Mistrzostwa Azji Juniorów Młodszych w Lekkoatletyce 2015

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

1. Mistrzostwa Azji Juniorów Młodszych w Lekkoatletyce – zawody lekkoatletyczne dla zawodników do lat 18, które odbyły się na stadionie Qatar SC Stadium w Doha w Katarze między 8 i 11 maja 2015.

Rezultaty[edytuj | edytuj kod]

Mężczyźni
Konkurencja: Gold medal asia.svg 1. miejsce Rezultat
Bieg na 100 m Chińskie Tajpej Shen Yu-Sen 10,48
Bieg na 200 m Chińskie Tajpej Shen Yu-Sen 21,69
Bieg na 400 m Chińska Republika Ludowa Wu Yuang 47,55
Bieg na 800 m Indie Beant Singh 1:52,26
Bieg na 1500 m Chińska Republika Ludowa Huang Peng 4:05,85
Bieg na 3000 m Indie Tadvi Kisan Narshi 8:26,24
Bieg na 110 m przez płotki (91,4 cm) Kuwejt Fares Khaled Al-Said 13,92
Bieg na 400 m przez płotki (84 cm) Tajlandia Witthawat Thumcha 52,45
Bieg na 2000 m z przeszkodami Katar Mohamed Khamis Saifeldin 5:54,34
Chód na 10 000 m Chińska Republika Ludowa Zhang Jun 44:00,87
Skok wzwyż Chińska Republika Ludowa Ding Shuo 2,15
Skok o tyczce Chińskie Tajpej Yao Wen-Yeh 4,90
Skok w dal Korea Południowa Kim Yeong-bin 7,49
Trójskok Pakistan Muhammad Afzal 15,44 NJR
Pchnięcie kulą (5 kg) Chińskie Tajpej Ma Hao-Wen 19,43
Rzut dyskiem (1,5 kg) Iran Sajjad Hassan Zare 53,06
Rzut młotem (5 kg) Chińska Republika Ludowa Xu Wenjie 75,15
Rzut oszczepem (700 g) Uzbekistan Vladislav Polyunin 79,11 WYL
Kobiety
Konkurencja: Gold medal southamerica.svg 1. miejsce Rezultat
Bieg na 100 m Hongkong Poon Hang Wai 12,27
Bieg na 200 m Chińska Republika Ludowa Huang Jiaxin 24,67
Bieg na 400 m Bahrajn Salwa Eid Naser 53,02 WYL
Bieg na 800 m Kirgistan Arina Kleszczukowa 2:14,73
Bieg na 1500 m Bahrajn Dalilah Abdelkadir Gosa 4:19,95
Bieg na 3000 m Bahrajn Fatuma Jawaro 9:30,17
Bieg na 100 m przez płotki (76,2 cm) Chińska Republika Ludowa Deng Xuelin 13,62
Bieg na 400 m przez płotki Sri Lanka Yamani Dulanjali 61,27 NJR
Bieg na 2000 m z przeszkodami Chińska Republika Ludowa Tian Wanhua 7:01,06
Chód na 5000 m Chińska Republika Ludowa Ma Zhenxia 23:45,19
Skok wzwyż Uzbekistan Safina Sadullayeva 1,74
Skok o tyczce Kazachstan Anna Daniłowska 3,70
Skok w dal Japonia Kanae Sugimura 5,90
Trójskok Kazachstan Marija Owczinnikowa 12,81
Pchnięcie kulą (3 kg) Chińska Republika Ludowa Liu Ziyue 16,08
Rzut dyskiem Chińska Republika Ludowa Dong Xiaocen 45,58
Rzut młotem (3 kg) Chińska Republika Ludowa Shang Ningyu 66,59
Rzut oszczepem (500 g) Chińska Republika Ludowa Yu Yuzhen 61,97 WYL
Siedmiobój Chińska Republika Ludowa Zhou Jingjing 5000 pkt.

Zobacz też[edytuj | edytuj kod]

Bibliografia[edytuj | edytuj kod]