Mistrzostwa Świata w Biathlonie 2017 – sztafeta mieszana

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Mistrzostwa Świata w Biathlonie 2017
Biathlon
Sztafeta mieszana
Złoty medal  Niemcy
Vanessa Hinz
Laura Dahlmeier
Arnd Peiffer
Simon Schempp
Srebrny medal  Francja
Anaïs Chevalier
Marie Dorin Habert
Quentin Fillon Maillet
Martin Fourcade
Brązowy medal  Rosja
Olga Podczufarowa
Tatjana Akimowa
Aleksandr Łoginow
Anton Szypulin
Mistrzostwa Świata w Biathlonie 2017
Sprint mężczyźni kobiety
Bieg indywidualny mężczyźni kobiety
Bieg pościgowy mężczyźni kobiety
Bieg masowy mężczyźni kobiety
Sztafeta mężczyźni kobiety
Sztafeta mieszana wyniki

Sztafeta mieszana na Mistrzostwach świata w biathlonie 2017 odbyła się 9 lutego w Hochfilzen. Była to pierwsza konkurencja podczas tych mistrzostw, do której zgłosiło się 25 sztafet. Polska sztafeta w składzie: Anna Mąka, Kinga Mitoraj, Łukasz Szczurek, Rafał Penar uplasowała się na 23. pozycji.

Wyniki[edytuj | edytuj kod]

Miejsce Nr Zespół Czas Strzały (P+S) Strata
Gold medal world centered-2.svg 2  Niemcy
Hinz, VanessaVanessa Hinz
Dahlmeier, LauraLaura Dahlmeier
Peiffer, ArndArnd Peiffer
Schempp, SimonSimon Schempp
1:09:06,4
16:37,4
16:26,6
18:05,7
17:56,7
0+2 0+5
0+0 0+2
0+2 0+2
0+0 0+0
0+0 0+1
Silver medal world centered-2.svg 5  Francja
Chevalier, AnaïsAnaïs Chevalier
Dorin Habert, MarieMarie Dorin Habert
Fillon Maillet, QuentinQuentin Fillon Maillet
Fourcade, MartinMartin Fourcade
1:09:08,6
16:41,5
16:23,3
18:51,4
17:12,4
0+1 1+7
0+0 0+2
0+0 0+2
0+1 1+3
0+0 0+0
+2,2
Bronze medal world centered-2.svg 4  Rosja
Podczufarowa, OlgaOlga Podczufarowa
Akimowa, TatjanaTatjana Akimowa
Łoginow, AleksandrAleksandr Łoginow
Szypulin, AntonAnton Szypulin
1:09:09,6
17:03,9
16:22,1
18:31,1
17:12,5
0+1 0+3
0+0 0+0
0+1 0+0
0+0 0+3
0+0 0+0
+3,2
4. 3  Włochy
Vittozzi, LisaLisa Vittozzi
Wierer, DorotheaDorothea Wierer
Hofer, LukasLukas Hofer
Windisch, DominikDominik Windisch
1:09:35,1
16:27,6
16:40,2
18:23,1
18:04,2
0+2 0+4
0+0 0+0
0+1 0+2
0+1 0+0
0+0 0+2
+28,7
5. 10  Ukraina
Pidhruszna, OłenaOłena Pidhruszna
Dżima, JulijaJulija Dżima
Semenow, SerhijSerhij Semenow
Pidruczny, DmytroDmytro Pidruczny
1:09:42,0
17:06,6
16:33,3
18:26,4
17:35,7
0+3 0+5
0+2 0+2
0+0 0+1
0+1 0+2
0+0 0+0
+35,6
6. 6  Szwecja
Öberg, HannaHanna Öberg
Magnusson, AnnaAnna Magnusson
Nelin, JesperJesper Nelin
Lindström, FredrikFredrik Lindström
1:09:48,0
16:51,4
16:37,6
18:35,4
17:43,6
0+3 0+5
0+1 0+1
0+0 0+0
0+0 0+3
0+2 0+1
+41,6
7. 7  Czechy
Puskarčíková, EvaEva Puskarčíková
Koukalová, GabrielaGabriela Koukalová
Moravec, OndřejOndřej Moravec
Krčmář, MichalMichal Krčmář
1:09:48,3
17:37,9
16:07,9
18:11,8
17:50,7
0+2 2+7
0+0 2+3
0+0 0+1
0+1 0+1
0+1 0+2
+41,9
8. 1  Norwegia
Olsbu, MarteMarte Olsbu
Eckhoff, TirilTiril Eckhoff
Bø, Johannes ThingnesJohannes Thingnes Bø
Svendsen, Emil HegleEmil Hegle Svendsen
1:09:52,6
16:29,4
17:17,1
18:31,9
17:34,2
1+4 1+6
0+1 0+0
1+3 0+2
0+0 1+3
0+0 0+1
+46,2
9. 11  Austria
Hauser, LisaLisa Hauser
Hartweger, FabienneFabienne Hartweger
Eder, SimonSimon Eder
Landertinger, DominikDominik Landertinger
1:10:26,6
16:33,3
17:59,2
18:13,4
17:40,7
1+5 0+3
0+2 0+0
1+3 0+1
0+0 0+2
0+0 0+0
+1:20,2
10. 13  Finlandia
Laukkanen, MariMari Laukkanen
Mäkäräinen, KaisaKaisa Mäkäräinen
Grönman, TuomasTuomas Grönman
Hiidensalo, OlliOlli Hiidensalo
1:10:45,3
16:36,6
16:46,5
18:55,0
18:27,2
0+4 0+5
0+1 0+1
0+2 0+2
0+0 0+1
0+1 0+1
+1:38,9
11. 15  Kazachstan
Połtaranina, OlgaOlga Połtaranina
Kistanowa, AnnaAnna Kistanowa
Braun, MaksimMaksim Braun
Sawicki, JanJan Sawicki
1:11:05,0
16:59,6
16:56,9
18:36,2
18:32,3
0+0 0+6
0+0 0+1
0+0 0+2
0+0 0+0
0+0 0+3
+1:58,6
12. 20  Słowacja
Fialková, PaulínaPaulína Fialková
Gereková, JanaJana Gereková
Hasilla, TomášTomáš Hasilla
Otčenáš, MartinMartin Otčenáš
1:11:13,8
16:50,9
17:04,9
18:54,4
18:23,6
0+6 0+4
0+2 0+1
0+0 0+2
0+1 0+1
0+3 0+0
+2:07,4
13. 22  Kanada
Ransom, JuliaJulia Ransom
Crawford, RosannaRosanna Crawford
Green, BrendanBrendan Green
Gow, ScottScott Gow
1:11:24,6
17:26,6
17:06,4
18:43,5
18:08,1
0+7 0+2
0+3 0+1
0+3 0+0
0+1 0+0
0+0 0+1
+2:18,2
14. 9  Szwajcaria
Gasparin, AitaAita Gasparin
Häcki, LenaLena Häcki
Weger, BenjaminBenjamin Weger
Wiestner, SerafinSerafin Wiestner
1:11:25,2
17:04,4
17:17,4
18:54,3
18:09,1
0+5 0+7
0+2 0+0
0+2 0+3
0+1 0+1
0+0 0+3
+2:18,8
15. 24  Japonia
Tachizaki, FuyukoFuyuko Tachizaki
Furuya, SariSari Furuya
Tachizaki, MikitoMikito Tachizaki
Kobonoki, TsukasaTsukasa Kobonoki
1:11:53,4
16:59,1
17:24,3
18:58,0
18:32,0
0+2 0+2
0+0 0+1
0+2 0+1
0+0 0+0
0+0 0+0
+2:47,0
16. 8  Stany Zjednoczone
Dunklee, SusanSusan Dunklee
Egan, ClareClare Egan
Bailey, LowellLowell Bailey
Doherty, SeanSean Doherty
1:12:26,6
16:35,2
18:29,8
18:28,9
18:52,7
1+7 1+6
0+2 0+2
0+1 1+3
0+1 0+1
1+3 0+0
+3:20,2
17. 17  Bułgaria
Jordanowa, EmilijaEmilija Jordanowa
Stojanowa, DesisławaDesisława Stojanowa
Gerdżikow, DimityrDimityr Gerdżikow
Iliew, WładimirWładimir Iliew
1:13:29,2
17:29,0
18:30,5
19:24,9
18:04,8
0+6 2+6
0+1 0+2
0+2 2+3
0+2 0+0
0+1 0+1
++4:22,8
18. 12  Słowenia
Gregorin, TejaTeja Gregorin
Eržen, AnjaAnja Eržen
Dovžan, MihaMiha Dovžan
Bauer, KlemenKlemen Bauer
1:13:33,7
16:57,4
18:29,4
19:19,5
18:47,4
1+8 1+5
0+0 0+0
0+3 1+3
0+2 0+1
1+3 0+1
+4:27,3
19. 18  Korea Południowa
Abakumowa, JekatierinaJekatierina Abakumowa
Frolina, AnnaAnna Frolina
Yong-gyu, KimKim Yong-gyu
In-bok, LeeLee In-bok
1:13:55,3
17:30,6
17:12,5
19:47,8
19:24,4
0+1 0+5
0+1 0+2
0+0 0+0
0+0 0+2
0+0 0+1
+4:48,9
20. 23  Rumunia
Pișcoran, LuminițaLuminița Pișcoran
Tófalvi, ÉvaÉva Tófalvi
Faur, RemusRemus Faur
Puchianu, CornelCornel Puchianu
1:14:20,3
18:21,9
18:28,8
18:49,9
18:39,7
0+6 1+4
0+2 1+3
0+3 0+1
0+0 0+0
0+1 0+0
+5:13,9
21. 19  Estonia
Lehtla, KadriKadri Lehtla
Talihärm, JohannaJohanna Talihärm
Zahkna, ReneRene Zahkna
Kõiv, KauriKauri Kõiv
1:14:31,7
17:58,9
18:16,5
19:04,3
19:12,0
0+7 1+6
0+0 0+2
0+3 0+1
0+2 0+0
0+2 1+3
+5:25,3
22. 14  Białoruś
Skardino, NadieżdaNadieżda Skardino
Kryuko, IrynaIryna Kryuko
Czapielin, UładzimirUładzimir Czapielin
Boczarnikow, SiergiejSiergiej Boczarnikow
1:14:52,7
16:50,3
19:00,7
19:29,2
19:32,5
3+9 1+8
0+0 0+2
2+3 0+1
0+3 1+3
1+3 0+2
+5:46,3
23. 16  Polska
Mąka, AnnaAnna Mąka
Mitoraj, KingaKinga Mitoraj
Szczurek, ŁukaszŁukasz Szczurek
Penar, RafałRafał Penar
1:16:04,7
17:56,3
18:14,0
19:35,9
20:18,5
0+2 1+8
0+0 0+1
0+1 1+3
0+0 0+2
0+1 0+2
+6:58,3
24. 21  Litwa
Kočergina, NatalijaNatalija Kočergina
Rasimovičiūtė-Brice, DianaDiana Rasimovičiūtė-Brice
Strolia, VytautasVytautas Strolia
Suslavičius, RokasRokas Suslavičius
LAP
18:41,3
18:21,7
0+4 3+6
0+1 1+3
0+1 0+0
0+2 2+3
25. 25  Łotwa
Bendika, BaibaBaiba Bendika
Juškāne, ŽannaŽanna Juškāne
Rastorgujevs, AndrejsAndrejs Rastorgujevs
Bricis, IlmārsIlmārs Bricis
LAP
17:21,4
20:24,7
3+6 0+5
0+1 0+0
3+3 0+2
0+2 0+3

Bibliografia[edytuj | edytuj kod]