MKS MOS Interpromex Będzin w sezonie 2007/2008

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
MKS MOS Interpromex Będzin
w sezonie 2007/08
2006/2007 2008/2009
Prezes Edmund Mikołajczak
Trener Albert Semeniuk
Kapitan Dariusz Syguła
Hala Hala sportowa "Łagisza"
ul. Jedności 38
42-504 Będzin
Osiągnięcia
II liga 1. miejsce
Puchar Polski V runda
 Główny artykuł: MKS MOS Będzin.

Drużyna[edytuj | edytuj kod]

Sztab[edytuj | edytuj kod]

Pierwszy trener Albert Semeniuk
Drugi trener Paweł Sznicer
Fizjoterapeuta Janusz Herpel

Zawodnicy[edytuj | edytuj kod]

Nr Imię i nazwisko Data ur. Wzrost Pozycja
1 Polska Emil Siewiorek 28.09.1984 190 przyjmujący/libero
2 Polska Mateusz Mędrzyk 02.03.1988 194 przyjmujący
3 Polska Jonasz Biegun 30.09.1985 198 atakujący
5 Polska Marcin Kantor 03.02.1989 197 przyjmujący
6 Polska Damian Miller 30.07.1986 194 przyjmujący
8 Polska Mateusz Leszczawski 01.10.1988 196 rozgrywający
9 Polska Jacek Pić 05.06.1984 197 przyjmujący
10 Polska Dariusz Syguła 03.04.1986 182 rozgrywający
11 Polska Bartosz Dzierżanowski 05.09.1986 197 środkowy
12 Polska Grzegorz Nowak 11.03.1975 200 środkowy
13 Polska Adam Łapuszyński 07.10.1986 197 atakujący
14 Polska Michał Potera 06.03.1988 182 libero
16 Polska Damian Zborowski 20.06.1988 192 atakujący
17 Polska Albert Semeniuk 31.05.1967 198 przyjmujący

Transfery[edytuj | edytuj kod]

Przyszli[edytuj | edytuj kod]

Imię i nazwisko Poprzedni klub
Paweł Sznicer (II trener) MMKS Dąbrowa Górnicza
Marcin Kantor MMKS Dąbrowa Górnicza
Grzegorz Nowak AZS PWSZ Nysa
Jacek Pić AZS Politechnika Śląska Gliwice
Mateusz Leszczawski MMKS Dąbrowa Górnicza
Damian Zborowski MMKS Dąbrowa Górnicza
Emil Siewiorek Trefl Gdańsk

Odeszli[edytuj | edytuj kod]

Imię i nazwisko W klubie od Nowy klub
Wojciech Jaroszewski (I trener) 2000 Sokół Chorzów
Błażej Krzyształowicz 2006 STS Skarżysko-Kamienna
Kamil Krawczyk 2003 koniec kariery
Filip Brzeziński 2006 UKS Kazimierz Płomień Sosnowiec
Jarosław Chwastek 2006 koniec kariery
Patryk Kabziński 2006 Orzeł Międzyrzecz

Rozgrywki[edytuj | edytuj kod]

Liga[edytuj | edytuj kod]

Runda zasadnicza[edytuj | edytuj kod]

Data Przeciwnik Wynik Miejsce
20.10.2007 Hejnał Kęty 3:1 (24:26, 25:19, 25:23, 25:19) Kęty
27.10.2007 Fart Kielce 3:2 (25:20, 29:31, 25:23, 21:25, 15:12) Hala Łagisza, Będzin
03.11.2007 Błękitni Ropczyce 3:2 (26:24, 25:27, 25:21, 21:25, 15:13) Ropczyce
10.11.2007 Czarni Radom 3:1 (21:25, 25:23, 25:16, 25:22) Hala Łagisza, Będzin
17.11.2007 Górnik Radlin 3:0 (25:13, 25:19, 25:22) Radlin
24.11.2007 MOS Wola Warszawa 3:1 (25:21, 25:17, 24:26, 25:20) Hala Łagisza, Będzin
01.12.2007 Karpaty Krosno 1:3 (25:23, 17:25, 20:25, 23:25) Krosno
08.12.2007 AZS Politechnika Krakowska 1:3 (23:25, 22:25, 25:15, 29:31) Hala Łagisza, Będzin
15.12.2007 MCKiS Jaworzno 3:0 (25:23, 25:18, 25:20) Hala MCKiS, Jaworzno
05.01.2008 Hejnał Kęty 3:1 (25:20, 23:25, 25:11, 25:22) Hala Łagisza, Będzin
12.01.2008 Fart Kielce 3:1 (25:22, 23:25, 25:21, 25:14) Hala MOSiR, Kielce
19.01.2008 Błękitni Ropczyce 3:0 (25:22, 26:24, 25:11) Hala Łagisza, Będzin
26.01.2008 Czarni Radom 3:1 (20:25, 25:21, 25:19, 25:22) Hala MOSiR, Radom
02.02.2008 Górnik Radlin 3:1 (25:22, 25:17, 19:25, 25:21) Hala Łagisza, Będzin
16.02.2008 MOS Wola Warszawa 0:3 (16:25, 23:25, 19:25) Warszawa
23.02.2008 Karpaty Krosno 3:1 (19:25, 25:21, 25:16, 25:17) Hala Łagisza, Będzin
01.03.2008 AZS Politechnika Krakowska 1:3 (24:26, 22:25, 25:23, 22:25) Kraków
08.03.2008 MCKiS Jaworzno 3:0 (25:17, 25:19, 25:20) Hala Łagisza, Będzin

Play-off[edytuj | edytuj kod]

Data Przeciwnik Wynik Miejsce
Półfinały
29.03.2008 Fart Kielce 3:0 (27:25, 25:22, 25:20) Hala Łagisza, Będzin
30.03.2008 Fart Kielce 3:0 (25:16, 25:22, 28:26) Hala Łagisza, Będzin
05.04.2008 Fart Kielce 3:2 (27:25, 28:30, 25:19, 14:25, 15:13) Hala MOSiR, Kielce
Finały
19.04.2008 Błękitni Ropczyce 3:2 (23:25, 25:23, 25:20, 15:25, 15:13) Hala Łagisza, Będzin
20.04.2008 Błękitni Ropczyce 3:1 (25:20, 27:25, 17:25, 25:16) Hala Łagisza, Będzin
26.04.2008 Błękitni Ropczyce 3:0 (25:20, 25:19, 25:17) Ropczyce

Baraże o I ligę[edytuj | edytuj kod]

Data Przeciwnik Wynik Miejsce
10.05.2008 Sudety Kamienna Góra 3:0 (25:19, 25:22, 25:23) Hala sportowa ZSZiO, Kamienna Góra
11.05.2008 Sudety Kamienna Góra 1:3 (20:25, 27:25, 24:26, 15:25) Hala sportowa ZSZiO, Kamienna Góra
17.05.2008 Sudety Kamienna Góra 2:3 (25:18, 15:25, 22:25, 25:20, 7:15) Hala Łagisza, Będzin
18.05.2008 Sudety Kamienna Góra 3:0 (25:18, 25:22, 25:18) Hala Łagisza, Będzin
21.05.2008 Sudety Kamienna Góra 3:1 (21:25, 25:19, 25:12, 25:13) Hala sportowa ZSZiO, Kamienna Góra

Puchar Polski[edytuj | edytuj kod]

Data Przeciwnik Wynik Miejsce
I runda
08.09.2007 Rafako Racibórz 3:1 (25:20, 20:25, 25:23, 25:15) Racibórz
II runda
15.09.2007 Czarni Rząśnia 3:2 (21:25, 25:22, 25:20, 27:29, 15:13) Rząśnia
III runda
17.10.2007 Energetyk Jaworzno 3:0 (25:15, 25:23, 25:15) Hala Łagisza, Będzin
IV runda
07.11.2007 Pronar Parkiet Hajnówka 3:0 (25:22, 25:21, 29:27) Hala Łagisza, Będzin
21.11.2007 Pronar Parkiet Hajnówka 3:1 (25:21, 25:22, 18:25, 25:21) Hajnówka
V runda
05.12.2007 KS Poznań 0:3 (16:25, 27:29, 22:25) Hala Centrum Rekreacji AWF, Poznań
12.12.2007 KS Poznań 2:3 (19:25, 23:25, 25:21, 27:25, 10:15) Hala Łagisza, Będzin

Bilans spotkań[edytuj | edytuj kod]

Rozgrywki Ogólnie U siebie Na wyjeździe Miejsce
R W P Sety R W P Sety R W P Sety
runda zasadnicza 18 14 4 45 24 9 8 1 25 10 9 6 3 20 14 1.
play-off 6 6 0 18 5 4 4 0 12 3 2 2 0 6 2 1.
baraż 5 3 2 12 7 2 1 1 5 3 3 2 1 7 4 -
puchar 7 5 2 17 10 3 2 1 8 3 4 3 1 9 7 V r.
Razem 36 28 8 92 46 18 15 3 50 19 18 13 5 42 27

Bibliografia[edytuj | edytuj kod]