Mistrzostwa Polski w Łyżwiarstwie Szybkim na Dystansach 2004

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

18. Mistrzostwa Polski w Łyżwiarstwie Szybkim na Dystansach 2004 odbyły się w dniach 19-21 grudnia 2003 roku na torze Pilica w Tomaszowie Mazowieckim.

Na dystansie 500 metrów rozgrywane są dwa biegi i suma czasów z obu biegów decyduje o kolejności zawodników.

Kobiety[edytuj | edytuj kod]

Konkurencja: Gold medal blank.svg 1. miejsce Rezultat Silver medal blank.svg 2. miejsce Rezultat Bronze medal blank.svg 3. miejsce Rezultat
500 m Alicja Trzebunia
WTŁ Stegny Warszawa
88,67 Luiza Złotkowska
MKS MOS Pruszków
88,69 Karolina Ksyt
Pilica Tomaszów Mazowiecki
89,10
1000 m Katarzyna Wójcicka-Trzebunia
bez klubu
1:28,14 Luiza Złotkowska
MKS MOS Pruszków
1:30,93 Karolina Ksyt
Pilica Tomaszów Mazowiecki
1:33,02
1500 m Katarzyna Wójcicka-Trzebunia
bez klubu
2:12,59 Karolina Ksyt
Pilica Tomaszów Mazowiecki
2:17,01 Halina Mroczkowska
WTŁ Stegny Warszawa
2:19,77
3000 m Katarzyna Wójcicka-Trzebunia
bez klubu
4:46,00 Karolina Ksyt
Pilica Tomaszów Mazowiecki
4:52,98 Luiza Złotkowska
MKS MOS Pruszków
4:54,37
5000 m Katarzyna Wójcicka-Trzebunia
bez klubu
8:32,98 Halina Mroczkowska
WTŁ Stegny Warszawa
8:42,98 Luiza Złotkowska
MKS MOS Pruszków
8:48,26

Mężczyźni[edytuj | edytuj kod]

Konkurencja: Gold medal blank.svg 1. miejsce Rezultat Silver medal blank.svg 2. miejsce Rezultat Bronze medal blank.svg 3. miejsce Rezultat
500 m' Maciej Ustynowicz
Marymont Warszawa
74,91 Rafał Gąsior
AZS Zakopane
75,23 Artur Waś
Marymont Warszawa
77,35
1000 m Rafał Gąsior
AZS Zakopane
1:17,62 Maciej Ustynowicz
Marymont Warszawa
1:19,18 Konrad Niedźwiedzki
AZS Zakopane
1:19,71
1500 m Paweł Zygmunt
Erbet Nowy Sącz - Krynica
1:57,48 Konrad Niedźwiedzki
AZS Zakopane
1:57,98 Arkadiusz Skoneczny
Pilica Tomaszów Mazowiecki
2:01,86
5000 m Paweł Zygmunt
Erbet Nowy Sącza - Krynica
6:58,54 Witold Mazur
Zryw Sanok
7:05,82 Jaromir Radke
Pilica Tomaszów Mazowiecki
7:16,56
10 000 m Paweł Zygmunt
Erbet Nowy Sącz - Krynica
15:16,39 Jaromir Radke
Pilica Tomaszów Mazowiecki
15:31,55 Mateusz Puszkarski
Marymont Warszawa
16:09,74

Bibliografia[edytuj | edytuj kod]