Keishin Yoshida

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Keishin Yoshida
Keishin Yoshida
Data i miejsce urodzenia 12 stycznia 1987
Otoineppu, Japonia
Klub Cold Weather Combat Training Unit
Wzrost 175 cm
Debiut w PŚ 19.03 2006, Sapporo
(35. miejsce – 30 km)
Pierwsze punkty w PŚ 28.11 2010, Kuusamo
(24. miejsce – 25 km)
Dorobek medalowy
Reprezentacja  Japonia
Asian Games logo.svg Igrzyska Azjatyckie
Złoto Astana–Ałmaty 2011 10 km
Złoto Astana–Ałmaty 2011 15 km
Srebro Astana–Ałmaty 2011 Sztafeta
Brąz Astana–Ałmaty 2011 30 km
Mistrzostwa świata juniorów
Srebro Rovaniemi 2005 10 km s.klasyczny
Uniwersjada
Srebro Harbin 2009 Sztafeta

Keishin Yoshida (jap. 吉田圭伸 Yoshida Keishin, ur. 12 stycznia 1987 w Otoineppu)japoński biegacz narciarski, wicemistrz świata juniorów oraz kilkukrotny medalista igrzysk azjatyckich.

Kariera[edytuj | edytuj kod]

Po raz pierwszy na arenie międzynarodowej Keishin Yoshida pojawił się 26 grudnia 2002 roku w zawodach Pucharu Kontynentalnego w Otoineppu, gdzie zajął 57. miejsce w biegu na 7,5 km techniką klasyczną. W lutym 2005 roku wystąpił na mistrzostwach świata juniorów w Rovaniemi, gdzie zajął między drugie miejsce w biegu na 10 km stylem dowolnym oraz czwarte w sztafecie. Na rozgrywanych rok później mistrzostwach świata juniorów w Kranju jego najlepszym wynikiem było piąte miejsce w biegu łączonym na 20 km. Trzykrotnie startował na mistrzostwach świata U-23, najlepsze wyniki osiągając na mistrzostwach świata młodzieżowców w Hinterzarten w 2010 roku, gdzie był czwarty zarówno w biegu na 15 km stylem klasycznym, jak i w biegu łączonym na 30 km. W Pucharze Świata zadebiutował 19 marca 2006 roku w Sapporo, zajmując 35. miejsce w biegu łączonym na 30 km. Pierwsze pucharowe punkty wywalczył 10 grudnia 2011 roku w Davos, gdzie na dystansie 30 km stylem dowolnym był dwudziesty. W klasyfikacji generalnej najlepiej wypał w sezonie 2011/2012, który ukończył na 89. pozycji. W 2011 roku brał udział w mistrzostwach świata w Oslo, gdzie był szósty w sztafecie, a indywidualnie zajął dwunaste miejsce w biegu na 15 km klasykiem. Dwunasty był także na dystansie 50 km techniką klasyczną podczas rozgrywanych w 2013 roku mistrzostw świata w Val di Fiemme. Ponadto Yoshida zdobył cztery medale na igrzyskach azjatyckich w Ałmaty: złote w biegu na 10 km klasykiem i 15 km stylem dowolnym, srebrny w sztafecie oraz brązowy na dystansie 30 km klasykiem.

Osiągnięcia[edytuj | edytuj kod]

Igrzyska olimpijskie Olympic rings without rims.svg[edytuj | edytuj kod]

Miejsce Dzień Rok Miejscowość Konkurencja Czas biegu Strata Zwyciężczyni
16. 16 lutego 2014 Rosja Soczi Sztafeta 4x10 km[1] 1:28:42,0 min Sztafeta zdublowana Szwecja Szwecja
25. 11 lutego 2018 Korea Południowa Pjongczang 30 km bieg łączony 1:16:20,0 h +2:03,0 min Norwegia Simen Hegstad Krüger
13. 16 lutego 2018 Korea Południowa Pjongczang 15 km stylem dowolnym 33:43,9 min +1:15,2 min Szwajcaria Dario Cologna
23. 24 lutego 2018 Korea Południowa Pjongczang 50 km stylem klasycznym 2:08:22,1 h +8:59,8 min Finlandia Iivo Niskanen

Mistrzostwa świata[edytuj | edytuj kod]

Miejsce Dzień Rok Miejscowość Konkurencja Czas biegu Strata Zwycięzca
42. 27 lutego 2011 Norwegia Oslo 30 km bieg łączony 1:14:10,4 h +3:41,8 min Norwegia Petter Northug
12. 1 marca 2011 Norwegia Oslo 15 km stylem klasycznym 38:14,7 h +1:26,2 min Finlandia Matti Heikkinen
6. 4 marca 2011 Norwegia Oslo Sztafeta 4x10 km[2] 1:40:10,2 h +1:39,2 min Norwegia Norwegia
36. 6 marca 2011 Norwegia Oslo 50 km stylem dowolnym 2:08:09,0 h +7:18,3 min Norwegia Petter Northug
22. 23 lutego 2013 Włochy Val di Fiemme 30 km bieg łączony 1:13:09,3 h +26,8 s Szwajcaria Dario Cologna
8. 26 lutego 2013 Włochy Val di Fiemme Sztafeta 4x10 km[1] 1:41:37,2 h +54,2 s Norwegia Norwegia
12. 3 marca 2013 Włochy Val di Fiemme 50 km stylem klasycznym 2:10:41,4 h +44,2 s Szwecja Johan Olsson
20. 21 lutego 2015 Szwecja Falun 30 km bieg łączony 1:16:26,9 h +2:31.8 min Rosja Maksim Wylegżanin
12. 27 lutego 2015 Szwecja Falun Sztafeta 4x10 km[3] 1:34:18.5 h +3:50.0 min  Norwegia
17. 1 marca 2015 Szwecja Falun 50 km stylem klasycznym 2:26:02.1 h +1:29.2 min Norwegia Petter Northug
12. 25 lutego 2017 Finlandia Lahti 30 km bieg łączony 1:09:16,7 h +42,3 s Rosja Siergiej Ustiugow
20. 5 marca 2017 Finlandia Lahti 50 km stylem dowolnym 1:46:28,9 h +2:09,7 min Kanada Alex Harvey
20. 23 lutego 2019 Austria Seefeld in Tirol 30 km bieg łączony 1:10:21,8 h +2:58,7 min Norwegia Sjur Røthe

Mistrzostwa świata młodzieżowców[edytuj | edytuj kod]

Miejsce Dzień Rok Miejscowość Konkurs Wynik Strata Zwycięzca
22. 26 lutego 2008 Włochy Malles Venosta 15 km stylem klasycznym 42:10,2 min +3:30,8 min Czechy Martin Jakš
28. 28 lutego 2008 Włochy Malles Venosta 30 km stylem dowolnym 1:07:22,6 h +3:04,3 min Szwajcaria Dario Cologna
29. 29 stycznia 2009 Francja Praz de Lys – Sommand 15 km stylem dowolnym 37:48,1 min +2:36,9 min Francja Maurice Manificat
15. 31 stycznia 2009 Francja Praz de Lys – Sommand 30 km łączony 1:26:50,2 h +2:16,6 min Kazachstan Siergiej Czeriepanow
30. 26 stycznia 2010 Niemcy Hinterzarten Sprint stylem dowolnym ? ? Norwegia Ole-Marius Bach
4. 28 stycznia 2010 Niemcy Hinterzarten 15 km stylem klasycznym 37:50,0 min +33,8 s Rosja Władysław Skoboljew
4. 30 stycznia 2010 Niemcy Hinterzarten 30 km łączony 1:24:45,6 h +26,5 s Rumunia Paul Constantin Pepene

Mistrzostwa świata juniorów[edytuj | edytuj kod]

Miejsce Dzień Rok Miejscowość Konkurencja Czas biegu Strata Zwycięzca
6. 21 marca 2005 Finlandia Rovaniemi 20 km bieg łączony 52:04,7 min +25,9 s Norwegia Petter Northug
31. 23 marca 2005 Finlandia Rovaniemi Sprint stylem klasycznym ? - Norwegia Even Sletten
2.FIS silver medal.png 25 marca 2005 Finlandia Rovaniemi 10 km stylem dowolnym 23:06,1 min +30,0 s Norwegia Petter Northug
4. 26 marca 2005 Finlandia Rovaniemi Sztafeta 4x10 km[4] 1:36:38,2 h +2:44,4 min  Rosja
21. 31 stycznia 2006 Słowenia Kranj Sprint stylem dowolnym ? - Norwegia Petter Northug
7. 1 lutego 2006 Słowenia Kranj 10 km stylem klasycznym 26:33,2 min +1:44,4 min Norwegia Petter Northug
5. 3 lutego 2006 Słowenia Kranj 20 km bieg łączony 51:34,3 min +23,8 s Norwegia Petter Northug
14. 5 lutego 2006 Słowenia Kranj Sztafeta 4x5 km[5] 47:15,7 min +2:36,3 min  Norwegia

Igrzyska azjatyckie[edytuj | edytuj kod]

Miejsce Dzień Rok Miejscowość Konkurencja Wynik Strata Zwycięzca
1.Gold medal with cup.svg 2 lutego 2011 Kazachstan Ałmaty 15 km stylem dowolnym 49:31,0 min
1.Gold medal with cup.svg 3 lutego 2011 Kazachstan Ałmaty 10 km stylem dowolnym 29:39,2 min
2.Silver medal with cup.svg 5 lutego 2011 Kazachstan Ałmaty Sztafeta 4x10 km[6] 1:54:40,9 h +3:04,7 min Kazachstan Kazachstan
3.Bronze medal with cup.svg 6 lutego 2011 Kazachstan Ałmaty 30 km techniką klasyczną 1:24:49,0 h +25,0 s Kazachstan Aleksiej Połtoranin

Puchar Świata[edytuj | edytuj kod]

Miejsca w klasyfikacji generalnej[edytuj | edytuj kod]

Sezon Miejsce
2005/2006 niesklasyfikowany
2008/2009 niesklasyfikowany
2009/2010 niesklasyfikowany
2010/2011 120.
2011/2012 89.
2012/2013 99.
2013/2014 92.
2014/2015 111.
2015/2016 138.
2016/2017 38.
2017/2018 39.

Miejsca na podium w zawodach[edytuj | edytuj kod]

Yoshida nigdy nie stał na podium zawodów PŚ.

Miejsca w poszczególnych konkursach Pucharu Świata[edytuj | edytuj kod]

Sezon 2005/2006
Düsseldorf 22.10 Beitostølen 19.11 Kuusamo 26.11 Kuusamo 27.11 Vernon 10.12 Vernon 11.12 Canmore 15.12 Canmore 17.12 Nové Město 30.12 Nové Město 31.12 Otepää 7.01 Otepää 8.01 Val di Fiemme 14.01 Oberstdorf 21.01 Oberstdorf 22.01 Davos 4.02 Davos 5.02 Mora 5.03 Borlänge 7.03 Falun 8.03 Drammen 9.03 Oslo 11.03 Changchun 15.03 Sapporo 19.03 punkty
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 35 0
Sezon 2008/2009
Gällivare 22.11 Kuusamo 29.11 Kuusamo 30.11 La Clusaz 6.12 Davos 13.12 Davos 14.12 Düsseldorf 20.12 Oberhof 27.12 Oberhof 28.12 Praga 29.12 Nové Město 31.12 Nové Město 1.01 Val di Fiemme 3.01 Val di Fiemme 4.01 TdS Whistler 16.01 Whistler 17.01 Otepää 24.01 Otepää 25.01 Rybińsk 30.01 Rybińsk 31.01 Rybińsk 01.02 Val di Dentro 13.02 Val di Dentro 14.02 Lahti 07.03 Lahti 08.03 Trondheim 12.03 Trondheim 14.03 Sztokholm 18.03 Falun 20.03 Falun 21.03 Falun 22.03 Falun 18-22.03 punkty
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 57 - - 88 70 53 56 57 0
Sezon 2009/2010
Beitostølen 21.11 Kuusamo 28.11 Kuusamo 29.11 Düsseldorf 5.12 Davos 12.12 Davos 13.12 Rogla 19.12 Rogla 19.12 Oberhof 1.01 Oberhof 2.01 Oberhof 3.01 Praga 4.01 6.01 Dobbiaco 7.01 Val di Fiemme 9.01 Val di Fiemme 10.01 TdS Otepää 16.01 Otepää 17.01 Rybińsk 22.01 Rybińsk 23.01 Canmore 6.02 Canmore 7.02 Lahti 06.03 Drammen 11.03 Oslo 13.03 Oslo 14.03 Sztokholm 17.03 Falun 19.03 Falun 20.03 Falun 21.03 Finał PŚ 17-21.03 punkty
89 - - - 58 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Sezon 2010/2011
Gällivare 20.11 (15 km F) Kuusamo 26.11 (SP C) Kuusamo 27.11 (10 km C) Kuusamo 28.11 (15 km F) Nordic Opening Düsseldorf 4.12 (SP F) Davos 11.12 (15 km C) Davos 12.12 (SP F) La Clusaz 18.12 (30 km F) Oberhof 31.12 (3.75 km F) Oberhof 1.01 (15 km C) Oberstdorf 2.01 (SP C) Oberstdorf 3.01 (2x10 km) Toblach 5.01 (SP F) Cortina-Toblach 6.01 (35 km F) Val di Fiemme 8.01 (20 km C) Val di Fiemme 9.01 (9 km F) TdS Liberec 15.01 (SP F) Otepää 22.01 (15 km C) Otepää 23.01 (SP C) Rybińsk 4.02 (2x10 km) Rybińsk 5.02 (SP F) Drammen 19.02 (15 km C) Drammen 20.02 (SP F) Lahti 12.03 (2x10 km) Lahti 13.03 (SP C) Sztokholm 16.03 (SP C) Falun 18.03 (3.3 km C) Falun 19.03 (2x10 km) Falun 20.03 (15 km F) Finał Pucharu Świata punkty
51 91 55 35 24 - 49 - 42 34 29 29 25 dns - - - - - 28 50 - - 62 - - - - - - - - 20
Sezon 2011/2012
Sjusjøen 19.11 (15 km F) Kuusamo 25.11 (SP C) Kuusamo 26.11 (10 km F) Kuusamo 27.11 (15 km C) Nordic Opening Düsseldorf 3.12 (SP F) Davos 10.12 (30 km F) Davos 11.12 (SP F) Rogla 17.12 (15 km C) Rogla 18.12 (SP F) Oberhof 29.12 (3.75 km F) Oberhof 30.12 (15 km C) Oberstdorf 31.12 (SP C) Oberstdorf 1.01 (2x10 km) Toblach 3.01 (5 km C) Toblach 4.01 (SP F) Cortina-Toblach 5.01 (35 km F) Val di Fiemme 7.01 (20 km C) Val di Fiemme 8.01 (9 km F) TdS Mediolan 14.01 (SP F) Otepää 21.01 (SP C) Otepää 22.01 (15 km C) Moskwa 2.02 (SP F) Rybińsk 4.02 (15 km F) Rybińsk 5.02 (2x15 km) Nové Město 11.02 (30 km C) Szklarska Poręba 17.02 (SP F) Szklarska Poręba 18.02 (15 km C) Lahti 3.03 (2x15 km) Lahti 4.03 (SP C) Drammen 7.03 (SP C) Oslo 10.03 (50 km C) Sztokholm 14.03 (SP C) Falun 16.03 (3.3 km F) Falun 17.03 (2x10 km) Falun 18.03 (15 km F) Finał Pucharu Świata punkty
- 92 45 79 71 - 20 - 28 71 80 55 35 39 39 57 49 17 37 36 - - - - - - 21 dns 38 23 - - - - - - - - 46
Sezon 2012/2013
Gällivare 24.11 Kuusamo 30.11 Kuusamo 1.12 Kuusamo 2.12 Nordic Opening 25-27.11 Quebec 8.12 Canmore 13.12 Canmore 15.12 Canmore 16.12 Oberhof 29.12 Oberhof 30.12 Münstertal 1.01 Tobalch 3.01 Tobalch 4.01 Val di Fiemme 5.01 Val di Fiemme 6.01 TdS Liberec 12.01 Clusaz 19.01 Soczi 1.02 Soczi 2.02 Davos 16.02 Davos 17.02 Lahti 9.03 Lahti 10.03 Drammen 13.03 Oslo 17.03 Sztokholm 20.03 Falun 22.03 Falun 23.03 Falun 24.03 Finał PŚ 16-20.03 punkty
- 71 49 65 65 - 29 - 33 - - - - - - - - - 43 - 25 - 11 - 35 - 26 - - - - - 37
Sezon 2013/2014
Kuusamo 29.11 (SP C) Kuusamo 30.11 (10 km C) Kuusamo 1.12 (15 km F) Nordic Opening Lillehammer 7.12 (15 km C) Davos 14.12 (30 km F) Davos 15.12 (SP F) Asiago 21.12 (SP C) Oberhof 28.12 (4 km F) Oberhof 29.12 (SP F) Lenzerheide 31.12 (SP F) Lenzerheide 1.01 (15 km C) Cortina-Toblach 3.01 (35 km F) Val di Fiemme 4.01 (15 km C) Val di Fiemme 5.01 (9 km F) TdS Nové Město na Moravě 11.01 (SP F) Szklarska Poręba 18.01 (SP F) Szklarska Poręba 19.01 (15 km C) Toblach 1.02 (15 km C) Toblach 2.02 (SP F) Lahti 1.03 (SP F) Lahti 2.03 (15 km F) Drammen 5.03 (SP C) Oslo 9.03 (50 km C) Falun 14.03 (SP C) Falun 15.03 (2 × 15 km) Finał Pucharu Świata 16.03 punkty
81 50 34 45 27 29 - - 77 95 83 28 25 27 45 32 - - - 30 - - 16 - 18 - - - 48
Sezon 2014/2015
Kuusamo 29.11 (SP C) Kuusamo 30.11 (15 km C) Lillehammer 5.12 (SP F) Lillehammer 6.12 (10 km F) Lillehammer 7.12 (15 km C) LT Davos 13.12 (15 km C) Davos 14.12 (SP F) Davos 20.12 (15 km F) Davos 21.12 (SP F) Oberstdorf 3.01 (4 km F) Oberstdorf 4.01 (15 km C) Münstertal 6.01 (SP F) Toblach 7.01 (10 km C) Toblach 8.01 (25 km F) Val di Fiemme 10.01 (15 km C) Val di Fiemme 11.01 (9 km F) TdS Otepää 17.01 (SP C) Rybińsk 22.01 (15 km F) Rybińsk 24.01 (SP F) Rybińsk 25.01 (2 × 15 km) Östersund 14.02 (SP C) Östersund 15.02 (15 km F) Lahti 7.03 (SP F) Lahti 8.03 (15 km C) Drammen 11.03 (SP C) Oslo 14.03 (50 km F) punkty
- 53 78 31 25 24 42 - 43 - - - - - - - - - - - - - - 25 - - - - 26
Sezon 2015/2016
Kuusamo 27.11 (SP C) Kuusamo 28.11 (10 km F) Kuusamo 29.11 (15 km C) RT Lillehammer 5.12 (2×15 km) Davos 12.12 (30 km F) Davos 13.12 (SP F) Toblach 19.12 (SP F) Toblach 20.12 (15 km C) Lenzerheide 1.01 (SP F) Lenzerheide 2.01 (30 km C) Lenzerheide 3.01 (10 km F) Oberstdorf 5.01 (SP C) Oberstdorf 6.01 (15 km C) Toblach 8.01 (10 km F) Val di Fiemme 9.01 (15 km C) Val di Fiemme 10.01 (9 km F) TdS Planica 16.01 (SP F) Nové Město na Moravě 23.01 (15 km F) Drammen 3.02 (SP C) Oslo 6.02 (50 km C) Sztokholm 11.02 (SP C) Falun 13.02 (10 km C) Falun 14.02 (15 km F) Lahti 20.02 (SP F) Lahti 21.02 (2×15 km) Gatineau 1.03 (SP F) Montreal 2.03 (17,5 km C) Quebec 4.03 (SP F) Quebec 5.03 (15 km F) Canmore 8.03 (SP C) Canmore 9.03 (2×15 km) Canmore 11.03 (15 km F) Canmore 12.03 (15 km C) STK punkty
- - - - 61 57 - - 46 - - - - - - - - - - - - 39 - 29 58 - 28 - - - - - - - - - 5
Sezon 2016/2017
Kuusamo 26.11 (SP C) Kuusamo 27.11 (15 km C) Lillehammer 2.12 (SP C) Lillehammer 3.12 (10 km F) Lillehammer 4.12 (15 km C) LT Davos 10.12 (30 km F) Davos 11.12 (SP F) La Clusaz 17.12 (15 km F) Val Müstair 31.12 (SP F) Val Müstair 1.01 (10 km C) Oberstdorf 3.01 (2×10 km) Oberstdorf 4.01 (15 km F) Toblach 6.01 (10 km F) Val di Fiemme 7.01 (15 km C) Val di Fiemme 8.01 (9 km F) TdS Toblach 14.01 (SP F) Ulricehamn 21.01 (15 km F) Falun 28.01 (SP F) Falun 29.01 (30 km C) Pjongczang 3.02 (SP C) Pjongczang 4.02 (2×15 km) Otepää 18.02 (SP F) Otepää 19.02 (15 km C) Drammen 8.03 (SP C) Oslo 11.03 (50 km C) Quebec 17.03 (SP F) Quebec 18.03 (15 km C) Quebec 19.03 (15 km F) FPŚ punkty
- 45 62 14 30 23 23 - 19 - - - - - - - - - 10 - 29 - 6 - - - 18 55 22 40 23 166
Sezon 2017/2018
Kuusamo 24.11 (SP C) Kuusamo 25.11 (15 km C) Kuusamo 26.11 (15 km F) RT Lillehammer 2.12 (SP C) Lillehammer 3.12 (2×15 km) Davos 9.12 (SP F) Davos 10.12 (15 km F) Toblach 16.12 (15 km F) Toblach 17.12 (15 km C) Lenzerheide 30.12 (SP F) Lenzerheide 31.12 (15 km C) Lenzerheide 1.01 (15 km F) Oberstdorf 4.01 (15 km F) Val di Fiemme 6.01 (15 km C) Val di Fiemme 7.01 (9 km F) TdS Drezno 13.01 (SP F) Planica 20.01 (SP C) Planica 21.01 (15 km C) Seefeld 27.01 (SP F) Seefeld 28.01 (15 km F) Lahti 3.03 (SP F) Lahti 4.03 (15 km C) Drammen 7.03 (SP C) Oslo 10.03 (50 km F) Falun 16.03 (SP F) Falun 17.03 (15 km C) Falun 18.03 (15 km F) FPŚ punkty
58 68 25 45 - 16 - 17 25 21 - - - - - - - - - - - 19 - - - 15 59 17 11 15 157
Sezon 2018/2019
Kuusamo 24.11 (SP C) Kuusamo 25.11 (15 km C) Lillehammer 30.11 (SP F) Lillehammer 1.12 (15 km F) Lillehammer 2.12 (15 km C) LT Beitostølen 8.12 (30 km F) Davos 15.12 (SP F) Davos 16.12 (15 km F) Toblach 29.12 (SP F) Toblach 30.12 (15 km F) Val Müstair 1.01 (SP F) Oberstdorf 2.01 (15 km C) Oberstdorf 3.01 (15 km F) Val di Fiemme 5.01 (15 km C) Val di Fiemme 6.01 (9 km F) TdS Drezno 12.01 (SP F) Otepää 19.01 (SP C) Otepää 20.01 (15 km C) Ulricehamn 26.01 (15 km F) Lahti 9.02 (SP F) Cogne 16.02 (SP F) Cogne 17.02 (15 km C) Oslo 10.03 (50 km F) Drammen 12.03 (SP C) Falun 16.03 (SP F) Falun 17.03 (15 km F) Québec 22.03 (SP F) Québec 23.03 (15 km C) Québec 24.03 (15 km F) FPŚ punkty
- 39 87 34 14 33 20 - 44 85 28 70 30 26 41 30 30 - - - - - - 44 43
Legenda
1 2 3 4-10 11-30 31-100 wyniki anulowane

- – zawodnik nie wystartował
TdS – Tour de Ski

Linki zewnętrzne[edytuj | edytuj kod]

Przypisy[edytuj | edytuj kod]

  1. a b Skład drużyny: Hiroyuki Miyazawa, Keishin Yoshida, Nobu Naruse, Akira Lenting
  2. Skład drużyny: Kouhei Shimizu, Keishin Yoshida, Masaya Kimura, Nobu Naruse
  3. Skład drużyny: Akira Lenting, Keishin Yoshida, Takatsugu Uda, Hiroyuki Miyazawa
  4. Skład drużyny: Junichi Igawa, Keishin Yoshida, Masaya Kimura, Tsubasa Shimada
  5. Skład drużyny: Nobuhito Kashiwabara, Keishin Yoshida, Masaya Kimura, Tomoya Ichikawa
  6. Skład drużyny: Kōhei Shimizu, Keishin Yoshida, Masaya Kimura, Nobu Naruse