Pierwyj diwizion (2013/2014)

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

22. sezon rosyjskiej drugiej ligi piłkarskiej (Pierwszej Dywizji; oficjalna nazwa FNL). W rozgrywkach trwających od 7 lipca 2013 do 11 maja 2014 wzięło udział 19 drużyn.

Drużyny[edytuj | edytuj kod]

 Ta sekcja jest niekompletna. Jeśli możesz, rozbuduj ją.

Tabela[edytuj | edytuj kod]

Lp
Drużyna
M
Z
R
P
Bramki
+/–
Pkt
Uwagi
1 Mordowia Sarańsk 36 22 7 7 59 30 +29 73 Awans do Priemjer-Ligi
2 Arsienał Tuła 36 21 6 9 62 39 +23 69
3 Torpedo Moskwa 36 19 8 9 45 22 +23 65 Kwalifikacja do baraży o Priemjer-Ligę
4 FK Ufa 36 17 10 9 46 35 +11 61 UFA 1–0 GAZ
GAZ 0–0 UFA
5 Gazowik Orenburg 36 17 10 9 46 28 +18 61
6 Szynnik Jarosławl 36 17 6 13 47 37 +10 57
7 SKA-Eniergija 36 15 11 10 43 34 +9 56
8 Łucz-Eniergija 36 15 10 11 40 25 +15 55
9 Bałtika 36 14 12 10 39 31 +8 54
10 Spartak Nalczyk 36 13 12 11 36 34 +2 51 Spadek do Drugiej Dywizji
11 Sibir Nowosybirsk 36 13 12 11 38 39 −1 51
12 Ałanija Władykaukaz 36 14 4 18 29 52 −23 46 Drużyna wycofana
13 Jenisej Krasnojarsk 36 12 9 15 40 47 −7 45
14 Dinamo Petersburg 36 12 7 17 38 46 −8 43
15 Rotor Wołgograd 36 10 11 15 43 40 +3 41 Spadek do Drugiej Dywizji
16 Chimik Dzierżyńsk 36 10 7 19 29 49 −20 37
17 Nieftiechimik 36 7 12 17 38 45 −7 33 Spadek do Drugiej Dywizji
18 Salut Biełgorod 36 6 9 21 23 53 −30 27 Drużyna wycofana
19 Anguszt Nazrań 36 3 5 28 23 78 −55 14 Spadek do Drugiej Dywizji

Zasady ustalania kolejności: 1. Punkty, 2. Liczba zwycięstw, 3. Mecze bezpośrednie.

Wyniki[edytuj | edytuj kod]

Gospodarz \ Gość AŁA ANG TUŁ BAŁ DPE GAZ ChDZ ŁUC MOR NEF ROT SAL SZY SIB SKA NAL TOR UFA JEN
Ałanija Władykaukaz 1:0 2:0 1:0 3:1 3:0 4:0 0:0 0:3 2:1 2:1 0:3 0:3 0:3 1:0 0:3 0:3 2:1
Anguszt Nazrań 1:0 1:3 1:2 2:0 0:1 2:1 0:2 0:0 1:1 0:2 1:1 0:2 2:2 0:1 1:2 0:2 0:1 1:2
Arsienał Tuła 3:0 3:0 1:1 0:1 2:0 1:0 0:3 0:0 2:1 4:0 3:0 4:0 2:0 5:1 3:2 1:0 1:0 1:2
Bałtika 0:1 1:0 2:1 2:1 2:0 1:1 1:0 2:0 1:0 0:2 3:0 2:2 0:0 3:0 1:0 0:0 1:1 0:0
Dinamo Petersburg 3:0 4:0 0:1 2:0 0:1 1:2 1:1 0:3 0:3 0:0 3:0 0:0 1:0 0:0 0:0 2:3 2:0 4:2
Gazowik Orenburg 3:0 5:0 2:2 2:0 2:1 2:0 1:0 1:2 1:1 0:0 3:0 2:0 0:0 2:1 4:0 0:2 0:0 2:2
Chimik Dzierżyńsk 3:0 4:0 1:1 1:1 1:2 2:0 1:0 0:1 0:0 1:0 1:0 0:2 1:2 0:1 3:2 0:3 1:2 1:0
Łucz-Eniergija 3:0 1:0 0:3 1:1 0:1 1:4 2:0 1:1 0:0 2:1 1:1 0:1 3:0 1:0 1:0 0:0 1:0 4:0
Mordowia Sarańsk 0:0 3:0 0:1 1:0 4:1 1:0 4:0 1:0 2:2 2:0 1:0 4:2 2:0 1:0 3:0 1:0 2:2 3:0
Nieftiechimik 1:2 5:1 2:3 0:1 1:0 0:1 2:1 0:2 0:1 2:1 1:3 1:2 4:0 1:3 0:0 0:0 1:1 3:2
Rotor Wołgograd 3:0 3:0 1:1 1:2 3:1 1:1 3:0 0:2 1:1 0:0 3:0 2:0 0:2 1:2 2:2 1:2 1:1 1:0
Salut Biełgorod 0:1 3:0 3:0 2:1 1:1 1:1 0:0 0:3 0:3 0:0 1:0 4:0 0:3 0:3 0:3 0:3 1:2 1:1
Szynnik Jarosławl 1:0 4:2 5:0 1:1 0:1 0:1 4:0 1:0 3:0 3:0 1:0 0:0 2:0 1:2 2:1 2:1 1:0 0:0
Sibir Nowosybirsk 1:1 1:1 0:3 1:1 0:2 1:1 2:0 1:1 4:2 2:1 2:2 1:0 1:0 0:1 0:0 2:1 1:0 1:0
SKA-Eniergija 0:1 2:1 3:0 2:1 1:1 2:0 1:1 1:1 0:1 1:1 0:0 0:0 3:0 2:1 1:1 0:0 2:2 2:2
Spartak Nalczyk 1:1 3:1 0:0 1:1 3:0 0:1 0:0 1:3 1:0 2:1 1:1 1:0 1:0 2:0 2:1 0:0 0:0 1:0
Torpedo Moskwa 2:0 4:2 2:0 1:0 2:0 0:2 0:1 2:0 4:2 2:1 1:0 2:1 1:0 0:0 1:0 1:2 0:0 0:0
FK Ufa 2:1 2:1 3:4 3:2 3:0 1:0 2:1 0:0 3:0 1:1 3:2 1:0 2:1 0:3 2:0 0:1 1:0 1:0
Jenisej Krasnojarsk 3:0 4:1 1:3 0:2 2:1 0:0 1:0 1:0 2:4 1:0 1:4 3:0 1:1 1:1 0:1 1:0 1:0 3:1

Linki zewnętrzne[edytuj | edytuj kod]