Okręgowe rozgrywki w piłce nożnej woj. olsztyńskiego, elbląskiego i suwalskiego (1983/1984)

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Okręgowe rozgrywki
w piłce nożnej
woj. olsztyńskiego, elbląskiego i suwalskiego 1983/1984
1982/1983 1984/1985
Szczegóły rozgrywek
Państwo  Polska
Liczba zespołów OZPN Olsztyn
Klasa Okr. - 12
Klasa A -24
Klasa B - ok. 40
Klasa C (gminna, b.d.)
OZPN Elbląg
Klasa okręgowa - 16
Klasa A - 24
Klasa B - 29
Razem (69)
OZPN Suwałki
Klasa Okr. - 10
Klasa A - 10
Klasa B (b.d.)
Mistrz Okręgu Orlęta Reszel

Drużyny z województwa olsztyńskiego, elbląskiego i suwalskiego występujące w ligach centralnych i makroregionalnych:

Rozgrywki okręgowe:

    • Klasa okręgowa (IV poziom rozgrywkowy)
    • Klasa A - 2 grupy (V poziom rozgrywkowy)
    • Klasa B - podział na grupy (VI poziom rozgrywkowy)
    • klasa C(gminna) - podział na grupy (VII poziom rozgrywkowy)
    • Klasa okręgowa (IV poziom rozgrywkowy)
    • Klasa A - 2 grupy (V poziom rozgrywkowy)
    • Klasa B - 4 grupy (VI poziom rozgrywkowy)
    • Klasa okręgowa (IV poziom rozgrywkowy)
    • Klasa A (V poziom rozgrywkowy)
    • Klasa B (VI poziom rozgrywkowy)

OZPN Olsztyn[edytuj | edytuj kod]

Klasa okręgowa[edytuj | edytuj kod]

Poz. Klub M Pkt.
1 Orlęta Reszel 22 37
2 Tęcza Biskupiec 22 33
3 Jeziorak Iława 22 29
4 Warmia Olsztyn 22 28
5 Gwardia II Szczytno 22 22
6 Warfama Dobre Miasto 22 20
7 MZKS Korsze(b) 22 20
8 MZKS Nidzica(b) 22 20
9 Metalowiec Mrągowo 22 18
10 Stomil II Olsztyn 22 17
11 Kormoran Ostróda 22 15
12 Polonia Lidzbark Warmiński (b) 22 5

Klasa A[edytuj | edytuj kod]

  • grupa I - awans: brak danych
  • grupa II - awans: brak danych

OZPN Elbląg[edytuj | edytuj kod]

Klasa okręgowa[edytuj | edytuj kod]

Poz. Klub Pkt. Bramki
1 Nogat Malbork
? Zalew Frombork (b)
? Pogoń Gardeja
? Powiśle Czernin
? Pomowiec Gronowo Elbląskie (s)
? Barkas Tolkmicko
? Mlexer Elbląg
? Żuławy Nowy Dwór Gdański
? Rodło Kwidzyn
? Pogoń Prabuty
? Unia Susz (b)
? Syrena Młynary
? Wałsza Pieniężno
? Sokół Lipowina
? Powiśle Dzierzgoń
? Olimpia II Elbląg

Klasa A[edytuj | edytuj kod]

gr. I[edytuj | edytuj kod]

Poz. Klub Pkt. Bramki
1 Błękitni Orneta 40 82-26
2 Polonia Pasłęk 34 62-26
3 Agat Jegłownik 30 65-35
4 Mady Ostaszewo 26 59-37
5 Błękitni Stare Pole 24 54-44
6 Przebój Stogi 22 59-54
7 Bałtyk Sztutowo 17 45-59
8 Lisovia Lisewo 16 33-51
9 Orkan Palczewo 14 41-76
10 LZS Łęcze 14 41-76
11 Jaga Powodowo 14 45-63
12 Granica Zagaje 13 41-75

gr. II[edytuj | edytuj kod]

Poz. Klub Pkt. Bramki
1 Skra Kończewice 34 90-34
2 Olimpia Łęgowo 33 64-32
3 Perła Gajewo 29 73-38
4 Piast Kwidzyn 26 59-41
5 Sokół Kwidzyn 26 65-62
6 Orzeł Ulnowo 25 70-43
7 Relax Ryjewo 22 66-63
8 Jurand Lasowice Wielkie 17 45-44
9 Delta Miłoradz 16 35-63
10 Victoria Ośno 15 57-94
11 Ruch Gościszewice 13 41-79
12 LZS Wątkowice 9 41-96


klasa B[edytuj | edytuj kod]

gr. I[edytuj | edytuj kod]

Poz. Klub Pkt. Bramki
1 Nogat II Malbork 20 50-17
2 Naprzód Bronisławowo 18 40-35
3 Tęcza Michałowo 13 37-28
4 LZS Lipiny 11 31-31
5 LZS Pastwa 11 27-34
6 Pogoń II Gradeja 6 19-39
7 Olimpijczyk Nebrowo Wielkie 5 20-40

gr. II[edytuj | edytuj kod]

Poz. Klub Pkt. Bramki
1 Nogat Jazowo 31 61-30
2 Jutrzenka Lipinka 20 45-26
3 Victoria Stare Babki 19 43-24
4 LZS Szymankowo 17 50-29
5 Victoria Tralewo 16 47-38
6 Unia Pogorzała Wielka 10 28-47
7 Orzeł Ząbrowo 9 25-47
8 Zieloni Marzęcino 0 14-72

gr. III[edytuj | edytuj kod]

Poz. Klub Pkt. Bramki
1 Stan-Mor Stanowo 24 60-11
2 Rodło Trzciano 20 62-38
3 LZS Gdakowo 17 52-40
4 LZS Bukowo 16 37-39
5 LZS Mleczewo 11 36-48
6 Ursus Mikołajki Pomorskie 10 27-42
7 LZS Stary Targ 9 34-57
8 Błyskawica Postolin 5 33-65

gr. IV[edytuj | edytuj kod]

Poz. Klub Pkt. Bramki
1 Victoria Próchnik 18 52-16
2 Relax Płoskinia 14 38-21
3 Rolnik Młoteczno 11 22-30
4 LZS Dargowo 9 23-21
5 Pegaz Rzeczna 5 12-35
6 LZS Jezioro 3 17-41


OZPN Suwałki[edytuj | edytuj kod]

Linki zewnętrzne[edytuj | edytuj kod]