Mistrzostwa Europy w Pływaniu 2014

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Mistrzostwa Europy w Pływaniu 2014
2012 2016
Data 13–24 sierpnia 2014
Gospodarz Niemcy Berlin
Miejscowość Velodrom
Organizator LEN
Liczba konkurencji 63
Strona internetowa

Mistrzostwa Europy w Pływaniu 2014 – 32. edycja mistrzostw Europy w pływaniu, które odbywały się między 13 a 24 sierpnia 2014 w Berlinie.

Wyniki[edytuj | edytuj kod]

Pływanie[edytuj | edytuj kod]

Mężczyźni[edytuj | edytuj kod]

Konkurencja Złoto Czas Srebro Czas Brąz Czas
Styl dowolny
50 metrów[1] Francja Florent Manaudou 21,32 (CR) Polska Konrad Czerniak 21,88 Finlandia Ari-Pekka Liukkonen 21,93
100 metrów[2] Francja Florent Manaudou 47,98 Francja Fabien Gilot 48,36 Włochy Luca Leonardi 48,38
200 metrów[3] Serbia Velimir Stjepanović 1:45,78 (NR) Niemcy Paul Biedermann 1:45,80 Francja Yannick Agnel 1:46,65
400 metrów[4] Serbia Velimir Stjepanović 3:45,66 (NR) Włochy Andrea Mitchell D’Arrigo 3:46,91 Wielka Brytania Jay Lelliott 3:47,50
800 metrów[5] Włochy Gregorio Paltrinieri 7:44,98 (CR) Wyspy Owcze Pál Joensen 7:48,49 Włochy Gabriele Detti 7:49,35
1500 metrów[6] Włochy Gregorio Paltrinieri 14:39,93 (ER) Wyspy Owcze Pál Joensen 14:50,59 Włochy Gabriele Detti 14:52,53
Styl grzbietowy
50 metrów[7] Rosja Władimir Morozow 24,64 Francja Jérémy Stravius 24,84 Wielka Brytania Chris Walker-Hebborn 25,00
100 metrów[8] Wielka Brytania Chris Walker-Hebborn 53,32 Francja Jérémy Stravius 53,64 Niemcy Jan-Philip Glania 54,15
200 metrów[9] Polska Radosław Kawęcki 1:56,02 Niemcy Christian Diener 1:57,16 Węgry Gábor Balog 1:57,42
Styl klasyczny
50 metrów[10] Wielka Brytania Adam Peaty 27,00 Litwa Giedrius Titenis 27,34 Słowenia Damir Dugonjič 27,48
100 metrów[11] Wielka Brytania Adam Peaty 58,96 Wielka Brytania Ross Murdoch 59,43 Litwa Giedrius Titenis 59,61
200 metrów[12] Niemcy Marco Koch 2:07,47 (CR, NR) Wielka Brytania Ross Murdoch 2:07,77 Litwa Giedrius Titenis 2:08,93
Styl motylkowy
50 metrów[13] Francja Florent Manaudou
Białoruś Jauhien Curkin
23,00 brak Ukraina Andrij Howorow
Wielka Brytania Ben Proud
23,21
100 metrów[14] Polska Konrad Czerniak 51,38 (CR) Węgry László Cseh 51,89 Białoruś Pawieł Sankowicz 51,92
200 metrów[15] Dania Viktor Bromer 1:55,29 Węgry Bence Biczó 1:55,62 Polska Paweł Korzeniowski 1:55,74
Styl zmienny
200 metrów[16] Węgry László Cseh 1:58,10 Niemcy Philip Heintz 1:58,17 Wielka Brytania Roberto Pavoni 1:58,22
400 metrów[17] Węgry Dávid Verrasztó 4:11,89 Wielka Brytania Roberto Pavoni 4:13,75 Włochy Federico Turrini 4:14,15
Sztafety st. dowolnym
4 × 100 metrów[18]  Francja
Mehdy Metella
Fabien Gilot
Florent Manaudou
Jérémy Stravius
3:11,64  Rosja
Andriej Grieczin
Nikita Łobincew
Aleksandr Suchorukow
Władimir Morozow
3:12,67  Włochy
Luca Dotto
Marco Orsi
Luca Leonardi
Filippo Magnini
3:12,78
4 × 200 metrów[19]  Niemcy
Robin Backhaus
Yannick Lebherz
Clemens Rapp
Paul Biedermann
7:09,00  Rosja
Artiom Łobuzow
Dmitrij Jermakow
Aleksandr Krasnych
Aleksandr Suchorukow
7:10,29  Belgia
Louis Croenen
Glenn Surgeloose
Emmanuel Vanluchene
Pieter Timmers
7:10,39 (NR)
Sztafety st. zmiennym
4 × 100 metrów[20]  Wielka Brytania
Chris Walker-Hebborn
Adam Peaty
Adam Barrett
Benjamin Proud
3:31,73  Francja
Jérémy Stravius
Giacomo Perez d'Ortona
Mehdy Metella
Fabien Gilot
3:32,47  Węgry
László Cseh
Dániel Gyurta
Bence Pulai
Dominik Kozma
3:33,11

Kobiety[edytuj | edytuj kod]

Konkurencja Złoto Czas Srebro Czas Brąz Czas
Styl dowolny
50 metrów[21] Wielka Brytania Francesca Halsall 24,32 Szwecja Sarah Sjöström 24,37 Dania Jeanette Ottesen Gray 24,53
100 metrów[22] Szwecja Sarah Sjöström 52,67 (CR) Holandia Femke Heemskerk 53,64 Szwecja Michelle Coleman 53,75
200 metrów[23] Włochy Federica Pellegrini 1:56,01 Węgry Katinka Hosszú 1:56,69 Holandia Femke Heemskerk 1:56,81
400 metrów[24] Wielka Brytania Jazmin Carlin 4:03,24 Holandia Sharon van Rouwendaal 4:03,76 Hiszpania Mireia Belmonte 4:04,01
800 metrów[25] Wielka Brytania Jazmin Carlin 8:15,54 (CR) Hiszpania Mireia Belmonte 8:21,22 Węgry Boglárka Kapás 8:22,06
1500 metrów[26] Hiszpania Mireia Belmonte 15:57,29 (CR) Węgry Boglárka Kapás 16:03,04 Włochy Martina Caramignoli 16:05,98
Styl grzbietowy
50 metrów[27] Wielka Brytania Francesca Halsall 27,81 Wielka Brytania Georgia Davies 27,82 Dania Mie Østergaard Nielsen 27,98
100 metrów[28] Węgry Katinka Hosszú
Dania Mie Østergaard Nielsen
59,63 brak Wielka Brytania Georgia Davies 59,74
200 metrów[29] Hiszpania Duane Da Rocha 2:09,37 Wielka Brytania Elizabeth Simmonds 2:09,66 Rosja Darja Ustinowa 2:09,79
Styl klasyczny
50 metrów[30] Litwa Rūta Meilutytė 29,89 Szwecja Jennie Johansson 30,52 Holandia Moniek Nijhuis 30,64
100 metrów[31] Dania Rikke Møller Pedersen 1:06,23 (CR) Szwecja Jennie Johansson 1:07,04 Włochy Arianna Castiglioni 1:07,36
200 metrów[32] Dania Rikke Møller Pedersen 2:19,84 (CR) Wielka Brytania Molly Renshaw 2:23,82 (NR) Hiszpania Jessica Vall 2:24,08
Styl motylkowy
50 metrów[33] Szwecja Sarah Sjöström 24,98 Dania Jeanette Ottesen Gray 25,34 Wielka Brytania Francesca Halsall 25,39
100 metrów[34] Dania Jeanette Ottesen Gray 56,51 (CR) Szwecja Sarah Sjöström 56,52 Włochy Ilaria Bianchi 57,71
200 metrów[35] Hiszpania Mireia Belmonte 2:04,79 (CR) Hiszpania Judit Ignacio Sorribes 2:06,66 Węgry Katinka Hosszú 2:07,28
Styl zmienny
200 metrów[36] Węgry Katinka Hosszú 2:08,11 (CR) Wielka Brytania Aimee Willmott 2:11,44 Austria Lisa Zaiser 2:12,17
400 metrów[37] Węgry Katinka Hosszú 4:31,03 (CR) Hiszpania Mireia Belmonte 4:33,13 Wielka Brytania Aimee Willmott 4:34,69
Sztafety st. dowolnym
4 × 100 metrów[38]  Szwecja
Michelle Coleman
Magdalena Kuras
Louise Hansson
Sarah Sjöström
3:35,82  Holandia
Inge Dekker
Maud van der Meer
Esmee Vermeulen
Femke Heemskerk
3:36,26  Włochy
Alice Mizzau
Erika Ferraioli
Giada Galizi
Federica Pellegrini
3:37,63
4 × 200 metrów[39]  Włochy
Alice Mizzau
Stefania Pirozzi
Chiara Masini
Federica Pellegrini
7:50,53 (CR)  Szwecja
Michelle Coleman
Louise Hansson
Sarah Sjöström
Stina Gardell
7:51,03  Węgry
Zsuzsanna Jakabos
Evelyn Verrasztó
Boglárka Kapás
Katinka Hosszú
7:54,23
Sztafety st. zmiennym
4 × 100 metrów[40]  Dania
Mie Østergaard Nielsen
Rikke Møller Pedersen
Jeanette Ottesen Gray
Pernille Blume
3:55,62 (ER)  Szwecja
Ida Lindborg
Jennie Johansson
Sarah Sjöström
Michelle Coleman
3:56,04  Wielka Brytania
Georgia Davies
Sophie Taylor
Jemma Lowe
Francesca Halsall
3:57,97

Mieszane[edytuj | edytuj kod]

Konkurencja Złoto Czas Srebro Czas Brąz Czas
Sztafety
4 × 100 metrów
st. dowolnym
[41]
 Włochy
Luca Dotto
Luca Leonardi
Erika Ferraioli
Giada Galizi
3:25,02 (ER)  Rosja
Andriej Grieczin
Władimir Morozow
Wieronika Popowa
Margarita Niestierowa
3:25,60  Francja
Clement Mignon
Grégory Mallet
Anna Santamans
Coralie Balmy
3:27,02
4 × 100 metrów
st. zmiennym
[42]
 Wielka Brytania
Chris Walker-Hebborn
Adam Peaty
Jemma Lowe
Francesca Halsall
3:44,02 (WR)  Holandia
Bastiaan Lijesen
Bram Dekker
Inge Dekker
Femke Heemskerk
3:45,93  Rosja
Władimir Morozow
Witalina Simonowa
Wiaczesław Prudnikow
Wieronika Popowa
3:47,34

Klasyfikacja medalowa[edytuj | edytuj kod]

Miejsce Reprezentacja Gold medal europe.svg Silver medal europe.svg Bronze medal europe.svg Razem
1.  Wielka Brytania 9 7 8 24
2.  Dania 6 1 2 9
3.  Węgry 5 4 5 14
4.  Włochy 5 1 9 15
5.  Francja 4 4 2 10
6.  Szwecja 3 6 1 10
7.  Hiszpania 3 3 2 8
8.  Niemcy 2 3 1 6
9.  Polska 2 1 1 4
10.  Serbia 2 0 0 2
11.  Rosja 1 3 2 6
12.  Litwa 1 1 2 4
13.  Białoruś 1 0 1 2
14.  Holandia 0 4 2 6
15.  Wyspy Owcze 0 2 0 2
16.  Austria 0 0 1 1
16.  Belgia 0 0 1 1
16.  Słowenia 0 0 1 1
16.  Ukraina 0 0 1 1

Pływanie synchroniczne[edytuj | edytuj kod]

Konkurencja Złoto Wynik Srebro Wynik Brąz Wynik
Solo[43] Rosja Swietłana Romaszyna 95,8333 Hiszpania Ona Carbonell 93,7000 Ukraina Anna Wołoszyna 92,3333
Duety[44]  Rosja
Darja Korobowa
Swietłana Kołesniczenko
96,1000  Ukraina
Lolita Ananasowa
Anna Wołoszyna
92,9000  Hiszpania
Ona Carbonell
Paula Klamburg
92,1667
Drużynowo[45]  Rosja
Włada Czigirewa
Swietłana Kołesniczenko
Anisja Olchowa
Jelena Prokofjewa
Ałła Szyszkina
Marja Szuroczkina
Gelena Topilina
Darina Walitowa
96,8333  Ukraina
Lolita Ananasowa
Ołena Greczykina
Olga Kondraszowa
Oleksandra Sabada
Kateryna Sadurska
Anastasija Sawczuk
Ksenija Sidorenko
Anna Wołoszyna
94,0667  Hiszpania
Clara Basiana
Alba María Cabello
Ona Carbonell
Margalida Crespí
Sara Levy
Meritxell Mas
Cristina Salvador
Paula Klamburg
92,4667
Kombinacja[46]  Ukraina
Lolita Ananasowa
Ołena Greczykina
Oleksandra Kaszuba
Kateryna Reżnik
Oleksandra Sabada
Kateryna Sadurska
Anastasija Sawczuk
Ksenija Sidorenko
Anna Wołoszyna
Olga Zołotarowa
94,4333  Hiszpania
Clara Basiana
Clara Camacho
Ona Carbonell
Margalida Crespí
Sara Gijon
Thaïs Henríquez
Cecilia Jiménez
Sara Levy
Meritxell Mas
Cristina Salvador
93,0333  Włochy
Elisa Bozzo
Beatrice Callegari
Camilla Cattaneo
Linda Cerruti
Francesca Deidda
Costanza Ferro
Manila Flamini
Mariangela Perrupato
Dalila Schiesaro
Sara Sgarzi
90,3333

Klasyfikacja medalowa[edytuj | edytuj kod]

Miejsce Reprezentacja Gold medal europe.svg Silver medal europe.svg Bronze medal europe.svg Razem
1.  Rosja 3 0 0 3
2.  Ukraina 1 2 1 4
3.  Hiszpania 0 2 2 4
4.  Włochy 0 0 1 1

Pływanie na otwartym akwenie[edytuj | edytuj kod]

Mężczyźni[edytuj | edytuj kod]

Konkurencja Złoto Czas Srebro Czas Brąz Czas
5 kilometrów[47] Wielka Brytania Daniel Fogg 53:41,4 Niemcy Rob Muffels 54:01,8 Niemcy Thomas Lurz 54:02,6
10 kilometrów[48] Holandia Ferry Weertman 1:49:56,2 Niemcy Thomas Lurz 1:49:59,0 Rosja Jewgienij Dratcew 1:50:00,6
25 kilometrów[49] Francja Axel Reymond 4:59:18,8 Rosja Jewgienij Dratcew 4:59:31,2 Włochy Edoardo Stochino 5:08:51,0

Kobiety[edytuj | edytuj kod]

Konkurencja Złoto Czas Srebro Czas Brąz Czas
5 kilometrów[50] Wielka Brytania Isabelle Härle 57:55,7 Holandia Sharon van Rouwendaal 58:29,9 Hiszpania Mireia Belmonte 58:41,4
10 kilometrów[51] Holandia Sharon van Rouwendaal 1:56:06,9 Węgry Éva Risztov 1:56:08,0 Włochy Aurora Ponselè 1:56:08,5
25 kilometrów[49] Włochy Martina Grimaldi 5:19:14,1 Węgry Anna Olasz 5:19:21,0 Niemcy Angela Maurer 5:19:21,4

Drużynowo[edytuj | edytuj kod]

Konkurencja Złoto Czas Srebro Czas Brąz Czas
Drużynowo[52]  Holandia
Ferry Weertman
Marcel Schouten
Sharon van Rouwendaal
55:47,8  Grecja
Spiridon Janiotis
Antonios Fokaidis
Kalliopi Araouzou
56:05,5  Niemcy
Rob Muffels
Thomas Lurz
Isabelle Härle
56:14,8

Klasyfikacja medalowa[edytuj | edytuj kod]

Miejsce Reprezentacja Gold medal europe.svg Silver medal europe.svg Bronze medal europe.svg Razem
1.  Holandia 3 1 0 4
2.  Niemcy 1 2 3 6
3.  Włochy 1 0 2 3
4.  Francja 1 0 0 1
4.  Wielka Brytania 1 0 0 1
6.  Węgry 0 2 0 2
7.  Rosja 0 1 1 2
8.  Grecja 0 1 0 1
9.  Hiszpania 0 0 1 1

Skoki do wody[edytuj | edytuj kod]

Mężczyźni[edytuj | edytuj kod]

Konkurencja Złoto Wynik Srebro Wynik Brąz Wynik
Trampolina 1 m[53] Niemcy Patrick Hausding 428,65 Rosja Jewgienij Kuzniecow 422,40 Francja Matthieu Rosset 420,10
Trampolina 3 m[54] Niemcy Patrick Hausding 487,85 Rosja Ilja Zacharow 483,20 Ukraina Ilja Kwasza 477,20
Wieża 10 m[55] Rosja Wiktor Minibajew 586,10 Wielka Brytania Tom Daley 535,45 Niemcy Sascha Klein 530,90
Trampolina 3 m
synchronicznie
[56]
 Rosja
Ilja Zacharow
Jewgienij Kuzniecow
464,64  Niemcy
Patrick Hausding
Stephan Feck
435,18  Ukraina
Oleksandr Gorszkowozow
Ilja Kwasza
433,98
Wieża 10 m
synchronicznie
[57]
 Niemcy
Patrick Hausding
Sascha Klein
461,46  Białoruś
Wadim Kaptur
Jauhienij Karalou
421,80  Ukraina
Ołeksandr Bondar
Maksym Dołgow
415,17

Kobiety[edytuj | edytuj kod]

Konkurencja Złoto Wynik Srebro Wynik Brąz Wynik
Trampolina 1 m[58] Włochy Tania Cagnotto 289,30 Rosja Kristina Ilinykh 288,55 Niemcy Tina Punzel 286,70
Trampolina 3 m[59] Rosja Nadieżda Bażina 322,80 Włochy Tania Cagnotto 318,25 Niemcy Nora Subschinski 317,90
Wieża 10 m[60] Wielka Brytania Sarah Barrow 363,70 Włochy Noemi Batki 346,40 Ukraina Julja Prokopczuk 341,35
Trampolina 3 m
synchronicznie
[61]
 Włochy
Tania Cagnotto
Francesca Dallapé
328,50  Niemcy
Tina Punzel
Nora Subschinski
313,50  Ukraina
Ołena Fedorowa
Hanna Pismienska
307,20
Wieża 10 m
synchronicznie
[62]
 Rosja
Ekaterina Petukhova
Yulia Timoshinina
314,70  Niemcy
Maria Kurjo
My Phan
290,01  Węgry
Villő Kormos
Zsófia Reisinger
279,48

Drużynowo[edytuj | edytuj kod]

Konkurencja Złoto Wynik Srebro Wynik Brąz Wynik
Drużynowo[63]  Rosja
Wiktor Minibajew
Nadieżda Bażyna
416,90  Ukraina
Ołeksandr Bondar
Julja Prokopczuk
409,75  Niemcy
Sascha Klein
Tina Punzel
390,95

Klasyfikacja medalowa[edytuj | edytuj kod]

Miejsce Reprezentacja Gold medal europe.svg Silver medal europe.svg Bronze medal europe.svg Razem
1.  Rosja 5 3 0 8
2.  Niemcy 3 3 4 10
3.  Włochy 2 2 0 4
4.  Wielka Brytania 1 1 0 2
5.  Ukraina 0 1 5 6
6.  Białoruś 0 1 0 1
7.  Francja 0 0 1 1
7.  Węgry 0 0 1 1

Klasyfikacja medalowa mistrzostw[edytuj | edytuj kod]

Miejsce Reprezentacja Gold medal europe.svg Silver medal europe.svg Bronze medal europe.svg Razem
1.  Wielka Brytania 11 8 8 27
2.  Rosja 9 7 3 19
3.  Włochy 8 3 12 23
4.  Niemcy 6 8 8 22
5.  Dania 6 1 2 9
6.  Węgry 5 6 6 17
7.  Francja 5 4 3 12
8.  Szwecja 3 6 1 10
9.  Hiszpania 3 5 5 13
10.  Holandia 3 5 2 10
11.  Polska 2 1 1 4
12.  Serbia 2 0 0 2
13.  Ukraina 1 3 7 11
14.  Litwa 1 1 2 4
15.  Białoruś 1 1 1 3
16.  Wyspy Owcze 0 2 0 2
17.  Grecja 0 1 0 1
18.  Austria 0 0 1 1
18.  Belgia 0 0 1 1
18.  Finlandia 0 0 1 1
18.  Słowenia 0 0 1 1

Przypisy[edytuj | edytuj kod]

  1. 50 metrów st. dowolnym mężczyzn. [dostęp 2014-08-24].
  2. 100 metrów st. dowolnym mężczyzn. [dostęp 2014-08-23].
  3. 200 metrów st. dowolnym mężczyzn. [dostęp 2014-08-21].
  4. 400 metrów st. dowolnym mężczyzn. [dostęp 2014-08-21].
  5. 800 metrów st. dowolnym mężczyzn. [dostęp 2014-08-23].
  6. 1500 metrów st. dowolnym mężczyzn. [dostęp 2014-08-21].
  7. 50 metrów st. grzbietowym mężczyzn. [dostęp 2014-08-21].
  8. 100 metrów st. grzbietowym mężczyzn. [dostęp 2014-08-21].
  9. 200 metrów st. grzbietowym mężczyzn. [dostęp 2014-08-23].
  10. 50 metrów st. klasycznym mężczyzn. [dostęp 2014-08-23].
  11. 100 metrów st. klasycznym mężczyzn. [dostęp 2014-08-21].
  12. 200 metrów st. klasycznym mężczyzn. [dostęp 2014-08-21].
  13. 50 metrów st. motylkowym mężczyzn. [dostęp 2014-08-21].
  14. 100 metrów st. motylkowym mężczyzn. [dostęp 2014-08-23].
  15. 200 metrów st. motylkowym mężczyzn. [dostęp 2014-08-21].
  16. 200 metrów st. zmiennym mężczyzn. [dostęp 2014-08-21].
  17. 400 metrów st. zmiennym mężczyzn. [dostęp 2014-08-24].
  18. 4 × 100 metrów st. dowolnym mężczyzn. [dostęp 2014-08-21].
  19. 4 × 200 metrów st. dowolnym mężczyzn. [dostęp 2014-08-23].
  20. 4 × 100 metrów st. zmiennym mężczyzn. [dostęp 2014-08-24].
  21. 50 metrów st. dowolnym kobiet. [dostęp 2014-08-24].
  22. 100 metrów st. dowolnym kobiet. [dostęp 2014-08-21].
  23. 200 metrów st. dowolnym kobiet. [dostęp 2014-08-23].
  24. 400 metrów st. dowolnym kobiet. [dostęp 2014-08-24].
  25. 800 metrów st. dowolnym kobiet. [dostęp 2014-08-21].
  26. 1500 metrów st. dowolnym kobiet. [dostęp 2014-08-23].
  27. 50 metrów st. grzbietowym kobiet. [dostęp 2014-08-23].
  28. 100 metrów st. grzbietowym kobiet. [dostęp 2014-08-21].
  29. 200 metrów st. grzbietowym kobiet. [dostęp 2014-08-21].
  30. 50 metrów st. klasycznym kobiet. [dostęp 2014-08-24].
  31. 100 metrów st. klasycznym kobiet. [dostęp 2014-08-21].
  32. 200 metrów st. klasycznym kobiet. [dostęp 2014-08-23].
  33. 50 metrów st. motylkowym kobiet. [dostęp 2014-08-21].
  34. 100 metrów st. motylkowym kobiet. [dostęp 2014-08-23].
  35. 200 metrów st. motylkowym kobiet. [dostęp 2014-08-24].
  36. 200 metrów st. zmiennym kobiet. [dostęp 2014-08-21].
  37. 400 metrów st. zmiennym kobiet. [dostęp 2014-08-21].
  38. 4 × 100 metrów st. dowolnym kobiet. [dostęp 2014-08-21].
  39. 4 × 200 metrów st. dowolnym kobiet. [dostęp 2014-08-24].
  40. 4 × 100 metrów st. zmiennym kobiet. [dostęp 2014-08-24].
  41. 4 × 100 metrów st. dowolnym mieszana. [dostęp 2014-08-23].
  42. 4 × 100 metrów st. zmiennym mieszana. [dostęp 2014-08-21].
  43. Solo. [dostęp 2014-08-21].
  44. Duety. [dostęp 2014-08-21].
  45. Drużynowo. [dostęp 2014-08-21].
  46. Kombinacja. [dostęp 2014-08-21].
  47. 5 kilometrów mężczyzn. [dostęp 2014-08-21].
  48. 10 kilometrów mężczyzn. [dostęp 2014-08-21].
  49. a b 25 kilometrów. [dostęp 2014-08-21].
  50. 5 kilometrów kobiet. [dostęp 2014-08-21].
  51. 10 kilometrów kobiet. [dostęp 2014-08-21].
  52. Drużynowo. [dostęp 2014-08-21].
  53. Trampolina 1 m mężczyzn. [dostęp 2014-08-21].
  54. Trampolina 3 m mężczyzn. [dostęp 2014-08-21].
  55. Wieża 10 m mężczyzn. [dostęp 2014-08-23].
  56. Trampolina 3 m synchronicznie mężczyzn. [dostęp 2014-08-23].
  57. Wieża 10 m synchronicznie mężczyzn. [dostęp 2014-08-21].
  58. Trampolina 1 m kobiet. [dostęp 2014-08-21].
  59. Trampolina 3 m kobiet. [dostęp 2014-08-24].
  60. Wieża 10 m kobiet. [dostęp 2014-08-23].
  61. Trampolina 3 m synchronicznie kobiet. [dostęp 2014-08-23].
  62. Wieża 10 m synchronicznie kobiet. [dostęp 2014-08-21].
  63. Drużynowo. [dostęp 2014-08-21].

Linki zewnętrzne[edytuj | edytuj kod]