Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2014 (eliminacje strefy CAVB)

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Eliminacje strefy CAVB do Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2014 odbywających się w Polsce rozegrane zostały w 2014 roku. Na mistrzostwa awansują 3 reprezentacje narodowe[1].

Losowanie[edytuj | edytuj kod]

Do kwalifikacji zgłoszono 44 reprezentacje narodowe (11 wycofało się przed rozpoczęciem), które rywalizowały w trzech rundach[2][3].

Runda Substrefowa
Strefa 1 (Grupa A) Strefa 2 (Grupa B) Strefa 2 (Grupa C) Strefa 3 (Grupa D)

 Algieria
 Libia
 Maroko
 Tunezja

 Republika Zielonego Przylądka
 Gambia
 Gwinea
 Senegal
 Sierra Leone

Złączona z grupą B

 Burkina Faso
 Ghana
 Wybrzeże Kości Słoniowej
 Liberia

Strefa 3 (Grupa E) Strefa 4 (Grupa F) Strefa 4 (Grupa G) Strefa 5 (Grupa H)

 Benin
 Niger
 Nigeria
 Togo

 Kamerun
 Republika Środkowoafrykańska
 Czad
 Kongo
 Demokratyczna Republika Konga
 Gabon

Złączona z grupą F

 Burundi
 Kenia
 Tanzania
 Uganda

Strefa 5 (Grupa I) Strefa 6 (Grupa J) Strefa 6 (Grupa K) Strefa 7 (Grupa L)

 Egipt
 Etiopia
 Rwanda
 Sudan

 Botswana
 Lesotho
 Mozambik
 Południowa Afryka
 Suazi

 Malawi
 Namibia
 Zambia
 Zimbabwe

 Komory
 Madagaskar
 Mauritius
 Seszele

Runda finałowa

Losowanie rundy finałowej odbyło się 9 października 2013 w Kairze. Trzy najwyżej sklasyfikowane zespoły w rankingu FIVB to jest Tunezja, Egipt i Kamerun zostały rozstawione najwyżej w trzech grupach[1].

Grupa T Grupa U Grupa V

 Kamerun
zwycięzca Strefy 1
zwycięzca Strefy 3
zwycięzca Strefy 5
drugi Strefy 4

 Egipt
zwycięzca Strefy 6
zwycięzca Strefy 2
drugi strefy 5
drugi strefy 6

 Tunezja
zwycięzca strefy 7
zwycięzca strefy 4
drugi strefy 2
drugi strefy 3

Runda substrefowa[edytuj | edytuj kod]

     gwarantowany udział w rundzie finałowej

     awans do rundy strefowej

Grupa A[edytuj | edytuj kod]

Algieria Chlef

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W (3:2)
P (2:3)
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1.  Tunezja 8 3 3 (1) 0 (0) 9 3 3,000 294 278 1,058
2.  Algieria 6 3 2 (1) 1 (1) 8 5 1,600 293 268 1,093
3.  Maroko 4 3 1 (0) 2 (1) 6 6 1,000 272 274 0,993
4.  Libia 0 3 0 (0) 3 (0) 0 9 0,000 194 233 0,833

Źródło: fivb.org
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. większa liczba wygranych meczów; 3. wyższy stosunek setów; 4. wyższy stosunek małych punktów.
Punktacja: 3:0 i 3:1 - 3 pkt; 3:2 - 2 pkt; 2:3 - 1 pkt; 1:3 i 0:3 - 0 pkt

Wyniki

Data Godzina Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 Widzów Raport
29.07 22:00 Tunezja  3:1  Maroko 25:16 18:25 25:22 33:31   1250 1
24:00 Algieria  3:0  Libia 25:20 25:19 25:16     1820 2
30.07 22:00 Libia  0:3  Tunezja 30:32 18:25 24:26     670 3
24:00 Maroko  2:3  Algieria 20:25 25:20 22:25 25:21 11:15 1800 4
31.07 22:00 Libia  0:3  Maroko 22:25 22:25 23:25     300 5
24:00 Algieria  2:3  Tunezja 27:29 25:21 25:20 23:25 12:15 1600 6

Grupa B[edytuj | edytuj kod]

Republika Zielonego Przylądka Praia

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W (3:2)
P (2:3)
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1.  Republika Zielonego Przylądka 5 2 2 (1) 0 (0) 6 2 3,000 180 150 1,200
2.  Senegal 4 3 1 (0) 2 (1) 5 3 1,667 182 149 1,221
3.  Sierra Leone 0 1 0 (0) 1 (0) 0 6 0,000 87 150 0,580

Źródło: fivb.org
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. większa liczba wygranych meczów; 3. wyższy stosunek setów; 4. wyższy stosunek małych punktów.
Punktacja: 3:0 i 3:1 - 3 pkt; 3:2 - 2 pkt; 2:3 - 1 pkt; 1:3 i 0:3 - 0 pkt

Wyniki

Data Godzina Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 Widzów Raport
04.07 19:30 Sierra Leone  0:3  Republika Zielonego Przylądka 11:25 12:25 20:25     700 1
05.07 19:30 Senegal  3:0  Sierra Leone 25:16 25:14 25:14     300 2
06.07 19:30 Republika Zielonego Przylądka  3:2  Senegal 25:20 18:25 20:25 25:22 17:15 1200 3

Grupa D[edytuj | edytuj kod]

Burkina Faso Wagadugu

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W (3:2)
P (2:3)
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1.  Ghana 4 2 1 (0) 1 (1) 5 3 1,667 174 163 1,067
2.  Burkina Faso 3 2 1 (1) 1 (1) 5 5 1,000 204 210 0,971
3.  Wybrzeże Kości Słoniowej 2 2 1 (1) 1 (0) 3 5 0,600 172 177 0,972

Źródło: fivb.org
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. większa liczba wygranych meczów; 3. wyższy stosunek setów; 4. wyższy stosunek małych punktów.
Punktacja: 3:0 i 3:1 - 3 pkt; 3:2 - 2 pkt; 2:3 - 1 pkt; 1:3 i 0:3 - 0 pkt

Wyniki

Data Godzina Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 Widzów Raport
24.07 18:30 Ghana  2:3  Burkina Faso 15:25 25:17 20:25 25:19 14:16 200 1
25.07 18:30 Wybrzeże Kości Słoniowej  0:3  Ghana 22:25 18:25 21:25       2
26.07 18:30 Burkina Faso  2:3  Wybrzeże Kości Słoniowej 21:25 25:23 20:25 25:23 11:15 200 3

Grupa E[edytuj | edytuj kod]

Nigeria Abudża

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W (3:2)
P (2:3)
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1.  Nigeria 5 2 2 (1) 0 (0) 6 2 3,000 182 155 1,174
2.  Niger 4 2 1 (0) 1 (1) 5 3 1,667 176 166 1,060
3.  Togo 0 2 0 (0) 2 (0) 0 6 0,000 113 150 0,753

Źródło: fivb.org
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. większa liczba wygranych meczów; 3. wyższy stosunek setów; 4. wyższy stosunek małych punktów.
Punktacja: 3:0 i 3:1 - 3 pkt; 3:2 - 2 pkt; 2:3 - 1 pkt; 1:3 i 0:3 - 0 pkt

Wyniki

Data Godzina Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 Widzów Raport
23.07 19:00 Niger  3:0  Togo 25:18 25:21 25:20       1
24.07 19:00 Niger  2:3  Nigeria 20:25 25:21 19:25 25:21 12:15   2
25.07 19:00 Togo  0:3  Nigeria 18:25 21:25 15:25       3

Grupa F[edytuj | edytuj kod]

Czad Ndżamena

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W (3:2)
P (2:3)
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1.  Kamerun 9 3 3 (0) 0 (0) 9 0 MAX 225 169 1,331
2.  Kongo 6 3 2 (0) 1 (0) 6 5 1,200 244 243 1,004
3.  Czad 2 3 1 (1) 2 (0) 4 8 0,500 255 272 0,938
3.  Gabon 1 3 0 (0) 3 (1) 3 9 0,333 237 277 0,856

Źródło: fivb.org
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. większa liczba wygranych meczów; 3. wyższy stosunek setów; 4. wyższy stosunek małych punktów.
Punktacja: 3:0 i 3:1 - 3 pkt; 3:2 - 2 pkt; 2:3 - 1 pkt; 1:3 i 0:3 - 0 pkt

Wyniki

Data Godzina Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 Widzów Raport
04.07 14:00 Kamerun  3:0  Gabon 25:12 25:16 25:21     300 1
17:00 Kongo  3:1  Czad 26:24 18:25 25:21 25:13   1000 2
05.07 15:00 Gabon  1:3  Kongo 18:25 22:25 25:19 20:25   200 3
17:00 Czad  0:3  Kamerun 23:25 22:25 19:25     1100 4
06.07 15:00 Kamerun  3:0  Kongo 25:20 25:17 25:19     400 5
17:00 Czad  3:2  Gabon 25:19 23:25 25:21 20:25 15:13 1300 6

Grupa H[edytuj | edytuj kod]

Uganda Kampala

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W (3:2)
P (2:3)
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1.  Kenia 9 3 3 (0) 0 (0) 9 0 MAX 225 149 1,510
2.  Uganda 6 3 2 (0) 1 (0) 6 5 1,200 254 235 1,081
3.  Burundi 3 3 1 (0) 2 (0) 4 6 0,667 205 229 0,895
3.  Tanzania 0 3 0 (0) 3 (0) 1 9 0,111 175 246 0,711

Źródło: fivb.org
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. większa liczba wygranych meczów; 3. wyższy stosunek setów; 4. wyższy stosunek małych punktów.
Punktacja: 3:0 i 3:1 - 3 pkt; 3:2 - 2 pkt; 2:3 - 1 pkt; 1:3 i 0:3 - 0 pkt

Wyniki

Data Godzina Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 Widzów Raport
25.07 17:00 Kenia  3:0  Tanzania 25:13 25:21 25:15     400 1
19:30 Burundi  1:3  Uganda 25:23 19:25 11:25 29:31   700 2
26.07 17:00 Tanzania  0:3  Burundi 13:25 20:25 17:25     300 3
19:30 Uganda  0:3  Kenia 16:25 22:25 16:25     790 4
27.07 17:00 Kenia  3:0  Burundi 25:14 25:15 25:17     250 5
19:30 Uganda  3:1  Tanzania 25:20 25:16 21:25 25:15   650 6

Grupa I[edytuj | edytuj kod]

Rwanda Kigali

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W (3:2)
P (2:3)
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1.  Egipt 6 2 2 (0) 0 (0) 6 1 6,000 180 165 1,091
2.  Rwanda 0 2 0 (0) 2 (0) 1 6 0,167 165 180 0,917

Źródło: fivb.org
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. większa liczba wygranych meczów; 3. wyższy stosunek setów; 4. wyższy stosunek małych punktów.
Punktacja: 3:0 i 3:1 - 3 pkt; 3:2 - 2 pkt; 2:3 - 1 pkt; 1:3 i 0:3 - 0 pkt

Wyniki

Data Godzina Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 Widzów Raport
25.06 19:00 Egipt  3:0  Rwanda 25:23 28:26 31:29     3000 1
26.06 19:00 Rwanda  1:3  Egipt 25:21 21:25 23:25 18:25   3000 2

Grupa J[edytuj | edytuj kod]

Mozambik Maputo

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W (3:2)
P (2:3)
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1.  Botswana 9 3 3 (0) 0 (0) 9 1 9,000 254 180 1,411
2.  Mozambik 6 3 2 (0) 1 (0) 7 4 1,750 248 228 1,088
3.  Lesotho 3 3 1 (0) 2 (0) 4 7 0,571 218 250 0,872
3.  Suazi 0 3 0 (0) 3 (0) 1 9 0,111 181 243 0,745

Źródło: fivb.org
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. większa liczba wygranych meczów; 3. wyższy stosunek setów; 4. wyższy stosunek małych punktów.
Punktacja: 3:0 i 3:1 - 3 pkt; 3:2 - 2 pkt; 2:3 - 1 pkt; 1:3 i 0:3 - 0 pkt

Wyniki

Data Godzina Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 Widzów Raport
03.07 14:00 Botswana  3:0  Suazi 25:16 25:18 25:14     101 1
20:00 Lesotho  1:3  Mozambik 14:25 17:25 25:19 16:25   205 2
04.07 14:00 Botswana  3:0  Lesotho 25:21 25:16 25:16     321 3
20:00 Suazi  0:3  Mozambik 17:25 18:25 17:25     108 4
06.07 14:00 Lesotho  3:1  Suazi 18:25 25:18 25:20 25:18   101 5
20:00 Mozambik  1:3  Botswana 19:25 15:25 31:29 20:25 14:25 550 6

Grupa K[edytuj | edytuj kod]

Malawi Lilongwe

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W (3:2)
P (2:3)
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1.  Zambia 8 3 3 (1) 0 (0) 9 2 4,500 256 209 1,225
2.  Zimbabwe 7 3 2 (0) 1 (1) 8 5 1,600 294 256 1,148
3.  Namibia 3 3 1 (0) 2 (0) 4 6 0,667 207 216 0,958
3.  Malawi 0 3 0 (0) 3 (0) 1 9 0,111 174 250 0,696

Źródło: fivb.org
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. większa liczba wygranych meczów; 3. wyższy stosunek setów; 4. wyższy stosunek małych punktów.
Punktacja: 3:0 i 3:1 - 3 pkt; 3:2 - 2 pkt; 2:3 - 1 pkt; 1:3 i 0:3 - 0 pkt

Wyniki

Data Godzina Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 Widzów Raport
23.07 18:00 Malawi  1:3  Zimbabwe 11:25 13:25 25:23 25:27   1000 1
20:00 Namibia  0:3  Zambia 16:25 21:25 19:25     2000 2
24.07 14:00 Zimbabwe  2:3  Zambia 25:18 19:25 20:25 25:23 13:15 2000 3
16:00 Malawi  0:3  Namibia 15:25 13:25 21:25     300 4
25.07 16:00 Namibia  1:3  Zimbabwe 25:14 14:25 11:25 26:28     5
18:00 Zambia  3:0  Malawi 25:12 25:19 25:20     700 6

Grupa L[edytuj | edytuj kod]

Seszele Victoria

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W (3:2)
P (2:3)
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1.  Seszele 6 2 2 (0) 0 (0) 6 0 MAX 150 111 1,351
2.  Mauritius 0 2 0 (0) 2 (0) 0 6 0,000 111 150 0,740

Źródło: fivb.org
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. większa liczba wygranych meczów; 3. wyższy stosunek setów; 4. wyższy stosunek małych punktów.
Punktacja: 3:0 i 3:1 - 3 pkt; 3:2 - 2 pkt; 2:3 - 1 pkt; 1:3 i 0:3 - 0 pkt

Wyniki

Data Godzina Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 Widzów Raport
26.06 19:00 Seszele  3:0  Mauritius 25:22 25:13 25:19     1100 1
27.06 18:00 Mauritius  0:3  Seszele 20:25 18:25 19:25     700 2

Runda strefowa[edytuj | edytuj kod]

     gwarantowany udział w rundzie finałowej

     awans do rundy finałowej

Grupa M[edytuj | edytuj kod]

Tunezja Radis

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W (3:2)
P (2:3)
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1.  Tunezja 5 2 2 (1) 0 (0) 6 3 2,000 204 175 1,166
2.  Algieria 3 2 1 (0) 1 (0) 4 3 1,333 162 157 1,032
3.  Maroko 1 2 0 (0) 2 (1) 2 6 0,333 147 181 0,812

Źródło: fivb.org
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. większa liczba wygranych meczów; 3. wyższy stosunek setów; 4. wyższy stosunek małych punktów.
Punktacja: 3:0 i 3:1 - 3 pkt; 3:2 - 2 pkt; 2:3 - 1 pkt; 1:3 i 0:3 - 0 pkt

Wyniki

Data Godzina Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 Widzów Raport
20.11 18:00 Maroko  2:3  Tunezja 25:21 14:25 16:25 25:20 8:15   1
21.11 18:00 Algieria  3:0  Maroko 25:20 25:23 25:16     100 2
22.11 18:00 Tunezja  3:1  Algieria 25:15 25:22 21:25 27:25     3

Grupa O[edytuj | edytuj kod]

Niger Niamey

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W (3:2)
P (2:3)
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1.  Nigeria 9 3 3 (0) 0 (0) 9 1 9,000 253 210 1,205
2.  Niger 5 3 2 (1) 1 (0) 6 6 1,000 254 242 1,050
3.  Ghana 4 3 1 (0) 2 (1) 6 6 1,000 258 242 1,066
3.  Burkina Faso 0 3 0 (0) 3 (0) 1 9 0,111 175 246 0,711

Źródło: fivb.org
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. większa liczba wygranych meczów; 3. wyższy stosunek setów; 4. wyższy stosunek małych punktów.
Punktacja: 3:0 i 3:1 - 3 pkt; 3:2 - 2 pkt; 2:3 - 1 pkt; 1:3 i 0:3 - 0 pkt

Wyniki

Data Godzina Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 Widzów Raport
24.10 15:30 Burkina Faso  0:3  Ghana 15:25 21:25 10:25       1
17:00 Nigeria  3:0  Niger 25:22 25:21 25:22       2
25.10 15:30 Ghana  1:3  Nigeria 19:25 25:21 27:29 17:25     3
17:00 Niger  3:1  Burkina Faso 27:25 16:25 25:11 25:11     4
26.10 15:30 Burkina Faso  0:3  Nigeria 26:28 20:25 11:25       5
17:00 Ghana  2:3  Niger 22:25 25:17 14:25 25:14 9:15   6

Grupa P[edytuj | edytuj kod]

Kongo Brazzaville

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W (3:2)
P (2:3)
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1.  Kamerun 8 3 3 (1) 0 (0) 9 3 3,000 218 212 1,028
2.  Kongo 7 3 2 (0) 1 (1) 8 3 2,667 240 206 1,165
3.  Gabon 2 3 1 (1) 2 (0) 4 8 0,500 235 283 0,830
3.  Czad 1 3 0 (0) 3 (1) 2 9 0,222 207 261 0,793

Źródło: fivb.org
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. większa liczba wygranych meczów; 3. wyższy stosunek setów; 4. wyższy stosunek małych punktów.
Punktacja: 3:0 i 3:1 - 3 pkt; 3:2 - 2 pkt; 2:3 - 1 pkt; 1:3 i 0:3 - 0 pkt

Wyniki

Data Godzina Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 Widzów Raport
07.11 16:00 Kamerun  3:1  Gabon 25:13 25:23 23:25 25:15     1
18:00 Czad  0:3  Kongo 18:25 12:25 21:25       2
08.11 16:00 Kamerun  3:0  Czad 25:19 25:10 25:17       3
18:00 Gabon  0:3  Kongo 23:25 14:25 11:25       4
09.11 16:00 Czad  2:3  Gabon 25:21 25:22 26:28 22:25 12:15   5
18:00 Kongo  2:3  Kamerun 26:24 11:25 20:25 25:18 8:15   6

Grupa Q[edytuj | edytuj kod]

Rwanda Kigali

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W (3:2)
P (2:3)
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1.  Egipt 11 4 4 (1) 0 (0) 12 3 4,000 363 286 1,269
2.  Rwanda 8 4 3 (1) 1 (0) 10 5 2,000 344 320 1,075
3.  Kenia 8 4 2 (0) 2 (2) 10 6 1,667 357 351 1,017
4.  Uganda 3 4 1 (0) 3 (0) 3 9 0,333 252 282 0,894
5.  Burundi 0 4 0 (0) 4 (0) 0 12 0,000 229 306 0,748

Źródło: fivb.org
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. większa liczba wygranych meczów; 3. wyższy stosunek setów; 4. wyższy stosunek małych punktów.
Punktacja: 3:0 i 3:1 - 3 pkt; 3:2 - 2 pkt; 2:3 - 1 pkt; 1:3 i 0:3 - 0 pkt

Wyniki

Data Godzina Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 Widzów Raport
26.11 16:00 Egipt  3:2  Kenia 23:25 25:20 25:17 19:25 15:13   1
18:00 Burundi  0:3  Rwanda 23:25 17:25 13:25       2
27.11 16:00 Uganda  3:0  Burundi 25:21 25:19 25:17       3
18:00 Rwanda  1:3  Egipt 33:31 23:25 14:25 16:25     4
28.11 16:00 Egipt  3:0  Uganda 25:15 25:22 25:16       5
18:00 Kenia  2:3  Rwanda 18:25 20:25 25:21 25:22 13:15   6
29.11 16:00 Uganda  0:3  Kenia 23:25 23:25 18:25       7
18:00 Burundi  0:3  Egipt 16:25 14:25 17:25       8
30.11 16:00 Kenia  3:0  Burundi 25:23 31:29 25:20       9
18:00 Rwanda  3:0  Uganda 25:18 25:23 25:19       10

Grupa R[edytuj | edytuj kod]

Botswana Molepolole

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W (3:2)
P (2:3)
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1.  Botswana 15 5 5 (0) 0 (0) 15 1 15,000 396 279 1,419
2.  Zambia 8 5 3 (1) 2 (0) 9 8 1,125 356 371 0,960
3.  Zimbabwe 8 5 3 (1) 2 (0) 10 9 1,111 405 408 0,993
4.  Lesotho 8 5 2 (0) 3 (2) 10 9 1,111 403 483 0,834
5.  Mozambik 3 5 1 (1) 4 (1) 7 14 0,500 437 478 0,914
6.  Namibia 3 5 1 (0) 4 (0) 3 13 0,231 308 386 0,798

Źródło: fivb.org
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. większa liczba wygranych meczów; 3. wyższy stosunek setów; 4. wyższy stosunek małych punktów.
Punktacja: 3:0 i 3:1 - 3 pkt; 3:2 - 2 pkt; 2:3 - 1 pkt; 1:3 i 0:3 - 0 pkt

Wyniki

Data Godzina Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 Widzów Raport
8.10 12:00 Lesotho  2:3  Zimbabwe 25:10 13:25 25:18 23:25 10:15   1
16:00 Mozambik  0:3  Botswana 17:25 16:25 18:25       2
18:00 Namibia  0:3  Zambia 21:25 18:25 16:25       3
9.10 13:00 Zimbabwe  3:0  Namibia 25:19 25:18 25:15       4
15:30 Botswana  3:0  Lesotho 25:18 25:17 25:19       5
18:00 Zambia  3:2  Mozambik 27:25 17:25 19:25 25:18 15:11   6
10.10 13:00 Zimbabwe  0:3  Zambia 18:25 21:25 22:25       7
15:30 Botswana  3:0  Namibia 25:18 25:19 25:18       8
18:00 Lesotho  2:3  Mozambik 20:25 25:20 25:22 20:25 13:15   9
11.10 13:00 Mozambik  1:3  Zimbabwe 18:25 24:26 27:25 20:25     10
15:30 Namibia  0:3  Lesotho 10:25 22:25 18:25       11
18:00 Zambia  0:3  Botswana 12:25 10:25 23:25       12
12.10 11:00 Lesotho  3:0  Zambia 25:20 25:19 25:19       13
13:30 Mozambik  1:3  Namibia 22:25 18:25 25:21 21:25     14
16:00 Botswana  3:1  Zimbabwe 21:25 25:14 25:16 25:19     15

Grupa S[edytuj | edytuj kod]

Mauritius Vacoas-Phoenix

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W (3:2)
P (2:3)
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1.  Seszele 2 1 1 (1) 0 (0) 3 2 1,500 111 90 1,233
2.  Mauritius 1 1 0 (0) 1 (1) 2 3 0,667 90 111 0,811

Źródło: fivb.org
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. większa liczba wygranych meczów; 3. wyższy stosunek setów; 4. wyższy stosunek małych punktów.
Punktacja: 3:0 i 3:1 - 3 pkt; 3:2 - 2 pkt; 2:3 - 1 pkt; 1:3 i 0:3 - 0 pkt

Wynik

Data Godzina Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 Widzów Raport
6.10 18:00 Mauritius  2:3  Seszele 25:23 25:23 15:25 16:25 9:15   1

Runda finałowa[edytuj | edytuj kod]

     kwalifikacja do MŚ

Grupa T[edytuj | edytuj kod]

Kamerun Jaunde

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W (3:2)
P (2:3)
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1.  Kamerun 9 4 3 (0) 1 (0) 10 4 2,500 332 274 1,212
2.  Algieria 9 4 3 (0) 1 (0) 9 4 2,250 308 255 1,208
3.  Rwanda 9 4 3 (0) 1 (0) 9 6 1,500 346 315 1,098
4.  Nigeria 3 4 1 (0) 3 (0) 6 10 0,600 322 361 0,892
5.  Gabon 0 4 0 (0) 4 (0) 2 12 0,167 243 346 0,702

Źródło: fivb.org
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. większa liczba wygranych meczów; 3. wyższy stosunek setów; 4. wyższy stosunek małych punktów.
Punktacja: 3:0 i 3:1 - 3 pkt; 3:2 - 2 pkt; 2:3 - 1 pkt; 1:3 i 0:3 - 0 pkt

Wynik

Data Godzina Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 Widzów Raport
13.02 15:00 Rwanda  0:3  Algieria 23:25 12:25 19:25       1
18:00 Nigeria  1:3  Kamerun 11:25 25:22 18:25 19:25     2
14.02 15:00 Gabon  1:3  Nigeria 25:22 20:25 11:25 16:25     3
18:00 Kamerun  1:3  Rwanda 20:25 20:25 25:22 17:25     4
15.02 15:00 Rwanda  3:1  Gabon 25:15 25:19 24:26 25:17     5
18:00 Algieria  0:3  Kamerun 26:28 21:25 15:25       6
16.02 15:00 Gabon  0:3  Algieria 21:25 21:25 10:25       7
18:00 Nigeria  1:3  Rwanda 23:25 16:25 25:21 17:25     8
16.02 15:00 Algieria  3:1  Nigeria 25:17 25:14 21:25 25:15     9
18:00 Kamerun  3:0  Gabon 25:11 25:14 25:17       10

Grupa U[edytuj | edytuj kod]

Kenia Nairobi

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W (3:2)
P (2:3)
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1.  Egipt 12 4 4 (0) 0 (0) 12 1 12,000 320 219 1,461
2.  Kenia 8 4 3 (1) 1 (0) 10 5 2,000 359 299 1,201
3.  Botswana 7 4 2 (0) 2 (1) 8 7 1,143 328 323 1,015
4.  Republika Zielonego Przylądka 3 4 1 (0) 3 (0) 4 10 0,400 283 348 0,813
5.  Zambia 0 4 0 (0) 4 (0) 1 12 0,083 232 333 0,697

Źródło: fivb.org
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. większa liczba wygranych meczów; 3. wyższy stosunek setów; 4. wyższy stosunek małych punktów.
Punktacja: 3:0 i 3:1 - 3 pkt; 3:2 - 2 pkt; 2:3 - 1 pkt; 1:3 i 0:3 - 0 pkt

Wynik

Data Godzina Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 Widzów Raport
6.02 14:00 Kenia  3:0  Republika Zielonego Przylądka 25:14 25:17 25:15       1
16:00 Zambia  0:3  Botswana 11:25 19:25 18:25       2
7.02 14:00 Republika Zielonego Przylądka  3:1  Zambia 25:21 31:29 27:29 25:21     3
16:00 Egipt  3:1  Kenia 25:21 25:22 20:25 25:20     4
8.02 14:00 Zambia  0:3  Egipt 13:25 15:25 15:25       5
16:00 Botswana  3:1  Republika Zielonego Przylądka 25:22 23:25 25:17 25:21     6
9.02 14:00 Egipt  3:0  Botswana 25:16 25:19 25:9       7
16:00 Kenia  3:0  Zambia 25:15 25:15 25:17       8
10.02 14:00 Botswana  2:3  Kenia 28:26 15:25 26:24 25:27 17:19   9
16:00 Republika Zielonego Przylądka  0:3  Egipt 14:25 14:25 16:25       10

Grupa V[edytuj | edytuj kod]

Tunezja Tunis

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W (3:2)
P (2:3)
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1.  Tunezja 12 4 4 (0) 0 (0) 12 0 MAX 320 219 1,461
2.  Kongo 8 4 3 (1) 1 (0) 10 5 2,000 359 299 1,201
3.  Seszele 7 4 2 (0) 2 (1) 8 7 1,143 328 323 1,015
4.  Niger 3 4 1 (0) 3 (0) 4 10 0,400 283 348 0,813
5.  Senegal 0 4 0 (0) 4 (0) 1 12 0,083 232 333 0,697

Źródło: fivb.org
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. większa liczba wygranych meczów; 3. wyższy stosunek setów; 4. wyższy stosunek małych punktów.
Punktacja: 3:0 i 3:1 - 3 pkt; 3:2 - 2 pkt; 2:3 - 1 pkt; 1:3 i 0:3 - 0 pkt

Wynik

Data Godzina Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Set 1 Set 2 Set 3 Set 4 Set 5 Widzów Raport
3.03 14:00 Senegal  1:3  Seszele 16:25 25:18 22:25 19:25   100 1
16:00 Niger  0:3  Tunezja 16:25 13:25 12:25     250 2
4.03 14:00 Kongo  3:2  Niger 25:17 35:37 14:25 25:17 15:12 100 3
16:00 Tunezja  3:0  Senegal 25:16 25:7 25:17     170 4
5.03 14:00 Senegal  0:3  Kongo 16:25 16:25 16:25     120 5
16:00 Seszele  0:3  Tunezja 19:25 10:25 16:25     160 6
6.03 14:00 Kongo  3:0  Seszele 25:21 25:23 25:16     80 7
16:00 Niger  3:1  Senegal 25:19 25:12 21:25 25:14   120 8
7.03 14:00 Seszele  3:0  Niger 28:26 25:19 26:24     70 9
16:00 Tunezja  3:0  Kongo 25:11 25:17 25:17     160 10

Przypisy[edytuj | edytuj kod]

  1. a b Organizacja i losowanie rundy finałowej (ang.). cavb.org, 2013-10-09. [dostęp 2013-10-09].
  2. System rozgrywania kwalifikacji w strefie CAVB (ang.). cavb.org, 2013-06-03. [dostęp 2012-06-12].
  3. Organizacja i terminarz rozgrywek rundy substrefowej (ang.). cavb.org, 2013-06-12. [dostęp 2012-06-12].