Paul Hunter Classic 2017

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Paul Hunter Classic
2016 ← 2017 → 2018
Snooker balls triangled.png
Miejsce Niemcy Stadhalle, Fürth
Zwycięzca Walia Michael White
II miejsce Anglia Shaun Murphy
Najwyższy break 143 Anglia Mark Selby

Paul Hunter Classic 2017 – trzeci rankingowy turniej sezonu snookerowego 2017/2018. Turniej ten rozegrany został w dniach 22-27 sierpnia 2017 w Stadhalle w mieście Fürth w Niemczech.

Nagrody[edytuj | edytuj kod]

Zwycięzca: £ 20 000
II miejsce: £ 10 000
Półfinalista: £ 4 500
Ćwierćfinalista: £ 3 000
Ostatnia 16: £ 1 725
Ostatnia 32: £ 1 000
Ostatnia 64: £ 600

Pula nagród: £ 100 000

Runda kwalifikacyjna[edytuj | edytuj kod]

[1]

Runda 1[edytuj | edytuj kod]

Do 4 frame'ów

Niemcy Thomas Frank 3-4 Niemcy Norbert Hofheinz
Walia Daniel Williams 0-4 Anglia Matthew Glasby
Anglia Mike Finn w/o-n/s Finlandia Mika Hummelin
Niemcy Andreas Volkert 0-4 Anglia Andy Symons
Polska Wojciech Pastor 4-3 Niemcy Daniel Schneider
Rumunia Corina Maracine w/o-w/d Rumunia Dragos-Bogdan Dorojan
Walia Joshua Sellar 3-4 Walia Lewis Sinclair
Turcja Ismail Türker 4-1 Niemcy Stefan Gerst
Anglia Jenson Kendrick 4-1 Niemcy Thomas Goder
Irlandia Północna Conor McCormack 4-1 Niemcy Jürgen Kesseler
Niemcy Umut Dikme 4-0 Niemcy Felix Frede
Walia Alex Taubman 4-0 Anglia Bhavesh Sodha
Anglia Reggie Edwards 4-1 Belgia Tan Wang Chooi
Anglia Daniel Ward 4-0 Niemcy Mike Beneke
Belgia Amedeo Durnez 4-1 Anglia Matthew Hudson
Anglia Patrick Whelan 2-4 Anglia Dillon McGee
Anglia Luke Pinches 2-4 Anglia Zack Richardson
Niemcy Hans Bergmann 0-4 Niemcy Robin Otto
Malta Brian Cini 4-2 Anglia Michael Wild
Anglia Scott Lyons 0-4 Irlandia Północna Declan Brennan
Irlandia Tony Corrigan 1-4 Anglia Jamie Cope
Szwajcaria Luis Vetter 3-4 Anglia Louis Wakelin
Walia Andrew Rogers 4-1 Niemcy Ronny Buchholz
Chińska Republika Ludowa Jiaming Zhang 1-4 Walia Ben Jones
Malta Tony Drago 4-0 Niemcy Peter Brehm
Anglia Jeff Cundy 4-1 Niemcy Biniarsch Christof
Anglia Andrew Molyneux 4-0 Niemcy Heiko Mutz
Niemcy Michael Drews 3-4 Niemcy Stefan Joachim
Anglia Reanne Evans 4-3 Turcja Soner Sari
Anglia Imran Nisar 4-0 Belgia Tomas Vastenavondt
Anglia Joshua Cooper 4-0 Anglia Maria Catalano
Niemcy Rolf Mahr 0-4 Szkocja Aaron Graham
Irlandia Północna Billy Ginn 4-1 Anglia Aaron Cook
Niemcy Jens Kirchner 0-4 Anglia Brandon Sargeant
Syria Alkojah Omar 1-4 Anglia Andy Hicks
Finlandia Heikki Niva 4-0 Niemcy Pedro Chacon
Anglia Ron Kantor 0-4 Niemcy Andreas Hartung
Anglia John Parkin 4-1 Szwajcaria Tom Zimmermann
Anglia Harvey Chandler 4-1 Belgia Lieven Vanthournout
Anglia Samuel Thistlewhite 4-0 Holandia Kevin Chan
Szkocja Lee Mein 4-1 Niemcy Paul Liebstreich
Bułgaria Boris Lazarkov 0-4 Niemcy Stefan Dohr
Anglia Louis Heathcote 4-1 Anglia Hamim Hussain
Niemcy Hassan Glumcevic-Kaufmann 0-4 Szkocja Gary Thomson
Polska Antoni Kowalski 4-0 Niemcy Michael Buchholz
Anglia Adam Edge 4-1 Szkocja Fraser Patrick
Niemcy Jörg Petersen 2-4 Anglia David Church
Niemcy Luis Chacon 0-4 Anglia Michael Williams
Szkocja Michael Collumb 3-4 Anglia Joshua Thomond
Anglia Andy Milliard 3-4 Niemcy Luca Kaufmann
Niemcy Kilian Baur-Pantoulier 3-4 Anglia Simon Dent
Irlandia Północna Billy Brown 0-4 Anglia Barry Pinches
Rumunia Tudor Popescu 4-2 Turcja Ali Kirim
Anglia Rob James 4-2 Anglia John Foster
Anglia Ryan Causton 4-0 Niemcy Sascha Breuer
Francja Fabian Monnin 4-3 Rumunia Mihai Vladu
Niemcy Dietmar Smolka 0-4 Anglia Luke Simmonds
Anglia Jamie O'Neill w/d-w/o Walia Jackson Page
Polska Kacper Filipiak 4-0 Niemcy Frank Mikulsky
Francja Gregory Herbrecht 4-2 Niemcy Carl Rosenberger
Walia Tyler Rees 4-0 Anglia Shahidul Islam
Niemcy Fabian Haken 4-1 Niemcy Fabian Meulner
Szwajcaria Marvin Losi 3-4 Rumunia Andrei Orzan
Niemcy Stefan Schenk 1-4 Niemcy Patrick Einsle
Anglia Ashley Carty 4-0 Anglia Anthony Blyth

Runda 2[edytuj | edytuj kod]

Do 4 frame'ów

Polska Marcin Nitschke 4-0 Niemcy Norbert Hofheinz
Francja Christophe Rives-Lange 0-4 Anglia Matthew Glasby
Niemcy Oliver Kremp 0-4 Anglia Mike Finn
Niemcy Anton Woywod 0-4 Anglia Andy Symons
Anglia Steven Hallworth 4-0 Polska Wojciech Pastor
Niemcy Horst Bendig 4-1 Rumunia Corina Maracine
Walia Kishan Hirani 4-0 Walia Lewis Sinclair
Anglia Jinyoung Foulger 4-2 Turcja Ismail Türker
Francja Brian Ochoiski 4-3 Anglia Jenson Kendrick
Anglia Saqib Nasir 4-1 Irlandia Północna Conor McCormack
Anglia Manasawin Phetmalaikul 1-4 Niemcy Umut Dikme
Austria Michael Peyr 0-4 Walia Alex Taubman
Austria Florian Nüßle 4-0 Anglia Reggie Edwards
Anglia Mark Vincent w/d-w/o Anglia Daniel Ward
Anglia Halim Hussain 0-4 Belgia Amedeo Durnez
Polska Daniel Holoyda 4-2 Anglia Dillon McGee
Bośnia i Hercegowina Mario-Željo Miloševic 0-4 Anglia Zack Richardson
Anglia Martin Pitcher 1-4 Niemcy Robin Otto
Niemcy Markus Fischer 0-4 Malta Brian Cini
Anglia Gary Challis 1-4 Irlandia Północna Declan Brennan
Niemcy Ralf Günzel 0-4 Anglia Jamie Cope
Niemcy Thomas Blang 0-4 Anglia Louis Wakelin
Anglia Nev Graham 2-4 Walia Andrew Rogers
Anglia Robert Read 4-3 Walia Ben Jones
Anglia Curtis Daher 1-4 Malta Tony Drago
Walia Jamie Rhys Clarke 4-1 Anglia Jeff Cundy
Walia Jack Bradford 3-4 Anglia Andrew Molyneux
Polska Adam Stefanów 4-0 Niemcy Stefan Joachim
Niemcy Jan Eisenstein 2-4 Anglia Reanne Evans
Dania Ejler Hame 0-4 Anglia Imran Nisar
Anglia Kuldesh Johal 4-1 Anglia Joshua Cooper
Anglia Thomas Kevern 4-1 Szkocja Aaron Graham
Polska Mateusz Baranowski 4-0 Irlandia Północna Billy Ginn
Anglia John Gillard 0-4 Anglia Brandon Sargeant
Francja Stephane Ochoiski 2-4 Anglia Andy Hicks
Syria Mohammad Al Asfar 0-4 Finlandia Heikki Niva
Anglia Peter Devlin 4-0 Niemcy Andreas Hartung
Anglia Joe O'Connor 4-1 Anglia John Parkin
Niemcy Loris Lehmann 0-4 Anglia Harvey Chandler
Francja Regis D'Anna 0-4 Anglia Samuel Thistlewhite
Niemcy Nicolai Gebhardt 0-4 Szkocja Lee Mein
Chińska Republika Ludowa Hu Hao w/d-w/o Niemcy Stefan Dohr
Anglia Wayne Brown 1-4 Anglia Louis Heathcote
Anglia Josh Mulholland 3-4 Szkocja Gary Thomson
Anglia James Cahill w/d-w/o Polska Antoni Kowalski
Austria Andreas Ploner 3-4 Anglia Adam Edge
Anglia Jake Nicholson 4-0 Anglia David Church
Anglia Joe Steele w/d-w/o Anglia Michael Williams
Anglia Clayton Humphries 1-4 Anglia Joshua Thomond
Indie Vedant Kulkarni w/d-w/o Anglia Sean McAllister
Afganistan Abdullah Atmar Ghulam Jilani 0-4 Niemcy Luca Kaufmann
Anglia George Pragnall 4-1 Anglia Simon Dent
Niemcy Bernd Strnad 0-4 Anglia Barry Pinches
Niemcy Volker Grigo 0-4 Rumunia Tudor Popescu
Finlandia Jani Kananen 0-4 Anglia Rob James
Anglia Charlie Walters 4-2 Anglia Ryan Causton
Anglia Oliver Brown 4-0 Francja Fabian Monnin
Walia Simon Brtyant 0-4 Anglia Luke Simmonds
Indie Nitin Sharma w/d-w/o Walia Jackson Page
Polska Karol Lelek 0-4 Polska Kacper Filipiak
Anglia Stuart Watson 4-0 Francja Gregory Herbrecht
Szkocja Marc Davis 4-2 Walia Tyler Rees
Anglia Barry Mincher 0-4 Niemcy Fabian Haken
Niemcy Roman Dietzel 4-3 Rumunia Andrei Orzan
Belgia Ben Mertens 2-4 Niemcy Patrick Einsle
Niemcy Simon Lichtenberg 2-4 Anglia Ashley Carty

Runda 3[edytuj | edytuj kod]

Do 4 frame'ów

Polska Marcin Nitschke 1-4 Anglia Matthew Glasby
Anglia Mike Finn 0-4 Anglia Andy Symons
Anglia Steven Hallworth 4-0 Niemcy Horst Bendig
Walia Kishan Hirani 4-2 Anglia Jinyoung Foulger
Francja Brian Ochoiski 0-4 Anglia Saqib Nasir
Niemcy Umut Dikme 4-0 Walia Alex Taubman
Austria Florian Nüßle 2-4 Anglia Daniel Ward
Belgia Amedeo Durnez 3-4 Polska Daniel Holoyda
Anglia Zack Richardson 4-1 Niemcy Robin Otto
Malta Brian Cini 4-3 Irlandia Północna Declan Brennan
Anglia Jamie Cope 4-0 Anglia Louis Wakelin
Walia Andrew Rogers 2-4 Anglia Robert Read
Malta Tony Drago 3-4 Walia Jamie Rhys Clarke
Anglia Andrew Molyneux 0-4 Polska Adam Stefanów
Anglia Reanne Evans 4-2 Anglia Imran Nisar
Anglia Kuldesh Johal 4-1 Anglia Thomas Kevern
Polska Mateusz Baranowski 0-4 Anglia Brandon Sargeant
Anglia Andy Hicks 4-1 Finlandia Heikki Niva
Anglia Peter Devlin 3-4 Anglia Joe O'Connor
Anglia Harvey Chandler 4-3 Anglia Samuel Thistlewhite
Szkocja Lee Mein 4-0 Niemcy Stefan Dohr
Anglia Louis Heathcote 4-0 Szkocja Gary Thomson
Polska Antoni Kowalski 2-4 Anglia Adam Edge
Anglia Jake Nicholson 1-4 Anglia Michael Williams
Anglia Joshua Thomond 4-2 Anglia Sean McAllister
Niemcy Luca Kaufmann 0-4 Anglia George Pragnall
Anglia Barry Pinches 4-0 Rumunia Tudor Popescu
Anglia Rob James 4-1 Anglia Charlie Walters
Anglia Oliver Brown 4-0 Anglia Luke Simmonds
Walia Jackson Page 2-4 Polska Kacper Filipiak
Anglia Stuart Watson 2-4 Szkocja Marc Davis
Niemcy Fabian Haken 0-4 Niemcy Roman Dietzel
Niemcy Patrick Einsle 1-4 Anglia Ashley Carty

Drabinka turniejowa[edytuj | edytuj kod]

Sekcja 1[edytuj | edytuj kod]

  Runda 1
Do 4 frame'ów
Runda 2
Do 4 frame'ów
Runda 3
Do 4 frame'ów
Runda 4
Do 4 frame'ów
 Anglia Gary Wilson 4  
 Anglia Jimmy White 2      Anglia Gary Wilson 4  
 Chińska Republika Ludowa Zhang Yong 3      Anglia Rod Lawler 0  
 Anglia Rod Lawler 4        Anglia Gary Wilson 4  
 Anglia David Grace 4        Anglia Andy Symons 1  
 Anglia Matthew Glasby 0      Anglia David Grace 0  
 Anglia Christopher Keogan 1      Anglia Andy Symons 4  
 Anglia Andy Symons 4        Anglia Gary Wilson 4
 Irlandia Fergal O'Brien 4        Anglia Chris Wakelin 2
 Anglia Steven Hallworth 3      Irlandia Fergal O'Brien 3  
 Cypr Michael Georgiou 4      Cypr Michael Georgiou 4  
 Irlandia Josh Boileau 2        Cypr Michael Georgiou 3  
 Tajlandia Noppon Saengkham 4        Anglia Chris Wakelin 4  
 Anglia Ashley Hugill 2      Tajlandia Noppon Saengkham 0       
 Anglia Chris Wakelin 4      Anglia Chris Wakelin 4       
 Walia Kishan Hirani 0  

Sekcja 2[edytuj | edytuj kod]

  Runda 1
Do 4 frame'ów
Runda 2
Do 4 frame'ów
Runda 3
Do 4 frame'ów
Runda 4
Do 4 frame'ów
 Walia Jak Jones 4  
 Anglia Saqib Nasir 1      Walia Jak Jones 2  
 Anglia Peter Lines 4      Anglia Peter Lines 4  
 Niemcy Umut Dikme 1        Anglia Peter Lines 4  
 Chińska Republika Ludowa Fang Xiongman 4        Anglia Paul Davison 1  
 Anglia Sanderson Lam 3      Chińska Republika Ludowa Fang Xiongman 0  
 Szkocja Rhys Clark 3      Anglia Paul Davison 4  
 Anglia Paul Davison 4        Anglia Peter Lines 0
 Walia Dominic Dale 4        Walia Jamie Jones 4
 Anglia Daniel Ward 1      Walia Dominic Dale 4  
 Anglia John Astley 4      Anglia John Astley 0  
 Polska Daniel Holoyda 0        Walia Dominic Dale 2  
 Anglia Martin O'Donnell 4        Walia Jamie Jones 4  
 Anglia Zack Richardson 3      Anglia Martin O'Donnell 2       
 Anglia Billy Joe Castle 2      Walia Jamie Jones 4       
 Walia Jamie Jones 4  

Sekcja 3[edytuj | edytuj kod]

  Runda 1
Do 4 frame'ów
Runda 2
Do 4 frame'ów
Runda 3
Do 4 frame'ów
Runda 4
Do 4 frame'ów
 Anglia Sean O'Sullivan 0  
 Anglia Ricky Walden 4      Anglia Ricky Walden 3  
 Anglia Stuart Carrington 4      Anglia Stuart Carrington 4  
 Chińska Republika Ludowa Wang Yuchen 1        Anglia Stuart Carrington 1  
 Anglia Robert Milkins 2        Anglia Ben Woollaston 4  
 Malta Brian Cini 4      Malta Brian Cini 0  
 Anglia Ben Woollaston 4      Anglia Ben Woollaston 4  
 Finlandia Robin Hull 1        Anglia Ben Woollaston 4
 Anglia Rory McLeod 2        Anglia Tom Ford 0
 Indie Aditya Mehta 4      Indie Aditya Mehta 2  
 Walia David John 2      Anglia Jamie Cope 4  
 Anglia Jamie Cope 4        Anglia Jamie Cope 0  
 Anglia Tom Ford 4        Anglia Tom Ford 4  
 Anglia Robert Read 0      Anglia Tom Ford 4       
 Szwajcaria Alexander Ursenbacher 4      Szwajcaria Alexander Ursenbacher 1       
 Walia Jamie Rhys Clarke 2  

Sekcja 4[edytuj | edytuj kod]

  Runda 1
Do 4 frame'ów
Runda 2
Do 4 frame'ów
Runda 3
Do 4 frame'ów
Runda 4
Do 4 frame'ów
 Anglia Shaun Murphy 4  
 Polska Adam Stefanów 2      Anglia Shaun Murphy 4  
 Anglia Sam Baird 4      Anglia Sam Baird 1  
 Anglia Jimmy Robertson 0        Anglia Shaun Murphy 4  
 Walia Darren Morgan w/d        Irlandia Ken Doherty 0  
 Walia Ian Preece w/o      Walia Ian Preece 1  
 Irlandia Ken Doherty 4      Irlandia Ken Doherty 4  
 Szkocja Ross Muir 1        Anglia Shaun Murphy 4
 Chińska Republika Ludowa Zhao Xintong 4        Chińska Republika Ludowa Zhao Xintong 2
 Anglia Reanne Evans 0      Chińska Republika Ludowa Zhao Xintong 4  
 Pakistan Hamza Akbar w/d      Anglia Kuldesh Johal 0  
 Anglia Kuldesh Johal w/o        Chińska Republika Ludowa Zhao Xintong 4  
 Irlandia Północna Gerard Greene 2        Anglia Craig Steadman 2  
 Anglia Craig Steadman 4      Anglia Craig Steadman 4       
 Anglia Stuart Bingham 0      Chińska Republika Ludowa Yu Delu 3       
 Chińska Republika Ludowa Yu Delu 4  

Sekcja 5[edytuj | edytuj kod]

  Runda 1
Do 4 frame'ów
Runda 2
Do 4 frame'ów
Runda 3
Do 4 frame'ów
Runda 4
Do 4 frame'ów
 Anglia Allan Taylor 1  
 Szkocja Alan McManus 4      Szkocja Alan McManus 4  
 Norwegia Kurt Maflin 4      Norwegia Kurt Maflin 3  
 Anglia Brandon Sargeant 1        Szkocja Alan McManus 0  
 Anglia Kyren Wilson 4        Anglia Kyren Wilson 4  
 Australia Kurt Dunham 0      Anglia Kyren Wilson 4  
 Anglia Jamie Curtis-Barrett 4      Anglia Jamie Curtis-Barrett 0  
 Szkocja Chris Totten 2        Anglia Kyren Wilson 3
 Anglia Ian Burns 4        Anglia Ian Burns 4
 Anglia Andy Hicks 3      Anglia Ian Burns 4  
 Szkocja Scott Donaldson 3      Anglia Alfred Burden 2  
 Anglia Alfred Burden 4        Anglia Ian Burns 4  
 Niemcy Lukas Kleckers 2        Anglia Joe O'Connor 0  
 Anglia Joe O'Connor 4      Anglia Joe O'Connor 4       
 Chińska Republika Ludowa Li Yuan 2      Anglia Harvey Chandler 1       
 Anglia Harvey Chandler 4  

Sekcja 6[edytuj | edytuj kod]

  Runda 1
Do 4 frame'ów
Runda 2
Do 4 frame'ów
Runda 3
Do 4 frame'ów
Runda 4
Do 4 frame'ów
 Szkocja Eden Sharav 1  
 Malta Alex Borg 4      Malta Alex Borg 2  
 Anglia Mike Dunn 4      Anglia Mike Dunn 4  
 Szkocja Lee Mein 1        Anglia Mike Dunn 0  
 Anglia Robbie Williams 4        Walia Michael White 4  
 Anglia Matthew Selt 2      Anglia Robbie Williams 1  
 Anglia Adam Duffy 3      Walia Michael White 4  
 Walia Michael White 4        Walia Michael White 4
 Irlandia Północna Joe Swail 4        Anglia Mark Selby 1
 Anglia Louis Heathcote 3      Irlandia Północna Joe Swail 4  
 Chińska Republika Ludowa Chen Zhe w/d      Anglia Adam Edge 2  
 Anglia Adam Edge w/o        Irlandia Północna Joe Swail 3  
 Francja Niel Vincent 1        Anglia Mark Selby 4  
 Anglia Michael Williams 4      Anglia Michael Williams 1       
 Anglia Michael Holt 2      Anglia Mark Selby 4       
 Anglia Mark Selby 4  

Sekcja 7[edytuj | edytuj kod]

  Runda 1
Do 4 frame'ów
Runda 2
Do 4 frame'ów
Runda 3
Do 4 frame'ów
Runda 4
Do 4 frame'ów
 Iran Soheil Vahedi w/d  
 Anglia David Gilbert w/o      Anglia David Gilbert 4  
 Anglia Nigel Bond 4      Anglia Nigel Bond 3  
 Anglia Joshua Thomond 3        Anglia David Gilbert 3  
 Walia Mark Williams w/d        Anglia George Pragnall 4  
 Anglia George Pragnall w/o      Anglia George Pragnall 4  
 Australia Matthew Bolton 3      Anglia Barry Pinches 3  
 Anglia Barry Pinches 4        Anglia George Pragnall 1
 Anglia Mitchell Mann 4        Anglia Mitchell Mann 4
 Walia Daniel Wells 2      Anglia Mitchell Mann 4  
 Chińska Republika Ludowa Xu Si 3      Anglia Rob James 1  
 Anglia Rob James 4        Anglia Mitchell Mann 4  
 Anglia Liam Highfield 4        Anglia Oliver Brown 1  
 Walia Lee Walker 1      Anglia Liam Highfield 3       
 Anglia Oliver Lines 0      Anglia Oliver Brown 4       
 Anglia Oliver Brown 4  

Sekcja 8[edytuj | edytuj kod]

  Runda 1
Do 4 frame'ów
Runda 2
Do 4 frame'ów
Runda 3
Do 4 frame'ów
Runda 4
Do 4 frame'ów
 Walia Matthew Stevens 4  
 Polska Kacper Filipiak 1      Walia Matthew Stevens 4  
 Chińska Republika Ludowa Yuan Sijun w/d      Anglia Sam Craigie 0  
 Anglia Sam Craigie w/o        Walia Matthew Stevens 1  
 Anglia Mark Joyce 4        Anglia Mark Joyce 4  
 Szkocja Marc Davis 0      Anglia Mark Joyce 4  
 Anglia Hammad Miah 2      Anglia Andrew Higginson 1  
 Anglia Andrew Higginson 4        Anglia Mark Joyce 4
 Anglia Peter Ebdon 4        Anglia Mark King 3
 Anglia Martin Gould 1      Anglia Peter Ebdon 4  
 Anglia Jack Lisowski 4      Anglia Jack Lisowski 1  
 Niemcy Roman Dietzel 3        Anglia Peter Ebdon 1  
 Belgia Luca Brecel 4        Anglia Mark King 4  
 Anglia Ashley Carty 1      Belgia Luca Brecel 1       
 Anglia Mark King 4      Anglia Mark King 4       
 Anglia Elliot Slessor 2  

Finały[edytuj | edytuj kod]

  Ćwierćfinał
Do 4 frame'ów
Półfinał
Do 4 frame'ów
Finał
Do 4 frame'ów
 Anglia Gary Wilson 2  
 Walia Jamie Jones 4      Walia Jamie Jones 3  
 Anglia Ben Woollaston 2      Anglia Shaun Murphy 4  
 Anglia Shaun Murphy 4        Anglia Shaun Murphy 2
 Anglia Ian Burns 1        Walia Michael White 4
 Walia Michael White 4      Walia Michael White 4
 Anglia Mitchell Mann 4      Anglia Mitchell Mann 1    
 Anglia Mark Joyce 3  

Breaki stupunktowe turnieju[edytuj | edytuj kod]

[2]

Przypisy[edytuj | edytuj kod]

  1. worldsnooker.com: Paul Hunter Classic 2017 (ang.). World Snooker. [dostęp 2017-08-13].
  2. worldsnooker.com: Breaki stupunktowe Paul Hunter Classic 2017 (ang.). World Snooker. [dostęp 2017-08-13].

Bibliografia[edytuj | edytuj kod]