Polska Hokej Liga (2020/2021)

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Polska Hokej Liga 2020/2021
2020 2022
Sezon zasadniczy
Termin 11 września 2020 – 2021
Liczba drużyn 10
Playoff
Ostatnia aktualizacja informacji: 27 sierpnia 2020.

Polska Hokej Liga 2020/2021 – 86. sezon mistrzostw Polski w hokeju na lodzie mężczyzn, po raz 66. przeprowadzony w formie rozgrywek ligowych, a po raz 8. pod nazwą Polskiej Hokej Ligi.

Uczestnicy rozgrywek[edytuj | edytuj kod]

Do ustalonego terminu 31 maja 2020 wymagane wnioski licencyjne złożyło 12 podmiotów reprezentujących zespoły hokejowe, w tym 9 zachowujących po edycji 2019/2020 status ligowy tj. GKS Katowice, JKH GKS Jastrzębie, KH Podhale Nowy Targ, KS Toruń HSA, MKS Cracovia, PKH Gdańsk, TH Re-Plast Unia Oświęcim, GKS Tychy, Zagłębie Sosnowiec, oraz trzy zespoły spoza PHL, w sezonie 2019/2020 występujące w rozgrywkach I ligi / MHL tj. KTH Krynica, Stoczniowiec Gdańsk, STS Sanok[1].

Licencję otrzymały kolejno: GKS Tychy[2], Cracovia[3], GKS Katowice[4], Re-Plast Unia Oświęcim i JKH GKS Jastrzębie[5], KH Energa Toruń, KTH Krynica-Zdrój, Podhale Nowy Targ, Stoczniowiec Gdańsk[6], STS Sanok i Zagłębie Sosnowiec – razem 11 zespołów zawodowych, zaś jako 12 drużyna została potwierdzona Kadra PZHL U23[7]. 17 lipca 2020 r. zarząd KTH Krynica poinformował, że nie weźmie udziału w rozgrywkach w sezonie 2020/2021[8]. 27 sierpnia 2020 poinformowano, że w sezonie nie weźmie jednak udziału drużyna SMS PZHL[9].

Kluby w sezonie 2020/2021
1 GKS Tychy
2 MKS Comarch Cracovia
3 KH GKS Katowice
4 KS Re-Plast Unia Oświęcim
5 JKH GKS Jastrzębie
6 KH Energa Toruń
7 KH Podhale Nowy Targ
8 Stoczniowiec Gdańsk
9 STS Sanok
10 HK Zagłębie Sosnowiec
Geographylogo.svg
Rozmieszczenie trzech drużyn PHL w sezonie 2019/2020 na mapie Polski
Geographylogo.svg
Rozmieszczenie trzech drużyn PHL w sezonie 2019/2020 na mapie województwa małopolskiego
Geographylogo.svg
Rozmieszczenie pięciu drużyn PHL w sezonie 2019/2020 na mapie województwa śląskiego

Informacje o klubach[edytuj | edytuj kod]

Klub Prezes Trener Asystent trenera Kapitan drużyny
GKH Stoczniowiec Gdańsk Maciej Turnowiecki Polska Krzysztof Lehmann Czechy Josef Vítek
JKH GKS Jastrzębie Kazimierz Szynal Słowacja Róbert Kaláber Polska Rafał Bernacki Polska Maciej Urbanowicz
KH GKS Katowice Marcin Janicki Polska Piotr Sarnik Polska Ireneusz Jarosz Polska Grzegorz Pasiut
MKS Comarch Cracovia Janusz Filipiak Czechy Rudolf Roháček Polska Dominik Salamon
Tauron KH Podhale Nowy Targ Marcin Jurzec Białoruś Andrej Husau Polska Jarosław Różański
TH Re-Plast Unia Oświęcim Mariusz Sibik Słowenia Nik Zupančič Czechy Michal Fikrt Polska Jakub Wanacki
Ciarko STS Sanok Michał Radwański Polska Marek Ziętara Polska Bogusław Rąpała
HK Zagłębie Sosnowiec Marcin Jaroszewski Polska Grzegorz Klich Polska Marcin Kozłowski Polska Dominik Nahunko
KH Energa Toruń Bogdan Rozwadowski Białoruś Juryj Czuch Polska Michał Plaskiewicz Polska Kamil Kalinowski
GKS Tychy Grzegorz Bednarski Polska Krzysztof Majkowski Polska Adam Bagiński Polska Michał Kotlorz

Uwagi i zmiany

  1. Drużyny uszeregowano w zestawieniu wedle kolejności alfabetycznej miast.

Runda zasadnicza[edytuj | edytuj kod]

Pod koniec lipca 2020 ogłoszono terminarz rundy zasadniczej, według ktorego w terminie od 11 września 2020 do 19 lutego 2021 zaplanowano 36 kolejek, a następnie fazę play-off[10].

Terminarz i wyniki[edytuj | edytuj kod]

1. KOLEJKA
11.09.2020 STS Sanok 2:3 (1:0, 0:1, 1:2) GKS Tychy
11.09.2020 KS Re-Plast Unia Oświęcim 6:1 (3:1, 2:0, 1:0) Stoczniowiec Gdańsk
11.09.2020 JKH GKS Jastrzębie 7:2 (1:1, 5:1, 1:0) HK Zagłębie Sosnowiec
11.09.2020 KH Podhale Nowy Targ 3:2 pk. (2:0, 0:0, 0:2, d. 0:0, k. 1:0) MKS Comarch Cracovia
11.09.2020 KH Energa Toruń 3:2 (1:0, 1:1, 1:1) KH GKS Katowice
2. KOLEJKA
13.09.2020 STS Sanok -:- (-:-, -:-, -:-) MKS Comarch Cracovia
13.09.2020 KH Energa Toruń -:- (-:-, -:-, -:-) KH Podhale Nowy Targ
13.09.2020 HK Zagłębie Sosnowiec -:- (-:-, -:-, -:-) KH GKS Katowice
13.09.2020 Stoczniowiec Gdańsk -:- (-:-, -:-, -:-) JKH GKS Jastrzębie
13.09.2020 GKS Tychy -:- (-:-, -:-, -:-) KS Re-Plast Unia Oświęcim
3. KOLEJKA
18.09.2020 KS Re-Plast Unia Oświęcim -:- (-:-, -:-, -:-) STS Sanok
18.09.2020 JKH GKS Jastrzębie -:- (-:-, -:-, -:-) GKS Tychy
18.09.2020 KH Podhale Nowy Targ -:- (-:-, -:-, -:-) HK Zagłębie Sosnowiec
18.09.2020 KH GKS Katowice -:- (-:-, -:-, -:-) Stoczniowiec Gdańsk
18.09.2020 MKS Comarch Cracovia -:- (-:-, -:-, -:-) KH Energa Toruń
4. KOLEJKA
20.09.2020 STS Sanok -:- (-:-, -:-, -:-) KH Energa Toruń
20.09.2020 Stoczniowiec Gdańsk -:- (-:-, -:-, -:-) KH Podhale Nowy Targ
20.09.2020 HK Zagłębie Sosnowiec -:- (-:-, -:-, -:-) MKS Comarch Cracovia
20.09.2020 GKS Tychy -:- (-:-, -:-, -:-) KH GKS Katowice
20.09.2020 KS Re-Plast Unia Oświęcim -:- (-:-, -:-, -:-) JKH GKS Jastrzębie
5. KOLEJKA
25.09.2020 JKH GKS Jastrzębie -:- (-:-, -:-, -:-) STS Sanok
25.09.2020 KH Podhale Nowy Targ -:- (-:-, -:-, -:-) GKS Tychy
25.09.2020 KH GKS Katowice -:- (-:-, -:-, -:-) KS Re-Plast Unia Oświęcim
25.09.2020 MKS Comarch Cracovia -:- (-:-, -:-, -:-) Stoczniowiec Gdańsk
25.09.2020 KH Energa Toruń -:- (-:-, -:-, -:-) HK Zagłębie Sosnowiec
6. KOLEJKA
27.09.2020 STS Sanok -:- (-:-, -:-, -:-) HK Zagłębie Sosnowiec
27.09.2020 Stoczniowiec Gdańsk -:- (-:-, -:-, -:-) KH Energa Toruń
27.09.2020 GKS Tychy -:- (-:-, -:-, -:-) MKS Comarch Cracovia
27.09.2020 KS Re-Plast Unia Oświęcim -:- (-:-, -:-, -:-) KH Podhale Nowy Targ
27.09.2020 JKH GKS Jastrzębie -:- (-:-, -:-, -:-) KH GKS Katowice
7. KOLEJKA
02.10.2020 KH Podhale Nowy Targ -:- (-:-, -:-, -:-) JKH GKS Jastrzębie
02.10.2020 KH GKS Katowice -:- (-:-, -:-, -:-) STS Sanok
02.10.2020 MKS Comarch Cracovia -:- (-:-, -:-, -:-) KS Re-Plast Unia Oświęcim
02.10.2020 KH Energa Toruń -:- (-:-, -:-, -:-) GKS Tychy
02.10.2020 HK Zagłębie Sosnowiec -:- (-:-, -:-, -:-) Stoczniowiec Gdańsk
8. KOLEJKA
04.10.2020 GKS Tychy -:- (-:-, -:-, -:-) HK Zagłębie Sosnowiec
04.10.2020 KS Re-Plast Unia Oświęcim -:- (-:-, -:-, -:-) KH Energa Toruń
04.10.2020 STS Sanok -:- (-:-, -:-, -:-) Stoczniowiec Gdańsk
04.10.2020 KH GKS Katowice -:- (-:-, -:-, -:-) KH Podhale Nowy Targ
04.10.2020 JKH GKS Jastrzębie -:- (-:-, -:-, -:-) MKS Comarch Cracovia
9. KOLEJKA
09.10.2020 KH Podhale Nowy Targ -:- (-:-, -:-, -:-) STS Sanok
09.10.2020 GKS Tychy -:- (-:-, -:-, -:-) Stoczniowiec Gdańsk
09.10.2020 MKS Comarch Cracovia -:- (-:-, -:-, -:-) KH GKS Katowice
09.10.2020 KH Energa Toruń -:- (-:-, -:-, -:-) JKH GKS Jastrzębie
09.10.2020 HK Zagłębie Sosnowiec -:- (-:-, -:-, -:-) KS Re-Plast Unia Oświęcim
10. KOLEJKA
11.10.2020 GKS Tychy -:- (-:-, -:-, -:-) STS Sanok
11.10.2020 Stoczniowiec Gdańsk -:- (-:-, -:-, -:-) KS Re-Plast Unia Oświęcim
11.10.2020 HK Zagłębie Sosnowiec -:- (-:-, -:-, -:-) JKH GKS Jastrzębie
11.10.2020 MKS Comarch Cracovia -:- (-:-, -:-, -:-) KH Podhale Nowy Targ
11.10.2020 KH GKS Katowice -:- (-:-, -:-, -:-) KH Energa Toruń
11. KOLEJKA
16.10.2020 MKS Comarch Cracovia -:- (-:-, -:-, -:-) STS Sanok
16.10.2020 KH Podhale Nowy Targ -:- (-:-, -:-, -:-) KH Energa Toruń
16.10.2020 KH GKS Katowice -:- (-:-, -:-, -:-) HK Zagłębie Sosnowiec
16.10.2020 JKH GKS Jastrzębie -:- (-:-, -:-, -:-) Stoczniowiec Gdańsk
16.10.2020 KS Re-Plast Unia Oświęcim -:- (-:-, -:-, -:-) GKS Tychy
12. KOLEJKA
18.10.2020 STS Sanok -:- (-:-, -:-, -:-) KS Re-Plast Unia Oświęcim
18.10.2020 GKS Tychy -:- (-:-, -:-, -:-) JKH GKS Jastrzębie
18.10.2020 HK Zagłębie Sosnowiec -:- (-:-, -:-, -:-) KH Podhale Nowy Targ
18.10.2020 Stoczniowiec Gdańsk -:- (-:-, -:-, -:-) KH GKS Katowice
18.10.2020 KH Energa Toruń -:- (-:-, -:-, -:-) MKS Comarch Cracovia
13. KOLEJKA
23.10.2020 KH Energa Toruń -:- (-:-, -:-, -:-) STS Sanok
23.10.2020 KH Podhale Nowy Targ -:- (-:-, -:-, -:-) Stoczniowiec Gdańsk
23.10.2020 MKS Comarch Cracovia -:- (-:-, -:-, -:-) HK Zagłębie Sosnowiec
23.10.2020 KH GKS Katowice -:- (-:-, -:-, -:-) GKS Tychy
23.10.2020 JKH GKS Jastrzębie -:- (-:-, -:-, -:-) KS Re-Plast Unia Oświęcim
14. KOLEJKA
25.10.2020 STS Sanok -:- (-:-, -:-, -:-) JKH GKS Jastrzębie
25.10.2020 GKS Tychy -:- (-:-, -:-, -:-) KH Podhale Nowy Targ
25.10.2020 KS Re-Plast Unia Oświęcim -:- (-:-, -:-, -:-) KH GKS Katowice
25.10.2020 Stoczniowiec Gdańsk -:- (-:-, -:-, -:-) MKS Comarch Cracovia
25.10.2020 HK Zagłębie Sosnowiec -:- (-:-, -:-, -:-) KH Energa Toruń
15. KOLEJKA
30.10.2020 HK Zagłębie Sosnowiec -:- (-:-, -:-, -:-) STS Sanok
30.10.2020 KH Energa Toruń -:- (-:-, -:-, -:-) Stoczniowiec Gdańsk
30.10.2020 MKS Comarch Cracovia -:- (-:-, -:-, -:-) GKS Tychy
30.10.2020 KH Podhale Nowy Targ -:- (-:-, -:-, -:-) KS Re-Plast Unia Oświęcim
30.10.2020 KH GKS Katowice -:- (-:-, -:-, -:-) JKH GKS Jastrzębie
16. KOLEJKA
29.09.2020 KS Re-Plast Unia Oświęcim -:- (-:-, -:-, -:-) MKS Comarch Cracovia
13.11.2020 KH GKS Katowice -:- (-:-, -:-, -:-) STS Sanok
13.11.2020 JKH GKS Jastrzębie -:- (-:-, -:-, -:-) KH Podhale Nowy Targ
13.11.2020 GKS Tychy -:- (-:-, -:-, -:-) KH Energa Toruń
13.11.2020 Stoczniowiec Gdańsk -:- (-:-, -:-, -:-) HK Zagłębie Sosnowiec
17. KOLEJKA
15.11.2020 HK Zagłębie Sosnowiec -:- (-:-, -:-, -:-) GKS Tychy
15.11.2020 KH Energa Toruń -:- (-:-, -:-, -:-) KS Re-Plast Unia Oświęcim
15.11.2020 Stoczniowiec Gdańsk -:- (-:-, -:-, -:-) STS Sanok
15.11.2020 KH Podhale Nowy Targ -:- (-:-, -:-, -:-) KH GKS Katowice
15.11.2020 MKS Comarch Cracovia -:- (-:-, -:-, -:-) JKH GKS Jastrzębie
18. KOLEJKA
20.11.2020 STS Sanok -:- (-:-, -:-, -:-) KH Podhale Nowy Targ
20.11.2020 Stoczniowiec Gdańsk -:- (-:-, -:-, -:-) GKS Tychy
20.11.2020 KH GKS Katowice -:- (-:-, -:-, -:-) MKS Comarch Cracovia
20.11.2020 JKH GKS Jastrzębie -:- (-:-, -:-, -:-) KH Energa Toruń
20.11.2020 KS Re-Plast Unia Oświęcim -:- (-:-, -:-, -:-) HK Zagłębie Sosnowiec
19. KOLEJKA
22.11.2020 STS Sanok -:- (-:-, -:-, -:-) GKS Tychy
22.11.2020 Stoczniowiec Gdańsk -:- (-:-, -:-, -:-) KS Re-Plast Unia Oświęcim
22.11.2020 JKH GKS Jastrzębie -:- (-:-, -:-, -:-) HK Zagłębie Sosnowiec
22.11.2020 KH Podhale Nowy Targ -:- (-:-, -:-, -:-) MKS Comarch Cracovia
22.11.2020 KH GKS Katowice -:- (-:-, -:-, -:-) KH Energa Toruń
20. KOLEJKA
27.11.2020 STS Sanok -:- (-:-, -:-, -:-) MKS Comarch Cracovia
27.11.2020 KH Energa Toruń -:- (-:-, -:-, -:-) KH Podhale Nowy Targ
27.11.2020 HK Zagłębie Sosnowiec -:- (-:-, -:-, -:-) KH GKS Katowice
27.11.2020 Stoczniowiec Gdańsk -:- (-:-, -:-, -:-) JKH GKS Jastrzębie
27.11.2020 GKS Tychy -:- (-:-, -:-, -:-) KS Re-Plast Unia Oświęcim
21. KOLEJKA
29.11.2020 KS Re-Plast Unia Oświęcim -:- (-:-, -:-, -:-) STS Sanok
29.11.2020 JKH GKS Jastrzębie -:- (-:-, -:-, -:-) GKS Tychy
29.11.2020 KH Podhale Nowy Targ -:- (-:-, -:-, -:-) HK Zagłębie Sosnowiec
29.11.2020 KH GKS Katowice -:- (-:-, -:-, -:-) Stoczniowiec Gdańsk
29.11.2020 MKS Comarch Cracovia -:- (-:-, -:-, -:-) KH Energa Toruń
22. KOLEJKA
04.12.2020 STS Sanok -:- (-:-, -:-, -:-) KH Energa Toruń
04.12.2020 Stoczniowiec Gdańsk -:- (-:-, -:-, -:-) KH Podhale Nowy Targ
04.12.2020 HK Zagłębie Sosnowiec -:- (-:-, -:-, -:-) MKS Comarch Cracovia
04.12.2020 GKS Tychy -:- (-:-, -:-, -:-) KH GKS Katowice
04.12.2020 KS Re-Plast Unia Oświęcim -:- (-:-, -:-, -:-) JKH GKS Jastrzębie
23. KOLEJKA
06.12.2020 JKH GKS Jastrzębie -:- (-:-, -:-, -:-) STS Sanok
06.12.2020 KH Podhale Nowy Targ -:- (-:-, -:-, -:-) GKS Tychy
06.12.2020 KH GKS Katowice -:- (-:-, -:-, -:-) KS Re-Plast Unia Oświęcim
06.12.2020 MKS Comarch Cracovia -:- (-:-, -:-, -:-) Stoczniowiec Gdańsk
06.12.2020 KH Energa Toruń -:- (-:-, -:-, -:-) HK Zagłębie Sosnowiec
24. KOLEJKA
11.12.2020 STS Sanok -:- (-:-, -:-, -:-) HK Zagłębie Sosnowiec
11.12.2020 Stoczniowiec Gdańsk -:- (-:-, -:-, -:-) KH Energa Toruń
11.12.2020 MKS Comarch Cracovia -:- (-:-, -:-, -:-) GKS Tychy
11.12.2020 KS Re-Plast Unia Oświęcim -:- (-:-, -:-, -:-) KH Podhale Nowy Targ
11.12.2020 JKH GKS Jastrzębie -:- (-:-, -:-, -:-) KH GKS Katowice
25. KOLEJKA
05.01.2021 KH Podhale Nowy Targ -:- (-:-, -:-, -:-) JKH GKS Jastrzębie
05.01.2021 KH GKS Katowice -:- (-:-, -:-, -:-) STS Sanok
05.01.2021 KS Re-Plast Unia Oświęcim -:- (-:-, -:-, -:-) MKS Comarch Cracovia
05.01.2021 KH Energa Toruń -:- (-:-, -:-, -:-) GKS Tychy
05.01.2021 HK Zagłębie Sosnowiec -:- (-:-, -:-, -:-) Stoczniowiec Gdańsk
26. KOLEJKA
08.01.2021 GKS Tychy -:- (-:-, -:-, -:-) HK Zagłębie Sosnowiec
08.01.2021 KS Re-Plast Unia Oświęcim -:- (-:-, -:-, -:-) KH Energa Toruń
08.01.2021 STS Sanok -:- (-:-, -:-, -:-) Stoczniowiec Gdańsk
08.01.2021 KH GKS Katowice -:- (-:-, -:-, -:-) KH Podhale Nowy Targ
08.01.2021 JKH GKS Jastrzębie -:- (-:-, -:-, -:-) MKS Comarch Cracovia
27. KOLEJKA
10.01.2021 KH Podhale Nowy Targ -:- (-:-, -:-, -:-) STS Sanok
10.01.2021 Stoczniowiec Gdańsk -:- (-:-, -:-, -:-) GKS Tychy
10.01.2021 MKS Comarch Cracovia -:- (-:-, -:-, -:-) KH GKS Katowice
10.01.2021 KH Energa Toruń -:- (-:-, -:-, -:-) JKH GKS Jastrzębie
10.01.2021 HK Zagłębie Sosnowiec -:- (-:-, -:-, -:-) KS Re-Plast Unia Oświęcim
28. KOLEJKA
15.01.2021 GKS Tychy -:- (-:-, -:-, -:-) STS Sanok
15.01.2021 KS Re-Plast Unia Oświęcim -:- (-:-, -:-, -:-) Stoczniowiec Gdańsk
15.01.2021 HK Zagłębie Sosnowiec -:- (-:-, -:-, -:-) JKH GKS Jastrzębie
15.01.2021 MKS Comarch Cracovia -:- (-:-, -:-, -:-) KH Podhale Nowy Targ
15.01.2021 KH Energa Toruń -:- (-:-, -:-, -:-) KH GKS Katowice
29. KOLEJKA
17.01.2021 MKS Comarch Cracovia -:- (-:-, -:-, -:-) STS Sanok
17.01.2021 KH Podhale Nowy Targ -:- (-:-, -:-, -:-) KH Energa Toruń
17.01.2021 KH GKS Katowice -:- (-:-, -:-, -:-) HK Zagłębie Sosnowiec
17.01.2021 JKH GKS Jastrzębie -:- (-:-, -:-, -:-) Stoczniowiec Gdańsk
17.01.2021 KS Re-Plast Unia Oświęcim -:- (-:-, -:-, -:-) GKS Tychy
30. KOLEJKA
22.01.2021 STS Sanok -:- (-:-, -:-, -:-) KS Re-Plast Unia Oświęcim
22.01.2021 GKS Tychy -:- (-:-, -:-, -:-) JKH GKS Jastrzębie
22.01.2021 HK Zagłębie Sosnowiec -:- (-:-, -:-, -:-) KH Podhale Nowy Targ
22.01.2021 Stoczniowiec Gdańsk -:- (-:-, -:-, -:-) KH GKS Katowice
22.01.2021 KH Energa Toruń -:- (-:-, -:-, -:-) MKS Comarch Cracovia
31. KOLEJKA
24.01.2021 KH Energa Toruń -:- (-:-, -:-, -:-) STS Sanok
24.01.2021 KH Podhale Nowy Targ -:- (-:-, -:-, -:-) Stoczniowiec Gdańsk
24.01.2021 MKS Comarch Cracovia -:- (-:-, -:-, -:-) HK Zagłębie Sosnowiec
24.01.2021 KH GKS Katowice -:- (-:-, -:-, -:-) GKS Tychy
24.01.2021 JKH GKS Jastrzębie -:- (-:-, -:-, -:-) KS Re-Plast Unia Oświęcim
32. KOLEJKA
29.01.2021 STS Sanok -:- (-:-, -:-, -:-) JKH GKS Jastrzębie
29.01.2021 GKS Tychy -:- (-:-, -:-, -:-) KH Podhale Nowy Targ
29.01.2021 KS Re-Plast Unia Oświęcim -:- (-:-, -:-, -:-) KH GKS Katowice
29.01.2021 Stoczniowiec Gdańsk -:- (-:-, -:-, -:-) MKS Comarch Cracovia
29.01.2021 HK Zagłębie Sosnowiec -:- (-:-, -:-, -:-) KH Energa Toruń
33. KOLEJKA
31.01.2021 HK Zagłębie Sosnowiec -:- (-:-, -:-, -:-) STS Sanok
31.01.2021 KH Energa Toruń -:- (-:-, -:-, -:-) Stoczniowiec Gdańsk
31.01.2021 GKS Tychy -:- (-:-, -:-, -:-) MKS Comarch Cracovia
31.01.2021 KH Podhale Nowy Targ -:- (-:-, -:-, -:-) KS Re-Plast Unia Oświęcim
31.01.2021 KH GKS Katowice -:- (-:-, -:-, -:-) JKH GKS Jastrzębie
34. KOLEJKA
05.02.2021 MKS Comarch Cracovia -:- (-:-, -:-, -:-) KS Re-Plast Unia Oświęcim
05.02.2021 STS Sanok -:- (-:-, -:-, -:-) KH GKS Katowice
05.02.2021 JKH GKS Jastrzębie -:- (-:-, -:-, -:-) KH Podhale Nowy Targ
05.02.2021 GKS Tychy -:- (-:-, -:-, -:-) KH Energa Toruń
05.02.2021 Stoczniowiec Gdańsk -:- (-:-, -:-, -:-) HK Zagłębie Sosnowiec
35. KOLEJKA
17.02.2021 HK Zagłębie Sosnowiec -:- (-:-, -:-, -:-) GKS Tychy
17.02.2021 KH Energa Toruń -:- (-:-, -:-, -:-) KS Re-Plast Unia Oświęcim
17.02.2021 Stoczniowiec Gdańsk -:- (-:-, -:-, -:-) STS Sanok
17.02.2021 KH Podhale Nowy Targ -:- (-:-, -:-, -:-) KH GKS Katowice
17.02.2021 MKS Comarch Cracovia -:- (-:-, -:-, -:-) JKH GKS Jastrzębie
36. KOLEJKA
19.02.2021 STS Sanok -:- (-:-, -:-, -:-) KH Podhale Nowy Targ
19.02.2021 GKS Tychy -:- (-:-, -:-, -:-) Stoczniowiec Gdańsk
19.02.2021 KH GKS Katowice -:- (-:-, -:-, -:-) MKS Comarch Cracovia
19.02.2021 JKH GKS Jastrzębie -:- (-:-, -:-, -:-) KH Energa Toruń
19.02.2021 KS Re-Plast Unia Oświęcim -:- (-:-, -:-, -:-) HK Zagłębie Sosnowiec

Tabela[edytuj | edytuj kod]

1/36 kolejek

Msc. Zespół M Pkt W WPD WPK PPD PPK P G+ G− +/−
1. JKH GKS Jastrzębie 1 3 1 0 0 0 0 0 7 2 +5
2. TH Re-Plast Unia Oświęcim 1 3 1 0 0 0 0 0 6 1 +5
3. GKS Tychy 1 3 1 0 0 0 0 0 3 2 +1
4. KH Energa Toruń 1 3 1 0 0 0 0 0 3 2 +1
5. KH Podhale Nowy Targ 1 2 0 0 1 0 0 0 3 2 +1
6. MKS Comarch Cracovia 1 1 0 0 0 0 1 0 2 3 -1
7. KH GKS Katowice 1 0 0 0 0 0 0 1 2 3 -1
8. STS Sanok 1 0 0 0 0 0 0 1 2 3 -1
9. HK Zagłębie Sosnowiec 1 0 0 0 0 0 0 1 2 7 -5
10. Stoczniowiec Gdańsk 1 0 0 0 0 0 0 1 1 6 -5

Legenda:
Msc. = lokata w tabeli, M = liczba rozegranych spotkań, Pkt = Liczba zdobytych punktów, W = Liczba meczów wygranych, WPD = Liczba meczów wygranych po dogrywce, WPK = Liczba meczów wygranych po karnych, PPD = Liczba meczów przegranych po dogrywce, PPK = Liczba meczów przegranych po karnych, P = Liczba meczów przegranych, G+ = Gole strzelone, G− = Gole stracone, +/− = Bilans bramkowy, = Awans bezpośredni do fazy play-off, = Rywalizacja o dwa miejsca w fazie play-off

Przypisy[edytuj | edytuj kod]

  1. ŁP: Dwanaście drużyn chce grać w PHL. hokej.net, 2020-06-01. [dostęp 2020-06-02].
  2. Radosław Kozłowski: Pierwsza licencja dla mistrzów Polski. hokej.net, 2020-06-08. [dostęp 2020-06-24].
  3. Radosław Kozłowski: „Pasy” z licencją. hokej.net, 2020-06-16. [dostęp 2020-06-24].
  4. Radosław Kozłowski: Licencja dla GieKSy. hokej.net, 2020-06-17. [dostęp 2020-06-24].
  5. Radosław Kozłowski: Kolejne dwie licencje. hokej.net, 2020-06-18. [dostęp 2020-06-24].
  6. Sebastian Królicki, Radosław Kozłowski: Dziewięć klubów z licencjami. hokej.net, 2020-07-06. [dostęp 2020-07-06].
  7. ŁP: Zagłębie Sosnowiec i STS Sanok z licencjami na grę w PHL. hokej.net, 2020-07-14. [dostęp 2020-07-06].
  8. Nie będzie ekstraligi w Krynicy, kth.i24.pl [dostęp 2020-07-25].
  9. Radosław Kozłowski: Oficjalnie. PHL bez Kadry PZHL. hokej.net, 2020-08-27. [dostęp 2020-08-27].
  10. ŁP: Jest terminarz Polskiej Hokej Ligi na sezon 2020/21. hokej.net, 2020-07-24. [dostęp 2020-07-26].