Mistrzostwa Europy w Curlingu 2010/Grupa C

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Kobiety[edytuj | edytuj kod]

Reprezentacje[edytuj | edytuj kod]

Kraj Czwarta Trzecia Druga Otwierająca Rezerwowa
 Chorwacja Marta Muzdalo Zrinka Muhek Marija Simunjak Janja Gros Vanja Hinić
 Irlandia Carolyn Hibberd Louise Kerr Hazel Gormley Leahy Melanie Porter Marie O’Kane
 Serbia Olivera Momcilović Dara Gravara-Stojanović Tatjana Jeftić Dragana Simjanović
 Słowacja Daniela Matulova Veronika Kvasnovska Linda Haferova Terezia Gabovicova
 Turcja Canan Melis Akyildiz Aysun Ergin Öznur Polat Seyda Zengin Öznur Akbas

Wyniki[edytuj | edytuj kod]

Klasyfikacja końcowa[edytuj | edytuj kod]

# Kraj Mecze Endy Kamienie
W P W P R Prz W P
1  Irlandia 4 1 27 16 52 29
2  Turcja 4 1 25 19 42 34
3  Słowacja 2 2 20 17 40 27
4  Chorwacja 1 3 12 20 20 33
5  Serbia 0 4 10 22 13 43

     Awans do grupy B

Playoff[edytuj | edytuj kod]

Finał[edytuj | edytuj kod]
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Irlandia 4 0 0 0 2 1 3 1 x x 11
 Turcja 0 1 1 1 0 0 0 0 x x 3

Klasyfikacja grupowa[edytuj | edytuj kod]

Po sesji 4.
# Kraj Mecze Endy Kamienie
W P W P R Prz W P
1  Turcja 4 0 22 14 39 23
2  Irlandia 3 1 22 13 41 26
3  Słowacja 2 2 20 17 40 27
4  Chorwacja 1 3 12 20 20 33
5  Serbia 0 4 10 22 13 43

Round-Robin[edytuj | edytuj kod]

Sesja 1.[edytuj | edytuj kod]

24 września 2010, 21:00

Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
A  Słowacja 0 5 1 0 0 0 2 1 3 x 12
 Chorwacja 1 0 0 2 1 1 0 0 0 x 5
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
C  Serbia 0 1 0 1 0 2 1 1 0 0 6
 Turcja 2 0 2 0 1 0 0 0 2 2 9
Sesja 2.[edytuj | edytuj kod]

25 września 2010, 12:00

Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
D  Irlandia 3 3 2 1 1 2 x x x x 12
 Serbia 0 0 0 0 0 0 x x x x 0
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
E  Turcja 0 2 3 1 0 0 0 2 1 1 10
 Słowacja 3 0 0 0 3 1 1 0 0 8
Sesja 3.[edytuj | edytuj kod]

25 września 2010, 19:00

Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
A  Turcja 0 3 0 3 3 0 0 0 3 1 13
 Irlandia 1 0 3 0 0 1 2 1 0 0 9
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
B  Chorwacja 0 0 0 2 3 1 1 3 x x 10
 Serbia 1 1 1 0 0 0 0 0 x x 3
Sesja 4.[edytuj | edytuj kod]

26 września 2010, 10:00

Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
E  Irlandia 0 4 1 1 0 1 1 0 3 x 11
 Chorwacja 1 0 0 0 3 0 0 1 0 x 5
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
F  Słowacja 1 4 2 0 1 3 0 1 x x 12
 Serbia 0 0 0 2 0 0 1 0 x x 3
Sesja 5.[edytuj | edytuj kod]

26 września 2010, 15:00

Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
C  Słowacja 0 3 1 1 2 0 0 0 1 0 8
 Irlandia 1 0 0 0 0 1 3 3 0 1 9
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
F  Chorwacja 0 0 0 0 0 0 x x x x 0
 Turcja 1 2 1 1 1 1 x x x x 7

Mężczyźni[edytuj | edytuj kod]

Reprezentacje[edytuj | edytuj kod]

Kraj Czwarty Trzeci Drugi Otwierający Rezerwowy
 Białoruś Ilja Kiriłow Dmitrij Jarko Paweł Petrow Dmitrij Kiriłow
 Islandia Sveinn H. Steingrimsson Saevar Örn Sveinbjörnsson Haraldur Ingolfsson Jans Kristinn Gislason
 Litwa Tadas Vyskupaitis Vidas Saudauskas Vytis Kulakauskas Laurynas Telksnys Vygantas Zalieckas
 Luksemburg Jörg Moeser Marco Etienne Alex Benoy Sigurd Wallstroem
 Serbia Marko Stojanović Bojan Mijatović Goran Ungurović Djordje Nesković
 Słowacja Pavol Pitonak Frantisek Pitonak Tomas Pitonak Peter Pitonak
 Turcja Ilhan Osmanagaoglu Tugrul Sinasi Sahiner Ali Osman Sahin Murat Sagir Gocke Ulugay

Wyniki[edytuj | edytuj kod]

Klasyfikacja końcowa[edytuj | edytuj kod]

# Kraj Mecze Endy Kamienie
W P W P R Prz W P
1  Słowacja 6 1 35 19 5 56 23
2  Białoruś 5 2 29 37 46 57
3  Islandia 4 2 26 27 2 48 37
4  Litwa 3 3 30 27 2 44 39
5  Serbia 2 4 27 29 36 45
6  Turcja 1 5 27 25 4 38 39
7  Luksemburg 1 5 20 28 1 24 51

     Awans do grupy B

Playoff[edytuj | edytuj kod]

Finał[edytuj | edytuj kod]
Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
 Słowacja 1 1 1 2 0 2 1 2 x x 10
 Białoruś 0 0 0 0 1 0 0 0 x x 1

Klasyfikacja grupowa[edytuj | edytuj kod]

# Kraj Mecze Endy Kamienie
W P W P R Prz W P
1  Białoruś 5 1 28 30 45 47
 Słowacja 5 1 28 18 5 46 22
3  Islandia 4 2 26 27 2 48 37
4  Litwa 3 3 30 27 2 44 39
5  Serbia 2 4 27 29 36 45
6  Luksemburg 1 5 20 28 1 24 51
 Turcja 1 5 27 25 4 38 39

Round-Robin[edytuj | edytuj kod]

Sesja 1.[edytuj | edytuj kod]

24 września 2010, 21:00

Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
D  Islandia 5 0 2 0 4 1 x x x x 12
 Luksemburg 0 1 0 1 0 0 x x x x 2
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
E  Słowacja 1 2 2 0 1 0 1 1 x x 8
 Serbia 0 0 0 1 0 1 0 0 x x 2
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
F  Litwa 1 0 3 0 1 0 0 1 0 1 7
 Białoruś 0 2 0 1 0 2 2 0 1 0 8
Sesja 2.[edytuj | edytuj kod]

25 września 2010, 12:00

Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
A  Serbia 0 1 0 2 0 0 1 0 2 2 8
 Turcja 1 0 1 0 1 1 0 2 0 0 6
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
B  Białoruś 0 1 1 0 2 0 2 0 1 1 8
 Luksemburg 1 0 0 1 0 1 0 1 0 0 4
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
F  Islandia 0 1 0 0 1 0 0 2 2 0 6
 Słowacja 1 0 0 1 0 1 1 0 0 1 5
Sesja 3.[edytuj | edytuj kod]

25 września 2010, 19:00

Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
C  Białoruś 0 0 0 0 0 1 x x x x 1
 Słowacja 3 2 1 3 2 0 x x x x 11
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
E  Turcja 1 0 1 0 0 0 2 1 1 1 7
 Islandia 0 1 0 3 3 1 0 0 0 0 8
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
F  Luksemburg 1 0 0 0 0 0 0 2 1 1 5
 Litwa 0 1 1 1 1 0 2 0 0 0 6
Sesja 4.[edytuj | edytuj kod]

26 września 2010, 10:00

Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
A  Słowacja 0 0 2 1 0 1 1 1 0 x 6
 Litwa 1 1 0 0 1 0 0 0 2 x 5
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
C  Serbia 1 1 0 0 0 1 0 2 0 x 5
 Islandia 0 0 2 1 1 0 2 0 2 x 8
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ogółem
D  Turcja 0 0 1 0 4 0 1 0 2 1 0 9
 Białoruś 4 1 0 1 0 1 0 2 0 0 1 10
Sesja 5.[edytuj | edytuj kod]

26 września 2010, 15:00

Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
A  Białoruś 5 0 1 1 0 0 0 1 0 2 10
 Islandia 0 3 0 0 1 2 1 0 2 0 9
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
B  Luksemburg 0 1 0 0 1 0 x x x x 2
 Turcja 2 0 2 3 0 4 x x x x 11
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
D  Litwa 1 0 0 1 0 0 2 3 0 0 7
 Serbia 0 3 1 0 1 1 0 0 2 1 9
Sesja 6.[edytuj | edytuj kod]

27 września 2010, 12:00

Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ogółem
B  Serbia 0 1 2 1 0 1 0 1 1 0 0 7
 Białoruś 1 0 0 0 1 0 2 0 0 3 1 8
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
C  Słowacja 1 1 0 3 0 1 0 3 x x 9
 Luksemburg 0 0 1 0 1 0 1 0 x x 3
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
E  Litwa 0 0 1 1 0 3 1 3 2 x 11
 Turcja 2 1 0 0 2 0 0 0 0 x 5
Sesja 7.[edytuj | edytuj kod]

27 września 2010, 18:00

Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
A  Luksemburg 0 2 0 0 0 2 2 1 1 x 8
 Serbia 2 0 1 1 1 0 0 0 0 x 5
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
B  Turcja 1 0 0 0 0 2 0 1 1 0 5
 Słowacja 0 0 0 4 0 0 0 0 0 3 7
Tor Kraj 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ogółem
C  Islandia 1 0 1 0 2 0 3 0 0 0 7
 Litwa 0 2 0 1 0 2 0 0 1 2 8

Zobacz też[edytuj | edytuj kod]

Linki zewnętrzne[edytuj | edytuj kod]