Mistrzostwa Europy U-21 w Piłce Nożnej 2021 (eliminacje)

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Eliminacje do Mistrzostw Europy U-21 w piłce nożnej rozpoczęły się 18 marca 2019, a zakończyły się 17 listopada 2020. Eliminacje mają na celu wyłonienie czternastu drużyn, które obok gospodarzy reprezentacji Węgier oraz Słowenii zagrają w turnieju finałowym. Piłkarze urodzeni po 1 stycznia 1998 roku są dopuszczeni do gry.

Format eliminacji[edytuj | edytuj kod]

Pierwotny plan eliminacji zakładał zakończenie rywalizacji w grupach do 13 października 2020 roku. 9 zwycięzców grup i najlepszy zespół z drugiego miejsca miały bezpośrednio awansować do turnieju. Pozostałe 8 drużyn z drugich miejsc rywalizowałoby w dwumeczu, zaplanowanym na listopad 2020 roku. o pozostałe 4 miejsca na turnieju[1]. Ze względu na pandemie COVID-19 spotkania zaplanowane na marzec 2020 roku nie odbyły się, w związku z czym UEFA musiała wyznaczyć nowe terminy rywalizacji. Zrezygnowano z rozgrywania baraży, a awans na mistrzostwa uzyska 9 zwycięzców grup i 5 najlepszych drużyn z drugich miejsc[2].

Losowanie grup[edytuj | edytuj kod]

Do udziału w eliminacjach zgłosiły się 53 federacje krajowe, czyli wszystkie z wyjątkiem: Węgier i Słowenii, które są gospodarzami turnieju finałowego. Drużyny zostały podzielone na pięć koszyków po dziewięć reprezentacji i jeden koszyk ośmiozespołowy. W pierwszych ośmiu grupach znalazło się po jednej drużynie z koszyków A-F, a w ostatniej tylko drużyny z koszyków A-E[3]. Ze względów politycznych w jednej grupie nie mogły znaleźć się reprezentacje Hiszpanii i Gibraltaru oraz Serbii i Kosowa. Losowanie zostało przeprowadzone dnia 11 grudnia 2018 w Nyonie.

Koszyk A
 Niemcy U-21
 Anglia U-21
 Hiszpania U-21
 Portugalia U-21
 Dania U-21
 Francja U-21
 Włochy U-21
 Serbia U-21
 Chorwacja U-21
Koszyk B
 Austria U-21
 Szwecja U-21
 Belgia U-21
 Słowacja U-21
 Polska U-21
 Rumunia U-21
 Czechy U-21
 Holandia U-21
 Izrael U-21
Koszyk C
 Grecja U-21
 Ukraina U-21
 Norwegia U-21
 Rosja U-21
 Turcja U-21
 Islandia U-21
 Walia U-21
 Szwajcaria U-21
 Czarnogóra U-21
Koszyk D
 Bułgaria U-21
 Finlandia U-21
 Irlandia U-21
 Gruzja U-21
 Kosowo U-21
 Szkocja U-21
 Macedonia Północna U-21
 Białoruś U-21
 Bośnia i Hercegowina U-21
Koszyk E
 Irlandia Północna U-21
 Albania U-21
 Mołdawia U-21
 Litwa U-21
 Kazachstan U-21
 Łotwa U-21
 Azerbejdżan U-21
 Armenia U-21
 Cypr U-21
Koszyk F
 Luksemburg U-21
 Malta U-21
 Estonia U-21
 Wyspy Owcze U-21
 Gibraltar U-21
 Andora U-21
 San Marino U-21
 Liechtenstein U-21

Faza grupowa[edytuj | edytuj kod]

W przypadku równej liczby punktów, zespoły są klasyfikowane według następujących zasad.

  1. liczba punktów zdobytych w meczach między tymi drużynami,
  2. różnica bramek strzelonych w meczach tych drużyn,
  3. bramki zdobyte w meczach tych drużyn,
  4. bramki na wyjeździe zdobyte w meczach tych drużyn,
  5. jeśli więcej niż dwie drużyny miały identyczny dorobek i po zastosowaniu powyższych zasad wciąż co najmniej dwie drużyny mają identyczny dorobek, powyższe zasady stosuje się ponownie tylko dla zainteresowanych drużyn,
  6. różnica bramek we wszystkich meczach grupowych,
  7. liczba strzelonych bramek we wszystkich meczach grupowych,
  8. liczba strzelonych bramek we wszystkich meczach wyjazdowych,
  9. liczba wygranych meczów w fazie grupowej,
  10. liczba wygranych meczów wyjazdowych w fazie grupowej,
  11. liczba kar indywidualnych we wszystkich meczach (1 punkt za żółtą kartkę, 3 punkty za czerwoną kartkę (również tą za dwie żółte kartki)),
  12. pozycja w rankingu UEFA.

Dodatkowo ze względu na pandemię COVID-19 wprowadzono dodatkowe regulacje dotyczące rozegranych meczów[4]:

  1. Jeśli drużyna nie jest w stanie wystawić 13 zawodników do meczu (w tym 1 bramkarza) i nie ma możliwości przełożenia spotkania, drużyna ta zostaje ukarana walkowerem 0:3.
  2. Jeśli UEFA zdecyduje, że mecz nie może się odbyć z winy obu drużyn, bądź żadnej z drużyn, UEFA może zdecydować o losowaniu wyniku meczu przez pracownika UEFA. Możliwe wyniki to 1:0 dla gospodarzy, 0:1 dla gości, 0:0 remis.

Legenda do tabelek

awans do Mistrzostw Europy
  • Pkt – ilość punktów
  • M – liczba meczów
  • W – wygrane
  • R – remisy
  • P – porażki
  • Br+ – bramki zdobyte
  • Br- – bramki stracone
  • +/- – różnica bramek

Grupa 1[edytuj | edytuj kod]

Reprezentacja M W R P Br+ Br- +/- Pkt.
 Włochy U-21 (A) 10 7 1 1 27 5 +22 25
 Islandia U-21 10 7 0 3 19 12 +7 21
 Irlandia U-21 10 6 1 3 15 8 +7 19
 Szwecja U-21 10 6 0 4 31 12 +19 18
 Armenia U-21 10 1 0 9 4 33 -29 3[i]
 Luksemburg U-21 10 1 0 9 3 29 -26 3[i]
  1. a b Miejsca określono na podstawie różnicy bramek w meczach bezpośrednich: Armenia - +1, Luksemburg - -1.
24 marca 2019
18:00 CET
Irlandia U-21 
Idah Gol 34'68'
Farrugia Gol 38'
3:0  Luksemburg U-21 Tallaght Stadium, Dublin
Widzów: 4 772
Sędzia: Cypr Timoteos Christofi

6 września 2019
19:00 CET
Islandia U-21 
3:0  Luksemburg U-21 Víkingsvöllur, Reykjavík
Widzów: 412
Sędzia: Łotwa Aleksandrs Anufrijevs
6 września 2019
21:00 CET
Irlandia U-21 
Parrott Gol 31'
1:0  Armenia U-21 Tallaght Stadium, Dublin
Widzów: 3 658
Sędzia: Malta Fyodor Zammit

9 września 2019
19:00 CET
Islandia U-21 
6:1  Armenia U-21
Melkonjan Gol 60'
Víkingsvöllur, Reykjavík
Widzów: 335
Sędzia: Chorwacja Igor Pajac

10 września 2019
18:30 CET
Włochy U-21 
Locatelli Gol 9' (k.)
Kean Gol 37' (k.)
Sottil Gol 62'
Tumminello Gol 68'
Scamacca Gol 77'
5:0  Luksemburg U-21 Stadio Teofilo Patini, Castel di Sangro
Widzów: 5 000
Sędzia: Dania Peter Kjaesgaard
10 września 2019
18:30 CET
Szwecja U-21 
Svanberg Gol 19'
1:3  Irlandia U-21
Parrott Gol 69'90+2'
Masterson Gol 87'
Guldfågeln Arena, Kalmar
Widzów: 4 078
Sędzia: Słowenia Rade Obrenovic

10 października 2019
21:05 CET
Irlandia U-21  0:0  Włochy U-21 Tallaght Stadium, Dublin
Widzów: 7 231
Sędzia: Niemcy Sascha Stegemann

11 października 2019
13:00 CET
Armenia U-21 
2:0  Luksemburg U-21 Stadion Miejski w Giumri, Giumri
Widzów: 2 550
Sędzia: Austria Sebastian Gishamer

12 października 2019
15:45 CET
Szwecja U-21 
Svanberg Gol 22'
Gyökeres Gol 38'
Leifsson Gol 51' (sam.)
Kulusevski Gol 60'
Erlingmark Gol 75'
5:0  Islandia U-21 Olympia, Helsingborg
Widzów: 1 832
Sędzia: Belgia Lawrence Visser

14 października 2019
18:30 CET
Armenia U-21  0:1  Włochy U-21
Scamacca Gol 20'
Stadion Akademii Piłkarskiej w Erywaniu, Erywań
Widzów: 720
Sędzia: Węgry Ádám Farkas

15 października 2019
17:00 CET
Islandia U-21 
Guðjohnsen Gol 29' (k.)
1:0  Irlandia U-21 Víkingsvöllur, Reykjavík
Widzów: 228
Sędzia: Mołdawia Dumitri Muntean
15 października 2019
19:00 CET
Luksemburg U-21  0:3  Szwecja U-21
Kulusevski Gol 22' (k.)
Larsson Gol 32'42'
Stade Municipal de la Ville de Differdange, Differdange
Widzów: 0
Sędzia: Izrael Gal Leibovitz

14 listopada 2019
13:00 CET
Armenia U-21  0:1  Irlandia U-21
Elbouzedi Gol 63'
Stadion Akademii Piłkarskiej w Erywaniu, Erywań
Widzów: 270
Sędzia: Finlandia Antti Munukka

16 listopada 2019
18:30 CET
Włochy U-21 
Sottil Gol 32'
Cutrone Gol 84'90'
3:0  Islandia U-21 Stadio Paolo Mazza, Ferrara

Sędzia: Rumunia Horatiu Fesnic

19 listopada 2019
21:00 CET[a]
Włochy U-21 
Kean Gol 15'41'
Pinamonti Gol 25'
Zanellato Gol 53'
Scamacca Gol 57'
Del Prato Gol 66'
6:0  Armenia U-21 Stadio Angelo Massimino, Katania

Sędzia: Francja Stéphanie Frappart
19 listopada 2019
21:00 CET
Irlandia U-21 
O'Connor Gol 50'
Idah Gol 63'
Parrott Gol 73'
Elbouzedi Gol 87'
4:1  Szwecja U-21
Gyökeres Gol 18'
Tallaght Stadium, Dublin
Widzów: 2 760
Sędzia: Francja Karim Abed

4 września 2020
18:30 CET
Islandia U-21 
1:0  Szwecja U-21 Víkingsvöllur, Reykjavík
Widzów: 0[b]
Sędzia: Czechy Pavel Orel

8 września 2020
17:00 CET
Luksemburg U-21 
Korac Gol 38'
Avdusinovic Gol 90+5'
2:1  Armenia U-21
Stade de la Frontière, Esch-sur-Alzette
Widzów: 0[b]
Sędzia: Albania Juxhin Xhaja
8 września 2020
18:30 CET
Szwecja U-21 
Almqvist Gol 13'30'
Henriksson Gol 52'
3:0  Włochy U-21 Guldfågeln Arena, Kalmar
Widzów: 0[b]
Sędzia: Portugalia Luis Godinho

9 października 2020
18:30 CET
Szwecja U-21 
Karlsson Gol 22' (k.)33'
Svensson Gol 31'
Beijmo Gol 71'
4:0  Luksemburg U-21 Olympia, Helsingborg

Sędzia: Austria Christian-Petru Ciochirca

13 października 2020
17:00 CET
Luksemburg U-21  0:2  Islandia U-21
Stade Émile Mayrisch, Esch-sur-Alzette

Sędzia: Czechy Ondrej Pechanec
13 października 2020
17:30 CET
Włochy U-21 
Sottil Gol 43'
Cutrone Gol 62'
2:0  Irlandia U-21 Arena Garibaldi-Stadio Romeo Anconetani, Piza

Sędzia: Polska Krzysztof Jakubik
13 października 2020
18:30 CET
Szwecja U-21 
Karlsson Gol 32' (k.)41' (k.)44'
Ingelsson Gol 57'
Abraham Gol 68'90+2'
Hansson Gol 77'82'90+3'
Sarr Gol 88'
10:0  Armenia U-21 Arena Lublin, Lublin (Polska)[c]

Sędzia: Czarnogóra Milovan Milacic

12 listopada 2020[d]
14:15 CET
Islandia U-21 
1:2  Włochy U-21
Pobega Gol 35'88'
Víkingsvöllur, Reykjavík

Sędzia: Grecja Joanis Papadopulos

13 listopada 2020[e]
16:00 CET
Armenia U-21  0:3 (w.o.)[f]  Szwecja U-21 Stadion im. Andonisa Papadopulosa, Larnaka (Cypr)

15 listopada 2020[e]
13:30 CET
Irlandia U-21 
Leifsson Gol 75' (sam.)
1:2  Islandia U-21
Tallaght Stadium, Dublin

Sędzia: Hiszpania Juan Martínez Munuera
15 listopada 2020[e]
17:30 CET
Luksemburg U-21  0:4  Włochy U-21
Scamacca Gol 15'29'
Pinamonti Gol 56'
Marchizza Gol 66'
Stade Municipal de Differdange, Differdange

Sędzia: Malta Matthew De Gabriele

18 listopada 2020[e]
15:00 CET
Luksemburg U-21 
1:2  Irlandia U-21
Kayode Gol 35'
Lennon Gol 65'
Stade de la Frontière, Esch-sur-Alzette

Sędzia: Finlandia Kaarlo Oskari Hämäläinen
18 listopada 2020[e]
17:30 CET
Armenia U-21  0:3 (w.o.)[f]  Islandia U-21 Stadion im. Andonisa Papadopulosa, Larnaka (Cypr)
18 listopada 2020[e]
17:30 CET
Włochy U-21 
Maleh Gol 27'
Raspadori Gol 48'61'
Scamacca Gol 68'
4:1  Szwecja U-21
Karlsson Gol 50'
Arena Garibaldi-Stadio Romeo Anconetani, Piza

Sędzia: Anglia Stuart Attwell

Grupa 2[edytuj | edytuj kod]

Reprezentacja M W R P Br+ Br- +/- Pkt.
 Francja U-21 (A) 10 9 0 1 32 10 +22 27
 Szwajcaria U-21 10 9 0 1 26 8 +18 27
 Gruzja U-21 10 5 0 5 17 14 +3 15
 Słowacja U-21 10 4 0 6 22 21 +1 12
 Azerbejdżan U-21 10 2 0 8 6 18 -12 6
 Liechtenstein U-21 10 1 0 9 3 35 -32 3
6 czerwca 2019
19:00 CET
Liechtenstein U-21 
Frick Gol 10' (k.)
1:0  Azerbejdżan U-21 Sportpark Eschen-Mauren, Eschen
Widzów: 323
Sędzia: Irlandia Północna Tim Marshall

5 września 2019
17:00 CET
Gruzja U-21 
4:0  Liechtenstein U-21 Stadion im. Tengiza Burdżanadze, Gori
Widzów: 2 000
Sędzia: Wyspy Owcze Alex Troleis

6 września 2019
18:30 CET
Azerbejdżan U-21 
Ekincier Gol 7'90+3'
2:1  Słowacja U-21
Tupta Gol 82'
Dalğa Arena, Baku
Widzów: 274
Sędzia: Macedonia Północna Dejan Jakimowski

10 września 2019
18:30 CET
Liechtenstein U-21  0:5  Szwajcaria U-21
Zeqiri Gol 40'49'
Ndoye Gol 74'
Okafor Gol 77'
Stojilković Gol 90+3'
Rheinpark Stadion, Vaduz
Widzów: 774
Sędzia: Irlandia Paul McLaughlin
10 września 2019
18:30 CET
Azerbejdżan U-21  0:3  Gruzja U-21
Arweladze Gol 45+3'
Bughridze Gol 73'
Arabidze Gol 84'
Dalğa Arena, Baku
Widzów: 357
Sędzia: Luksemburg Laurent Kopriwa

9 października 2019
18:00 CET
Liechtenstein U-21 
Caglar Gol 63'
Frick Gol 67'
2:4  Słowacja U-21
Strelec Gol 8'
Bernát Gol 43'
Herc Gol 68'90+3'
Sportpark Eschen-Mauren, Eschen
Widzów: 275
Sędzia: Islandia Vilhjálmur Thórarinsson

10 października 2019
21:00 CET
Francja U-21 
Édouard Gol 2'36'
Zagadou Gol 40'
Aouar Gol 51'
Nordin Gol 76'
5:0  Azerbejdżan U-21 Stade de l'Épopée, Calais
Widzów: 8 912
Sędzia: Portugalia António Nobre

11 października 2019
19:00 CET
Szwajcaria U-21 
Vargas Gol 57'
Lotomba Gol 83'
2:1  Gruzja U-21
Arabidze Gol 61'
Stadion Schützenwiese, Winterthur
Widzów: 650
Sędzia: Malta Trustin Farrugia Cann

15 października 2019
18:00 CET
Azerbejdżan U-21  0:1  Szwajcaria U-21
Bajrami Gol 33'
Kapital Bank Arena, Sumgait
Widzów: 1 517
Sędzia: Serbia Novak Simović
15 października 2019
21:00 CET
Słowacja U-21 
Strelec Gol 5'
Herc Gol 52'
Tupta Gol 62'
3:5  Francja U-21
Reine-Adélaïde Gol 3'
Aouar Gol 13'
Édouard Gol 23'35'81'
MOL Aréna, Dunajská Streda
Widzów: 2 603
Sędzia: Szkocja Donald Robertson

14 listopada 2019
15:00 CET
Azerbejdżan U-21 
Ekincier Gol 65'
1:0  Liechtenstein U-21 Kapital Bank Arena, Sumgait
Widzów: 715
Sędzia: Cypr Lukas Sotiriu

15 listopada 2019
21:00 CET
Francja U-21 
Reine-Adélaïde Gol 15'54'
Édouard Gol 90+2' (k.)
3:2  Gruzja U-21
Stade Marcel Picot, Tomblaine
Widzów: 11 798
Sędzia: Austria Christopher Jaeger

18 listopada 2019
18:00 CET
Słowacja U-21 
Kolesár Gol 28'
Herc Gol 52'
Gamboš Gol 66'
3:2  Gruzja U-21
Štadión pod Zoborom, Nitra

Sędzia: Albania Eldorjan Hamiti

19 listopada 2019
19:00 CET
Szwajcaria U-21 
Guillemenot Gol 44'
Zeqiri Gol 45+1'53'
3:1  Francja U-21
Édouard Gol 19' (k.)
Stade de la Maladière, Neuchâtel

Sędzia: Anglia Stuart Attwell

4 września 2020
19:00 CET
Gruzja U-21  0:2  Francja U-21
Beriaszili Gol 38' (sam.)
Édouard Gol 90+3' (k.)
Stadion im. Tengiza Burdżanadze, Gori
Widzów: 0[b]
Sędzia: Chorwacja Duje Strukan
4 września 2020
19:00 CET
Szwajcaria U-21 
Zeqiri Gol 10' (k.)77'
Okafor Gol 37'
Ndoye Gol 71'
4:1  Słowacja U-21
Tupta Gol 43'
LIPO Park Schaffhausen, Szafuza
Widzów: 0[b]
Sędzia: Dania Mads Kristoffersen

7 września 2020
19:00 CET
Azerbejdżan U-21 
Bayramov Gol 90+1'
1:2  Francja U-21
Édouard Gol 26' (k.)
Gouiri Gol 84'
Kapital Bank Arena, Sumgait
Widzów: 0[b]
Sędzia: Turcja Halis Özkahya

8 września 2020
17:00 CET
Liechtenstein U-21  0:2  Gruzja U-21
Sportpark Eschen-Mauren, Eschen
Widzów: 0[b]
Sędzia: Bułgaria Dragomir Draganow
8 września 2020
20:15 CET
Słowacja U-21 
Strelec Gol 66'
1:2  Szwajcaria U-21
Zeqiri Gol 88' (k.)
Ndoye Gol 90+3'
Štadión pod Zoborom, Nitra
Widzów: 0[b]
Sędzia: Irlandia Północna Keith Kennedy

8 października 2020
16:30 CET
Słowacja U-21 
Tupta Gol 61'
Mesík Gol 90+4'
2:1  Azerbejdżan U-21
Çelik Gol 66'
Štadión pod Zoborom, Nitra
Widzów: 0
Sędzia: Norwegia Kristoffer Hagenes
8 października 2020
21:00 CET
Francja U-21 
Gouiri Gol 7'30'
Ikoné Gol 9'
Marxer Gol 43' (sam.)
Faivre Gol 51'
5:0  Liechtenstein U-21 Stade de la Meinau, Strasburg

Sędzia: Irlandia Północna Ian McNabb

9 października 2020
18:00 CET
Gruzja U-21  0:3  Szwajcaria U-21
Ndoye Gol 27'
Zeqiri Gol 69' (k.)
Pusic Gol 81'
Stadion im. Tengiza Burdżanadze, Gori

Sędzia: Belgia Jonathan Lardot

12 października 2020
21:00 CET
Francja U-21 
Koundé Gol 22'
1:0  Słowacja U-21 Stade de la Meinau, Strasburg

Sędzia: Serbia Miloš Djordjic

13 października 2020
17:00 CET
Gruzja U-21 
1:0  Azerbejdżan U-21 Stadion im. Tengiza Burdżanadze, Gori

Sędzia: Białoruś Dzmitryj Dzmitryjeu
13 października 2020
18:00 CET
Szwajcaria U-21 
Guillemenot Gol 4'
Zeqiri Gol 42'
Sidler Gol 54'
3:0  Liechtenstein U-21 Tissot Arena, Biel/Bienne
Widzów: 532
Sędzia: Kazachstan Danijar Sachi

12 listopada 2020[e]
11:00 CET
Gruzja U-21 
2:1  Słowacja U-21
Gono Gol 90+1'
Stadion im. Micheila Meschiego, Tbilisi

Sędzia: Węgry Gergő Bogár
12 listopada 2020[e]
19:00 CET
Szwajcaria U-21 
Toma Gol 49'
Stojilković Gol 90+1'
2:1  Azerbejdżan U-21
Kökçü Gol 22'
Arena Thun, Thun

Sędzia: Szwecja Kaspar Sjöberg
12 listopada 2020[e]
20:45 CET
Liechtenstein U-21  0:5  Francja U-21
Rheinpark Stadion, Vaduz

Sędzia: Dania Morten Krogh

16 listopada 2020[e]
21:00 CET
Francja U-21 
Édouard Gol 18'23'
Kolo Gol 90+2'
3:1  Szwajcaria U-21
Imeri Gol 89'
Stade Michel d’Ornano, Caen

Sędzia: Rosja Witalij Mieszkow

17 listopada 2020[e]
17:00 CET
Słowacja U-21 
Kadák Gol 5'
Unterrainer Gol 9' (sam.)
Almási Gol 33'
Gono Gol 67'
Bernát Gol 71'
Vallo Gol 77'
6:0  Liechtenstein U-21 Štadión pod Zoborom, Nitra

Sędzia: Belgia Nicolas Laforge

Grupa 3[edytuj | edytuj kod]

Reprezentacja M W R P Br+ Br- +/- Pkt.
 Anglia U-21 (A) 10 9 1 0 34 9 +25 28
 Austria U-21 10 6 0 4 24 16 +8 18
 Albania U-21 10 4 2 4 16 21 -5 14
 Turcja U-21 10 4 1 5 15 18 -3 13
 Kosowo U-21 10 3 0 7 9 20 -11 9
 Andora U-21 10 1 2 7 10 24 -14 5
23 marca 2019
19:00 CET
Albania U-21 
Tafa Gol 20'
1:2  Turcja U-21
Yüksel Gol 11'
Özcan Gol 78'
Elbasan Arena, Elbasan
Widzów: 1 900
Sędzia: Belgia Erik Lambrechts

26 marca 2019
18:30 CET
Andora U-21 
Aláez Gol 19'55'
2:2  Albania U-21
Imeri Gol 53'
Sula Gol 86'
Estadi Comunal, Andorra la Vella
Widzów: 578
Sędzia: Wyspy Owcze Kári Jóannesarson Á Høvdanum

6 czerwca 2019
18:30 CET
Andora U-21  0:4  Kosowo U-21
Gashi Gol 4' (k.)
Daku Gol 30'
Mema Gol 32'
Abedini Gol 45'
Estadi Comunal, Andorra la Vella
Widzów: 207
Sędzia: Kazachstan Danijar Sachi

7 czerwca 2019
19:30 CET
Turcja U-21 
2:2  Albania U-21
Maloku Gol 49'
Bullari Gol 90+5'
Necmi Kadıoğlu Stadyumu, Stambuł
Widzów: 2 100
Sędzia: Luksemburg Alain Durieux

11 czerwca 2019
20:00 CET
Kosowo U-21 
Xhemajli Gol 45+2'
Daku Gol 72'
Kastrati Gol 90'
3:1  Turcja U-21
Stadion im. Fadila Vokrriego, Prisztina
Widzów: 2 875
Sędzia: Islandia Ivar Orri Kristjansson

5 września 2019
18:00 CET
Andora U-21 
Rosas Gol 36'
1:3  Austria U-21
Meister Gol 22'26'
Danso Gol 76' (k.)
Estadi Comunal, Andorra la Vella
Widzów: 278
Sędzia: Mołdawia Alexandru Tean

6 września 2019
19:45 CET
Turcja U-21 
Sinik Gol 25'
Müldür Gol 51'
2:3  Anglia U-21
Nketiah Gol 4'74'
Nelson Gol 75'
Kocaeli Stadium, Izmit
Widzów: 14 955
Sędzia: Portugalia Luis Godinho

9 września 2019
16:00 CET
Albania U-21  0:4  Austria U-21
Raguž Gol 6'
Lovrić Gol 9'73'
Baumgartner Gol 72'
Stadiumi Niko Dovana, Durrës
Widzów: 1 200
Sędzia: Finlandia Petri Viljanen
9 września 2019
20:45 CET
Anglia U-21 
Foden Gol 25'90+3'
2:0  Kosowo U-21 KCOM Stadium, Kingston upon Hull
Widzów: 15 258
Sędzia: Szwecja Kristoffer Karlsson

11 października 2019
20:30 CET
Austria U-21 
Meister Gol 10'
Raguž Gol 32'
Lovrić Gol 65'
3:0  Turcja U-21 Sonnenseestadion, Ritzing
Widzów: 1 076
Sędzia: Rosja Kiriłł Lewnikow

15 października 2019
19:00 CET
Albania U-21 
Tafa Gol 76'
Mucolli Gol 81'
2:1  Kosowo U-21
Baftiu Gol 90'
Elbasan Arena, Elbasan
Widzów: 845
Sędzia: Hiszpania José Luis Munuera Montero
15 października 2019
20:45 CET
Anglia U-21 
Hudson-Odoi Gol 12'45+1'
Nketiah Gol 28'39'79'
5:1  Austria U-21
Stadium MK, Milton Keynes
Widzów: 11 772
Sędzia: Włochy Michael Fabbri

15 listopada 2019
18:00 CET
Austria U-21 
Raguž Gol 14'
Friedl Gol 20'69'
Lovrić Gol 74' (k.)
4:0  Kosowo U-21 Keine Sorgen Arena, Ried im Innkreis

Sędzia: Malta Alan Mario Sant
15 listopada 2019
19:00 CET
Albania U-21  0:3  Anglia U-21
Foden Gol 22'
Gallagher Gol 43'
Nelson Gol 90+3'
Stadion Loro-Boriçi, Szkodra
Widzów: 1 050
Sędzia: Szwajcaria Lionel Tschudi

19 listopada 2019
18:00 CET
Andora U-21 
Cucu Gol 7'
Aláez Gol 86' (k.)
2:0  Turcja U-21 Estadi Nacional, Andorra la Vella

Sędzia: Bośnia i Hercegowina Dragan Petrovic

4 września 2020
18:30 CET
Austria U-21 
Wolf Gol 84' (k.)
1:5  Albania U-21
Kallaku Gol 17'
Tuci Gol 27'
Muçi Gol 65'88'
Selmani Gol 90'
Keine Sorgen Arena, Ried im Innkreis
Widzów: 0[b]
Sędzia: Walia Rob Jenkins
4 września 2020
19:00 CET
Kosowo U-21  0:6  Anglia U-21
Nketiah Gol 52'56'62' (k.)
Nelson Gol 67'
Sessegnon Gol 83'
Bellingham Gol 86'
Stadion im. Fadila Vokrriego, Prisztina
Widzów: 0[b]
Sędzia: Szwecja Mohammed Al-Hakim
4 września 2020
19:30 CET
Turcja U-21 
Yalçın Gol 50'
1:0  Andora U-21 Necmi Kadıoğlu Stadyumu, Stambuł
Widzów: 0[b]
Sędzia: Malta Matthew De Gabriele

8 września 2020
19:00 CET
Albania U-21 
Selmani Gol 63'
Vrioni Gol 86'
Bullari Gol 90+5'
3:1  Andora U-21
Aláez Gol 3' (k.)
Elbasan Arena, Elbasan
Widzów: 0[b]
Sędzia: Luksemburg Jasmin Sabotic
8 września 2020
20:30 CET
Austria U-21 
Schmidt Gol 61'
1:2  Anglia U-21
Nketiah Gol 28'
Godfrey Gol 50'
Keine Sorgen Arena, Ried im Innkreis
Widzów: 0[b]
Sędzia: Chorwacja Fran Jović

7 października 2020
15:00 CET
Andora U-21 
Cucu Gol 28'76'
García Gol 90+1'
3:3  Anglia U-21
Davies Gol 45+1'
Dasilva Gol 69'
Nketiah Gol 82'
Estadi Nacional, Andorra la Vella

Sędzia: Izrael David Fuxman

9 października 2020
19:00 CET
Kosowo U-21  0:1  Austria U-21
Grüll Gol 86'
Stadion im. Fadila Vokrriego, Prisztina

Sędzia: Luksemburg Laurent Kopriwa

13 października 2020
19:00 CET
Kosowo U-21 
Daku Gol 62'
1:0  Andora U-21 Stadion im. Fadila Vokrriego, Prisztina

Sędzia: Irlandia Północna Jamie Robert Robinson
13 października 2020[e]
20:30 CET
Anglia U-21 
Türkmen Gol 17' (sam.)
Nketiah Gol 88'
2:1  Turcja U-21
Dervişoğlu Gol 90+2'
Molineux Stadium, Wolverhampton

Sędzia: Francja Willy Delajod

13 listopada 2020[g]
18:00 CET
Turcja U-21 
Dervişoğlu Gol 64'81'90+2'
3:2  Austria U-21
Arase Gol 36'
Wolf Gol 90'
Samsun 19 Mayis Stadyumu, Samsun

Sędzia: Węgry Balázs Berke
13 listopada 2020[e]
19:00 CET
Kosowo U-21  0:1  Albania U-21
Çokaj Gol 35'
Stadion im. Fadila Vokrriego, Prisztina

Sędzia: Belgia Nathan Verboomen
13 listopada 2020[e]
20:30 CET
Anglia U-21 
Jones Gol 27'
Wilmot Gol 49'
Hudson-Odoi Gol 65' (k.)
3:1  Andora U-21
García Gol 45' (k.)
Molineux Stadium, Wolverhampton

Sędzia: Norwegia Sigurd Kringstad

17 listopada 2020[g]
17:00 CET
Turcja U-21 
Dervişoğlu Gol 21'
Yalçın Gol 32' (k.)
Özdemir Gol 64'
3:0  Kosowo U-21 Samsun 19 Mayis Stadyumu, Samsun

Sędzia: Rosja Aleksiej Matiunin
17 listopada 2020[e]
20:25 CET
Austria U-21 
Wolf Gol 4' (k.)31'
Grüll Gol 11'
Wöber Gol 90+5' (k.)
4:0  Andora U-21 Keine Sorgen Arena, Ried im Innkreis

Sędzia: Litwa Manfredas Lukjancukas
17 listopada 2020[g]
20:25 CET
Anglia U-21 
Hudson-Odoi Gol 5'
Justin Gol 26'
Musiala Gol 36'
Nketiah Gol 52'86'
5:0  Albania U-21 Molineux Stadium, Wolverhampton

Sędzia: Szwajcaria Alain Bieri

Grupa 4[edytuj | edytuj kod]

Reprezentacja M W R P Br+ Br- +/- Pkt.
 Czechy U-21 (A) 10 6 3 1 20 4 +16 21
 Chorwacja U-21 10 6 2 2 37 7 +30 20
 Szkocja U-21 10 5 3 2 16 5 +11 18
 Grecja U-21 10 5 1 4 10 11 -1 16
 Litwa U-21 10 3 1 6 9 15 -6 10
 San Marino U-21 10 0 0 10 0 50 -50 0
5 czerwca 2019
20:30 CET
San Marino U-21  0:3  Litwa U-21
Kloniūnas Gol 7'
Dubickas Gol 29'
Čyžas Gol 60'
San Marino Stadium, Serravalle
Widzów: 240
Sędzia: Azerbejdżan Rahim Hasanov

10 czerwca 2019
18:00 CET
Grecja U-21 
Kambetsis Gol 26'68'
Pawlidis Gol 29'37'
Wrusai Gol 51'
5:0  San Marino U-21 Stadion im. Jeorjosa Kamarasa, Ateny
Widzów: 258
Sędzia: Mołdawia Dumitri Muntean

5 września 2019
20:30 CET
Szkocja U-21 
Tosi Gol 21' (sam.)
Middleton Gol 28'
2:0  San Marino U-21 New St. Mirren Park, Paisley
Widzów: 1 542
Sędzia: Ukraina Witalij Romanow

6 września 2019
18:00 CET
Czechy U-21 
Vaníček Gol 16'
Šašinka Gol 68' (k.)
2:0  Litwa U-21 Stadion Střelecký ostrov, Czeskie Budziejowice
Widzów: 3 823
Sędzia: Belgia Nicolas Laforge

10 września 2019
16:30 CET
Grecja U-21 
Buzukis Gol 80'
1:0  Litwa U-21 Stadion im. Grigorisa Lambrakisa, Kalitea
Widzów: 258
Sędzia: Kosowo Besfort Kasumi
10 września 2019
20:00 CET
Chorwacja U-21 
1:2  Szkocja U-21
McLennan Gol 81'89'
Stadion Šubićevac, Szybenik
Widzów: 2 134
Sędzia: Słowacja Michal Ocenáš

10 października 2019
17:00 CET
Czechy U-21 
Hložek Gol 76'
1:1  Grecja U-21
Buzukis Gol 45+2' (k.)
Stadion Miejski w Karwinie, Karwina
Widzów: 2 126
Sędzia: Dania Jørgen Burchardt
10 października 2019
18:15 CET
Szkocja U-21  0:0  Litwa U-21 Tynecastle Stadium, Edynburg
Widzów: 1 084
Sędzia: Polska Krzysztof Jakubik

14 października 2019
17:00 CET
Czechy U-21  0:0  Szkocja U-21 Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty, Uherské Hradiště
Widzów: 5 187
Sędzia: Luksemburg Alain Durieux
14 października 2019
19:00 CET
San Marino U-21  0:7  Chorwacja U-21
Kulenović Gol 6'24'45+2'
Ivanušec Gol 26'57'
Bistrović Gol 42'
Soldo Gol 75'
San Marino Stadium, Serravalle
Widzów: 170
Sędzia: Finlandia Kaarlo Oskari Hämäläinen

14 listopada 2019
17:30 CET
Litwa U-21 
1:3  Chorwacja U-21
Stadion LFF, Wilno
Widzów: 243
Sędzia: Norwegia Kristoffer Hagenes
14 listopada 2019
18:00 CET
Czechy U-21 
Hložek Gol 11'69'
Janošek Gol 15'82'
Krejčí Gol 38'67'
6:0  San Marino U-21 Letní stadion na Zadních Vinohradech, Chomutov
Widzów: 1 977
Sędzia: Islandia Helgi Mikael Jónasson

15 listopada 2019
20:00 CET
Szkocja U-21  0:1  Grecja U-21
Nikolau Gol 90+1' (k.)
Tynecastle Stadium, Edynburg

Sędzia: Szwecja Bojan Pandžić

18 listopada 2019
18:00 CET
Chorwacja U-21 
Ivanušec Gol 30'
1:2  Czechy U-21
Krejčí Gol 39'
Bucha Gol 72'
Stadion Radnika, Velika Gorica

Sędzia: Norwegia Espen Eskås

2 września 2020
20:30 CET
San Marino U-21  0:6  Czechy U-21
Drchal Gol 20'28'
Krejčí Gol 65'77'
Holík Gol 78'
Šulc Gol 85'
San Marino Stadium, Serravalle
Widzów: 0[b]
Sędzia: Białoruś Aminie Kurhieli

3 września 2020
19:00 CET
Chorwacja U-21 
Moro Gol 2'
Majer Gol 6'25'
Musa Gol 15'53'
5:0  Grecja U-21 Stadion Anđelko Herjavec, Varaždin
Widzów: 0[b]
Sędzia: Włochy Marco Di Bello

6 września 2020
20:30 CET
San Marino U-21  0:1  Grecja U-21
San Marino Stadium, Serravalle
Widzów: 0[b]
Sędzia: Gibraltar Jason Lee Barcelo

7 września 2020
18:00 CET
Czechy U-21  0:0  Chorwacja U-21 Stadion Střelecký ostrov, Czeskie Budziejowice
Widzów: 0[b]
Sędzia: Bułgaria Iwajło Stojanow

8 września 2020
17:30 CET
Litwa U-21  0:1  Szkocja U-21
Stadion LFF, Wilno
Widzów: 0[b]
Sędzia: Estonia Juri Frischer

8 października 2020
17:30 CET
Litwa U-21 
Čyžas Gol 17'
Mėgelaitis Gol 66'
2:0  Grecja U-21 Marijampolės futbolo arena, Mariampol

Sędzia: Ukraina Kateryna Monzul
8 października 2020
18:00 CET
Chorwacja U-21 
Kulenović Gol 2'
Majer Gol 23'
Špikić Gol 34'
Ivanušec Gol 40'44'73'
Nejašmić Gol 52'56'
Vizinger Gol 78'
Gvardiol Gol 81'
10:0  San Marino U-21 Stadion Kranjčevićeva, Zagrzeb

Sędzia: Islandia Ivar Orri Kristjansson

9 października 2020
18:30 CET
Szkocja U-21 
Hornby Gol 25'
McCrorie Gol 82'
2:0  Czechy U-21 Tynecastle Stadium, Edynburg

Sędzia: Hiszpania Guillermo Cuadra Fernandez

13 października 2020
16:00 CET
Grecja U-21  0:1  Chorwacja U-21
Majer Gol 27'
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa, Ateny
Widzów: 0
Sędzia: Hiszpania José Luis Munuera Montero
13 października 2020
17:30 CET
San Marino U-21  0:7  Szkocja U-21
Hornby Gol 20' (k.)50'51'
Turnbull Gol 39'
Maguire Gol 43'
McLennan Gol 70'
Ashby Gol 75'
San Marino Stadium, Serravalle

Sędzia: Portugalia Luis Teixeira
13 października 2020
17:30 CET
Litwa U-21  0:1  Czechy U-21
Šašinka Gol 22'
Marijampolės futbolo arena, Mariampol

Sędzia: Dania Morten Krogh

12 listopada 2020[e]
16:00 CET
Szkocja U-21 
Middleton Gol 54'
McLennan Gol 70'
2:2  Chorwacja U-21
Moro Gol 20'
Bistrović Gol 25'
Tynecastle Stadium, Edynburg

Sędzia: Włochy Michael Fabbri

13 listopada 2020[e]
17:30 CET
Litwa U-21 
3:0  San Marino U-21 Stadion LFF, Wilno

Sędzia: Białoruś Dzmitryj Dzmitryjeu
13 listopada 2020[e]
18:00 CET
Grecja U-21  0:2  Czechy U-21
Bucha Gol 68' (k.)
Drchal Gol 90+1'
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa, Ateny

Sędzia: Szwajcaria Adrien Jaccottet

17 listopada 2020[e]
17:00 CET
Chorwacja U-21 
Špikić Gol 13'
Musa Gol 29'66'
Šverko Gol 36'
Šutalo Gol 57'
Moro Gol 70'76'
7:0  Litwa U-21 Stadion Aldo Drosina, Pula

Sędzia: Irlandia Północna Ian McNabb
17 listopada 2020[e]
17:00 CET
Grecja U-21 
1:0  Szkocja U-21 Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa, Ateny

Sędzia: Francja Benoît Millot

Grupa 5[edytuj | edytuj kod]

Reprezentacja M W R P Br+ Br- +/- Pkt.
 Rosja U-21 (A) 10 7 2 1 22 4 +18 23
 Polska U-21 10 6 2 2 19 8 +11 20
 Bułgaria U-21 10 5 3 2 14 5 +9 18
 Serbia U-21 10 3 3 4 12 9 +3 12
 Estonia U-21 10 1 2 7 3 34 -31 5
 Łotwa U-21 10 0 4 6 7 17 -10 4
5 września 2019
16:30 CET
Estonia U-21  0:4  Bułgaria U-21
Jordanow Gol 15'48'65'
Iwanow Gol 39'
Stadion Kadriorg, Tallinn
Widzów: 207
Sędzia: Czarnogóra Milovan Milačić

6 września 2019
16:00 CET
Łotwa U-21  0:1  Polska U-21
Klimala Gol 27'
Semigalskie Centrum Olimpijskie, Jełgawa
Widzów: 350
Sędzia: Bośnia i Hercegowina Admir Šehović
6 września 2019
18:00 CET
Rosja U-21 
Diwiejew Gol 20'
1:0  Serbia U-21 Mordowija Ariena, Sarańsk
Widzów: 28 220
Sędzia: Litwa Manfredas Lukjancukas

10 września 2019
18:00 CET
Polska U-21 
Płacheta Gol 6'
Fila Gol 65'
Jóźwiak Gol 80'
Dziczek Gol 90+4' (k.)
4:0  Estonia U-21 Stadion Miejski w Białymstoku, Białystok
Widzów: 6 358
Sędzia: Norwegia Rohit Saggi
10 września 2019
19:00 CET
Serbia U-21 
Adžić Gol 57'
1:1  Łotwa U-21
Regža Gol 10'
Stadion Karađorđe, Nowy Sad
Widzów: 723
Sędzia: Irlandia Północna Keith Kennedy
10 września 2019
19:30 CET
Bułgaria U-21  0:0  Rosja U-21 Stadion Sławia w Sofii, Sofia
Widzów: 1 800
Sędzia: Szwajcaria Urs Schnyder

11 października 2019
16:00 CET
Rosja U-21 
Utkin Gol 25'
Sulejmanow Gol 90+1'
2:2  Polska U-21
Diwiejew Gol 10' (sam.)
Klimala Gol 45+1'
Stadion Centralny w Jekaterynburgu, Jekaterynburg
Widzów: 16 028
Sędzia: Czechy Pavel Orel
11 października 2019
18:00 CET
Bułgaria U-21  0:1  Serbia U-21
Stadion Sławia w Sofii, Sofia
Widzów: 1 020
Sędzia: Gruzja Giorgi Kruaszwili
11 października 2019
18:15 CET
Estonia U-21 
Soomets Gol 11'
Valge Gol 24'
2:1  Łotwa U-21
Regža Gol 18'
Pärnu Rannastaadion, Parnawa
Widzów: 247
Sędzia: Azerbejdżan Rauf Jabarov

15 października 2019
17:00 CET
Łotwa U-21  0:0  Bułgaria U-21 Stadion Skonto, Ryga
Widzów: 305
Sędzia: Rumunia Marcel Birsan
15 października 2019
18:00 CET
Polska U-21 
Bogusz Gol 79'
1:0  Serbia U-21 Stadion Widzewa Łódź, Łódź
Widzów: 3 628
Sędzia: Portugalia João Pinheiro
15 października 2019
18:15 CET
Estonia U-21  0:5  Rosja U-21
Czałow Gol 26' (k.)
Głuszenkow Gol 35'
Glebow Gol 65'
Krugowoj Gol 69'
Kaługin Gol 75'
Pärnu Rannastaadion, Parnawa
Widzów: 403
Sędzia: Cypr Nikolas Neokleus

15 listopada 2019
16:00 CET
Rosja U-21 
Diwiejew Gol 9'
Umiarow Gol 65'
2:0  Łotwa U-21 Rostow Ariena, Rostów nad Donem
Widzów: 11 088
Sędzia: Dania Morten Krogh
15 listopada 2019
17:00 CET
Bułgaria U-21 
Jordanow Gol 43'
Iwanow Gol 51'61'
3:0  Polska U-21 Stadion Sławia w Sofii, Sofia
Widzów: 453
Sędzia: Ukraina Jarosław Kozyk
15 listopada 2019
19:00 CET
Serbia U-21 
L. Ilić Gol 12'
Joveljić Gol 20'52'61'
I. Ilić Gol 38'
Tedić Gol 87'
6:0  Estonia U-21 Stadion Čair, Nisz
Widzów: 504
Sędzia: Belgia Nathan Verboomen

19 listopada 2019
19:00 CET
Serbia U-21  0:2  Rosja U-21
Stadion Čair, Nisz
Widzów: 3 413
Sędzia: Hiszpania Juan Martínez Munuera

4 września 2020
16:00 CET
Łotwa U-21 
Liepa Gol 8'
Regža Gol 17'
2:2  Serbia U-21
Mašović Gol 51'
Adžić Gol 67' (k.)
Semigalskie Centrum Olimpijskie, Jełgawa
Widzów: 0[b]
Sędzia: Izrael Gai Leibovitz
4 września 2020
18:00 CET
Estonia U-21  0:6  Polska U-21
Bogusz Gol 5'59'
Klimala Gol 16'
Kamiński Gol 35'
Gumny Gol 48'
Tomczyk Gol 82'
Pärnu Rannastaadion, Parnawa
Widzów: 0[b]
Sędzia: Finlandia Petri Viljanen
4 września 2020
18:00 CET
Rosja U-21 
2:0  Bułgaria U-21 Ariena Chimki, Chimki
Widzów: 0[b]
Sędzia: Turcja Arda Kardeşler

8 września 2020
16:00 CET
Łotwa U-21 
Regža Gol 62'
1:1  Estonia U-21
Reinkort Gol 54'
Semigalskie Centrum Olimpijskie, Jełgawa
Widzów: 0[b]
Sędzia: Gruzja Goga Kikaczeiszwili
8 września 2020
18:00 CET
Polska U-21 
Dziczek Gol 62'
1:0  Rosja U-21 Stadion Widzewa Łódź, Łódź
Widzów: 0[b]
Sędzia: Szkocja Kevin Clancy
8 września 2020
20:00 CET
Serbia U-21 
L. Ilić Gol 87' (k.)
1:2  Bułgaria U-21
Iliew Gol 45+1'
Krystew Gol 65'
Stadion Metalac, Gornji Milanovac
Widzów: 0[b]
Sędzia: Norwegia Espen Eskås

9 października 2020
17:00 CET
Rosja U-21 
Villota Gol 8' (sam.)
Kuczajew Gol 13'
Czałow Gol 21' (k.)40'
4:0  Estonia U-21 Ariena Chimki, Chimki
Widzów: 650
Sędzia: Portugalia António Nobre
9 października 2020
17:45 CET
Bułgaria U-21 
Iwanow Gol 67'
1:0  Łotwa U-21 Stadion Sławia w Sofii, Sofia

Sędzia: Białoruś Wiktar Szymusik
9 października 2020
18:00 CET
Serbia U-21 
Nikolić Gol 11'
1:0  Polska U-21 Stadion Metalac, Gornji Milanovac

Sędzia: Belgia Bram Van Driessche

13 października 2020
15:00 CET
Estonia U-21  0:0  Serbia U-21 Stadion Slokas, Jurmała (Łotwa)[h]

Sędzia: Irlandia Paul McLaughlin
13 października 2020
16:00 CET
Łotwa U-21 
Lūsiņš Gol 90+3'
1:4  Rosja U-21
Kuczajew Gol 28'
Jewgienjew Gol 51'
Lesowoj Gol 55'
Łomowickij Gol 85'
Stadion Skonto, Ryga
Widzów: 653
Sędzia: Estonia Roomer Tarajev
13 października 2020
18:00 CET
Polska U-21 
Bida Gol 66'
1:1  Bułgaria U-21
Dimitrow Gol 41'
Stadion Miejski w Gdyni, Gdynia

Sędzia: Holandia Allard Lindhout

17 listopada 2020[e]
17:30 CET
Bułgaria U-21 
Kotew Gol 28'
Tombak Gol 30'
Krystew Gol 88'
3:0  Estonia U-21 Stadion Sławia w Sofii, Sofia

Sędzia: Austria Walter Altmann
17 listopada 2020[e]
17:30 CET
Polska U-21 
Białek Gol 48'
Kiwior Gol 61'
Klimala Gol 71'
3:1  Łotwa U-21
Regža Gol 89'
Stadion Widzewa Łódź, Łódź

Sędzia: Bośnia i Hercegowina Dragan Petrovic

Grupa 6[edytuj | edytuj kod]

Reprezentacja M W R P Br+ Br- +/- Pkt.
 Hiszpania U-21 (A) 10 9 1 0 20 1 +19 28
 Macedonia Północna U-21 10 5 3 2 20 12 +8 18
 Izrael U-21 10 3 4 3 12 14 -2 13
 Kazachstan U-21 10 3 1 6 12 21 -9 10
 Wyspy Owcze U-21 10 3 0 7 11 25 -14 9
 Czarnogóra U-21 10 2 1 7 11 13 -2 7
6 czerwca 2019
18:00 CET
Wyspy Owcze U-21 
1:3  Kazachstan U-21
Bachtijarow Gol 2'
Baczek Gol 68'
Prokopienko Gol 90+4'
Svangaskarð, Toftir
Widzów: 213
Sędzia: Walia Iwan Arwel Griffith

11 czerwca 2019
20:30 CET
Czarnogóra U-21 
Tursynbaj Gol 3' (sam.)
1:2  Kazachstan U-21
Siejdachmiet Gol 62'
Kerіmow Gol 90+4'
Stadion Pod Goricom, Podgorica
Widzów: 1 000
Sędzia: Gruzja Giorgi Kruaszwili

6 września 2019
15:00 CET
Kazachstan U-21  0:1  Hiszpania U-21
Olmo Gol 28' (k.)
Astana Arena, Nur-Sułtan
Widzów: 5 149
Sędzia: Szkocja Nicholas Walsh
6 września 2019
20:00 CET
Czarnogóra U-21 
Krstović Gol 19'30' (k.)
Vukotić Gol 44' (k.)
3:0  Wyspy Owcze U-21 Stadion Kraj Bistrice, Nikšić
Widzów: 438
Sędzia: San Marino Barbeno Luca

10 września 2019
15:00 CET
Kazachstan U-21 
Szwyriew Gol 22'
1:2  Izrael U-21
Almog Gol 2'
Yosefi Gol 83'
Astana Arena, Nur-Sułtan
Widzów: 1 500
Sędzia: Armenia Zawen Howhannisjan
10 września 2019
16:00 CET
Macedonia Północna U-21 
Mitrowski Gol 26'45+3'85'
Czurlinow Gol 32'88'
Daci Gol 59'
Liczina Gol 62'
7:1  Wyspy Owcze U-21
Andreasen Gol 19' (k.)
Centrum Treningowe im. Petara Miłoszewskiego, Skopje
Widzów: 278
Sędzia: Gibraltar Jason Barcelo
10 września 2019
19:45 CET
Hiszpania U-21 
Olmo Gol 3'9'
2:0  Czarnogóra U-21 Nou Estadi Castàlia, Castellón de la Plana
Widzów: 4 669
Sędzia: Rosja Aleksiej Matiunin

10 października 2019
17:00 CET
Czarnogóra U-21 
1:2  Macedonia Północna U-21
Atanasow Gol 14'33' (k.)
DG Arena, Podgorica
Widzów: 1 000
Sędzia: Szwajcaria Stephan Klossner

15 października 2019
14:30 CET
Macedonia Północna U-21 
Ristowski Gol 20'
1:1  Kazachstan U-21
Centrum Treningowe im. Petara Miłoszewskiego, Skopje
Widzów: 680
Sędzia: Ukraina Mykoła Bałakin
15 października 2019
18:35 CET
Izrael U-21 
Baribo Gol 8'53'
Malede Gol 86'
3:1  Wyspy Owcze U-21
Samuelsen Gol 64'
Stadion ha-Moszawa, Petach Tikwa
Widzów: 1 050
Sędzia: Irlandia Północna Ian McNabb
15 października 2019
18:45 CET
Czarnogóra U-21  0:2  Hiszpania U-21
Buñuel Gol 34'
Cucurella Gol 62'
Stadion Pod Goricom, Podgorica
Widzów: 2 458
Sędzia: Turcja Halil Umut Meler

14 listopada 2019
19:05 CET
Izrael U-21  0:0  Czarnogóra U-21 Stadion Samiego Ofera, Hajfa
Widzów: 2 050
Sędzia: Walia Iwan Arwel Griffith
14 listopada 2019
19:45 CET
Hiszpania U-21 
3:0  Macedonia Północna U-21 Estadio Municipal de Santo Domingo, Alcorcón
Widzów: 2 033
Sędzia: Dania Mads-Kristoffer Kristoffersen

19 listopada 2019
18:30 CET
Izrael U-21 
Karzev Gol 81' (k.)
1:1  Hiszpania U-21
Óscar Gol 50'
Stadion Ramat Gan, Ramat Gan

Sędzia: Chorwacja Duje Strukan

2 września 2020
18:00 CET
Wyspy Owcze U-21 
3:1  Izrael U-21
Yosefi Gol 36' (k.)
Svangaskarð, Toftir
Widzów: 0[b]
Sędzia: Islandia Helgi Mikael Jónasson

3 września 2020
15:00 CET
Kazachstan U-21  0:4  Czarnogóra U-21
Osmajić Gol 59'65'
Rakonjac Gol 80'
Vukotić Gol 90+3'
Stadion Centralny w Ałmaty, Ałmaty
Widzów: 0[b]
Sędzia: Azerbejdżan Rahim Hasanov
3 września 2020[g]
18:45 CET
Macedonia Północna U-21  0:1  Hiszpania U-21
Duro Gol 84' (k.)
Nacionałna Arena „Tosze Proeski”, Skopje
Widzów: 0[b]
Sędzia: Rumunia Horatiu Fesnic

8 września 2020[i]
15:00 CET
Wyspy Owcze U-21 
Knudsen Gol 85'
1:2  Macedonia Północna U-21
Ristowski Gol 17'
Ackovski Gol 81'
Tórsvøllur, Tórshavn
Widzów: 0[b]
Sędzia: Norwegia Rohit Saggi
8 września 2020
18:40 CET
Izrael U-21 
Shviro Gol 90+2'
1:2  Kazachstan U-21
Astanow Gol 45+2'
Omіrtajew Gol 90+5'
Green Stadium, Nacerat Illit
Widzów: 0[b]
Sędzia: Kosowo Genc Nuza

8 października 2020
13:00 CET
Kazachstan U-21 
1:4  Macedonia Północna U-21
Czurlinow Gol 38'48'
Atanasow Gol 41'
Mitrowski Gol 67'
Stadion Centralny w Ałmaty, Ałmaty

Sędzia: Szwajcaria Lukas Fähndrich
8 października 2020
18:00 CET
Czarnogóra U-21 
Krstović Gol 50'
1:2  Izrael U-21
Almog Gol 15' (k.)83'
DG Arena, Podgorica

Sędzia: Ukraina Denys Szurman
8 października 2020[e]
18:45 CET
Wyspy Owcze U-21  0:2  Hiszpania U-21
Díaz Gol 51'90+1'
Tórsvøllur, Tórshavn

Sędzia: Szkocja David Munro

13 października 2020[e]
14:30 CET
Macedonia Północna U-21 
Atanasow Gol 90+5'
1:1  Izrael U-21
Elias Gol 21'
Centrum Treningowe im. Petara Miłoszewskiego, Skopje

Sędzia: Szkocja Nicholas Walsh
13 października 2020[g]
18:00 CET
Wyspy Owcze U-21 
1:0  Czarnogóra U-21 Svangaskarð, Toftir

Sędzia: Grecja Atanasios Dzilos
13 października 2020[g]
18:45 CET
Hiszpania U-21 
Guillamón Gol 65'
Gómez Gol 71'85'
3:0  Kazachstan U-21 Estadio Municipal de Santo Domingo, Alcorcón

Sędzia: