Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski na Żużlu 2010

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski 2010 – zawody żużlowe, mające na celu wyłonienie medalistów młodzieżowych drużynowych mistrzostw Polski w sezonie 2010. Rozegrano eliminacje w czterech grupach, dwa turnieje półfinałowe oraz finał.

Finał[edytuj | edytuj kod]

Msc Drużyna / Zawodnik Biegi Punkty
1 Stal Gorzów Wielkopolski 25


Bartosz Zmarzlik
Łukasz Cyran
Adrian Szewczykowski
Paweł Parys
 

(2,3,3,3)
(3,1,2,1)
(1,3,3,t)
(u)
 

11
7
7
0
 

2 Wybrzeże Gdańsk 20


Damian Sperz
Mateusz Lampkowski
Marcel Szymko
Cyprian Szymko
 

(w,2,2,0)
(3,1,1,–)
(1,–,–,–)
(3,2,3,2)
 

4
5
1
10
 

3 Falubaz Zielona Góra 18 +3


Patryk Dudek
Łukasz Sówka
Kacper Rogowski
Adam Strzelec
 

(w,3,2,3)
(2,d,1,3)
(0,0,–,–)
(2,2)
 

8 +3
6
0
4
 

4 Unia Leszno 18 +2


Piotr Pawlicki
Sławomir Musielak
Tobiasz Musielak
Kamil Adamczewski
 

(u,–,0,–)
(3,3,3,2)
(2,1,3,1)
(w,w)
 

0
11 +2
7
0
 

5 Orzeł Łódź 18 +w


Mateusz Kowalczyk
Michał Łopaczewski
Emil Idziorek

 

(1,2,2,2)
(0,1,2,1)
(1,0,3,3)

 

7
4
7 +w

 

6 Start Gniezno 16


Kacper Gomólski
Oskar Fajfer
Wojciech Lisiecki
Marcin Wawrzyniak
 

(2,2,2,3)
(1,2,1,2)
(0,–,0,–)
(1,0)
 

9
6
0
1
 

7 Unia Tarnów 9


Szymon Kiełbasa
Łukasz Lesiak
Jakub Jamróg
Edward Mazur
 

(3,d,w,–)
(t,0,0,1)
(1,3,1,u)
(d,0)
 

3
1
5
0
 

Bieg po biegu:
  1. Lampkowski, Sówka, Dudek (w/u), Sperz (w/su)
  2. Cyran, Zmarzlik, Kowalczyk, Łopaczewski
  3. S.Musielak, Gomólski, Fajfer, Pawlicki (u4)
  4. Kiełbasa, Sperz, M.Szymko, Mazur (d4), Lesiak (t)
  5. Dudek, Kowalczyk, Idziorek, Rogowski
  6. Zmarzlik, Gomólski, Szewczykowski, Lisieckigo.
  7. S.Musielak, T.Musielak, Jamróg, Kiełbasa (d3)
  8. C.Szymko, Sperz, Łopaczewski, Idziorek
  9. Szewczykowski, Dudek, Cyran, Rogowski
  10. Jamróg, Fajfer, Wawrzyniak, Lesiak
  11. S.Musielak, C.Szymko, Lampkowski, Adamczewski (w/u)
  12. Dudek, Gomólski, Fajfer, Sówka (d4)
  13. Idziorek, Łopaczewski, T.Musielak, Pawlicki
  14. Szewczykowski, Cyran, Jamróg, Lesiak
  15. C.Szymko, Fajfer, Lampkowski, Lisiecki
  16. T.Musielak, Strzelec, Sówka, Adamczewski (w/u)
  17. Idziorek, Kowalczyk, Jamróg (u), Kiełbasa (w/u)
  18. Zmarzlik, C.Szymko, Cyran, Sperz
  19. Sówka, Strzelec, Lesiak, Mazur
  20. Gomólski, Kowalczyk, Łopaczewski, Wawrzyniak
  21. Zmarzlik, S.Musielak, T.Musielak, Parys (u4), Szewczykowski (t)
  22. Bieg o brązowy medal: Dudek, S.Musielak, Idziorek (w/u)

Bibliografia[edytuj | edytuj kod]