Lista walk o bokserskie mistrzostwo świata w wadze junior piórkowej

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Zestawienie walk o bokserskie mistrzostwo świata wagi junior piórkowej (super bantamweight) zawodowców. Ujęte zostały pojedynki najważniejszych organizacji boksu zawodowego (WBO, WBA, WBC, IBF i IBO).

Mistrzów świata wśród amatorów znajdziesz tutaj.

2010-[edytuj | edytuj kod]

data miejsce organizacja zwycięzca pokonany wynik
23 kwietnia 2014 Osaka-Jo Hall
Osaka, Japonia
IBF Kiko Martinez
 Hiszpania
Hozumi Hasegawa
 Japonia
TKO 7
19 kwietnia 2014 Phones 4u Arena
Manchester, Wielka Brytania
WBA Scott Quigg
 Wielka Brytania
Tshifhiwa Munyai
 Południowa Afryka
TKO 2
8 marca 2013 MGM Grand
Las Vegas, USA
WBC Leo Santa Cruz
 Meksyk
Cristian Mijares
 Meksyk
UD 12
21 grudnia 2013 Pabellon Esperanza Lag
Elche, Hiszpania
IBF Kiko Martinez
 Hiszpania
Jeffrey Mathebula
 Południowa Afryka
KO 9
14 grudnia 2013 Alamodome
San Antonio, USA
WBC Leo Santa Cruz
 Meksyk
Cesar Seda
 Portoryko
UD 12
7 grudnia 2013 Boardwalk Hall
Atlantic City, USA
Super WBA / WBO Guillermo Rigondeaux
 Kuba
Joseph Agbeko
 Ghana
UD 12
23 listopada 2013 Phones 4u Arena
Manchester, Wielka Brytania
WBA Scott Quigg
 Wielka Brytania
Diego Oscar Silva
 Argentyna
TKO 2
5 października 2013 O2 Arena
Londyn, Wielka Brytania
WBA
Scott Quigg  Wielka Brytania - Yoandris Salinas  Kuba MD 12
remis
24 sierpnia 2013 StubHub Center
Carson, USA
WBC Leo Santa Cruz
 Meksyk
Victor Terrazas
 Meksyk
SD 12
17 sierpnia 2013 Revel Resort
Atlantic City, USA
IBF Kiko Martinez
 Hiszpania
Jonathan Romero
 Kolumbia
TKO 6
10 sierpnia 2013 Megapolis Convention Center
Panama, Panama
WBA
Tymczasowy
Nehomar Cermeno
 Wenezuela
Oscar Escandon
 Kolumbia
SD 12
6 lipca 2013 Orient Theatre
East London, RPA
IBO Thabo Sonjica
 Południowa Afryka
Silvester Lopez
 Filipiny
TKO 6
20 kwietnia 2013 Arena Ciudad de Mexico
Meksyk, Meksyk
WBC Victor Terrazas
 Meksyk
Cristian Mijares
 Meksyk
SD 12
13 kwietnia 2013 Radio City Music Hall
Nowy Jork, USA
Super WBA / WBO Guillermo Rigondeaux
 Kuba
Nonito Donaire
 Filipiny
UD 12
16 lutego 2013 Auditorio Municipal Fausto Gutiérrez Moreno
Tijuana, Meksyk
IBF Jonathan Romero
 Kolumbia
Alejandro Lopez
 Meksyk
SD 12
15 grudnia 2012 Toyota Center
Houston, USA
WBO Nonito Donaire
 Filipiny
Jorge Arce
 Meksyk
KO 3
24 listopada 2012 Manchester Arena
Manchester, Wielka Brytania
WBA
Tymczasowy
Scott Quigg
 Wielka Brytania
Rendall Munroe
 Wielka Brytania
TKO 6
10 listopada 2012 Staples Center
Los Angeles, USA
WBC Abner Mares
 Meksyk
Anselmo Moreno
 Panama
UD 12
13 października 2012 Home Depot Center
Carson, USA
WBO Nonito Donaire
 Filipiny
Toshiaki Nishioka
 Japonia
TKO 9
18 września 2012 Warszawka Sky
Moskwa, Rosja
IBO Aleksander Bachtin
 Rosja
Roli Gasca
 Filipiny
UD 12
15 września 2012 Thomas & Mack Center
Las Vegas, USA
WBA Guillermo Rigondeaux
 Kuba
Robert Marroquin
 Stany Zjednoczone
UD 12
7 lipca 2012 Home Depot Center
Carson, USA
IBF / WBO Nonito Donaire
 Filipiny
Jeffrey Mathebula
 Południowa Afryka
UD 12
16 czerwca 2012 Velodrome
Manchester, Wielka Brytania
WBA
Tymczasowy
Scott Quigg  Wielka Brytania - Rendall Munroe  Wielka Brytania TD 3
remis
9 czerwca 2012 MGM Grand
Las Vegas, USA
WBA Guillermo Rigondeaux
 Kuba
Teon Kennedy
 Stany Zjednoczone
TKO 5
21 kwietnia 2012 Don Haskins Convention Center
El Paso, USA
WBC Abner Mares
 Meksyk
Eric Morel
 Portoryko
UD 12
24 marca 2012 Carnival City Casino
Brakpan, RPA
IBF Jeffrey Mathebula
 Południowa Afryka
Takalani Ndlovu
 Południowa Afryka
SD 12
4 lutego 2012 Alamodome
San Antonio, USA
WBO Nonito Donaire
 Filipiny
Wilfredo Vázquez Jr.
 Portoryko
SD 12
20 stycznia 2012 Palms Casino Resort
Las Vegas, USA
WBA Guillermo Rigondeaux
 Kuba
Rico Ramos
 Stany Zjednoczone
KO 6
29 października 2011 Palenque de la Feria
Colima, Meksyk
IBF Takalani Ndlovu
 Południowa Afryka
Giovanni Caro
 Meksyk
SD 12
1 października 2011 MGM Grand
Las Vegas, USA
WBC Toshiaki Nishioka
 Japonia
Rafael Marquez
 Meksyk
UD 12
24 września 2011 Auditorio del Estado
Mexicali, Meksyk
WBO Jorge Arce
 Meksyk
Simphiwe Nongqayi
 Południowa Afryka
TKO 4
9 lipca 2011 Boardwalk Hall
Atlantic City, USA
WBA Rico Ramos
 Stany Zjednoczone
Akifumi Shimoda
 Japonia
KO 7
7 maja 2011 MGM Grand
Las Vegas, USA
WBO Jorge Arce
 Meksyk
Wilfredo Vázquez Jr.
 Portoryko
TKO 12
8 kwietnia 2011 World Memorial Hall
Kobe, Japonia
WBC Toshiaki Nishioka
 Japonia
Mauricio Javier Munoz
 Argentyna
KO 9
26 marca 2011 Nasrec Indoor Arena
Johannesburg, RPA
IBF Takalani Ndlovu
 Południowa Afryka
Steve Molitor
 Kanada
UD 12
26 marca 2011 Emperor's Palace
Kempton Park, RPA
IBO Tshifhiwa Munyai
 Południowa Afryka
Danilo Pena
 Filipiny
UD 12
19 marca 2011 City West Hotel
Dublin, Irlandia
WBA Guillermo Rigondeaux
 Kuba
Willie Casey
 Irlandia
TKO 1
31 stycznia 2011 Ariake Colosseum
Tokio, Japonia
WBA Akifumi Shimoda
 Japonia
Lee Ryol-li
 Japonia
UD 12
13 listopada 2010 Cowboys Stadium
Arlington, USA
WBA Guillermo Rigondeaux
 Kuba
Ricardo Cordoba
 Panama
SD 12
24 października 2010 Nihon Budokan
Kobe, Japonia
WBC Toshiaki Nishioka
 Japonia
Balweg Bangoyan
 Filipiny
TKO 5
16 października 2010 Silver Spurs Arena
Kissimmee, USA
WBO Wilfredo Vázquez Jr.
 Portoryko
Ivan Hernandez
 Meksyk
TKO 11
10 października 2010 Korakuen Hall
Tokio, Japonia
WBA Lee Ryol-li
 Japonia
Poonsawat Kratingdaenggym
 Tajlandia
UD 12
11 września 2010 Rainton Meadows Arena
Houghton-le-Spring, Wielka Brytania
IBF Steve Molitor
 Kanada
Jason Booth
 Wielka Brytania
MD 12
29 maja 2010 Coliseo Ruben Rodriguez
Bayamon, Portoryko
WBO Wilfredo Vázquez Jr.
 Portoryko
Zsolt Bedak
 Węgry
TKO 10
20 maja 2010 Borabue School
Maha Sarakham, Tajlandia
WBA Poonsawat Kratingdaenggym
 Tajlandia
Shoji Kimura
 Japonia
KO 4
27 marca 2010 Casino Rama
Rama, Kanada
IBF Steve Molitor
 Kanada
Takalani Ndlovu
 Południowa Afryka
UD 12
27 lutego 2010 Coliseo Ruben Rodriguez
Bayamon, Portoryko
WBO Wilfredo Vázquez Jr.
 Portoryko
Marvin Sonsona
 Filipiny
KO 4
11 stycznia 2010 Tokyo Big Sight
Tokio, Japonia
WBA Poonsawat Kratingdaenggym
 Tajlandia
Satoshi Hosono
 Japonia
MD 12

2000-2009[edytuj | edytuj kod]

data miejsce organizacja zwycięzca pokonany wynik
10 października 2009 Yoyogi #2 Gymnasium
Tokio, Japonia
WBC Toshiaki Nishioka
 Japonia
Ivan Hernandez
 Meksyk
RTD 3
10 października 2009 Madison Square Garden
Nowy Jork, USA
WBO Juan Manuel Lopez
 Portoryko
Rogers Mtagwa
 Tanzania
UD 12
26 września 2009 The O2
Dublin, Irlandia
WBA Poonsawat Kratingdaenggym
 Panama
Bernard Dunne
 Irlandia
KO 3
29 sierpnia 2009 Ciudad Deportiva
Mexicali, Meksyk
IBF / WBA Celestino Caballero
 Panama
Francisco Leal
 Meksyk
RTD 8
27 czerwca 2009 Boardwalk Hall
Atlantic City, USA
WBO Juan Manuel Lopez
 Portoryko
Olivier Lontchi
 Kanada
RTD 9
23 maja 2009 Arena Monterrey
Monterrey, Meksyk
WBC Toshiaki Nishioka
 Japonia
Jhonny Gonzalez
 Meksyk
TKO 3
30 kwietnia 2009 Arena Roberto Duran
Panama, Panama
IBF / WBA Celestino Caballero
 Panama
Jeffrey Mathebula
 Południowa Afryka
SD 12
30 kwietnia 2009 Morseng Building
Pathum Thani, Tajlandia
WBA Poonsawat Kratingdaenggym
 Tajlandia
Rafael Hernandez
 Wenezuela
TKO 9
25 kwietnia 2009 Coliseo Ruben Rodriguez
Bayamon, Portoryko
WBO Juan Manuel Lopez
 Portoryko
Gerry Penalosa
 Filipiny
RTD 10
21 marca 2009 The O2
Dublin, Irlandia
WBA Bernard Dunne
 Irlandia
Ricardo Cordoba
 Panama
TKO 11
3 stycznia 2009 Pacifico
Yokohama, Japonia
WBC Toshiaki Nishioka
 Japonia
Genaro Garcia
 Meksyk
TKO 12
6 grudnia 2008 MGM Grand
Las Vegas, USA
WBO Juan Manuel Lopez
 Portoryko
Sergio Manuel Medina
 Argentyna
TKO 1
21 listopada 2008 Casino Rama
Rama, Kanada
IBF / WBA Celestino Caballero
 Panama
Steve Molitor
 Kanada
TKO 4
4 października 2008 Coliseo Jose Miguel Agrelot
Hato Rey, Portoryko
WBO Juan Manuel Lopez
 Portoryko
Cesar Figueroa
 Meksyk
KO 1
18 września 2008 Centro de Convenciones Figali
Panama, Panama
WBA Celestino Caballero
 Panama
Elvis Mejia
 Kolumbia
TKO 1
18 września 2008 Centro de Convenciones Figali
Panama, Panama
WBA Ricardo Cordoba
 Panama
Luis Alberto Perez
 Nikaragua
UD 12
15 września 2008 Pacifico
Yokohama, Japonia
WBC Toshiaki Nishioka
 Japonia
Napapol Sor Rungvisai
 Tajlandia
UD 12
29 sierpnia 2008 Casino Rama
Rama, Kanada
IBF Steve Molitor
 Kanada
Ceferino Labarda
 Argentyna
TKO 10
7 czerwca 2008 Centro Olimpico
San Juan de Los Morros, Wenezuela
WBA Celestino Caballero
 Panama
Lorenzo Parra
 Wenezuela
RTD 11
7 czerwca 2008 Boardwalk Hall
Atlantic City, USA
WBO Juan Manuel Lopez
 Portoryko
Daniel Ponce De Leon
 Meksyk
TKO 1
5 kwietnia 2008 Casino Rama
Rama, Kanada
IBF Steve Molitor
 Kanada
Fernando Beltran
 Meksyk
UD 12
1 marca 2008 Home Depot Center
Carson, USA
WBC Israel Vazquez
 Meksyk
Rafael Marquez
 Meksyk
SD 12
19 stycznia 2008 Casino Rama
Rama, Kanada
IBF Steve Molitor
 Kanada
Ricardo Castillo
 Meksyk
UD 12
8 grudnia 2007 MGM Grand
Las Vegas, USA
WBO Daniel Ponce De Leon
 Meksyk
Eduardo Escobedo
 Meksyk
UD 12
1 grudnia 2007 Gimnasio Roberto Duran
Panama, Panama
WBA Celestino Caballero
 Panama
Mauricio Pastrana
 Kolumbia
TKO 8
8 listopada 2007 Mohegan Sun Casino
Uncasville, USA
IBO Mike Oliver
 Stany Zjednoczone
Al Seeger
 Stany Zjednoczone
UD 12
27 października 2007 Casino Rama
Rama, Kanada
IBF Steve Molitor
 Kanada
Fahsan 3K Battery
 Tajlandia
UD 12
11 sierpnia 2007 Arco Arena
Sacramento, USA
WBO Daniel Ponce De Leon
 Meksyk
Rey Bautista
 Filipiny
TKO 1
4 sierpnia 2007 Dodge Arena
Hidalgo, USA
WBA Celestino Caballero
 Panama
Jorge Lacierva
 Meksyk
UD 12
4 sierpnia 2007 Dodge Arena
Hidalgo, USA
WBC Israel Vazquez
 Meksyk
Rafael Marquez
 Meksyk
TKO 6
14 lipca 2007 Casino Rama
Rama, Kanada
IBF Steve Molitor
 Kanada
Takalani Ndlovu
 Południowa Afryka
TKO 9
17 marca 2007 Mandalay Bay Resort & Casino
Las Vegas, USA
WBO Daniel Ponce De Leon
 Meksyk
Gerry Penalosa
 Filipiny
UD 12
16 marca 2007 Seminole Hard Rock Hotel and Casino
Hollywood, USA
WBA Celestino Caballero
 Panama
Ricardo Castillo
 Meksyk
DQ 9
3 marca 2007 Home Depot Center
Carson, USA
WBC Rafael Marquez
 Meksyk
Israel Vazquez
 Meksyk
RTD 7
1 grudnia 2006 Cicero Stadium 1909 S. Laramie
Cicero, USA
IBO Takalani Ndlovu
 Południowa Afryka
Ricardo Castillo
 Meksyk
SD 12
10 listopada 2006 Borough Hall
Hartlepool, Wielka Brytania
IBF Steve Molitor
 Kanada
Michael Hunter
 Wielka Brytania
KO 5
21 października 2006 Don Haskins Convention Center
El Paso, USA
WBO Daniel Ponce De Leon
 Meksyk
Al Seeger
 Stany Zjednoczone
TKO 8
4 października 2006 Wat Ban Rai, Thailand WBA Celestino Caballero
 Panama
Somsak Sithchatchawal
 Tajlandia
TKO 3
19 września 2006 MGM Grand
Las Vegas, USA
WBC Israel Vazquez
 Meksyk
Jhonny Gonzalez
 Meksyk
TKO 10
15 lipca 2006 MGM Grand
Las Vegas, USA
WBO Daniel Ponce De Leon
 Meksyk
Sod Kokietgym
 Tajlandia
KO 1
10 czerwca 2006 Boardwalk Hall
Atlantic City, USA
WBC Israel Vazquez
 Meksyk
Ivan Hernandez
 Meksyk
RTD 4
27 maja 2006 Home Depot Center
Carson, USA
WBO Daniel Ponce De Leon
 Meksyk
Gerson Guerrero
 Meksyk
KO 2
25 maja 2006 Carnival City
Brakpan, RPA
IBO Takalani Ndlovu
 Południowa Afryka
Giovanni Andrade
 Brazylia
KO 2
21 kwietnia 2006 Dover Downs Hotel & Casino
Dover, USA
IBO Takalani Ndlovu
 Południowa Afryka
Fabio Daniel Oliva
 Argentyna
KO 3
18 marca 2006 Palais des Sport Marcel Cerdan
Levallois-Perret, Francja
WBA Somsak Sithchatchawal
 Tajlandia
Mahyar Monshipour
 Francja
TKO 10
4 lutego 2006 Centre de Convenciones Figali
Panama, Panama
WBA Celestino Caballero
 Panama
Roberto Bonilla
 Nikaragua
TKO 7
3 grudnia 2005 Mandalay Bay Resort & Casino
Las Vegas, USA
WBC Israel Vazquez
 Meksyk
Oscar Larios
 Meksyk
TKO 3
4 listopada 2005 Hammerstein Ballroom
Nowy Jork, USA
IBO Takalani Ndlovu
 Południowa Afryka
Armando Guerrero
 Meksyk
UD 12
29 października 2005 Desert Diamond Casino
Tucson, USA
WBO Daniel Ponce De Leon
 Meksyk
Sod Kokietgym
 Tajlandia
UD 12
15 października 2005 Centre de Convenciones Figali
Panama, Panama
WBA Celestino Caballero
 Panama
Yober Ortega
 Wenezuela
UD 12
16 lipca 2005 MGM Grand
Las Vegas, USA
WBC Oscar Larios
 Meksyk
Wayne McCullough
 Stany Zjednoczone
TKO 10
25 czerwca 2005 Futuroscope
Poitiers, Francja
WBA Mahyar Monshipour
 Francja
Julio Zarate
 Meksyk
RTD 8
31 maja 2005 Ho Chunk Sports Center
Lynwood, USA
IBF Israel Vazquez
 Meksyk
Armando Guerrero
 Meksyk
UD 12
29 kwietnia 2005 Palais des Sports
Marsylia, Francja
WBA Mahyar Monshipour
 Francja
Shigeru Nakazato
 Japonia
TKO 6
22 kwietnia 2005 Dodge Arena
Hidalgo, USA
WBO Joan Guzman
 Dominikana
Fernando Beltran
 Meksyk
UD 12
10 lutego 2005 Palace Indian Gaming Center
Lemoore, USA
WBC Oscar Larios
 Meksyk
Wayne McCullough
 Stany Zjednoczone
UD 12
28 grudnia 2004 Sycuan Resort & Casino
El Cajon, USA
IBF Israel Vazquez
 Meksyk
Artyom Simonyan
 Armenia
TKO 5
27 listopada 2004 MGM Grand
Las Vegas, USA
WBC Oscar Larios
 Meksyk
Nedal Hussein
 Australia
UD 12
8 listopada 2004 Palais Omnisports
Bercy, Francja
WBA Mahyar Monshipour
 Francja
Yoddamrong Sithyodthong
 Tajlandia
TKO 6
27 maja 2004 Zenith d'Auvergne
Clermont-Ferrand, Francja
WBA Mahyar Monshipour
 Francja
Salim Medjkoune
 Francja
TKO 8
22 maja 2004 Carnival City Casino
Brakpan, RPA
IBO Thomas Mashaba
 Południowa Afryka
Zolani Marali
 Południowa Afryka
RTD 9
25 marca 2004 Olympic Auditorium
Los Angeles, USA
IBF Israel Vazquez
 Meksyk
Jose Luis Valbuena
 Wenezuela
TKO 12
6 marca 2004 Super Arena
Saitama, Japonia
WBC Oscar Larios
 Meksyk
Shigeru Nakazato
 Japonia
UD 12
26 lutego 2004 Sports Arena
San Diego, USA
WBO Joan Guzman
 Dominikana
Agapito Sanchez
 Dominikana
TKO 7
16 grudnia 2003 Zenith d'Auvergne
Levallois-Perret, Francja
WBA Mahyar Monshipour
 Francja
Jairo Tagliaferro
 Wenezuela
RTD 7
22 listopada 2003 Olympic Auditorium
Los Angeles, USA
WBC Oscar Larios
 Meksyk
Napapol Sor Rungvisai
 Tajlandia
TKO 10
7 września 2003 Rainbow Hall
Nagoya, Japonia
WBC Oscar Larios
 Meksyk
Kozo Ishii
 Japonia
TKO 2
26 lipca 2003 Olympic Auditorium
Los Angeles, USA
IBF Manny Pacquiao
 Filipiny
Emmanuel Lucero
 Meksyk
TKO 3
11 lipca 2003 Carnival City
Brakpan, RPA
IBO Zolani Marali
 Południowa Afryka
Pastor Humberto Maurin
 Argentyna
UD 12
4 lipca 2003 Futuroscope
Poitiers, Francja
WBA Mahyar Monshipour
 Francja
Salim Medjkoune
 Francja
KO 12
26 kwietnia 2003 Kokugikan
Tokio, Japonia
WBC Oscar Larios
 Meksyk
Shigeru Nakazato
 Japonia
UD 12
4 kwietnia 2003 Maison des Sports
Clermont-Ferrand, Francja
WBA Salim Medjkoune
 Francja
Vincenzo Gigliotti
 Włochy
UD 12
1 listopada 2002 Arco Arena
Sacramento, USA
WBC Oscar Larios
 Meksyk
Willie Jorrin
 Stany Zjednoczone
TKO 1
26 października 2002 Rizal Memorial Colleges (RMC) Gym
Davao, Filipiny
IBF Manny Pacquiao
 Filipiny
Fahprakorb Rakkiatgym
 Tajlandia
TKO 1
9 października 2002 Yoyogi First Gym
Tokio, Japonia
WBA Salim Medjkoune
 Francja
Osamu Sato
 Japonia
UD 12
24 sierpnia 2002 Kokugikan
Tokio, Japonia
WBC Oscar Larios
 Meksyk
Manabu Fukushima
 Japonia
TKO 8
17 sierpnia 2002 Cardiff Castle
Cardiff, Wielka Brytania
WBO Joan Guzman
 Dominikana
Fabio Daniel Oliva
 Argentyna
KO 3
8 czerwca 2002 The Pyramid
Memphis, USA
IBF Manny Pacquiao
 Filipiny
Jorge Eliecer Julio
 Kolumbia
TKO 2
18 maja 2002 Super Arena
Saitama, Japonia
WBA Osamu Sato
 Japonia
Yoddamrong Sithyodthong
 Tajlandia
KO 8
17 maja 2002 Memorial Auditorium
Sacramento, USA
WBC Oscar Larios
 Meksyk
Israel Vazquez
 Meksyk
TKO 12
23 lutego 2002 Mandalay Bay Resort & Casino
Las Vegas, USA
IBO Paulie Ayala
 Stany Zjednoczone
Clarence Adams
 Stany Zjednoczone
UD 12
21 lutego 2002 Dan Khun Thot, Thailand WBA Yoddamrong Sithyodthong
 Tajlandia
Yober Ortega
 Wenezuela
UD 12
5 lutego 2002 Ariake Colosseum
Tokio, Japonia
WBC Willie Jorrin  Stany Zjednoczone -
Osamu Sato  Japonia
PST 12
remis
17 listopada 2001 Mandalay Bay Resort & Casino
Las Vegas, USA
WBA Yober Ortega
 Wenezuela
Jose Rojas
 Wenezuela
KO 4
10 listopada 2001 Bill Graham Civic Auditorium
San Francisco, USA
IBF / WBO Agapito Sanchez  Dominikana
- Manny Pacquiao  Filipiny
TD 6
remis
4 sierpnia 2001 Mandalay Bay Resort & Casino
Las Vegas, USA
IBO Paulie Ayala
 Stany Zjednoczone
Clarence Adams
 Stany Zjednoczone
SD 12
26 czerwca 2001 MGM Grand
Los Angeles, USA
IBF Manny Pacquiao
 Filipiny
Lehlo Ledwaba
 Południowa Afryka
KO 6
23 czerwca 2001 MGM Grand
Las Vegas, USA
WBO Agapito Sanchez
 Dominikana
Jorge Monsalvo
 Kolumbia
KO 7
22 kwietnia 2001 Carnival City
Brakpan, RPA
IBF Lehlo Ledwaba
 Południowa Afryka
Carlos Contreras
 Meksyk
UD 12
23 marca 2001 Sportscenter
Owensboro, USA
WBA Clarence Adams
 Stany Zjednoczone
Ivan Alvarez
 Kolumbia
UD 12
17 lutego 2001 Carnival City
Brakpan, RPA
IBF Lehlo Ledwaba
 Południowa Afryka
Arnel Barotillo
 Australia
TKO 9
19 stycznia 2001 Arco Arena
Sacramento, USA
WBC Willie Jorrin
 Stany Zjednoczone
Oscar Larios
 Meksyk
UD 12
1 grudnia 2000 Venetian Hotel & Casino
Las Vegas, USA
WBO Marco Antonio Barrera
 Meksyk
Jesus Salud
 Stany Zjednoczone
TKO 6
23 listopada 2000 Rainbow Hall
Nagoya, Japonia
WBA Yober Ortega
 Wenezuela
Kozo Ishii
 Japonia
TKO 11
6 października 2000 Leisure Centre
Maidstone, Wielka Brytania
IBF Lehlo Ledwaba
 Południowa Afryka
Eduardo Enrique Alvarez
 Argentyna
KO 8
9 września 2000 Bowler's Arena
Manchester, Wielka Brytania
WBC Willie Jorrin
 Stany Zjednoczone
Michael Brodie
 Wielka Brytania
MD 12
9 września 2000 New Orleans Arena
Nowy Orlean, USA
WBO Marco Antonio Barrera
 Meksyk
Jose Luis Valbuena
 Wenezuela
UD 12
5 sierpnia 2000 Alliant Energy Center
Madison, USA
WBA Clarence Adams
 Stany Zjednoczone
Andres Fernandez
 Stany Zjednoczone
TKO 6
17 czerwca 2000 Arena Mexico
Meksyk, Meksyk
WBO Marco Antonio Barrera
 Meksyk
Luiz Claudio Freitas
 Salwador
KO 1
27 maja 2000 Elephant & Castle Centre
Southwark, Wielka Brytania
IBO Simon Ramoni
 Południowa Afryka
Patrick Mullings
 Wielka Brytania
RTD 8
7 kwietnia 2000 Whitchurch Leisure Centre
Bristol, Wielka Brytania
IBF Lehlo Ledwaba
 Południowa Afryka
Ernesto Grey
 Kolumbia
TKO 8
4 marca 2000 Mandalay Bay Resort & Casino
Las Vegas, USA
WBA Clarence Adams
 Stany Zjednoczone
Nestor Garza
 Meksyk
UD 12
19 lutego 2000 Mandalay Bay Resort & Casino
Las Vegas, USA
WBC / WBO Erik Morales
 Meksyk
Marco Antonio Barrera
 Meksyk
SD 12

1990-1999[edytuj | edytuj kod]

data miejsce organizacja zwycięzca pokonany wynik
21 listopada 1999 Rainbow Hall
Nagoya, Japonia
WBA Nestor Garza
 Meksyk
Kozo Ishii
 Japonia
TKO 12
22 października 1999 Joe Louis Arena
Detroit, USA
WBC Erik Morales
 Meksyk
Wayne McCullough
 Stany Zjednoczone
UD 12
22 października 1999 Hala Legii
Warszawa, Polska
IBO Simon Ramoni
 Południowa Afryka
Sandor Koczak
 Węgry
UD 12
10 października 1999 Caracas, Wenezuela WBA Antonio Cermeno
 Wenezuela
Yober Ortega
 Wenezuela
MD 12
25 września 1999 Pechanga Entertainment Center
Temecula, Wielka Brytania
IBF Lehlo Ledwaba
 Południowa Afryka
Edison Valencia Diaz
 Kolumbia
TKO 5
7 sierpnia 1999 Taj Majal Hotel & Casino
Atlantic City, USA
WBO Marco Antonio Barrera
 Meksyk
Pastor Humberto Maurin
 Argentyna
UD 12
31 lipca 1999 Plaza de Toros
Tijuana, Meksyk
WBC Erik Morales
 Meksyk
Reynante Jamili
 Filipiny
TKO 6
29 maja 1999 Carousel Hotel & Casino
Temba, RPA
IBF Lehlo Ledwaba
 Południowa Afryka
John Michael Johnson
 Stany Zjednoczone
UD 12
8 maja 1999 Hilton Hotel
Las Vegas, USA
WBA Nestor Garza
 Meksyk
Carlos Barreto
 Wenezuela
TKO 8
8 maja 1999 Hilton Hotel
Las Vegas, USA
WBC Erik Morales
 Meksyk
Juan Carlos Ramirez
 Meksyk
TKO 9
3 kwietnia 1999 Royal Albert Hall
Kensington, Wielka Brytania
WBO Marco Antonio Barrera
 Meksyk
Paul Lloyd
 Wielka Brytania
RTD 1
13 lutego 1999 Thomas & Mack Center
Las Vegas, USA
WBC Erik Morales
 Meksyk
Angel Chacon
 Portoryko
KO 2
6 lutego 1999 Carousel Hotel & Casino
Temba, RPA
IBF Vuyani Bungu
 Południowa Afryka
Victor Llerena
 Kolumbia
TKO 7
15 grudnia 1998 Village Green
Durban, RPA
IBO Simon Ramoni
 Południowa Afryka
Michael Alldis
 Wielka Brytania
TKO 2
12 grudnia 1998 Fantasy Springs Casino
Indio, USA
WBA Nestor Garza
 Meksyk
Enrique Sanchez
 Meksyk
UD 12
31 października 1998 Convention Center
Atlantic City, USA
IBF Vuyani Bungu
 Południowa Afryka
Danny Romero
 Stany Zjednoczone
MD 12
31 października 1998 Convention Center
Atlantic City, USA
WBO Marco Antonio Barrera
 Meksyk
Richie Wenton
 Wielka Brytania
TKO 4
3 października 1998 Caracas, Wenezuela WBA Carlos Barreto
 Wenezuela
Hector Acero-Sanchez
 Portoryko
UD 12
12 września 1998 Plaza de Toros
Tijuana, Meksyk
WBC Erik Morales
 Meksyk
Junior Jones
 Stany Zjednoczone
TKO 4
8 sierpnia 1998 The Spa
Scarborough, Wielka Brytania
IBO Simon Ramoni
 Południowa Afryka
Patrick Mullings
 Wielka Brytania
SD 12
16 maja 1998 Carousel Hotel & Casino
Temba, RPA
IBF Vuyani Bungu
 Południowa Afryka
Ernesto Grey
 Kolumbia
SD 12
16 maja 1998 Fantasy Springs Casino
Indio, USA
WBC Erik Morales
 Meksyk
Jose Luis Bueno
 Meksyk
KO 2
3 kwietnia 1998 Tijuana, Meksyk WBC Erik Morales
 Meksyk
Remigio Daniel Molina
 Argentyna
TKO 6
28 marca 1998 K.C. Sports Arena
Cottingham, Wielka Brytania
IBO Patrick Mullings
 Wielka Brytania
Martin Krastev
 Bułgaria
TKO 3
8 lutego 1998 Harrah's Casino
Lake Charles, USA
WBA Enrique Sanchez
 Meksyk
Rafael Del Valle
 Portoryko
UD 12
19 grudnia 1997 Madison Square Garden
Nowy Jork, USA
WBO Kennedy McKinney
 Stany Zjednoczone
Junior Jones
 Stany Zjednoczone
TKO 4
12 grudnia 1997 Auditorio Municipal
Tijuana, Meksyk
WBC Erik Morales
 Meksyk
John Lowey
 Wielka Brytania
TKO 7
15 listopada 1997 Carousel Hotel & Casino
Temba, RPA
IBF Vuyani Bungu
 Południowa Afryka
Arnel Barotillo
 Australia
UD 12
27 września 1997 Gymnasio Jose Beracasa
Caracas, Wenezuela
WBA Antonio Cermeno
 Wenezuela
Jose Rojas
 Wenezuela
UD 12
6 września 1997 County Coliseum
El Paso, USA
WBC Erik Morales
 Meksyk
Daniel Zaragoza
 Meksyk
KO 11
16 sierpnia 1997 Carousel Hotel & Casino
Temba, RPA
IBF Vuyani Bungu
 Południowa Afryka
Enrique Jupiter
 Meksyk
UD 12
26 lipca 1997 Arena
Yokohama, Japonia
WBA Antonio Cermeno
 Wenezuela
Yuichi Kasai
 Japonia
KO 12
10 maja 1997 Convention Center
Coconut Grove, USA
WBA Antonio Cermeno
 Wenezuela
Angel Chacon
 Portoryko
UD 12
18 kwietnia 1997 Hilton Hotel
Las Vegas, USA
WBO Junior Jones
 Stany Zjednoczone
Marco Antonio Barrera
 Meksyk
UD 12
14 kwietnia 1997 Prefectural Gymnasium
Osaka, Japonia
WBC Daniel Zaragoza
 Meksyk
Joichiro Tatsuyoshi
 Japonia
UD 12
5 kwietnia 1997 Carousel Hotel & Casino
Temba, RPA
IBF Vuyani Bungu
 Południowa Afryka
Kennedy McKinney
 Stany Zjednoczone
SD 12
11 stycznia 1997 Hynes Convention Center
Boston, USA
WBC Daniel Zaragoza
 Meksyk
Wayne McCullough
 Stany Zjednoczone
SD 12
21 grudnia 1996 The Aladdin
Las Vegas, USA
WBA Antonio Cermeno
 Wenezuela
Yuichi Kasai
 Japonia
UD 12
22 listopada 1996 Ice Palace
Tampa, USA
WBO Junior Jones
 Stany Zjednoczone
Marco Antonio Barrera
 Meksyk
DQ 5
9 listopada 1996 MGM Grand
Las Vegas, USA
WBA Antonio Cermeno
 Wenezuela
Eddy Saenz
 Nikaragua
TKO 5
14 września 1996 Great Western Forum
Inglewood, USA
WBO Marco Antonio Barrera
 Meksyk
Jesse Magana
 Stany Zjednoczone
TKO 10
20 sierpnia 1996 Carousel Hotel & Casino
Temba, RPA
IBF Vuyani Bungu
 Południowa Afryka
Jesus Salud
 Stany Zjednoczone
UD 12
20 lipca 1996 Prefectural Gymnasium
Osaka, Japonia
WBC Daniel Zaragoza
 Meksyk
Tsuyoshi Harada
 Japonia
TKO 7
14 lipca 1996 Mammoth Gardens
Denver, USA
WBO Marco Antonio Barrera
 Meksyk
Orlando Fernandez
 Portoryko
TKO 7
21 maja 1996 Circus
Kijów, Ukraina
IBO Serhiy Devakov
 Ukraina
Luis Antonio Guzman
 Dominikana
TKO 9
4 maja 1996 Arrowhead Pond
Anaheim, USA
WBO Marco Antonio Barrera
 Meksyk
Jesse Benavides
 Stany Zjednoczone
KO 3
15 kwietnia 1996 Carousel Hotel & Casino
Temba, RPA
IBF Vuyani Bungu
 Południowa Afryka
Pablo Osuna
 Kolumbia
KO 2
23 marca 1996 Miami Arena
Miami, USA
WBA Antonio Cermeno
 Wenezuela
Yober Ortega
 Wenezuela
UD 12
3 marca 1996 Arena
Yokohama, Japonia
WBC Daniel Zaragoza
 Meksyk
Joichiro Tatsuyoshi
 Japonia
TKO 11
3 lutego 1996 Great Western Forum
Inglewood, USA
WBO Marco Antonio Barrera
 Meksyk
Kennedy McKinney
 Stany Zjednoczone
TKO 12
23 stycznia 1996 Grand Casino
Biloxi, USA
IBF Vuyani Bungu
 Południowa Afryka
Johnny Lewus
 Stany Zjednoczone
UD 12
26 listopada 1995 Coliseo El Limon
Maracay, Wenezuela
WBA Antonio Cermeno
 Wenezuela
Jesus Salud
 Stany Zjednoczone
UD 12
6 listopada 1995 Great Western Forum
Inglewood, USA
WBC Daniel Zaragoza
 Meksyk
Hector Acero-Sanchez
 Dominikana
SD 12
4 listopada 1995 Caesars Palace
Las Vegas, USA
WBO Marco Antonio Barrera
 Meksyk
Eddie Croft
 Stany Zjednoczone
TKO 7
26 września 1995 Carousel Hotel & Casino
Temba, RPA
IBF Vuyani Bungu
 Południowa Afryka
Laureano Ramirez
 Dominikana
UD 12
22 sierpnia 1995 Civic Center
South Padre Island, USA
WBO Marco Antonio Barrera
 Meksyk
Agapito Sanchez
 Dominikana
UD 12
15 lipca 1995 Great Western Forum
Inglewood, USA
WBO Marco Antonio Barrera
 Meksyk
Maui Diaz
 Meksyk
TKO 1
2 czerwca 1995 Foxwoods Resort
Mashantucket, USA
WBC Hector Acero-Sanchez  Dominikana -
Daniel Zaragoza  Meksyk
PTS 12
remis
2 czerwca 1995 Foxwoods Resort
Mashantucket, USA
WBO Marco Antonio Barrera
 Meksyk
Frankie Toledo
 Stany Zjednoczone
TKO 2
13 maja 1995 Coliseo Ruben Rodriguez
Bayamon, Portoryko
WBA Antonio Cermeno
 Wenezuela
Wilfredo Vazquez
 Portoryko
UD 12
29 kwietnia 1995 FNB Stadium
Johannesburg, RPA
IBF Vuyani Bungu
 Południowa Afryka
Victor Llerena
 Kolumbia
UD 12
20 kwietnia 1995 Bismarck Hotel
Chicago, USA
IBO John Lowey
 Wielka Brytania
Juan Camero
 Meksyk
TKO 5
31 marca 1995 Arrowhead Pond
Anaheim, USA
WBO Marco Antonio Barrera
 Meksyk
Daniel Jimenez
 Portoryko
UD 12
11 marca 1995 Ballys Park Place Hotel Casino
Atlantic City, USA
WBC Hector Acero-Sanchez
 Dominikana
Julio Gervacio
 Dominikana
UD 12
4 marca 1995 Carousel Hotel & Casino
Temba, RPA
IBF Vuyani Bungu
 Południowa Afryka
Mohammad Nurhuda
 Indie
UD 12
7 stycznia 1995 Freeman Coliseum
San Antonio, USA
WBA Wilfredo Vazquez
 Portoryko
Orlando Canizales
 Stany Zjednoczone
SD 12
19 listopada 1994 Carousel Hotel & Casino
Temba, RPA
IBF Vuyani Bungu
 Południowa Afryka
Felix Camacho
 Portoryko
UD 12
13 października 1994 Palais Marcel Cerdan
Levallois-Perret, Francja
WBA Wilfredo Vazquez
 Portoryko
Juan Polo Perez
 Kolumbia
UD 12
3 września 1994 Domplatz
Wiener Neustadt, Austria
WBO Daniel Jimenez
 Portoryko
Harald Geier
 Austria
KO 1
26 sierpnia 1994 Ballys Park Place Hotel Casino
Atlantic City, USA
WBC Hector Acero-Sanchez
 Dominikana
Tracy Harris Patterson
 Stany Zjednoczone
SD 12
20 sierpnia 1994 Carousel Hotel & Casino
Temba, RPA
IBF Vuyani Bungu
 Południowa Afryka
Kennedy McKinney
 Stany Zjednoczone
UD 12
2 lipca 1994 Mirage Hotel & Casino
Las Vegas, USA
WBA Wilfredo Vazquez
 Portoryko
Choi Jae-won
 Korea Południowa
TKO 2
25 czerwca 1994 Plaza De Toros
Utrera, Hiszpania
WBO Daniel Jimenez
 Portoryko
Cristobal Pascual
 Hiszpania
UD 12
16 kwietnia 1994 Convention Center
South Padre Island, USA
IBF Kennedy McKinney
 Stany Zjednoczone
Welcome Ncita
 Południowa Afryka
MD 12
9 kwietnia 1994 Hilton Hotel
Reno, USA
WBC Tracy Harris Patterson
 Stany Zjednoczone
Richard Duran
 Stany Zjednoczone
UD 12
2 marca 1994 Metropolitan Gym
Tokio, Japonia
WBA Wilfredo Vazquez
 Portoryko
Yuichi Kasai
 Japonia
TKO 1
19 lutego 1994 Carousel Hotel & Casino
Temba, RPA
IBF Kennedy McKinney
 Stany Zjednoczone
Jose Rincones
 Wenezuela
TKO 5
7 stycznia 1994 Casino de Mallorca
Palma de Mallorca, Hiszpania
WBO Daniel Jimenez
 Portoryko
Felix Garcia Losada
 Hiszpania
UD 12
18 listopada 1993 Korakuen Hall
Tokio, Japonia
WBA Wilfredo Vazquez
 Portoryko
Hiroaki Yokota
 Japonia
UD 12
29 października 1993 Pabelleon
Zaragoza, Hiszpania
WBO Daniel Jimenez
 Portoryko
Felix Garcia Losada
 Hiszpania
TKO 5
16 października 1993 Caesars Tahoe
Stateline, USA
IBF Kennedy McKinney
 Stany Zjednoczone
Jesus Salud
 Stany Zjednoczone
UD 12
25 września 1993 Mid-Hudson Civic Center
Poughkeepsie, USA
WBC Tracy Harris Patterson
 Stany Zjednoczone
Daniel Zaragoza
 Meksyk
TKO 7
17 lipca 1993 The Pyramid
Memphis, USA
IBF Kennedy McKinney
 Stany Zjednoczone
Rudy Zavala
 Stany Zjednoczone
TKO 3
24 czerwca 1993 Velodrome du Lac
Bordeaux, Francja
WBA Wilfredo Vazquez
 Portoryko
Thierry Jacob
 Francja
KO 10
9 czerwca 1993 Lewisham Theatre
Lewisham, Wielka Brytania
WBO Daniel Jimenez
 Portoryko
Duke McKenzie
 Wielka Brytania
MD 12
17 kwietnia 1993 Arco Arena
Sacramento, USA
IBF Kennedy McKinney
 Stany Zjednoczone
Richard Duran
 Stany Zjednoczone
UD 12
13 marca 1993 McCann Recreation Center
Poughkeepsie, USA
WBC Tracy Harris Patterson
 Stany Zjednoczone
Jesse Benavides
 Stany Zjednoczone
UD 12
6 marca 1993 Palais Marcel Cerdan
Levallois-Perret, Francja
WBA Wilfredo Vazquez
 Portoryko
Luis Mendoza
 Kolumbia
UD 12
5 grudnia 1992 Palais des Sports
Berck-sur-Mer, Francja
WBA Wilfredo Vazquez
 Portoryko
Thierry Jacob
 Francja
TKO 8
5 grudnia 1992 Palais des Sports
Berck-sur-Mer, Francja
WBC Tracy Harris Patterson  Stany Zjednoczone -
Daniel Zaragoza  Meksyk
PTS 12
remis
2 grudnia 1992 Teatro Tenda
Tortoli, Włochy
IBF Kennedy McKinney
 Stany Zjednoczone
Welcome Ncita
 Południowa Afryka
KO 11
15 października 1992 Lewisham Theatre
Lewisham, Wielka Brytania
WBO Duke McKenzie
 Wielka Brytania
Jesse Benavides
 Stany Zjednoczone
UD 12
27 czerwca 1992 Palazzetto dello Sport
Gorle, Włochy
WBA Wilfredo Vazquez
 Portoryko
Freddy Cruz
 Dominikana
MD 12
23 czerwca 1992 Knickerbocker Arena
Albany, USA
WBC Tracy Harris Patterson
 Stany Zjednoczone
Thierry Jacob
 Francja
TKO 2
18 kwietnia 1992 Palazzetto dello Sport
Treviolo, Włochy
IBF Welcome Ncita
 Południowa Afryka
Jesus Salud
 Stany Zjednoczone
UD 12
27 marca 1992 Palacio de Deport
Meksyk, Meksyk
WBA Wilfredo Vazquez
 Portoryko
Raul Perez
 Meksyk
TKO 3
20 marca 1992 Knickerbocker Arena
Albany, USA
WBC Thierry Jacob
 Francja
Daniel Zaragoza
 Meksyk
UD 12
9 grudnia 1991 Great Western Forum
Inglewood, USA
WBC Daniel Zaragoza
 Meksyk
Paul Banke
 Stany Zjednoczone
UD 12
7 października 1991 Great Western Forum
Inglewood, USA
WBA Raul Perez
 Meksyk
Luis Mendoza
 Kolumbia
SD 12
28 września 1991 Superbowl
Sun City, RPA
IBF Welcome Ncita
 Południowa Afryka
Bebis Rojas
 Kolumbia
SD 12
30 sierpnia 1991 Memorial Coliseum
Corpus Christi, USA
WBO Jesse Benavides
 Stany Zjednoczone
Fernando Ramos
 Meksyk
TKO 5
24 sierpnia 1991 Daehan Life Insurance Bldg
Seul, Korea Południowa
WBC Daniel Zaragoza
 Meksyk
Chun Huh
 Korea Południowa
UD 12
15 czerwca 1991 HemisFair Arena
San Antonio, USA
IBF Welcome Ncita
 Południowa Afryka
Hurley Snead
 Stany Zjednoczone
UD 12
14 czerwca 1991 Rainbow Hall
Nagoya, Japonia
WBC Daniel Zaragoza
 Meksyk
Kiyoshi Hatanaka
 Japonia
SD 12
30 maja 1991 Sports Palace
Madryt, Hiszpania
WBA Luis Mendoza
 Kolumbia
Joao Cardoso
 Brazylia
KO 7
24 maja 1991 Memorial Coliseum
Corpus Christi, USA
WBO Jesse Benavides
 Stany Zjednoczone
Orlando Fernandez
 Portoryko
UD 12
20 kwietnia 1991 Plaza de Toros Indias
Cartagena, Kolumbia
WBA Luis Mendoza
 Kolumbia
Carlos Uribe
 Chile
UD 12
27 lutego 1991 Grand Casino
Saint Vincent d'Aoste, Włochy
IBF Welcome Ncita
 Południowa Afryka
Bebis Rojas
 Kolumbia
SD 12
3 lutego 1991 Rainbow Hall
Nagoya, Japonia
WBC Kiyoshi Hatanaka
 Japonia
Pedro Ruben Decima
 Argentyna
TKO 8
20 stycznia 1991 Panthit Plaza
Bangkok, Tajlandia
WBA Luis Mendoza
 Kolumbia
Noree Jockygym
 Tajlandia
TKO 8
11 listopada 1990 Great Western Forum
Inglewood, USA
WBC Pedro Ruben Decima
 Argentyna
Paul Banke
 Stany Zjednoczone
TKO 4
18 października 1990 Palais Omnisports Paris Bercy
Paryż, Francja
WBA Luis Mendoza
 Kolumbia
Fabrice Benichou
 Francja
SD 12
29 września 1990 Pallazzo del Ghiacchio
Aosta, Włochy
IBF Welcome Ncita
 Południowa Afryka
Gerardo Lopez
 Panama
KO 8
11 września 1990 Jai Alai Fronton
Miami, USA
WBA Luis Mendoza
 Kolumbia
Ruben Dario Palacios
 Kolumbia
TKO 3
18 sierpnia 1990 Civil Gymnasium
Incheon, Korea Południowa
WBC Paul Banke
 Stany Zjednoczone
Lee Ki-jun
 Korea Południowa
TKO 12
2 czerwca 1990 Roman Regatta Club
Rzym, Włochy
IBF Welcome Ncita
 Południowa Afryka
Ramon Cruz
 Portoryko
TKO 7
25 maja 1990 Plaza de Toros Indias
Cartagena, Kolumbia
WBA Luis Mendoza  Kolumbia -
Ruben Dario Palacios  Kolumbia
PTS 12
remis
12 maja 1990 Sassari Arena
Sassari, Włochy
WBO Orlando Fernandez
 Portoryko
Valerio Nati
 Włochy
TKO 10
23 kwietnia 1990 Great Western Forum
Inglewood, USA
WBC Paul Banke
 Stany Zjednoczone
Daniel Zaragoza
 Meksyk
TKO 9
10 marca 1990 Hilton Hotel
Tel Aviv, Izrael
IBF Welcome Ncita
 Południowa Afryka
Fabrice Benichou
 Francja
UD 12

1980-1989[edytuj | edytuj kod]

data miejsce organizacja zwycięzca pokonany wynik
11 grudnia 1989 Great Western Forum
Inglewood, USA
WBA Jesus Salud
 Stany Zjednoczone
Juan Jose Estrada
 Meksyk
DQ 9
9 grudnia 1989 Teramo, Włochy WBO Valerio Nati
 Włochy
Kenny Mitchell
 Stany Zjednoczone
DQ 4
3 grudnia 1989 Sunin Gymnasium
Incheon, Korea Południowa
WBC Daniel Zaragoza
 Meksyk
Park Chan-young
 Korea Południowa
SD 12
7 października 1989 Bordeaux, Francja IBF Fabrice Benichou
 Francja
Ramon Cruz
 Portoryko
UD 12
9 września 1989 Roberto Clemente Coliseum
San Juan, Portoryko
WBO Kenny Mitchell
 Stany Zjednoczone
Simon Skosana
 Południowa Afryka
UD 12
31 sierpnia 1989 Great Western Forum
Inglewood, USA
WBC Daniel Zaragoza
 Meksyk
Frankie Duarte
 Stany Zjednoczone
TKO 10
10 lipca 1989 Auditorio Municipal
Tijuana, Meksyk
WBA Juan Jose Estrada
 Meksyk
Luis Mendoza
 Kolumbia
UD 12
22 czerwca 1989 Great Western Forum
Inglewood, USA
WBC Daniel Zaragoza
 Meksyk
Paul Banke
 Stany Zjednoczone
SD 12
10 czerwca 1989 Palazzo Dello Sport
Frosinone, Włochy
IBF Fabrice Benichou
 Francja
Fransie Badenhorst
 Południowa Afryka
TKO 5
29 kwietnia 1989 San Juan, Portoryko WBO Kenny Mitchell
 Stany Zjednoczone
Julio Gervacio
 Dominikana
UD 12
4 kwietnia 1989 Great Western Forum
Inglewood, USA
WBA Juan Jose Estrada
 Meksyk
Jesus Poll
 Wenezuela
KO 10
10 marca 1989 Palais des Sports Beaublanc
Limoges, Francja
IBF Fabrice Benichou
 Francja
Jose Sanabria
 Wenezuela
SD 12
11 listopada 1988 La Salle du Sportica
Gravelines, Francja
IBF Jose Sanabria
 Wenezuela
Thierry Jacob
 Francja
TKO 6
6 listopada 1988 Palazzo dello sport
Forli, Włochy
WBC Daniel Zaragoza
 Meksyk
Valerio Nati
 Włochy
KO 5
16 października 1988 City Gymnasium
Moriguchi, Japonia
WBA Juan Jose Estrada
 Meksyk
Takuya Muguruma
 Japonia
TKO 11
26 września 1988 Palais des Sports
Nogent-le-Phaye, Francja
IBF Jose Sanabria
 Wenezuela
Fabrice Benichou
 Francja
TKO 10
21 sierpnia 1988 Capo d'Orlando, Włochy IBF Jose Sanabria
 Wenezuela
Vincenzo Belcastro
 Włochy
SD 12
29 maja 1988 Hongkuk Gymnasium
Yeosu, Korea Południowa
WBC Daniel Zaragoza  Meksyk - Lee Seung-hoon  Korea Południowa
PTS 12
remis
28 maja 1988 Plaza de Toros
Tijuana, Meksyk
WBA Juan Jose Estrada
 Meksyk
Bernardo Pinango
 Wenezuela
SD 12
21 maja 1988 Vincente Diaz Romero Coliseum
Bucaramanga, Kolumbia
IBF Jose Sanabria
 Wenezuela
Moises Fuentes Rocha
 Kolumbia
TKO 6
29 lutego 1988 Great Western Forum
Inglewood, USA
WBC Daniel Zaragoza
 Meksyk
Carlos Zárate
 Meksyk
TKO 10
27 lutego 1988 Roberto Clemente Coliseum
San Juan, Portoryko
WBA Bernardo Pinango
 Wenezuela
Julio Gervacio
 Dominikana
SD 12
27 grudnia 1987 Indoor Gymnasium
Pohang, Korea Południowa
IBF Lee Seung-hoon
 Korea Południowa
Jose Sanabria
 Wenezuela
SD 15
28 listopada 1987 Roberto Clemente Coliseum
San Juan, Portoryko
WBA Julio Gervacio
 Dominikana
Louie Espinoza
 Stany Zjednoczone
UD 12
16 października 1987 Hordern Pavilion
Sydney, Australia
WBC Jeff Fenech
 Australia
Carlos Zárate
 Meksyk
TD 4
15 sierpnia 1987 Freeman Coliseum
San Antonio, USA
WBA Louie Espinoza
 Stany Zjednoczone
Mike Ayala
 Stany Zjednoczone
TKO 9
19 lipca 1987 Indoor Gymnasium
Pohang, Korea Południowa
IBF Lee Seung-hoon
 Korea Południowa
Leon Collins
 Filipiny
TKO 5
15 lipca 1987 Veteran's Memorial Coliseum
Phoenix, USA
WBA Louie Espinoza
 Stany Zjednoczone
Manuel Vilchez
 Wenezuela
TKO 15
10 lipca 1987 Entertainment Centre
Sydney, Australia
WBC Jeff Fenech
 Australia
Greg Richardson
 Stany Zjednoczone
KO 5
8 maja 1987 Entertainment Centre
Sydney, Australia
WBC Jeff Fenech
 Australia
Samart Payakaroon
 Tajlandia
KO 4
5 kwietnia 1987 Palpal Gymnasium
Seul, Korea Południowa
IBF Lee Seung-hoon
 Korea Południowa
Jorge Urbina Diaz
 Stany Zjednoczone
KO 10
18 stycznia 1987 Indoor Gymnasium
Pohang, Korea Południowa
IBF Lee Seung-hoon
 Korea Południowa
Prayurasak Muangsurin
 Tajlandia
TKO 9
16 stycznia 1987 Veteran's Memorial Coliseum
Phoenix, USA
WBA Louie Espinoza
 Stany Zjednoczone
Tommy Valoy
 Dominikana
TKO 4
10 grudnia 1986 Hua Mark Indoor Stadium
Bangkok, Tajlandia
WBC Samart Payakaroon
 Tajlandia
Juan Meza
 Meksyk
TKO 12
1 czerwca 1986 Indoor Gymnasium
Incheon, Korea Południowa
IBF Kim Ji-won
 Korea Południowa
Rudy Casicas
 Filipiny
TKO 2
18 stycznia 1986 Hua Mark Indoor Stadium
Bangkok, Tajlandia
WBC Samart Payakaroon
 Tajlandia
Lupe Pintor
 Meksyk
KO 5
8 listopada 1985 Palazzetto dello Sport
Rimini, Włochy
WBA Victor Callejas
 Portoryko
Loris Stecca
 Włochy
TKO 6
9 października 1985 Seul, Korea Południowa IBF Kim Ji-won
 Korea Południowa
Suh Sung-in
 Korea Południowa
KO 1
18 sierpnia 1985 Meksyk, Meksyk WBC Lupe Pintor
 Meksyk
Juan Meza
 Meksyk
UD 12
28 czerwca 1985 Kudok Gymnasium
Busan, Korea Południowa
IBF Kim Ji-won
 Korea Południowa
Bobby Berna
 Filipiny
KO 4
19 kwietnia 1985 Great Western Forum
Inglewood, USA
WBC Juan Meza
 Meksyk
Mike Ayala
 Stany Zjednoczone
TKO 6
30 marca 1985 Indoor Gymnasium
Suwon, Korea Południowa
IBF Kim Ji-won
 Korea Południowa
Ruben Dario Palacios
 Kolumbia
UD 15
2 lutego 1985 Roberto Clemente Coliseum
Hato Rey, Portoryko
WBA Victor Callejas
 Portoryko
Lee Seung-hoon
 Korea Południowa
UD 15
3 stycznia 1985 Munhwa Gymnasium
Seul, Korea Południowa
IBF Kim Ji-won
 Korea Południowa
Suh Sung-in
 Korea Południowa
KO 10
3 listopada 1984 Midtown Neighborhood Center
Kingston, USA
WBC Juan Meza
 Meksyk
Jaime Garza
 Stany Zjednoczone
KO 1
8 lipca 1984 Seul, Korea Południowa IBF Suh Sung-in
 Korea Południowa
Cleo Garcia
 Nikaragua
KO 4
26 maja 1984 Mets Pavillion
Guaynabo, Portoryko
WBA Victor Callejas
 Portoryko
Loris Stecca
 Włochy
TKO 8
26 maja 1984 Miami Beach, USA WBC Jaime Garza
 Stany Zjednoczone
Felipe Orozco
 Kolumbia
KO 3
15 kwietnia 1984 Seul, Korea Południowa IBF Suh Sung-in
 Korea Południowa
Bobby Berna
 Filipiny
TKO 10
22 lutego 1984 Mediolan, Włochy WBA Loris Stecca
 Włochy
Leonardo Cruz
 Dominikana
RTD 12
4 grudnia 1983 Seul, Korea Południowa IBF Bobby Berna
 Filipiny
Suh Sung-in
 Korea Południowa
TKO 9
26 sierpnia 1983 Estadio Quisqueya
Santo Domingo, Dominikana
WBA Leonardo Cruz
 Dominikana
Cleo Garcia
 Nikaragua
UD 15
15 czerwca 1983 Olympic Auditorium
Los Angeles, USA
WBC Jaime Garza
 Stany Zjednoczone
Bobby Berna
 Filipiny
TKO 2
16 marca 1983 Roberto Clemente Coliseum
San Juan, Portoryko
WBA Leonardo Cruz
 Dominikana
Chung Soon-hyun
 Korea Południowa
UD 15
3 grudnia 1982 Superdome
Nowy Orlean, USA
WBC Wilfredo Gómez
 Portoryko
Lupe Pintor
 Meksyk
TKO 14
13 listopada 1982 Hiram Bithorn Stadium
San Juan, Portoryko
WBA Leonardo Cruz
 Dominikana
Benito Badilla
 Chile
KO 8
18 sierpnia 1982 Hiram Bithorn Stadium
San Juan, Portoryko
WBC Wilfredo Gómez
 Portoryko
Roberto Rubaldino
 Meksyk
TKO 14
12 czerwca 1982 Convention Center
Miami Beach, USA
WBA Leonardo Cruz
 Dominikana
Sergio Victor Palma
 Argentyna
UD 15
11 czerwca 1982 Caesars Palace
Las Vegas, USA
WBC Wilfredo Gómez
 Portoryko
Juan Antonio Lopez
 Meksyk
TKO 10
27 marca 1982 Playboy Hotel & Casino
Atlantic City, USA
WBC Wilfredo Gómez
 Portoryko
Juan Meza
 Meksyk
TKO 6
15 stycznia 1982 Estadio Chateau Carreras
Cordoba, Argentyna
WBA Sergio Victor Palma
 Argentyna
Jorge Lujan
 Panama
UD 15
3 października 1981 Estadio Luna Park
Buenos Aires, Argentyna
WBA Sergio Victor Palma
 Argentyna
Vichit Muangroi-et
 Tajlandia
UD 15
15 sierpnia 1981 Estadio Luna Park
Buenos Aires, Argentyna
WBA Sergio Victor Palma
 Argentyna
Leonardo Cruz
 Dominikana
TKO 12
4 kwietnia 1981 Estadio Luna Park
Buenos Aires, Argentyna
WBA Sergio Victor Palma
 Argentyna
Leonardo Cruz
 Dominikana
UD 15
13 grudnia 1980 Jai Alai Fronton
Miami, USA
WBC Wilfredo Gómez
 Portoryko
Jose Cervantes
 Kolumbia
KO 3
8 listopada 1980 Estadio Luna Park
Buenos Aires, Argentyna
WBA Sergio Victor Palma
 Argentyna
Ulises Morales
 Panama
TKO 9
22 sierpnia 1980 Caesars Palace
Las Vegas, USA
WBC Wilfredo Gómez
 Portoryko
Derrik Holmes
 Stany Zjednoczone
TKO 5
9 sierpnia 1980 Coliseum
Spokane, USA
WBA Sergio Victor Palma
 Argentyna
Leo Randolph
 Stany Zjednoczone
TKO 5
4 maja 1980 Seattle Center Coliseum
Seattle, USA
WBA Leo Randolph
 Stany Zjednoczone
Ricardo Cardona
 Kolumbia
TKO 15
3 lutego 1980 Caesars Palace
Las Vegas, USA
WBC Wilfredo Gómez
 Portoryko
Ruben Valdez
 Kolumbia
TKO 6

1976-1979[edytuj | edytuj kod]

data miejsce organizacja zwycięzca pokonany wynik
15 grudnia 1979 Barranquilla, Kolumbia WBA Ricardo Cardona
 Kolumbia
Sergio Victor Palma
 Argentyna
UD 15
26 października 1979 Madison Square Garden
Nowy Jork, USA
WBC Wilfredo Gómez
 Portoryko
Nicky Perez
 Stany Zjednoczone
TKO 5
28 września 1979 Caesars Palace
Las Vegas, USA
WBC Wilfredo Gómez
 Portoryko
Carlos Mendoza
 Panama
TKO 10
6 września 1979 City Gymnasium
Hachinohe, Japonia
WBA Ricardo Cardona
 Kolumbia
Yukio Segawa
 Japonia
UD 15
23 czerwca 1979 Changchung Gymnasium
Seul, Korea Południowa
WBA Ricardo Cardona
 Kolumbia
Chung Soon-hyun
 Korea Południowa
UD 15
16 czerwca 1979 Roberto Clemente Coliseum
Hato Rey, Portoryko
WBC Wilfredo Gómez
 Portoryko
Julio Hernandez
 Nikaragua
TKO 5
9 marca 1979 Madison Square Garden
Nowy Jork, USA
WBC Wilfredo Gómez
 Portoryko
Nestor Jimenez
 Kolumbia
TKO 5
12 listopada 1978 Seul, Korea Południowa WBA Ricardo Cardona
 Kolumbia
Chung Soon-hyun
 Korea Południowa
SD 15
28 października 1978 Roberto Clemente Coliseum
Hato Rey, Portoryko
WBC Wilfredo Gómez
 Portoryko
Carlos Zárate
 Meksyk
TKO 5
9 września 1978 Hiram Bithorn Stadium
San Juan, Portoryko
WBC Wilfredo Gómez
 Portoryko
Leonardo Cruz
 Dominikana
TKO 13
2 września 1978 Cartagena, Kolumbia WBA Ricardo Cardona
 Kolumbia
Ruben Valdez
 Kolumbia
UD 15
2 czerwca 1978 Provincial Stadium
Nakhon Ratchasima, Tajlandia
WBC Wilfredo Gómez
 Portoryko
Sakad Petchyindee
 Tajlandia
TKO 3
7 maja 1978 Seul, Korea Południowa WBA Ricardo Cardona
 Kolumbia
Hong Soo-hwan
 Korea Południowa
TKO 12
8 kwietnia 1978 Loubriel Stadium
Bayamon, Portoryko
WBC Wilfredo Gómez
 Portoryko
Juan Antonio Lopez
 Meksyk
TKO 7
1 lutego 1978 Kokugikan
Tokio, Japonia
WBA Hong Soo-hwan
 Korea Południowa
Yu Kasahara
 Japonia
UD 15
19 stycznia 1978 Municipal Gymnasium
Kitakyushu, Japonia
WBC Wilfredo Gómez
 Portoryko
Royal Kobayashi
 Japonia
KO 3
26 listopada 1977 Gimnasio Nuevo Panama
Panama, Panama
WBA Hong Soo-hwan
 Korea Południowa
Hector Carrasquilla
 Panama
KO 3
11 lipca 1977 Roberto Clemente Coliseum
Hato Rey, Portoryko
WBC Wilfredo Gómez
 Portoryko
Raul Tirado
 Meksyk
TKO 5
21 maja 1977 Roberto Clemente Coliseum
Hato Rey, Portoryko
WBC Wilfredo Gómez
 Portoryko
Yum Dong-kyun
 Korea Południowa
TKO 12
13 lutego 1977 Changchung Gymnasium
Seul, Korea Południowa
WBC Yum Dong-kyun
 Korea Południowa
Jose Cervantes
 Kolumbia
UD 15
24 listopada 1976 Changchung Gymnasium
Seul, Korea Południowa
WBC Yum Dong-kyun
 Korea Południowa
Royal Kobayashi
 Japonia
MD 15
9 października 1976 Kokugikan
Tokio, Japonia
WBC Royal Kobayashi
 Japonia
Rigoberto Riasco
 Panama
TKO 8
1 sierpnia 1976 Pusan Stadium
Busan, Korea Południowa
WBC Rigoberto Riasco
 Panama
Yum Dong-kyun
 Korea Południowa
SD 15
12 czerwca 1976 Gimnasio Nuevo Panama
Panama, Panama
WBC Rigoberto Riasco
 Panama
Livio Nolasco
 Dominikana
TKO 10
3 kwietnia 1976 Gimnasio Nuevo Panama
Panama, Panama
WBC Rigoberto Riasco
 Panama
Waruinge Nakayama
 Kenia
TKO 9

Legenda[edytuj | edytuj kod]

  • DQ - (disqualification) - dyskwalifikacja
  • KO - (knockout) - nokaut
  • MD - (majority decision) - decyzja większości
  • NC - (no contest) - walka uznana za nie odbytą
  • PTS - walka zakończona na punkty
  • RTD - (referee technical decision) - techniczna decyzja sędziów
  • SD - (split-decision) - niejednogłośna decyzja
  • TKO - (technical knockout) - techniczny nokaut
  • UD - (unanimous decision) - jednogłośna decyzja

Bibliografia[edytuj | edytuj kod]