Mistrzostwa Europy w Curlingu 2007/Grupa B

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania


Kobiety[edytuj | edytuj kod]

Reprezentacje i podział[edytuj | edytuj kod]

B1[edytuj | edytuj kod]

Kraj Skip Trzecia Druga Otwierająca Rezerwowa Trener
 Francja Sandrine Morand Karine Baechelen Delphine Charlet Brigitte Mathieu Alexandra Seimbille Julien Charlet
 Węgry Ildikó Szekeres Alexandra Béres Gyöngyi Nagy Boglárka Ádám Krisztina Bartalus Darrell Ell
 Irlandia Marie O’Kane Louise Kerr Jane Paterson Gillian Drury
 Litwa Virginija Paulauskaitė Evelina Aleksejenko Rūta Norkienė Rasa Smaliukienė
 Norwegia Dordi Nordby Marianne Rorvik Charlotte Hovring Ingrid Stensrud Marte Bakk Hanne Woods
 Hiszpania Montserrat Marti Silvia Ferrer Aránzazu Dominguez Francisca Cladellas Silvia Orriols Claude-Alain Vuille

B2[edytuj | edytuj kod]

Kraj Skip Trzecia Druga Otwierająca Rezerwowa Trener
 Anglia Kirsty Balfour Caroline Reed Claire Grimwood Sarah McVey Joan Reed
 Chorwacja Katarina Radonić Nikolina Petrić Zrinka Muhek Marta Muždalo Slavica Roso Jamie Boutin
 Holandia Shari Leibbrandt-Demmon Margerirtha Voskuilen Esther Romijn Idske de Jong Cindy Bishop
 Łotwa Anete Zābere Dace Regža Solvita Gulbe Jeļena Stepanova Evita Regža Ansis Regža
 Polska Marta Szeliga-Frynia Agnieszka Ogrodniczek Katarzyna Wicik Marianna Das Justyna Zalewska Christian Thune-Jacobsen
 Słowacja Barbora Vojtušová Gabriela Kajanová Katarína Langová Zuzana Axamitová Pavel Kocian

Wyniki[edytuj | edytuj kod]

Klasyfikacja końcowa[edytuj | edytuj kod]

# B # A+B Kraj
1 11  Anglia
2 12  Holandia
3 13  Francja
4 14  Norwegia
5 15  Węgry
5 15  Polska
7 17  Chorwacja
7 17  Estonia
9 19  Łotwa
9 19  Litwa
11 21  Irlandia
11 21  Słowacja
13 23  Hiszpania

Klasyfikacja po round robin[edytuj | edytuj kod]

Grupa B1:
# Kraj Wygranych Przegranych
1  Norwegia 6 0
2  Estonia 4 2
 Francja 4 2
 Węgry 4 2
5  Litwa 2 4
6  Irlandia 1 5
7  Hiszpania 0 6
Grupa B2:
# Kraj Wygranych Przegranych
1  Holandia 4 1
2  Anglia 4 1
3  Polska 2 3
4  Chorwacja 2 3
5  Łotwa 2 3
6  Słowacja 1 4

Finał[edytuj | edytuj kod]

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Holandia 0 1 0 0 0 0 2 0 3 0 6
 Anglia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 0 0 1 3 0 1 0 2 8

Mały finał[edytuj | edytuj kod]

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Francja Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 1 x x x x x x x x 2
 Norwegia 0 0 x x x x x x x x 0

Półfinały[edytuj | edytuj kod]

7 grudnia, piątek; 9:00 CET

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Norwegia 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0 4
 Anglia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 0 2 0 0 1 1 0 1 5
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Francja Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 1 0 1 0 0 1 0 x 4
 Holandia 0 2 0 3 0 2 1 0 1 x 9

Tie-Breaker[edytuj | edytuj kod]

6 grudnia, czwartek; 8:00 CET

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Francja 0 2 1 0 1 0 1 1 0 1 7
 Estonia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 2 0 0 1 0 1 0 0 1 0 5

6 grudnia, czwartek; 12:00 CET

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Węgry 0 1 0 1 0 2 0 0 1 0 5
 Francja Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 0 0 1 0 1 2 0 1 6

Round robin B1[edytuj | edytuj kod]

Sesja 1.[edytuj | edytuj kod]

1 grudnia, sobota; 12:00 CET

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Norwegia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 3 3 4 3 3 2 x x x x 18
 Litwa 0 0 0 0 0 0 x x x x 0
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Francja 2 1 2 2 1 0 0 4 x x 12
 Hiszpania Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 0 0 0 1 1 0 x x 2
Sesja 2.[edytuj | edytuj kod]

1 grudnia, sobota; 16:00 CET

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Estonia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 4 0 2 0 0 0 0 2 0 1 9
 Litwa 0 1 0 2 2 0 2 0 1 0 8
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Hiszpania 0 0 0 1 0 1 0 2 x x 4
 Irlandia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 3 3 0 1 0 2 0 x x 10
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Francja Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 0 0 1 1 0 1 0 x 4
 Norwegia 0 2 1 0 0 0 1 0 3 x 7
Sesja 3.[edytuj | edytuj kod]

2 grudnia, niedziela; 12:00 CET

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Norwegia 2 0 3 2 0 3 0 x x x 10
 Irlandia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 0 0 1 0 1 x x x 3
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Estonia 0 0 0 0 0 1 1 0 2 1 5
 Francja Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 2 1 1 0 0 1 0 0 6
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Litwa Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 1 0 0 1 0 1 0 x 4
 Węgry 0 2 0 3 1 0 2 0 1 x 9
Sesja 4.[edytuj | edytuj kod]

2 grudnia, niedziela; 20:00 CET

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ogółem
 Estonia 2 2 2 0 1 0 1 0 2 0 2 12
 Węgry 0 0 0 2 0 2 0 4 0 2 0 10
Sesja 5.[edytuj | edytuj kod]

3 grudnia, poniedziałek; 12:00 CET

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Węgry 0 6 2 2 1 0 0 2 0 x 13
 Francja Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 2 0 0 0 0 4 1 0 2 x 9
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Hiszpania 0 0 1 0 1 0 0 0 x x 2
 Norwegia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 2 0 2 0 2 1 2 x x 9
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Irlandia 0 2 0 2 0 0 1 2 0 1 8
 Estonia 2 0 5 0 1 1 0 0 1 0 10
Sesja 6.[edytuj | edytuj kod]

3 grudnia, poniedziałek; 20:00 CET

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Francja Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 4 2 0 0 0 2 2 0 2 x 12
 Litwa 0 0 1 0 1 0 0 3 0 x 5
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Hiszpania 0 1 0 0 1 0 x x x x 2
 Estonia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 6 1 0 4 x x x x 12
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Irlandia 1 0 0 1 1 0 0 0 0 x 3
 Węgry Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 3 1 0 0 1 1 1 3 x 10
Sesja 7.[edytuj | edytuj kod]

4 grudnia, wtorek; 16:00 CET

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Norwegia 0 3 0 2 1 0 0 3 2 x 11
 Estonia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 2 0 0 2 1 0 0 x 6
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Węgry Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 2 0 3 0 2 5 x x x x 12
 Hiszpania 0 1 0 1 0 0 x x x x 2
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Litwa Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 0 3 4 0 0 0 1 x 9
 Irlandia 1 0 1 0 0 2 1 1 0 x 6
Sesja 8.[edytuj | edytuj kod]

5 grudnia, środa; 12:00 CET

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Litwa 0 2 1 0 2 0 0 0 1 2 8
 Hiszpania Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 0 1 0 1 1 1 0 0 5
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Irlandia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 0 0 0 1 0 x x x 2
 Francja 1 0 2 2 1 0 1 x x x 7
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Węgry Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 1 0 0 1 0 2 0 x 4
 Norwegia 0 1 0 2 1 0 1 0 3 x 8

Round robin B2[edytuj | edytuj kod]

Sesja 1.[edytuj | edytuj kod]

2 grudnia, niedziela; 12:00 CET

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Chorwacja Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 2 1 1 1 0 0 2 0 8
 Słowacja 0 0 0 0 0 0 1 2 0 4 7
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Holandia 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 4
 Anglia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0 3
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Łotwa Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 2 1 0 2 0 0 2 1 1 x 9
 Polska 0 0 2 0 0 2 0 0 0 x 4
Sesja 2.[edytuj | edytuj kod]

3 grudnia, poniedziałek; 12:00 CET

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Polska 1 0 0 0 3 0 0 1 0 x 5
 Anglia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 2 0 0 3 2 0 1 x 9
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Łotwa 0 1 1 0 1 0 0 2 1 0 6
 Słowacja Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 4 0 0 1 0 1 1 0 0 2 9
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Chorwacja Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 1 0 0 1 0 x x x 3
 Holandia 0 4 0 4 1 0 1 x x x 10
Sesja 3.[edytuj | edytuj kod]

3 grudnia, poniedziałek; 20:00 CET

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ogółem
 Polska 1 1 0 1 1 0 2 0 0 1 0 7
 Holandia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 2 0 0 2 0 1 2 0 1 8
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Łotwa 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 4
 Chorwacja Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 2 0 0 1 0 0 3 1 1 1 9
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Anglia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 2 1 2 3 0 2 1 x 11
 Słowacja 2 1 0 0 0 0 3 0 0 x 6
Sesja 4.[edytuj | edytuj kod]

4 grudnia, wtorek; 16:00 CET

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Anglia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 3 2 2 0 0 3 x x 11
 Łotwa 0 1 0 0 0 1 2 0 x x 4
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Polska 1 2 1 5 0 4 x x x x 13
 Chorwacja Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 0 0 2 0 x x x x 2
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Słowacja Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 0 0 2 0 2 0 x x 5
 Holandia 2 0 1 2 0 1 0 4 x x 10
Sesja 5.[edytuj | edytuj kod]

5 grudnia, środa; 12:00 CET

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ogółem
 Holandia 0 0 2 1 0 2 0 0 0 0 0 5
 Łotwa Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 0 0 2 0 0 0 1 1 2 7
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Anglia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 5 1 0 3 0 0 2 x x x 11
 Chorwacja 0 0 1 0 1 1 0 x x x 3
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Słowacja Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 0 2 0 0 1 0 x x 3
 Polska 1 2 1 0 0 3 0 2 x x 9

Mężczyźni[edytuj | edytuj kod]

Reprezentacje i podział[edytuj | edytuj kod]

B1[edytuj | edytuj kod]

Kraj Skip Trzeci Drugi Otwierający Rezerwowy Trener
 Austria Markus Schagerl Boris Seidl Michael Skokan Manuel Seidl Armin Kvas Rodger Schmidt
 Belgia Pieter-Jan Witzig Marc Suter Thomas Suter Samie Witzig Girk Heylen Willi Bless
 Grecja Nikolaos Zacharias Anthanasios Pantios Dimitrios Kolonas Efstratios Kokkinellis Nikolaos Sarris Giuseppe Valentini
 Hiszpania Antonio de Mollinedo Martin Rios Jose Manuel Sangüesa David Rodrigo
 Irlandia Peter Wilson Robin Gray Peter D.J. Wilson Neil Fyfe Tony Tierney Ron Meyesr
 Islandia Jón Hansen Olafur Hreinsson Eirikur Boasson Agust Hilmarsson Kristján Porkelsson Gunnar Johannesson
 Kazachstan -
 Holandia Reg Wiebe Steven van der Cammen Mark Neeleman Mark Rurup Rob Vilain Bill Charlebois

B2[edytuj | edytuj kod]

Kraj Skip Trzeci Drugi Otwierający Rezerwowy Trener
 Anglia Andrew Reed James Dixon Tom Jaeggi Andrew Dixon Neil Murray John Brown
 Białoruś Oleksii Wołoszenko Siarhei Sarokin Alexandr Radajew Aliaksandr Tsiushkevich Pavel Petrow Oleksii Wołoszenko
 Bułgaria Nikołaj Rutnow Tichomir Todorow Stoił Georgiew Ilian Kiriłow Lubomir Welinow
 Litwa Martynas Norkus Vygantas Zalieckas Piotras Gerasimovič Dalius Garakvinas Artūras Smaliukas Vygantas Zalieckas
 Łotwa Ritvars Gulbis Ainārs Gulbis Aivars Avotiņš Normunds Šaršūns Brian Gray
 Serbia Marko Stojanović Darko Sovran Bojan Mijatović Vuk Krajacić
 Walia Jamie Meikle Stuart Hills Andrew Tanner James Pougher Adrian Meikle Hugh Meikle

B3[edytuj | edytuj kod]

Kraj Skip Trzeci Drugi Otwierający Rezerwowy Trener
 Andora Andrew Ferguson-Smith Arnau Friguls Francitorra Damaso Hernandez Jordi Torner Josep Duro Merce Pascual
 Chorwacja Alen Čadež Dalibor Golec Dražen Ćutić Ognjen Golubić Davor Palcec Jamie Boutin
 Estonia Martin Lill Jan Anderson Siim Sildnik Ingar Mäesalu Toomas Lill Kristiine Lill
 Polska Damian Herman Piotr Podgórski Krzysztof Beck Tomasz Sapiński Ziemowit Ostrowski Markus Klauenbösch
 Rosja Aleksandr Kirikow Andriej Drozdow Piotr Dron Aleksiej Kamniew Roman Kutuzow Jurij Andrianow
 Słowacja Pavol Pitoňák František Pitoňák Tomáš Pitoňák Peter Pitoňák Milan Kalis Gerry Campbell
 Węgry Lajos Belleli Gábor Riesz Gábor Ezsöl József Nyitrai András Rókusfalvy Rainer Schöpp

Wyniki[edytuj | edytuj kod]

Klasyfikajca końcowa[edytuj | edytuj kod]

#
(B)
# (A+B) Kraj
1 11  Irlandia
2 12  Hiszpania
3 13  Łotwa
4 14  Rosja
5 15  Anglia
6 16  Węgry
7 17  Holandia
 Słowacja
 Walia
10 20  Austria
 Chorwacja
 Litwa
13 23  Belgia
 Bułgaria
 Polska
16 26  Białoruś
 Estonia
 Grecja
19 29  Andora
 Islandia
 Serbia
- -  Kazachstan

Klasyfikacja po round robin[edytuj | edytuj kod]

Grupa B1:
# Kraj Wygranych Przegranych
1  Irlandia 6 0
2  Hiszpania 5 1
3  Holandia 4 2
4  Austria 3 3
5  Belgia 2 4
6  Grecja 1 5
7  Islandia 0 6
8  Kazachstan 0 0
Grupa B2:
# Kraj Wygranych Przegranych
1  Łotwa 6 0
2  Anglia 5 1
3  Walia 4 2
4  Litwa 3 3
5  Bułgaria 2 4
6  Białoruś 1 5
7  Serbia 0 6
Grupa B3:
# Kraj Wygranych Przegranych
1  Rosja 5 1
2  Węgry 4 2
3  Chorwacja 3 3
 Słowacja 3 3
4  Andora 2 4
 Estonia 2 4
 Polska 2 4

Klasyfikacja końcowa[edytuj | edytuj kod]

Finał[edytuj | edytuj kod]

7 grudnia, piątek; 14:00 CET

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Hiszpania Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 1 0 2 0 1 0 x x 4
 Irlandia 1 2 0 1 0 2 0 3 x x 9

Mały finał[edytuj | edytuj kod]

7 grudnia, piątek; 14:00 CET

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Łotwa 1 0 0 2 0 1 0 0 0 1 5
 Rosja Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 0 0 1 0 1 1 0 0 4

Półfinały[edytuj | edytuj kod]

7 grudnia, piątek; 9:00 CET

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Irlandia 1 0 0 2 0 4 0 2 0 x 9
 Łotwa Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 2 1 0 1 0 2 0 1 x 7
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Rosja 0 0 1 1 0 0 1 0 2 1 6
 Hiszpania Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 2 1 0 0 2 1 0 1 0 0 7

Tie-breaker[edytuj | edytuj kod]

W Tie-Breaker brały udział drużyny z 2. miejsc po RR. Przed tym rozegrano Tee-Shot, w wyniku którego Hiszpanie czekali na przeciwnika.

6 grudnia, czwartek; 16:00 CET

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Anglia 1 0 0 0 1 4 1 0 0 1 8
 Węgry Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 1 2 0 0 0 1 1 0 5

6 grudnia, czwartek; 20:00 CET

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Anglia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 2 0 0 0 0 0 1 0 0 x 3
 Hiszpania 0 1 1 1 1 1 0 2 1 x 8

Round robin B1[edytuj | edytuj kod]

Sesja 1.[edytuj | edytuj kod]

1 grudnia, sobota; 8:00 CET

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Irlandia 0 0 2 2 4 0 x x x x 8
 Belgia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 2 0 0 0 1 x x x x 3
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Holandia 0 2 2 0 1 2 0 0 3 x 10
 Austria Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 0 2 0 0 1 1 0 x 5
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Grecja Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 0 1 0 0 1 0 0 0 3
 Hiszpania 2 0 3 0 2 2 0 1 1 0 11
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Kazachstan Reprezentacja Kazachstanu nie dotarła do Füssen,
spotkanie nie liczone jako walkower
 Islandia
Sesja 2.[edytuj | edytuj kod]

1 grudnia, sobota; 20:00 CET

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Hiszpania Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 1 1 0 0 4 1 0 1 x 9
 Islandia 0 0 0 1 1 0 0 1 0 x 3
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Grecja Reprezentacja Kazachstanu nie dotarła do Füssen,
spotkanie nie liczone jako walkower
 Kazachstan
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Belgia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 0 1 0 0 2 0 2 1 6
 Austria 1 1 3 0 1 1 0 1 0 0 8
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Irlandia 0 3 1 1 0 1 2 1 x x 9
 Holandia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 0 0 2 0 0 0 x x 3
Sesja 3.[edytuj | edytuj kod]

2 grudnia, niedziela; 20:00 CET

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Grecja 0 0 0 1 0 4 0 1 1 x 7
 Austria Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 3 1 0 5 0 2 0 0 x 11
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Irlandia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 3 2 1 2 1 4 x x x x 13
 Islandia 0 0 0 0 0 0 x x x x 0
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Kazachstan Reprezentacja Kazachstanu nie dotarła do Füssen,
spotkanie nie liczone jako walkower
 Holandia
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ogółem
 Belgia 0 0 0 0 2 0 1 1 0 1 0 5
 Hiszpania Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 0 1 0 2 0 0 2 0 1 6
Sesja 4.[edytuj | edytuj kod]

3 grudnia, poniedziałek; 16:00 CET

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Irlandia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 5 0 1 2 0 1 1 x x x 10
 Grecja 0 1 0 0 4 1 0 0 x x 2
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Islandia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 0 0 1 0 2 0 2 0 6
 Austria 1 0 2 1 0 1 0 2 0 0 7
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Holandia 0 0 0 0 0 0 1 0 x x 1
 Hiszpania Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 2 1 1 1 0 1 x x 7
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Kazachstan Reprezentacja Kazachstanu nie dotarła do Füssen,
spotkanie nie liczone jako walkower
 Belgia
Sesja 5.[edytuj | edytuj kod]

4 grudnia, wtorek; 8:00 CET

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Kazachstan Reprezentacja Kazachstanu nie dotarła do Füssen,
spotkanie nie liczone jako walkower
 Irlandia
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Austria 0 0 0 1 1 0 3 0 1 0 6
 Hiszpania Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 1 0 0 1 0 3 0 1 7
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Grecja 0 0 1 0 0 0 0 0 x x 1
 Belgia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 3 1 0 2 0 1 3 1 x x 11
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Holandia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 1 0 1 2 2 1 x x 7
 Islandia 1 0 0 1 0 0 0 0 x x 2
Sesja 6.[edytuj | edytuj kod]

4 grudnia, wtorek; 20:00 CET

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Belgia 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 4
 Holandia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 0 0 2 1 0 0 0 1 5
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Islandia 0 1 1 0 0 0 0 x x x 2
 Grecja Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 2 0 0 2 1 2 1 x x x 8
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Hiszpania Reprezentacja Kazachstanu nie dotarła do Füssen,
spotkanie nie liczone jako walkower
 Kazachstan
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Austria 0 0 2 0 0 1 0 1 0 x 4
 Irlandia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 0 1 1 0 2 0 2 x 7
Sesja 7.[edytuj | edytuj kod]

5 grudnia, środa; 16:00

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Austria Reprezentacja Kazachstanu nie dotarła do Füssen,
spotkanie nie liczone jako walkower
 Kazachstan
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Islandia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 1 0 1 0 x x x x 3
 Belgia 0 6 0 2 0 3 x x x x 11
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Holandia 0 1 0 2 0 0 2 0 0 2 7
 Grecja Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 6
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Hiszpania Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 0 1 0 1 0 3 0 x 6
 Irlandia 0 0 1 0 3 0 4 0 1 x 9

Round robin B2[edytuj | edytuj kod]

Sesja 1.[edytuj | edytuj kod]

1 grudnia, sobota; 12:00 CET

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Białoruś 1 0 1 2 0 0 2 1 1 0 8
 Serbia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 0 0 3 1 0 0 0 1 6
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Bułgaria 0 0 1 1 0 0 0 0 x x 2
 Litwa Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 4 0 0 0 1 1 1 1 x x 8
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ogółem
 Łotwa Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 3 0 1 0 0 1 3 0 1 9
 Walia 0 0 0 2 0 3 1 0 0 2 0 8
Sesja 2.[edytuj | edytuj kod]

2 grudnia, niedziela; 8:00 CET

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Walia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 3 0 3 1 1 2 0 2 x x 12
 Litwa 0 2 0 0 0 0 2 0 x x 4
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Białoruś Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 3 0 0 1 0 0 2 0 0 7
 Łotwa 0 0 1 2 0 1 1 0 4 0 9
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Serbia 0 1 0 0 1 0 0 x x x 2
 Anglia 1 0 4 4 0 3 2 x x x 14
Sesja 3.[edytuj | edytuj kod]

2 grudnia, niedziela; 16:00 CET

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Anglia 0 2 0 0 1 0 2 0 x x 5
 Łotwa Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 0 2 0 4 0 3 x x 10
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Bułgaria 0 0 0 1 0 0 1 0 1 x 3
 Walia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 2 1 0 3 0 0 2 0 x 8
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Litwa Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 2 2 1 0 1 0 1 2 0 0 9
 Białoruś 0 0 0 2 0 2 0 0 3 1 8
Sesja 4.[edytuj | edytuj kod]

3 grudnia, poniedziałek; 8:00 CET

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Bułgaria Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 3 0 2 0 0 2 2 0 2 x 11
 Białoruś 0 1 0 2 0 0 0 1 0 x 4
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Litwa Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 2 0 0 0 0 2 0 0 x 4
 Anglia 1 0 2 3 1 1 0 1 1 x 10
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Łotwa Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 3 2 1 0 2 1 1 x x x 10
 Serbia 0 0 0 1 0 0 0 x x x 1
Sesja 5.[edytuj | edytuj kod]

4 grudnia, wtorek; 12:00 CET

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Walia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 3 1 1 2 2 1 x x x x 10
 Białoruś 0 0 0 0 0 0 x x x x 0
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Serbia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 0 0 3 0 0 0 0 x 4
 Litwa 0 1 4 1 0 1 1 2 3 x 13
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Anglia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 1 0 1 1 1 0 3 0 x 8
 Bułgaria 0 0 1 0 0 0 1 0 1 x 3
Sesja 6.[edytuj | edytuj kod]

5 grudnia, środa; 8:00 CET

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Anglia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 0 1 1 3 1 0 1 x 8
 Walia 0 2 0 0 0 0 0 1 0 x 3
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Serbia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 0 1 0 0 1 1 1 x 5
 Bułgaria 0 2 2 0 1 2 0 0 0 x 7
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Litwa 0 1 0 1 0 0 1 0 0 x 3
 Łotwa Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 2 0 2 0 0 1 0 0 3 x 8
Sesja 7.[edytuj | edytuj kod]

5 grudnia, środa; 20:00 CET

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Łotwa 3 0 0 2 2 0 1 1 x x '9
 Bułgaria 0 3 0 0 0 0 0 0 x x 3
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Walia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 2 1 2 1 2 0 4 x x x 12
 Serbia 0 0 0 0 0 1 0 x x x 1
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Anglia 0 0 1 2 0 0 3 0 2 x 8
 Białoruś Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 0 0 1 1 0 1 0 x 4

Round robin B3[edytuj | edytuj kod]

Sesja 1.[edytuj | edytuj kod]

1 grudnia, sobota; 12:00 CET

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Chorwacja 0 1 0 2 0 0 1 2 2 0 8
 Estonia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 2 0 1 1 0 0 0 1 6
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Słowacja 0 1 3 2 0 0 0 0 1 0 7
 Andora Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 0 0 3 2 1 1 0 2 10
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Polska 1 0 1 0 0 0 0 0 x x 2
 Rosja Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 2 0 3 0 1 3 4 x x 13
Sesja 2.[edytuj | edytuj kod]

2 grudnia, niedziela; 8:00 CET

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Rosja 0 0 0 2 0 1 0 1 0 1 5
 Andora Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0 3
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Chorwacja 3 0 3 0 2 1 2 0 1 x 12
 Polska 0 3 0 2 0 0 0 2 0 x 7
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Estonia 0 0 2 0 2 2 0 1 1 1 9
 Węgry 2 3 0 1 0 0 2 0 0 0 8
Sesja 3.[edytuj | edytuj kod]

2 grudnia, niedziela; 16:00 CET

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Węgry Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 2 3 4 1 0 4 x x x x 14
 Polska 0 0 0 0 2 0 x x x x 2
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Słowacja 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2
 Rosja Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 0 0 2 1 1 0 1 0 '5
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Andora 0 2 0 2 1 1 0 2 2 x 10
 Chorwacja Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 0 2 0 0 0 1 0 0 x 3
Sesja 4.[edytuj | edytuj kod]

3 grudnia, poniedziałek; 8:00 CET

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Słowacja Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 0 1 0 0 3 0 0 1 1 7
 Chorwacja 0 2 0 1 0 0 0 1 0 0 4
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Andora 0 1 0 1 0 0 x x x x 2
 Węgry 3 0 1 0 3 2 x x x x 9
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Polska Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 2 0 0 2 0 2 2 0 0 2 10
 Estonia 0 1 1 0 2 0 0 2 1 0 7
Sesja 5.[edytuj | edytuj kod]

4 grudnia, wtorek; 12:00 CET

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Estonia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 2 1 0 0 1 0 4 2 x 10
 Andora 1 0 0 1 0 0 1 0 0 x 3
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Węgry 0 0 2 0 1 0 2 0 0 3 8
 Słowacja Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 1 0 1 0 1 0 1 0 0 5
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ogółem
 Rosja 0 0 0 0 1 0 1 1 0 1 0 4
 Chorwacja 1 0 0 1 0 1 0 0 1 0 1 5
Sesja 6.[edytuj | edytuj kod]

5 grudnia, środa; 8:00 CET

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Węgry Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 0 1 0 0 0 2 0 x 4
 Rosja 0 0 1 0 1 0 4 0 3 x 9
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Estonia 0 0 0 0 0 0 0 2 0 x 2
 Słowacja 2 1 0 0 0 3 1 0 1 x 8
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Andora 1 0 0 2 0 1 0 2 0 x 6
 Polska 0 0 1 0 2 0 3 0 3 x 9
Sesja 7.[edytuj | edytuj kod]

5 grudnia, środa; 20:00 CET

Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Polska 1 0 1 0 1 0 1 0 2 0 6
 Słowacja Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 0 1 0 2 0 1 0 1 0 2 7
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Chorwacja 0 0 1 0 1 0 1 1 0 0 4
 Węgry Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 1 2 0 0 0 1 0 0 2 1 7
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Rosja 0 0 2 0 3 0 0 1 1 2 9
 Estonia Przywilej ostatniego kamienia w pierwszym endzie 2 0 0 1 0 2 0 0 0 0 5

Linki zewnętrzne[edytuj | edytuj kod]