Mistrzostwa Europy w Curlingu 2006/Grupa B

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Pierwszą fazą mistrzostw dla grupy B jest round robin (rozgrywki każdy z każdym). Po wszystkich spotkaniach, według bilansu wygranych i przegranych meczów wyłania się 2 najlepsze drużyny w poszczególnych podgrupach, w przypadku takiego samego wyniku rozgrywany jest tie-breaker (dogrywka). Następnym etapem jest runda play-off gdzie pomiędzy sobą grają pierwsze i drugie drużyny, Wygrany z pojedynku 1/1 przechodzi do finału a przegrany do małego finału, gra tam z wygranym z meczu 2/2 (pokonany zajmuje ostatecznie 4. miejsce). Wygrany ze spotkania małego finału będzie rywalizował o złoty medal w finale, przegrany zdobędzie brązowy medal. Zespoły z pozycji 1. i 2. awansują do grupy B.

Mistrzostwa Europy są jednocześnie eliminacjami do mistrzostw świata, awansują do nich drużyny 1-7 z grupy A. Drużyna 8. z grupy A rywalizuje o miejsce w MŚ z 1. grupy B rozgrywając trzy mecze.

Harmonogram[edytuj | edytuj kod]

Data Godzina Sesja F G H J K L M N
9 grudnia 08:00 1. Austria

Czechy
Chorwacja

Słowacja
Włochy

Litwa
Hiszpania

Belgia
Łotwa

Bułgaria
12:00 2. Łotwa

Finlandia
Polska

Chorwacja
Anglia

Rosja
Estonia

Grecja
Węgry

Kazachstan
13:00 Polska

Holandia
Białoruś

Serbia
Słowacja

Węgry
16:00 3. Estonia

Anglia
Francja

Austria
Austria

Hiszpania
Włochy

Czechy
Litwa

Słowacja
17:00 Chorwacja

Łotwa
Bułgaria

Belgia
Hiszpania

Litwa
20:00 4. Węgry

Białoruś
Rosja

Kazachstan
Polska

Estonia
Anglia

Holandia
Serbia

Grecja
10 grudnia 08:00 5. Czechy

Bułgaria
Hiszpania

Litwa
Łotwa

Słowacja
Belgia

Chorwacja
Włochy

Austria
12:00 6. Polska

Słowacja
Węgry

Finlandia
Serbia

Węgry
Rosja

Polska
Anglia

Białoruś
13:00 Grecja

Kazachstan
Holandia

Estonia
Łotwa

Chorwacja
16:00 7. Francja

Hiszpania
Litwa

Anglia
Bułgaria

Chorwacja
Litwa

Austria
Czechy

Hiszpania
17:00 Belgia

Słowacja
Włochy

Łotwa
Estonia

Austria
11 grudnia 8:00 8. Holandia

Serbia
Anglia

Polska
Białoruś

Kazachstan
Grecja

Węgry
Estonia

Rosja
12:00 9. Anglia

Francja
Austria

Hiszpania
Czechy

Belgia
Łotwa

Hiszpania
Chorwacja

Włochy
13:00 Bułgaria

Litwa
Słowacja

Austria
Litwa

Estonia
16:00 10. Finlandia

Polska
Chorwacja

Słowacja
Holandia

Grecja
Białoruś

Estonia
Kazachstan

Polska
17:00 Anglia

Węgry
Serbia

Rosja
Węgry

Łotwa
20:00 11. Słowacja

Hiszpania
Czechy

Chorwacja
Litwa

Łotwa
Bułgaria

Włochy
Austria

Belgia
12 grudnia 08:00 12. Kazachstan

Estonia
Polska

Grecja
Rosja

Białoruś
Serbia

Anglia
Holandia

Węgry
12:00 13. Węgry

Chorwacja
Łotwa

Polska
Estonia

Bułgaria
Chorwacja

Litwa
Słowacja

Czechy
13:00 Łotwa

Austria
Belgia

Włochy
Finlandia

Słowacja
16:00 14. Litwa

Austria
Estonia

Francja
Estonia

Serbia
Węgry

Rosja
Grecja

Anglia
17:00 Białoruś

Polska
Kazachstan

Holandia
Anglia

Hiszpania
20:00 15. Litwa

Belgia
Austria

Bułgaria
Słowacja

Włochy
Czechy

Łotwa
Hiszpania

Chorwacja
13 grudnia 8:00 16. Słowacja

Łotwa
Chorwacja

Finlandia
Kazachstan

Anglia
Holandia

Białoruś
Polska

Serbia
13:00 Rosja

Grecja
Estonia

Węgry
Polska

Węgry
12:00 17. Hiszpania

Estonia
Austria

Anglia
Chorwacja

Austria
Słowacja

Bułgaria
Belgia

Łotwa
13:00 Hiszpania

Włochy
Litwa

Czechy
Francja

Litwa
16:00 18. Estonia

Anglia
Grecja

Białoruś
Węgry

Polska
Kazachstan

Seria
Rosja

Holandia
20:00 19. Tie-breaker
14 grudnia 8:00 20. Tie-breaker
13:00 21. Tie-breaker
18:00 22. Play-off
15 grudnia 8:00 23. Półfinały
13:00 25. Finały
20:00 26. Eliminacje do MŚ (na lodowisku B)
16 grudnia 09:00 27. Eliminacje do MŚ (na lodowisku A)
13:00 28. Eliminacje do MŚ

Kobiety[edytuj | edytuj kod]

Reprezentacje i podział[edytuj | edytuj kod]

B1[edytuj | edytuj kod]

Kraj Skip Trzecia Druga Otwierająca Rezerwowa
 Anglia Joan Reed Lorna Rettig Claire Grimwood Kirsty Balfour Sarah Mc Vey
 Austria Claudia Toth Karina Toth Alexandra Bruckmiller Constanze Hummelt ?
 Estonia Maile Moelder Marge Vaher Anne-Liis Leth Margit Peebo ?
 Francja Karine Bachelen Sandrine Morand Julien Charlet Alexandra Seimbille Brigitte Mathieu
 Hiszpania Ellen Kittelsen Ana Arce Leticia Hinojosa de Torres Martina Zurlohe Merce Pascual
 Litwa Virginija Paulauskaitė Rūta Norkienė Evelina Aleksejenko Rasa Smaliukienė Evelina Morkienė

B2[edytuj | edytuj kod]

Kraj Skip Trzecia Druga Otwierająca Rezerwowa
 Chorwacja Katarina Radonić Nikolina Petrić Zrinka Muhek Marta Muždalo Slavica Roso
 Finlandia Anne Malmi Mimmi Koivula Sari Auvinen Katri Maatta Tuire Autio
 Łotwa Evita Regza Dace Regza Anete Regza Solvita Gulbe ?
 Polska Marta Szeliga-Frynia Agnieszka Ogrodniczek Katarzyna Wicik Marianna Das Justyna Zalewska
 Słowacja Barbora Bugárová Veronika Kvasnovská Gabriela Kajanová Zuzana Axamitová ?
 Węgry Ildikó Szekeres Alexandra Béres Gyöngyi Nagy Boglárka Ádám ?

Wyniki[edytuj | edytuj kod]

Klasyfikacja końcowa[edytuj | edytuj kod]

Ogólnie B Kraj
11 1  Austria
12 2  Finlandia
13 3  Anglia
14 4  Węgry
15 5  Francja
 Polska
17 7  Łotwa
 Hiszpania
19 9  Estonia
 Słowacja
21 11  Chorwacja
 Litwa

Finał[edytuj | edytuj kod]

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Austria 0 0 1 2 0 1 1 1 0 1 7
 Finlandia 0 0 0 0 1 0 0 0 2 0 3

Półfinały[edytuj | edytuj kod]

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Austria Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 2 0 0 1 0 2 2 0 0 1 8
 Anglia 0 1 1 0 1 0 0 1 2 0 6

Play-off[edytuj | edytuj kod]

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Anglia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 0 1 0 1 0 0 1 0 4
 Finlandia 0 0 2 0 1 0 1 1 0 2 7
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Węgry 0 0 0 3 0 1 0 3 1 0 8
 Austria Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 3 0 2 0 1 0 2 0 0 1 9

Tie-breaker[edytuj | edytuj kod]

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ogółem
 Austria 0 1 0 0 0 0 2 1 2 0 1 7
 Francja 0 0 2 1 0 1 0 0 0 2 0 6

Klasyfikacja po round robin[edytuj | edytuj kod]

Grupa B1:
# Kraj Wygranych Przegranych
1  Austria 4 1
 Anglia 4 1
 Francja 4 1
4  Hiszpania 2 3
5  Estonia 1 4
6  Litwa 0 5
Grupa B2:
# Kraj Wygranych Przegranych
1  Finlandia 5 0
2  Węgry 4 1
3  Polska 3 2
4  Łotwa 2 3
5  Słowacja 1 4
6  Chorwacja 0 5

Sesja 2.[edytuj | edytuj kod]

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Słowacja 0 1 0 1 0 0 2 0 - - 4
 Węgry 3 0 2 0 3 4 0 2 - - 14
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Łotwa 0 1 0 0 0 1 0 0 2 2 6
 Finlandia 3 0 2 1 3 0 1 0 0 0 10
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Polska 3 1 0 3 5 0 2 0 1 - 15
 Chorwacja 0 0 1 0 0 1 0 1 0 - 3

Sesja 3.[edytuj | edytuj kod]

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Hiszpania 0 2 0 1 2 0 0 4 0 0 9
 Litwa 1 0 1 0 0 1 1 0 3 1 8
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Estonia 0 0 1 0 1 0 2 0 3 - 7
 Anglia 1 4 0 1 0 4 0 2 0 - 12
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Francja 0 1 0 0 1 0 1 0 1 1 5
 Austria 1 0 1 0 0 3 0 1 0 0 6

Sesja 6.[edytuj | edytuj kod]

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Łotwa Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 2 1 0 1 0 3 1 1 1 0 10
 Chorwacja 0 0 2 0 3 0 0 0 0 3 8
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Polska Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 3 0 0 0 3 0 0 1 1 0 8
 Słowacja 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 5
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Węgry Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 0 2 0 0 3 0 1 0 7
 Finlandia 2 0 1 0 1 1 0 1 0 2 8

Sesja 7.[edytuj | edytuj kod]

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Estonia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 2 0 0 0 0 1 0 1 0 4
 Austria 1 0 1 1 1 1 0 3 0 0 8
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Francja Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 1 1 1 1 0 2 1 - 8
 Hiszpania 0 1 0 0 0 0 1 0 0 - 2
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Litwa Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 0 0 1 0 1 0 1 - 4
 Anglia 4 0 3 1 0 1 0 1 0 - 10

Sesja 9.[edytuj | edytuj kod]

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Litwa Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 1 0 0 1 0 0 0 - 3
 Estonia 0 1 0 1 2 0 3 1 2 - 10
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Anglia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 0 0 0 3 0 0 1 0 4
 Francja 0 1 1 3 1 0 0 1 0 1 8
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Austria 3 0 1 0 1 0 1 1 0 0 7
 Hiszpania Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 0 1 0 1 0 0 1 1 5

Sesja 10.[edytuj | edytuj kod]

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Węgry Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 5 0 0 2 0 0 1 1 0 1 10
 Łotwa 0 3 1 0 1 1 0 0 2 0 8
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Finlandia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 2 0 1 0 1 1 0 1 1 8
 Polska 0 0 1 0 2 0 0 1 0 0 4
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Chorwacja 0 0 0 0 2 0 1 0 2 0 6
 Słowacja Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 2 1 1 0 1 0 1 0 3 10

Sesja 13.[edytuj | edytuj kod]

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Finlandia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 2 0 1 1 1 4 1 1 - - 11
 Słowacja 0 1 0 0 0 0 0 0 - - 1
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Węgry 0 0 4 1 0 3 0 0 3 - 11
 Chorwacja Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 1 0 0 2 0 1 1 0 - 6
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Łotwa Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 2 0 0 0 0 1 0 2 0 - 5
 Polska 0 0 4 1 3 0 2 0 2 - 12

Sesja 14.[edytuj | edytuj kod]

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Anglia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 3 0 1 0 0 2 3 0 - 10
 Hiszpania 0 0 1 0 2 0 0 0 2 - 5
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Litwa 0 0 0 0 1 1 0 0 2 - 4
 Austria Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 4 0 1 2 0 0 2 2 0 - 11
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Estonia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 2 0 0 1 2 0 1 - - 6
 Francja 3 0 4 3 0 0 3 0 - - 13

Sesja 16.[edytuj | edytuj kod]

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Polska Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 3 0 0 1 0 2 1 0 8
 Węgry 0 0 0 4 0 0 3 0 0 3 10
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ogółem
 Słowacja Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 2 0 1 1 1 0 1 0 0 1 0 7
 Łotwa 0 1 0 0 0 3 0 1 2 0 2 9
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Chorwacja Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 1 0 1 0 0 - - - 2
 Finlandia 3 1 0 4 0 2 1 - - - 11

Sesja 17.[edytuj | edytuj kod]

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Francja Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 2 1 0 2 4 0 1 - 10
 Litwa 1 2 0 0 1 0 0 2 0 - 6
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Hiszpania Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 4 0 1 3 1 1 1 - 12
 Estonia 0 2 0 2 0 0 0 0 0 - 4
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Austria Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 0 2 0 0 0 1 0 0 4
 Anglia 0 2 3 0 1 1 0 0 3 2 12

Mężczyźni[edytuj | edytuj kod]

Reprezentacje i podział[edytuj | edytuj kod]

B1[edytuj | edytuj kod]

Kraj Skip Trzeci Drugi Otwierający Rezerwowy
 Austria Harald Fendt Andreas Schlögel Peter Mondl Markus Schlöegel ?
 Belgia Pieter-Jan Witzig Marc Suter Thomas Suter Samie Witzig Girk Heylen
 Bułgaria Tichomir Todorow Stoił Georgiew Ilian Kiriłow Lubomir Welinow Swetlin Rangełow
 Chorwacja Alen Čadež Dalibor Golec Dražen Ćutić Ognjen Golubić Davor Palcec
 Czechy Jiří Snítil Martina Snítil Jindřich Kitzberger Marek Vydra Marek David
 Hiszpania Luis Vincent Hector Vicente Jesus Casas Javier Dominguez Pau Perdices
 Litwa Arūnas Skrolis Paulius Kamarauskas Irmantas Jakutis Martynas Norkus Vygantas Zalieckas
 Łotwa Kārlis Smilga Artis Zentelis Roberts Krusts Jānis Laizāns Jānis Klīve
 Słowacja František Pitoňák Boris Kutka Milan Kajan René Peťko Karel Pospíchal
 Włochy Stefano Ferronato Gian Paolo Zandegiacomo Marco Mariani Alessandro Zisa Davide Zandegiacomo

B2[edytuj | edytuj kod]

Kraj Skip Trzeci Drugi Otwierający Rezerwowy
 Anglia Michael Opel Jamie Malton Andrew Woolston Kenneth Malton John Brown
 Białoruś Yaihen Puchkou Ihar Mishaniou Yauheni Mamadaliyeu Barys Rutman Dmitry Kirillov
 Estonia Leo Jakobson Andres Jakobson Juri Rouk Sven Petermann ?
 Grecja Nikolaos Zacharias Anthanasios Pabtios Kolonas Dimitrios Nikolaos Sarris Efstratios
 Holandia Mark Neeleman Reg Wiebe Steven van der Cammen Christian Offringa Greg Dunn
 Kazachstan Wiktor Kim Władisław Kogaj Żanibek Ukubajew Arman Kassenow Baszir Czimirow
 Polska Damian Herman Piotr Podgórski Krzysztof Beck Tomasz Sapiński Maciej Cesarz
 Rosja Aleksandr Kirikow Piotr Dron Wadim Szolnikow Dmitrij Abanin Aleksiej Kamniew
 Serbia Marko Stojanović Darko Šovran Bojan Mijatović Slaviša Radivojević Miodrag Kastratović
 Węgry György Nagy Balázs Németh Zoltán Jakab Krisztián Barna Zsombor Rókusfalvy

Wyniki[edytuj | edytuj kod]

Klasyfikacja końcowa[edytuj | edytuj kod]

Ogólnie B Kraj
11 1  Czechy
12 2  Włochy
13 3  Rosja
14 4  Węgry
15 5  Belgia
 Anglia
17 7  Łotwa
 Holandia
19 9  Polska
 Słowacja
21 11  Bułgaria
 Grecja
23 13  Austria
 Białoruś
25 15  Chorwacja
 Serbia
27 17  Estonia
 Hiszpania
29 19  Kazachstan
 Litwa

Finał[edytuj | edytuj kod]

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Włochy Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 0 2 0 0 2 0 1 0 6
 Czechy 1 0 2 0 2 1 0 2 0 1 9

Półfinały[edytuj | edytuj kod]

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Rosja 0 2 0 0 0 2 0 0 3 - 7
 Czechy 1 0 0 2 2 0 4 3 0 - 12

Play-off[edytuj | edytuj kod]

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Włochy 0 0 0 1 2 1 1 0 0 1 6
 Rosja Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 1 0 0 0 0 0 1 1 0 4
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Węgry 0 0 1 0 0 1 0 1 0 - 3
 Czechy Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 0 2 1 0 2 0 3 - 8

Tie-breaker[edytuj | edytuj kod]

1.[edytuj | edytuj kod]
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Węgry 2 0 2 0 0 0 2 0 0 2 8
 Holandia 0 1 0 0 1 1 0 1 1 0 5
2.[edytuj | edytuj kod]
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Węgry 12
 Anglia 6

Klasyfikacja po round robin[edytuj | edytuj kod]

Grupa B1:
# Kraj Wygranych Przegranych
1  Włochy 9 0
2  Czechy 8 1
3  Belgia 7 2
4  Łotwa 6 3
5  Słowacja 5 4
5  Bułgaria 4 5
7  Austria 3 6
8  Chorwacja 2 7
9  Hiszpania 1 8
10  Litwa 0 9
Grupa B2:
# Kraj Wygranych Przegranych
1  Rosja 9 0
2  Anglia 7 2
 Holandia 7 2
 Węgry 7 2
5  Polska 5 4
6  Białoruś 3 6
 Grecja 3 6
8  Estonia 2 7
 Serbia 2 7
10  Kazachstan 0 9

Sesja 1.[edytuj | edytuj kod]

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Austria Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 0 0 0 0 0 0 - - 0
 Czechy 0 1 1 1 2 1 2 4 - - 12
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Chorwacja 2 0 1 0 1 1 0 2 0 - 7
 Słowacja Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 4 0 4 0 0 2 0 2 - 12
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Włochy Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 3 1 1 4 1 0 1 0 4 - 15
 Litwa 0 0 0 0 0 1 0 1 0 - 2
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Hiszpania Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 1 0 0 0 0 0 0 - 2
 Belgia 0 5 0 1 1 2 2 1 1 - 13
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Łotwa Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 1 0 3 3 2 2 - - - 12
 Bułgaria 0 0 1 0 0 0 0 - - - 1

Sesja 2.[edytuj | edytuj kod]

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Polska 0 1 0 0 1 0 0 0 - - 2
 Holandia 1 0 4 1 0 3 3 0 - - 12
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Anglia 2 0 0 0 1 1 0 1 0 1 6
 Rosja 0 0 1 1 0 0 1 0 5 0 8
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Estonia 2 1 2 0 2 2 0 2 1 - 12
 Grecja 0 0 0 2 0 0 2 0 0 - 4
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Węgry 0 1 3 1 0 4 - - - - 9
 Kazachstan 1 0 0 0 1 0 - - - - 2

Sesja 3.[edytuj | edytuj kod]

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Chorwacja 0 0 0 0 1 0 1 - - - 2
 Łotwa 2 3 3 2 0 1 0 - - - 11
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Bułgaria 1 0 1 0 0 3 0 0 1 1 7
 Belgia 0 2 0 3 1 0 2 1 0 0 9
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Austria 5 2 1 0 4 0 0 0 0 3 15
 Hiszpania 0 0 0 1 0 2 1 0 2 0 6
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Włochy 0 0 1 0 2 0 0 3 0 1 7
 Czechy 0 0 0 1 0 2 0 0 2 0 5
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Litwa 1 0 1 2 0 0 0 1 0 0 5
 Słowacja 0 3 0 0 3 1 0 0 0 2 9

Sesja 4.[edytuj | edytuj kod]

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Węgry 4 2 0 4 4 2 - - - - 16
 Białoruś 0 0 1 0 0 0 - - - - 1
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Rosja 1 2 0 3 0 2 - - - - 8
 Kazachstan 0 0 1 0 1 0 - - - - 2
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Polska 0 1 3 3 0 2 2 - - - 11
 Estonia 1 0 0 0 2 0 0 - - - 3
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Anglia 1 0 1 0 1 0 0 0 0 0 3
 Holandia 0 2 0 0 0 1 1 2 1 2 9
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Serbia 0 0 0 0 1 0 0 0 0 - 1
 Grecja 1 3 1 3 0 1 1 1 1 - 12

Sesja 5.[edytuj | edytuj kod]

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Czechy 1 0 0 1 4 1 0 2 - - 9
 Bułgaria Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 1 0 0 0 1 0 - - 3
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Litwa Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 0 0 0 0 2 0 1 0 4
 Hiszpania 0 2 1 1 1 2 0 3 0 1 11
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Łotwa Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 1 0 1 1 0 0 1 1 1 7
 Słowacja 0 0 1 0 0 1 1 0 0 0 3
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Belgia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 1 2 0 2 0 1 0 1 - 8
 Chorwacja 0 0 0 2 0 1 0 0 0 - 3
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Włochy 2 1 0 5 1 1 2 - - - 12
 Austria Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 1 0 0 0 0 - - - 1

Sesja 6.[edytuj | edytuj kod]

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Grecja 0 3 1 1 1 1 1 2 0 1 11
 Kazachstan Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 4 0 0 0 0 0 0 0 1 0 5
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Holandia 4 0 2 0 2 1 0 - - - 9
 Estonia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 2 0 1 0 0 1 - - - 4
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Serbia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 0 0 0 0 0 1 0 - 2
 Węgry 0 0 3 4 5 3 1 0 1 - 17
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Rosja 0 4 0 2 2 2 0 0 0 0 10
 Polska Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 1 0 0 0 1 1 1 2 7
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Anglia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 3 3 2 5 0 3 - - - - 16
 Białoruś 0 0 0 0 1 0 - - - - 1

Sesja 7.[edytuj | edytuj kod]

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Belgia 0 1 0 3 0 3 0 0 1 1 9
 Słowacja Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 1 0 2 0 0 0 0 0 4
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Bułgaria Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 1 0 0 2 1 0 0 4 9
 Chorwacja 0 1 0 0 2 0 0 2 2 0 7
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Litwa Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 2 1 0 2 0 1 0 0 6
 Austria 1 4 0 0 3 0 1 0 2 1 12
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Czechy 1 1 0 3 0 1 2 1 0 0 9
 Hiszpania Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 1 0 1 0 0 0 1 0 3

Sesja 8.[edytuj | edytuj kod]

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Holandia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 3 0 3 0 2 5 2 3 0 - 18
 Serbia 0 3 0 1 0 0 0 0 0 - 4
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Anglia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 4 1 1 1 4 1 0 - - - 12
 Polska 0 0 0 0 0 0 1 - - - 1
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Białoruś Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 1 2 0 0 2 1 0 1 8
 Kazachstan 2 0 0 0 1 3 0 0 1 0 7
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Grecja Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 2 0 2 0 0 1 0 1 0 0 6
 Węgry 0 2 0 2 1 0 3 0 1 2 11
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Estonia 0 1 0 0 0 1 0 0 2 0 4
 Rosja Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 1 2 1 0 1 1 0 4 11

Sesja 9.[edytuj | edytuj kod]

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Bułgaria 0 2 0 1 2 0 1 0 1 1 8
 Litwa Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 2 0 0 1 0 1 0 0 5
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Słowacja Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 1 1 2 1 0 1 0 0 0 7
 Austria 0 0 0 0 0 1 0 2 2 1 6
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Czechy Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 0 2 5 1 - - - - 8
 Belgia 0 0 0 0 0 0 - - - - 0
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Łotwa 1 1 0 2 2 0 3 1 2 - 12
 Hiszpania Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 1 0 0 1 0 0 0 - 2
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Chorwacja 0 2 0 0 1 0 1 0 - - 4
 Włochy Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 3 0 3 2 0 1 0 3 - - 12

Sesja 10.[edytuj | edytuj kod]

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Anglia 0 1 0 1 0 4 3 0 0 1 10
 Węgry Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 2 0 1 0 1 0 0 3 1 0 8
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Serbia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 1 0 1 1 0 0 0 0 4
 Rosja 0 3 0 4 0 0 2 1 2 0 12
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Holandia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 2 1 0 1 2 0 1 0 2 - 9
 Grecja 0 0 1 0 0 1 0 1 0 - 3
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Białoruś 0 1 1 0 1 1 2 1 0 0 7
 Estonia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 2 0 0 1 0 0 0 0 2 1 6
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Kazachstan Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 0 0 1 0 1 0 0 0 3
 Polska 0 1 2 2 0 1 0 0 2 0 8

Sesja 11.[edytuj | edytuj kod]

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Słowacja 0 2 3 0 0 2 1 0 0 - 8
 Hiszpania Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 0 0 1 0 0 1 1 - 4
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Czechy 0 3 1 0 1 2 2 - - - 9
 Chorwacja Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 0 1 0 0 0 - - - 2
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Litwa Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 1 0 1 0 0 0 2 1 6
 Łotwa 1 0 0 1 0 3 3 1 0 0 9
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Bułgaria Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 1 0 0 1 0 - - - 3
 Włochy 0 5 0 2 2 0 2 - - - 11
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Austria 0 0 1 0 1 0 2 0 0 - 4
 Belgia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 1 0 2 0 1 0 4 1 - 10

Sesja 12.[edytuj | edytuj kod]

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Kazachstan 1 0 0 2 0 0 3 0 0 - 6
 Estonia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 3 0 1 1 0 4 3 - 13
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Polska 4 2 0 4 0 0 4 - - - 14
 Grecja Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 2 0 1 1 0 - - - 4
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Rosja Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 3 0 2 1 1 0 3 1 2 - 13
 Białoruś 0 2 0 0 0 1 0 0 0 - 3
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Serbia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 0 0 1 0 0 1 1 - 3
 Anglia 3 3 1 4 0 2 1 0 0 - 14
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Holandia 0 2 0 0 0 1 1 0 1 0 5
 Węgry Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 1 1 1 0 0 1 0 1 6

Sesja 13.[edytuj | edytuj kod]

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Łotwa 1 1 0 1 0 2 1 0 0 3 9
 Austria Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 2 0 1 0 0 0 2 0 5
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ogółem
 Belgia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 2 0 1 0 3 0 1 0 0 0 7
 Włochy 0 0 1 0 1 0 2 0 2 1 2 9
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Hiszpania Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 1 0 2 0 0 0 0 - 4
 Bułgaria 0 2 0 3 0 1 1 2 0 - 9
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Chorwacja Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 2 1 0 2 0 1 2 0 1 1 10
 Litwa 0 0 2 0 2 0 0 1 0 0 5
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Słowacja 0 1 0 0 0 2 0 0 1 - 4
 Czechy Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 3 0 1 0 3 0 2 0 0 - 9

Sesja 13.[edytuj | edytuj kod]

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Białoruś 0 3 0 1 0 0 - - - - 4
 Polska Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 2 0 3 0 5 6 - - - - 16
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Kazachstan Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 0 0 0 1 - - - - 1
 Holandia 3 3 2 1 1 0 - - - - 10
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Estonia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 1 1 1 0 2 0 0 0 2
 Serbia 1 1 0 0 0 1 0 1 2 1 7
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Węgry 0 0 0 1 0 2 0 0 0 1 4
 Rosja Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 2 0 0 0 0 2 1 0 0 5
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Grecja Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 0 0 1 0 1 0 0 - 2
 Anglia 2 2 2 2 0 2 0 2 1 - 13

Sesja 14.[edytuj | edytuj kod]

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Litwa 0 0 0 1 0 0 - - - - 1
 Belgia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 2 3 2 0 3 3 - - - - 13
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Austria Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 2 0 0 1 0 2 0 0 5
 Bułgaria 1 2 0 1 2 0 1 0 1 0 8
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Słowacja 0 2 0 0 0 0 3 0 0 0 5
 Włochy Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 2 0 0 2 0 2 0 1 0 1 8
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Czechy Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 2 0 1 0 4 0 1 0 0 8
 Łotwa 1 0 1 0 2 0 2 0 1 0 7
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Hiszpania Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 0 0 0 0 0 - - - 0
 Chorwacja 1 3 1 1 1 1 3 - - - 11

Sesja 15.[edytuj | edytuj kod]

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Rosja 3 0 4 1 2 0 1 - - - 11
 Grecja Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 0 0 0 2 0 - - - 3
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Estonia 0 2 0 0 4 0 0 1 0 0 7
 Węgry Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 1 1 0 3 3 0 2 1 12
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Kazachstan 0 1 0 1 0 0 - - - - 2
 Anglia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 2 0 4 0 2 3 - - - - 11
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Holandia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 3 3 4 3 3 3 1 - - - 17
 Białoruś 0 0 0 0 0 0 - - - - 0
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Polska Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 4 1 2 2 3 4 3 - - - 19
 Serbia 0 0 0 0 0 0 0 - - - 0

Sesja 16.[edytuj | edytuj kod]

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Hiszpania 0 0 0 2 0 0 - - - - 2
 Włochy Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 3 2 1 0 1 3 - - - - 10
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Litwa 0 2 0 1 0 0 1 0 - - 4
 Czechy Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 4 0 2 2 0 3 - - 12
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Chorwacja Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 2 0 0 1 0 1 0 0 1 5
 Austria 2 0 0 1 0 1 0 2 1 0 7
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Słowacja Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 2 0 0 3 4 0 1 1 - - 11
 Bułgaria 0 0 0 0 0 1 0 0 - - 1
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Belgia 0 0 3 1 0 2 1 1 0 1 9
 Łotwa Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 3 0 0 1 0 0 0 2 0 7

Sesja 17.[edytuj | edytuj kod]

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Estonia 0 1 0 1 0 0 - - - - 2
 Anglia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 4 0 5 0 2 3 - - - - 14
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Grecja 1 0 4 1 0 2 4 1 1 - 14
 Białoruś Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 0 0 2 0 0 0 0 - 3
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Węgry Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 3 0 0 1 0 1 0 2 1 0 8
 Polska 0 0 2 0 2 0 3 0 0 0 7
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Kazachstan Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 0 0 2 1 2 0 0 0 6
 Serbia 1 0 1 1 0 0 0 1 1 2 7
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Rosja 0 0 0 0 0 0 0 2 1 2 5
 Holandia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 0 1 0 1 1 0 0 0 3