L&T Mumbai Open 2017

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
L&T Mumbai Open 2017
Miejsce  Indie
Mumbaj
Obiekt Cricket Club of India
Nawierzchnia Twarda
Data 20–26.11.2017
WTA Tour
Kategoria WTA 125K Series
Pula nagród 125 000 $
Drabinka 32S/16Q/16D
Zwyciężczynie
Gra pojedyncza
Białoruś Aryna Sabalenka
Gra podwójna
Meksyk Victoria Rodríguez
Holandia Bibiane Schoofs
2012 2018
Strona internetowa

L&T Mumbai Open 2017tenisowy turniej WTA kategorii WTA 125K series w sezonie 2017 z cyklu L&T Mumbai Open rozgrywany w dniach 20–26 listopada 2017 roku w Mumbaju na kortach twardych o puli nagród wynoszącej 125 000 dolarów amerykańskich.

Gra pojedyncza[edytuj | edytuj kod]

Zawodniczki rozstawione[edytuj | edytuj kod]

NumerTenisistkaRankingOsiągnięcie
01Białoruś Aryna Sabalenka 79 zwycięstwo
2/QRumunia Ana Bogdan 111 2. runda
03Belgia Yanina Wickmayer 113 ćwierćfinał
04Australia Arina Rodionowa 117 1. runda
05Wielka Brytania Naomi Broady 122 ćwierćfinał
06Australia Lizette Cabrera 139 1. runda
07Kanada Carol Zhao 150 2. runda
08Rosja Irina Chromaczowa 162 1. runda

Drabinka[edytuj | edytuj kod]

Klucz[edytuj kod]

  • w/o – walkower
  • k – krecz
  • d – dyskwalifikacja
  • Q – kwalifikant
  • WC – dzika karta
  • LL – szczęśliwy przegrany
  • Alt – zawodnik zastępczy
  • PR – ochrona rankingu
  • SE – zawodnik zwolniony
  • ITF – ranking ITF
  • JE – ranking juniorski

Faza finałowa[edytuj | edytuj kod]

  Ćwierćfinały Półfinały Finał
  1  Białoruś Aryna Sabalenka 6 6  
5  Wielka Brytania Naomi Broady 4 2  
  1  Białoruś Aryna Sabalenka 6 6  
   Francja Amandine Hesse 2 3  
 Francja Amandine Hesse 6 7
  WC  Indie Ankita Raina 3 64  
    1  Białoruś Aryna Sabalenka 6 6
   Słowenia Dalila Jakupović 2 3
   Uzbekistan Sabina Sharipova 3 6 6  
3  Belgia Yanina Wickmayer 6 4 2  
 Uzbekistan Sabina Sharipova 6 3 3
   Słowenia Dalila Jakupović 3 6 6  
 Słowenia Dalila Jakupović 6 6
  Q  Francja Alizé Lim 3 1  

Faza początkowa[edytuj | edytuj kod]

1. runda   2. runda   Ćwierćfinały
1  Białoruś Aryna Sabalenka 7 6  
 Australia Priscilla Hon 5 1     1  Białoruś Aryna Sabalenka 65 6 7  
 Węgry Dalma Gálfi 2 2      Chińska Republika Ludowa Lu Jiajing 7 2 64  
 Chińska Republika Ludowa Lu Jiajing 6 6       1  Białoruś Aryna Sabalenka 6 6
 Japonia Junri Namigata 6 5       5  Wielka Brytania Naomi Broady 4 2
 Ukraina Olha Janczuk 1 4k      Japonia Junri Namigata 2 2
 Holandia Bibiane Schoofs 2 6 2     5  Wielka Brytania Naomi Broady 6 6  
5  Wielka Brytania Naomi Broady 6 0 6  
1. runda   2. runda   Ćwierćfinały
4  Australia Arina Rodionowa 62 3  
 Francja Amandine Hesse 7 6      Francja Amandine Hesse 6 4 6  
Q  Izrael Deniz Khazaniuk 6 6     Q  Izrael Deniz Khazaniuk 3 6 1  
WC  Indie Rutuja Bhosale 4 3        Francja Amandine Hesse 6 7
WC  Indie Ankita Raina 7 6       WC  Indie Ankita Raina 3 64
 Rosja Wieronika Kudiermietowa 62 3     WC  Indie Ankita Raina 6 6
 Tajlandia Peangtarn Plipuech 7 6      Tajlandia Peangtarn Plipuech 2 2  
6  Australia Lizette Cabrera 64 2  
1. runda   2. runda   Ćwierćfinały
8  Rosja Irina Chromaczowa 6 62 63  
 Uzbekistan Sabina Sharipova 2 7 7      Uzbekistan Sabina Sharipova 3  
Q  Japonia Hiroko Kuwata 4 3      Węgry Fanny Stollár 0k  
 Węgry Fanny Stollár 6 6        Uzbekistan Sabina Sharipova 3 6 6
 Czechy Marie Bouzková 3 3       3  Belgia Yanina Wickmayer 6 4 2
 Rosja Walentina Iwachnienko 6 6      Rosja Walentina Iwachnienko 1 4
 Wielka Brytania Laura Robson 5 4     3  Belgia Yanina Wickmayer 6 6  
3  Belgia Yanina Wickmayer 7 6  
1. runda   2. runda   Ćwierćfinały
7  Kanada Carol Zhao 6 6  
WC  Indie Zeel Desai 3 1     7  Kanada Carol Zhao 3 4  
WC  Indie Karman Thandi 2 4      Słowenia Dalila Jakupović 6 6  
 Słowenia Dalila Jakupović 6 6        Słowenia Dalila Jakupović 6 6
 Japonia Mayo Hibi 1 1       Q  Francja Alizé Lim 3 1
Q  Francja Alizé Lim 6 6     Q  Francja Alizé Lim 7 2
 Meksyk Victoria Rodríguez 1 1     2/Q  Rumunia Ana Bogdan 65 0k  
2/Q  Rumunia Ana Bogdan 6 6  

Pula nagród[edytuj | edytuj kod]

Runda Pieniądze ($) Punkty (WTA)
Zwyciężczyni 20 000 160
Finalistka 11 000 95
Półfinalistka 6000 57
Ćwierćfinalistka 4000 29
2. runda 2000 15
1. runda 1050 1

Gra podwójna[edytuj | edytuj kod]

Zawodniczki rozstawione[edytuj | edytuj kod]

NumerTenisistkiRankingOsiągnięcie
01Gruzja Oksana Kalasznikowa
Rosja Wieronika Kudiermietowa
129 ćwierćfinał
02Słowenia Dalila Jakupović
Rosja Irina Chromaczowa
161 finał
03Szwecja Cornelia Lister
Australia Arina Rodionowa
193 1. runda
04Izrael Julja Gluszko
Australia Priscilla Hon
286 półfinał

Drabinka[edytuj | edytuj kod]

1. runda   Ćwierćfinały   Półfinały   Finał
1  Gruzja Oksana Kalasznikowa
 Rosja Wieronika Kudiermietowa
6 6  
WC  Indie Riya Bhatia
 Indie Natasha Palha
1 2     1  Gruzja Oksana Kalasznikowa
 Rosja Wieronika Kudiermietowa
0 1  
 Rosja Anna Morgina
 Kanada Carol Zhao
7 1 7      Indonezja Beatrice Gumulya
 Czarnogóra Ana Veselinović
6 6  
 Indonezja Beatrice Gumulya
 Czarnogóra Ana Veselinović
5 6 10        Indonezja Beatrice Gumulya
 Czarnogóra Ana Veselinović
62 4  
3  Szwecja Cornelia Lister
 Australia Arina Rodionowa
2 5        Meksyk Victoria Rodríguez
 Holandia Bibiane Schoofs
7 6  
 Holandia Eva Wacanno
 Belgia Yanina Wickmayer
6 7      Holandia Eva Wacanno
 Belgia Yanina Wickmayer
4 64
 Indie Rutuja Bhosale
 Indie Ankita Raina
4 3      Meksyk Victoria Rodríguez
 Holandia Bibiane Schoofs
6 7  
 Meksyk Victoria Rodríguez
 Holandia Bibiane Schoofs
6 6        Meksyk Victoria Rodríguez
 Holandia Bibiane Schoofs
7 3 10
 Japonia Junri Namigata
 Tajlandia Peangtarn Plipuech
6 6       2  Słowenia Dalila Jakupović
 Rosja Irina Chromaczowa
5 6 7
 Rosja Walentina Iwachnienko
 Uzbekistan Sabina Sharipova
1 4      Japonia Junri Namigata
 Tajlandia Peangtarn Plipuech
65 3  
 Japonia Hiroko Kuwata
 Indie Prarthana Thombare
2 3     4  Izrael Julja Gluszko
 Australia Priscilla Hon
7 6  
4  Izrael Julja Gluszko
 Australia Priscilla Hon
6 6       4  Izrael Julja Gluszko
 Australia Priscilla Hon
3 2
 Indie Karman Thandi
 Indie Pranjala Yadlapalli
6 7       2  Słowenia Dalila Jakupović
 Rosja Irina Chromaczowa
6 6  
 Australia Naiktha Bains
 Węgry Fanny Stollár
3 5      Indie Karman Thandi
 Indie Pranjala Yadlapalli
4 2
 Kirgistan Ksienija Pałkina
 Hongkong Zhang Ling
2 0     2  Słowenia Dalila Jakupović
 Rosja Irina Chromaczowa
6 6  
2  Słowenia Dalila Jakupović
 Rosja Irina Chromaczowa
6 6  

Pula nagród[edytuj | edytuj kod]

Runda Pieniądze ($)[a] Punkty (WTA)[b]
Zwyciężczynie 5500 160
Finalistki 2700 95
Półfinalistki 1400 57
Ćwierćfinalistki 750 29
1. runda 450 1

Uwagi[edytuj | edytuj kod]

  1. Pieniądze za grę podwójną przypisane są na parę.
  2. Punkty za grę podwójną przypisane są na osobę.

Bibliografia[edytuj | edytuj kod]

Linki zewnętrzne[edytuj | edytuj kod]