Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych im. Mieczysława Połukarda 1990

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Tomasz Gollob

IX Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych im. Mieczysława Połukarda odbył się 25 marca 1990. Zwyciężył Tomasz Gollob.

Wyniki[edytuj | edytuj kod]

Msc. Zawodnik Klub Pkt
1 (11) Tomasz Gollob Polonia Bydgoszcz 15 (3,3,3,3,3)
2 (3) Piotr Świst Stal Gorzów Wlkp. 11 (2,2,2,3,2)
3 (5) Antoni Skupień ROW Rybnik 10+3 (3,0,3,2,2)
4 (7) Zenon Kasprzak Unia Leszno 10+2 (2,0,2,3,3)
5 (9) Wojciech Załuski Kolejarz Opole 10+1 (1,3,3,1,2)
6 (14) Jacek Woźniak Polonia Bydgoszcz 9 (2,3,1,2,1)
7 (4) Jerzy Głogowski Motor Lublin 8 (0,3,3,2,0)
8 (1) Ryszard Dołomisiewicz Polonia Bydgoszcz 8 (3,2,d,0,3)
9 (13) Wojciech Żabiałowicz Apator Toruń 6 (0,1,0,2,3)
10 (6) Jacek Gomólski Start Gniezno 6 (1,0,2,3,0)
11 (2) Jan Krzystyniak Stal Rzeszów 6 (1,2,2,d,1)
12 (15) Jacek Rempała Unia Tarnów 5 (3,1,1,0,0)
13 (8) Sławomir Drabik Włókniarz Częstochowa 5 (0,2,0,1,2)
14 (10) Janusz Stachyra Stal Rzeszów 5 (2,1,1,0,1)
15 (12) Andrzej Huszcza Falubaz Zielona Góra 3 (0,1,0,1,1)
16 (16) Jarosław Olszewski Wybrzeże Gdańsk 3 (1,d,1,1,0)

Bieg po biegu

  1. Dołomisiewicz, Świst, Krzystyniak, Głogowski
  2. Skupień, Kasprzak, Gomólski, Drabik
  3. Gollob, Stachyra, Załuski, Huszcza
  4. Rempała, Woźniak, Olszewski, Żabiałowicz
  5. Załuski, Dołomisiewicz, Żabiałowicz, Skupień
  6. Woźniak, Krzystyniak, Stachyra, Gomólski
  7. Gollob, Świst, Rempała, Kasprzak
  8. Głogowski, Drabik, Huszcza, Olszewski (d)
  9. Gollob, Gomólski, Olszewski, Dołomisiewicz (d)
  10. Skupień, Krzystyniak, Rempała, Huszcza
  11. Załuski, Świst, Woźniak, Drabik
  12. Głogowski, Kasprzak, Stachyra, Żabiałowicz
  13. Kasprzak, Woźniak, Huszcza, Dołomisiewicz
  14. Gollob, Żabiałowicz, Drabik, Krzystyniak (d)
  15. Świst, Skupień, Olszewski, Stachyra
  16. Gomólski, Głogowski, Załuski, Rempała
  17. Dołomisiewicz, Drabik, Stachyra, Rempała
  18. Kasprzak, Załuski, Krzystyniak, Olszewski
  19. Żabiałowicz, Świst, Huszcza, Gomólski
  20. Gollob, Skupień, Woźniak, Głogowski
  21. Bieg dodatkowy o trzecie miejsce: Skupień, Kasprzak, Załuski

Zobacz też[edytuj | edytuj kod]