Obóz Kikiwaka

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Obóz Kikiwaka
Bunk’d
Inny tytuł Bunk’d
Gatunek Sitcom
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Oryginalny język angielski
Twórcy Pamela Eells O’Connell
Główne role Peyton Roi List
Karan Brar
Skai Jackson
Kevin Quinn
Miranda May
Nina Lu
Nathan Arenas
Muzyka tytułowa Kikiwaka
Liczba odcinków 64
Liczba serii 4
Produkcja
Produkcja It’s a Laugh Productions
Czas trwania odcinka 22 minut
Pierwsza emisja
Stacja telewizyjna Disney Channel
Pierwsza emisja Stany Zjednoczone 31 lipca 2015
Polska 10 czerwca 2016
Lata emisji od 2015
Status trwający
Format obrazu 720p (SDTV)
Chronologia
Poprzednik Jessie

Obóz Kikiwaka (ang. Bunk’d[1]) – amerykański sitcom wytwórni Disney Channel Original Series będący kontynuacją serialu Jessie[2]. W rolach głównych występują znani z poprzednika Peyton List, Karan Brar i Skai Jackson.

Produkcja serialu rozpoczęła się pod koniec kwietnia 2015, a jego premiera odbyła się 31 lipca 2015 roku na kanale Disney Channel wraz z premierą filmu Następcy[3], a polska premiera odbyła się 10 czerwca 2016 roku na antenie Disney Channel[4]. 29 lutego 2016 roku został oficjalnie potwierdzony 2 sezon serialu[5]. Serial początkowo miał zakończyć się po trzech sezonach[6], jednak 15 listopada 2018 oficjalnie poinformowano o powstaniu 4 serii[7].

Fabuła[edytuj | edytuj kod]

Rok po odejściu Jessie, Emma, Ravi i Zuri, wyjeżdżają z Nowego Jorku i udają się do Moose Rump, w stanie Maine, aby spędzić lato w „Obózie Kikiwaka”, gdzie poznali się ich rodzice. Spotykają tam nowych przyjaciół - Xandera, Lou, Jorge’a i Tiffany.

Drugi sezon rozgrywa się już dwa lata po tym, jak od dzieci Ross odeszła Jessie. Na kolejne wakacje znów wyjeżdżają, aby spędzić lato w „Obózie Kikiwaka” i spotkać się ze starymi przyjaciółmi oraz poznać nowych. Natomiast 3 sezon ma miejsce 3 lata po wydarzeniach z finału Jessie.

Obsada[edytuj | edytuj kod]

Główna[edytuj | edytuj kod]

 • Peyton List jako Emma Ross – Protagonistka serialu. Przybrana starsza siostra Ravi'ego i Zuri. Ma 17 lat w pierwszym sezonie,18 lat w drugim i 19 lat w trzecim. Jest doradczynią Kabiny Woodchuck w Obózie Kikiwaka. Zakochana w Xanderze z wzajemnością.
 • Karan Brar jako Ravi Ross – Deuteragonista serialu. Przybrany młodszy brat Emmy i przybrany starszy brat Zuri. Ma 15 lat w pierwszym sezonie,16 lat w drugim i 17 lat w trzecim. Jest doradcą Kabiny Grizzly w Obózie Kikiwaka. Posiada jaszczurkę o imieniu Pani Kiplink.
 • Skai Jackson jako Zuri Ross – Tritagonistka serialu. Przybrana młodsza siostra Emmy i Ravi'ego. Ma 14 lat w pierwszym sezonie, 15 lat w drugim i 16 lat w trzecim. Jest obozowiczką Kabiny Woodchuck w Obózie Kikiwaka. W drugim sezonie zakochuje się Griffie.
 • Kevin Quinn jako Xander McCormick – Obiekt westchnień Emmy. Ma 17 lat w pierwszym sezonie i 18 lat w drugim. Jest szefem Kabiny Grizzly w Obozie Kikiwaka. Odwzajemnia uczucia Emmy, ale nie Hazel.
 • Miranda May jako Lou Hockhauser – Najlepsza przyjaciółka Emmy. Ma 17 lat w pierwszym sezonie,18 lat w drugim i 19 lat w trzecim. Jest szefową Kabiny Woodchuck w Obózie Kikiwaka. Wychowała się na farmie.
 • Nathan Arenas jako Jorge Ramirez – Najlepszy przyjaciel Ravi'ego. Ma 15 lat w pierwszym sezonie i 16 lat w drugim. Jest obozowiczem Kabiny Grizzly w Obózie Kikiwaka. Zakochany w Emmie bez wzajemności.
 • Nina Lu jako Tiffany Chen – Najlepsza przyjaciółka Zuri. Ma 14 lat w pierwszym sezonie i 15 lat w drugim. Jest obozowiczką Kabiny Woodchuck w Obózie Kikiwaka. Zakochana w Ravim bez wzajemności.

Drugoplanowa[edytuj | edytuj kod]

 • Mary Scheer jako Gladys Swearengen – Antagonistka serialu. Ciotka Hazel. Ma 47 lat w pierwszym sezonie i 48 lat w drugim. Jest właścicielką Obozu Kikiwaka. W młodości była zakochana w ojcu Emmy i przybranym ojcu Ravi'ego oraz Zuri, ale on wybrał ich matkę.
 • Tessa Netting jako Hazel Swearengen – Druga antagonistka serialu. Jej ciotką jest Gladys. Ma 17 lat w pierwszym sezonie i 18 lat w drugim. Jest szefową Kabiny Weasel w Obózie Kikiwaka. Zakochana w Xanderze bez wzajemności.

Wersja polska[edytuj | edytuj kod]

Wersja polska: SDI Media Polska
Reżyseria:

Tekst:

Dźwięk: Łukasz Fober
W wersji polskiej:

oraz:

W pozostałych rolach:

Lektor:

Lista odcinków[edytuj | edytuj kod]

Seria Odcinki Oryginalna emisja Stany Zjednoczone Oryginalna emisja Polska
Premiera serii Finał serii Premiera serii Finał serii
1 21 31 lipca 2015 20 maja 2016 10 czerwca 2016 4 grudnia 2016
2 21 23 sierpnia 2016 24 maja 2017 17 lipca 2017[8] 10 lutego 2018
3 16 18 czerwca 2018 21 września 2018 1 października 2018 19 października 2018
4 b.d. 20 czerwca 2019 b.d. b.d. b.d.

Sezon 1: 2015-16[edytuj | edytuj kod]

Nr Tytuł

Reżyseria Scenariusz

Premiera Premiera w Polsce Kod
1
Welcome to Camp Kikawaka
Witamy na Obozie Kikiwaka
Bob Koherr
Pamela Eells O’Connell
31 lipca 2015
10 czerwca 2016
101
Emma, Ravi i Zuri opuszczają Nowy Jork, by dotrzeć do Obozu Kikiwaka. Okazuje się, że zasady tam panujące są straszniejsze niż się spodziewali. Emma nie jest zadowolona, gdy dowiaduje się, że na Kikiwaka telefony są zabronione. Ravi musi się przenieść na inne łóżko, gdy trzeci mieszkaniec chatki go stamtąd wygania, natomiast Zuri zyskuje nową przyjaciółkę Tiffany.
2
Gone Girl
Zaginiona Dziewczyna
Rich Correll
Jeff Hodsen i Tim Pollack
7 sierpnia 2015
27 czerwca 2016
102
Gladys zabrania słodyczy na całym Kikiwaka, więc Zuri i Jorge zaczynają akcję tajemnego sprzedawania słodyczy. Tymczasem Xander śpiewa dla Emmy, tym samym zapraszając ją na randkę, ta się zgadza. Ravi słyszy jak Lou i Xander rozmawiają o byłej dzieczynie Xandra, chłopak po usłyszeniu tajemniczej rozmowy podejrzewa, że Xander chce zamordować Emmę.
3
Camp Rules
Zasady Obozu
Bob Koherr
Mike Montesano i Ted Zizik
14 sierpnia 2015
28 czerwca 2016
104
Ravi zostaje mianowany drużynowym, lecz przejmuje się tym, że nikt go nie słucha, a w szczególności Jorge, który wkrótce kradnie bardzo ważny regulamin. Tymczasem Zuri kłóci się z Emmą, dlatego Lou wysyła je łódką na środek jeziora, na terapię. Po przybyciu Xandera, okazuje się, że dziewczyna zapomniała przywiązać liny, przez co dziewczyny zostały uwięzione na wodzie...
4
Smells Like Camp Spirit
Zapachy Duszy Obozu
Rich Correll
Lacey Dyer i Julie Layton
21 sierpnia 2015
29 czerwca 2016
105
Kostur Przodków to legendarny kij wyrobiony z sosny uderzonej piorunem, Lou rzuca nim i kto go złapie będzie musiał go chronić, a gdy go odda lub zgubi wtedy straszny pech spanie na drużynę wybranego. Emma zostaje wybrana. Ravi chce nauczyć się pływać, gdyż czeka go sprawdzian z pływania. Pomagają mu w tym Jorge oraz Tiffany. Tymczasem Emma oddaje Kostur Xanderowi, gdyż słyszała jak mówi, że chciałby chociaż raz zostać wybrany. Niestety w końcu dochodzi do tragedii. Kostur zostaje zgubiony, a całe Kikiwaka zostaje zniszczone.
5
The Ones That Got Away
Ci, którzy Odeszli
Bob Koherr
Valerie Ahern i Eric Schaar
6 listopada 2015
30 czerwca 2016
103
Gladys rozpoczyna zawody wędkarskie. Lou startuje z Ravi, Emma z Xandrem a Zuri z Tiffany. Emma myśli, że to randka z Xandrem, ale rozczarowuje się, gdy on uważa inaczej. Nagle spotrzegają, że mają w ogóle inne zainteresowania, Emma wraca na ląd i rozmawia z Gladys. Zuri i Tiffany kradną rybę ze stołowki, gdyż nie mogły złowić ani jednej. Tymczasem Emma i Xander rozstają się.
6
Can You Hear Me Now
Teraz Mnie Słyszysz
Bob Koherr
Sally Lapiduss
13 listopada 2015
1 lipca 2016
106
Niedziela z telefonami dobiega końca, wszyscy muszą z powrotem je oddać. Zuri oszukuje Hazel i zatrzymuje swój, niedługo po tym Hazel dowiaduje się, że ktoś na Kikiwaka nadal ma telefon. W końcu prawda wychodzi na jaw, a Lou traci ufność do Emmy, gdyż ona też wiedziała o telefonie.
7
Friending with the Enemy
Przyjaźń z Wrogiem
Rich Correll
Adam Lapidus
20 listopada 2015
4 lipca 2016
107
Emmie jest żal Hazel, że nie ma z kim się przyjaźnić i musi sama grać w tenisa i inne gry, więc postanawia zaprzyjaźnić się z nią. Okazuje się, że Hazel jest jeszcze bardziej nieznośna niż jak byli wrogami. Tymczasem Dr Hunter Brody, Zuri, Ravi i Tiffany wyruszają w poszukiwanie Kikiwaki, lecz to tylko kolejny odcinek fałszywego odkrywcy, w końcu dochodzi do tego, że zjawia się prawdziwy Kikiwaka i zmierza prosto do... obozu.
8
Waka, Waka, Waka!
Waka, Waka, Waka!
Victor Gonzalez
Valerie Ahern i Eric Schaar
27 listopada 2015
5 lipca 2016
108
Ravi i Tiffany próbują przekonać wszystkich, że Kikiwaka szedł w kierunku ich obozu, lecz nikt im nie wierzy i zostają ośmieszeni. Emma, Lou i Hazel zaczynają konkurować w festiwalu. Kto sprzeda najwięcej jedzenia ze swojego stoiska będzie królową i zatańczy z Xandrem. Tymczasem Ravi i Tiffany idą w głąb lasu, chwilę później goni ich Kikiwaka...
9
Secret Santa
Sekretny Mikołaj
Lauren Breiting
Jeff Hodsden i Tim Pollock
4 grudnia 2015
6 grudnia 2016
114
Zuri, Tiffany, Jorge i Xander gubią się w lesie, więc idą do małego domku letniskowego, w którym mieszka samotny, starszy pan. Jorge odkrywa, że jest on Świętym Mikołajem. Okazuje się to prawdą i czwórka dzieci musi przywrócić mu wiarę w święta. Tymczasem w obozie Kikiwaka jest dzień wymiany prezentami. Lou i Emma mają własne pomysły, jednak Ravi doradza im, aby zrobiły inne. Prezenty wymyślone przez Raviego okazują się kiepskie, a dziewczyny uczą się, że często wysiłek włożony w przygotowanie prezentu jest ważniejszy niż sam prezent.
10
Counselors’ Night Off
Nocni Doradcy
Bob Koherr
Mike Montesano i Ted Zizik
8 stycznia 2016
6 lipca 2016
110
Gdy Gladys wyjeżdża, starsi robią imprezę w kryjówce. Emma dowiaduje się, że ona nie może i musi pilnować młodszych. Lou i Hazel zakładają się o to, że Hazel przez całą imprezę nie będzie flirtować z Xandrem.
11
There’s No Place Like Camp
Nie ma to Jak Obóz
Bob Koherr
Pamela Eells O’Connell
22 stycznia 2016
7 lipca 2016
111
Gdy Emma sprawia, że pizza, która miała być na obiad, wybucha, wyrusza wraz z Lou, Zuri i Tiffany w las, by znaleźć pożywienie. Lou naciera się trującą rośliną, przez co ma urojenia. Tymczasem Jorge planuje wrócić do domu.
12
Luke’s Back
Powrót Luke’a
Rich Correll
Pamela Eells O’Connell
12 lutego 2016
8 lipca 2016
119
Luke przyjeżdża do Kikiwaka prosić Raviego o pomoc w nauce. Gdy wraz z Ravim idą do kryjówki, spotykają trzech obozowiczów z Obozu Championów. Ravi stawia się trójce, a tamci proponują grę. Kto wygra zajmuje kryjówkę na zawsze, a ten kto przegra, nie będzie miał od niej dostępu. Gra się rozpoczyna. Obóz Championów eliminuje wszystkich z Kikiwaka oprócz Raviego, który ma przed sobą trudne zadanie.
13
No Escape
Nie ma Ucieczki
Rich Correll
Jeff Hodsden i Tim Pollock
19 lutego 2016
25 lipca 2016
112
Zuri i Jorge próbują się wymknąć z Obozu Kikiwaka w celu uzyskania słuchawek i komiksu graficznego. Tymczasem Emma i Xander muszą ich z powrotem odesłać do obozu Kikiwaka, nim dowie się Gladys. Tiffany wyznaje miłość Raviemu.
14
Close Encounters of the Camp Kind
Bliskie Spotkania w Rodzaju Obozu
Bob Koherr
Lacey Dyer i Julia Layton
11 marca 2016
26 lipca 2016
116
Jorge i Tiffany uważają, że nowy członek obozu Kikiwaka jest kosmitą, i próbują udowodnić to Zuri, która jest w nim zakochana. Tymczasem Lou i Xander wystawiają oceny przyszłych dowódców, czyli Emmie i Raviemu. Ku ich zaskoczeniu dostają mizerne oceny.
15
Crafted and Shafted
Wykonany i Oszukany
Bob Koherr
Mike Montesano i Ted Zizik
18 marca 2016
27 lipca 2016
117
Emma i Xander zabierają Zuri, Tiffany i Jorge na nocowanie w lesie. Okazuje się, że po przybyciu Emma i Xander chcą iść na randkę, niestety dochodzi do tego, że podczas szukania drewna na opał wpadają do opuszczonego szybu. Tymczasem Ravi i Lou próbują złożyć plac zabaw dla mniejszych obozowiczów.
16
Boo Boos and Birthdays
Boo Boos i Urodziny
Phill Lewis
Lacey Dyer i Julia Layton
25 marca 2016
28 lipca 2016
109
Tiffany obchodzi urodziny, ale jak się okazuje jej matka nigdy nie urządzała jej przyjęcia, więc Emma, Zuri i Lou próbują uszczęśliwić ich koleżankę poprzez zorganizowanie imprezy, gdy omawiają jak mają wyglądać urodziny Hazel je podsłuchuje i myśli, że impreza jest dla niej. Tymczasem Jorge ma wypadek i musi cały dzień leżeć w obozowym szpitaliku.
17
For Love and Money
Dla Miłości i Pieniędzy
Shannon Flynn
Adam Lapidus
1 kwietnia 2016
29 lipca 2016
113
Lou poznaje Noę, który jest drwalem. Jak się okazuje naciąga on Lou, żeby robiła meble w ramach randki, by potem mógł je sprzedać i kupić wymarzony samochód. Tymczasem Xander, Ravi i Jorge poszukują skarbu ukrytego gdzieś na Kikiwaka.
18
Love Is for the Birds
Miłość jest dla Ptaków
A. Laura James
Pamela Eells O’Connell
8 kwietnia 2016
26 listopada 2016
120
Ravi przypadkowo wpada na najfajniejszą dziewczynę na obozie-Sashę, która zaczyna z nim flirtować. Wkrótce zostają parą. Jednak Ravi ma jeden problem- jego nowa dziewczyna jest miłośniczką sportów ekstremalnych. Któregoś dnia para ma iść skakać ze spadochronu. Ravi rzuca w powietrzu Sashę, jednak po fakcie przypomina sobie że nie wie, jak się otwiera spadochron. Sasha nie chce mu powiedzieć, a chłopak jest w dużych tarapatach... Tymczasem podczas wycieczki do lasu z Lou Zuri i Tiffany znajdują jajko orła. Postanawiają się nim zaopiekować. W kilka dni przywiązują się do jajka i nie chcą go oddać. W końcu wchodzą na drzewo, aby odłożyć jajko do gniazda. W końcu utykają na nim, a na domiar złego na to samo drzewo przylatuje orlica, i robi się nieciekawie...
19
Bride and Doom
Panna Młoda i Los
Robbie Countryman
Desiree Bowie i Amanda Steinhoff
29 kwietnia 2016
27 listopada 2016
121
Lou, Hazel i Xander opowiadają obozową legendę o duchu Olgi- córki założyciela Kikiwaka. Straszą obozowiczów, robiąc im psikusy i wciskając im kit, że zrobiła to Olga. Jednak w stołówce czerwoną mazią napisane jest „wściekły!”, a to już kolejny psikus drużynowych. Do tego po całej stołówce rozrzucone są papierki po cukierkach. Obozowicze zaczynają podejrzewać, że historia Olgi nie jest w zupełności wyssana z palca...
20
Live from Camp Kikiwaka
Na Żywo z Obozu Kikiwaka
Rich Correll
Valerie Ahern i Eric Schaar
13 maja 2016
3 grudnia 2016
115
Gladys musi przekazać obozowiczom smutną wiadomość-jest zbyt mało chętnych a wyjazd do Kikiwaka w przyszłym roku, więc obóz Kikiwaka musi zostać zamknięty na zawsze. Lou, Ravi, Xander, Emma, Zuri i Tifanny tego nie chcą i próbują temu zapobiec, tworząc nowy klip reklamowy na stronę obozu. Robią także relację. Jednak i jedna, i druga rzecz staje się straszliwym niewypałem, a wszyscy zaczynają już tracić nadzieje.Przypadkiem nagrana zostaje kłótnia Lou, Emmy i Xandra. Nagrane zostaje też to, jak się godzą, i właśnie to nagranie powoduje, że w przyszłym roku będzie można pojechać po raz kolejny-relacja przyciąga setki chętnych dzieci!!!
21
Xander Says Goodbye
Xander Żegna
Bob Koherr
Adam Lapidus
20 maja 2016
4 grudnia 2016
118

Sezon 2: 2016-17[edytuj | edytuj kod]

Nr Tytuł

Reżyseria Scenariusz

Premiera Premiera w Polsce Kod
22
Griff Is in the House!
Gryf jest w domku!
Bob Koherr
Pamela Eells O’Connell
23 sierpnia 2016
17 lipca 2017
[8]
201
23
Dance in My Pants
Taniec w moich spodniach
Bob Koherr
Valerie Ahern i Eric Schaar
24 sierpnia 2016
18 lipca 2017
202
24
Zuri Has a Little Lamb
Zuri ma małą Owieczkę
Bob Koherr
Lacey Dyer i Julia Layton
25 sierpnia 2016
19 lipca 2017
203
25
Zuri Weasels Out
Zuri się łasi
Phill Lewis
Sally Lapiduss
26 sierpnia 2016
20 lipca 2017
205
26
Queen of Screams
Królowa Krzyków
Robbie Contryman
Mike Montesano i Ted Zizik
16 września 2016
21 lipca 2017
207
27
Luke Out Below
Poniżej Luke’a
Robbie Countryman
Adam Lapidus
30 września 2016
24 lipca 2017
[9]
206
28
Camp Kiki-Slasher
Obóz Kiki-breja

Rich Correll
Mike Montesano i Ted Zizik
7 października 2016
nieemitowany
204
29
Treehouse of Terror
Terror Domu z drewna

Bob Koherr
Lacey Dyer i Julia Dayton
28 października 2016
25 lipca 2017
209
30
Tidal Wave
Opływowa Fala

Bob Koherr
Jeff Hodsden i Tim Pollack
4 listopada 2016
26 lipca 2017
208
31
Fog’d In
Mgliście tu

Rich Correll
Jeff Hodsden i Tim Pollock
11 listopada 2016
27 lipca 2017
212
32
How the Griff Stole Christmas
To jak Gryf kradnie Święta

Shannon Flynn
Valerie Ahern i Eric Schaar
2 grudnia 2016
28 lipca 2017
211
33
Food Fight
Walka na jedzenie

Ben DeJesus
Adam Lapidus
24 lutego 2017
7 października 2017
[10]
217
34
Mother May I?
Mamo Mogę Ja?

Robbie Countryman
Jeff Hodsden i Tim Pollock
3 marca 2017
14 października 2017
210
35
Mud Fight
Walka na Błoto

Rich Correll
Valerie Ahern i Eric Schaar
17 marca 2017
21 października 2017
216
36
Dog Days of Summer
Psie Letnie Dni

Bob Koherr
Monica Contreras
24 marca 2017
28 października 2017
214
37
Bad Dog!
Zły pies!

Robbie Countryman
Pamela Eells O’Connell
31 marca 2017
4 listopada 2017
[11]
215
38
Camp Stinky Waka
Obóz Śmierdzio Waka

Lauren Breiting
Mike Montesano i Ted Zizik
7 kwietnia 2017
11 listopada 2017
218
39
Cabin vs. Cabin
Kabina Kontra Kabina

Bob Koherr
Lacey Dyer i Julia Layton
14 kwietnia 2017
18 listopada 2017
219
40
Dreams Come True
Marzenia Się Spełniają

Bob Koherr
Pamela Eells O’Connell
21 kwietnia 2017
25 listopada 2017
220
41
We Didn’t Start the Fire
Nie Wznieciliśmy Ognia

Rich Correll
Brittany Assaly i Jason Hauser (fabuła)
Sally Lapidus (teleplay)
28 kwietnia 2017
2 grudnia 2017
[12]
221
42
The Great Escape
Wielka Ucieczka

Rich Correll
Adam Lapidus
24 maja 2017
10 lutego 2018
213

Sezon 3: 2018[edytuj | edytuj kod]

Nr Tytuł

Reżyseria Scenariusz

Premiera Premiera w Polsce Kod
43
We Can’t Bear It!
Bob Koherr
Pamela Eells O’Connell i Adam Lapidus
18 czerwca 2018
1 października 2018
301
44
Let’s Bounce!
Bob Koherr
Mike Montesano i Ted Zizik
19 czerwca 2018
2 października 2018
302
45
Take the Cake
Jon Rosenbaum
Valerie Ahern i Eric Schaar
20 czerwca 2018
3 października 2018
303
46
O Sister, Where Art Thou?
Jon Rosenbaum
Jeff Hodsden i Tim Pollock
21 czerwca 2018
4 października 2018
304
47
Cav’d In
Bob Koherr
Skander Halim i Gina Ippolito
22 czerwca 2018
5 października 2018
305
48
By All Memes
Bob Koherr
Prathi Srinivasan i Joshua Levy
25 czerwca 2018
8 października 2018[13]
306
49
A Whole Lotta Lobsta
Bob Koherr
Prathi Srinivasan i Joshua Levy
29 czerwca 2018
9 października 2018
307
50
No Bones About It
Lauren Breiting
Valrie Ahern i Eric Shaar
2 lipca 2018
10 października 2018
308
51
Finders Keepers, Lou’s a Weeper
Karan Brar
Adam Lapidus
6 lipca 2018
11 października 2018
309
52
Reversal of Fortune
Robbie Countryman
Mike Montesano i Ted Zizik
9 lipca 2018
12 października 2018
310
53
Game of Totems
Peyton List
Adam Lapidus
13 lipca 2018
15 października 2018[14]
311
54
Toilets and Tiaras
Bob Koherr
Jeff Hodsden i Tim Pollock
16 lipca 2018
16 października 2018
312
55
Bungle in the Jungle
Bob Koherr
Pamela Eells O’Connell
20 lipca 2018
17 października 2018
313
56
Gruel and Unusual Punishment
Bob Koherr
Valerie Ahern i Eric Schaar (fabuła)
Mike Montesano i Ted Zizik (teleplay)
27 lipca 2018
18 października 2018
314
57
It’s a Blast!
Bob Koherr
Valerie Ahern i Eric Schaar (fabuła)
Jeff Hodsden i Tim Pollock (teleplay)
3 sierpnia 2018
19 października 2018
[15]
315
58
Up, Up and Away
Bob Koherr
Pamela Eells O’Connell i Adam Lapidus
21 września 2018
19 października 2018
316

Sezon 4: 2019[edytuj | edytuj kod]

Nr Tytuł

Reżyseria Scenariusz

Premiera Premiera w Polsce Kod
59
Who da Boss? Lou da Boss!
Trevor Kirschner
Erin Dulap i Phil Baker
20 czerwca 2019
nieemitowany
401
60
Kikiwaka’s Got Talent!
Trevor Kirschner
Valerie Ahern i Eric Schaar
27 czerwca 2019
nieemitowany
402
61
Yes, Lies and Tower Escape
Shannon Flynn
David Booth
4 lipca 2019
nieemitowany
403
62
An Udder Disaster
Erika Kaestle
Ian Weinreich i Clayton Sakoda
11 lipca 2019
nieemitowany
404
63
Hot Spring Friend Machine
Erika Kaestle
Huong Nguyen
18 lipca 2019
nieemitowany
405
64
Water Under the Dock
Phill Lewis
Lia Woodward i Leah Folta
25 lipca 2019
nieemitowany
406

Przypisy[edytuj | edytuj kod]

 1. Disney Channel’s Jessie Ending After Season 4; Spinoff Ordered to Series.
 2. Disney Channel’s ‘Jessie’ Spinoff Gets Title, Rounds Out Cast.
 3. Descendants and Bunk’d to Premiere July 31 on Disney Channel.
 4. Czerwiec 2016 w kanałach Disneya (pol.). naziemna.info, 2016-05-10. [dostęp 2016-05-14].
 5. http://deadline.com/2016/02/bunkd-best-friends-whenever-renewed-season-2-disney-channel-1201711798/.
 6. Denise Petski: Stuck in the Middle, Bunk'd & Walk the Prank Renewed for Season 3 by Disney (ang.). 31 sierpnia, 2017. [dostęp 31 sierpnia, 2017].
 7. Erik Pedersen, ‘Bunk’d’ Renewed For Season 4 On Disney Channel, „Deadline”, 15 listopada 2018 [dostęp 2018-11-16] (ang.).
 8. a b Program TV Disney Channel na 2017-07-17 - ramówka, emisje - programtv.naziemna.info, programtv.naziemna.info [dostęp 2017-06-20].
 9. Program TV Disney Channel na 2017-07-24 - ramówka, emisje - programtv.naziemna.info, programtv.naziemna.info [dostęp 2017-06-20].
 10. Program TV Disney Channel na 2017-10-07 - ramówka, emisje - programtv.naziemna.info, programtv.naziemna.info [dostęp 2017-09-06].
 11. Program TV Disney Channel na 2017-11-04 - ramówka, emisje - Sprawdź Online - programtv.naziemna.info, programtv.naziemna.info [dostęp 2017-10-10].
 12. Program TV Disney Channel na 2017-12-02 - ramówka, emisje - Sprawdź Online - programtv.naziemna.info, programtv.naziemna.info [dostęp 2017-11-06].
 13. Disney Channel program TV na 2018-10-08 - ramówka, emisje - Sprawdź Online - programtv.naziemna.info, programtv.naziemna.info [dostęp 2018-10-03].
 14. Disney Channel program TV na 2018-10-15 - ramówka, emisje - Sprawdź Online - programtv.naziemna.info, programtv.naziemna.info [dostęp 2018-10-03].
 15. Disney Channel program TV na 2018-10-19 - ramówka, emisje - Sprawdź Online - programtv.naziemna.info, programtv.naziemna.info [dostęp 2018-10-07].