Nacionālā Līga (2010/2011)

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Nacionālā Līga 2010/2011
Szczegóły rozgrywek
Termin 23 października 2010 - 17 kwietnia 2011
Sezon XX
Miejsce w rankingu CEV 28
Liczba meczów 121
Liczba setów 468 (3.87 na mecz)
Beniaminki Mārupes SC
Simple gold crown.svg Mistrz Łotwy LĀSE-R/Rīga
Ostatnia aktualizacja infoboksu: 1 maja 2011

Nacionālā Līga - rozgrywki o mistrzostwo Łotwy w sezonie 2010/2011 organizowane przez Łotewski Związek Piłki Siatkowej (łot. Latvijas Volejbola Federācija). Zainaugurowane zostały 23 października 2010 roku i trwały do 17 kwietnia 2011 roku.

W sezonie 2010/2011 żaden łotewski klub nie brał udziału w rozgrywkach międzynarodowych.

System rozgrywek[edytuj | edytuj kod]

Drużyny uczestniczące[edytuj | edytuj kod]

Mapa lokalizacyjna Łotwy
AVK
AVK
VEC
VEC
MSĢ
MSĢ
RTU
RTU
LIM
LIM
BNO
BNO
JĒK
JĒK
ROP
ROP
ZMK
ZMK
MĀR
MĀR
Geographylogo.svg
Drużyny uczestniczące w Nacionālā Līga 2010/2011
  Nacionālā Līga 2010/2011  
AVK Armijas volejbola klubs 2
VEC SK Vecumnieki 3
MSĢ MSĢ/Sēja 4
RTU SK RTU 5
LIM SK Limbaži 6
BNO Burtnieku novads 7
JĒK Jēkabpils SC 9
ROP VK Ropaži 10
ZMK Ziemeļkurzeme 11
Aiga uparrow inv.svg Awans z 1. Līgi
MĀR Mārupes SC

Oznaczenia:

  • kolumna pierwsza – skróty nazw drużyn wpisane na mapie (jeśli ta została zamieszczona),
  • kolumna trzecia – miejsce zajęte przez daną drużynę w poprzednim sezonie.

Faza zasadnicza[edytuj | edytuj kod]

Tabela wyników[edytuj | edytuj kod]

Gospodarz \ Gość1 AVK VEC MSĢ RTU LIM BNO JĒK ROP ZMK MĀR
Armijas volejbola klubs 2:3 0:3 0:3 2:3 1:3 3:0 2:3 3:0 3:0
SK Vecumnieki 3:2 1:3 3:2 0:3 1:3 0:3 3:2 3:0 3:1
MSĢ/Sēja 3:0 3:2 3:0 3:1 3:0 3:1 3:0 3:0 3:0
SK RTU 1:3 2:3 1:3 1:3 3:0 2:3 3:0 3:0 3:0
SK Limbaži 3:2 3:0 0:3 1:3 3:2 3:1 2:3 3:0 3:0
Burtnieku novads 1:3 3:2 3:1 0:3 3:2 3:2 2:3 3:0 3:1
Jēkabpils SC 0:3 1:3 1:3 0:3 1:3 3:0 2:3 3:2 3:2
VK Ropaži 3:2 3:0 0:3 1:3 0:3 1:3 2:3 3:0 3:2
Ziemeļkurzeme 0:3 2:3 0:3 0:3 0:3 0:3 2:3 1:3 0:3
Mārupes SC 3:1 1:3 1:3 0:3 3:0 3:1 3:2 0:3 2:3

Źródło: [1]
1 Drużyna gospodarzy jest wymieniona po lewej stronie tabeli.
Kolory:

     zwycięstwo gospodarzy

     zwycięstwo gości

Terminarz i wyniki spotkań[edytuj | edytuj kod]

23.10.2010 SK Limbaži 3:1 (25:21, 25:16, 28:30, 33:31) Jēkabpils SC
23.10.2010 MSĢ/Sēja 3:0 (25:19, 25:22, 25:18) VK Ropaži
23.10.2010 Burtnieku novads 3:2 (20:25, 25:19, 25:23, 18:25, 15:13) SK Vecumnieki
23.10.2010 Mārupes SC 3:1 (25:17, 25:21, 29:31, 25:20) Armijas volejbola klubs
24.10.2010 Ziemeļkurzeme 0:3 (16:25, 16:25, 12:25) SK RTU
24.10.2010 Burtnieku novads 3:1 (23:25, 25:18, 25:22, 25:19) MSĢ/Sēja
28.10.2010 SK Vecumnieki 1:3 (23:25, 22:25, 26:24, 21:25) MSĢ/Sēja
28.10.2010 Mārupes SC 0:3 (22:25, 19:25, 22:25) VK Ropaži
30.10.2010 Jēkabpils SC 0:3 (22:25, 23:25, 17:25) Armijas volejbola klubs
31.10.2010 Jēkabpils SC 1:3 (22:25, 14:25, 25:19, 15:25) SK Vecumnieki
02.11.2010 Armijas volejbola klubs 0:3 (22:25, 20:25, 23:25) SK RTU
04.11.2010 VK Ropaži 3:2 (20:25, 25:19, 17:25, 25:23, 15:13) Armijas volejbola klubs
04.11.2010 MSĢ/Sēja 3:0 (25:20, 25:8, 26:24) Mārupes SC
06.11.2010 SK RTU 3:0 (25:20, 25:23, 25:23) Burtnieku novads
06.11.2010 MSĢ/Sēja 3:1 (25:15, 26:24, 21:25, 25:23) Jēkabpils SC
06.11.2010 SK Limbaži 2:3 (23:25, 23:25, 25:22, 25:23, 14:16) VK Ropaži
07.11.2010 SK Vecumnieki 0:3 (11:25, 23:25, 25:27) SK Limbaži
07.11.2010 Burtnieku novads 3:1 (21:25, 25:20, 25:16, 25:19) Mārupes SC
11.11.2010 VK Ropaži 3:0 (25:22, 25:19, 25:21) SK Vecumnieki
13.11.2010 SK Limbaži 3:2 (22:25, 25:16, 23:25, 25:11, 15:13) Armijas volejbola klubs
14.11.2010 SK RTU 1:3 (19:25, 25:19, 22:25, 16:25) MSĢ/Sēja
14.11.2010 Jēkabpils SC 3:2 (14:25, 22:25, 25:21, 25:23, 15:9) Mārupes SC
14.11.2010 Armijas volejbola klubs 2:3 (16:25, 25:18, 29:27, 27:29, 13:15) SK Vecumnieki
14.11.2010 Ziemeļkurzeme 0:3 (13:25, 21:25, 20:25) Burtnieku novads
19.11.2010 Ziemeļkurzeme 2:3 (23:25, 25:18, 15:25, 25:16, 12:15) Jēkabpils SC
20.11.2010 Burtnieku novads 2:3 (22:25, 28:26, 25:21, 19:25, 10:15) VK Ropaži
20.11.2010 SK Limbaži 3:0 (25:22, 25:21, 25:15) Mārupes SC
21.11.2010 Jēkabpils SC 0:3 (21:25, 23:25, 23:25) SK RTU
21.11.2010 Armijas volejbola klubs 1:3 (20:25, 21:25, 25:21, 18:25) Burtnieku novads
21.11.2010 SK Vecumnieki 3:0 (25:16, 25:13, 25:21) Ziemeļkurzeme
23.11.2010 Armijas volejbola klubs 0:3 (18:25, 23:25, 19:25) MSĢ/Sēja
25.11.2010 MSĢ/Sēja 3:1 (25:23, 25:22, 29:31, 25:23) SK Limbaži
25.11.2010 VK Ropaži 1:3 (20:25, 23:25, 25:12, 12:25) SK RTU
25.11.2010 Mārupes SC 2:3 (25:14, 25:21, 22:25, 27:29, 11:15) Ziemeļkurzeme
27.11.2010 Burtnieku novads 3:2 (27:25, 23:25, 25:17, 22:25, 15:13) Jēkabpils SC
28.11.2010 SK RTU 3:0 (25:15, 25:16, 25:22) Mārupes SC
28.11.2010 Jēkabpils SC 2:3 (25:14, 21:25, 25:23, 16:25, 12:15) VK Ropaži
28.11.2010 Burtnieku novads 3:2 (23:25, 18:25, 25:19, 25:19, 15:10) SK Limbaži
28.11.2010 Ziemeļkurzeme 0:3 (23:25, 19:25, 18:25) Armijas volejbola klubs
02.12.2010 SK Vecumnieki 3:2 (16:25, 26:24, 24:26, 25:17, 15:10) SK RTU
02.12.2010 VK Ropaži 3:0 (25:19, 25:17, 25:20) Ziemeļkurzeme
04.12.2010 MSĢ/Sēja 3:0 (25:12, 25:18, 25:15) Ziemeļkurzeme
04.12.2010 Mārupes SC 1:3 (25:20, 24:26, 22:25, 23:25) SK Vecumnieki
04.12.2010 SK Limbaži 3:0 (25:22, 25:13, 25:22) Ziemeļkurzeme
11.12.2010 SK RTU 1:3 (25:15, 22:25, 24:26, 17:25) SK Limbaži
18.12.2010 SK Vecumnieki 3:2 (17:25, 25:19, 20:25, 25:15, 15:10) VK Ropaži
18.12.2010 MSĢ/Sēja 3:0 (25:23, 25:22, 25:21) Burtnieku novads
18.12.2010 SK Limbaži 1:3 (17:25, 21:25, 25:13, 18:25) SK RTU
19.12.2010 Armijas volejbola klubs 3:0 (25:16, 25:16, 25:17) Mārupes SC
19.12.2010 Jēkabpils SC 1:3 (23:25, 19:25, 25:21, 19:25) MSĢ/Sēja
19.12.2010 Ziemeļkurzeme 0:3 (11:25, 21:25, 23:25) SK Limbaži
06.01.2011 MSĢ/Sēja 3:0 (25:21, 25:17, 25:20) Armijas volejbola klubs
06.01.2011 Mārupes SC 0:3 (19:25, 18:25, 22:25) SK RTU
08.01.2011 SK Limbaži 3:2 (25:23, 22:25, 23:25, 25:13, 15:13) Burtnieku novads
08.01.2011 SK Vecumnieki 0:3 (22:25, 20:25, 18:25) Jēkabpils SC
09.01.2011 Burtnieku novads 0:3 (19:25, 18:25, 20:25) SK RTU
09.01.2011 Armijas volejbola klubs 2:3 (20:25, 25:13, 25:13, 23:25, 13:15) VK Ropaži
09.01.2011 Ziemeļkurzeme 0:3 (17:25, 17:25, 22:25) Mārupes SC
13.01.2011 SK Vecumnieki 3:1 (25:21, 28:26, 21:25, 25:18) Mārupes SC
15.01.2011 SK RTU 2:3 (25:16, 23:25, 21:25, 25:13, 6:15) SK Vecumnieki
15.01.2011 Burtnieku novads 1:3 (25:21, 20:25, 22:25, 13:25) Armijas volejbola klubs
15.01.2011 Mārupes SC 3:2 (22:25, 25:22, 25:8, 22:25, 15:9) Jēkabpils SC
16.01.2011 Ziemeļkurzeme 1:3 (29:27, 18:25, 17:25, 23:25) VK Ropaži
16.01.2011 Jēkabpils SC 1:3 (17:25, 25:23, 17:25, 18:25) SK Limbaži
18.01.2011 Mārupes SC 1:3 (25:19, 25:27, 15:25, 30:32) MSĢ/Sēja
20.01.2011 VK Ropaži 0:3 (23:25, 16:25, 15:25) MSĢ/Sēja
20.01.2011 SK Vecumnieki 3:2 (25:19, 26:24, 14:25, 22:25, 15:13) Armijas volejbola klubs
22.01.2011 SK RTU 1:3 (25:21, 23:25, 24:26, 20:25) Armijas volejbola klubs
22.01.2011 SK Limbaži 3:0 (25:18, 25:16, 25:18) SK Vecumnieki
23.01.2011 Ziemeļkurzeme 0:3 (24:26, 18:25, 19:25) MSĢ/Sēja
25.01.2011 Armijas volejbola klubs 3:0 (25:15, 25:22, 25:20) Ziemeļkurzeme
27.01.2011 MSĢ/Sēja 3:0 (25:20, 25:22, 25:16) SK RTU
27.01.2011 VK Ropaži 1:3 (18:25, 22:25, 25:22, 11:25) Burtnieku novads
29.01.2011 SK RTU 3:0 (25:15, 25:21, 25:22) VK Ropaži
29.01.2011 SK Limbaži 0:3 (22:25, 22:25, 23:25) MSĢ/Sēja
29.01.2011 SK Vecumnieki 1:3 (21:25, 16:25, 25:16, 20:25) Burtnieku novads
30.01.2011 Jēkabpils SC 3:2 (23:25, 17:25, 25:11, 25:22, 15:13) Ziemeļkurzeme
30.01.2011 Armijas volejbola klubs 2:3 (21:25, 23:25, 25:17, 26:24, 11:15) SK Limbaži
05.02.2011 SK RTU 3:0 (25:17, 25:23, 25:19) Ziemeļkurzeme
05.02.2011 VK Ropaži 2:3 (25:21, 27:25, 22:25, 13:25, 12:15) Jēkabpils SC
05.02.2011 Mārupes SC 3:0 (25:17, 26:24, 25:20) SK Limbaži
10.02.2011 MSĢ/Sēja 3:2 (22:25, 25:15, 23:25, 25:18, 15:8) SK Vecumnieki
06.02.2011 Armijas volejbola klubs 3:0 (25:18, 25:20, 25:20) Jēkabpils SC
06.02.2011 Burtnieku novads 3:0 (27:25, 25:16, 25:20) Ziemeļkurzeme
10.02.2011 VK Ropaži 3:2 (26:24, 21:25, 12:25, 25:17, 21:19) Mārupes SC
12.02.2011 SK RTU 2:3 (25:20, 16:25, 22:25, 32:30, 14:16) Jēkabpils SC
12.02.2011 VK Ropaži 0:3 (21:25, 18:25, 20:25) SK Limbaži
12.02.2011 Ziemeļkurzeme 2:3 (23:25, 25:17, 26:24, 17:25, 13:15) SK Vecumnieki
12.02.2011 Mārupes SC 3:1 (25:22, 26:28, 25:23, 25:15) Burtnieku novads
13.02.2011 Jēkabpils SC 3:0 (25:17, 25:22, 25:17) Burtnieku novads

Tabela fazy zasadniczej[edytuj | edytuj kod]

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Rodzaj wyniku Sety Małe punkty
M
W
P
3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 S
wyg.
prz.
stos.
zdob.
str.
stos.
1 MSĢ/Sēja 50 18 17 1 10 6 1 0 1 0 63 52 11 4.73 1539 1310 1.17
2 SK RTU 36 18 11 7 9 2 0 3 3 1 65 42 23 1.83 1481 1362 1.09
3 SK Limbaži 35 18 12 6 6 3 3 2 2 2 69 42 27 1.56 1594 1458 1.09
4 Burtnieku novads 29 18 10 8 2 5 3 2 2 4 71 36 35 1.03 1567 1548 1.01
5 Armijas volejbola klubs 27 18 7 11 5 2 0 6 2 3 70 35 35 1 1547 1508 1.03
6 VK Ropaži 26 18 10 8 3 1 6 2 2 4 73 36 37 0.97 1529 1599 0.96
7 SK Vecumnieki 26 18 10 8 1 3 6 2 2 4 75 36 39 0.92 1591 1631 0.98
8 Jēkabpils SC 19 18 7 11 2 0 5 3 5 3 75 32 43 0.74 1586 1667 0.95
9 Mārupes SC 17 18 5 13 2 2 1 3 4 6 68 25 43 0.58 1481 1538 0.96
10 Ziemeļkurzeme 5 18 1 17 0 0 1 3 1 13 63 10 53 0.19 1206 1500 0.8

Źródło: [2]
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. wyższy stosunek setów; 3. wyższy stosunek małych punktów.
Punktacja: 3:0 i 3:1 - 3 pkt; 3:2 - 2 pkt; 2:3 - 1 pkt; 1:3 i 0:3 - 0 pkt

     spadek do 1. Līgi

Faza play-off[edytuj | edytuj kod]

Drabinka[edytuj | edytuj kod]

  1/4 finału 1/2 finału Finały
                                       
  1  MSĢ/Sēja 3 3  
8  Jēkabpils SC 1 1  
  1  MSĢ/Sēja 3 3  
  4  Burtnieku novads 0 2  
4  Burtnieku novads 3 3
  5  Armijas volejbola klubs 2 2  
    1  MSĢ/Sēja 3 3
  3  SK Limbaži 1 1
  2  SK RTU 3 3  
7  SK Vecumnieki 1 0  
2  SK RTU 1 2
  3  SK Limbaži 3 3     Mecze o 3. miejsce
3  SK Limbaži 3 3
  6  VK Ropaži 0 1     4  Burtnieku novads 0 2
  2  SK RTU 3 3

1/4 finału[edytuj | edytuj kod]

(do dwóch zwycięstw)


16.02.2011 MSĢ/Sēja 3:1 (25:23, 20:25, 25:13, 25:19) Jēkabpils SC
18.02.2011 Jēkabpils SC 1:3 (13:25, 22:25, 25:20, 14:25) MSĢ/Sēja

17.02.2011 Burtnieku novads 3:2 (21:25, 23:25, 25:19, 25:14, 15:13) Armijas volejbola klubs
20.02.2011 Armijas volejbola klubs 2:3 (25:22, 25:19, 20:25, 22:25, 14:16) Burtnieku novads

16.02.2011 SK RTU 3:1 (27:29, 25:21, 25:22, 25:19) SK Vecumnieki
19.02.2011 SK Vecumnieki 0:3 (25:27, 21:25, 19:25) SK RTU

17.02.2011 SK Limbaži 3:0 (25:18, 27:25, 28:26) VK Ropaži
19.02.2011 VK Ropaži 1:3 (20:25, 25:22, 11:25, 21:25) SK Limbaži

1/2 finału[edytuj | edytuj kod]

(do dwóch zwycięstw)


26.02.2011 MSĢ/Sēja 3:0 (25:21, 25:22, 25:23) Burtnieku novads
01.03.2011 Burtnieku novads 2:3 (25:21, 21:25, 23:25, 25:20, 13:15) MSĢ/Sēja

26.02.2011 SK RTU 1:3 (22:25, 25:21, 22:25, 22:25) SK Limbaži
01.03.2011 SK Limbaži 3:2 (20:25, 16:25, 25:23, 25:18, 15:10) SK RTU

Mecze o 3. miejsce[edytuj | edytuj kod]

(do dwóch zwycięstw)


12.03.2011 SK RTU 3:0 (25:19, 25:22, 28:26) Burtnieku novads
13.03.2011 Burtnieku novads 2:3 (25:17, 20:25, 25:19, 21:25, 9:15) SK RTU

Finały[edytuj | edytuj kod]

(do dwóch zwycięstw)


11.03.2011 MSĢ/Sēja 3:1 (25:23, 26:28, 25:17, 25:17) SK Limbaži
15.03.2011 SK Limbaži 1:3 (19:25, 14:25, 25:17, 23:25) MSĢ/Sēja

Mistrzostwa Łotwy[edytuj | edytuj kod]

Drabinka[edytuj | edytuj kod]

  Ćwierćfinały Półfinały Finały
                                           
  1  Poliurs Ozolnieki  
   
  1  Poliurs Ozolnieki 3 3    
  4  Daugavpils Universitāte 0 0    
4  Daugavpils Universitāte 3 3 6
  5  MSĢ/Sēja 0 1 1  
    1  Poliurs Ozolnieki 2 1 2
  2  LĀSE-R/Rīga 3 3 3
  2  LĀSE-R/Rīga  
   
2  LĀSE-R/Rīga 1 3 3
  3  VK Biolars/Olaine Jełgawa 3 1 1     Mecz o 3. miejsce
3  VK Biolars/Olaine Jełgawa 3 3 6
  6  SK Limbaži 0 0 0     4  Daugavpils Universitāte 0 3 3
  3  VK Biolars/Olaine Jełgawa 3 2 1

1/4 finału[edytuj | edytuj kod]

Data Drużyna 1 Wyniki dwumeczu Drużyna 2
25.03.2011 SK Limbaži 0:3 (17:25, 22:25, 19:25) VK Biolars/Olaine Jełgawa
27.03.2011 0:3 (18:25, 13:25, 18:25)
26.03.2011 MSĢ/Sēja 0:3 (16:25, 21:25, 23:25) Daugavpils Universitāte
27.03.2011 1:3 (22:25, 25:21, 15:25, 18:25)
Po lewej gospodarze pierwszych meczów.

1/2 finału[edytuj | edytuj kod]

(do dwóch zwycięstw)


31.03.2011 LĀSE-R/Rīga 1:3 (29:27, 17:25, 15:25, 20:25) VK Biolars/Olaine Jełgawa
02.04.2011 VK Biolars/Olaine Jełgawa 1:3 (26:24, 24:26, 13:25, 21:25) LĀSE-R/Rīga
03.04.2011 LĀSE-R/Rīga 3:1 (25:21, 25:21, 19:25, 25:20) VK Biolars/Olaine Jełgawa

31.03.2011 Poliurs Ozolnieki 3:0 (25:16, 25:13, 26:24) Daugavpils Universitāte
02.04.2011 Daugavpils Universitāte 0:3 (22:25, 19:25, 16:25) Poliurs Ozolnieki

Mecze o 3. miejsce[edytuj | edytuj kod]

(do dwóch zwycięstw)


07.04.2011 VK Biolars/Olaine Jełgawa 3:0 (26:24, 25:19, 25:15) Daugavpils Universitāte
09.04.2011 Daugavpils Universitāte 3:2 (25:20, 25:18, 22:25, 13:25, 15:11) VK Biolars/Olaine Jełgawa
10.04.2011 VK Biolars/Olaine Jełgawa 1:3 (22:25, 25:15, 22:25, 23:25) Daugavpils Universitāte

Finały[edytuj | edytuj kod]

(do trzech zwycięstw)


13.04.2011 Poliurs Ozolnieki 2:3 (22:25, 25:22, 25:21, 25:27, 12:15) LĀSE-R/Rīga
16.04.2011 LĀSE-R/Rīga 3:1 (25:18, 15:25, 25:23, 25:18) Poliurs Ozolnieki
17.04.2011 Poliurs Ozolnieki 2:3 (17:25, 21:25, 25:20, 25:14, 8:15) LĀSE-R/Rīga

Klasyfikacja końcowa[edytuj | edytuj kod]

Lp. Drużyna
1 MSĢ/Sēja
2 SK Limbaži
3 SK RTU
4 Burtnieku novads
5 Armijas volejbola klubs
6 VK Ropaži
7 SK Vecumnieki
8 Jēkabpils SC
9 Mārupes SC
10 Ziemeļkurzeme
Lp. Drużyna
1 LĀSE-R/Rīga
2 Poliurs Ozolnieki
3 Daugavpils Universitāte
4 VK Biolars/Olaine Jełgawa
5 MSĢ/Sēja
6 SK Limbaži


     Puchar Challenge 2011/2012

     spadek do 1. Līgi

Mistrzostwo
LĀSE-R/Rīga
Puchar
Poliurs Ozolnieki
Spdaek do 1. Līgi
Ziemeļkurzeme
Awans z 1. Līgi
SK Aizkraukle

Statystyki, varia[edytuj | edytuj kod]

Sety, małe punkty[edytuj | edytuj kod]

Faza zasadnicza
Miesiąc Mecze Sety Średnio na mecz Małe punkty Średnio na set
październik 10 37 3,70 1681 45,43
listopad 29 115 3,97 5002 43,50
grudzień 12 44 3,67 1902 43,23
styczeń 27 103 3,81 4479 43,49
luty 12 47 3,92 2057 43,77
Razem 90 346 3,84 15121 43,70
Faza play-off
Runda Mecze Sety Średnio na mecz Małe punkty Średnio na set
1/4 finału 8 32 4,00 1420 44,38
1/2 finału 4 17 4,25 743 43,71
Mecze o 3. miejsce 2 8 4,00 346 43,25
Finały 2 8 4,00 359 44,88
Razem 16 65 4,06 2868 44,12
Mistrzostwa Łotwy
Runda Mecze Sety Średnio na mecz Małe punkty Średnio na set
1/4 finału 4 13 3,25 568 43,69
1/2 finału 5 18 3,60 809 44,94
Mecze o 3. miejsce 3 12 4,00 515 42,92
Finały 3 14 4,67 588 42,00
Razem 15 57 3,80 2480 43,51

Liderzy[edytuj | edytuj kod]

Kolejka Lider
październik MSĢ/Sēja
listopad MSĢ/Sēja
grudzień MSĢ/Sēja
styczeń MSĢ/Sēja
luty MSĢ/Sēja

Bibliografia[edytuj | edytuj kod]