L&T Mumbai Open 2018

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
L&T Mumbai Open 2018
Miejsce  Indie
Mumbaj
Obiekt Cricket Club of India
Nawierzchnia Twarda
Data 29.10–03.11.2018
WTA Tour
Kategoria WTA 125K Series
Pula nagród 125 000 $
Drabinka 32S/16Q/16D
Zwyciężczynie
Gra pojedyncza
Tajlandia Luksika Kumkhum
Gra podwójna
Rosja Nateła Dzałamidze
Rosja Wieronika Kudiermietowa
2017
Strona internetowa

L&T Mumbai Open 2018tenisowy turniej WTA kategorii WTA 125K series w sezonie 2018 z cyklu L&T Mumbai Open rozgrywany w dniach 29 października–3 listopada 2018 roku w Mumbaju na kortach twardych o puli nagród wynoszącej 125 000 dolarów amerykańskich.

Gra pojedyncza[edytuj | edytuj kod]

Zawodniczki rozstawione[edytuj | edytuj kod]

NumerTenisistkaRankingOsiągnięcie
01Chińska Republika Ludowa Zheng Saisai 47 ćwierćfinał
02Słowenia Dalila Jakupović 76 półfinał
03Stany Zjednoczone Sachia Vickery 95 1. runda
04Serbia Olga Danilović 99 1. runda
05Tajlandia Luksika Kumkhum 102 zwycięstwo
06Rosja Margarita Gasparian 109 półfinał
07Chińska Republika Ludowa Zhu Lin 115 1. runda
08Japonia Nao Hibino 116 2. runda

Drabinka[edytuj | edytuj kod]

Klucz[edytuj kod]

  • w/o – walkower
  • k – krecz
  • d – dyskwalifikacja
  • Q – kwalifikant
  • WC – dzika karta
  • LL – szczęśliwy przegrany
  • Alt – zawodnik zastępczy
  • PR – ochrona rankingu
  • SE – zawodnik zwolniony
  • ITF – ranking ITF
  • JE – ranking juniorski

Faza finałowa[edytuj | edytuj kod]

  Ćwierćfinały Półfinały Finał
  1  Chińska Republika Ludowa Zheng Saisai 6 4 4  
5  Tajlandia Luksika Kumkhum 3 6 6  
  5  Tajlandia Luksika Kumkhum 6 6  
  6  Rosja Margarita Gasparian 2 4  
 Czarnogóra Danka Kovinić 64 6 1
  6  Rosja Margarita Gasparian 7 4 6  
    5  Tajlandia Luksika Kumkhum 1 6 6
   Rosja Irina Chromaczowa 6 2 3
   Rosja Irina Chromaczowa 7 4 6  
 Grecja Walendini Gramatikopulu 5 6 1  
 Rosja Irina Chromaczowa 6 7
  2  Słowenia Dalila Jakupović 4 5  
 Chińska Republika Ludowa Lu Jiajing 2 3
  2  Słowenia Dalila Jakupović 6 6  

Faza początkowa[edytuj | edytuj kod]

1. runda   2. runda   Ćwierćfinały
1  Chińska Republika Ludowa Zheng Saisai 6 6  
WC  Indie Karman Thandi 2 4     1  Chińska Republika Ludowa Zheng Saisai 6 6  
 Holandia Bibiane Schoofs 6 6      Holandia Bibiane Schoofs 4 2  
 Chorwacja Jana Fett 3 2       1  Chińska Republika Ludowa Zheng Saisai 6 4 4
 Czechy Barbora Štefková 6 6       5  Tajlandia Luksika Kumkhum 3 6 6
Q  Czechy Tereza Martincová 4 4      Czechy Barbora Štefková 3 4
Q  Indie Pranjala Yadlapalli 6 5 1     5  Tajlandia Luksika Kumkhum 6 6  
5  Tajlandia Luksika Kumkhum 3 7 6  
1. runda   2. runda   Ćwierćfinały
4  Serbia Olga Danilović 6 5 0  
 Czarnogóra Danka Kovinić 4 7 6      Czarnogóra Danka Kovinić 6 7  
WC  Indie Ankita Raina 4 6 7     WC  Indie Ankita Raina 2 5  
WC  Indie Rutuja Bhosale 6 2 65        Czarnogóra Danka Kovinić 64 6 1
LL  Gruzja Sopia Szapatawa 2 4       6  Rosja Margarita Gasparian 7 4 6
 Gruzja Ekaterine Gorgodze 6 6      Gruzja Ekaterine Gorgodze 4 2
 Chorwacja Tereza Mrdeža 3 2     6  Rosja Margarita Gasparian 6 6  
6  Rosja Margarita Gasparian 6 6  
1. runda   2. runda   Ćwierćfinały
7  Chińska Republika Ludowa Zhu Lin 65 3  
Q  Polska Urszula Radwańska 7 6     Q  Polska Urszula Radwańska 6 1 2  
 Rosja Irina Chromaczowa 6 6      Rosja Irina Chromaczowa 2 6 6  
Q  Japonia Hiroko Kuwata 1 4        Rosja Irina Chromaczowa 7 4 6
WC  Hongkong Ng Kwan-yau 0 2        Grecja Walendini Gramatikopulu 5 6 1
 Grecja Walendini Gramatikopulu 6 6      Grecja Walendini Gramatikopulu 6 4 6
 Izrael Deniz Khazaniuk 2 7 5      Izrael Deniz Khazaniuk 3 6 4  
3  Stany Zjednoczone Sachia Vickery 6 5 1k  
1. runda   2. runda   Ćwierćfinały
8  Japonia Nao Hibino 3 6 6  
WC  Niemcy Sabine Lisicki 6 3 4     8  Japonia Nao Hibino 4 3  
 Serbia Ivana Jorović 7 1 1      Chińska Republika Ludowa Lu Jiajing 6 6  
 Chińska Republika Ludowa Lu Jiajing 5 6 6        Chińska Republika Ludowa Lu Jiajing 2 3
 Uzbekistan Sabina Sharipova 6 7       2  Słowenia Dalila Jakupović 6 6
 Japonia Misaki Doi 1 64      Uzbekistan Sabina Sharipova 4 2
 Rosja Wieronika Kudiermietowa 4 1     2  Słowenia Dalila Jakupović 6 6  
2  Słowenia Dalila Jakupović 6 6  

Pula nagród[edytuj | edytuj kod]

Runda Pieniądze ($) Punkty (WTA)
Zwyciężczyni 20 000 160
Finalistka 11 000 95
Półfinalistka 6000 57
Ćwierćfinalistka 4000 29
2. runda 2000 15
1. runda 1050 1

Gra podwójna[edytuj | edytuj kod]

Zawodnicy rozstawieni[edytuj | edytuj kod]

NumerTenisiściRankingOsiągnięcie
01Słowenia Dalila Jakupović
Rosja Irina Chromaczowa
94 półfinał
02Japonia Nao Hibino
Gruzja Oksana Kalasznikowa
144 ćwierćfinał
03Rosja Nateła Dzałamidze
Rosja Wieronika Kudiermietowa
179 zwycięstwo
04Holandia Bibiane Schoofs
Czechy Barbora Štefková
212 finał

Drabinka[edytuj | edytuj kod]

1. runda   Ćwierćfinały   Półfinały   Finał
1  Słowenia Dalila Jakupović
 Rosja Irina Chromaczowa
6 6  
 Gruzja Sopia Szapatawa
 Wielka Brytania Emily Webley-Smith
0 2     1  Słowenia Dalila Jakupović
 Rosja Irina Chromaczowa
6 6  
 Indie Rutuja Bhosale
 Japonia Hiroko Kuwata
7 3 11      Indie Rutuja Bhosale
 Japonia Hiroko Kuwata
3 3  
 Chorwacja Tereza Mrdeža
 Indie Ankita Raina
5 6 9       1  Słowenia Dalila Jakupović
 Rosja Irina Chromaczowa
5 3  
3  Rosja Nateła Dzałamidze
 Rosja Wieronika Kudiermietowa
6 6       3  Rosja Nateła Dzałamidze
 Rosja Wieronika Kudiermietowa
7 6  
WC  Indie Mahak Jain
 Indie Mihika Yadav
1 1     3  Rosja Nateła Dzałamidze
 Rosja Wieronika Kudiermietowa
6 6
 Japonia Misaki Doi
 Czechy Tereza Martincová
6 4 10      Japonia Misaki Doi
 Czechy Tereza Martincová
1 1  
 Grecja Walendini Gramatikopulu
 Chińska Republika Ludowa Lu Jiajing
2 6 4       3  Rosja Nateła Dzałamidze
 Rosja Wieronika Kudiermietowa
6 7
 Tajlandia Luksika Kumkhum
 Indie Prarthana Thombare
2 6 7       4  Holandia Bibiane Schoofs
 Czechy Barbora Štefková
4 64
 Chińskie Tajpej Hsieh Yu-chieh
 Serbia Natalija Kostić
6 2 10      Chińskie Tajpej Hsieh Yu-chieh
 Serbia Natalija Kostić
6 63 5  
 Gruzja Ekaterine Gorgodze
 Izrael Deniz Khazaniuk
4 62     4  Holandia Bibiane Schoofs
 Czechy Barbora Štefková
1 7 10  
4  Holandia Bibiane Schoofs
 Czechy Barbora Štefková
6 7       4  Holandia Bibiane Schoofs
 Czechy Barbora Štefková
3 7 10
 Hongkong Ng Kwan-yau
 Chińska Republika Ludowa Zheng Saisai
4 63        Serbia Olga Danilović
 Czarnogóra Danka Kovinić
6 65 8  
 Serbia Olga Danilović
 Czarnogóra Danka Kovinić
6 7      Serbia Olga Danilović
 Czarnogóra Danka Kovinić
6 6
 Kirgistan Ksienija Pałkina
 Rosja Jana Sizikowa
1 1     2  Japonia Nao Hibino
 Gruzja Oksana Kalasznikowa
2 1  
2  Japonia Nao Hibino
 Gruzja Oksana Kalasznikowa
6 6  

Pula nagród[edytuj | edytuj kod]

Runda Pieniądze ($)[a] Punkty (WTA)[b]
Zwyciężczynie 5500 160
Finalistki 2700 95
Półfinalistki 1400 57
Ćwierćfinalistki 750 29
1. runda 450 1

Uwagi[edytuj | edytuj kod]

  1. Pieniądze za grę podwójną przypisane są na parę.
  2. Punkty za grę podwójną przypisane są na osobę.

Bibliografia[edytuj | edytuj kod]

Linki zewnętrzne[edytuj | edytuj kod]