Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski na Żużlu 2014

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski 2014 – zawody żużlowe, mające na celu wyłonienie medalistów młodzieżowych drużynowych mistrzostw Polski w sezonie 2014. Rozegrano eliminacje w trzech grupach, dwa turnieje półfinałowe oraz finał, w którym zwyciężyli zawodnicy Unii Leszno.

Finał[edytuj | edytuj kod]

Msc Drużyna / Zawodnik Biegi Punkty
1 Fogo Unia Leszno 25


Piotr Pawlicki
Tobiasz Musielak
Bartosz Smektała
Dominik Kubera
 

(3,3,1,3)
(2,3,3,3)
(0,w,2,2)

 

10
11
4
ns
 

2 Stal Gorzów Wielkopolski 19


Bartosz Zmarzlik
Adrian Cyfer
Łukasz Kaczmarek
Rafał Karczmarz
 

(2,3,3,3)
(1,3,1,1)
(1,0,1,0)

 

11
6
2
ns
 

3 SPAR Falubaz Zielona Góra 18


Kamil Adamczewski
Alex Zgardziński
Adam Strzelec
Bartosz Kibała
 

(1,3,3,d)
(2,2,2,1)
(u,1,1,2)

 

7
7
4
ns
 

4 ŻKS ROW Rybnik 17


Kacper Woryna
Kamil Wieczorek
Robert Chmiel
 
 

(3,2,2,3)
(0,2,2,0)
(1,1,1,0)
 
 

10
4
3
 
 

5–6 Betard Sparta Wrocław 16


Patryk Dolny
Mike Trzensiok
Patryk Malitowski
 
 

(0,2,0,3)
(1,0,0,1)
(3,3,1,2)
 
 

5
2
9
 
 

5–6 Unibax Toruń 16


Paweł Przedpełski
Oskar Fajfer
Oskar Ajtner-Gollob
Dawid Krzyżanowski
 

(2,1,1,3)
(0,2,3,2)
(2,w,u,d)

 

7
7
2
ns
 

7 Grupa Azoty Unia Tarnów 14


Kacper Gomólski
Mateusz Borowicz
Damian Dąbrowski
Patryk Rolnicki
 

(3,2,3,2)
(0,0,t,1)
(1,0,2,0)
(u)
 

10
1
3
0
 

Bieg po biegu:
  1. Gomólski, Zmarzlik, Cyfer, Borowicz
  2. Woryna, Zgardziński, Adamczewski, Wieczorek
  3. Pawlicki, Musielak, Trzensiok, Dolny
  4. Zmarzlik, Przedpełski, Kaczmarek, Fajfer
  5. Adamczewski, Gomólski, Dąbrowski, Strzelec (u3)
  6. Pawlicki, Woryna, Chmiel, Smektała
  7. Malitowski, Ajtner-Gollob, Przedpełski, Trzensiok
  8. Zmarzlik, Zgardziński, Strzelec, Kaczmarek
  9. Gomólski, Wieczorek, Chmiel, Dąbrowski
  10. Musielak, Fajfer, Ajtner-Gollob (w), Smektała (w/u)
  11. Cyfer, Dolny, Kaczmarek, Trzensiok
  12. Musielak, Gomólski, Pawlicki, Borowicz
  13. Malitowski, Zgardziński, Strzelec, Dolny
  14. Fajfer, Wieczorek, Chmiel, Ajtner-Gollob (u4)
  15. Musielak, Smektała, Cyfer, Kaczmarek
  16. Dolny, Dąbrowski, Malitowski, Rolnicki (u4) (Borowicz - t)
  17. Adamczewski, Strzelec, Przedpełski, Ajtner-Gollob (d4)
  18. Zmarzlik, Woryna, Cyfer, Wieczorek
  19. Przedpełski, Fajfer, Borowicz, Dąbrowski
  20. Pawlicki, Smektała, Zgardziński, Adamczewski (d4)
  21. Woryna, Malitowski, Trzensiok, Chmiel

Bibliografia[edytuj | edytuj kod]