Rosja Darja Morozowa / Michaił Żyrnow [92]
Czechy Kanada Roman Sadovsky Rosja Jewgienija Miedwiediewa Kanada Julianne Séguin / Charlie Bilodeau Kanada Mackenzie Bent / Garrett MacKeen [93]
Japonia Chińska Republika Ludowa Jin Boyang Rosja Sierafima Sachanowicz Kanada Madeline Edwards / Zhao Kai Pang [94]
Estonia Rosja Aleksandr Pietrow Japonia Miyu Nakashio Rosja Marija Wygałowa / Jegor Zakrojew Rosja Anna Janowska / Siergiej Mozgow [95]
Niemcy Rosja Andriej Łazukin Japonia Wakaba Higuchi Kanada Julianne Séguin / Charlie Bilodeau Rosja Bietina Popowa / Jurij Własienko [96]
Chorwacja Japonia Shōma Uno Rosja Marija Sotskowa Rosja Marija Wygałowa / Jegor Zakrojew Rosja Anna Janowska / Siergiej Mozgow [97]
Finał JGP Japonia Shōma Uno Rosja Jewgienija Miedwiediewa Kanada Julianne Séguin / Charlie Bilodeau Rosja Anna Janowska / Siergiej Mozgow

Sezon 2015/16[edytuj | edytuj kod]

Zawody Soliści Solistki Pary sportowe Pary taneczne Źr.
Słowacja Kanada Roman Sadovsky Rosja Polina Curska Stany Zjednoczone Rachel Parsons / Michael Parsons
Łotwa Rosja Dmitrij Alijew Rosja Marija Sotskowa Ukraina Renata Ohanesian / Mark Bardej Rosja Bietina Popowa / Jurij Własienko
Stany Zjednoczone Stany Zjednoczone Nathan Chen Japonia Yuna Shiraiwa Rosja Anastasija Gubanowa / Aleksiej Sincow Stany Zjednoczone Lorraine McNamara / Quinn Carpenter
Austria Rosja Dmitrij Alijew Rosja Marija Sotskowa Rosja Amina Atachanowa / Ilja Spiridonow Rosja Ałła Łoboda / Pawieł Drozd
Polska Japonia Sota Yamamoto Rosja Polina Curska Rosja Jekatierina Borisowa / Dmitrij Sopot Stany Zjednoczone Lorraine McNamara / Quinn Carpenter
Hiszpania Stany Zjednoczone Nathan Chen Japonia Yuna Shiraiwa Francja Marie-Jade Lauriault / Romain Le Gac
Chorwacja Rosja Aleksandr Samarin Japonia Marin Honda Stany Zjednoczone Rachel Parsons / Michael Parsons
Finał JGP Stany Zjednoczone Nathan Chen Rosja Polina Curska Rosja Jekatierina Borisowa / Dmitrij Sopot Stany Zjednoczone Lorraine McNamara / Quinn Carpenter

Sezon 2016/17[edytuj | edytuj kod]

Zawody Soliści Solistki Pary sportowe Pary taneczne Źr.
Francja Rosja Roman Sawosin Rosja Alina Zagitowa Francja Angélique Abachkina / Louis Thauron [98]
Czechy Rosja Dmitrij Alijew Rosja Anastasija Gubanowa Czechy Anna Dušková / Martin Bidař Stany Zjednoczone Lorraine McNamara / Quinn Carpenter [99]
Japonia Korea Południowa Cha Jun-hwan Japonia Kaori Sakamoto Stany Zjednoczone Rachel Parsons / Michael Parsons [100]
Rosja Rosja Aleksandr Samarin Rosja Polina Curska Rosja Anastasija Miszyna / Władisław Mirzojew Rosja Ałła Łoboda / Pawieł Drozd [101]
Słowenia Stany Zjednoczone Alexei Krasnozhon Japonia Rika Kihira Stany Zjednoczone Lorraine McNamara / Quinn Carpenter [102]
Estonia Rosja Aleksandr Samarin Rosja Polina Curska Australia Jekatierina Aleksandrowska / Harley Windsor Rosja Ałła Łoboda / Pawieł Drozd [103]
Niemcy Korea Południowa Cha Jun-hwan Rosja Anastasija Gubanowa Rosja Anastasija Miszyna / Władisław Mirzojew Stany Zjednoczone Rachel Parsons / Michael Parsons [104]
Finał JGP Rosja Dmitrij Alijew Rosja Alina Zagitowa Rosja Anastasija Miszyna / Władisław Mirzojew Stany Zjednoczone Rachel Parsons / Michael Parsons [105]

Sezon 2017/18[edytuj | edytuj kod]

Zawody Soliści Solistki Pary sportowe Pary taneczne Źr.
Australia Stany Zjednoczone Alexei Krasnozhon Rosja Aleksandra Trusowa Rosja Sofja Poliszczuk / Aleksandr Wachnow [106]
Austria Stany Zjednoczone Camden Pulkinen Rosja Anastasija Tarakanowa Stany Zjednoczone Christina Carreira / Anthony Ponomarenko [107]
Łotwa Japonia Mitsuki Sumoto Rosja Darja Panienkowa Rosja Apollinarija Panfiłowa / Dmitrij Ryłow Rosja Sofja Szewczenko / Igor Jeriomienko [108]
Białoruś Rosja Aleksiej Jerochow Rosja Aleksandra Trusowa Rosja Darja Pawluczenko / Dienis Chodykin Stany Zjednoczone Christina Carreira / Anthony Ponomarenko [109]
Chorwacja Stany Zjednoczone Alexei Krasnozhon Rosja Sofja Samodurowa Rosja Polina Kostiukowicz / Dmitrij Jalin Kanada Marjorie Lajoie / Zachary Lagha [110]
Polska Rosja Aleksiej Jerochow Rosja Alona Kostornaja Australia Jekatierina Aleksandrowska / Harley Windsor Rosja Anastasija Skopcowa / Kiriłł Aloszyn [111]
Włochy Włochy Matteo Rizzo Rosja Sofja Samodurowa Rosja Arina Uszakowa / Maksim Niekrasow [112]
Finał JGP Stany Zjednoczone Alexei Krasnozhon Rosja Aleksandra Trusowa Australia Jekatierina Aleksandrowska / Harley Windsor Rosja Anastasija Skopcowa / Kiriłł Aloszyn [113]

Sezon 2018/19[edytuj | edytuj kod]

Zawody Soliści Solistki Pary sportowe Pary taneczne Źr.
Słowacja Kanada Stephen Gogolev Rosja Anna Szczerbakowa Rosja Anastasija Miszyna / Aleksandr Gallamow Rosja Jelizawieta Chudajbierdijewa / Nikita Nazarow [114]
Austria Stany Zjednoczone Camden Pulkinen Rosja Alona Kostornaja Rosja Polina Kostiukowicz / Dmitrij Jalin Rosja Sofja Szewczenko / Igor Jeriomienko [115]
Litwa Stany Zjednoczone Andrew Torgashev Rosja Aleksandra Trusowa Rosja Arina Uszakowa / Maksim Niekrasow [116]
Kanada Rosja Piotr Gumiennik Rosja Anna Szczerbakowa Rosja Anastasija Miszyna / Aleksandr Gallamow Kanada Marjorie Lajoie / Zachary Lagha [117]
Czechy Rosja Andriej Mozalow Rosja Alona Kostornaja Rosja Ksienija Achantjewa / Walerij Kolesow Rosja Jelizawieta Chudajbierdijewa / Nikita Nazarow [118]
Słowenia Rosja Piotr Gumiennik Rosja Anastasija Tarakanowa Stany Zjednoczone Avonley Nguyen / Wadym Kołesnyk [119]
Armenia Francja Adam Siao Him Fa Rosja Aleksandra Trusowa Rosja Arina Uszakowa / Maksim Niekrasow [120]
Finał JGP Kanada Stephen Gogolev Rosja Alona Kostornaja Rosja Anastasija Miszyna / Aleksandr Gallamow Rosja Sofja Szewczenko / Igor Jeriomienko [121]

Sezon 2019/20[edytuj | edytuj kod]

Zawody Soliści Solistki Pary sportowe Pary taneczne
Francja Japonia Yuma Kagiyama Rosja Kamiła Walijewa Rosja Jelizawieta Szanajewa / Devid Naryzhnyy
Stany Zjednoczone Japonia Shun Sato Stany Zjednoczone Alysa Liu Rosja Apollinarija Panfiłowa / Dmitrij Ryłow Stany Zjednoczone Avonley Nguyen / Wadym Kołesnyk
Łotwa Rosja Andriej Mozalow Korea Południowa Lee Hae-in Rosja Jelizawieta Chudajbierdijewa / Andriej Fiłatow
Rosja Rosja Piotr Gumiennik Rosja Kamiła Walijewa Rosja Ksienija Achantjewa / Walerij Kołesow Rosja Jelizawieta Szanajewa / Devid Naryzhnyy
Polska Rosja Daniił Samsonow Stany Zjednoczone Alysa Liu Rosja Apollinarija Panfiłowa / Dmitrij Ryłow Stany Zjednoczone Avonley Nguyen / Wadym Kołesnyk
Chorwacja Rosja Andriej Mozalow Korea Południowa Lee Hae-in Rosja Julija Artiemjewa / Michaił Nazaryczew Gruzja Marija Kazakowa / Gieorgij Riewija
Włochy Włochy Daniel Grassl Rosja Ksienija Sinicyna Rosja Jelizawieta Chudajbierdijewa / Andriej Fiłatow
Finał JGP

Przypisy[edytuj | edytuj kod]

  1. ISU 2003 Sofia Cup (ang.). ISU, 11.09.2003 – 13.09.2003. [dostęp 2018-04-15].
  2. ISU 2003 Skate Slovakia (ang.). ISU, 18.09.2003 – 21.09.2003. [dostęp 2018-04-15].
  3. ISU 2003 Mexico Cup (ang.). ISU, 24.09.2003 – 28.09.2003. [dostęp 2018-04-15].
  4. ISU 2003 Czech Skate (ang.). ISU, 02.10.2003 – 05.10.2003. [dostęp 2018-04-15].
  5. ISU 2003 JGP Bled (ang.). ISU, 09.10.2003 – 12.10.2003. [dostęp 2018-04-15].
  6. ISU 2003 Croatia Cup (ang.). ISU, 22.10.2003 – 26.10.2003. [dostęp 2018-04-15].
  7. ISU 2003 Gdańsk Cup (ang.). ISU, 30.10.2003 – 02.11.2003. [dostęp 2018-04-15].
  8. ISU 2003 Junior Grand Prix of Figure Skating Final (ang.). ISU, 11.12.2003 – 14.12.2003. [dostęp 2018-04-15].
  9. ISU 2004 JGP Courchevel (ang.). ISU, 26.08.2004 – 28.08.2004. [dostęp 2018-04-15].
  10. ISU 2004 JGP Budapest (ang.). ISU, 01.09.2004 – 05.09.2004. [dostęp 2018-04-15].
  11. ISU 2004 Skate Long Beach (ang.). ISU, 09.09.2004 – 12.09.2004. [dostęp 2018-04-15].
  12. ISU 2004 JGP Harbin (ang.). ISU, 16.09.2004 – 19.09.2004. [dostęp 2018-04-15].
  13. ISU 2004 JGP Belgrade (ang.). ISU, 22.09.2004 – 25.09.2004. [dostęp 2018-04-15].
  14. ISU 2004 JGP Ukrainian Souvenir (ang.). ISU, 29.09.2004 – 03.10.2004. [dostęp 2018-04-15].
  15. ISU 2004 41.Pokal der Blauen Schwerter (ang.). ISU, 07.10.2004 – 09.10.2004. [dostęp 2018-04-15].
  16. ISU 2004 JGP Harghita Cup (ang.). ISU, 12.10.2004 – 17.10.2004. [dostęp 2018-04-15].
  17. ISU 2004 Junior Grand Prix of Figure Skating Final (ang.). ISU, 02.12.2004 – 05.12.2004. [dostęp 2018-04-15].
  18. ISU 2005 JGP Slovakia (ang.). ISU, 01.09.2005 – 04.09.2005. [dostęp 2018-04-15].
  19. ISU 2005 JGP Andorra (ang.). ISU, 07.09.2005 – 11.09.2005. [dostęp 2018-04-15].
  20. ISU 2005 JGP Estonia (ang.). ISU, 14.09.2005 – 17.09.2005. [dostęp 2018-04-15].
  21. ISU 2005 JGP Canada (ang.). ISU, 22.09.2005 – 25.09.2005. [dostęp 2018-04-15].
  22. ISU 2005 JGP Bulgaria (ang.). ISU, 29.09.2005 – 02.10.2005. [dostęp 2018-04-15].
  23. ISU 2005 JGP Croatia (ang.). ISU, 06.10.2005 – 09.10.2005. [dostęp 2018-04-15].
  24. ISU 2005 JGP Baltic Cup (ang.). ISU, 12.10.2005 – 15.10.2005. [dostęp 2018-04-15].
  25. ISU 2005 JGP Japan (ang.). ISU, 20.10.2005 – 23.10.2005. [dostęp 2018-04-15].
  26. ISU 2005 Junior Grand Prix of Figure Skating Final (ang.). ISU, 24.11.2005 – 27.11.2005. [dostęp 2018-04-15].
  27. ISU 2006 JGP France (ang.). ISU, 23.08.2006 – 26.08.2006. [dostęp 2018-04-16].
  28. ISU 2006 JGP Hungary (ang.). ISU, 31.08.2006 – 03.09.2006. [dostęp 2018-04-16].
  29. ISU 2006 JGP Mexico (ang.). ISU, 12.09.2006 – 17.09.2006. [dostęp 2018-04-16].
  30. ISU 2006 JGP Romania (ang.). ISU, 21.09.2006 – 24.09.2006. [dostęp 2018-04-16].
  31. ISU 2006 JGP Norway (ang.). ISU, 27.09.2006 – 01.10.2006. [dostęp 2018-04-16].
  32. ISU 2006 JGP Netherlands (ang.). ISU, 05.10.2006 – 07.10.2006. [dostęp 2018-04-16].
  33. ISU 2006 JGP Taipei (ang.). ISU, 11.10.2006 – 14.10.2006. [dostęp 2018-04-16].
  34. ISU 2006 JGP Czech Republic (ang.). ISU, 19.10.2006 – 22.10.2006. [dostęp 2018-04-16].
  35. ISU 2006 Junior Grand Prix of Figure Skating Final (ang.). ISU, 07.12.2006 – 10.12.2006. [dostęp 2018-04-16].
  36. ISU 2007 JGP Lake Placid (ang.). ISU, 30.08.2007 – 02.09.2007. [dostęp 2018-04-16].
  37. ISU 2007 JGP Harghita Cup (ang.). ISU, 06.09.2007 – 09.09.2007. [dostęp 2018-04-16].
  38. ISU 2007 JGP Vienna Cup (ang.). ISU, 13.09.2007 – 16.09.2007. [dostęp 2018-04-16].
  39. ISU 2007 JGP Tallinn Cup (ang.). ISU, 20.09.2007 – 23.09.2007. [dostęp 2018-04-16].
  40. ISU 2007 JGP Croatia Cup (ang.). ISU, 27.09.2007 – 30.09.2007. [dostęp 2018-04-16].
  41. ISU 2007 JGP Sofia Cup (ang.). ISU, 04.10.2007 – 07.10.2007. [dostęp 2018-04-16].
  42. ISU 2007 JGP Pokal der Blauen Schwerter (ang.). ISU, 10.10.2007 – 14.10.2007. [dostęp 2018-04-16].
  43. ISU 2007 JGP J. Curry Memorial (ang.). ISU, 18.10.2007 – 21.10.2007. [dostęp 2018-04-16].
  44. ISU 2007 Junior Grand Prix of Figure Skating Final (ang.). ISU, 06.12.2007 – 09.12.2007. [dostęp 2018-04-16].
  45. ISU 2008 JGP Courchevel (ang.). ISU, 27.08.2008 - 30.08.2008. [dostęp 2018-05-23].
  46. ISU 2008 JGP Merano (ang.). ISU, 03.09.2008 - 06.09.2008. [dostęp 2018-05-23].
  47. ISU 2008 JGP Mexico (ang.). ISU, 10.09.2008 - 14.09.2008. [dostęp 2018-05-23].
  48. ISU 2008 JGP Czeck Skate (ang.). ISU, 17.09.2008 - 21.09.2008. [dostęp 2018-05-23].
  49. ISU 2008 JGP Madrid Cup (ang.). ISU, 24.09.2008 - 28.09.2008. [dostęp 2018-05-23].
  50. ISU 2008 JGP Golden Lynx (ang.). ISU, 01.10.2008 - 05.10.2008. [dostęp 2018-05-23].
  51. ISU 2008 JGP Skate Safari (ang.). ISU, 08.10.2008 - 11.10.2008. [dostęp 2018-05-23].
  52. ISU 2008 JGP John Corry Memorial Competition (ang.). ISU, 15.10.2008 - 18.10.2008. [dostęp 2018-05-23].
  53. ISU 2008 Junior Grand Prix of Figure Skating Final (ang.). ISU, 10.12.2008 - 14.12.2008. [dostęp 2018-05-23].
  54. ISU 2009 JGP Budapest (ang.). ISU, 26/08/2009 - 29/08/2009. [dostęp 2018-09-04].
  55. ISU 2009 Lake Placid (ang.). ISU, 02.09.2009 - 05.09.2009. [dostęp 2018-09-04].
  56. ISU 2009 Torun (ang.). ISU, 09/09/2009 - 12/09/2009. [dostęp 2018-09-04].
  57. ISU 2009 Minsk (ang.). ISU, 23.09.2009 - 26.09.2009. [dostęp 2018-09-04].
  58. ISU 2009 Dresden (ang.). ISU, 30/09/2009 - 03/10/2009. [dostęp 2018-09-04].
  59. ISU 2009 Zagreb (ang.). ISU, 10/07/2009 - 10/10/2009. [dostęp 2018-09-04].
  60. ISU 2009 Istanbul (ang.). ISU, 14.10.2009 - 17.10.2009. [dostęp 2018-09-04].
  61. ISU 2009 JGP Final (ang.). ISU, 02.12.2009 - 06.12.2009. [dostęp 2018-09-04].
  62. ISU 2010 JGP Courchevel (ang.). ISU, 8/25/2010 - 8/28/2010. [dostęp 2018-09-04].
  63. ISU 2010 JGP Brasov (ang.). ISU, 9/8/2010 - 9/11/2010. [dostęp 2018-09-04].
  64. ISU 2010 JGP Graz (ang.). ISU, 9/15/2010 - 9/18/2010. [dostęp 2018-09-04].
  65. ISU 2010 JGP Karuizawa (ang.). ISU, 23.09.2010 - 26.09.2010. [dostęp 2018-09-04].
  66. ISU 2010 JGP Sheffield (ang.). ISU, 9/29/2010 - 10/2/2010. [dostęp 2018-09-04].
  67. ISU 2010 JGP Dresden (ang.). ISU, 10/6/2010 - 10/9/2010. [dostęp 2018-09-04].
  68. ISU 2010 JGP Ostrava (ang.). ISU, 10/13/2010 - 10/16/2010. [dostęp 2018-09-04].
  69. ISU 2011 JGP Riga (ang.). ISU, 31.08.2011 - 03.09.2011. [dostęp 2018-09-04].
  70. ISU 2011 JGP Brisbane (ang.). ISU, 07.09.2011 - 10.09.2011. [dostęp 2018-09-04].
  71. ISU 2011 JGP Gdansk (ang.). ISU, 14.09.2011 - 17.09.2011. [dostęp 2018-09-04].
  72. ISU 2011 JGP Brasov (ang.). ISU, 21.09.2011 - 24.09.2011. [dostęp 2018-09-04].
  73. ISU 2011 JGP Innsbruck (ang.). ISU, 28.09.2011 - 02.10.2011. [dostęp 2018-09-04].
  74. ISU 2011 JGP Milano (ang.). ISU, 05.10.2011 - 09.10.2011. [dostęp 2018-09-04].
  75. ISU 2011 JGP Tallinn (ang.). ISU, 12.10.2011 - 16.10.2011. [dostęp 2018-09-04].
  76. ISU 2012 JGP Courchevel (ang.). ISU, 22.08.2012 - 25.08.2012. [dostęp 2018-09-04].
  77. ISU 2012 JGP Lake Placid (ang.). ISU, 29.08.2012 - 01.09.2012. [dostęp 2018-09-04].
  78. ISU 2012 JGP Linz (ang.). ISU, 12.09.2012 - 15.09.2012. [dostęp 2018-09-04].
  79. ISU 2012 JGP Istanbul (ang.). ISU, 19.09.2012 - 22.09.2012. [dostęp 2018-09-04].
  80. ISU 2012 JGP Bled (ang.). ISU, 26.09.2012 - 29.09.2012. [dostęp 2018-09-04].
  81. ISU 2012 JGP Zagreb (ang.). ISU, 03.10.2012 - 06.10.2012. [dostęp 2018-09-04].
  82. ISU 2012 JGP Chemnitz (ang.). ISU, 10.10.2012 - 13.10.2012. [dostęp 2018-09-04].
  83. ISU 2012 JGP Final (ang.). ISU, 06.12.2012 - 09.12.2012. [dostęp 2018-09-04].
  84. ISU 2013 JGP Riga (ang.). ISU, 28.08.2013 - 31.08.2013. [dostęp 2018-09-04].
  85. ISU 2013 JGP Mexico (ang.). ISU, 04.09.2013 - 07.09.2013. [dostęp 2018-09-04].
  86. ISU 2013 JGP Kosice (ang.). ISU, 12.09.2013 - 15.09.2013. [dostęp 2018-09-04].
  87. ISU 2013 JGP Gdansk (ang.). ISU, 18.09.2013 - 21.09.2013. [dostęp 2018-09-04].
  88. ISU 2013 JGP Minsk (ang.). ISU, 25.09.2013 - 28.09.2013. [dostęp 2018-09-04].
  89. ISU 2013 JGP Ostrava (ang.). ISU, 02.10.2013 - 05.10.2013. [dostęp 2018-09-04].
  90. ISU 2013 JGP Tallinn (ang.). ISU, 09.10.2013 - 12.10.2013. [dostęp 2018-09-04].
  91. ISU 2014 JGP Courchevel (ang.). ISU, 20.08.2014 - 23.08.2014. [dostęp 2018-09-04].
  92. ISU 2014 JGP Ljubljana (ang.). ISU, 27.08.2014 - 30.08.2014. [dostęp 2018-09-04].
  93. ISU 2014 JGP Ostrava (ang.). ISU, 03.09.2014 - 06.09.2014. [dostęp 2018-09-04].
  94. ISU 2014 JGP Aichi (ang.). ISU, 11.09.2014 - 14.09.2014. [dostęp 2018-09-04].
  95. ISU 2014 JGP Tallinn (ang.). ISU, 24.09.2014 - 27.09.2014. [dostęp 2018-09-04].
  96. ISU 2014 JGP Dresden (ang.). ISU, 01.10.2014 - 04.10.2014. [dostęp 2018-09-04].
  97. ISU 2014 JGP Zagreb (ang.). ISU, 08.10.2014 - 11.10.2014. [dostęp 2018-09-04].
  98. ISU 2016 JGP St. Gervais (ang.). ISU, 24.08.2016 - 27.08.2016. [dostęp 2018-09-15].
  99. ISU 2016 JGP Ostrava (ang.). ISU, 31.08.2016 - 03.09.2016. [dostęp 2018-09-15].
  100. ISU 2016 JGP Yokohama (ang.). ISU, 08.09.2016 - 11.09.2016. [dostęp 2018-09-15].
  101. ISU 2016 JGP Saransk (ang.). ISU, 14.09.2016 - 17.09.2016. [dostęp 2018-09-15].
  102. ISU 2016 JGP Ljubljana (ang.). ISU, 21.09.2016 - 24.09.2016. [dostęp 2018-09-15].
  103. ISU 2016 JGP Tallinn (ang.). ISU, 28.09.2016 - 01.10.2016. [dostęp 2018-09-15].
  104. ISU 2016 JGP Dresden (ang.). ISU, 05.10.2016 - 08.10.2016. [dostęp 2018-09-15].
  105. ISU Junior Grand Prix Final 2016/17 (ang.). ISU, 08.12.2016 - 11.12.2016. [dostęp 2018-09-15].
  106. ISU 2017 JGP Brisbane (ang.). ISU, 23.08.2017 – 26.08.2017. [dostęp 2018-04-16].
  107. ISU 2017 JGP Cup of Austria (ang.). ISU, 30.08.2017 – 02.09.2017. [dostęp 2018-04-16].
  108. ISU 2017 JGP Riga Cup (ang.). ISU, 06.09.2017 – 09.09.2017. [dostęp 2018-04-16].
  109. ISU 2017 JGP Minsk Arena Cup (ang.). ISU, 20.09.2017 – 23.09.2017. [dostęp 2018-04-16].
  110. ISU 2017 JGP Croatia Cup (ang.). ISU, 27.09.2017 – 30.09.2017. [dostęp 2018-04-16].
  111. ISU 2017 JGP Baltic Cup (ang.). ISU, 04.10.2017 – 07.10.2017. [dostęp 2018-04-16].
  112. ISU 2017 JGP Italy (ang.). ISU, 11.10.2017 – 14.10.2017. [dostęp 2018-04-16].
  113. ISU 2017 Junior Grand Prix of Figure Skating Final (ang.). ISU, 07.12.2017 – 10.12.2017. [dostęp 2018-04-16].
  114. ISU 2018 JGP Bratislava (ang.). ISU, 22.08.2018 – 25.08.2018. [dostęp 2018-09-04].
  115. ISU 2018 JGP Linz (ang.). ISU, 29.08.2018 – 01.09.2018. [dostęp 2018-09-04].
  116. ISU 2018 JGP Kaunas (ang.). ISU, 06.09.2018 – 08.09.2018. [dostęp 2018-09-04].
  117. ISU 2018 JGP Richmond (ang.). ISU, 12.09.2018 – 15.09.2018. [dostęp 2018-09-15].
  118. ISU 2018 JGP Ostrava (ang.). ISU, 26.09.2018 – 29.09.2018. [dostęp 2018-10-03].
  119. ISU 2018 JGP Ljubljana (ang.). ISU, 03.10.2018 – 06.10.2018. [dostęp 2018-10-12].
  120. ISU 2018 JGP Yerevan (ang.). ISU, 10.10.2018 – 13.10.2018. [dostęp 2018-10-12].
  121. ISU Grand Prix of Figure Skating Final / ISU Junior Grand Prix of Figure Skating Final 2018/2019 (ang.). ISU. [dostęp 2018-12-09].

Linki zewnętrzne[edytuj | edytuj kod]