Monika Dobska

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Monika Dobska
Kraj działania  Polska
doktor habilitowany nauk ekonomicznych
Specjalność: marketing, zarządzanie jakością usług[1]
Alma Mater Akademia Ekonomiczna w Poznaniu
Doktorat 4 kwietnia 2003[1]
Habilitacja 4 lipca 2014[1]
Profesura 2016[2]

Monika Maria Dobskapolska ekonomistka, dr hab. nauk ekonomicznych, profesor uczelni Instytutu Marketingu Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu[1][2].

Życiorys[edytuj | edytuj kod]

W 1995 ukończyła studia magisterskie w zakresie zarządzania i marketingu na Wydziale Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Poznaniu[2], 4 kwietnia 2003 obroniła pracę doktorską Zarządzanie przez jakość - TQM w polskim szpitalu, 4 lipca 2014 habilitowała się na podstawie pracy zatytułowanej Reorientacja w zarządzaniu przekształconym podmiotem leczniczym[1]. W 2016 nadano jej tytuł profesora nadzwyczajnego[2]. Została zatrudniona na stanowisku adiunkta w Katedrze Usług na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu[1].

Objęła funkcję profesora nadzwyczajnego w Katedrze Badań Rynku i Usług na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, oraz w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa w Poznaniu na Wydziale Studiów Społecznych w Poznaniu[1].

Jest profesorem uczelni Instytutu Marketingu Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu[1].

Przypisy[edytuj | edytuj kod]

  1. a b c d e f g h Dr hab. Monika Maria Dobska, [w:] baza „Ludzie nauki” portalu Nauka Polska (OPI) [online] [dostęp 2020-03-07].
  2. a b c d dr hab. Monika Dobska, prof. UEP. ue.poznan.pl. [dostęp 2020-03-07].