Memoriał Josefa Odložila 2010

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Memoriał Josefa Odložila 2010mityng lekkoatletyczny rozegrany 14 czerwca 2010 roku w stolicy Czech Pradze. Zawody zaliczane były do kalendarza European Athletics Outdoor Premium Meetings 2010.

Rezultaty[edytuj | edytuj kod]

Mężczyźni[edytuj | edytuj kod]

Konkurencja: 1. miejsce Wynik 2. miejsce Wynik 3. miejsce Wynik
Bieg na 100 m Czechy Jan Veleba 10,33 SB Czechy Rostislav Šulc 10,69 Słowacja Marek Šajbidor 10,86 SB
Bieg na 400 m Czechy Rudolf Götz 47,18 SB Czechy Theodor Jareš 47,19 PB Słowacja Peter Žňava 47,63
Bieg na 800 m Czechy Ján Kubista 1:53,96 Czechy Jakub Ševčík 1:54,83 Czechy Jan Pernica 1:54,86 SB
Bieg na 1500 m Kenia Collins Cheboi 3:37,91 Kenia Cornelius Ndiwa 3:38,28 Czechy Jakub Holuša 3:38,47 NUR PB
Bieg na 110 m przez płotki Czechy Petr Svoboda 13,27 NR PB EL Stany Zjednoczone Ryan Wilson 13,28 SB Łotwa Staņislavs Olijars 13,41 SB
Bieg na 3000 m z przeszkodami Kenia Elijah Chelimo 8:21,01 Etiopia Birhan Getahun 8:21,20 PB Polska Hubert Pokrop 8:24,04 PB
Bieg na 400 m przez płotki Belgia Michaël Bultheel 49,41 PB Jamajka Josef Robertson 50,18 SB Rosja Aleksandr Dieriewiagin 50,32
Skok o tyczce Czechy Jan Kudlička 5,40 Czechy Štěpán Janáček 5,20 Czechy Lukáš Bechyně 5,20
Skok w dal Ghana Ignisious Gaisah 8,05 Dania Morten Jensen 7,96 Ukraina Ołeksandr Sołdatkin 7,92
Pchnięcie kulą Łotwa Māris Urtāns 20,75 PB Ukraina Andrij Semenow 20,01 Arabia Saudyjska Sultan Abdulmajeed Al-Hebshi 19,93 SB
Rzut oszczepem Czechy Jakub Vadlejch 77,56 Czechy Jan Syrovátko 75,54 Czechy Pavel Peňáz 68,55 SB

Kobiety[edytuj | edytuj kod]

Konkurencja: 1. miejsce Wynik 2. miejsce Wynik 3. miejsce Wynik
Bieg na 100 m Czechy Lucie Škrobáková 11,82 PB Kanada Sarah Peirce 11,88 Czechy Iveta Mazáčová 11,97
Bieg na 200 m Rosja Julia Czermoszanska 23,01 Stany Zjednoczone Natalie Knight 23,26 SB Czechy Denisa Ščerbová 23,38
Bieg na 400 m Słowacja Alexandra Štuková 55,09 Czechy Lucie Weitzová 56,65 SB Słowacja Iveta Putalová 57,01 SB
Bieg na 800 m Algieria Zahra Bouras 1:59,54 PB Wielka Brytania Jemma Simpson 2:00,31 Niemcy Claudia Hoffmann 2:01,55 PB
Bieg na 400 m przez płotki Czechy Zuzana Hejnová 54,68 Wielka Brytania Perri Shakes-Drayton 55,28 Rumunia Angela Moroşanu 55,65
Rzut oszczepem Południowa Afryka Sunette Viljoen 66,38 AR NR PB Czechy Barbora Špotáková 65,71 Łotwa Madara Palameika 60,29


Bibliografia[edytuj | edytuj kod]