Lista walk o bokserskie mistrzostwo świata w wadze słomkowej

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Zestawienie walk o bokserskie mistrzostwo świata wagi słomkowej (minimumweight / strawweight / mini flyweight) zawodowców. Ujęte zostały pojedynki najważniejszych organizacji boksu zawodowego (WBO, WBA, WBC, IBF i IBO).

Mistrzów świata wśród amatorów znajdziesz tutaj.

aktualność zestawienia: 31-01-2017

2010 –[edytuj | edytuj kod]

data miejsce organizacja zwycięzca pokonany wynik
25 stycznia 2017 Phitsanulok
Tajlandia
WBC Chayaphon Moonsri
 Tajlandia
Melvin Jerusalem
 Filipiny
UD 12
14 grudnia 2016 Nakhon Ratchasima
Tajlandia
WBA Thammanoon Niyomtrong
 Tajlandia
Shin Ono
 Japonia
UD 12
20 listopada 2016 Orient Theatre
East London, RPA
IBO Simphiwe Khonco
 Południowa Afryka
Nkosinathi Joyi
 Południowa Afryka
UD 12
12 listopada 2016 Carpa de la Feria
Ciudad Valles, Meksyk
IBF José Argumedo
 Meksyk
José Antonio Jiménez
 Kolumbia
TKO 3
20 sierpnia 2016 Komagatani Gym
Sanda, Japonia
WBO Katsunari Takayama
 Japonia
Riku Kano
 Japonia
TD 6
2 sierpnia 2016 City Hall Ground
Chonburi, Tajlandia
WBC Chayaphon Moonsri
 Tajlandia
Saul Juarez
 Meksyk
UD 12
1 lipca 2016 El Palenque de la Feria
Tepic, Meksyk
IBF José Argumedo
 Meksyk
Julio Mendoza
 Nikaragua
UD 12
29 czerwca 2016 City Hall Ground
Khon Kaen, Tajlandia
WBA Thammanoon Niyomtrong
 Tajlandia
Byron Rojas
 Nikaragua
UD 12
11 czerwca 2016 Emperor's Palace
Kempton Park, RPA
IBO Simphiwe Khonco
 Południowa Afryka
Siyabonga Siyo
 Południowa Afryka
UD 12
19 marca 2016 Emperor's Palace
Kempton Park, RPA
WBA Super / IBO Byron Rojas
 Nikaragua
Hekkie Budler
 Południowa Afryka
UD 12
3 marca 2016 City Hall Ground
Nakhon Ratchasima, Tajlandia
WBC Chayaphon Moonsri
 Tajlandia
Go Odaira
 Japonia
TKO 5
4 lutego 2016 City Hall Ground
Chonburi, Tajlandia
WBA
Tymczasowy
Thammanoon Niyomtrong
 Tajlandia
Carlos Buitrago
 Nikaragua
UD 12
31 grudnia 2015 EDION Arena Osaka
Osaka, Japonia
IBF José Argumedo
 Meksyk
Katsunari Takayama
 Japonia
TD 9
31 grudnia 2015 Aichi Prefectural Gym
Nagoya, Japonia
WBO Kōsei Tanaka
 Japonia
Vic Saludar
 Filipiny
KO 6
24 listopada 2015 Chonburi, Tajlandia WBC Chayaphon Moonsri
 Tajlandia
Bae Young-gil
 Korea Południowa
TKO 9
27 września 2015 EDION Arena Osaka
Osaka, Japonia
IBF Katsunari Takayama
 Japonia
Ryuji Hara
 Japonia
TKO 8
19 września 2015 Emperor's Palace
Kempton Park, RPA
WBA / IBO Hekkie Budler
 Południowa Afryka
Simphiwe Khonco
 Południowa Afryka
UD 12
2 lipca 2015 City Hall Ground
Nakhon Ratchasima, Tajlandia
WBA
Tymczasowy
Thammanoon Niyomtrong
 Tajlandia
Alexis Diaz
 Wenezuela
TKO 2
2 czerwca 2015 Ramintra
Bakgkok, Tajlandia
WBC Chayaphon Moonsri
 Tajlandia
Jerry Tomogdan
 Filipiny
KO 9
30 maja 2015 Park Arena
Komaki, Japonia
WBO Kōsei Tanaka
 Japonia
Julian Yedras
 Meksyk
UD 12
22 kwietnia 2015 Prefectural Gymnasium
Osaka, Japonia
IBF Katsunari Takayama
 Japonia
Fahlan Sakkreerin Jr
 Tajlandia
TD 9
5 marca 2015 City Hall Ground
Chonburi, Tajlandia
WBA
Tymczasowy
Thammanoon Niyomtrong
 Tajlandia
Muhammad Rachman
 Indonezja
UD 12
21 lutego 2015 Salle des Étoiles
Monte Carlo, Monako
WBA / IBO Hekkie Budler
 Południowa Afryka
Jesús Silvestre
 Meksyk
UD 12
5 lutego 2015 Nakhon Sawan, Tajlandia WBC Chayaphon Moonsri
 Tajlandia
Jeffrey Galero
 Filipiny
UD 12
31 grudnia 2014 Bodymaker Colosseum
Osaka, Japonia
IBF / WBO Katsunari Takayama
 Japonia
Go Odaira
 Japonia
TKO 7
6 listopada 2014 Provincial gymnasium
Chonburi, Tajlandia
WBC Chayaphon Moonsri
 Tajlandia
Oswaldo Novoa
 Meksyk
RTD 9
25 października 2014 Salle des Étoiles
Monte Carlo, Monako
WBA / IBO Hekkie Budler
 Południowa Afryka
Xiong Zhaozhong
 Chiny
UD 12
1 października 2014 I-Mobile Football Stadium
Buriram, Tajlandia
WBA
Tymczasowy
Thammanoon Niyomtrong
 Tajlandia
Carlos Buitrago
 Nikaragua
UD 12
9 sierpnia 2014 Arena Monterrey
Monterrey, Meksyk
IBF / WBO Francisco Rodriguez Jr
 Meksyk
Katsunari Takayama
 Japonia
UD 12
28 czerwca 2014 Centro de Espectaculos
Epazoyucan, Meksyk
WBC Oswaldo Novoa
 Meksyk
Alcides Martinez
 Nikaragua
RTD 8
21 czerwca 2014 Casino de Monte Carlo Salle Medecin
Monte Carlo, Monako
WBA / IBO Hekkie Budler
 Południowa Afryka
Pigmy Kokietgym
 Tajlandia
KO 8
7 maja 2014 Bodymaker Colosseum
Osaka, Japonia
IBF Katsunari Takayama
 Japonia
Shin Ono
 Japonia
UD 12
22 marca 2014 Arena Monterrey
Monterrey, Meksyk
WBO Francisco Rodriguez Jr
 Meksyk
Merlito Sabillo
 Filipiny
TKO 10
1 marca 2014 Emperor's Palace
Kempton Park, RPA
WBA / IBO Hekkie Budler
 Południowa Afryka
Karluis Díaz
 Kolumbia
KO 1
5 lutego 2014 City Hall, Haikou, Chiny WBC Oswaldo Novoa
 Meksyk
Xiong Zhaozhong
 Chiny
TKO 5
3 grudnia 2013 Bodymaker Colosseum
Osaka, Japonia
IBF Katsunari Takayama
 Japonia
Vergilio Silvano
 Filipiny
UD 12
30 listopada 2013 Maguan, Chiny WBC Xiong Zhaozhong
 Chiny
Lookrak Kiatmungmee
 Tajlandia
TKO 5
30 listopada 2013 Araneta Coliseum
Quezon City, Filipiny
WBO Merlito Sabillo  Filipiny
Carlos Buitrago  Nikaragua
SD 12
remis
9 listopada 2013 Emperor's Palace
Kempton Park, RPA
WBA / IBO Hekkie Budler
 Południowa Afryka
Hugo Hernan Verchelli
 Argentyna
TKO 4
11 września 2013 Bodymaker Colosseum
Osaka, Japonia
WBA Ryo Miyazaki
 Japonia
Jesús Silvestre
 Meksyk
MD 12
13 lipca 2013 Solaire Resort Hotel and Casino
Pasay City, Filipiny
WBO Merlito Sabillo
 Filipiny
Jorle Estrada
 Kolumbia
TKO 9
28 czerwca 2013 World Trade Centre
Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie
WBC Xiong Zhaozhong
 Chiny
Denver Cuello
 Filipiny
MD 12
15 czerwca 2013 Emperor's Palace
Kempton Park, RPA
IBO Hekkie Budler
 Południowa Afryka
Nkosinathi Joyi
 Południowa Afryka
SD 12
8 maja 2013 Bodymaker Colosseum
Osaka, Japonia
WBA Ryo Miyazaki
 Japonia
Carlos Velarde
 Meksyk
TKO 5
30 marca 2013 Estadio Carranza Limón
Guasave, Meksyk
IBF Katsunari Takayama
 Japonia
Mario Rodríguez
 Meksyk
UD 12
9 marca 2013 Coliseo Mario de León
Cerete, Kolumbia
WBO Merlito Sabillo
 Filipiny
Luis De la Rosa
 Kolumbia
TKO 8
16 lutego 2013 Emperor's Palace
Kempton Park, RPA
IBO Hekkie Budler
 Południowa Afryka
Renan Trongco
 Filipiny
UD 12
31 grudnia 2012 Bodymaker Colosseum
Osaka, Japonia
WBA Ryo Miyazaki
 Japonia
Pornsawan Porpramook
 Tajlandia
SD 12
24 listopada 2012 Kunming City Stadium
Kunming, Chiny
WBC Xiong Zhaozhong
 Chiny
Javier Martínez Resendiz
 Meksyk
UD 12
6 października 2012 El Palenque de la Feria
Tepic, Meksyk
WBA
Tymczasowy
Jesús Silvestre
 Meksyk
Takuya Mitamura
 Japonia
TKO 4
6 października 2012 Coliseo Ruben Rodriguez
Bayamon, Portoryko
WBO Moisés Fuentes
 Meksyk
Iván Calderón
 Portoryko
TKO 5
22 września 2012 Emperor's Palace
Kempton Park, RPA
IBO Hekkie Budler
 Południowa Afryka
Florante Condes
 Filipiny
UD 12
1 września 2012 Gimnasio Municipal Luis Estrada Medina
Guasave, Meksyk
IBF Mario Rodríguez
 Meksyk
Nkosinathi Joyi
 Południowa Afryka
KO 7
14 lipca 2012 El Palenque de la Feria
Tepic, Meksyk
WBA
Tymczasowy
Jesús Silvestre
 Meksyk
Edwin Díaz
 Panama
UD 12
20 czerwca 2012 Bodymaker Colosseum
Osaka, Japonia
WBC / WBA Kazuto Ioka
 Japonia
Akira Yaegashi
 Japonia
UD 12
2 czerwca 2012 El Foro
Tijuana, Meksyk
WBO Moisés Fuentes
 Meksyk
Julio Cesar Felix
 Meksyk
KO 1
30 marca 2012 Orient Theatre
East London, RPA
IBF Nkosinathi Joyi
 Południowa Afryka
Katsunari Takayama
 Japonia
UD 12
31 grudnia 2011 Prefectural Gymnasium
Osaka, Japonia
WBC Kazuto Ioka
 Japonia
Yodgoen Tor Chalermchai
 Tajlandia
TKO 1
7 listopada 2011
Nong Khai, Tajlandia
WBA
Tymczasowy
Paipharob Kokietgym
 Tajlandia
Jesús Silvestre
 Meksyk
UD 12
24 października 2011 Korakuen Hall
Tokio, Japonia
WBA Akira Yaegashi
 Japonia
Pornsawan Porpramook
 Tajlandia
TKO 10
24 września 2011 Emperor's Palace
Kempton Park, RPA
IBO Hekkie Budler
 Południowa Afryka
Michael Landero
 Filipiny
UD 12
27 sierpnia 2011 Auditorio Benito Juarez
Guadalajara, Meksyk
WBO Moisés Fuentes
 Meksyk
Raúl García
 Meksyk
SD 12
13 sierpnia 2011 Convention Center
Acapulco, Meksyk
WBA
Tymczasowy
Juan Palacios
 Nikaragua
Armando Torres
 Meksyk
TKO 9
10 sierpnia 2011 Korakuen Hall
Tokio, Japonia
WBC Kazuto Ioka
 Japonia
Juan Hernández
 Meksyk
UD 12
30 lipca 2011 Indosiar Studio
Dżakarta, Indonezja
WBA Pornsawan Porpramook
 Tajlandia
Muhammad Rachman
 Indonezja
MD 12
21 maja 2011
San Martín Texmelucan de Labastida, Meksyk
WBA
Tymczasowy
Juan Palacios
 Nikaragua
Sammy Gutierrez
 Meksyk
UD 12
30 kwietnia 2011 Foro Polanco
Meksyk, Meksyk
WBO Raúl García
 Meksyk
Rommel Asenjo
 Filipiny
TKO 3
19 kwietnia 2011 Krungthep Thonburi Universityl
Bangkok, Tajlandia
WBA Muhammad Rachman
 Indonezja
Kwanthai Sithmorseng
 Tajlandia
KO 9
12 lutego 2011 Polideportivo Municipal
Monte Hermoso, Argentyna
WBA
Tymczasowy
Sammy Gutierrez
 Meksyk
Renan Trongco
 Filipiny
TKO 6
11 lutego 2011 World Memorial Hall
Kobe, Japonia
WBC Kazuto Ioka
 Japonia
Oleydong Sithsamerchai
 Tajlandia
TKO 5
29 stycznia 2011 Carnival City
Brakpan, RPA
IBF Nkosinathi Joyi  Południowa Afryka
Katsunari Takayama  Japonia
NC 3
5 listopada 2010 Phranakhon Rajabhat University
Bangkok, Tajlandia
WBA Kwanthai Sithmorseng
 Tajlandia
Pigmy Kokietgym
 Tajlandia
SD 12
30 października 2010 Centro de Convenciones
Cartagena, Kolumbia
WBO
Tymczasowy
Raúl García
 Meksyk
Luis De la Rosa
 Kolumbia
SD 12
23 października 2010 Gimnasio San Damián
San Martín Texmelucan de Labastida, Meksyk
WBA
Tymczasowy
Sammy Gutierrez
 Meksyk
Luis Carrillo
 Kolumbia
TKO 3
3 września 2010 Kad Choengdoi
Chiang Mai, Tajlandia
WBC Oleydong Sithsamerchai  Tajlandia
Pornsawan Porpramook  Tajlandia
MD 12
remis
14 sierpnia 2010 Auditorio Luis Estrada Medina
Guasave, Meksyk
WBO Donnie Nietes
 Filipiny
Mario Rodríguez
 Meksyk
UD 12
19 czerwca 2010 Emperor's Palace
Kempton Park, RPA
IBO Gideon Buthelezi
 Południowa Afryka
Ronelle Ferreras
 Filipiny
UD 12
27 marca 2010 Ariake Colosseum
Tokio, Japonia
WBC Oleydong Sithsamerchai
 Tajlandia
Yasutaka Kuroki
 Japonia
UD 12
26 marca 2010 International Convention Centre
East London, RPA
IBF Nkosinathi Joyi
 Południowa Afryka
Raúl García
 Meksyk
UD 12
30 stycznia 2010 Auditorio Siglo XXI
Puebla, Meksyk
WBA Roman Gonzalez
 Nikaragua
Ivan Meneses
 Meksyk
TKO 4

2000-2009[edytuj | edytuj kod]

data miejsce organizacja zwycięzca pokonany wynik
27 listopada 2009 Future Park Plaza
Rangsit, Tajlandia
WBC Oleydong Sithsamerchai
 Tajlandia
Juan Palacios
 Nikaragua
MD 12
12 września 2009 El Palenque de la Feria
Tepic, Meksyk
WBO Donnie Nietes
 Filipiny
Manuel Vargas
 Meksyk
SD 12
22 sierpnia 2009 Auditorio Unidad Deportiva
Los Cabos, Meksyk
IBF Raúl García
 Meksyk
Sammy Gutierrez
 Meksyk
MD 12
14 lipca 2009 World Memorial Hall
Kobe, Japonia
WBA Roman Gonzalez
 Nikaragua
Katsunari Takayama
 Japonia
UD 12
13 czerwca 2009 Centro Banamex
Meksyk, Meksyk
WBC Juan Palacios
 Nikaragua
Erik Ramirez
 Meksyk
TKO 10
29 maja 2009 Bangla Stadium
Patong, Tajlandia
WBC Oleydong Sithsamerchai
 Tajlandia
Muhammad Rachman
 Indonezja
TD 11
11 kwietnia 2009 Estadio Arturo C. Nahl
La Paz, Meksyk
IBF Raúl García
 Meksyk
Ronald Barrera
 Kolumbia
TKO 6
28 lutego 2009 Auditorio Guelaguetza
Oaxaca, Meksyk
WBO Donnie Nietes
 Filipiny
Erik Ramirez
 Meksyk
UD 12
28 lutego 2009 Auditorio Guelaguetza
Oaxaca, Meksyk
WBA Roman Gonzalez
 Nikaragua
Francisco Rosas
 Meksyk
MD 12
14 lutego 2009 Expo Forum
Hermosillo, Meksyk
WBO Manuel Vargas
 Meksyk
Walter Tello
 Panama
UD 12
13 grudnia 2008 Gimnasio Medardo Meza Dominguez
Loreto, Meksyk
IBF Raúl García
 Meksyk
José Luis Varela
 Wenezuela
UD 12
6 grudnia 2008 Palenque de la Feria
Lagos de Moreno, Meksyk
WBO Manuel Vargas
 Meksyk
Daniel Reyes
 Kolumbia
KO 4
27 listopada 2008 Phitsanulok, Tajlandia WBC Oleydong Sithsamerchai
 Tajlandia
Pornsawan Porpramook
 Tajlandia
UD 12
22 listopada 2008 Mdantsane Indoor Centre
East London, RPA
IBO Nkosinathi Joyi
 Południowa Afryka
Lorenzo Trejo
 Meksyk
KO 2
7 listopada 2008 Sichuan Gymnasium
Chengdu, Chiny
WBC Juan Palacios
 Nikaragua
Teruo Misawa
 Japonia
TKO 7
26 września 2008 Ce.De.M. N° 2
Caseros, Argentyna
WBO Daniel Reyes
 Kolumbia
Luis Alberto Lazarte
 Argentyna
MD 12
15 września 2008 Pacifico
Yokohama, Japonia
WBA Roman Gonzalez
 Nikaragua
Yutaka Niida
 Japonia
TKO 4
13 września 2008 Estadio Arturo C. Nahl
La Paz, Meksyk
IBF Raúl García
 Meksyk
José Luis Varela
 Wenezuela
UD 12
30 sierpnia 2008 Cebu City Waterfront Hotel & Casino
Barangay Lahug, Filipiny
WBO Donnie Nietes
 Filipiny
Eddy Castro
 Nikaragua
KO 2
2 sierpnia 2008 Auditorio Juan Pachín Vicéns
Ponce, Portoryko
WBC Juan Palacios
 Nikaragua
Omar Soto
 Portoryko
TKO 10
27 czerwca 2008 Orient Theatre
East London, RPA
IBO Nkosinathi Joyi
 Południowa Afryka
Sammy Gutierrez
 Meksyk
TKO 7
18 czerwca 2008 Saphan Hin
Phuket, Tajlandia
WBC Oleydong Sithsamerchai
 Tajlandia
Junichi Ebisuoka
 Japonia
KO 9
14 czerwca 2008 Estadio Arturo C. Nahl
La Paz, Meksyk
IBF Raúl García
 Meksyk
Florante Condes
 Filipiny
SD 12
1 marca 2008 Korakuen Hall
Tokio, Japonia
WBA Yutaka Niida
 Japonia
José Luis Varela
 Wenezuela
KO 6
29 listopada 2007 Bangkok, Tajlandia WBC Oleydong Sithsamerchai
 Tajlandia
Eagle Kyowa
 Tajlandia
UD 12
16 listopada 2007 Great Centenary Hall
Port Elizabeth, RPA
IBO Nkosinathi Joyi
 Południowa Afryka
Gabriel Pumar
 Filipiny
KO 1
30 września 2007 Cebu City Waterfront Hotel & Casino
Barangay Lahug, Filipiny
WBO Donnie Nietes
 Filipiny
Pornsawan Porpramook
 Tajlandia
UD 12
1 września 2007 Korakuen Hall
Tokio, Japonia
WBA Yutaka Niida
 Japonia
Eriberto Gejon
 Filipiny
UD 12
7 lipca 2007 RCTI Studio
Dżakarta, Indonezja
IBF Florante Condes
 Filipiny
Muhammad Rachman
 Indonezja
SD 12
4 czerwca 2007 Pacifico
Yokohama, Japonia
WBC Eagle Kyowa
 Tajlandia
Akira Yaegashi
 Japonia
UD 12
28 kwietnia 2007 Coliseo Universidad del Norte
Barranquilla, Kolumbia
WBO Iván Calderón
 Portoryko
Ronald Barrera
 Kolumbia
SD 12
7 kwietnia 2007 Korakuen Hall
Tokio, Japonia
WBA Yutaka Niida
 Japonia
Katsunari Takayama
 Japonia
SD 12
23 grudnia 2006 Bung Kamo Indoor Tennis Std
Senayan, Indonezja
IBF Muhammad Rachman
 Indonezja
Benjie Sorolla
 Filipiny
TKO 7
13 listopada 2006 Nihon Budokan
Tokio, Japonia
WBC Eagle Kyowa
 Tajlandia
Lorenzo Trejo
 Meksyk
UD 12
7 listopada 2006 Grand Cube
Osaka, Japonia
WBA Katsunari Takayama
 Japonia
Carlos Melo
 Panama
TD 9
4 listopada 2006 Emperor's Palace
Kempton Park, RPA
IBO Nkosinathi Joyi
 Południowa Afryka
Armando dela Cruz
 Filipiny
KO 2
21 października 2006 Coliseo Elias Chegwin
Barranquilla, Kolumbia
WBO Iván Calderón
 Portoryko
José Luis Varela
 Wenezuela
UD 12
6 maja 2006 Bung Karno Stadium
Dżakarta, Indonezja
IBF Muhammad Rachman
 Indonezja
Omar Soto
 Meksyk
TD 3
remis
6 maja 2006 Korakuen Hall
Tokio, Japonia
WBC Eagle Kyowa
 Tajlandia
Rodel Mayol
 Filipiny
UD 12
29 kwietnia 2006 Coliseo Mario 'Quijote' Morales
Guaynabo, Portoryko
WBO Iván Calderón
 Portoryko
Miguel Tellez
 Nikaragua
KO 6
4 marca 2006 Korakuen Hall
Tokio, Japonia
WBA Yutaka Niida
 Japonia
Ronald Barrera
 Kolumbia
UD 12
18 lutego 2006 The Aladdin
Las Vegas, USA
WBO Iván Calderón
 Portoryko
Isaac Bustos
 Meksyk
UD 12
9 stycznia 2006 Pacifico
Yokohama, Japonia
WBC Eagle Kyowa
 Tajlandia
Ken Nakajima
 Japonia
TKO 7
10 grudnia 2005 Coliseo Roberto Clemente
San Juan, Portoryko
WBO Iván Calderón
 Portoryko
Daniel Reyes
 Kolumbia
UD 12
25 września 2005 Arena
Yokohama, Japonia
WBA Yutaka Niida
 Japonia
Eriberto Gejon
 Filipiny
TD 10
6 sierpnia 2005 Korakuen Hall
Tokio, Japonia
WBC Eagle Kyowa
 Tajlandia
Katsunari Takayama
 Japonia
UD 12
25 czerwca 2005 Boardwalk Hall
Atlantic City, USA
WBO Iván Calderón
 Portoryko
Gerardo Verde
 Meksyk
UD 12
30 kwietnia 2005 Coliseo José Miguel Agrelot
Hato Rey, Portoryko
WBO Iván Calderón
 Portoryko
Noel Tunacao
 Filipiny
TKO 8
16 kwietnia 2005 Nihon Budokan
Tokio, Japonia
WBA Yutaka Niida
 Japonia
Jae-Won Kim
 Korea Południowa
UD 12
5 kwietnia 2005 THR – Amusement Park Hasanab Sai
Merauke City, Indonezja
IBF Muhammad Rachman  Indonezja -
Fahlan Sakkreerin  Tajlandia
TD 3
remis
4 kwietnia 2005 Central Gym
Osaka, Japonia
WBC Katsunari Takayama
 Japonia
Isaac Bustos
 Meksyk
UD 12
18 grudnia 2004 Korakuen Hall
Tokio, Japonia
WBC Isaac Bustos
 Meksyk
Eagle Kyowa
 Tajlandia
TKO 4
27 listopada 2004 MGM Grand
Las Vegas, USA
WBO Iván Calderón
 Portoryko
Carlos Fajardo
 Nikaragua
UD 12
30 października 2004 Kokugikan
Tokio, Japonia
WBA Yutaka Niida
 Japonia
Juan José Landaeta
 Wenezuela
SD 12
14 września 2004 Britama Arena
Kelapa Gading, Indonezja
IBF Muhammad Rachman
 Indonezja
Daniel Reyes
 Kolumbia
SD 12
31 lipca 2004 MGM Grand
Las Vegas, USA
WBO Iván Calderón
 Portoryko
Roberto Carlos Leyva
 Meksyk
UD 12
3 lipca 2004 Korakuen Hall
Tokio, Japonia
WBA Yutaka Niida
 Japonia
Noel Arambulet
 Wenezuela
UD 12
28 czerwca 2004 Arena
Yokohama, Japonia
WBC Eagle Kyowa
 Tajlandia
Satoshi Kogumazaka
 Japonia
RTD 8
5 maja 2004 El Poliedro
Caracas, Wenezuela
WBA Juan José Landaeta  Wenezuela
Chana Porpaoin  Tajlandia
PTS 12
remis
10 kwietnia 2004 Hilton Hotel de Bocagrande
Cartagena, Kolumbia
IBF Daniel Reyes
 Kolumbia
Roberto Carlos Leyva
 Meksyk
TKO 3
31 stycznia 2004 El Poliedro
Caracas, Wenezuela
WBA Juan José Landaeta
 Wenezuela
Chana Porpaoin
 Tajlandia
UD 12
10 stycznia 2004 Korakuen Hall
Tokio, Japonia
WBC Eagle Kyowa
 Tajlandia
José Antonio Aguirre
 Meksyk
UD 12
6 grudnia 2003 Coliseo Ruben Rodriguez
Bayamon, Portoryko
WBO Iván Calderón
 Portoryko
Alex Sanchez
 Portoryko
UD 12
4 października 2003 Staples Center
Los Angeles, USA
IBF Daniel Reyes
 Kolumbia
Edgar Cardenas
 Meksyk
TKO 6
5 września 2003 Coliseo Héctor Solá Bezares
Caguas, Portoryko
WBO Iván Calderón
 Portoryko
Lorenzo Trejo
 Meksyk
UD 12
12 lipca 2003 Pacifico
Yokohama, Japonia
WBA Noel Arambulet
 Wenezuela
Yutaka Niida
 Japonia
SD 12
23 czerwca 2003 Arena
Yokohama, Japonia
WBC José Antonio Aguirre
 Meksyk
Keitarō Hoshino
 Japonia
TKO 12
31 maja 2003 Auditorio Municipal
Tijuana, Meksyk
IBF Edgar Cardenas
 Meksyk
Miguel Barrera
 Kolumbia
KO 10
3 maja 2003 Mandalay Bay Resort & Casino
Las Vegas, USA
WBO Iván Calderón
 Portoryko
Eduardo Ray Marquez
 Nikaragua
RTD 9
28 marca 2003 Pabellon Raimundo Saporta
Madryt, Hiszpania
WBO Eduardo Ray Marquez
 Nikaragua
Jorge Mata
 Hiszpania
KO 11
22 marca 2003 Mandalay Bay Resort & Casino
Las Vegas, USA
IBF Miguel Barrera
 Kolumbia
Roberto Carlos Leyva
 Meksyk
KO 3
8 marca 2003 Art Center
Denpasar, Indonezja
IBO Noel Tunacao
 Filipiny
Abrin Matta
 Indonezja
TKO 10
22 lutego 2003 Plaza Mexico
Meksyk, Meksyk
WBC José Antonio Aguirre
 Meksyk
Juan Alfonso Keb Baas
 Meksyk
TKO 7
20 grudnia 2002 Castle Hall
Osaka, Japonia
WBA Noel Arambulet
 Wenezuela
Keitarō Hoshino
 Japonia
MD 12
22 listopada 2002 Palacio De Los Deportes
Leon, Hiszpania
WBO Jorge Mata
 Hiszpania
Jairo Arango
 Panama
UD 12
19 października 2002 Palenque de Gallos
Villahermosa, Meksyk
WBC José Antonio Aguirre
 Meksyk
Juan Palacios
 Nikaragua
SD 12
9 sierpnia 2002 Orleans Hotel & Casino
Las Vegas, USA
IBF Miguel Barrera
 Kolumbia
Roberto Carlos Leyva
 Meksyk
UD 12
29 lipca 2002 Pacifico
Yokohama, Japonia
WBA Noel Arambulet
 Wenezuela
Keitarō Hoshino
 Japonia
MD 12
29 czerwca 2002 Polideportivo Municipal
Son Moix, Hiszpania
WBO Jorge Mata
 Hiszpania
Reynaldo Frutos
 Panama
KO 9
29 stycznia 2002 Pacifico
Yokohama, Japonia
WBA Keitarō Hoshino
 Japonia
Joma Gamboa
 Filipiny
UD 12
11 listopada 2001 Budokan
Okayama, Japonia
WBC José Antonio Aguirre
 Meksyk
Wolf Tokimitsu
 Japonia
TKO 3
28 września 2001 Gimnasio Oscar 'Tigre' García
Ensenada, Meksyk
IBF Roberto Carlos Leyva  Meksyk-
Miguel Barrera  Meksyk
TD 3
remis
25 sierpnia 2001 Pacifico
Yokohama, Japonia
WBA Yutaka Niida
 Japonia
Chana Porpaoin
 Tajlandia
UD 12
29 kwietnia 2001 Club Amazura
Jamaica, USA
IBF Roberto Carlos Leyva
 Meksyk
Daniel Reyes
 Kolumbia
UD 12
16 kwietnia 2001 Pacifico
Yokohama, Japonia
WBA Chana Porpaoin
 Tajlandia
Keitarō Hoshino
 Japonia
SD 12
6 kwietnia 2001 Poliforum Zamna
Merida, Meksyk
WBO Kermin Guardia
 Kolumbia
Juan Alfonso Keb Baas
 Meksyk
UD 12
2 lutego 2001 Jai Alai Fronton
Tijuana, Meksyk
WBC José Antonio Aguirre
 Meksyk
Manny Melchor
 Filipiny
UD 12
6 grudnia 2000 Pacifico
Yokohama, Japonia
WBA Keitarō Hoshino
 Japonia
Joma Gamboa
 Filipiny
UD 12
21 października 2000 Salon 21
Polanco, Meksyk
WBC José Antonio Aguirre
 Meksyk
Erdene Chuluun
 Mongolia
KO 4
20 sierpnia 2000 Kokugikan
Tokio, Japonia
WBA Joma Gamboa
 Filipiny
Noel Arambulet
 Wenezuela
SD 12
7 lipca 2000 Palenque de Gallos
Villahermosa, Meksyk
WBC José Antonio Aguirre
 Meksyk
José Luis Zepeda
 Meksyk
KO 5
2 czerwca 2000 Stour Centre
Ashford, Wielka Brytania
IBF Zolani Petelo
 Południowa Afryka
Mickey Cantwell
 Wielka Brytania
TKO 8
9 kwietnia 2000 Municipal Gymnasium
Hachinohe, Japonia
WBA Joma Gamboa
 Filipiny
Atsushi Sai
 Japonia
UD 12
4 marca 2000 Estadio José David Ugarte
Coro, Wenezuela
WBA Noel Arambulet
 Wenezuela
José Garcia Bernal
 Kolumbia
UD 12
11 lutego 2000 Mahachai Villa Arena
Samut Sakhon, Tajlandia
WBC José Antonio Aguirre
 Meksyk
Wandee Singwancha
 Tajlandia
MD 12

1990-1999[edytuj | edytuj kod]

data miejsce organizacja zwycięzca pokonany wynik
4 grudnia 1999 Inae Sports Center
Nagoya, Japonia
WBA Joma Gamboa
 Filipiny
Satoru Abe
 Japonia
TKO 6
3 grudnia 1999 Bushfield Leisure Centre
Peterborough, Wielka Brytania
IBF Zolani Petelo
 Południowa Afryka
Juanito Rubillar
 Filipiny
UD 12
30 października 1999 Estadio Polideportivo,
Mar del Plata, Argentyna
WBO Kermin Guardia
 Kolumbia
Luis Alberto Lazarte
 Argentyna
SD 12
9 października 1999 Parques Naciones Unidas
Caracas, Wenezuela
WBA Noel Arambulet
 Wenezuela
Joma Gamboa
 Filipiny
UD 12
29 maja 1999 Carousel Hotel & Casino
Temba, RPA
IBF Zolani Petelo
 Południowa Afryka
Eric Jamili
 Filipiny
KO 1
4 maja 1999 Mizushima Greenland Gym
Kurashiki, Japonia
WBC Wandee Singwancha
 Tajlandia
Wolf Tokimitsu
 Japonia
TKO 12
27 marca 1999 Jai Alai Fronton,
Miami, USA
WBO Kermin Guardia
 Kolumbia
Eric Jamili
 Filipiny
UD 12
6 marca 1999 Nasrec Indoor Arena
Johannesburg, RPA
IBO Steve Msimanga  Południowa Afryka -
Mawanda Sineko  Południowa Afryka
PTS 12
remis
30 stycznia 1999 Pattaya City Hall
Pattaya, Tajlandia
WBA Songkram Porpaoin
 Tajlandia
Ronnie Magramo
 Filipiny
RTD 8
13 listopada 1998 Hilton Hotel
Las Vegas, USA
WBA Ricardo López
 Meksyk
Rosendo Álvarez
 Nikaragua
SD 12
23 sierpnia 1998 Arena
Yokohama, Japonia
WBC Wandee Singwancha
 Tajlandia
Rocky Lin
 Chińskie Tajpej
MD 12
4 lipca 1998 Carousel Hotel & Casino
Temba, RPA
IBF Zolani Petelo
 Południowa Afryka
Carmelo Caceres
 Filipiny
TKO 7
30 maja 1998 Las Vegas Hilton
Las Vegas, USA
WBO Kermin Guardia
 Kolumbia
Eric Jamili
 Filipiny
TKO 5
21 marca 1998 Carousel Hotel & Casino
Temba, RPA
IBF Zolani Petelo
 Południowa Afryka
Faisol Akbar
 Indonezja
SD 12
7 marca 1998 Plaza de Toros
Meksyk, Meksyk
WBC / WBA Rosendo Álvarez  NikaraguaRicardo López  Meksyk RTD 8
remis
27 grudnia 1997 Provincial Military Stadium
Songkhla, Tajlandia
IBF Zolani Petelo
 Południowa Afryka
Ratanapol Sor Vorapin
 Tajlandia
TKO 4
19 grudnia 1997 New London Arena
Millwall, Wielka Brytania
WBO Eric Jamili
 Filipiny
Mickey Cantwell
 Wielka Brytania
TKO 8
30 sierpnia 1997 Indoor Provincial Stadium
Nong Khai, Tajlandia
IBF Ratanapol Sor Vorapin
 Tajlandia
Wellington Vicente
 Brazylia
TKO 2
23 sierpnia 1997 Madison Square Garden
Nowy Jork, USA
WBC / WBO Ricardo López
 Meksyk
Alex Sánchez
 Portoryko
TKO 5
14 czerwca 1997 Provincial Stadium
Nakhon Ratchasima, Tajlandia
IBF Ratanapol Sor Vorapin
 Tajlandia
Juan Herrera
 Kolumbia
UD 12
29 marca 1997 Hilton Hotel
Las Vegas, USA
WBC Ricardo López
 Meksyk
Mongkol Charoen
 Tajlandia
UD 12
29 marca 1997 Hilton Hotel
Las Vegas, USA
WBO Alex Sánchez
 Portoryko
José Victor Burgos
 Meksyk
UD 12
22 marca 1997 National Stadium
Sara Buri, Tajlandia
IBF Ratanapol Sor Vorapin
 Tajlandia
Luis Doria
 Kolumbia
TKO 4
11 stycznia 1997 Provincial Gymnasium
Sa Kaeo, Tajlandia
WBA Rosendo Álvarez
 Nikaragua
Songkram Porpaoin
 Tajlandia
TKO 11
7 grudnia 1996 Fantasy Springs Casino
Indio, USA
WBC Ricardo López
 Meksyk
Park Myung-sup
 Korea Południowa
TKO 1
24 listopada 1996 Udon Thani, Tajlandia IBF Ratanapol Sor Vorapin
 Tajlandia
Gustavo Vera
 Wenezuela
KO 2
9 listopada 1996 MGM Grand
Las Vegas, USA
WBC Ricardo López
 Meksyk
Morgan Ndumo
 Południowa Afryka
TKO 6
1 października 1996 City Sogo Gym
Kitakyushu, Japonia
WBA Rosendo Álvarez
 Nikaragua
Takashi Shiohama
 Japonia
KO 8
28 września 1996 Provincial Stadium
Prachuabkirikhan, Tajlandia
IBF Ratanapol Sor Vorapin
 Tajlandia
Oscar Andrade
 Meksyk
KO 5
29 lipca 1996 Provincial Coliseum
San Antonio, USA
WBO Alex Sánchez
 Portoryko
Tomas Rivera
 Meksyk
UD 12
13 lipca 1996 Provincial Stadium
Chiang Mai, Tajlandia
IBF Ratanapol Sor Vorapin
 Tajlandia
Jun Orhaliza
 Filipiny
KO 3
29 czerwca 1996 Fantasy Springs Casino
Indio, USA
WBC Ricardo López
 Meksyk
Kitichai Preecha
 Tajlandia
KO 3
15 czerwca 1996 City Gymnasium
Sendai, Japonia
WBA Rosendo Álvarez
 Nikaragua
Eric Chavez
 Filipiny
MD 12
18 maja 1996 Provincial Stadium
Yala, Tajlandia
IBF Ratanapol Sor Vorapin
 Tajlandia
Jun Arlos
 Filipiny
UD 12
30 marca 1996 Estadio Nacional
Managua, Nikaragua
WBA Rosendo Álvarez
 Nikaragua
Kermin Guardia
 Kolumbia
KO 3
16 marca 1996 MGM Grand
Las Vegas, USA
WBC Ricardo López
 Meksyk
Ala Villamor
 Filipiny
KO 8
30 grudnia 1995 Army Soccer Stadium
Chiang Mai, Tajlandia
IBF Ratanapol Sor Vorapin
 Tajlandia
Osvaldo Guerrero
 Meksyk
TKO 6
2 grudnia 1995 Provincial Gymnasium
Sa Kaeo, Tajlandia
WBA Rosendo Álvarez
 Nikaragua
Chana Porpaoin
 Tajlandia
SD 12
29 października 1995 Provincial Stadium
Suphan Buri, Tajlandia
IBF Ratanapol Sor Vorapin
 Tajlandia
Jack Russell
 Australia
KO 2
6 sierpnia 1995 Rajadamnern Stadium
Bangkok, Tajlandia
WBA Chana Porpaoin
 Tajlandia
Ernesto Rubillar
 Filipiny
KO 6
20 maja 1995 Municipal Soccer Stadium
Chiang Mai, Tajlandia
IBF Ratanapol Sor Vorapin
 Tajlandia
Oscar Alfonso Flores
 Kolumbia
TKO 2
1 kwietnia 1995 Buffalo Bill's Star Arena
Primm, USA
WBC Ricardo López
 Meksyk
Andy Tabanas
 Filipiny
TKO 12
25 lutego 1995 Rangsit District Shopping Ctr.
Rangsit, Tajlandia
IBF Ratanapol Sor Vorapin
 Tajlandia
Jerry Pahayahay
 Filipiny
TKO 3
28 stycznia 1995 MGM Grand
Las Vegas, USA
WBO Alex Sánchez
 Portoryko
Rafael Orozco
 Meksyk
UD 12
28 stycznia 1995 National Stadium Gymnasium
Bangkok, Tajlandia
WBA Chana Porpaoin
 Tajlandia
Kim Jin-ho
 Korea Południowa
UD 12
10 grudnia 1994 Estadio de Beisbol
Monterrey, Meksyk
WBC Ricardo López
 Meksyk
Yamil Caraballo
 Kolumbia
TKO 1
12 listopada 1994 Plaza Mexico
Meksyk, Meksyk
WBC Ricardo López
 Meksyk
Javier Varguez
 Meksyk
TKO 8
12 listopada 1994 University Stadium
Khon Kaen, Tajlandia
IBF Ratanapol Sor Vorapin
 Tajlandia
Carlos Alberto Rodriguez
 Wenezuela
TKO 3
5 listopada 1994 Hat Yai, Tajlandia WBA Chana Porpaoin
 Tajlandia
Manuel Jesús Herrera
 Dominikana
SD 12
17 września 1994 MGM Grand
Las Vegas, USA
WBC Ricardo López
 Meksyk
Surachai Saengmorakot
 Tajlandia
TKO 1
10 września 1994 Sporthalle
Alsterdorf, Niemcy
WBO Alex Sánchez
 Portoryko
Oscar Andrade
 Meksyk
TKO 4
3 września 1994 City Sports Ground Arena
Phatthalung, Tajlandia
WBA Chana Porpaoin
 Tajlandia
Kang Keum-yung
 Korea Południowa
UD 12
20 sierpnia 1994 Buriram, Tajlandia IBF Ratanapol Sor Vorapin
 Tajlandia
Marcelino Bolívar
 Wenezuela
TKO 4
13 sierpnia 1994 Coliseo Ruben Rodriguez
Bayamon, Portoryko
WBO Alex Sánchez
 Portoryko
Carlos Juan Rodriguez
 Dominikana
KO 1
14 maja 1994 Sara Buri, Tajlandia IBF Ratanapol Sor Vorapin
 Tajlandia
Roger Espanola
 Filipiny
TKO 6
7 maja 1994 MGM Grand
Las Vegas, USA
WBC Ricardo López
 Meksyk
Kermin Guardia
 Kolumbia
UD 12
26 marca 1994 Chonburi, Tajlandia WBA Chana Porpaoin
 Tajlandia
Carlos Murillo
 Panama
MD 12
27 lutego 1994 Phichit, Tajlandia IBF Ratanapol Sor Vorapin
 Tajlandia
Ronnie Magramo
 Filipiny
UD 12
22 grudnia 1993 Casino de Mallorca
Palma de Mallorca, Hiszpania
WBO Alex Sánchez
 Portoryko
Arturo Mayan
 Meksyk
TKO 1
22 grudnia 1993 Hotel Caribe Hilton
Condado, Portoryko
WBO Alex Sánchez
 Portoryko
Orlando Malone
 Stany Zjednoczone
TKO 1
18 grudnia 1993 Caesars Tahoe
Stateline, USA
WBC Ricardo López
 Meksyk
Manny Melchor
 Filipiny
KO 11
10 grudnia 1993 Provincial Stadium
Suphan Buri, Tajlandia
IBF Ratanapol Sor Vorapin
 Tajlandia
Felix Naranjo
 Kolumbia
TKO 2
28 listopada 1993 Provincial Stadium
Phichit, Tajlandia
WBA Chana Porpaoin
 Tajlandia
Rafael Torres
 Dominikana
KO 4
25 października 1993 St.Andrew's Sporting Club
Glasgow, Wielka Brytania
WBO Paul Weir
 Wielka Brytania
Lindi Memani
 Południowa Afryka
UD 12
26 września 1993 Hua Mark Stadium
Bangkok, Tajlandia
IBF Ratanapol Sor Vorapin
 Tajlandia
Domingus Siwalette
 Indonezja
TKO 4
19 września 1993 Capitol City Discotheque
Bangkok, Tajlandia
WBC Ricardo López
 Meksyk
Toto Pongsawang
 Tajlandia
TKO 11
22 sierpnia 1993 Provincial Stadium
Sara Buri, Tajlandia
WBA Chana Porpaoin
 Tajlandia
Ronnie Magramo
 Filipiny
UD 12
3 lipca 1993 Parc de Beisbol La Junta
Nuevo Laredo, Meksyk
WBC Ricardo López
 Meksyk
Saman Sorjaturong
 Tajlandia
TKO 2
27 czerwca 1993 National Stadium Gymnasium
Bangkok, Tajlandia
IBF Ratanapol Sor Vorapin
 Tajlandia
Ala Villamor
 Filipiny
TKO 7
15 maja 1993 Scottish Exhibition Centre
Glasgow, Wielka Brytania
WBO Paul Weir
 Wielka Brytania
Fernando Martinez
 Meksyk
TKO 7
9 maja 1993 Physical Education Center
Ang Thong, Tajlandia
WBA Chana Porpaoin
 Tajlandia
Carlos Murillo
 Panama
UD 12
14 marca 1993 Suranaree Camp Stadium
Korat, Tajlandia
IBF Ratanapol Sor Vorapin
 Tajlandia
Nico Thomas
 Indonezja
KO 7
10 lutego 1993 Metropolitan Gym
Tokio, Japonia
WBA Chana Porpaoin
 Tajlandia
Hideyuki Ōhashi
 Japonia
MD 12
31 stycznia 1993 Indoor Gymnasium
Pohang, Korea Południowa
WBC Ricardo López
 Meksyk
Oh Kwang-soo
 Korea Południowa
TKO 9
10 grudnia 1992 National Stadium Gymnasium
Bangkok, Tajlandia
IBF Ratanapol Sor Vorapin
 Tajlandia
Manny Melchor
 Filipiny
SD 12
14 października 1992 Kokugikan
Tokio, Japonia
WBA Hideyuki Ōhashi
 Japonia
Choi Hi-yong
 Korea Południowa
UD 12
11 października 1992 Korakuen Hall
Tokio, Japonia
WBC Ricardo López
 Meksyk
Rocky Lin
 Chińskie Tajpej
KO 2
6 września 1992 Crocodile Farm
Samut Prakan, Tajlandia
IBF Manny Melchor
 Tajlandia
Fahlan Sakkreerin
 Tajlandia
SD 12
22 sierpnia 1992 Auditorio de Madero
Ciudad Madero, Meksyk
WBC Ricardo López
 Meksyk
Singprasert Kittikasem
 Tajlandia
KO 5
14 czerwca 1992 Rajadamnern Stadium
Bangkok, Tajlandia
IBF Fahlan Sakkreerin
 Tajlandia
Said Iskandar
 Indonezja
TKO 8
13 czerwca 1992 Indoor Gymnasium
Incheon, Korea Południowa
WBA Choi Hi-yong
 Korea Południowa
Rommel Lawas
 Filipiny
TKO 3
16 marca 1992 Fronton Mexico
Meksyk, Meksyk
WBC Ricardo López
 Meksyk
Pretty Boy Lucas
 Filipiny
UD 12
23 lutego 1992 Sunarunchan Stadium
Nakhon Pathom, Tajlandia
IBF Fahlan Sakkreerin
 Tajlandia
Felix Naranjo
 Kolumbia
KO 2
22 lutego 1992 Hilton Hotel
Seul, Korea Południowa
WBA Choi Hi-yong
 Korea Południowa
Yuichi Hosono
 Japonia
TKO 10
21 grudnia 1991 Seul, Korea Południowa WBC Ricardo López
 Meksyk
Lee Kyung-young
 Korea Południowa
UD 12
26 października 1991 Hilton Hotel
Seul, Korea Południowa
WBA Choi Hi-yong
 Korea Południowa
Kim Bong-jun
 Korea Południowa
UD 12
21 października 1991 Rajadamnern Stadium
Bangkok, Tajlandia
IBF Fahlan Sakkreerin
 Tajlandia
Andy Tabanas
 Filipiny
UD 12
15 czerwca 1991 Indoor Gymnasium
Seul, Korea Południowa
WBA Choi Hi-yong
 Korea Południowa
Sugar Ray Mike
 Filipiny
UD 12
19 maja 1991 Kusanagi Gymnasium
Shizuoka, Japonia
WBC Ricardo López
 Meksyk
Kimio Hirano
 Japonia
TKO 8
7 lutego 1991 Lumpinee Boxing Stadium
Bangkok, Tajlandia
IBF Fahlan Sakkreerin
 Tajlandia
Abdi Pohan
 Indonezja
UD 12
2 lutego 1991 Sajik Gymnasium
Busan, Korea Południowa
WBA Choi Hi-yong
 Korea Południowa
Kim Bong-jun
 Korea Południowa
UD 12
20 grudnia 1990 Rajadamnern Stadium
Bangkok, Tajlandia
IBF Fahlan Sakkreerin  TajlandiaPretty Boy Lucas  Filipiny PTS 12
remis
3 listopada 1990 Taegu Indoor Gymnasium
Daegu, Korea Południowa
WBA Kim Bong-jun
 Korea Południowa
Silverio Barcenas
 Panama
MD 12
25 października 1990 Korakuen Hall
Tokio, Japonia
WBC Ricardo López
 Meksyk
Hideyuki Ōhashi
 Japonia
TKO 5
15 sierpnia 1990 Rajadamnern Stadium
Bangkok, Tajlandia
IBF Fahlan Sakkreerin
 Tajlandia
Eric Chavez
 Filipiny
UD 12
31 lipca 1990 Bung Karno Stadium
Dżakarta, Indonezja
WBO Rafael Torres
 Dominikana
Husni Ray
 Indonezja
SD 12
13 maja 1990 University Gym
Kunsan, Korea Południowa
WBA Kim Bong-jun
 Korea Południowa
Silverio Barcenas
 Panama
RTD 5
14 czerwca 1990 Rajadamnern Stadium
Bangkok, Tajlandia
IBF Fahlan Sakkreerin
 Tajlandia
Joe Constantino
 Filipiny
UD 12
8 czerwca 1990 Korakuen Hall
Tokio, Japonia
WBC Hideyuki Ōhashi
 Japonia
Napa Kiatwanchai
 Tajlandia
UD 12
22 lutego 1990 Rajadamnern Stadium
Bangkok, Tajlandia
IBF Fahlan Sakkreerin
 Tajlandia
Eric Chavez
 Filipiny
TKO 7
10 lutego 1990 Sungnam Gymnasium
Gyeonggi-do, Korea Południowa
WBA Kim Bong-jun
 Korea Południowa
Petchthai Chuvatana
 Tajlandia
KO 4
7 lutego 1990 Korakuen Hall
Tokio, Japonia
WBC Hideyuki Ōhashi
 Japonia
Choi Jum-hwan
 Korea Południowa
KO 9

1987-1989[edytuj | edytuj kod]

data miejsce organizacja zwycięzca pokonany wynik
12 listopada 1989 World Trade Center
Seul, Korea Południowa
WBC Choi Jum-hwan
 Korea Południowa
Napa Kiatwanchai
 Tajlandia
TKO 12
22 października 1989 Indoor Gymnasium
Pohang, Korea Południowa
WBA Kim Bong-jun
 Korea Południowa
John Arief
 Indonezja
TKO 9
21 września 1989 Lokasari Hall
Dżakarta, Indonezja
IBF Eric Chavez
 Filipiny
Nico Thomas
 Indonezja
KO 5
30 sierpnia 1989 Santo Domingo, Dominikana WBO Rafael Torres
 Dominikana
Yamil Caraballo
 Kolumbia
UD 12
6 sierpnia 1989 Student Gymnasium
Samcheonpo, Korea Południowa
WBA Kim Bong-jun
 Korea Południowa
Lee Sam-joong
 Korea Południowa
MD 12
17 czerwca 1989 Dżakarta, Indonezja IBF Nico Thomas
 Indonezja
Samuth Sithnaruepol
 Tajlandia
UD 12
10 czerwca 1989 Prefectural Gymnasium
Osaka, Japonia
WBC Napa Kiatwanchai
 Tajlandia
Hiroki Ioka
 Japonia
TKO 7
16 kwietnia 1989 Pohang Gymnasium
Pohang, Korea Południowa
WBA Kim Bong-jun
 Korea Południowa
Agustin Garcia
 Kolumbia
TKO 3
24 marca 1989 Bung Karno Stadium
Dżakarta, Indonezja
IBF Nico Thomas  IndonezjaSamuth Sithnaruepol  Tajlandia PTS 12
remis
11 lutego 1989 Provincial Stadium
Korat, Tajlandia
WBC Napa Kiatwanchai
 Tajlandia
John Arief
 Indonezja
UD 12
13 listopada 1988 Prefectural Gymnasium
Osaka, Japonia
WBC Napa Kiatwanchai
 Tajlandia
Hiroki Ioka
 Japonia
MD 12
29 sierpnia 1988 Rajadamnern Stadium
Bangkok, Tajlandia
IBF Samuth Sithnaruepol
 Tajlandia
Hwang In-kyu
 Korea Południowa
UD 15
5 czerwca 1988 Kinki University Auditorium
Osaka, Japonia
WBC Hiroki Ioka  JaponiaNapa Kiatwanchai  Tajlandia PTS 12
remis
24 kwietnia 1988 Korakuen Hall
Tokio, Japonia
WBA Leo Gamez
 Wenezuela
Kenji Yokozawa
 Japonia
TKO 3
24 marca 1988 Rajadamnern Stadium
Bangkok, Tajlandia
IBF Samuth Sithnaruepol
 Tajlandia
Pretty Boy Lucas
 Filipiny
TKO 11
31 stycznia 1988 Castle Hall
Osaka, Japonia
WBC Hiroki Ioka
 Japonia
Lee Kyung-young
 Korea Południowa
TKO 12
10 stycznia 1988 Kudok Gymnasium
Busan, Korea Południowa
WBA Leo Gamez
 Wenezuela
Kim Bong-jun
 Korea Południowa
UD 12
18 października 1987 Kinki University Auditorium
Osaka, Japonia
WBC Hiroki Ioka
 Japonia
Mai Thomburifarm
 Tajlandia
UD 12
14 czerwca 1987 Hawaii Hotel
Bukok, Korea Południowa
IBF Lee Kyung-young
 Korea Południowa
Masaharu Kawakami
 Japonia
KO 2

Legenda[edytuj | edytuj kod]

  • DQ – (disqualification) – dyskwalifikacja
  • KO – (knockout) – nokaut
  • MD – (majority decision) – decyzja większości
  • NC – (no contest) – walka uznana za nie odbytą
  • PTS – walka zakończona na punkty
  • RTD – (referee technical decision) – techniczna decyzja sędziów
  • SD – (split-decision) – niejednogłośna decyzja
  • TD – (technical decision) – techniczna decyzja
  • TKO – (technical knockout) – techniczny nokaut
  • UD – (unanimous decision) – jednogłośna decyzja

Bibliografia[edytuj | edytuj kod]