Lista meczów reprezentacji Andory w piłce nożnej mężczyzn

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Oficjalne mecze reprezentacji Andory[edytuj | edytuj kod]

Reprezentacja Andory rozegrała dotąd 147 oficjalnych meczów. Jej bilans według stanu na dzień 10.10.2017 to 5 zwycięstw, 13 remisów i 129 porażek. Bilans bramkowy - 41 zdobytych goli przy 397 straconych[1].

Za największe sukcesy drużyny narodowej Andory uchodzą zwycięstwa 1:0 z Macedonią w eliminacjach Mistrzostw Świata 2006, oraz także 1:0 z Węgrami w eliminacjach do mundialu 2018 w Rosji. Oprócz tego Andorczycy zdołali wygrać jeszcze trzy mecze towarzyskie z Albanią, Białorusią, oraz San Marino – wszystkie trzy spotkania zakończyły się wynikiem 2:0.

LP Data Miejsce Gospodarze Wynik Goście Arbiter Ranga
1996
1.
13-11-1996
Andora
Andora
Andora  1:6 (0:1)  Estonia
Estonia
Celino Gracía Redondo (ESP)
Agusti Pol 60'  -  Indrek Zelinski 36', Argo Arbeiter 64', 74', 76', 84', Marko Kristal 87'
1997
2.
22-06-1997
Kuressaare
Estonia
Estonia  4:1 (2:0)  Andora
Andora
Jarmo Karhunen (FIN)
Indrek Zelinski 22', Marek Lemsalu 28', Andres Oper 66', Mati Pari 88'  -  Ildefons Lima 67'
3.
25-06-1997
Ryga
Łotwa
Łotwa  4:1 (1:0)  Andora
Andora
Oleg Timofejev (EST)
Andrejs Štolcers 36', Imants Bleidelis 58', 83', Igors Stepanovs  -  Óscar Sonejee 63'
1998
4.
03-06-1998
Saint-Ouen (FRA)
Andora
Andora  0:3 (0:2)  Brazylia
Brazylia
Pirom Un-Prasert (THA)
Giovanni 25', Rivaldo 26', Cafu 53'
5.
22-06-1998
Kuressaare
Estonia
Estonia  2:1 (1:0)  Andora
Andora
Oleg Timofejev (EST)
Indrek Zelinski 29', Andres Oper 76'  -  Jesús Lucendo 55'
6.
24-06-1998
Viljandi (EST)
Azerbejdżan
Azerbejdżan     0:0      Andora
Andora
Margus Kotter (EST)
-
7.
26-06-1998
Pärnu (EST)
Łotwa
Łotwa  2:0 (0:0)  Andora
Andora
Oleg Timofejev (EST)
Vīts Rimkus 75', Imants Bleidelis 82'
8.
29-06-1998
Karksi-Nuia (EST)
Litwa
Litwa  4:0 (3:0)  Andora
Andora
Jüri Saar (EST)
Andrėjus Tereškinas 19', Igoris Morinas 21', Gražvydas Mikulėnas 43', Nerijus Vasiliauskas 78'
9.
05-09-1998
Erywań
Armenia
Armenia  3:1 (1:0)  Andora
Andora
Richard O’Hanlon (IRL)
el. ME
Garnik Avalyan 40', Tigran Yesayan 72', 90'  -  Jesús Lucendo 86' k.
10.
10-10-1998
Andora
Andora
Andora  0:2 (0:2)  Ukraina
Ukraina
Anton Getsov (BUL)
el. ME
Witalij Kosowski 31', Serhij Rebrow 44'
11.
14-10-1998
Saint-Denis
Francja
Francja  2:0 (0:0)  Andora
Andora
Dani Koren (ISR)
el. ME
Vincent Candela 54', Youri Djorkaeff 59'
1999
12.
03-03-1999
San Fernando (ESP)
Andora
Andora     0:0      Wyspy Owcze
Wyspy Owcze
Antonio Jesús López Nieto (ESP)
-
13.
27-03-1999
Andora
Andora
Andora  0:2 (0:0)  Islandia
Islandia
Gilbert Aġius (MLT)
el. ME
Eyjólfur Sverrisson 57', Steinar Adolfsson 66'
14.
31-03-1999
Moskwa
Rosja
Rosja  6:1 (3:0)  Andora
Andora
Mikko Vuorela (FIN)
el. ME
Jegor Titow 8', Władimir Biesczastnych 11', 62', Wiktor Onopko 43', Ilja Cymbałar 50', Dmitrij Aleniczew 89'  -  Emiliano González 73'
15.
05-06-1999
Kijów
Ukraina
Ukraina  4:0 (2:0)  Andora
Andora
Andréas Georgíou (CYP)
el. ME
Serhij Popow 38', Serhij Rebrow 41', Jurij Dmytrulin 56', Andrij Husin 89'
16.
09-06-1999
Barcelona (ESP)
Andora
Andora  0:1 (0:0)  Francja
Francja
Michael Ross (NIR)
el. ME
Frank Lebœuf 86' k.
17.
18-08-1999
Lizbona
Portugalia
Portugalia  4:0 (3:0)  Andora
Andora
Bruno Coué (FRA)
Rui Costa 17', João Pinto 35', Luís Figo 45', Pauleta 67'
18.
04-09-1999
Reykjavík
Islandia
Islandia  3:0 (2:0)  Andora
Andora
Miroslav Liba (CZE)
el. ME
Þórður Guðjónsson 28', Hermann Hreiðarsson 33', Eiður Guðjohnsen 90'+1
19.
08-09-1999
Andora
Andora
Andora  1:2 (1:2)  Rosja
Rosja
Jørn West Larsen (DEN)
el. ME
Wiktor Onopko 22', 57'  -  Justo Ruiz 39' k.
20.
09-10-1999
Andora
Andora
Andora  0:3 (0:1)  Armenia
Armenia
Peter Jones (ENG)
el. ME
Artur Petrosyan 26', Tigran Yesayan 59', Armen Shahgeldyan 63'
2000
21.
06-02-2000
Ta’ Qali (MLT)
Albania
Albania  3:0 (0:0)  Andora
Andora
Joe Attard (MLT)
Edmond Dalipi 63' k., Rudi Vata 86', Roland Zajmi 90'
22.
08-02-2000
Ta’ Qali
Malta
Malta  1:1 (1:1)  Andora
Andora
Bujar Pregia (ALB)
George Mallia 15'  -  Óscar Sonejee 2'
23.
10-02-2000
Ta’ Qali (MLT)
Andora
Andora      0:0      Azerbejdżan
Azerbejdżan
Lawrence Sammut (MLT)
-
24.
26-04-2000
Andora
Andora
Andora  2:0 (0:0)  Białoruś
Białoruś
Arturo Daudén Ibáñez (ESP)
Jesús Lucendo 57' k., Juli Sánchez 62'
25.
16-08-2000
Tallinn
Estonia
Estonia  1:0 (0:0)  Andora
Andora
Zoran Arsić (YUG)
el. MŚ
Martin Reim 66' k.
26.
02-09-2000
Andora
Andora
Andora  2:3 (1:1)  Cypr
Cypr
Ihor Jarmenczuk (UKR)
el. MŚ
Emiliano González 45', Ildefons Lima 52'  -  Michális Konstantínou 25' k., 90', Mários Agathokléous 77'
27.
07-10-2000
Andora
Andora
Andora  1:2 (0:0)  Estonia
Estonia
Dani Koren (ISR)
el. MŚ
Justo Ruiz 90'+1 k.  -  Martin Reim 55', Andres Oper 65'
28.
15-11-2000
Limassol
Cypr
Cypr  5:0 (3:0)  Andora
Andora
Sten Johanzon (SWE)
el. MŚ
Giánnis Okkás 10', 18', Mários Agathokléous 43', Mários Christodoúlou 73', Milenko Špoljarić 90' k.
2001
29.
28-02-2001
Funchal
Portugalia
Portugalia  3:0 (2:0)  Andora
Andora
Paul Allaerts (BEL)
el. MŚ
Luís Figo 1', 49', Pauleta 36'
30.
24-03-2001
Barcelona (ESP)
Andora
Andora  0:5 (0:2)  Holandia
Holandia
Edo Trivković (CRO)
el. MŚ
Patrick Kluivert 9', Jimmy Floyd Hasselbaink 36', Pierre van Hooijdonk 61', 71', Mark van Bommel 85'
31.
28-03-2001
Barcelona (ESP)
Andora
Andora  0:3 (0:1)  Irlandia
Irlandia
Ihor Isczenko (UKR)
el. MŚ
Ian Harte 33' k., Kevin Kilbane 76', Matt Holland 80'
32.
25-04-2001
Dublin
Irlandia
Irlandia  3:1 (2:1)  Andora
Andora
Kristinn Jakobsson (ISL)
el. MŚ
Kevin Kilbane 34', Mark Kinsella 36', Gary Breen 73'  -  Ildefons Lima 31'
33.
01-09-2001
Lleida (ESP)
Andora
Andora  1:7 (1:5)  Portugalia
Portugalia
Terje Hauge (NOR)
el. MŚ
Roberto Jonás 42'  -  Nuno Gomes 36', 40', 45', 90'+5, Pauleta 39', Rui Jorge 45'+1, Sérgio Conceição 58'
34.
06-10-2001
Arnhem
Holandia
Holandia  4:0 (2:0)  Andora
Andora
Orhan Erdemir (TUR)
el. MŚ
Pierre van Hooijdonk 4' k., Clarence Seedorf 45'+2, Ruud van Nistelrooy 53', 90'
2002
35.
27-03-2002
Ta’ Qali
Malta
Malta  1:1 (0:0)  Andora
Andora
Stefano Podeschi (SMR)
Daniel Theuma 87'  -  Ildefons Lima 78'
36.
17-04-2002
Andora
Andora
Andora  2:0 (1:0)  Albania
Albania
Arturo Daudén Ibáñez (ESP)
Emiliano González 34' k., Manolo Jiménez 58'
37.
07-06-2002
Andora
Andora
Andora  0:2 (0:1)  Armenia
Armenia
Joaquim Paulo Paraty da Silva (POR)
Armen Shahgeldyan 8', Arman Karamyan 81'
38.
21-08-2002
Reykjavík
Islandia
Islandia  3:0 (3:0)  Andora
Andora
Lassin Isaksen (FRO)
Eiður Guðjohnsen 19', Ríkharður Daðason 26', 43'
39.
12-10-2002
Andora
Andora
Andora  0:1 (0:0)  Belgia
Belgia
Karen Nalbandyan (ARM)
el. ME
Wesley Sonck 61'
40.
16-10-2002
Sofia
Bułgaria
Bułgaria  2:1 (1:0)  Andora
Andora
Ceri Richards (WAL)
el. ME
Georgi Chilikov 35', Krasimir Balakov 58'  -  Toni 80'
2003
41.
02-04-2003
Varaždin
Chorwacja
Chorwacja  2:0 (2:0)  Andora
Andora
Marian Mircea Salomir (ROU)
el. ME
Milan Rapaić 10' k., 43'
42.
30-04-2003
Andora
Andora
Andora  0:2 (0:1)  Estonia
Estonia
Ali Aydın (TUR)
el. ME
Indrek Zelinski 26', 74'
43.
07-06-2003
Tallinn
Estonia
Estonia  2:0 (2:0)  Andora
Andora
Attila Juhos (HUN)
el. ME
Teet Allas 22', Kristen Viikmäe 30'
44.
11-06-2003
Gandawa
Belgia
Belgia  3:0 (2:0)  Andora
Andora
Siarhej Szmolik (BLR)
el. ME
Bart Goor 21', 69', Wesley Sonck 44'
45.
13-06-2003
Andora
Andora
Andora  0:2 (0:2)  Gabon
Gabon
Damien Ledentu (FRA)
Ulrich Boutamba-Ibinga 41', Cédric Moubamba 45'
46.
06-09-2003
Andora
Andora
Andora  0:3 (0:2)  Chorwacja
Chorwacja
Miroslav Liba (CZE)
el. ME
Niko Kovač 4', Josip Šimunić 16', Đovani Roso 71'
47.
10-09-2003
Andora
Andora
Andora  0:3 (0:2)  Bułgaria
Bułgaria
Tomasz Mikulski (POL)
el. ME
Dimityr Berbatow 11', 24', Mariyan Hristov 58'
2004
48.
14-04-2004
Peralada (ESP)
Andora
Andora     0:0      Chińska Republika Ludowa
Chiny
-
-
49.
28-05-2004
Montpellier
Francja
Francja  4:0 (1:0)  Andora
Andora
Mourad Daami (TUN)
Sylvain Wiltord 45', 55', Louis Saha 68', Steve Marlet 74'
50.
05-06-2004
Getafe
Hiszpania
Hiszpania  4:0 (2:0)  Andora
Andora
Matteo Trefoloni (ITA)
Fernando Morientes 25', Rubén Baraja 45'+1, César Martín 65', Juan Carlos Valerón 89'
51.
04-09-2004
Tampere
Finlandia
Finlandia  3:0 (1:0)  Andora
Andora
Željko Širić (CRO)
el. MŚ
Aleksei Eremenko 32', 64', Aki Riihilahti 58'
52.
08-09-2004
Andora
Andora
Andora  1:5 (1:3)  Rumunia
Rumunia
Knut Kircher (GER)
el. MŚ
Marc Pujol 27' k.  -  Florin Cernat 2', Daniel Pancu 5', 82', Marius Niculae 16', 70'
53.
13-10-2004
Andora
Andora
Andora  1:0 (0:0)  Macedonia Północna
Macedonia
Stefano Podeschi (SMR)
el. MŚ
Marc Bernaus 60'
54.
17-11-2004
Barcelona (ESP)
Andora
Andora  0:3 (0:2)  Holandia
Holandia
Alon Yefet (ISR)
el. MŚ
Phillip Cocu 21', Arjen Robben 31', Wesley Sneijder 78'
2005
55.
09-02-2005
Skopje
Macedonia
Macedonia Północna      0:0    Andora
Andora
Johan Verbist (BEL)
el. MŚ
-
56.
26-03-2005
Erywań
Armenia
Armenia  2:1 (1:0)  Andora
Andora
Joe Attard (MLT)
el. MŚ
Ara Hakobyan 32', Romik Khachatryan 73'  -  Fernando Silva 56'
57.
30-03-2005
Andora
Andora
Andora  0:4 (0:2)  Czechy
Czechy
Stefan Meßner (AUT)
el. MŚ
Marek Jankulovski 31' k., Milan Baroš 40', Vratislav Lokvenc 53', Tomáš Rosický 90'+2 k.
58.
04-06-2005
Liberec
Czechy
Czechy  8:1 (3:1)  Andora
Andora
Selçuk Dereli (TUR)
el. MŚ
Vratislav Lokvenc 12', 90'+2, Jan Koller 30', Vladimír Šmicer 37', Tomáš Galásek 52' k., Milan Baroš 80', Tomáš Rosický 85', Jan Polák 87'  -  Gabi Riera 35'
59.
17-08-2005
Constanţa
Rumunia
Rumunia  2:0 (2:0)  Andora
Andora
Haim Ya'acov (ISR)
el. MŚ
Adrian Mutu 29', 40'
60.
03-09-2005
Andora
Andora
Andora     0:0      Finlandia
Finlandia
Johny ver Eecke (BEL)
el. MŚ
-
61.
07-09-2005
Eindhoven
Holandia
Holandia  4:0 (3:0)  Andora
Andora
Atilla Hanacsek (HUN)
el. MŚ
Rafael van der Vaart 23', Toni 27' sam., Ruud van Nistelrooy 43', 89'
62.
12-10-2005
Andora
Andora
Andora  0:3 (0:1)  Armenia
Armenia
Ian Stokes (IRL)
el. MŚ
Óscar Sonejee 40' sam., Aram Hakobyan 52', Ara Hakobyan 62'
2006
63.
16-08-2006
Mińsk
Białoruś
Białoruś  3:0 (1:0)  Andora
Andora
Audrius Žuta (LTU)
Alaksandr Hleb 35', Wital Bułyha 76', Siarhiej Karnilenka 84'
64.
02-09-2006
Manchester
Anglia
Anglia  5:0 (3:0)  Andora
Andora
Bernhard Brugger (AUT)
el. ME
Peter Crouch 5', 66', Steven Gerrard 13', Jermain Defoe 38', 47'
65.
06-09-2006
Nijmegen (NED)
Izrael
Izrael  4:1 (3:0)  Andora
Andora
Siniša Zrnić (BIH)
el. ME
Josi Benajun 9', Amit Ben-Szuszan 11', Szimon Gerszon 43' k., Toto Tamuz 69'  -  Juli Fernández 84'
66.
07-10-2006
Zagrzeb
Chorwacja
Chorwacja  7:0 (2:0)  Andora
Andora
Anton Żammit (MLT)
el. ME
Mladen Petrić 14', 39', 48', 50', Ivan Klasnić 58', Boško Balaban 61', Luka Modrić 83'
67.
11-10-2006
Andora
Andora
Andora  0:3 (0:3)  Macedonia Północna
Macedonia
Lasha Silagava (GEO)
el. ME
Goran Pandev 13', Nikolče Noveski 16', Ilčo Naumoski 31'
2007
68.
07-02-2007
Andora
Andora
Andora      0:0    Armenia
Armenia
Carlos Megía Dávila (ESP)
-
69.
28-03-2007
Barcelona (ESP)
Andora
Andora  0:3 (0:0)  Anglia
Anglia
Bruno Paixão (POR)
el. ME
Steven Gerrard 54', 76', David Nugent 90'
70.
02-06-2007
Sankt Petersburg
Rosja
Rosja  4:0 (2:0)  Andora
Andora
Tommy Skjerven (NOR)
el. ME
Aleksandr Kierżakow 8', 15', 51', Dmitrij Syczow 71'
71.
06-06-2007
Andora
Andora
Andora  0:2 (0:1)  Izrael
Izrael
Ian Stokes (IRL)
el. ME
Toto Tamuz 38', Roberto Colautti 53'
72.
22-08-2007
Tallinn
Estonia
Estonia  2:1 (1:0)  Andora
Andora
Adrian McCourt (NIR)
el. ME
Raio Piiroja 34', Indrek Zelinski 90'+2  -  Fernando Silva 82'
73.
12-09-2007
Andora
Andora
Andora  0:6 (0:3)  Chorwacja
Chorwacja
Olivier Thual (FRA)
el. ME
Darijo Srna 34', Mladen Petrić 38', 44', Niko Kranjčar 49', Eduardo da Silva 55', Ivan Rakitić 64'
74.
17-10-2007
Skopje
Macedonia
Macedonia Północna  3:0 (2:0)  Andora
Andora
Paulius Malžinskas (LTU)
el. ME
Ilčo Naumoski 30', Goce Sedłoski 44', Goran Pandev 59'
75.
17-11-2007
Andora
Andora
Andora  0:2 (0:1)  Estonia
Estonia
William Collum (SCO)
el. ME
Andres Oper 31', Joel Lindpere 60'
76.
21-11-2007
Andora
Andora
Andora  0:1 (0:1)  Rosja
Rosja
Terje Hauge (NOR)
el. ME
Dmitrij Syczow 39'
2008
77.
26-03-2008
Andora
Andora
Andora  0:3 (0:3)  Łotwa
Łotwa
Antonio Rubinos Pérez (ESP)
Deniss Ivanovs 10', Andrejs Perepļotkins 24', Vīts Rimkus 41'
78.
04-06-2008
Andora
Andora
Andora  1:2 (0:2)  Azerbejdżan
Azerbejdżan
Duarte Nuno Pereira Gomes (POR)
Ildefons Lima 52'  -  Fábio Luís Ramim 17', Branimir Subaşiç 43'
79.
20-08-2008
Ałmaty
Kazachstan
Kazachstan  3:0 (3:0)  Andora
Andora
Veaceslav Banari (MDA)
el. MŚ
Sergiy Ostapenko 14', 30', Roman Uzdenov 44'
80.
06-09-2008
Barcelona (ESP)
Andora
Andora  0:2 (0:0)  Anglia
Anglia
Cüneyt Çakır (TUR)
el. MŚ
Joe Cole 49', 55'
81.
10-09-2008
Andora
Andora
Andora  1:3 (0:1)  Białoruś
Białoruś
Simon Lee Evans (WAL)
el. MŚ
Marc Pujol 66'  -  Dzmitryj Wierchaucou 37', Witalij Radzionau 78', Wiaczasłau Hleb 90'
82.
15-10-2008
Zagrzeb
Chorwacja
Chorwacja  4:0 (2:0)  Andora
Andora
István Vad (HUN)
el. MŚ
Ivan Rakitić 16', 87' k., Ivica Olić 32', Luka Modrić 75'
2009
83.
11-02-2009
Albufeira (POR)
Andora
Andora  1:3 (0:1)  Litwa
Litwa
Carlos Xistra (POR)
Ildefons Lima 78' k.  -  Andrius Velička 44', Darvydas Šernas 53', Vitalijus Kavaliauskas 90'+3
84.
01-04-2009
Andora
Andora
Andora  0:2 (0:2)  Chorwacja
Chorwacja
Leóntios Trattou (CYP)
el. MŚ
Ivan Klasnić 15', Eduardo da Silva 35'
85.
06-06-2009
Grodno
Białoruś
Białoruś  5:1 (3:0)  Andora
Andora
Robert Krajnc (SVN)
el. MŚ
Hienadzij Blizniuk 2', 76', Cimafiej Kałaczou 44', Siarhiej Karnilenka 50', 65'  -  Ildefons Lima 90'+3 k.
86.
10-06-2009
Londyn
Anglia
Anglia  6:0 (3:0)  Andora
Andora
Bas Nijhuis (NED)
el. MŚ
Wayne Rooney 4', 39', Frank Lampard 29', Jermain Defoe 73', 76' Peter Crouch 81'
87.
05-09-2009
Kijów
Ukraina
Ukraina  5:0 (2:0)  Andora
Andora
Andrejs Sipailo (LAT)
el. MŚ
Andrij Jarmołenko 18', Artem Miłewski 45+2', 90'+1 k., Andrij Szewczenko 72' k., Jewhen Sełezniow 90'+5 k.
88.
09-09-2009
Andora
Andora
Andora  1:3 (0:3)  Kazachstan
Kazachstan
Albert-Jean Toussaint (LUX)
el. MŚ
Óscar Sonejee 70'  -  Siergiej Chiżniczenko 14', 34, Rusłan Bałtijew 29'
89.
14-10-2009
Andora
Andora
Andora  0:6 (0:1)  Ukraina
Ukraina
Craig Thomson (SCO)
el. MŚ
Andriy Shevchenko 22', Ołeh Husiew 61', Ildefons Lima 69' sam., Jarosław Rakicki 80', Jewhen Sełezniow 80', Andrij Jarmołenko 83'
2010
90.
14-10-2010
Reykjavík
Islandia
Islandia  4:0 (1:0)  Andora
Andora
Petur Reinert (FRO)
Heiðar Helguson 32' k., 51', Veigar Gunnarsson 87' k., Kolbeinn Sigþórsson 89'
91.
02-06-2010
Tirana
Albania
Albania  1:0 (1:0)  Andora
Andora
Dimitar Meckarovski (MKD)
Hamdi Salihi 43'
92.
02-06-2010
Larnaka
Cypr
Cypr  1:0 (1:0)  Andora
Andora
Ilías Spáthas (GRE)
Michális Konstantínou 4'
93.
03-09-2010
Andora
Andora
Andora  0:2 (0:1)  Rosja
Rosja
Marco Borg (MLT)
el. ME
Pawieł Pogriebniak 13', 64' k.
94.
03-09-2010
Dublin
Irlandia
Irlandia  3:1 (2:1)  Andora
Andora
Leóntios Trattou (CYP)
el. ME
Kevin Kilbane 14', Kevin Doyle 41', Robbie Keane 54'  -  Cristian Martínez 45'
95.
03-09-2010
Andora
Andora
Andora  0:2 (0:1)  Macedonia Północna
Macedonia
Gediminas Mažeika (LTU)
el. ME
Ilčo Naumoski 42', Vanče Šikov 60'
96.
12-10-2010
Erywań
Armenia
Armenia  4:0 (3:0)  Andora
Andora
Tomasz Mikulski (POL)
el. ME
Gework Ghazarian 4', Henrich Mychitarian 16', Yura Movsisyan 32', Marcos Pizzelli 52'
2011
97.
09-02-2011
Lagos (POR)
Andora
Andora  1:2 (0:0)  Mołdawia
Mołdawia
Sérgio Lopes (POR)
Emili García 52'  -  Igor Picuşceac 66', Igor Bugaiov 90'+4 k.
98.
26-03-2011
Andora
Andora
Andora  0:1 (0:1)  Słowacja
Słowacja
Menashe Masiah (ISR)
el. ME
Filip Šebo 21'
99.
04-06-2011
Bratysława
Słowacja
Słowacja  1:0 (0:0)  Andora
Andora
Lorenc Jemini (ALB)
el. ME
Miroslav Karhan 63'
100.
02-09-2011
Andora
Andora
Andora  0:3 (0:1)  Armenia
Armenia
Aleksandyr Kostadinov (BUL)
el. ME
Marcos Pizzelli 35', Gework Ghazarian 75', Henrich Mychitarian 90'+1 k.
101.
06-09-2011
Skopje
Macedonia
Macedonia Północna  1:0 (0:0)  Andora
Andora
Mark Whitby (WAL)
el. ME
Mirko Ivanovski 59'
102.
07-10-2011
Andora
Andora
Andora  0:2 (0:2)  Irlandia
Irlandia
Libor Kovařík (CZE)
el. ME
Kevin Doyle 7', Márcio Vieira 20' sam.
103.
11-10-2011
Moskwa
Rosja
Rosja  6:0 (4:0)  Andora
Andora
Eli Hacmon (ISR)
el. ME
Ałan Dzagojew 5', 44', Siergiej Ignaszewicz 25', Roman Pawluczenko 30', Dienis Głuszakow 59', Dinijar Bilaletdinow 78'
2012
104.
30-05-2012
Kelsterbach (GER)
Andora
Andora   0:0     Azerbejdżan
Azerbejdżan
Michael Weiner (GER)
-
105.
02-06-2012
Warszawa
Polska
Polska  4:0 (3:0)  Andora
Andora
Sébastien Delferière (BEL)
Ludovic Obraniak 13', Robert Lewandowski 37', Jakub Błaszczykowski 39' k., Marcin Wasilewski 77' k.
106.
14-08-2012
Vaduz
Liechtenstein
Liechtenstein  1:0 (1:0)  Andora
Andora
Stephan Klossner (SUI)
David Hasler 45'+1
107.
07-09-2012
Andora
Andora
Andora  0:5 (0:2)  Węgry
Węgry
Emir Alečković (BIH)
el. MŚ
Roland Juhász 12', Zoltán Gera 32' k., Ádám Szalai 54', Tamás Priskin 68', Vladimir Koman 82'
108.
11-09-2012
Bukareszt
Rumunia
Rumunia  4:0 (2:0)  Andora
Andora
Pavle Radovanović (MNE)
el. MŚ
Gabriel Torje 29', Costin Lazăr 44', Josep Gómes 90'+1 sam., Alexandru Maxim 90'+3
109.
12-10-2012
Rotterdam
Holandia
Holandia  3:0 (2:0)  Andora
Andora
Aliaksej Kulbakou (BLR)
el. MŚ
Rafael van der Vaart 7', Klaas-Jan Huntelaar 15', Ruben Schaken 50'
110.
16-10-2012
Andora
Andora
Andora  0:1 (0:0)  Estonia
Estonia
Dimitar Meckarovski (MKD)
el. MŚ
Andres Oper 57'
111.
14-11-2012
Andora
Andora
Andora  0:2 (0:1)  Islandia
Islandia
Ruddy Buquet (FRA)
Jóhann Guðmundsson 13', Rúnar Már Sigurjónsson 59'
2013
112.
22-03-2013
Andora
Andora
Andora  0:2 (0:2)  Turcja
Turcja
Nerijus Dunauskas (LTU)
el. MŚ
Selçuk İnan 30', Burak Yılmaz 45'+2
113.
26-03-2013
Tallinn
Estonia
Estonia  2:0 (1:0)  Andora
Andora
Ján Valášek (SVK)
el. MŚ
Henri Anier 45'+1, Joel Lindpere 61'
114.
14-08-2013
Kiszyniów
Mołdawia
Mołdawia  1:1 (1:1)  Andora
Andora
Jarosław Kozyk (UKR)
Alexandru Dedov 42'  -  Óscar Sonejee 16'
115.
06-09-2013
Kayseri
Turcja
Turcja  5:0 (2:0)  Andora
Andora
Sven Bindels (LUX)
el. MŚ
Umut Bulut 35', 39', 68', Burak Yılmaz 63', Arda Turan 90'+4
116.
10-09-2013
Andora
Andora
Andora  0:2 (0:0)  Holandia
Holandia
Ante Vučemilović (CRO)
el. MŚ
Robin van Persie 50', 54'
117.
11-10-2013
Andora
Andora
Andora  0:4 (0:1)  Rumunia
Rumunia
Stephan Klossner (SUI)
el. MŚ
Claudiu Keșerü 42', Bogdan Stancu 53', Gabriel Torje 63' k., Costin Lazăr 85'
118.
15-10-2013
Budapeszt
Węgry
Węgry  2:0 (0:0)  Andora
Andora
Daniel Stefański (POL)
el. MŚ
Nemanja Nikolics 52', Ildefons Lima 77' sam.
2014
119. 05-03-2014
Andora
Andora
Andora  0:3 (0:2)  Mołdawia
Mołdawia
Alan Mario Sant (MLT) tow.
120. 26-03-2014
Alzira
Andora
Andora  0:1 (0:0)  Indonezja
Indonezja
Fernando Teixeira Vitienes (ESP) tow.
121. 09-09-2014
Andora
Andora
Andora  1:2 (1:1)  Walia
Walia
Slavko Vinčić (SVN) el. ME
122. 10-10-2014
Bruksela
Belgia
Belgia  6:0 (3:0)  Andora
Andora
Serhij Bojko (UKR) el. ME
123. 13-10-2014
Andora
Andora
Andora  1:4 (1:2)  Izrael
Izrael
Cristian Balaj (ROU) el. ME
124. 16-11-2014
Nikozja
Cypr
Cypr  5:0 (3:0)  Andora
Andora
Mark Clattenburg (ENG) el. ME
2015
125. 28-03-2015
Andora
Andora
Andora  0:3 (0:1)  Bośnia i Hercegowina
Bośnia i Hercegowina
István Vad (HUN) el. ME
126. 06-06-2015
Andora
Andora
Andora  0:1 (0:1)  Gwinea Równikowa
Gwinea Równikowa
Javier Estrada Fernández (ESP) tow.
127. 12-06-2015
Andora
Andora
Andora  1:3 (1:2)  Cypr
Cypr
Tobias Welz (GER) el. ME
128. 03-10-2015
Hajfa
Izrael
Izrael  4:0 (4:0)  Andora
Andora
Tamás Bognár (HUN) el. ME
129. 06-10-2015
Zenica
Bośnia i Hercegowina
Bośnia i Hercegowina  3:0 (3:0)  Andora
Andora
Arnold Hunter (NIR) el. ME
130. 10-10-2015
Andora
Andora
Andora  1:4 (0:2)  Belgia
Belgia
Paweł Gil (POL) el. ME
131. 13-10-2015
Cardiff
Walia
Walia  2:0 (0:0)  Andora
Andora
Kevin Blom (NED) el. ME
132. 12-11-2015
Andora
Andora
Andora  0:1 (0:1)  Saint Kitts i Nevis
Saint Kitts i Nevis
Adrian Azzopardi (MLT)[2] tow.
2016
133. 28-03-2016
Paola
Andora
Andora  0:1 (0:1)  Mołdawia
Mołdawia
Johnny Casanova (SMR) tow.
134. 26-05-2016
Bad Erlach
Azerbejdżan
Azerbejdżan  0:0 (0:0)  Andora
Andora
Harald Lechner (AUT) tow.
135. 01-06-2016
Tallinn
Estonia
Estonia  2:0 (1:0)  Andora
Andora
Sergejus Sliva (LTU) tow.
136. 06-09-2016
Andora
Andora
Andora  0:1 (0:0)  Łotwa
Łotwa
Clayton Pisani (MLT) el. MŚ
137. 07-10-2016
Aveiro
Portugalia
Portugalia  6:0 (3:0)  Andora
Andora
Oliver Drachta (AUT) el. MŚ
138. 10-10-2016
Andora
Andora
Andora  1:2 (0:1)  Szwajcaria
Szwajcaria
John Beaton (SCO) el. MŚ
139. 13-11-2016
Budapeszt
Węgry
Węgry  4:0 (2:0)  Andora
Andora
Christos Nikolaides (CYP) el. MŚ
2017
140. 22-02-2017
Serravalle
San Marino
San Marino  0:2 (0:1)  Andora
Andora
Massimiliano Irrati (ITA) tow.
141. 25-03-2017
Andora
Andora
Andora  0:0 (0:0)  Wyspy Owcze
Wyspy Owcze
Ognjen Valjić (BIH) el. MŚ
142. 09-06-2017
Andora
Andora
Andora  1:0 (1:0)  Węgry
Węgry
Charalambos Kalogeropoulos (GRE) el. MŚ
143. 16-08-2017
Burton upon Trent
Katar
Katar  1:0 (0:0)  Andora
Andora
Craig Pawson (ENG) tow.
144. 31-08-2017
St. Gallen
Szwajcaria
Szwajcaria  3:0 (1:0)  Andora
Andora
Tore Hansen (NOR) el. MŚ
145. 03-09-2017
Thorshavn
Wyspy Owcze
Wyspy Owcze  1:0 (1:0)  Andora
Andora
Alan Mario Sant (MLT) el. MŚ
146. 07-10-2017
Andora
Andora
Andora  0:2 (0:0)  Portugalia
Portugalia
Miroslav Zelinka (CZE) el. MŚ
147. 10-10-2017
Ryga
Łotwa
Łotwa  4:0 (2:0)  Andora
Andora
Mads-Kristoffer Kristoffersen (DEN) el. MŚ
2018
148. 21-03-2018 Cádiz[3] Liechtenstein
Liechtenstein  0:1 (0:1)  Andora
Andora Rohit Saggi (NOR) tow.
149. 03-06-2018 Almada Republika Zielonego Przylądka
Republika Zielonego Przylądka  0:0  Andora
Andora Fabio Verissimo (POR) tow.
150. 18-08-2018 Grödig Andora
Andora  0:0  Zjednoczone Emiraty Arabskie
Zjednoczone Emiraty Arabskie Christopher Jäger (AUT) tow.
151. 06-09-2018 Ryga Łotwa
Łotwa  0:0  Andora
Andora Keith Kennedy (NIR) Liga Narodów UEFA
152. 10-09-2018 Andora Andora
Andora  1:1  Kazachstan
Kazachstan Vilhjálmur Þórarinsson (ISL) Liga Narodów UEFA
153. 13-10-2018 Tbilisi Gruzja
Gruzja  3:0  Andora
Andora Leontios Trattou (CYP) Liga Narodów UEFA
154. 16-10-2018 Astana Kazachstan
Kazachstan  4:0   Andora
Andora Serhij Bojko (UKR) Liga Narodów UEFA
155. 15-11-2018 Andora Andora
Andora  1:1  Gruzja
Gruzja Radu Petrescu (ROU) Liga Narodów UEFA
156. 19-11-2018 Andora Andora
Andora  0:0  Łotwa
Łotwa Halil Umut Meler (TUR) Liga Narodów UEFA

Nieoficjalne mecze reprezentacji Andory[edytuj | edytuj kod]

W 1998 roku reprezentacja Andory rozegrała sparingowy mecz z Czechami, przegrany 0:1. Spotkanie to nie jest wliczane do oficjalnych, zarówno przez piłkarskie federacje obu krajów jak i przez FIFA.

LP Data Miejsce Gospodarze Wynik Goście Arbiter Ranga
1998
1.
19-02-1998
Andora
Andora
Andora  0:1 (0:1)  Czechy
Czechy
-

Przypisy[edytuj | edytuj kod]

Linki zewnętrzne[edytuj | edytuj kod]