Mistrzostwa Ukrainy w Skokach Narciarskich 2020

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Mistrzostwa Ukrainy w Skokach Narciarskich 2020
2019 2021
Data 8–9 lutego 2020
Gospodarz Ukraina Worochta
Dyscyplina skoki narciarskie
Organizator FLSU
Mężczyźni
konkurs ind.
na skoczni K75
(08.02.2020)
Dmytro Mazurczuk
konkurs ind.
na skoczni K90
(09.02.2020)
Witalij Kaliniczenko
Kobiety
konkurs ind.
na skoczni K75
(08.02.2020)
Witalina Herasymjuk
Drużynowo
konkurs
na skoczni K75
(08.02.2020)
Obwód iwanofrankiwski I

Mistrzostwa Ukrainy w Skokach Narciarskich 2020 – zawody mające na celu wyłonić mistrza Ukrainy, które rozegrane zostały w dniach 8–9 lutego w Worochcie na skoczni średniej i normalnej kompleksu Awanhard.

Wyniki[edytuj | edytuj kod]

Mężczyźni[edytuj | edytuj kod]

Konkurs indywidualny – 8 lutego 2020 – K75[edytuj | edytuj kod]

Msc. Zawodnik Obwód I seria II seria Punkty
1. Dmytro Mazurczuk O. tarnopolski 79,0 m 80,0 m 242,3
2. Witalij Kaliniczenko O. iwanofrankiwski 78,5 m 81,0 m 238,4
3. Jewhen Marusiak O. iwanofrankiwski 70,5 m 76,5 m 214,4
4. Ołeksandr Szumbareć O. tarnopolski 72,0 m 66,0 m 190,6
5. Anton Korczuk O. iwanofrankiwski 68,0 m 69,5 m 190,0
6. Witalij Hrebeniuk O. tarnopolski 69,0 m 65,5 m 178,4
7. Anton Korczuk O. iwanofrankiwski 65,5 m 66,0 m 169,3
8. Andrij Pyłypczuk O. tarnopolski 62,0 m 65,5 m 167,0
9. Iwan Pyłypczuk O. tarnopolski 62,0 m 65,0 m 162,4
10. Wałentyn Jaszczuk O. tarnopolski 62,0 m 63,0 m 154,5
...

Konkurs drużynowy – 8 lutego 2020 – K75[edytuj | edytuj kod]

Miejsce Obwód Zawodnik Skok 1 Skok 2 Punkty
1. O. iwanofrankiwski I Iwan Zełenczuk 72,5 m 73,0 m 855,8
Anton Korczuk 78,5 m 75,0 m
Jewhen Marusiak 72,5 m 70,0 m
Witalij Kaliniczenko 77,0 m 75,5 m
2. O. tarnopolski I Andrij Pyłypczuk 67,5 m 71,0 m 809,1
Witalij Hrebeniuk 76,5 m 73,0 m
Ołeksandr Szumbareć 70,0 m 65,5 m
Dmytro Mazurczuk 74,5 m 75,0 m
3. O. tarnopolski II Artem Kucewycz 59,5 m 60,5 m 656,7
Wałentyn Jaszczuk 71,0 m 67,0 m
Andrij Hrebeniuk 69,5 m 62,0 m
Iwan Pyłypczuk 63,0 m 61,0 m
4. O. iwanofrankiwski II Jurij Janiuk 63,0 m 56,5 m 520,0
Witalij Dodiuk 62,5 m 58,5 m
Rostysław Barewycz 59,5 m 59,5 m
Denys Cwetkow 51,5 m 54,0 m
5. O. iwanofrankiwski III Andrij Cwiłyniuk 55,0 m 57,0 m 455,2
Ołeksandr Hłuchow 58,0 m 53,5 m
Wasyl Marusiak 53,0 m 51,0 m
Mykoła Sawczyn 55,5 m 55,5 m
...

Konkurs indywidualny – 9 lutego 2020 – K90[edytuj | edytuj kod]

Msc. Zawodnik Obwód I seria II seria Punkty
1. Witalij Kaliniczenko O. iwanofrankiwski 97,0 m 101,0 m 254,0
2. Jewhen Marusiak O. iwanofrankiwski 96,0 m 100,0 m 253,0
3. Dmytro Mazurczuk O. tarnopolski 94,0 m 94,0 m 238,5
4. Anton Korczuk O. iwanofrankiwski 83,5 m 90,0 m 203,0
5. Andrij Pyłypczuk O. tarnopolski 84,0 m 87,0 m 196,5
6. Andrij Waskuł O. iwanofrankiwski 78,0 m 87,5 m 183,5
7. Witalij Hrebeniuk O. tarnopolski 79,5 m 81,5 m 173,5
8. Iwan Zełenczuk O. iwanofrankiwski 78,0 m 80,5 m 168,5
9. Ołeksandr Szumbareć O. tarnopolski 78,0 m 78,0 m 165,0
10. Wałentyn Jaszczuk O. tarnopolski 78,0 m 74,5 m 156,5
...


Kobiety[edytuj | edytuj kod]

Konkurs indywidualny – 8 lutego 2020 – K75[edytuj | edytuj kod]

Msc. Zawodnik Obwód I seria II seria Punkty
1. Witalina Herasymjuk O. tarnopolski 56,0 m 55,0 m 123,2
2. Tetiana Pyłypczuk O. tarnopolski 51,0 m 56,0 m 109,4
3. Oksana Hruszyćka O. tarnopolski 38,0 m 44,0 m 50,4

Bibliografia[edytuj | edytuj kod]