Memoriał Josefa Odložila 2009

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Memoriał Josefa Odložila 2009mityng lekkoatletyczny, który odbył się stadionie „Na Julisce” 8 czerwca 2009. Zawody zaliczane do cyklu World Athletics Tour posiadały rangę Area Permit Meetings.

Rezultaty[edytuj | edytuj kod]

Mężczyźni[edytuj | edytuj kod]

Konkurencja 1. miejsce 2. miejsce 3. miejsce
100 m Jamajka Steve Mullings 10,21 Stany Zjednoczone Marcus Brunson 10,24 Stany Zjednoczone Philippe DeRosier 10,25
200 m Czechy Jan Schiller 20,99 Czechy Jiří Vojtík 21,11 Czechy Petr Szetei 21,16
1500 m Etiopia Dawit Wolde 3:38,71 Francja Abdelslam Kennouche 3:38,76 Kenia Cornelius Ndiwa 3:39,14
3000 m z przeszkodami Etiopia Legese Lamiso 8:20,58 Kenia Collins Kosgei 8:22,84 Kenia Silas Kosgei Kitum 8:28,05
110 m przez płotki Stany Zjednoczone Dexter Faulk 13,21 Jamajka Dwight Thomas 13,50 Stany Zjednoczone Jeff Porter 13,74
400 m przez płotki Wielka Brytania David Greene 48,62 Południowa Afryka L.J. van Zyl 48,78 Stany Zjednoczone LaRon Bennett 49,22
Sztafeta 4 × 100  Czechy 39,50  Czechy – juniorzy 40,17  Węgry 40,36
Skok o tyczce Francja Romain Mesnil 5,70 Ukraina Maksym Mazuryk 5,60 Ukraina Ołeksandr Korczmid 5,50
Skok w dal Namibia Stephan Louw 7,95 Czechy Roman Novotný 7,85 Czechy Štepán Wagner 7,75
Pchnięcie kulą Rosja Anton Lubosławski 20,56 Rosja Paweł Sofin 20,31 Węgry Lajos Kürthy 20,16
Rzut młotem Węgry Krisztián Pars 80,40 Tadżykistan Dilszod Nazarow 78,41 Rosja Aleksiej Zagorny 77,38

Kobiety[edytuj | edytuj kod]

Konkurencja 1. miejsce 2. miejsce 3. miejsce
200 m Stany Zjednoczone Stephanie Durst 22,75 Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych LaVerne Jones-Ferrette 22,92 Jamajka Sheri-Ann Brooks 23,01
800 m Wielka Brytania Jennifer Meadows 2:00,76 Ukraina Tetiana Petluk 2:01,25 Czechy Lenka Masná 2:01,33
100 m przez płotki Stany Zjednoczone Yvette Lewis 12,99 Czechy Lucie Škrobáková 13,09 Stany Zjednoczone Danielle Carruthers 13,15
400 m przez płotki Stany Zjednoczone Lashinda Demus 54,71 Wielka Brytania Eilidh Child 55,46 Rosja Jekatierina Bikiert 55,83
Rzut dyskiem Ukraina Natalija Fokina-Semenowa 62,57 Rumunia Nicoleta Grasu 60,87 Polska Wioletta Potępa 59,90
Rzut oszczepem Czechy Barbora Špotáková 68,23 Południowa Afryka Sunette Viljoen 60,99 Polska Barbara Madejczyk 58,83

Linki zewnętrzne[edytuj | edytuj kod]