Karlsruhe Open 2019

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Karlsruhe Open 2019
Miejsce  Niemcy
Karlsruhe
Obiekt TC Rüppurr
Nawierzchnia Ceglana
Data 29.07–04.08.2019
WTA Tour
Kategoria WTA 125K series
Pula nagród 125 000 $
Drabinka 32S/6Q/8D
Dyrektor Markus Schur
Zwyciężczynie
Gra pojedyncza
Rumunia Patricia Maria Țig
Gra podwójna
Hiszpania Lara Arruabarrena
Czechy Renata Voráčová
2020
Strona internetowa

Karlsruhe Open 2019, właśc. Liqui Moly Open Karlsruhe 2019tenisowy turniej WTA kategorii WTA 125K series w sezonie 2019 z cyklu Karlsruhe Open rozgrywany w dniach 29 lipca–4 sierpnia 2019 roku w Karlsruhe na kortach ceglanych o puli nagród wynoszącej 125 000 dolarów amerykańskich.

Gra pojedyncza[edytuj | edytuj kod]

Zawodniczki rozstawione[edytuj | edytuj kod]

NumerTenisistkaRankingOsiągnięcie
01Słowenia Tamara Zidanšek 55 1. runda
02Belgia Alison Van Uytvanck 65 finał
03Niemcy Tatjana Maria 70 2. runda
04Niemcy Laura Siegemund 71 2. runda
05Australia Darja Gawriłowa 85 1. runda
06Rumunia Irina-Camelia Begu 98 2. runda
07Szwajcaria Stefanie Vögele 112 2. runda
08Czechy Barbora Krejčíková 115 1. runda

Drabinka[edytuj | edytuj kod]

Klucz[edytuj kod]

  • w/o – walkower
  • k – krecz
  • d – dyskwalifikacja
  • Q – kwalifikant
  • WC – dzika karta
  • LL – szczęśliwy przegrany
  • Alt – zawodnik zastępczy
  • PR – ochrona rankingu
  • SE – zawodnik zwolniony
  • ITF – ranking ITF
  • JE – ranking juniorski

Faza finałowa[edytuj | edytuj kod]

  Ćwierćfinały Półfinały Finał
   Gruzja Ekaterine Gorgodze 5 0  
PR  Rumunia Patricia Maria Țig 7 6  
  PR  Rumunia Patricia Maria Țig 6 6  
   Włochy Jasmine Paolini 2 0  
Q  Niemcy Stephanie Wagner 5 4
   Włochy Jasmine Paolini 7 6  
    PR  Rumunia Patricia Maria Țig 3 6 6
  2  Belgia Alison Van Uytvanck 6 1 2
   Niemcy Tamara Korpatsch 2 4  
 Hiszpania Paula Badosa Gibert 6 6  
 Hiszpania Paula Badosa Gibert 63 66
  2  Belgia Alison Van Uytvanck 7 7  
 Chorwacja Tereza Mrdeža 1 3
  2  Belgia Alison Van Uytvanck 6 6  

Faza początkowa[edytuj | edytuj kod]

1. runda   2. runda   Ćwierćfinały
1  Słowenia Tamara Zidanšek 5 4k  
 Gruzja Ekaterine Gorgodze 7 3      Gruzja Ekaterine Gorgodze 7 7  
WC  Niemcy Katharina Hobgarski 3 1      Holandia Bibiane Schoofs 5 5  
 Holandia Bibiane Schoofs 6 6        Gruzja Ekaterine Gorgodze 5 0
 Niemcy Antonia Lottner 2 2       PR  Rumunia Patricia Maria Țig 7 6
 Rumunia Elena-Gabriela Ruse 6 6      Rumunia Elena-Gabriela Ruse 5 5
PR  Rumunia Patricia Maria Țig 6 6     PR  Rumunia Patricia Maria Țig 7 7  
8  Czechy Barbora Krejčíková 3 4  
1. runda   2. runda   Ćwierćfinały
3  Niemcy Tatjana Maria 6 6  
 Chińska Republika Ludowa Han Xinyun 1 0     3  Niemcy Tatjana Maria 3 6 4  
Q  Niemcy Stephanie Wagner 7 6     Q  Niemcy Stephanie Wagner 6 4 6  
Q  Chińska Republika Ludowa Yuan Yue 64 2       Q  Niemcy Stephanie Wagner 5 4
WC  Niemcy Sabine Lisicki 6 4 1        Włochy Jasmine Paolini 7 6
 Włochy Jasmine Paolini 3 6 6      Włochy Jasmine Paolini 4 7 3
 Czechy Tereza Martincová 6 7      Czechy Tereza Martincová 6 65 0k  
5  Australia Darja Gawriłowa 4 63  
1. runda   2. runda   Ćwierćfinały
7  Szwajcaria Stefanie Vögele 6 3 6  
WC  Niemcy Jule Niemeier 3 6 3     7  Szwajcaria Stefanie Vögele 3 4  
 Niemcy Tamara Korpatsch 6 6      Niemcy Tamara Korpatsch 6 6  
LL  Niemcy Liana Cammilleri 0 0        Niemcy Tamara Korpatsch 2 4
 Hiszpania Lara Arruabarrena 3 4        Hiszpania Paula Badosa Gibert 6 6
 Hiszpania Paula Badosa Gibert 6 6      Hiszpania Paula Badosa Gibert 6 6
 Słowenia Dalila Jakupović 1 2     4  Niemcy Laura Siegemund 4 1  
4  Niemcy Laura Siegemund 6 6  
1. runda   2. runda   Ćwierćfinały
6  Rumunia Irina-Camelia Begu 64 6 6  
Q  Czechy Renata Voráčová 7 4 4     6  Rumunia Irina-Camelia Begu 3 1k  
 Holandia Richèl Hogenkamp 1 0      Chorwacja Tereza Mrdeža 6 2  
 Chorwacja Tereza Mrdeža 6 6        Chorwacja Tereza Mrdeža 1 3
 Rumunia Jaqueline Cristian 4 4       2  Belgia Alison Van Uytvanck 6 6
Q  Rumunia Laura Ioana Paar 6 6     Q  Rumunia Laura Ioana Paar 2 3
 Belgia Greet Minnen 4 6 1     2  Belgia Alison Van Uytvanck 6 6  
2  Belgia Alison Van Uytvanck 6 1 6  

Pula nagród[edytuj | edytuj kod]

Runda Pieniądze ($) Punkty (WTA)
Zwyciężczyni 20 000 160
Finalistka 11 000 95
Półfinalistka 6000 57
Ćwierćfinalistka 4000 29
2. runda 2250 15
1. runda 1100 1

Gra podwójna[edytuj | edytuj kod]

Zawodniczki rozstawione[edytuj | edytuj kod]

NumerTenisistkiRankingOsiągnięcie
01Hiszpania Lara Arruabarrena
Czechy Renata Voráčová
149 zwycięstwo
02Rosja Nateła Dzałamidze
Rosja Jana Sizikowa
188 ćwierćfinał
03Belgia Greet Minnen
Belgia Alison Van Uytvanck
254 półfinał
04Rumunia Jaqueline Cristian
Rumunia Elena-Gabriela Ruse
318 półfinał

Drabinka[edytuj | edytuj kod]

Ćwierćfinały   Półfinały   Finał
1  Hiszpania Lara Arruabarrena
 Czechy Renata Voráčová
6 6  
 Chorwacja Tereza Mrdeža
 Holandia Eva Wacanno
1 4     1  Hiszpania Lara Arruabarrena
 Czechy Renata Voráčová
6 3 10  
4  Rumunia Jaqueline Cristian
 Rumunia Elena-Gabriela Ruse
6 64 10     4  Rumunia Jaqueline Cristian
 Rumunia Elena-Gabriela Ruse
4 6 8  
WC  Niemcy Sabine Lisicki
 Holandia Bibiane Schoofs
3 7 5       1  Hiszpania Lara Arruabarrena
 Czechy Renata Voráčová
62 6 10
 Niemcy Nicola Geuer
 Słowenia Dalila Jakupović
1 3        Chińska Republika Ludowa Han Xinyun
 Chińska Republika Ludowa Yuan Yue
7 4 4
3  Belgia Greet Minnen
 Belgia Alison Van Uytvanck
6 6     3  Belgia Greet Minnen
 Belgia Alison Van Uytvanck
3 2
 Chińska Republika Ludowa Han Xinyun
 Chińska Republika Ludowa Yuan Yue
4 6 10      Chińska Republika Ludowa Han Xinyun
 Chińska Republika Ludowa Yuan Yue
6 6  
2  Rosja Nateła Dzałamidze
 Rosja Jana Sizikowa
6 1 4  

Pula nagród[edytuj | edytuj kod]

Runda Pieniądze ($)[a] Punkty (WTA)[b]
Zwyciężczynie 6000 160
Finalistki 3800 95
Półfinalistki 1900 57
Ćwierćfinalistki 1000 1

Uwagi[edytuj | edytuj kod]

  1. Pieniądze za grę podwójną są wypłacane na parę.
  2. Punkty za grę podwójną przypisane są na osobę.

Bibliografia[edytuj | edytuj kod]

Linki zewnętrzne[edytuj | edytuj kod]