Lista polskich klubów siatkarskich

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Lista polskich klubów siatkarskich w rozgrywkach centralnych (Plusliga, Orlen liga, I i II liga) oraz wojewódzkich (III i IV liga) w sezonie ligowym 2014/15.

Zestawienie ogólne[edytuj | edytuj kod]

Województwo Ilość klubów PL/OL I liga II liga III liga IV liga
dolnośląskie 32 2 1 6 17 7
kujawsko-pomorskie 18 2 1 2 13 -
lubelskie 21 0 0 5 16 -
lubuskie 13 0 0 6 7 -
łódzkie 24 2 1 8 13 -
małopolskie 54 1 3 6 28 16
mazowieckie 54 2 5 7 24 16
opolskie 21 1 1 3 16 -
podkarpackie 46 1 1 9 18 17
podlaskie 14 1 1 4 8 -
pomorskie 16 2 1 1 12 -
śląskie 85 4 5 14 39 23
świętokrzyskie 36 2 0 1 16 17
warmińsko-mazurskie 10 1 0 2 7 -
wielkopolskie 37 1 2 4 11 -
zachodniopomorskie 16 0 1 4 11 -
Razem 497 20 24 82 260 111

woj. dolnośląskie[edytuj | edytuj kod]

Nazwa Liga typ (męski/żeński)
Impel Wrocław Orlenliga żeński
MKS Cuprum Mundo Lubin Plusliga męski
KS Milicz II liga męski
TS Victoria PWSZ Wałbrzych II liga męski
KS Gwardia Wrocław II liga męski
KS Bielawianka Bester Bielawa II liga męski
MKS Świdnica II liga żeński
MMKS Gaudia Trzebnica II liga żeński
MKS Olavia Oława III liga męski
ULKS Kudowa Zdrój III liga męski
MKS Rosiek Syców III liga męski
MUKS Ikar Legnica III liga męski
SIL Kus-Kus Kanienna Góra III liga męski
MKS Olimpia Kowary III liga męski
KS Gwardia Wrocław III liga męski
SPS Chrobry Głogów III liga męski
MKS Pogoń Góra III liga męski
KKS Ren-But Złotoryja III liga męski
Impel Gwardia Wrocław III liga żeński
AZS Uniwersytet Przyrodniczy III liga żeński
UKS Ares Nowa Sól III liga żeński
SMS Olimp Oborniki Śląskie III liga żeński
Olimpia Jawor III liga żeński
Korona Sulików III liga żeński
MKS Piast Głogów III liga żeński
MOKiS Siatkarz Oleśnica IV liga męski
KS Jelenia Góra IV liga męski
UKS Dekoria Świdnica IV liga męski
Kangury Axxiome Wrocław IV liga męski
ULKS Ogień Zmigród IV liga męski
ZTS Ząbkowice IV liga męski
UKS Tygrysy Strzelin IV liga męski

woj. kujawsko-pomorskie[edytuj | edytuj kod]

Nazwa Liga typ (męski/żeński)
KS Pałac Bydgoszcz Orlenliga żeński
Delecta Bydgoszcz Plusliga męski
TKST Budowlani Budlex Toruń I liga żeński
SPS Dragon Dobre II liga męski
MUKS Joker Mekro Świecie II liga żeński
KS Pałac II Bydgoszcz II liga żeński
KS Chełmża III liga męski
UKS Budowlanka Toruń III liga męski
LKS Bogmar Womix Ostromecko III liga męski
REM - BUD Aktywni Nowe III liga męski
Aman NTS Trójka Nakło III liga męski
LZS Jastrzębie III liga męski
MLKS Krajna Sępólno III liga męski
Sokół Mogilno III liga żeński
ZUR Culmen Chełmno III liga żeński
MLKS Tucholanka Europrojekt Tuchola III liga żeński
MUKS Spartakus Lniano III liga żeński
KS Volley G-D Golub Dobrzyń III liga żeński
KTS Polonia III liga żeński

woj. lubelskie[edytuj | edytuj kod]

Nazwa Liga typ (męski/żeński)
ASPS Avia Świdnik II liga męski
ZKS Cukrownik Lublin II liga męski
AZS UMCS Lublin II liga żeński
BKS Szóstka Black Red White Biłgoraj II liga żeński
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski II liga żeński
LKS Cisy Nałęczów III liga męski
KS Zakład Karny Biała Podlaska III liga męski
ULKS Wolanka Wola Osowińska III liga męski
ASPS Avia II Świdnik III liga męski
TKKF Chemik Puławy III liga męski
CKFiS Bełżyce III liga męski
ZKS Cukrownik II Pszczółka Lublin III liga męski
SKF Eska Janów Lubelski III liga męski
MKS Kraśnik III liga męski
UKS Tempo Chełm III liga męski
GKS Perła Telatyn III liga męski
GKS Kresy Dołhobyczów III liga męski
UKS Sobieski 46 Lublin III liga żeński
AZS AWF Biała Podlaska III liga żeński
ZKS Cukrownik Lublin III liga żeński
UKS Tempo Chełm III liga żeński

woj. lubuskie[edytuj | edytuj kod]

Nazwa Liga typ (męski/żeński)
WKS Sobieski-Arena Żagań II liga męski
KU AZS UZ Zielona Góra II liga męski
STS Olimpia Sulęcin II liga męski
GTPS Gorzów Wielkopolski II liga męski
KS Orzeł Międzyrzecz II liga męski
MLKS Zawisza Sulechów I liga żeński
SPS Eurotax Lubsko III liga męski
MKST Astra Nowa Sól III liga męski
KS Orzeł Międzyrzecz III liga męski
MSKS Orion Sulechów II liga męski
UKS Sokół Drezdenko III liga męski
UKS Jedynka Szprotawa III liga męski
MKS Budowlani Gozdnica III liga męski

woj. łódzkie[edytuj | edytuj kod]

Nazwa Liga typ (męski/żeński)
Budowlani Łódź Orlenliga żeński
PGE Skra Bełchatów Plusliga męski
Jedynka Aleksandrów Łódzki I liga żeński
LKS Czarni Wirex Rząśnia II liga męski
AKS UŁ Łódź II liga męski
LKS Caro Rzeczyca II liga męski
MKS Bzura Ozorków II liga męski
SMS PZPS Spała II liga męski
ŁKS Commercecon Łódź II liga żeński
UKS Ozorków II liga żeński
ŁMLKS Łaskovia Łask II liga żeński
MKS Zduńska Wola III liga męski
Siatkarz Drużbice III liga męski
LKS Luks Dobroń III liga męski
Volley Działoszyn III liga męski
LUMKS Kasztelal Rozprza III liga męski
Czarni Szczerców III liga męski
Juvenia Rawa Mazowiecka III liga męski
GKS Kamieńsk III liga męski
Lechia Tomaszów Mazowiecki III liga męski
Start Łódź III liga żeński
INS-EL MKS 16 Budowlani Łódź III liga żeński
EKS Skra Bełchatów III liga żeński
UKS Lider Konstantynów III liga żeński

woj. małopolskie[edytuj | edytuj kod]

Nazwa Liga typ (męski/żeński)
Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna Orlenliga żeński
UMKS Kęczanin Kęty I liga męski
Eliteski AZS UEK Kraków I liga żeński
AGH Galeco Wisła Kraków I liga żeński
AGH 100RK AZS Kraków II liga męski
Contimax MOSiR Bochnia II liga męski
KS Wanda Instal Kraków II liga męski
Paleo Pogoń Proszowice II liga żeński
MKS MOS Wieliczka II liga żeński
KS Dalin Myślenice II liga żeński
MKS Andrychów III liga męski
UMKS Kęczanin Kęty 2 III liga męski
KKS Hutnik Dobry Wynik III liga męski
AZS PK Kraków III liga męski
Grunwald Chełmek III liga męski
Janina Libiąż III liga męski
Kłos Olkusz III liga męski
MKS Tarnovia-MUKS Iskierka III liga męski
MKS Ryglice III liga męski
LKS Bobowa III liga męski
KS Feniks Dobczyce III liga męski
UKS Gminy Brzeszcze III liga męski
KS Dalin Myślenice III liga męski
MGKS Mszanka Mszana Dolna III liga męski
Bronowianka Kraków III liga żeński
CKIS Maraton Krzeszowice III liga żeński
SL Salos RP Kraków III liga żeński
Cordia Plus Zator III liga żeński
Poprad Stary Sącz II liga żeński
Ekstrim Gorlice III liga żeński
Podkarpacie Bobowa III liga żeński
Dwójka Krynica III liga żeński
Skawa Wadowice III liga żeński
UMKS Kęczanin Kęty III liga żeński
PMOS Chrzanów III liga żeński
GKS Iskry Chełmiec III liga żeński
Orzeł Witkowice III liga żeński
Iskry Grybów III liga żeński
Wwael Kraków 2 IV liga męski
Podhalański Czarny Dunajec 2 IV liga męski
UKS Zalew Świnna Poręba III liga męski
Sokół Tuchów IV liga męski
Wola Dębińska IV liga męski
GSKS Laskowa IV liga męski
Orzeł Ciężkowice IV liga męski
MKS Gryf Brzesko IV liga męski
UKS Jedynka Tarnów II IV liga żeński
MOSiR Bukowno IV liga żeński
KS Dwójka Kraków IV liga żeński
GSKS Laskowa IV liga żeński
Ogniwo Piwniczna IV liga żeński
Grunwald Chełmek IV liga żeński
MKS Gryf Brzesko IV liga żeński
MKS Ryglice IV liga żeński

woj. mazowieckie[edytuj | edytuj kod]

Nazwa Liga typ (męski/żeński)
Siódemka Legionovia Legionowo Orlenliga żeński
AZS Politechnika Warszawska Plusliga męski
RCS Czarni Radom Plusliga męski
Pekpol Ostrołęka I liga męski
KS Camper Wyszków I liga męski
KPS Jadar Siedlce I liga męski
MUKS Sparta Warszawa I liga żeński
UMKS MOS Wola Warszawa II liga męski
KS Żyrardowianka Żyrardów II liga męski
KS Zawkrze Mława II liga męski
AZS Lingwistyczna Szkoła Wyższa Warszawa II liga żeński
Imtech AZS Politechnika Warszawska II liga żeński
AZS AWF UKSW Warszawa II liga żeński
LKS Perła Złotokłos II liga żeński
AZS UW Warszawa III liga męski
MUKS Huragan Wołomin III liga męski
MKS MDK Warszawa III liga męski
KS Metro Warszawa III liga męski
KKS Kozienice III liga męski
SPS 4 CV Garwolin III liga męski
ULKS Orlik Przytyk III liga męski
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki III liga męski
UMKS MOS Wola Warszawa II III liga męski
MMKS Mińsk Mazowiecki III liga męski
UKS Dwójka Maków Mazowiecki III liga męski
AS Łomianki III liga męski
PMKS Nike Węgrów II liga żeński
NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki III liga żeński
OTPS Nike Ostrołęka III liga żeński
LTS Legionovia Legionowo III liga żeński
SKS Mazovia Warszawa III liga żeński
AZS UW Warszawa III liga żeński
UKS Plas Warszawa III liga żeński
KKS Kozienice III liga żeński
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki III liga żeński
UKS Ósemka Siedlce III liga żeński
UKS Wilanów Powsinek III liga żeński
MKS Żbik Pruszków III liga żeński
NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki IV liga męski
SPS Volley Ostrołęka IV liga męski
UKS Iskra Volley Zielona IV liga męski
UMKS Gwardia Legionowo IV liga męski
MUKS Start Lipowiec Kościelny IV liga męski
ULKS Macovia Maków Mazowiecki IV liga męski
UKS Virtus Wiskitki IV liga męski
UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów IV liga męski
KS Mogielanka Mogielnica IV liga męski
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki II IV liga męski
UKS Lesan Halinów IV liga męski
UKS Legiony Otwock IV liga męski
UKS Wilanów Powsinek IV liga męski
SKF Global Village Mokobody IV liga męski
SKS Mazovia Gocław Warszawa IV liga męski
MKS MDK Warszawa II IV liga męski

woj. opolskie[edytuj | edytuj kod]

Nazwa Liga typ (męski/żeński)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Plusliga męski
Stal AZS PWSZ Nysa I liga męski
Juvenia Wakment Głuchołazy II liga męski
AZS Politechnika Opolska-Cementownia Odra II liga męski
SMS LO2 Opole II liga żeński
UKS Strzelce Opolskie III liga męski
TOR Dobrzeń Wielki III liga męski
SS Kaman Volley Kędzierzyn-Koźle III liga męski
OKS Cocon Olesno III liga męski
KU AZS Uniwersytet Opolski III liga męski
MLKS Piast Gorzów Śląski III liga męski
Stal AZS PWSZ Nysa III liga męski
KS Siatkarz Otmuchów III liga męski
UKS Mickiewicz Kluczbork III liga męski
LKS Miraż Głubczyce III liga męski
SPS Głogówek III liga męski
WKS Volley Wołczyn III liga męski
LUKS Azymek Zdzieszowice III liga męski
SPPS Prudnik III liga męski
SKS Mechanik Nysa III liga męski
UKS Lider Paczków III liga męski

woj. podkarpackie[edytuj | edytuj kod]

Nazwa Liga typ (męski/żeński)
Asseco Resovia Plusliga męski
KPSK Stal Mielec I liga żeński
MKS Wisłok Strzyżów II liga męski
PWSZ Karpaty Krosno II liga męski
KS Błękitni Ropczyce II liga męski
KS Developres Rzeszów II liga żeński
PWSZ Karpaty MOSiR Krosno II liga żeński
MKS V LO San-Pajda Łańcut II liga żeński
STS Sandecja Nowy Sącz II liga żeński
PKCH PWSZ Tarnów II liga żeński
TSPS Anser Siarka Tarnobrzeg II liga żeński
TKF ITS Anilana Rakszawa III liga męski
SPAR Głogovia Głogów Młp. III liga męski
MOSiR Brzozovia Brzozów III liga męski
TSV Cell Fast Sanok II liga męski
MKS MOSiR Jasło III liga męski
SKS Dukla III liga męski
UKS Tęcza Dom-Bud Żołynia III liga męski
SST Lubcza Racławówka III liga męski
AZS UR Rzeszów III liga męski
SMS NEOBUS Niebylec III liga męski
MKS POLONIA POSiR Przemyśl III liga żeński
KS Wisłoka Dębica III liga żeński
UKS MOSiR Jasło III liga żeński
AZS UR Rzeszów III liga żeński
PBS Bank Sanoczanka Sanok III liga żeński
SST Lubcza Racławówka III liga żeński
SMS Stal Mielec III liga żeński
MKS San Pajda Jarosław III liga żeński
STS Klima Błażowa IV liga żeński
UKS Gimbrzeg Białobrzegi IV liga żeński
UKS Tęcza Sędziszów Młp. IV liga żeński
LUKS Lider Kamień IV liga żeński
SMS Przemyśl IV liga żeński
UKS San Lesko IV liga żeński
MKS Kańczuga IV liga żeński
UKS Orlik Ustrzyki Dolne IV liga żeński
UKS Kępa IV liga żeński
TSSPS Bartosze Tarnobrzeg IV liga żeński
TKF ITS Anilana Rakszawa IV liga żeński
Sportur Team Łańcut IV liga żeński
MKS Wierzbna IV liga żeński
UMKS Spartakus Adamówka IV liga męski
TKS ŻAGIEL Radymno III liga męski
AZS Jarosław IV liga żeński
MOSiR Dębica IV liga żeński

woj. podlaskie[edytuj | edytuj kod]

Nazwa Liga typ (męski/żeński)
AZS Metal-Fach Białystok Orlenliga żeński
Ślepsk Suwałki I liga męski
Pronar Parkiet Hajnówka II liga męski
UKS Centrum Augustów II liga męski
UKS AZS Jedynka PWSIiP Łomża II liga żeński
BAS Białystok III liga męski
UKS Mikolo Sokółka III liga męski
LUKS Żubr TL Białowieża III liga męski
Mlekpol MOSiR Grajewo III liga męski
UKS Sprint Płociczno-Tartak III liga męski
BAS Białystok III liga żeński
UKS Sprint Płociczno-Tartak II III liga żeński
UKS Sprint Płociczno-Tartak III liga żeński

woj. pomorskie[edytuj | edytuj kod]

Nazwa Liga typ (męski/żeński)
Atom Trefl Sopot Orlenliga żeński
Lotos Trefl Gdańsk Plusliga męski
Wieżyca 2011 Stężyca I liga żeński
UKS Orzeł Malbork II liga żeński
Stoczniowiec Kamionka III liga męski
SPS Słupsk III liga męski
Trefl Gdańsk III liga męski
UKS Olimpijczyk Pruszcz Gdański III liga męski
GKS Stoczniowiec II Gdańsk III liga męski
SPS Lębork III liga męski
KATS Alpat Gdynia III liga męski
Energa Gedania Gdańsk III liga żeński
APS TPS Rumia II liga żeński
TKS Reda Ciechocino III liga żeński
KATS Alpat Gdynia III liga żeński
MKS Olimpijczyk Gdańsk III liga żeński

woj. śląskie[edytuj | edytuj kod]

Nazwa Liga typ (męski/żeński)
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Orlenliga żeński
BKS Aluprof Bielsko-Biała Orlenliga żeński
Jastrzębski Węgiel Plusliga męski
Wkręt-met AZS Częstochowa Plusliga męski
BBTS Bielsko-Biała PlusLiga męski
TKS Nascon Kopex Tychy I liga męski
MKS Banimex Będzin Plusliga męski
Silesia Volley I Mysłowice/Chorzów I liga żeński
SMS PZPS I Sosnowiec I liga żeński
MCKiS Energetyk Jaworzno II liga męski
KS AZS Rafako Racibórz II liga męski
KS Spodek Katowice II liga męski
TS Volley Rybnik II liga męski
SPS Politechnika Częstochowska II liga żeński
PLKS Pszczyna II liga żeński
Sokół 43 AZS AWF Katowice II liga żeński
Silesia Volley II Sokół Chorzów/Mysłowice II liga żeński
SMS PZPS II Sosnowiec II liga żeński
MCKiS Cargo Jaworzno II liga żeński
KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice II liga żeński
STS Victoria Lubliniec II liga żeński
MKS Zorza Wodzisław Śląski II liga żeński
Exact Systems Norwid Częstochowa III liga męski
TKKF Czarni Katowice III liga męski
KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice III liga męski
PHS-MKS Kazimierz-Płomień Sosnowiec III liga męski
Aluron Warta Zawiercie III liga męski
UKS PIK Katowice III liga męski
MUKS Michałkowice III liga męski
MTS As Myszków III liga męski
Exact Systems Norwid Częstochowa 2 III liga męski
Gmina Mykanów LKPS Borowno III liga męski
KU AZS Politechniki Częstochowskiej III liga męski
MTS Winner Czechowice Dziedzice III liga męski
PRO AZS ATH Bielsko Biała III liga męski
Jastrzębski Węgiel 2 III liga męski
SK Górnik Radlin III liga męski
KS „Unia” Bieruń Stary III liga męski
UKS Metalik Radziechowy III liga męski
MCKiS Jaworzno 2 III liga męski
SiKReT Gliwice III liga męski
GLKS Wilkowice III liga męski
SMS PZPS III Sosnowiec III liga żeński
TKS Tychy III liga żeński
KU AZS UŚ Katowice III liga żeński
MKS Dąbrowa Górnicza II III liga żeński
O&S Sokół Radzionków III liga żeński
MUKS PW M.Pasek Będzin III liga żeński
MCKS Czeladź III liga żeński
UKS Gwiazda Tarnowskie Góry III liga żeński
MKS-MOS Płomień Sosnowiec III liga żeński
KU AZS Politechniki Częstochowskiej III liga żeński
BKS Aluprof Bielsko-Biała II III liga żeński
GS UKS Krzanowice III liga żeński
UKS Dębowianka Dębowiec III liga żeński
KPKS Halemba III liga żeński
UKS Jedynka ERBUD Rybnik III liga żeński
MOSiR Łaziska Górne III liga żeński
UKS Spartakus Zabrze III liga żeński
MKS Czechowice-Dziedzice III liga żeński
VC Victoria-MOSiR Cieszyn III liga żeński
GLKS Wilkowice III liga żeński
MKS Banimex Będzin II IV liga męski
UKS Lider Szczekociny IV liga męski
MUKS Michałkowice II IV liga męski
MCKiS „Gregor” Jaworzno IV liga męski
MKS Poręba IV liga męski
UKS Trójka Mikołów IV liga męski
KS Hajduk Milówka IV liga męski
UKS Konopa Katowice IV liga męski
TSK Zagroda Buczkowice IV liga męski
UKS PIK Katowice II IV liga męski
TKKF Czarni Katowice II IV liga męski
KS Częstochowianka IV liga żeński
STS Victoria Lubliniec II IV liga żeński
MTS As Myszków IV liga żeński
MKS Dąbrowa Górnicza III IV liga żeński
UKS Iskra Kamieniec IV liga żeński
YOURCLIP SIKRET Gliwice IV liga żeński
KS Burza Borowa Wieś MOSiR Mikołów IV liga żeński
UKS Sokół 43 AZS AWF Katowice II IV liga żeński
MOSM Tychy IV liga żeński
UKS 06 Katowice - Południe IV liga żeński
KS Halny Węgierska Górka IV liga żeński
MUKS Sari Żory IV liga żeński

woj. świętokrzyskie[edytuj | edytuj kod]

Nazwa Liga typ (męski/żeński)
Effector Kielce Plusliga męski
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Orlenliga żeński
STS Skarżysko-Kamienna II liga męski
ZUS Kielce III liga męski
SMS UKS Gump Ostrowiec Świętokrzyski III liga męski
Hetman Włoszczowa III liga męski
Trans City Castorama Kielce III liga męski
KU AZS Uniwersytet Jana Kochanowskiego Kielce III liga męski
Oświata Solidarność Kielce III liga męski
MKS Orlicz Suchedniów III liga męski
Focus Kielce III liga męski
Lerko Kielce III liga męski
Sparta Zagnańsk III liga męski
SPS Construction Kielce III liga żeński
AZS UJK Kielce III liga żeński
Salos Cortile Kielce III liga żeński
Dana Gameb Skarżysko Kamienna III liga żeński
Iskra Kielce III liga żeński
KU AZS Politechnika Świętokrzyska III liga żeński
Active Sędziszów IV liga męski
KS Nida Sobków IV liga męski
Stolar-TKKF Jędrzejów IV liga męski
Volley Jędrzejów IV liga męski
Jedynka Jędrzejów IV liga męski
LO Wodzisław IV liga męski
KU AZS Politechnika Świętokrzyska IV liga męski
KSM Kielce IV liga męski
GBP Piekoszów IV liga męski
Oświata Solidarność Kielce 2 IV liga męski
Hydrogeotechnika Kielce IV liga męski
Salos Cortile Kielce IV liga męski
MGOK Daleszyce IV liga męski
An-Mar Jędrzejów IV liga żeński
Active Sędziszów IV liga żeński
KS Nida Sobków IV liga żeński
Volley Jędrzejów IV liga żeński

woj. warmińsko-mazurskie[edytuj | edytuj kod]

Nazwa Liga typ (męski/żeński)
Indykpol AZS Olsztyn Plusliga męski
AZS UWM Olsztyn II liga męski
E.Leclerc Orzeł Elbląg II liga żeński
CSiR Basten Kamieniec III liga męski
KPS CST Consulting Choroszcza Olsztyn III liga męski
KS Wicher Wilkasy III liga męski
LUKS Wilczek Wilkowo III liga męski
MOSiR Giżycko III liga męski
MUKS FPP Mikro Ełk III liga męski
Wenglorz-Volley Lidzbark Warm. III liga męski

woj. wielkopolskie[edytuj | edytuj kod]

Nazwa Liga typ (męski/żeński)
PTPS Piła Orlenliga żeński
KU AZS UAM Poznań I liga męski
KS Piecobiogaz Murowana Goślina I liga żeński
Krispol Września II liga męski
MKS Kalisz II liga męski
KS Energetyk Poznań II liga żeński
KS Murowana Goślina II II liga żeński
Wilki Wilczyn III liga męski
AZS UAM Rataje FKS Poznań III liga męski
Liskowiak Lisków III liga męski
MKS MDK Trzcianka III liga męski
Polanin Strzałkowo III liga męski
Polonia Jastrowie III liga męski
Salos Ostrów Wielkopolski III liga męski
SMS Nafta Piła III liga męski
TG Sokół Kępno III liga męski
UKŻPS Kościan III liga żeński
PTPS Piła II III liga żeński
Sparta Złotów III liga żeński
UKS ZSMS FKS Poznań III liga żeński
MKS MOS Turek III liga żeński
SKF KS Poznań III liga żeński
Orkan Września III liga żeński
Kangur Nowy Tomyśl IV liga męski
Kaniasiatka Gostyń IV liga męski
MOS Czarni Ostrowite IV liga męski
Mosińska Jedynka IV liga męski
Noteć Czarnków IV liga męski
SMS Nafta Piła IV liga męski
UKS Murowana Goślina IV liga męski
Libero Pleszew IV liga żeński
Bazar Śrem IV liga żeński
KTPS Konin IV liga żeński
Mosińska Jednyka IV liga żeński
Siatkarz Jarocin IV liga żeński
Szamotulanin Szamotuły IV liga żeński
UKS Pudliszki IV liga żeński

woj. zachodniopomorskie[edytuj | edytuj kod]

Nazwa Liga typ (męski/żeński)
KPS Chemik Police Orlenliga żeński
KS Morze Bałtyk Szczecin II liga męski
LO MS Świnoujście II liga męski
SSPS Piast Netto Szczecin II liga żeński
RSMS Police II liga żeński
LKS Spartakus Pyrzyce III liga męski
MKS Mieszko Połczyn Zdrój III liga męski
TSS Nowa Rega Trzebiatów III liga męski
LO-SMS Świnoujście III liga męski
UKS OPP-Powiat Kołobrzeski III liga męski
MKS Gryf Szczecinek III liga męski
PSPS Chemik Police II III liga żeński
AZS-UKS Libero Wałcz III liga żeński
UKS Piątka Stargard Szczeciński III liga żeński
SMS-Espadon Police III liga żeński
UKS OPP-Powiat Kołobrzeski III liga żeński