Memoriał Edwarda Jancarza 2001

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

VIII. Memoriał im. Edwarda Jancarza odbył się po rocznej przerwie 15 lipca 2001. Turniej wygrał Rune Holta.

Wyniki[edytuj | edytuj kod]


Msc. Zawodnik Klub Pkt
1 (2) Rune Holta Włókniarz Częstochowa 13+3 (2,3,3,2,3) +3
2 (6) Szwecja Andreas Jonsson Apator Toruń 10+2 (1,d,3,3,3) +2
3 (3) Robert Sawina WTS Wrocław 10+1 (1,1,3,3,2) +1
4 (1) Mariusz Staszewski Stal Gorzów Wlkp. 11+0 (3,1,2,3,2) +0
5 (10) Piotr Paluch Stal Gorzów Wlkp. 10 (2,2,3,2,1)
6 (12) Dania Jesper B. Jensen GKM Grudziądz 9 (3,2,1,2,1)
7 (15) Marek Hućko ŁTŻ Łódź 8 (3,3,0,2,0)
8 (4) Tomasz Bajerski Apator Toruń 8 (0,2,2,1,3)
9 (9) Piotr Świst Stal Gorzów Wlkp. 7 (3,0,1,1,2)
10 (7) Grzegorz Walasek Włókniarz Częstochowa 7 (2,2,u,1,2)
11 (9) Jacek Gollob Polonia Piła 6 (d,0,d,3,3)
12 (9) Robert Dados WTS Wrocław 6 (1,2,2,0,1)
13 (13) Tomasz Cieślewicz Wybrzeże Gdańsk 5 (0,3,1,1,w)
14 (16) Sławomir Drabik Polonia Piła 4 (1,3,w,d,0)
15 (14) Szwecja Stefan Dannö Stal Gorzów Wlkp. 4 (2,1,1,0,0)
16 (11) Michał Aszenberg Stal Gorzów Wlkp. 1 (0,0,1,d,-)
17 (R1) Jakub Śpiewanek Stal Gorzów Wlkp. 1 (1)
18 (R2) Marcin Dąbrowski Stal Gorzów Wlkp. ns

Bieg po biegu[edytuj | edytuj kod]

  1. Staszewski (63,94), Holta, Sawina, Bajerski
  2. Świst (63,81), Walasek, Jonsson, Gollob - d4
  3. Jensen (63,81), Paluch, Dados, Aszenberg
  4. Hućko (64,31), Danno, Drabik, Cieślewicz
  5. Cieślewicz (64,69), Dados, Staszewski, Świst
  6. Holta (63,46), Paluch, Danno, Jonsson - d3
  7. Hućko (64,50), Walasek, Sawina, Aszenberg
  8. Drabik (64,88), Bajerski, Jensen, Gollob
  9. Jonsson (63,07), Staszewski, Aszenberg, Drabik - u/w
  10. Holta (63,37), Jensen, Świst, Hućko
  11. Sawina (64,97), Dados, Danno, Gollob - d4
  12. Paluch (64,50), Bajerski, Cieślewicz, Walasek - u4
  13. Staszewski (64,81), Jensen, Walasek, Danno
  14. Gollob (64,91), Holta, Cieślewicz, Aszenberg - d4
  15. Sawina, (64,22), Paluch, Świst, Drabik - d4
  16. Jonsson (64,60), Hućko, Bajerski, Dados
  17. Gollob (65,50), Staszewski, Paluch, Hućko
  18. Holta (64,06), Walasek, Dados, Drabik
  19. Jonsson (64,12), Sawina, Jensen, Cieślewicz - w2
  20. Bajerski (66,28), Świst, Śpiewanek, Danno, Aszenberg - ns

O zwycięstwie w turnieju decydowała kolejność wyścigu finałowego, w którym wystartowała czwórka najlepszych zawodników po 20 biegach.

FINAŁ: Holta (63,31), Jonsson, Sawina, Staszewski