Lista meczów reprezentacji Węgier w piłce nożnej mężczyzn

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Lista oficjalnych meczów reprezentacji Węgier mężczyzn w piłce nożnej.

1902 – 1910[edytuj | edytuj kod]

Lp. Data Miejsce Gospodarz Gość Wynik Bramki dla Węgier
1902
1. 12.10 Wiedeń Cesarstwo Austrii Austria  Węgry 5–0 (3–0)
1903
2. 5.04 Budapeszt  Węgry Flag of Bohemia.svg Czechy 2–1 (1–1) Gáspár Borbás, Frigyes Minder
3. 11.06 Budapeszt  Węgry Cesarstwo Austrii Austria 3–2 (1–0) József Pokorny 2, István Buda
4. 11.10 Wiedeń Cesarstwo Austrii Austria  Węgry 4–2 (1–1) Gáspár Borbás 2
1904
5. 2.06 Budapeszt  Węgry Cesarstwo Austrii Austria 3–0 (1–0) József Pokorny, Nándor Koch, Gáspár Borbás
6. 9.10 Wiedeń Cesarstwo Austrii Austria  Węgry 5–4 (2–3) Jenő Károly, József Pokorny 2, Gáspár Borbás
1905
7. 9.04 Budapeszt  Węgry Cesarstwo Austrii Austria 0–0
1906
8. 1.04 Budapeszt  Węgry Flag of Bohemia.svg Czechy 1–1 (1–1) Jenő Károly
9. 7.10 Praga Flag of Bohemia.svg Czechy  Węgry 4–4 (1–1) József Horváth, Jenő Károly, Imre Molnár
10. 4.11 Budapeszt  Węgry Cesarstwo Austrii Austria 3–1 (1–0) Imre Molnár, Imre Schlosser, Jenő Károly
1907
11. 7.04 Budapeszt  Węgry Flag of Bohemia.svg Czechy 5–2 (1–2) József Horváth 3, Gáspár Borbás, Imre Molnár
12. 5.05 Wiedeń Cesarstwo Austrii Austria  Węgry 3–1 (0–0) Jenő Károly
13. 6.10 Praga Flag of Bohemia.svg Czechy  Węgry 5–3 (2–3) Tivadar Gorszky, János Szednicsek, Ferenc Weisz
14. 3.11 Budapeszt  Węgry Cesarstwo Austrii Austria 4–1 (3–0) Gáspár Borbás 2, Karl Vladar (samobójcza), Jenő Károly
1908
15. 5.04 Budapeszt  Węgry Flag of Bohemia.svg Czechy 5–2 (1–1) Imre Schlosser 2, Jenő Károly 3
16. 3.05 Wiedeń Cesarstwo Austrii Austria  Węgry 4–0 (2–0)
17. 10.06 Budapeszt  Węgry  Anglia 0–7 (0–4)
18. 1.11 Budapeszt  Węgry Cesarstwo Austrii Austria 5–3 (3–2) Josef Kaltenbrunner (samobójcza), Béla Krempels 2, Imre Schlosser, Károly Koródy
1909
19. 4.04 Budapeszt  Węgry  Związek Północnoniemiecki 3–3 (2–2) Gáspár Borbás, Imre Schlosser, Károly Koródy
20. 2.05 Wiedeń Cesarstwo Austrii Austria  Węgry 3–4 (2–2) Imre Schlosser 3, Gyula Bíró
21. 29.05 Budapeszt  Węgry  Anglia 2–4 (1–3) Ákos Késmárky, József Grósz
22. 30.05 Budapeszt  Węgry Cesarstwo Austrii Austria 1–1 (1–1) Gáspár Borbás
23. 31.05 Budapeszt  Węgry  Anglia 2–8 (0–5) Imre Schlosser, Árpád Mészáros
24. 7.11 Budapeszt  Węgry Cesarstwo Austrii Austria 2–2 (1–1) Imre Schlosser 2
1910
25. 1.05 Wiedeń Cesarstwo Austrii Austria  Węgry 2–1 (2–1) Gyula Dobó
26. 26.05 Budapeszt  Węgry  Włochy 6–1 (2–0) Imre Schlosser 2, Ferenc Weisz, Jenő Károly, Gyula Dobó, Károly Koródy
27. 6.11 Budapeszt  Węgry Cesarstwo Austrii Austria 3–0 (1–0) Károly Koródy 2, Sándor Bodnár

1911 – 1920[edytuj | edytuj kod]

Lp. Data Miejsce Gospodarz Gość Wynik Bramki dla Węgier
1911
28. 1.01 Paryż  Francja  Węgry 0–3 (0–2) Imre Schlosser 3
29. 6.01 Mediolan  Włochy  Węgry 0–1 (0–1) Imre Schlosser
30. 8.01 Zurych  Szwajcaria  Węgry 2–0 (0–0)
31. 7.05 Wiedeń Cesarstwo Austrii Austria  Węgry 3–1 (2–1) Sándor Bodnár
32. 29.10 Budapeszt  Węgry  Szwajcaria 9–0 (4–0) Gyula Bíró, Imre Schlosser 6, Sándor Bodnár, Károly Koródy
33. 5.11 Budapeszt  Węgry Cesarstwo Austrii Austria 2–0 (1–0) Imre Schlosser, Károly Koródy
34. 17.12 Monachium  Związek Północnoniemiecki  Węgry 1–4 (0–2) Béla Sebestyén, Imre Schlosser 2, Sándor Bodnár
1912
35. 14.04 Budapeszt  Węgry  Związek Północnoniemiecki 4–4 (1–4) Imre Schlosser, Sándor Bodnár 3
36. 5.05 Wiedeń Cesarstwo Austrii Austria  Węgry 1–1 (0–1) Sándor Bodnár
37. 20.06 Göteborg  Szwecja  Węgry 2–2 (0–1) Sándor Bodnár, Mihály Pataki
38. 23.06 Kristiania  Norwegia  Węgry 0–6 (0–1) Imre Schlosser 2, István Tóth-Potya, Sándor Bodnár 3
39. 30.06 *Sztokholm (Szwecja)  Wielka Brytania  Węgry 7–0 (3–0)

IO

40. 3.07 *Sztokholm (Szwecja)  Węgry  Związek Północnoniemiecki 3–1 (2–0) IO; Imre Schlosser 3
41. 5.07 *Sztokholm (Szwecja)  Węgry Cesarstwo Austrii Austria 3–0 (1–0) IO; Imre Schlosser, Mihály Pataki, Sándor Bodnár
42. 12.07 Moskwa  Rosja  Węgry 0–9 (0–3) Mihály Pataki 4, Imre Schlosser 2, Vilmos Kertész 3
43. 14.07 Moskwa  Rosja  Węgry 0–12 (0–3) Vilmos Kertész 3, Imre Schlosser 5, Mihály Pataki 2, István Tóth-Potya, Sándor Bródy
44. 3.11 Budapeszt  Węgry Cesarstwo Austrii Austria 4–0 (2–0) Imre Schlosser 2, Sándor Bodnár, Mihály Pataki
1913
45. 27.04 Wiedeń Cesarstwo Austrii Austria  Węgry 1–4 (0–1) István Tóth-Potya, Gyula Bíró, Mihály Pataki 2
46. 18.05 Budapeszt  Węgry  Szwecja 2–0 (0–0) Mihály Pataki, Imre Schlosser
47. 26.10 Budapeszt  Węgry Cesarstwo Austrii Austria 4–3 (3–1) Vilmos Kertész 2, Gyula Dobó, Mihály Pataki
1914
48. 3.05 Wiedeń Cesarstwo Austrii Austria  Węgry 2–0 (2–0)
49. 31.05 Budapeszt  Węgry  Francja 5–1 (1–1) Sándor Bodnár 3, Imre Payer, Mihály Pataki
50.[1] 19.06 Sztokholm  Szwecja  Węgry 1–5 (0–3) Imre Payer, István Tóth-Potya, Győző Borisz, Béla Rácz, Imre Schlosser
51. 21.06 Sztokholm  Szwecja  Węgry 1–1 (0–1) Imre Schlosser
52. 4.10 Budapeszt  Węgry Cesarstwo Austrii Austria 2–2 (0–2) Árpád Pótz-Nagy, Imre Schlosser
53. 8.11 Wiedeń Cesarstwo Austrii Austria  Węgry 1–2 (0–0) Kálmán Konrád, Sándor Bodnár
1915
54. 2.05 Budapeszt  Węgry Cesarstwo Austrii Austria 2–5 (1–2) Franz Sedlacek (samobójcza), Mihály Pataki
55. 30.05 Wiedeń Cesarstwo Austrii Austria  Węgry 1–2 (0–2) Imre Schlosser, Gáspár Borbás
56. 3.10 Wiedeń Cesarstwo Austrii Austria  Węgry 4–2 (2–1) Imre Schlosser, Vilmos Kertész
57. 7.11 Budapeszt  Węgry Cesarstwo Austrii Austria 6–2 (2–1) Vilmos Kertész, Alfréd Schaffer 3, István Tóth-Potya 2
1916
58. 7.05 Wiedeń Cesarstwo Austrii Austria  Węgry 3–1 (0–0) Vilmos Kertész
59. 4.06 Budapeszt  Węgry Cesarstwo Austrii Austria 2–1 (2–1) Alfréd Schaffer, Imre Schlosser
60. 1.10 Budapeszt  Węgry Cesarstwo Austrii Austria 2–3 (1–3) István Tóth-Potya, Alfréd Schaffer
61. 5.11 Wiedeń Cesarstwo Austrii Austria  Węgry 3–3 (2–2) Imre Schlosser, Kálmán Konrád, Alfréd Schaffer
1917
62. 6.05 Wiedeń Cesarstwo Austrii Austria  Węgry 1–1 (1–1) Imre Schlosser
63. 3.06 Budapeszt  Węgry Cesarstwo Austrii Austria 6–2 (5–1) József Ulrik, Alfréd Schaffer 2, Imre Schlosser 2, Ferenc Weisz
64. 15.06 Wiedeń Cesarstwo Austrii Austria  Węgry 1–4 (0–1) Alfréd Schaffer 3, Imre Schlosser
65. 7.10 Budapeszt  Węgry Cesarstwo Austrii Austria 2–1 (1–0) Alfréd Schaffer, Imre Taussig
66. 4.11 Wiedeń Cesarstwo Austrii Austria  Węgry 1–2 (0–2) Alfréd Schaffer 2
1918
67. 14.04 Budapeszt  Węgry Cesarstwo Austrii Austria 2–0 (1–0) Imre Schlosser, Alfréd Schaffer
68. 12.05 Budapeszt  Węgry  Szwajcaria 2–1 (0–0) Alfréd Schaffer, Imre Schlosser
69. 2.06 Wiedeń Cesarstwo Austrii Austria  Węgry 0–2 (0–0) Imre Schlosser, Alfréd Schaffer
70. 6.10 Wiedeń Cesarstwo Austrii Austria  Węgry 0–3 (0–1) Imre Payer 2, Mihály Pataki
1919
71. 6.04 Budapeszt  Węgry  Austria 2–1 (1–1) György Orth, József Braun
72. 5.10 Wiedeń  Austria  Węgry 2–0 (2–0)
73. 9.11 Budapeszt  Węgry  Austria 3–2 (3–0) Mihály Pataki 2, György Orth
1920
74. 2.05 Wiedeń  Austria  Węgry 2–2 (1–2) István Tóth-Potya, Mihály Pataki
75. 24.10 Berlin  Rzesza Niemiecka  Węgry 1–0 (1–0)
76. 7.11 Budapeszt  Węgry  Austria 1–2 (0–2) József Braun

1921 – 1930[edytuj | edytuj kod]

Lp. Data Miejsce Gospodarz Gość Wynik Bramki dla Węgier
1921
77. 24.04 Wiedeń  Austria  Węgry 4–1 (0–0) György Orth
78. 5.06 Budapeszt  Węgry  Rzesza Niemiecka 3–0 (2–0) Imre Schlosser, Béla Guttmann, József Braun
79. 6.11 Budapeszt  Węgry  Szwecja 4–2 (1–0) György Orth 3, Imre Schlosser
80. 18.12 Budapeszt  Węgry  Polska 1–0 (1–0) Jenő Szabó
1922
81. 30.04 Budapeszt  Węgry  Austria 1–1 (0–1) György Molnár
82. 14.05 Kraków  Polska  Węgry 0–3 (0–2) Jenő Seiden, Mihály Solti 2
83. 15.06 Budapeszt  Węgry  Szwajcaria 1–1 (0–1) Zoltán Blum
84. 2.07 Bochum  Rzesza Niemiecka  Węgry 0–0 (0–0)
85. 9.07 Sztokholm  Szwecja  Węgry 1–1 (1–0) Ferenc Hirzer
86. 13.07 Helsinki  Finlandia  Węgry 1–5 (0–1) Ernő Schwarz 2, Károly Fogl, Mihály Pataki 2
87. 24.09 Wiedeń  Austria  Węgry 2–2 (1–1) István Priboj 2
88. 26.11 Budapeszt  Węgry  Austria 1–2 (1–0) György Molnár
1923
89. 4.03 Genua  Włochy  Węgry 0–0
90. 11.03 Lozanna  Szwajcaria  Węgry 1–6 (0–1) György Molnár 2, György Orth 2, Ferenc Hirzer 2
91. 6.05 Wiedeń  Austria  Węgry 1–0 (0–0)
92. 18.08 Budapeszt  Węgry  Finlandia 3–1 (0–1) József Braun 2, Ferenc Hirzer
93. 23.09 Budapeszt  Węgry  Austria 2–0 (0–0) György Molnár, Kálmán Csontos
94. 28.10 Budapeszt  Węgry  Szwecja 2–1 (2–1) József Eisenhoffer 2
1924
95. 6.04 Budapeszt  Węgry  Włochy 7–1 (2–0) József Braun 2, József Eisenhoffer, György Molnár 3, Zoltán Opata
96. 4.05 Budapeszt  Węgry  Austria 2–2 (1–0) József Eisenhoffer 2
97. 18.05 Zurych  Szwajcaria  Węgry 4–2 (2–0) József Braun, Zoltán Opata
98. 26.05 *Paryż (Francja)  Węgry  Polska 5–0 (1–0) IO; József Eisenhoffer, Ferenc Hirzer 2, Zoltán Opata 2
99. 29.05 *Paryż (Francja)  Egipt  Węgry 3–0 (1–0) IO
100. 4.06 Le Havre  Francja  Węgry 0–1 (0–1) József Eisenhoffer
101. 31.08 Budapeszt  Węgry  Polska 4–0 (3–0) Władysław Karasiak (samobójcza), József Takács 2, György Orth
102. 14.09 Wiedeń  Austria  Węgry 2–1 (1–1) György Orth
103. 21.09 Budapeszt  Węgry  Rzesza Niemiecka 4–1 (2–0) Béla Szentmiklóssy, Hans Lang (samobójcza), József Takács 2
1925
104. 18.01 Mediolan  Włochy  Węgry 1–2 (1–1) Illés Spitz, József Takács
105. 25.03 Budapeszt  Węgry  Szwajcaria 5–0 (2–0) József Takács, György Molnár 2, Rudolf Jeny
106. 5.05 Wiedeń  Austria  Węgry 3–1 (2–1) József Takács
107. 21.05 Budapeszt  Węgry  Belgia 1–3 (0–1) Rudolf Jeny
108. 12.07 Sztokholm  Szwecja  Węgry 6–2 (3–1) József Takács 2
109. 19.07 Kraków  Polska  Węgry 0–2 (0–0) József Winkler, József Holzbauer
110. 20.09 Budapeszt  Węgry  Austria 1–1 (1–0) István Priboj
111. 4.10 Budapeszt  Węgry Hiszpania Hiszpania 0–1 (0–0)
112. 11.10 Praga  Czechosłowacja  Węgry 2–0 (0–0)
113. 8.11 Budapeszt  Węgry  Włochy 1–1 (0–1) György Molnár
1926
114. 14.02 Bruksela  Belgia  Węgry 0–2 (0–0) István Pipa, János Rémay
115. 2.05 Budapeszt  Węgry  Austria 0–3 (0–2)
116. 6.06 Budapeszt  Węgry  Czechosłowacja 2–1 (1–1) József Takács, Vilmos Kohut
117. 20.08 Budapeszt  Węgry  Polska 4–1 (3–0) József Kautzky, László Horváth, Károly Fogl, Gyula Senkey
118. 19.09 Wiedeń  Austria  Węgry 2–3 (0–1) József Holzbauer, József Jeszmás, Vilmos Kohut
119. 14.11 Budapeszt  Węgry  Szwecja 3–1 (2–0) József Braun, Zoltán Opata, Vilmos Kohut
120. 19.12 Vigo Hiszpania Hiszpania  Węgry 4–2 (2–1) Zoltán Opata, József Braun
121. 26.12 Porto  Portugalia  Węgry 3–3 (2–0) József Holzbauer 2, József Braun
1927
122. 10.04 Wiedeń  Austria  Węgry 6–0 (4–0)
123. 10.04 Budapeszt  Węgry Królestwo Serbów, Chorwatów i Słoweńców Królestwo SHS 3–0 (2–0) Antal Siklóssy, György Orth, Gábor P. Szabó
124. 24.04 Praga  Czechosłowacja  Węgry 4–1 (3–1) István Mészáros
125. 12.06 Budapeszt  Węgry  Francja 13–1 (6–0) József Takács 6, György Orth 2, György Skvarek 2, Vilmos Kohut 2, Jules Dewaquez (samobójcza)
126. 25.09 Budapeszt  Węgry  Austria 5–3 (2–2) József Takács, Vilmos Kohut, Albert Ströck, József Holzbauer, Ferenc Hirzer
127.[2] 25.09 Zagrzeb Królestwo Serbów, Chorwatów i Słoweńców Królestwo SHS  Węgry 5–1 (2–0) János Víg
128. 9.10 Budapeszt  Węgry  Czechosłowacja 1–2 (0–1) Vilmos Kohut
1928
129. 25.03 Rzym  Włochy  Węgry 4–3 (0–2) Vilmos Kohut, Ferenc Hirzer, József Takács
130.[2] 25.03 Budapeszt  Węgry Królestwo Serbów, Chorwatów i Słoweńców Królestwo SHS 2–1 (2–1) János Stofián 2
131. 22.04 Budapeszt  Węgry  Czechosłowacja 2–0 (1–0) Ferenc Hirzer, Vilmos Kohut
132. 6.05 Budapeszt  Węgry  Austria 5–5 (4–2) Vilmos Kohut 3, Ferenc Hirzer, Albert Ströck
133. 7.10 Wiedeń  Austria  Węgry 5–1 (2–1) Ferenc Hirzer
134. 1.11 Budapeszt  Węgry  Szwajcaria 3–1 (1–0) József Turay, Ferenc Hirzer, Albert Ströck
1929
135. 24.02 Paryż  Francja  Węgry 3–0 (3–0)
136. 14.04 Berno  Szwajcaria  Węgry 4–5 (2–1) Georg Widmer (samobójcza), József Takács 2, Géza Toldi, Ferenc Hirzer
137. 5.05 Wiedeń  Austria  Węgry 2–2 (1–1) József Takács 2
138. 8.09 Praga  Czechosłowacja  Węgry 1–1 (1–0) Jenő Kalmár
139. 6.10 Budapeszt  Węgry  Austria 2–1 (1–0) József Takács, István Avar
1930
140. 13.04 Bazylea  Szwajcaria  Węgry 2–2 (1–1) Géza Toldi 2
141. 1.05 Praga  Czechosłowacja  Węgry 1–1 (0–1) Ferenc Hirzer
142. 11.05 Budapeszt  Węgry  Włochy 0–5 (0–1)
143. 1.06 Budapeszt  Węgry  Austria 2–1 (1–0) Vilmos Kohut, József Turay
144. 8.06 Budapeszt  Węgry  Holandia 6–2 (3–0) József Turay 2, István Avar 3, Géza Toldi
145. 21.09 Wiedeń  Austria  Węgry 2–3 (1–2) József Turay 2, Pál Titkos
146. 28.09 Drezno  Rzesza Niemiecka  Węgry 5–3 (0–3) József Takács 3
147. 26.10 Budapeszt  Węgry  Czechosłowacja 1–1 (1–0) Pál Titkos

1931 – 1940[edytuj | edytuj kod]

Lp. Data Miejsce Gospodarz Gość Wynik Bramki dla Węgier
1931
148. 22.03 Praga  Czechosłowacja  Węgry 3–3 (2–2) István Avar 3
149. 12.04 Budapeszt  Węgry  Szwajcaria 6–2 (2–2) István Avar 3, Gábor P. Szabó, Jenő Kalmár, Mihály Táncos
150. 3.05 Wiedeń  Austria  Węgry 0–0
151. 21.05 Belgrad  Królestwo SHS  Węgry 3–2 (1–1) István Avar 2
152. 20.09 Budapeszt  Węgry  Czechosłowacja 3–0 (3–0) József Turay, István Avar, Jenő Kalmár
153. 4.10 Budapeszt  Węgry  Austria 2–2 (1–0) Gábor P. Szabó, Illés Spitz
154. 8.11 Budapeszt  Węgry  Szwecja 3–1 (2–1) Illés Spitz, István Avar 2
155. 12.12 Turyn  Włochy  Węgry 3–2 (1–0) István Avar 2
1932
156. 19.02 Kair  Egipt  Węgry 0–0
157. 20.03 Praga  Czechosłowacja  Węgry 1–3 (0–0) József Turay, István Závodi, Géza Toldi
158. 24.04 Wiedeń  Austria  Węgry 8–2 (4–2) László Cseh 2
159. 8.05 Budapeszt  Węgry  Włochy 1–1 (1–1) Géza Toldi
160. 19.06 Berno  Szwajcaria  Węgry 3–1 (0–0) Max Weiler (samobójcza)
161. 18.09 Budapeszt  Węgry  Czechosłowacja 2–1 (0–0) Géza Toldi, Pál Titkos
162. 2.10 Budapeszt  Węgry  Austria 2–3 (1–1) Jenő Kalmár, Károly Déri
163. 30.10 Budapeszt  Węgry  Rzesza Niemiecka 2–1 (1–1) Károly Déri, József Turay
164. 27.11 Mediolan  Włochy  Węgry 4–2 (2–1) Béla Bihámy, Imre Markos
1933
165. 29.01 Lizbona  Portugalia  Węgry 1–0 (0–0)
166. 5.03 Amsterdam  Holandia  Węgry 1–2 (1–1) Béla Bihámy, Pál Teleki
167. 19.03 Budapeszt  Węgry  Czechosłowacja 2–0 (1–0) József Turay, László Cseh
168. 30.04 Budapeszt  Węgry  Austria 1–1 (0–1) Imre Markos
169. 2.06 Sztokholm  Szwecja  Węgry 5–2 (1–0) György Sárosi, Géza Toldi
170. 17.09 Budapeszt  Węgry  Szwajcaria 3–0 (1–0) István Avar 2, Severino Minelli (samobójcza)
171. 1.10 Wiedeń  Austria  Węgry 2–2 (2–0) István Avar, Gyula Polgár
172. 22.10 Budapeszt  Węgry  Włochy 0–1 (0–1)
1934
173. 14.01 Frankfurt nad Menem  III Rzesza  Węgry 3–1 (1–1) Gyula Polgár
174. 25.03 Sofia  Bułgaria  Węgry 1–4 (1–1) eMŚ; György Sárosi, Gábor P. Szabó, Géza Toldi, Imre Markos
175. 15.04 Wiedeń  Austria  Węgry 5–2 (3–2) György Sárosi 2
176. 29.04 Praga  Czechosłowacja  Węgry 2–2 (2–1) György Sárosi 2
177. 29.04 Budapeszt  Węgry  Bułgaria 4–1 (1–0) eMŚ; Gábor P. Szabó, József Solti
178. 10.05 Budapeszt  Węgry  Anglia 2–1 (0–0) István Avar, György Sárosi
179. 27.05 *Neapol (Włochy)  Egipt  Węgry 2–4 (2–2) ; Pál Teleki, Géza Toldi 2, Jenő Vincze
180. 31.05 *Bolonia (Włochy)  Austria  Węgry 2–1 (1–0) ; György Sárosi
181. 7.10 Budapeszt  Węgry  Austria 3–1 (1–1) György Sárosi 2, Géza Toldi
182. 9.12 Mediolan  Włochy  Węgry 4–2 (2–2) György Sárosi, István Avar
183. 16.12 Dublin  Irlandia  Węgry 2–4 (1–2) István Avar 2, Jenő Vincze, Imre Markos
1935
184. 14.04 Zurych  Szwajcaria  Węgry 6–2 (4–0) László Cseh
185. 12.05 Budapeszt  Węgry  Austria 6–3 (3–2) Pál Titkos 2, György Sárosi 3, Géza Toldi
186. 19.05 Paryż  Francja  Węgry 2–0 (1–0)
187. 22.09 Budapeszt  Węgry  Czechosłowacja 1–0 (0–0) Imre Markos
188. 6.10 Wiedeń  Austria  Węgry 4–4 (2–4) Géza Toldi, Jenő Vincze 2, György Sárosi
189. 10.11 Budapeszt  Węgry  Szwajcaria 6–1 (3–0) László Cseh, Géza Toldi, Jenő Vincze 2, György Sárosi 2
190. 24.11 Mediolan  Włochy  Węgry 2–2 (0–1) György Sárosi 2
1936
191. 15.03 Budapeszt  Węgry  III Rzesza 3–2 (1–1) Pál Titkos, László Cseh, György Sárosi
192. 5.04 Wiedeń  Austria  Węgry 3–5 (1–3) László Cseh 2, Lipót Kállai
193. 3.05 Budapeszt  Węgry  Irlandia 3–3 (1–2) György Sárosi 2, Ferenc Sas
194. 22.09 Budapeszt  Węgry  Włochy 1–2 (0–1) József Turay
195. 27.09 Budapeszt  Węgry  Austria 5–3 (3–2) Géza Toldi 3, László Cseh, Pál Titkos
196. 4.10 Bukareszt  Rumunia  Węgry 1–2 (1–0) Gyula Lázár, Géza Toldi
197. 18.10 Praga  Czechosłowacja  Węgry 5–2 (2–2) Pál Titkos, Géza Toldi
198. 2.12 Londyn  Anglia  Węgry 6–2 (3–1) László Cseh, Jenő Vincze
199. 6.12 Dublin  Irlandia  Węgry 2–3 (1–2) Pál Titkos, László Cseh, Géza Toldi
1937
200. 11.04 Bazylea  Szwajcaria  Węgry 1–5 (0–2) György Sárosi, Gyula Zsengellér 3, János Dudás
201. 25.04 Turyn  Włochy  Węgry 2–0 (1–0)
202. 9.05 Budapeszt  Węgry  Królestwo SHS 1–1 (0–1) László Cseh
203. 23.05 Budapeszt  Węgry  Austria 2–2 (1–2) Ferenc Sas, László Cseh
204. 19.09 Budapeszt  Węgry  Czechosłowacja 8–3 (2–2) Gyula Zsengellér, György Sárosi 7
205. 10.10 Wiedeń  Austria  Węgry 1–2 (0–1) György Sárosi, László Cseh
206. 14.11 Budapeszt  Węgry  Szwajcaria 2–0 (1–0) György Sárosi, Géza Toldi
1938
207. 9.01 Lizbona  Portugalia  Węgry 4–0 (2–0)
208. 16.01 Luksemburg  Luksemburg  Węgry 0–6 (0–1) Lajos Szendrődi 3, Lipót Kállai, Gyula Zsengellér, István Miklósi
209. 20.03 Norymberga  III Rzesza  Węgry 1–1 (1–0) Géza Toldi
210. 25.03 Budapeszt  Węgry  Grecja 11–1 (7–0) eMŚ; Gyula Zsengellér 5, Pál Titkos 2, Jenő Vincze, József Nemes 3
211. 5.06 *Reims (Francja)  Węgry Holandia Indie Holenderskie 6–0 (4–0) ; Vilmos Kohut, Géza Toldi, György Sárosi 2, Gyula Zsengellér 2
212. 12.06 *Lille (Francja)  Węgry  Szwajcaria 2–0 (1–0) ; György Sárosi, Gyula Zsengellér
213. 16.06 *Paryż (Francja)  Węgry  Szwecja 5–1 (3–1) ; Sven Jacobsson (samobójcza), Pál Titkos, György Sárosi, Gyula Zsengellér 2
214. 19.06 *Paryż (Francja)  Włochy  Węgry 4–2 (3–1) ; Pál Titkos, György Sárosi
215. 7.12 Glasgow  Szkocja  Węgry 3–1 (3–0) György Sárosi
1939
216. 26.02 Rotterdam  Holandia  Węgry 3–2 (1–1) Gyula Zsengellér, László Gyetvai
217. 16.03 Paryż  Francja  Węgry 2–2 (1–1) István Kiszely 2
218. 19.03 Cork  Irlandia  Węgry 2–2 (1–1) Gyula Zsengellér, Ferenc Kolláth
219. 2.04 Zurych  Szwajcaria  Węgry 3–1 (1–0) Károly Déri
220. 18.05 Budapeszt  Węgry  Irlandia 2–2 (1–0) Ferenc Kolláth 2
221. 8.06 Budapeszt  Węgry  Włochy 1–3 (0–1) István Kiszely
222. 27.08 Warszawa  Polska  Węgry 4–2 (1–2) Gyula Zsengellér, Sándor Ádám
223. 24.09 Budapeszt  Węgry  III Rzesza 5–1 (2–1) Mihály Kincses, Gyula Zsengellér 3, János Dudás
224. 22.10 Bukareszt  Rumunia  Węgry 1–1 (0–0) Mátyás Tóth
225. 12.11 Belgrad  Królestwo SHS  Węgry 0–2 (0–1) György Sárosi, Mátyás Tóth
1940
226. 31.03 Budapeszt  Węgry  Szwajcaria 3–0 (2–0) György Sárosi 2, Károly Sütő
227. 7.04 Berlin  III Rzesza  Węgry 2–2 (2–2) Géza Toldi, Béla Sárosi
228. 2.05 Budapeszt  Węgry Królestwo Serbów, Chorwatów i Słoweńców Chorwacja 1–0 (0–0) János Dudás
229. 19.05 Budapeszt  Węgry  Rumunia 2–0 (0–0) György Sárosi, László Gyetvai
230. 29.09 Budapeszt  Węgry  Królestwo SHS 0–0
231. 6.10 Budapeszt  Węgry  III Rzesza 2–2 (1–1) István Kiszely, Mihály Kincses
232. 1.12 Genua  Włochy  Węgry 1–1 (1–0) Gyula Bodola
233. 8.12 Zagrzeb Królestwo Serbów, Chorwatów i Słoweńców Chorwacja  Węgry 1–1 (1–1) Ferenc Sárvári

1941 – 1950[edytuj | edytuj kod]

Lp. Data Miejsce Gospodarz Gość Wynik Bramki dla Węgier
1941
234. 23.03 Belgrad  Królestwo SHS  Węgry 1–1 (1–1) László Gyetvai
235. 6.04 Kolonia  III Rzesza  Węgry 7–0 (3–0)
236. 16.11 Zurych  Szwajcaria  Węgry 1–2 (0–1) Miklós Kovács, Sándor Olajkár
1942
237. 3.05 Budapeszt  Węgry  III Rzesza 3–5 (3–1) Mihály Nagymarosi, Gyula Zsengellér, Andor Tihanyi
238. 14.06 Budapeszt  Węgry Niepodległe Państwo Chorwackie Chorwacja 1–1 (1–1) Ferenc Szusza
239. 1.11 Budapeszt  Węgry  Szwajcaria 3–0 (1–0) Gyula Bodola, Antal Németh, Mátyás Tóth
1943
240. 16.05 Genewa  Szwajcaria  Węgry 1–3 (1–3) Gyula Bodola, Gyula Zsengellér
241. 6.06 Sofia  Bułgaria  Węgry 2–4 (0–3) Gyula Zsengellér 4
242. 12.09 Sztokholm  Szwecja  Węgry 2–3 (2–1) Gyula Zsengellér, Ferenc Sárvári, Oscar Borje Leander (samobójcza)
243. 15.09 Helsinki  Finlandia  Węgry 0–3 (0–2) Mátyás Tóth 2, Ferenc Sárvári
244. 7.11 Budapeszt  Węgry  Szwecja 2–7 (2–2) Ferenc Szusza 2
1944
nie rozgrywano
1945
245. 19.08 Budapeszt  Węgry  Austria 2–0 (2–0) Ferenc Rudas, Gyula Zsengellér
246. 20.08 Budapeszt  Węgry  Austria 5–2 (4–2) Ferenc Puskás, Ferenc Szusza 2, Gyula Zsengellér, Gyula Vincze
247. 30.09 Budapeszt  Węgry  Rumunia 7–2 (5–2) Nándor Hidegkuti 2, Ferenc Puskás 2, Gyula Zsengellér, Ferenc Rudas, István Nyers
1946
248. 14.04 Wiedeń  Austria Flag of Hungary (1946-1949, 1956-1957).svg Węgry 3–2 (1–2) István Nyers, Gyula Zsengellér
249. 6.10 Budapeszt Flag of Hungary (1946-1949, 1956-1957).svg Węgry  Austria 2–0 (2–0) Ferenc Deák
250. 31.10 Esch-sur-Alzette  Luksemburg Flag of Hungary (1946-1949, 1956-1957).svg Węgry 2–7 (1–3) Ferenc Puskás 3, Ferenc Deák 3, Mihály Nagymarosi
1947
251. 4.05 Budapeszt Flag of Hungary (1946-1949, 1956-1957).svg Węgry  Austria 5–2 (2–2) Ferenc Puskás, Béla Egresi, Ferenc Szusza 2, Karl Bortoli (samobójcza)
252. 11.05 Turyn  Włochy Flag of Hungary (1946-1949, 1956-1957).svg Węgry 3–2 (1–0) Ferenc Szusza, Ferenc Puskás
253. 29.06 Belgrad  Jugosławia Flag of Hungary (1946-1949, 1956-1957).svg Węgry 2–3 (1–1) Gyula Szilágyi, Ferenc Puskás, István Mike
254. 17.08 Budapeszt Flag of Hungary (1946-1949, 1956-1957).svg Węgry  Bułgaria 9–0 (3–0) Ferenc Deák 4, János Zsolnai, Nándor Hidegkuti 3, Mihály Nagymarosi
255. 20.08 Budapeszt Flag of Hungary (1946-1949, 1956-1957).svg Węgry Flag of Albania (1946–1992).svg Albania 3–0 (2–0) János Zsolnai, Béla Egresi, Ferenc Deák
256. 14.09 Wiedeń  Austria Flag of Hungary (1946-1949, 1956-1957).svg Węgry 4–3 (2–1) Ferenc Szusza 3
257. 12.10 Bukareszt  Rumunia Flag of Hungary (1946-1949, 1956-1957).svg Węgry 0–3 (0–2) Béla Egresi, Ferenc Puskás 2
1948
258. 22.04 Budapeszt Flag of Hungary (1946-1949, 1956-1957).svg Węgry  Szwajcaria 7–4 (3–3) Ferenc Puskás 2, Ferenc Deák 2, Sándor Gőcze, Béla Egresi, Ferenc Szusza
259. 2.05 Wiedeń  Austria Flag of Hungary (1946-1949, 1956-1957).svg Węgry 3–2 (1–1) Ferenc Szusza, Ferenc Deák
260. 23.05 Budapeszt Flag of Hungary (1946-1949, 1956-1957).svg Węgry  Czechosłowacja 2–1 (1–0) Béla Egresi, Ferenc Deák
261. 23.05 Tirana Flag of Albania (1946–1992).svg Albania Flag of Hungary (1946-1949, 1956-1957).svg Węgry 0–0
262. 6.06 Budapeszt Flag of Hungary (1946-1949, 1956-1957).svg Węgry Rumunia w epoce komunizmu Rumunia 9–0 (2–0) József Mészáros 2, Béla Egresi 3, Ferenc Puskás 2, Sándor Kocsis 2
263. 19.09 Warszawa  Polska Flag of Hungary (1946-1949, 1956-1957).svg Węgry 2–6 (1–3) József Bozsik, Nándor Hidegkuti 2, Ferenc Szusza, Ferenc Deák, Mátyás Tóth
264. 3.10 Budapeszt Flag of Hungary (1946-1949, 1956-1957).svg Węgry  Austria 2–1 (2–1) Ferenc Deák, Ferenc Szusza
265. 24.10 Bukareszt Rumunia w epoce komunizmu Rumunia Flag of Hungary (1946-1949, 1956-1957).svg Węgry 1–5 (0–1) Ferenc Puskás 3, Ferenc Deák 2
266. 7.11 Sofia  Bułgaria Flag of Hungary (1946-1949, 1956-1957).svg Węgry 1–0 (1–0)
1949
267. 10.04 Praga  Czechosłowacja  Węgry 5–2 (1–0) Ferenc Puskás, Ferenc Szusza
268. 8.05 Budapeszt  Węgry  Austria 6–1 (3–0) Ferenc Deák 2, Sándor Kocsis, Ferenc Puskás 3
269. 12.06 Budapeszt  Węgry  Włochy 1–1 (1–0) Ferenc Deák
270. 19.06 Sztokholm  Szwecja  Węgry 2–2 (1–0) László Budai, Sándor Kocsis
271. 10.07 Debreczyn  Węgry  Polska 8–2 (4–0) Ferenc Deák 4, Béla Egresi, Ferenc Puskás 2, Mihály Keszthelyi
272. 16.10 Wiedeń  Austria  Węgry 3–4 (2–3) Ferenc Puskás 2, Ferenc Deák 2
273. 30.10 Budapeszt  Węgry  Bułgaria 5–0 (1–0) Ferenc Deák, László Budai, Ferenc Rudas, Ferenc Puskás 2
274. 20.11 Budapeszt  Węgry  Szwecja 5–0 (2–0) Sándor Kocsis 3, Ferenc Puskás, Ferenc Deák
1950
275. 30.04 Budapeszt  Węgry  Czechosłowacja 5–0 (1–0) Ferenc Puskás 2, Sándor Kocsis 2, Gyula Szilágyi
276. 14.05 Wiedeń  Austria  Węgry 5–3 (2–2) Sándor Kocsis, Ferenc Puskás, Gyula Szilágyi
277. 4.06 Warszawa  Polska  Węgry 2–5 (1–2) Ferenc Puskás 2, Gyula Szilágyi 3
278. 24.09 Budapeszt  Węgry Flag of Albania (1946–1992).svg Albania 12–0 (5–0) Ferenc Puskás 4, László Budai 4, Péter Palotás 2, Sándor Kocsis 2
279. 29.10 Budapeszt  Węgry  Austria 4–3 (2–1) Ferenc Puskás 3, Gyula Szilágyi
280. 12.11 Sofia  Bułgaria  Węgry 1–1 (1–1) Gyula Szilágyi

1951 – 1960[edytuj | edytuj kod]

Lp. Data Miejsce Gospodarz Gość Wynik Bramki dla Węgier
1951
281. 27.05 Budapeszt  Węgry  Polska 6–0 (2–0) Sándor Kocsis 2, Károly Sándor, Ferenc Puskás 2, Zoltán Czibor
282. 14.10 Witkowice  Czechosłowacja  Węgry 1–2 (1–1) Sándor Kocsis 2
283. 18.11 Budapeszt  Węgry  Finlandia 8–0 (4–0) Nándor Hidegkuti 3, Sándor Kocsis 3, Zoltán Czibor, Ferenc Puskás
1952
284. 18.05 Budapeszt  Węgry Niemcy NRD 5–0 (2–0) Nándor Hidegkuti 2, Ferenc Szusza, Sándor Kocsis, Zoltán Czibor, Károly Sándor
285. 24.05 Moskwa Flag of Moscow.svg Moskwa  Węgry 1–1 (1–0) Péter Palotás
286. 27.05 Moskwa Flag of Moscow.svg Moskwa  Węgry 2–1 (1–0) Ferenc Puskás
287. 15.06 Warszawa  Polska  Węgry 1–5 (0–5) Sándor Kocsis 2, Ferenc Puskás 2, Nándor Hidegkuti
288. 22.06 Helsinki  Finlandia  Węgry 1–6 (0–2) Ferenc Puskás, József Bozsik, Sándor Kocsis 3, Péter Palotás
289. 15.07 *Turku (Finlandia)  Węgry Rumunia w epoce komunizmu Rumunia 2–1 (1–0) IO; Zoltán Czibor, Sándor Kocsis
290. 21.07 *Helsinki (Finlandia)  Węgry  Włochy 3–0 (2–0) IO; Péter Palotás 2, Sándor Kocsis
291. 24.07 *Kotka (Finlandia)  Węgry  Turcja 7–1 (2–0) IO; Péter Palotás, Sándor Kocsis 2, Mihály Lantos, Ferenc Puskás 2, József Bozsik
292. 28.07 *Helsinki (Finlandia)  Węgry  Szwecja 6–0 (3–0) IO; Ferenc Puskás, Péter Palotás, Gösta Lennart Lindh (samobójcza), Sándor Kocsis 2, Nándor Hidegkuti
293. 2.08 *Helsinki (Finlandia)  Węgry  Jugosławia 2–0 (0–0) IO; Ferenc Puskás, Zoltán Czibor
294. 20.09 Berno  Szwajcaria  Węgry 2–4 (2–2) Ferenc Puskás 2, Sándor Kocsis, Nándor Hidegkuti
295. 19.10 Budapeszt  Węgry  Czechosłowacja 5–0 (4–0) Nándor Hidegkuti, Béla Egresi, Sándor Kocsis 3
1953
296. 26.04 Budapeszt  Węgry  Austria 1–1 (1–1) Zoltán Czibor
297. 17.05 Rzym  Włochy  Węgry 0–3 (0–1) Nándor Hidegkuti, Ferenc Puskás 2
298. 5.06 Sztokholm  Szwecja  Węgry 2–4 (1–1) Ferenc Puskás, László Budai, Sándor Kocsis, Nándor Hidegkuti
299. 4.10 Praga  Czechosłowacja  Węgry 1–5 (1–4) Lajos Csordás 2, Nándor Hidegkuti, Mihály Tóth, Ferenc Puskás
300. 4.10 Sofia  Bułgaria  Węgry 1–1 (0–1) Gyula Szilágyi
301. 11.10 Wiedeń  Austria  Węgry 2–3 (0–0) Lajos Csordás, Nándor Hidegkuti 2
302. 15.11 Budapeszt  Węgry  Szwecja 2–2 (0–0) Péter Palotás, Zoltán Czibor
303. 25.11 Londyn  Anglia  Węgry 3–6 (2–4) Nándor Hidegkuti 3, Ferenc Puskás 2, József Bozsik
1954
304. 12.02 Kair Egipt Egipt  Węgry 0–3 (0–1) Ferenc Puskás 2, Nándor Hidegkuti
305. 11.04 Wiedeń  Austria  Węgry 0–1 (0–1) Ernst Happel (samobójcza)
306. 23.05 Budapeszt  Węgry  Anglia 7–1 (3–0) Mihály Lantos, Ferenc Puskás 2, Sándor Kocsis 2, József Tóth, Nándor Hidegkuti
307. 17.06 *Zurych (Szwajcaria)  Węgry  Korea Południowa 9–0 (4–0) ; Ferenc Puskás 2, Mihály Lantos, Sándor Kocsis 3, Zoltán Czibor, Péter Palotás
308. 20.06 *Bazylea (Szwajcaria)  Węgry Niemcy RFN 8–3 (3–1) ; Sándor Kocsis 4, Ferenc Puskás, Nándor Hidegkuti 2, József Tóth
309. 27.06 *Berno (Szwajcaria)  Węgry  Brazylia 4–2 (2–1) ; Nándor Hidegkuti, Sándor Kocsis 2, Mihály Lantos
310. 30.06 *Lozanna (Szwajcaria)  Węgry  Urugwaj 4–2 (1–0, 2–2, 2–2) ; Zoltán Czibor, Nándor Hidegkuti, Sándor Kocsis 2
311. 4.07 *Berno (Szwajcaria) Niemcy RFN  Węgry 3–2 (2–2) ; Ferenc Puskás, Zoltán Czibor
312. 19.09 Budapeszt  Węgry Rumunia w epoce komunizmu Rumunia 5–1 (3–1) Sándor Kocsis 2, Nándor Hidegkuti 2, László Budai
313. 26.09 Moskwa  ZSRR  Węgry 1–1 (1–0) Ferenc Puskás
314. 10.10 Budapeszt  Węgry  Szwajcaria 3–0 (2–0) Sándor Kocsis 2, József Bozsik
315. 24.10 Budapeszt  Węgry  Czechosłowacja 4–1 (1–0) Sándor Kocsis 3, Károly Sándor
316. 14.11 Budapeszt  Węgry  Austria 4–1 (1–1) Zoltán Czibor, Péter Palotás, Sándor Kocsis, Károly Sándor
317. 8.12 Glasgow  Szkocja  Węgry 2–4 (1–3) József Bozsik, Nándor Hidegkuti, Károly Sándor, Sándor Kocsis
1955
318. 24.04 Wiedeń  Austria  Węgry 2–2 (2–2) Máté Fenyvesi, Nándor Hidegkuti
319. 8.05 Oslo  Norwegia  Węgry 0–5 (0–2) Sándor Kocsis, Péter Palotás 2, Ferenc Puskás, Lajos Tichy
320. 11.05 Sztokholm  Szwecja  Węgry 3–7 (2–4) Sándor Kocsis 3, Ferenc Puskás 2, Ferenc Szojka, Nándor Hidegkuti
321. 15.05 Kopenhaga  Dania  Węgry 0–6 (0–3) Sándor Kocsis 2, Péter Palotás, Károly Sándor 3
322. 20.05 Helsinki  Finlandia  Węgry 1–9 (0–4) Péter Palotás 3, Ferenc Puskás, József Tóth, Lajos Csordás 2, Lajos Tichy 2
323. 29.05 Budapeszt  Węgry  Szkocja 3–1 (0–1) Nándor Hidegkuti, Sándor Kocsis, Máté Fenyvesi
324. 17.09 Lozanna  Szwajcaria  Węgry 4–5 (2–3) Ferenc Machos 2, Sándor Kocsis, Ferenc Puskás 2
325. 25.09 Budapeszt  Węgry  ZSRR 1–1 (0–0) Ferenc Puskás
326. 2.10 Praga  Czechosłowacja  Węgry 1–3 (1–0) Sándor Kocsis, Zoltán Czibor, Lajos Tichy
327. 16.10 Budapeszt  Węgry  Austria 6–1 (1–0) Lajos Tichy, Sándor Kocsis, Zoltán Czibor 2, József Tóth, Ferenc Puskás
328. 13.11 Budapeszt  Węgry  Szwecja 4–2 (2–1) Lajos Tichy, Zoltán Czibor 2, Ferenc Puskás
329. 27.11 Budapeszt  Węgry  Włochy 2–0 (0–0) Ferenc Puskás, József Tóth
1956
330. 19.02 Stambuł  Turcja  Węgry 3–1 (2–0) Ferenc Puskás
331. 29.02 Bejrut  Liban  Węgry 1–4 (0–2) Ferenc Machos, Ferenc Puskás, Lajos Tichy 2
332. 29.04 Budapeszt  Węgry  Jugosławia 2–2 (1–1) Máté Fenyvesi, József Bozsik
333. 20.05 Budapeszt  Węgry  Czechosłowacja 2–4 (1–2) Ferenc Machos, József Bozsik
334. 3.06 Bruksela  Belgia  Węgry 5–4 (1–3) Ferenc Puskás, Sándor Kocsis 2, László Budai
335. 9.06 Lizbona  Portugalia  Węgry 2–2 (1–0) Sándor Kocsis, Mihály Lantos
336. 15.07 Budapeszt  Węgry  Polska 4–1 (1–1) Sándor Kocsis 2, Ferenc Szusza, Ferenc Machos
337. 16.09 Belgrad  Jugosławia  Węgry 1–3 (1–2) Zoltán Czibor, Sándor Kocsis, Ferenc Puskás
338. 23.09 Moskwa  ZSRR  Węgry 0–1 (0–1) Zoltán Czibor
339. 7.10 Paryż  Francja  Węgry 1–2 (0–0) Ferenc Machos, Sándor Kocsis
340. 14.10 Wiedeń  Austria  Węgry 0–2 (0–1) Ferenc Puskás, Károly Sándor
1957
341. 12.06 Oslo  Norwegia Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 2–1 (1–1) eMŚ; Lajos Tichy
342. 16.06 Sztokholm  Szwecja Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 0–0
343. 23.06 Budapeszt Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry  Bułgaria 4–1 (3–0) eMŚ; Ferenc Machos 3, József Bozsik
344. 15.09 Sofia  Bułgaria Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 1–2 (1–2) eMŚ; Nándor Hidegkuti 2
345. 23.09 Budapeszt Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry  ZSRR 1–2 (1–1) Nándor Hidegkuti
346. 6.10 Budapeszt Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry  Francja 2–0 (1–0) Gusztáv Aspirány 2
347. 10.11 Budapeszt Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry  Norwegia 5–0 (2–0) eMŚ; Károly Sándor, Lajos Csordás 2, Ferenc Machos, Edgar Falch (samobójcza)
348. 22.12 Hanower Niemcy RFN Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 1–0 (1–0)
1958
349. 20.04 Budapeszt Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry  Jugosławia 2–0 (1–0) Károly Sándor, Mihály Vasas
350. 7.05 Glasgow  Szkocja Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 1–1 (1–0) Máté Fenyvesi
351. 8.06 *Sandviken (Szwecja) Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry  Walia 1–1 (1–1) ; József Bozsik
352. 12.06 Sztokholm  Szwecja Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 2–1 (1–0) ; Lajos Tichy
353. 15.06 *Sandviken (Szwecja) Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry  Meksyk 4–0 (1–0) ; Lajos Tichy 2, Károly Sándor, József Bencsics
354. 17.06 *Sztokholm (Szwecja)  Walia Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 2–1 (0–1) ; Lajos Tichy
355. 14.09 Chorzów  Polska Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 1–3 (0–1) Lajos Csordás, Lajos Tichy, László Budai
356. 28.09 Moskwa  ZSRR Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 3–1 (3–0) eME; János Göröcs
357. 5.10 Zagrzeb  Jugosławia Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 4–4 (1–1) Károly Sándor 3, Lajos Tichy
358. 26.10 Bukareszt Rumunia w epoce komunizmu Rumunia Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 1–2 (1–0) Mihály Vasas, Lajos Tichy
359. 23.11 Budapeszt Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry  Belgia 3–1 (1–1) János Göröcs, Lajos Tichy 2
1959
360. 19.04 Budapeszt Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry  Jugosławia 4–0 (1–0) Károly Sándor, Lajos Tichy 2, Tibor Pál
361. 1.05 Drezno  NRD Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 0–1 (0–0) János Göröcs
362. 28.06 Budapeszt Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry  Szwecja 3–2 (0–0) Károly Sándor, János Göröcs 2
363. 27.09 Budapeszt Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry  ZSRR 0–1 (0–0) eME
364. 11.10 Belgrad  Jugosławia Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 2–4 (2–2) Flórián Albert 3, Dezső Bundzsák
365. 25.10 Budapeszt Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry  Szwajcaria 8–0 (6–0) János Göröcs 2, Lajos Tichy 4, Károly Sándor, Flórián Albert
366. 8.11 Budapeszt Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry Niemcy RFN 4–3 (1–0) Lajos Tichy 2, Flórián Albert, Károly Sándor
367. 29.11 Florencja  Włochy Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 1–1 (0–0) Lajos Tichy
1960
368. 22.05 Budapeszt Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry  Anglia 2–0 (0–0) Flórián Albert 2
369. 5.06 Budapeszt Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry  Szkocja 3–3 (1–1) Károly Sándor, János Göröcs, Lajos Tichy
370. 9.10 Budapeszt Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry  Jugosławia 1–1 (1–0) János Göröcs
371. 30.10 Bruksela  Belgia Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 2–1 (2–1) Lajos Tichy
372. 13.11 Budapeszt Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry  Polska 4–1 (2–0) Tivadar Monostori 2, János Göröcs, Károly Sándor
373. 20.11 Budapeszt Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry  Austria 2–0 (0–0) János Göröcs, Ferenc Machos

1961 – 1970[edytuj | edytuj kod]

Lp. Data Miejsce Gospodarz Gość Wynik Bramki dla Węgier
1961
374. 17.02 Kair Zjednoczona Republika Arabska Egipt Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 0–2 (0–0) Flórián Albert 2
375. 16.04 Budapeszt Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry  NRD 1–0 (0–0) eMŚ; Flórián Albert, János Göröcs
376. 30.04 Rotterdam  Holandia Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 0–3 (0–3) eMŚ; Károly Sándor, Máté Fenyvesi, Lajos Tichy
377. 7.05 Belgrad  Jugosławia Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 2–4 (1–2) Flórián Albert, Branko Zebec (samobójcza), Lajos Tichy 2
378. 28.05 Budapeszt Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry  Walia 3–2 (2–1) Ernő Solymosi, Lajos Tichy 2
379. 11.06 Budapeszt Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry  Austria 1–2 (2–1) János Göröcs
380. 10.09 Berlin  NRD Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 2–3 (0–1) eMŚ; Ernő Solymosi, Károly Sándor, Lajos Tichy
381. 8.10 Wiedeń  Austria Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 2–1 (1–0) Lajos Tichy
382. 22.10 Budapeszt Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry  Holandia 3–3 (2–2) eMŚ; Tivadar Monostori, János Göröcs, Lajos Tichy
383. 9.12 Santiago  Chile Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 5–1 (2–0) Lajos Tichy
384. 13.12 Santiago  Chile Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 0–0
385. 23.12 Montevideo  Urugwaj Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 1–1 (1–0) Ernő Solymosi
1962
386. 18.04 Budapeszt Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry  Urugwaj 1–1 (0–0) József Bozsik
387. 29.04 Budapeszt Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry  Turcja 2–1 (1–1) Ernő Solymosi, János Göröcs
388. 31.05 *Rancagua (Chile) Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry  Anglia 2–1 (1–0) ; Lajos Tichy, Flórián Albert
389. 3.06 *Rancagua (Chile) Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry  Bułgaria 6–1 (4–0) ; Flórián Albert 3, Lajos Tichy 2, Ernő Solymosi
390. 6.06 *Rancagua (Chile) Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry  Argentyna 0–0
391. 10.06 *Rancagua (Chile)  Czechosłowacja Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 1–0 (1–0)
392. 24.06 Wiedeń  Austria Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 1–2 (0–1) Lajos Tichy 2
393. 2.09 Poznań  Polska Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 0–2 (0–2) Lajos Tichy, János Göröcs
394. 14.10 Budapeszt Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry  Jugosławia 0–1 (0–0)
395. 28.10 Budapeszt Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry  Austria 2–0 (1–0) János Göröcs, Károly Sándor
396. 7.11 Budapeszt Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry  Walia 3–1 (2–1) eME; Flórián Albert, Lajos Tichy, Károly Sándor
397. 11.11 Paryż  Francja Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 2–3 (1–2) Lajos Tichy 2, Gyula Rákosi
1963
398. 20.03 Cardiff  Walia Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 1–1 (1–0) eME; Lajos Tichy
399. 5.05 Sztokholm  Szwecja Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 2–1 (1–0) Flórián Albert
400. 19.05 Budapeszt Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry  Dania 6–0 (2–0) János Göröcs, Máté Fenyvesi, Tivadar Monostori, Flórián Albert, Gyula Rákosi, Ernő Solymosi
401. 2.06 Praga  Czechosłowacja Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 2–2 (1–0) Lajos Tichy, Ferenc Machos
402. 22.09 Moskwa  ZSRR Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 1–1 (0–0) Ferenc Machos
403. 6.10 Belgrad  Jugosławia Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 2–0 (2–0)
404. 19.10 Berlin  NRD Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 1–2 (0–1) eME; Ferenc Bene, Gyula Rákosi
405. 27.10 Budapeszt Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry  Austria 2–1 (2–0) Flórián Albert, Károly Sándor
406. 3.11 Budapeszt Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry  NRD 3–3 (2–2) eME; Ferenc Bene, Károly Sándor, Ernő Solymosi
1964
407. 25.04 Paryż  Francja Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 1–3 (0–2) Flórián Albert, Lajos Tichy 2
408. 2.05 Wiedeń  Austria Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 1–0 (0–0)
409. 23.05 Budapeszt Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry  Francja 2–1 (1–1) eME; Ferenc Sipos, Ferenc Bene
410. 17.06 Madryt  Hiszpania Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 2–1 (1–0, 1–1, 1–1) ME; Ferenc Bene
411. 20.06 *Barcelona (Hiszpania) Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry  Dania 3–1 (1–0, 1–1, 1–1) ME; Ferenc Bene, Dezső Novák 2
412. 4.10 Berno  Szwajcaria Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 0–2 (0–1) Flórián Albert 2
413. 11.10 Budapeszt Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry  Czechosłowacja 2–2 (1–1) Flórián Albert 2
414. 25.10 Budapeszt Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry  Jugosławia 2–1 (2–0) Flórián Albert 2
1965
415. 5.05 Londyn  Anglia Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 1–0 (1–0)
416. 23.05 Lipsk  NRD Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 1–1 (1–1) eMŚ; Ferenc Bene
417. 13.06 Wiedeń  Austria Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 0–1 (0–1) eMŚ; Máté Fenyvesi
418. 27.06 Budapeszt Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry  Włochy 2–1 (1–0) Flórián Albert, Ferenc Bene
419. 15.09 Budapeszt Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry  Austria 3–0 (2–0) eMŚ; János Farkas, Máté Fenyvesi, Kálmán Mészöly
420. 9.10 Budapeszt Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry  NRD 3–2 (1–1) eMŚ; Gyula Rákosi, Dezső Novák, János Farkas
1966
421. 3.05 Chorzów  Polska Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 1–1 (0–0) Ferenc Bene
422. 8.05 Zagrzeb  Jugosławia Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 2–0 (1–0)
423. 5.06 Budapeszt Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry  Szwajcaria 3–1 (2–0) János Farkas, Ferenc Bene 2
424. 13.07 *Manchester (Anglia)  Portugalia Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 3–1 (1–0) ; Ferenc Bene
425. 15.07 *Liverpool (Anglia) Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry  Brazylia 3–1 (1–1) ; Ferenc Bene, János Farkas, Kálmán Mészöly
426. 20.07 *Manchester (Anglia) Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry  Bułgaria 3–1 (1–1) ; Iwan Dawidow (samobójcza), Kálmán Mészöly, Ferenc Bene
427. 23.07 *Sunderland (Anglia)  ZSRR Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 2–1 (1–0) ; Ferenc Bene
428. 7.09 Rotterdam  Holandia Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 2–2 (1–0) eME; Dezső Molnár, Kálmán Mészöly
429. 22.09 Budapeszt Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry  Dania 6–0 (5–0) eME; Flórián Albert 2, Kálmán Mészöly, Ferenc Bene, János Farkas, Zoltán Varga
430. 28.09 Budapeszt Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry  Francja 4–2 (1–1) János Farkas 4
431. 30.10 Budapeszt Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry  Austria 3–1 (1–0) János Farkas 3
1967
432. 23.04 Budapeszt Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry  Jugosławia 1–0 (1–0) Ferenc Bene
433. 10.05 Budapeszt Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry  Holandia 2–1 (2–0) eME; Kálmán Mészöly, János Farkas
434. 24.05 Kopenhaga  Dania Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 0–2 (0–1) eME; Flórián Albert, Ferenc Bene
435. 6.09 Wiedeń  Austria Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 1–3 (0–1) Ferenc Bene, János Farkas, Zoltán Varga
436. 27.09 Budapeszt Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry  NRD 3–1 (1–0) eME; János Farkas 3
437. 29.10 Lipsk  NRD Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 1–0 (0–0) eME
1968
438. 4.05 Budapeszt Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry  ZSRR 2–0 (1–0) eME; János Farkas, János Göröcs
439. 11.05 Moskwa  ZSRR Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 3–0 (1–0) eME
1969
440. 25.05 Budapeszt Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry  Czechosłowacja 2–0 (0–0) eMŚ; Antal Dunai, Flórián Albert
441. 8.06 Dublin  Irlandia Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 1–2 (0–1) eMŚ; Antal Dunai, Ferenc Bene
442. 15.06 Kopenhaga  Dania Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 3–2 (2–2) eMŚ; Ferenc Bene, János Farkas
443. 14.09 Praga  Czechosłowacja Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 3–3 (1–2) eMŚ; Ferenc Bene, Antal Dunai, László Fazekas
444. 24.09 Sztokholm  Szwecja Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 2–0 (0–0)
445. 22.10 Budapeszt Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry  Dania 3–0 (2–0) eMŚ; Ferenc Bene 2, Lajos Szűcs
446. 5.11 Budapeszt Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry  Irlandia 4–0 (1–0) eMŚ; Zoltán Halmosi, Ferenc Bene, Lajos Puskás, Lajos Kocsis
447. 3.12 *Marsylia (Francja)  Czechosłowacja Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 4–1 (1–0) eMŚ; Lajos Kocsis
1970
448. 12.04 Belgrad  Jugosławia Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 2–2 (1–1) László Fazekas, Ferenc Bene
449. 2.05 Budapeszt Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry  Polska 2–0 (0–0) László Fazekas, László Karsai
450. 16.05 Budapeszt Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry  Szwecja 1–2 (1–0) László Fazekas
451. 9.09 Norymberga Niemcy RFN Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 3–1 (2–1) László Fazekas
452. 27.09 Budapeszt Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry  Austria 1–1 (1–1) Csaba Vidáts
453. 7.10 Oslo  Norwegia Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 1–3 (0–2) eME; Ferenc Bene, László Nagy, Geir Karlsen (samobójcza)
454. 15.11 Bazylea  Szwajcaria Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 0–1 (0–0) László Fazekas

1971 – 1980[edytuj | edytuj kod]

Lp. Data Miejsce Gospodarz Gość Wynik Bramki dla Węgier
1971
455. 4.04 Wiedeń  Austria Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 0–2 (0–0) Ferenc Bene 2
456. 24.04 Budapeszt Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry  Francja 1–1 (0–0) eME; Lajos Kocsis
457. 19.05 Sofia  Bułgaria Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 3–0 (1–0) eME
458. 22.07 Rio de Janeiro  Brazylia Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 0–0
459. 1.09 Budapeszt Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry  Jugosławia 2–1 (0–1) Dragan Holcer (samobójcza), István Szőke
460. 25.09 Budapeszt Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry  Bułgaria 2–0 (0–0) eME; Péter Juhász, Csaba Vidáts
461. 9.10 Paryż  Francja Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 0–2 (0–2) eME; Ferenc Bene, Sándor Zámbó
462. 27.10 Budapeszt Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry  Norwegia 4–0 (3–0) eME; Ferenc Bene 2, Antal Dunai, Lajos Szűcs
463. 14.11 Valletta  Malta Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 0–2 (0–1) eMŚ; Ferenc Bene 2
1972
464. 12.01 Madryt  Hiszpania Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 1–0 (0–0)
465. 29.03 Budapeszt Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry Niemcy RFN 0–2 (0–0)
466. 29.04 Budapeszt Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry Rumunia w epoce komunizmu Rumunia 1–1 (1–0) eME; László Branikovits
467. 6.05 Budapeszt Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry  Malta 3–0 (1–0) eMŚ; Lajos Kocsis, Ferenc Bene, István Juhász
468. 14.05 Bukareszt Rumunia w epoce komunizmu Rumunia Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 2–2 (1–2) eME; István Szőke, Lajos Kocsis
469. 17.05 *Belgrad (Jugosławia) Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry Rumunia w epoce komunizmu Rumunia 2–1 (1–1) eME; Lajos Kocsis, István Szőke
470. 25.05 Sztokholm  Szwecja Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 0–0 eMŚ
471. 14.06 *Bruksela (Belgia)  ZSRR Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 1–0 (0–0) ME
472. 17.06 Liège  Belgia Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 2–1 (2–0) ME; Lajos Kű
473. 27.08 *Norymberga (RFN) Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry  Iran 5–0 (1–0) IO; Antal Dunai 3, Béla Várady, Mihály Kozma
474. 31.08 *Augsburg (RFN) Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry  Dania 2–0 (0–0) IO; Antal Dunai 2
475. 3.09 *Pasawa (RFN) Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry  NRD 2–0 (0–0) IO; Antal Dunai, Kálmán Tóth
476. 10.09 *Monachium (RFN)  Polska Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 2–1 (0–1) IO; Béla Várady
477. 15.10 Wiedeń  Austria Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 2–2 (0–0) eMŚ; Antal Dunai, Lajos Kocsis
1973
478. 29.04 Budapeszt Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry  Austria 2–2 (1–2) eMŚ; Sándor Zámbó, László Bálint
479. 16.05 Karl-Marx-Stadt  NRD Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 2–1 (1–1) Reinhard Lauck (samobójcza)
480. 13.06 Budapeszt Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry  Szwecja 3–3 (1–1) eMŚ; Mihály Kozma, Csaba Vidáts, Sándor Zámbó
481. 26.09 Belgrad  Jugosławia Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 1–1 (1–0) Ferenc Bene
482. 13.10 Kopenhaga  Dania Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 2–2 (1–2) László Fazekas 2
483. 21.11 Budapeszt Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry  NRD 0–1 (0–1)
1974
484. 31.03 Zalaegerszeg Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry  Bułgaria 3–1 (2–0) László Fazekas 2, Ferenc Bene
485. 17.04 Dortmund Niemcy RFN Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 5–0 (1–0)
486. 29.05 Székesfehérvár Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry  Jugosławia 3–2 (0–2) János Máté 2, László Fazekas
487. 28.09 Wiedeń  Austria Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 1–0 (1–0)
488. 13.10 Luksemburg  Luksemburg Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 2–4 (2–2) eME; József Horváth, László Nagy 2, László Bálint
489. 30.10 Cardiff  Walia Węgierska Republika Ludowa (1949–1989) Węgry 2–0 (0–0) eME
490. 10.11 Warna