Mistrzostwa Rosji w Skokach Narciarskich 2020

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Mistrzostwa Rosji w Skokach Narciarskich 2020
2019 2021
Data 14–17 lutego 2020
Gospodarz Rosja Niżny Tagił
Dyscyplina skoki narciarskie
Organizator RSA
Mężczyźni
konkurs ind.
na skoczni HS97
(14.02.2020)
Jewgienij Klimow
konkurs ind.
na skoczni HS134
(17.02.2020)
Jewgienij Klimow
Kobiety
konkurs ind.
na skoczni HS97
(14.02.2020)
Lidija Jakowlewa
konkurs druż.
na skoczni HS97
(16.02.2020)
Petersburg I
Drużynowo
konkurs miesz.
na skoczni HS97
(15.02.2020)
Obwód moskiewski I

Mistrzostwa Rosji w Skokach Narciarskich 2020 – zawody mające na celu wyłonić mistrza Rosji, które rozegrane zostały w dniach 14–17 lutego w Niżnym Tagile na kompleksie skoczni Aist.

Zaplanowany na 18 lutego konkurs drużynowy mężczyzn został odwołany z powodu silnego wiatru.

Wyniki[edytuj | edytuj kod]

Mężczyźni[edytuj | edytuj kod]

Konkurs indywidualny – 14 lutego 2020 – HS97[edytuj | edytuj kod]

Msc. Zawodnik Podmiot I seria II seria Punkty
1. Jewgienij Klimow O. moskiewski 94,0 m 99,5 m 253,0
2. Dienis Korniłow O. niżnonowogrodzki 97,0 m 94,0 m 246,0
3. Dmitrij Wasiljew O. moskiewski 98,5 m 91,5 m 243,1
4. Michaił Nazarow O. moskiewski 94,5 m 91,0 m 236,4
5. Roman Trofimow O. niżnonowogrodzki 95,5 m 92,0 m 235,4
6. Michaił Maksimoczkin O. niżnonowogrodzki 99,0 m 87,0 m 233,4
7. Ilja Mańkow O. swierdłowski 91,0 m 93,5 m 229,5
8. Danił Sadriejew Tatarstan 94,0 m 90,5 m 225,1
9. Aleksandr Łoginow Tatarstan 90,5 m 92,0 m 221,5
10. Maksim Kołobow O. sachaliński 90,0 m 89,5 m 219,0
...

Konkurs indywidualny – 17 lutego 2020 – HS134[edytuj | edytuj kod]

Msc. Zawodnik Podmiot I seria II seria Punkty
1. Jewgienij Klimow O. moskiewski 128,0 m 124,5 m 235,9
2. Dmitrij Wasiljew O. moskiewski 122,5 m 122,5 m 209,2
3. Michaił Purtow O. swierdłowski 128,5 m 115,5 m 207,2
4. Danił Sadriejew Tatarstan 116,5 m 116,5 m 194,7
5. Michaił Nazarow O. moskiewski 117,5 m 116,5 m 191,8
6. Roman Trofimow O. niżnonowogrodzki 115,5 m 120,0 m 189,3
7. Aleksandr Sardyko O. niżnonowogrodzki 117,5 m 116,5 m 187,1
8. Dienis Korniłow O. niżnonowogrodzki 103,0 m 118,0 m 168,6
9. Michaił Maksimoczkin O. niżnonowogrodzki 101,5 m 116,5 m 164,1
10. Nikołaj Matawin O. moskiewski 107,5 m 116,5 m 162,7
...

Kobiety[edytuj | edytuj kod]

Konkurs indywidualny – 14 lutego 2020 – HS97[edytuj | edytuj kod]

Msc. Zawodniczka Podmiot I seria II seria Punkty
1. Lidija Jakowlewa Petersburg 87,5 m 98,5 m 237,7
2. Anna Szpyniowa Petersburg 88,0 m 95,5 m 234,2
3. Sofja Tichonowa Petersburg 87,5 m 93,0 m 222,5
4. Irina Awwakumowa O. moskiewski 86,0 m 86,0 m 216,1
5. Lidija Jakowlewa Petersburg 83,5 m 87,0 m 204,0
6. Irma Machinia Kraj Krasnodarski 83,0 m 87,0 m 198,4
7. Ksienija Kabłukowa Kraj Permski 85,0 m 80,5 m 195,8
8. Kristina Prokopjewa O. swierdłowski 81,0 m 84,0 m 188,5
9. Alina Borodina O. swierdłowski 77,5 m 80,0 m 175,7
10. Aleksandra Barancewa O. moskiewski 76,0 m 78,5 m 161,2
...

Konkurs drużynowy – 16 lutego 2020 – HS97[edytuj | edytuj kod]

Miejsce Podmiot Zawodnik Skok 1 Skok 2 Punkty
1. Petersburg I Marija Jakowlewa 84,5 m 81,5 m 858,0
Anna Szpyniowa 85,0 m 82,0 m
Sofja Tichonowa 92,0 m 87,5 m
Lidija Jakowlewa 90,0 m 91,0 m
2. O. moskiewski Aleksandra Tichonowicz 61,5 m 61,0 m 695,7
Aleksandra Barancewa 78,0 m 77,0 m
Ksienija Kabłukowa 85,0 m 81,0 m
Irina Awwakumowa 87,5 m 89,5 m
3. O. swierdłowski I Jewgienija Sapożnikowa 65,0 m 64,0 m 591,0
Alina Borodina 79,5 m 73,5 m
Ksienija Piskunowa 71,5 m 72,0 m
Kristina Prokopjewa 78,5 m 77,0 m
4. Kraj Krasnodarski Lija Machinia 68,5 m 68,0 m 462,2
Diana Toropczenowa 68,5 m 72,0 m
Irma Machinia 87,0 m 83,5 m
5. Petersburg II Kristina Kruczinina 67,5 m 67,5 m 411,8
Anastasija Subbotina 70,5 m 75,5 m
Anastasija Iwanienko 75,0 m 73,0 m
...

Drużynowo[edytuj | edytuj kod]

Konkurs drużyn mieszanych – 15 lutego 2020 – HS97[edytuj | edytuj kod]

Miejsce Podmiot Zawodnik Skok 1 Skok 2 Punkty
1. O. moskiewski I Ksienija Kabłukowa 87,0 m 86,0 m 885,9
Dmitrij Wasiljew 94,0 m 87,0 m
Irina Awwakumowa 86,5 m 86,5 m
Jewgienij Klimow 97,0 m 92,5 m
2. Petersburg I Anna Szpyniowa 88,5 m 85,5 m 813,8
Władisław Bojarincew 81,5 m 80,5 m
Lidija Jakowlewa 91,0 m 93,0 m
Daniił Szczogolew 82,5 m 77,5 m
3. O. swierdłowski Alina Borodina 73,5 m 76,5 m 802,2
Wadim Szyszkin 91,0 m 89,0 m
Kristina Prokopjewa 80,0 m 79,0 m
Ilja Mańkow 88,0 m 89,0 m
4. Petersburg II Marija Jakowlewa 85,5 m 85,0 m 797,4
Andriej Jegorow 76,0 m 72,0 m
Sofja Tichonowa 95,5 m 91,0 m
Aleksandr Marczukow 83,5 m 84,0 m
5. O. moskiewski II Aleksandra Tichonowicz 62,5 m 62,5 m 722,3
Ilmir Chazietdinow 91,0 m 86,5 m
Aleksandra Barancewa 80,0 m 74,5 m
Michaił Nazarow 94,5 m 93,0 m
...

Bibliografia[edytuj | edytuj kod]