Superliga bułgarska w piłce siatkowej mężczyzn (2010/2011)

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
NWL Superliga siatkarzy 2010/2011
Szczegóły rozgrywek
Termin 29 października 2010 - 21 kwietnia 2011
Sezon LXVII
Miejsce w rankingu CEV 20
Liczba meczów 147
Liczba setów 517 (3.52 na mecz)
Simple gold crown.svg Mistrz Bułgarii CSKA Sofia

NWL Superliga siatkarzy 2010/2011 – 67. sezon walki o mistrzostwo Bułgarii organizowany przez Nacionalną Wolejbolną Ligę (NWL).

W sezonie 2010/2011 w Lidze Mistrzów Bułgarię reprezentować będzie CSKA Sofia, natomiast w Pucharze Challenge - KVK Gabrowo.

Drużyny uczestniczące[edytuj | edytuj kod]

Mapa lokalizacyjna Bułgarii
SOF
SOF
BRG
BRG
LEW
LEW
PBR
PBR
ARD
ARD
DUP
DUP
SLA
SLA
MNT
MNT
KAL
KAL
GAR
GAR
UNS
UNS
CMB
CMB
Geographylogo.svg
Lokalizacja klubów grających w NVL Superlidze 2010/2011
  NVL Superliga 2010/2011  
SOF CSKA Sofia Simple gold crown.svg Simple gold cup.svg 1 LM
BRG Łukoil Neftochimik Burgas 2
LEW Lewski Sofia 3
PBR Pirin Bałkanstroj Razłog 4
ARD Arda Kyrdżali 5
DUP Marek Junion-Iwkoni Dupnica 6
SLA Slawia Sofia 7
MNT Montana 8
Aiga uparrow inv.svg Awans z Wyższej ligi
KAL Kaliakra Kawarna 1
GAR KVK Gabrowo 2 Ch
UNS UNSS Sofia 3
CMB Czerno more BASK 4

Oznaczenia:

  • kolumna pierwsza – skróty nazw drużyn wpisane na mapie (jeśli ta została zamieszczona),
  • kolumna trzecia – miejsce zajęte przez daną drużynę w poprzednim sezonie.

Faza zasadnicza[edytuj | edytuj kod]

Tabela wyników[edytuj | edytuj kod]

Gospodarz \ Gość1 SOF BRG LEW PBR ARD DUP SLA MNT KAL GAR UNS CMB
CSKA Sofia 3:1 3:1 3:0 3:0 3:0 3:0 3:0 3:0 3:0 3:0 3:0
Łukoil Neftochimik Burgas 1:3 3:0 0:3 3:0 3:2 3:0 3:0 3:0 3:0 3:0 3:0
Lewski Sofia 0:3 3:0 0:3 0:3 3:0 3:1 3:0 2:3 3:0 3:2 3:1
Pirin Bałkanstroj Razłog 2:3 3:0 3:0 3:1 3:0 3:1 3:0 3:0 3:1 3:0 3:0
Arda Kyrdżali 0:3 3:2 0:3 0:3 0:3 3:0 1:3 0:3 3:0 3:1 0:3
Marek Junion-Iwkoni Dupnica 1:3 3:1 3:0 1:3 3:0 3:0 3:2 3:2 3:0 3:0 3:0
Slawia Sofia 0:3 0:3 0:3 0:3 1:3 1:3 0:3 3:2 3:0 3:0 3:0
Montana 0:3 0:3 2:3 0:3 3:1 1:3 3:1 3:0 3:1 3:0 3:1
Kaliakra Kawarna 1:3 1:3 0:3 0:3 3:0 0:3 3:0 0:3 0:3 3:0 3:0
KVK Gabrowo 0:3 0:3 3:0 1:3 3:0 3:2 3:0 2:3 3:2 3:0 3:1
UNSS Sofia 0:3 1:3 0:3 0:3 0:3 1:3 3:0 0:3 0:3 0:3 3:2
Czerno more BASK 0:3 1:3 0:3 0:3 1:3 0:3 3:1 0:3 3:2 1:3 3:2

Źródło: [1]
1 Drużyna gospodarzy jest wymieniona po lewej stronie tabeli.
Kolory:

     zwycięstwo gospodarzy

     zwycięstwo gości

Terminarz i wyniki spotkań[edytuj | edytuj kod]

1. KOLEJKA
29.10.2010 Marek Junion-Iwkoni Dupnica 3:0 (31:29, 25:13, 25:22) Slawia Sofia
29.10.2010 KVK Gabrowo 3:1 (25:14, 25:17, 22:25, 25:12) Czerno more BASK
29.10.2010 Łukoil Neftochimik Burgas 0:3 (19:25, 23:25, 24:26) Pirin Bałkanstroj Razłog
30.10.2010 Kaliakra Kawarna 0:3 (19:25, 23:25, 21:25) Lewski Sofia
30.10.2010 UNSS Sofia 0:3 (17:25, 24:26, 16:25) Arda Kyrdżali
30.10.2010 Montana 0:3 (20:25, 22:25, 19:25) CSKA Sofia
2. KOLEJKA
05.11.2010 Arda Kyrdżali 3:0 (25:22, 25:13, 25:21) KVK Gabrowo
05.11.2010 Czerno more BASK 0:3 (22:25, 17:25, 21:25) Montana
05.11.2010 CSKA Sofia 3:1 (23:25, 25:21, 25:22, 25:23) Łukoil Neftochimik Burgas
06.11.2010 Lewski Sofia 0:3 (19:25, 19:25, 19:25) Pirin Bałkanstroj Razłog
06.11.2010 Slawia Sofia 3:0 (25:22, 25:16, 25:23) UNSS Sofia
06.11.2010 Kaliakra Kawarna 0:3 (19:25, 14:25, 14:25) Marek Junion-Iwkoni Dupnica
3. KOLEJKA
12.11.2010 Pirin Bałkanstroj Razłog 2:3 (25:22, 20:25, 26:28, 25:23, 13:15) CSKA Sofia
12.11.2010 Łukoil Neftochimik Burgas 3:0 (25:16, 25:19, 25:17) Czerno more BASK
12.11.2010 Montana 3:1 (27:25, 27:29, 25:19, 25:20) Arda Kyrdżali
12.11.2010 KVK Gabrowo 3:0 (25:19, 25:20, 25:14) Slawia Sofia
12.11.2010 UNSS Sofia 0:3 (19:25, 26:28, 21:25) Kaliakra Kawarna
13.11.2010 Marek Junion-Iwkoni Dupnica 3:0 (27:25, 25:20, 25:15) Lewski Sofia
4. KOLEJKA
19.11.2010 Marek Junion-Iwkoni Dupnica 3:0 (25:18, 25:16, 25:21) UNSS Sofia
19.11.2010 Czerno more BASK 0:3 (20:25, 20:25, 24:26) Pirin Bałkanstroj Razłog
19.11.2010 Arda Kyrdżali 3:2 (25:22, 26:28, 30:28, 17:25, 15:9) Łukoil Neftochimik Burgas
20.11.2010 Kaliakra Kawarna 0:3 (20:25, 21:25, 17:25) KVK Gabrowo
20.11.2010 Slawia Sofia 0:3 (16:25, 21:25, 26:28) Montana
20.11.2010 Lewski Sofia 0:3 (19:25, 16:25, 18:25) CSKA Sofia
5. KOLEJKA
26.11.2010 Pirin Bałkanstroj Razłog 3:1 (25:17, 25:16, 21:25, 25:18) Arda Kyrdżali
26.11.2010 Łukoil Neftochimik Burgas 3:0 (25:19, 25:15, 25:21) Slawia Sofia
26.11.2010 Montana 3:0 (25:18, 25:17, 25:20) Kaliakra Kawarna
26.11.2010 CSKA Sofia 3:0 (25:17, 25:20, 25:19) Czerno more BASK
27.11.2010 KVK Gabrowo 3:2 (23:25, 18:25, 25:20, 25:19, 15:12) Marek Junion-Iwkoni Dupnica
27.11.2010 UNSS Sofia 0:3 (21:25, 21:25, 21:25) Lewski Sofia
6. KOLEJKA
01.12.2010 Lewski Sofia 3:1 (25:17, 25:19, 22:25, 25:20) Czerno more BASK
01.12.2010 Arda Kyrdżali 0:3 (24:26, 21:25, 10:25) CSKA Sofia
01.12.2010 Slawia Sofia 0:3 (19:25, 17:25, 20:25) Pirin Bałkanstroj Razłog
01.12.2010 Marek Junion-Iwkoni Dupnica 3:2 (25:20, 22:25, 15:25, 25:23, 15:9) Montana
01.12.2010 UNSS Sofia 0:3 (18:25, 17:25, 23:25) KVK Gabrowo
01.12.2010 Kaliakra Kawarna 1:3 (23:25, 38:36, 19:25, 21:25) Łukoil Neftochimik Burgas
7. KOLEJKA
03.12.2010 KVK Gabrowo 3:0 (25:22, 25:21, 25:18) Lewski Sofia
03.12.2010 CSKA Sofia 3:0 (25:14, 25:22, 25:15) Slawia Sofia
04.12.2010 Pirin Bałkanstroj Razłog 3:0 (25:23, 25:15, 25:21) Kaliakra Kawarna
04.12.2010 Czerno more BASK 1:3 (25:27, 25:27, 25:23, 19:25) Arda Kyrdżali
04.12.2010 Montana 3:0 (25:22, 25:23, 25:20) UNSS Sofia
07.12.2010 Łukoil Neftochimik Burgas 3:2 (25:21, 23:25, 25:22, 21:25, 15:9) Marek Junion-Iwkoni Dupnica
8. KOLEJKA
27.11.2010 CSKA Sofia 3:0 (25:22, 25:19, 25:14) Kaliakra Kawarna
09.12.2010 KVK Gabrowo 2:3 (23:25, 25:17, 23:25, 25:23, 11:15) Montana
10.12.2010 UNSS Sofia 1:3 (12:25, 25:20, 23:25, 22:25) Łukoil Neftochimik Burgas
10.12.2010 Marek Junion-Iwkoni Dupnica 1:3 (18:25, 19:25, 25:22, 18:25) Pirin Bałkanstroj Razłog
11.12.2010 Slawia Sofia 3:0 (25:19, 25:21, 25:18) Czerno more BASK
11.12.2010 Lewski Sofia 0:3 (29:31, 15:25, 18:25) Arda Kyrdżali
9. KOLEJKA
17.12.2010 Arda Kyrdżali 3:0 (25:21, 25:23, 26:24) Slawia Sofia
17.12.2010 Montana 2:3 (25:16, 25:20, 21:25, 22:25, 10:15) Lewski Sofia
17.12.2010 Łukoil Neftochimik Burgas 3:0 (25:20, 25:23, 25:20) KVK Gabrowo
18.12.2010 Czerno more BASK 3:2 (25:20, 15:25, 18:25, 25:23, 15:13) Kaliakra Kawarna
18.12.2010 CSKA Sofia 3:0 (25:23, 25:16, 25:21) Marek Junion-Iwkoni Dupnica
18.12.2010 Pirin Bałkanstroj Razłog 3:0 (25:10, 25:15, 25:20) UNSS Sofia
10. KOLEJKA
12.12.2010 Marek Junion-Iwkoni Dupnica 3:0 (25:17, 25:18, 25:22) Czerno more BASK
22.12.2010 Montana 0:3 (17:25, 26:28, 17:25) Łukoil Neftochimik Burgas
22.12.2010 KVK Gabrowo 1:3 (18:25, 23:25, 25:22, 15:25) Pirin Bałkanstroj Razłog
22.12.2010 CSKA Sofia 3:0 (25:15, 25:15, 25:15) UNSS Sofia
22.12.2010 Kaliakra Kawarna 3:0 (25:23, 25:15, 25:23) Arda Kyrdżali
22.12.2010 Lewski Sofia 3:1 (25:20, 16:25, 25:22, 25:20) Slawia Sofia
11. KOLEJKA
29.12.2010 Pirin Bałkanstroj Razłog 3:0 (25:22, 25:18, 25:22) Montana
30.12.2010 Łukoil Neftochimik Burgas 3:0 (25:22, 25:23, 25:19) Lewski Sofia
30.12.2010 Arda Kyrdżali 0:3 (22:25, 19:25, 15:25) Marek Junion-Iwkoni Dupnica
07.01.2011 Czerno more BASK 3:2 (24:26, 20:25, 25:23, 26:24, 15:11) UNSS Sofia
08.01.2011 Slawia Sofia 3:2 (25:16, 21:25, 17:25, 25:19, 15:12) Kaliakra Kawarna
15.01.2011 CSKA Sofia 3:0 (25:13, 25:20, 25:18) KVK Gabrowo
12. KOLEJKA
21.01.2011 Slawia Sofia 1:3 (18:25, 18:25, 25:21, 19:25) Marek Junion-Iwkoni Dupnica
21.01.2011 Czerno more BASK 1:3 (26:24, 21:25, 22:25, 23:25) KVK Gabrowo
21.01.2011 Pirin Bałkanstroj Razłog 3:0 (25:22, 25:20, 25:19) Łukoil Neftochimik Burgas
22.01.2011 Lewski Sofia 2:3 (20:25, 25:21, 23:25, 25:23, 12:15) Kaliakra Kawarna
21.01.2011 Arda Kyrdżali 3:1 (25:14, 25:23, 21:25, 25:20) UNSS Sofia
21.01.2011 CSKA Sofia 3:0 (25:19, 27:25, 25:22) Montana
13. KOLEJKA
17.01.2011 KVK Gabrowo 3:0 (25:22, 25:18, 25:19) Arda Kyrdżali
27.01.2011 Montana 3:1 (25:18, 22:25, 25:22, 26:24) Czerno more BASK
20.03.2011 Łukoil Neftochimik Burgas 1:3 (18:25, 19:25, 25:20, 28:30) CSKA Sofia
29.01.2011 Pirin Bałkanstroj Razłog 3:0 (25:23, 25:16, 25:23) Lewski Sofia
28.01.2011 UNSS Sofia 3:0 (25:22, 25:21, 25:18) Slawia Sofia
28.01.2011 Marek Junion-Iwkoni Dupnica 3:2 (23:25, 25:23, 23:25, 25:19, 15:13) Kaliakra Kawarna
14. KOLEJKA
22.03.2011 CSKA Sofia 3:0 (25:22, 25:18, 25:18) Pirin Bałkanstroj Razłog
04.02.2011 Czerno more BASK 1:3 (17:25, 25:20, 21:25, 18:25) Łukoil Neftochimik Burgas
04.02.2011 Arda Kyrdżali 1:3 (31:33, 18:25, 25:18, 20:25) Montana
04.02.2011 Slawia Sofia 3:0 (25:19, 25:23, 25:20) KVK Gabrowo
05.02.2011 Kaliakra Kawarna 3:0 (25:17, 25:18, 25:11) UNSS Sofia
04.02.2011 Lewski Sofia 3:0 (25:20, 25:20, 25:18) Marek Junion-Iwkoni Dupnica
15. KOLEJKA
11.02.2011 UNSS Sofia 1:3 (14:25, 25:21, 20:25, 22:25) Marek Junion-Iwkoni Dupnica
12.02.2011 Pirin Bałkanstroj Razłog 3:0 (25:20, 25:16, 25:18) Czerno more BASK
11.02.2011 Łukoil Neftochimik Burgas 3:0 (25:13, 25:22, 25:15) Arda Kyrdżali
11.02.2011 KVK Gabrowo 3:2 (25:20, 21:25, 25:21, 18:25, 15:11) Kaliakra Kawarna
11.02.2011 Montana 3:1 (28:26, 25:22, 25:27, 25:20) Slawia Sofia
12.02.2011 CSKA Sofia 3:1 (25:23, 25:22, 28:30, 25:20) Lewski Sofia
16. KOLEJKA
18.02.2011 Arda Kyrdżali 0:3 (18:25, 19:25, 15:25) Pirin Bałkanstroj Razłog
18.02.2011 Slawia Sofia 0:3 (12:25, 17:25, 17:25) Łukoil Neftochimik Burgas
19.02.2011 Kaliakra Kawarna 0:3 (22:25, 20:25, 26:28) Montana
28.01.2011 Czerno more BASK 0:3 (17:25, 21:25, 17:25) CSKA Sofia
18.02.2011 Marek Junion-Iwkoni Dupnica 3:0 (25:16, 25:19, 25:19) KVK Gabrowo
18.02.2011 Lewski Sofia 3:2 (26:28, 25:15, 25:22, 22:25, 15:6) UNSS Sofia
17. KOLEJKA
23.02.2011 Czerno more BASK 0:3 (17:25, 19:25, 21:25) Lewski Sofia
11.03.2011 CSKA Sofia 3:0 (25:16, 25:20, 25:15) Arda Kyrdżali
23.02.2011 Pirin Bałkanstroj Razłog 3:1 (25:16, 25:22, 20:25, 25:18) Slawia Sofia
23.02.2011 Montana 1:3 (16:25, 23:25, 25:22, 20:25) Marek Junion-Iwkoni Dupnica
23.02.2011 KVK Gabrowo 3:0 (25:23, 25:17, 25:16) UNSS Sofia
23.02.2011 Łukoil Neftochimik Burgas 3:0 (25:20, 25:9, 25:15) Kaliakra Kawarna
18. KOLEJKA
26.02.2011 Lewski Sofia 3:0 (25:18, 25:18, 25:19) KVK Gabrowo
29.01.2011 Slawia Sofia 0:3 (16:25, 15:25, 16:25) CSKA Sofia
25.02.2011 Kaliakra Kawarna 0:3 (18:25, 25:27, 18:25) Pirin Bałkanstroj Razłog
26.02.2011 Arda Kyrdżali 0:3 (23:25, 22:25, 22:25) Czerno more BASK
26.02.2011 UNSS Sofia 0:3 (17:25, 18:25, 19:25) Montana
26.02.2011 Marek Junion-Iwkoni Dupnica 3:1 (25:19, 21:25, 25:21, 25:22) Łukoil Neftochimik Burgas
19. KOLEJKA
05.03.2011 Kaliakra Kawarna 1:3 (25:20, 21:25, 15:25, 17:25) CSKA Sofia
04.03.2011 Montana 3:1 (25:20, 22:25, 25:20, 25:22) KVK Gabrowo
04.03.2011 Łukoil Neftochimik Burgas 3:0 (25:15, 25:16, 25:22) UNSS Sofia
04.03.2011 Pirin Bałkanstroj Razłog 3:0 (29:27, 25:19, 25:21) Marek Junion-Iwkoni Dupnica
04.03.2011 Czerno more BASK 3:1 (25:23, 22:25, 25:14, 25:14) Slawia Sofia
04.03.2011 Arda Kyrdżali 0:3 (20:25, 16:25, 26:28) Lewski Sofia
20. KOLEJKA
12.03.2011 Slawia Sofia 1:3 (18:25, 22:25, 25:21, 20:25) Arda Kyrdżali
12.03.2011 Lewski Sofia 3:0 (25:23, 26:24, 29:27) Montana
11.03.2011 KVK Gabrowo 0:3 (23:25, 21:25, 14:25) Łukoil Neftochimik Burgas
12.03.2011 Kaliakra Kawarna 3:0 (25:19, 25:18, 25:11) Czerno more BASK
12.03.2011 Marek Junion-Iwkoni Dupnica 1:3 (16:25, 25:19, 23:25, 23:25) CSKA Sofia
12.03.2011 UNSS Sofia 0:3 (15:25, 21:25, 19:25) Pirin Bałkanstroj Razłog
21. KOLEJKA
15.03.2011 Czerno more BASK 0:3 (28:30, 25:27, 12:25) Marek Junion-Iwkoni Dupnica
15.03.2011 Łukoil Neftochimik Burgas 3:0 (25:20, 25:14, 25:19) Montana
15.03.2011 Pirin Bałkanstroj Razłog 3:1 (25:18, 25:22, 22:25, 25:23) KVK Gabrowo
25.01.2011 UNSS Sofia 0:3 (21:25, 17:25, 19:25) CSKA Sofia
15.03.2011 Arda Kyrdżali 0:3 (20:25, 23:25, 19:25) Kaliakra Kawarna
15.03.2011 Slawia Sofia 0:3 (18:25, 19:25, 20:25) Lewski Sofia
22. KOLEJKA
18.03.2011 Montana 0:3 (20:25, 26:28, 18:25) Pirin Bałkanstroj Razłog
19.03.2011 Lewski Sofia 3:0 (25:20, 25:17, 25:18) Łukoil Neftochimik Burgas
18.03.2011 Marek Junion-Iwkoni Dupnica 3:0 (26:24, 25:17, 27:25) Arda Kyrdżali
18.03.2011 UNSS Sofia 3:2 (25:19, 18:25, 25:23, 24:26, 15:11) Czerno more BASK
18.03.2011 Kaliakra Kawarna 3:0 (26:24, 25:14, 25:20) Slawia Sofia
18.03.2011 KVK Gabrowo 0:3 (20:25, 14:25, 22:25) CSKA Sofia

Tabela fazy zasadniczej[edytuj | edytuj kod]

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Rodzaj wyniku Sety Małe punkty
M
W
P
3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 S
wyg.
prz.
stos.
zdob.
str.
stos.
1 CSKA Sofia 65 22 22 0 16 5 1 0 0 0 73 66 7 9.4286 1806 1427 1.2656
2 Pirin Bałkanstroj Razłog 61 22 20 2 15 5 0 1 0 1 73 62 11 5.6364 1785 1479 1.2069
3 Łukoil Neftochimik Burgas 45 22 15 7 11 3 1 1 3 3 76 50 26 1.9231 1800 1597 1.1271
4 Marek Junion-Iwkoni Dupnica 45 22 15 7 9 4 2 2 2 3 80 51 29 1.7586 1846 1698 1.0872
5 Lewski Sofia 38 22 13 9 9 2 2 1 1 7 75 42 33 1.2727 1704 1656 1.029
6 Montana 37 22 12 10 6 5 1 2 1 7 78 41 37 1.1081 1793 1768 1.0141
7 KVK Gabrowo 29 22 10 12 6 2 2 1 3 8 77 35 42 0.8333 1674 1704 0.9824
8 Kaliakra Kawarna 24 22 7 15 6 0 1 4 2 9 78 31 47 0.6596 1662 1748 0.9508
9 Arda Kyrdżali 23 22 8 14 4 3 1 0 3 11 74 27 47 0.5745 1619 1749 0.9257
10 Czerno more BASK 11 22 4 18 1 1 2 1 6 11 79 20 59 0.339 1615 1886 0.8563
11 Slawia Sofia 11 22 4 18 3 0 1 0 6 12 74 18 56 0.3214 1511 1767 0.8551
12 UNSS Sofia 7 21 2 19 1 0 1 2 2 15 71 12 59 0.2034 1468 1804 0.8137

Źródło: [2]
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. wyższy stosunek setów; 3. wyższy stosunek małych punktów.
Punktacja: 3:0 i 3:1 - 3 pkt; 3:2 - 2 pkt; 2:3 - 1 pkt; 1:3 i 0:3 - 0 pkt

     faza play-off

     faza play-out

     spadek do niższej ligi

Faza play-off[edytuj | edytuj kod]

Drabinka[edytuj | edytuj kod]

  Ćwierćfinały Półfinały Finał
  1  CSKA Sofia 3 3    
8  Kaliakra Kawarna 0 1    
  1  CSKA Sofia 3 3    
  4  Marek Junion-Iwkoni Dupnica 0 1    
4  Marek Junion-Iwkoni Dupnica 2 3 3
  5  Lewski Sofia 3 2 2  
    1  CSKA Sofia 3 3  
  2  Pirin Bałkanstroj Razłog 1 1  
  2  Pirin Bałkanstroj Razłog 3 3    
7  KVK Gabrowo 1 2    
2  Pirin Bałkanstroj Razłog 3 3  
  3  Łukoil Neftochimik Burgas 0 2    
3  Łukoil Neftochimik Burgas 3 3  
  6  Montana 1 1    

Ćwierćfinały[edytuj | edytuj kod]

(do dwóch zwycięstw)


05.04.2011 CSKA Sofia 3:0 (25:21, 25:14, 25:13) Kaliakra Kawarna
06.04.2011 Kaliakra Kawarna 1:3 (17:25, 25:16, 23:25, 15:25) CSKA Sofia

02.04.2011 Marek Junion-Iwkoni Dupnica 2:3 (20:25, 25:16, 25:22, 23:25, 13:15) Lewski Sofia
05.04.2011 Lewski Sofia 2:3 (21:25, 25:21, 25:15, 22:25, 8:15) Marek Junion-Iwkoni Dupnica
07.04.2011 Marek Junion-Iwkoni Dupnica 3:2 (25:18, 24:26, 25:15, 14:25, 15:12) Lewski Sofia

02.04.2011 Pirin Bałkanstroj Razłog 3:1 (27:29, 25:18, 25:18, 25:22) KVK Gabrowo
05.04.2011 KVK Gabrowo 2:3 (25:21, 25:20, 16:25, 19:25, 5:15) Pirin Bałkanstroj Razłog

02.04.2011 Łukoil Neftochimik Burgas 3:1 (23:25, 25:13, 25:18, 25:13) Montana
05.04.2011 Montana 1:3 (25:21, 22:25, 20:25, 23:25) Łukoil Neftochimik Burgas

Półfinały[edytuj | edytuj kod]

(do dwóch zwycięstw)


10.04.2011 CSKA Sofia 3:0 (25:21, 25:18, 25:16) Marek Junion-Iwkoni Dupnica
13.04.2011 Marek Junion-Iwkoni Dupnica 1:3 (25:21, 20:25, 20:25, 21:25) CSKA Sofia

10.04.2011 Pirin Bałkanstroj Razłog 3:0 (27:25, 25:21, 25:18) Łukoil Neftochimik Burgas
13.04.2011 Łukoil Neftochimik Burgas 2:3 (34:36, 25:21, 25:20, 20:25, 14:16) Pirin Bałkanstroj Razłog

Finały[edytuj | edytuj kod]

(do dwóch zwycięstw)


18.04.2011 CSKA Sofia 3:1 (25:17, 25:17, 20:25, 25:19) Pirin Bałkanstroj Razłog
21.04.2011 Pirin Bałkanstroj Razłog 1:3 (26:24, 18:25, 25:27, 17:25) CSKA Sofia

Klasyfikacja końcowa[edytuj | edytuj kod]

Lp. Drużyna
1 CSKA Sofia
2 Pirin Bałkanstroj Razłog
3 Łukoil Neftochimik Burgas
4 Marek Junion-Iwkoni Dupnica
5 Lewski Sofia
6 Montana
7 KVK Gabrowo
8 Kaliakra Kawarna
9 Arda Kyrdżali
10 Czerno more BASK
11 Slawia Sofia
12 UNSS Sofia


     Liga Mistrzów 2011/2012 (dzika karta)

     Puchar Challenge 2011/2012

     baraże

     spadek do niższej ligi

Mistrzostwo
CSKA Sofia
Puchar
CSKA Sofia
Spdaek do I ligi
UNSS Sofia
Awans z I ligi
Botew Łukowit

Baraże[edytuj | edytuj kod]

(jeden mecz)


01.04.2011 Slawia Sofia 3:0 (25:23, 25:15, 25:18) Wiktorija Wolej

Bibliografia[edytuj | edytuj kod]