Mecze reprezentacji Polski w piłce ręcznej mężczyzn prowadzonej przez Michaela Bieglera

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Zestawienie meczów reprezentacji Polski w piłce ręcznej mężczyzn, prowadzonej przez Michaela Bieglera:

Oficjalne mecze międzypaństwowe[edytuj | edytuj kod]

Nr Przeciwnik Miejsce Data Impreza Wynik (Polska-przeciwnik) Raport
2012
1  Holandia Płock 31 października 2012 eliminacje ME 2014 33:22 [1]
2  Ukraina Zaporoże 4 listopada 2012 eliminacje ME 2014 29:20 [2]
2013
3  Węgry Brno 4 stycznia 2013 New Year's Cup 27:27 [3]
4  Słowacja Brno 5 stycznia 2013 New Year's Cup 30:25 [4]
5  Czechy Hodonín 6 stycznia 2013 New Year's Cup 25:24 [5]
6  Białoruś Saragossa 12 stycznia 2013 MŚ 2013, faza grupowa 24:22 [6][7]
7  Arabia Saudyjska Saragossa 14 stycznia 2013 MŚ 2013, faza grupowa 28:14 [8][9]
8  Słowenia Saragossa 15 stycznia 2013 MŚ 2013, faza grupowa 24:25 [10][11]
9  Serbia Saragossa 17 stycznia 2013 MŚ 2013, faza grupowa 25:24 [12][13]
10  Korea Południowa Saragossa 19 stycznia 2013 MŚ 2013, faza grupowa 33:25 [14][15]
11  Węgry Barcelona 21 stycznia 2013 MŚ 2013, 1/8 finału 19:27 [16][17]
12  Szwecja Malmö 4 kwietnia 2013 eliminacje ME 2014 21:28 [18]
13  Szwecja Gdańsk/Sopot 7 kwietnia 2013 eliminacje ME 2014 22:18 [19]
14  Szwecja Larvik 4 czerwca 2013 Scandinavian Open 27:29 [20]
15  Norwegia Larvik 5 czerwca 2013 Scandinavian Open 23:24 [21]
16  Rumunia Larvik 6 czerwca 2013 Scandinavian Open 24:22 [22]
17  Holandia Almere 12 czerwca 2013 eliminacje ME 2014 30:23 [23]
18  Ukraina Zielona Góra 16 czerwca 2013 eliminacje ME 2014 27:22 [24]
19  Dania Herning 21 czerwca 2013 mecz towarzyski 21:25 [25]
20  Egipt Brema 1 listopada 2013 Supercup 24:21 [26]
21  Szwecja Hamburg 2 listopada 2013 Supercup 29:28 [27]
22  Niemcy Hamburg 3 listopada 2013 Supercup 23:24 [28]
2014
23  Białoruś Gyöngyös 3 stycznia 2014 Provident Cup 28:29 [29]
24  Czechy Gyöngyös 4 stycznia 2014 Provident Cup 31:23 [30]
25  Węgry Gyöngyös 5 stycznia 2014 Provident Cup 30:23 [31]
26  Serbia Aarhus 13 stycznia 2014 ME 2014, 1 faza grupowa 19:20 [32][33]
27  Francja Aarhus 15 stycznia 2014 ME 2014, 1 faza grupowa 27:28 [34][35]
28  Rosja Aarhus 17 stycznia 2014 ME 2014, 1 faza grupowa 24:22 [36][37]
29  Białoruś Aarhus 19 stycznia 2014 ME 2014, 2 faza grupowa 31:30 [38][39]
30  Szwecja Aarhus 21 stycznia 2014 ME 2014, 2 faza grupowa 35:25 [40][41]
31  Chorwacja Aarhus 22 stycznia 2014 ME 2014, 2 faza grupowa 28:31 [42][43]
32  Islandia Herning 24 stycznia 2014 ME 2014, mecz o 5. miejsce 27:28 [44][45]
33  Białoruś Lublin 4 kwietnia 2014 turniej towarzyski 27:22 [46]
34  Rosja Lublin 5 kwietnia 2014 turniej towarzyski 27:21 [47]
35  Czechy Lublin 6 kwietnia 2014 turniej towarzyski 28:21 [48]
36  Hiszpania Gdańsk/Sopot 4 czerwca 2014 mecz towarzyski 22:25 [49]
37  Niemcy Gdańsk/Sopot 7 czerwca 2014 Eliminacje MŚ 2015 25:24 [50]
38  Hiszpania Płock 10 czerwca 2014 mecz towarzyski 21:24 [51]
39  Niemcy Magdeburg 14 czerwca 2014 Eliminacje MŚ 2015 29:28 [52]
40  Tunezja Hammamet 30 października 2014 mecz towarzyski 30:31 [53]
41  Tunezja Susa 1 listopada 2014 mecz towarzyski 25:23 [54]
42  Słowacja Katowice 28 grudnia 2014 Christmas Cup 28:20 [55]
43  Czechy Katowice 29 grudnia 2014 Christmas Cup 29:22 [56]
44  Węgry Katowice 30 grudnia 2014 Christmas Cup 33:19 [57]
2015
45  Norwegia Oviedo 9 stycznia 2015 turniej towarzyski 25:30 [58]
46  Węgry Oviedo 10 stycznia 2015 turniej towarzyski 35:25 [59]
47  Hiszpania Oviedo 11 stycznia 2015 turniej towarzyski 28:33 [60]
48  Niemcy Lusajl 16 stycznia 2015 MŚ 2015, faza grupowa 26:29 [61][62]
49  Argentyna Doha 18 stycznia 2015 MŚ 2015, faza grupowa 24:23 [63] [64]
50  Rosja Lusajl 20 stycznia 2015 MŚ 2015, faza grupowa 26:25 [65] [66]
51  Arabia Saudyjska Doha 22 stycznia 2015 MŚ 2015, faza grupowa 32:13 [67] [68]
52  Dania Lusajl 24 stycznia 2015 MŚ 2015, faza grupowa 27:31 [69] [70]
53  Szwecja Doha 26 stycznia 2015 MŚ 2015, 1/8 finału 24:20 [71] [72]
54  Chorwacja Doha 28 stycznia 2015 MŚ 2015, 1/4 finału 24:22 [73] [74]
55  Katar Lusajl 30 stycznia 2015 MŚ 2015, 1/2 finału 29:31 [75] [76]
56  Hiszpania Lusajl 1 lutego 2015 MŚ 2015, mecz o 3. miejsce 29:28 [77] [78]
57  Rumunia Kraków 1 maja 2015 Międzynarodowy Turniej Towarzyski 27:24 [79]
58  Egipt Kraków 2 maja 2015 Międzynarodowy Turniej Towarzyski 27:20 [80]
59  Brazylia Katowice 3 maja 2015 Międzynarodowy Turniej Towarzyski 24:25 [81]
60  Dania Kraków 20 czerwca 2015 mecz towarzyski 23:26 [82]
61  Rosja Gdańsk 7 listopada 2015 Międzynarodowy Turniej Towarzyski, półfinał 27:21 [83]
62  Hiszpania Gdańsk 8 listopada 2015 Międzynarodowy Turniej Towarzyski, finał 20:23 [84]
63  Ukraina Wrocław 28 grudnia 2015 Christmas Cup, półfinał 29:19 [85]
64  Czechy Wrocław 29 grudnia 2015 Christmas Cup, finał 37:33 [86]
2016
65  Brazylia Irun 8 stycznia 2016 turniej towarzyski 27:23 [87]
66  Szwecja Irun 9 stycznia 2016 turniej towarzyski 28:26 [88]
67  Hiszpania Irun 10 stycznia 2016 turniej towarzyski 12:26 [89]
68  Serbia Kraków 15 stycznia 2016 ME 2016, 1 faza grupowa 29:28 [90] [91]
69  Macedonia Północna Kraków 17 stycznia 2016 ME 2016, 1 faza grupowa 24:23 [92] [93]
70  Francja Kraków 19 stycznia 2016 ME 2016, 1 faza grupowa 31:25 [94] [95]
71  Norwegia Kraków 23 stycznia 2016 ME 2016, 2 faza grupowa 28:30 [96] [97]
72  Białoruś Kraków 25 stycznia 2016 ME 2016, 2 faza grupowa 32:27 [98] [99]
73  Chorwacja Kraków 27 stycznia 2016 ME 2016, 2 faza grupowa 23:37 [100] [101]
74  Szwecja Wrocław 29 stycznia 2016 ME 2016, mecz o 7. miejsce 26:24 [102] [103]
Legenda:
zwycięstwo
remis
porażka

Bilans meczów[edytuj | edytuj kod]

Spotkania
zwycięstwa remisy porażki
ogółem 47 1 26
dom 20 0 7
wyjazd 6 0 8
neutralny teren 21 1 11
Bramki
zdobyte stracone
ogółem 1980 1768
dom 729 627
wyjazd 355 335
neutralny teren 896 806