Portal:Geografia

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

 < Portale < Geografia

Nauki ścisłe i przyrodniczeGeografiaNauki społeczne i humanistyczneSpołeczeństwoKulturaHistoriaReligiaSportTechnikaPolska


Geografia w polskojęzycznej Wikipedii

The Earth seen from Apollo 17.jpg

Geografianauka przyrodnicza i społeczna zajmująca się badaniem powierzchni Ziemi (przestrzeni geograficznej). Zajmuje się ona nie tylko analizą rozmieszczenia obiektów czy zjawisk na powierzchni Ziemi, ale także badaniem przyczyn takiego stanu rzeczy oraz powiązaniami pomiędzy środowiskiem przyrodniczym a działalnością społeczeństw ludzkich. Nazwa geografia pochodzi od greckich słów γῆ geos – „ziemia” i γράφω grapho – „piszę”.

Jeżeli chcesz edytować tę stronę przejdź tutaj.

Info icon.png  Ciekawostki geograficzne

Czy wiesz ...

Noia 64 apps kdict.png  Artykuł wart przeczytania

Sady pomarańczy

Rolnictwo w Algierii – dział gospodarki Algierii, odgrywający niewielką w niej rolę (ok. 10% PKB). Ze względu na problemy rolnictwa Algieria jest największym afrykańskim importerem żywności (z zagranicy sprowadzanych jest 45% żywności). Najpoważniejszymi problemami rolnictwa są niekorzystne warunki przyrodnicze – znaczna część kraju leży na Saharze. W efekcie tylko 3% powierzchni kraju nadaje się pod produkcję roślinną.

Spośród roślin okopowych największy udział w produkcji roślinnej w Algierii mają ziemniaki. Najważniejszym zbożem jest pszenica, j na mniejszą skalę uprawiany jest również jęczmień. Istotna jest produkcja takich roślin strączkowych jak: ciecierzyca, soczewica i bób. Ze względu na zakazy islamu dotyczące spożywania alkoholu, w Afryce Północnej rozwinęła się produkcja roślin psychoaktywnych (głównie konopie) i używek (tytoń). Mimo tego winorośl jest uprawiana, wina są eksportowane do Francji. Liczącymi się owocami są oliwki, daktyle, cytrusy, a także figi, morele i migdały. Hodowla zwierząt nie odgrywa istotnego znaczenia. Największy udział mają owce i kozy.

Więcej...

Noia 64 apps kdict.png  Miasto miesiąca

Kalisz location map.png

Kalisz (łac. Calisia, jid. קאַליש) – miasto na prawach powiatu w środkowo-zachodniej Polsce, położone na Wysoczyźnie Kaliskiej, nad Prosną, u ujścia Swędrni; historyczna stolica Wielkopolski, drugi co do wielkości ośrodek województwa wielkopolskiego, siedziba powiatu kaliskiego, główny ośrodek aglomeracji kalisko-ostrowskiej i Kalisko-Ostrowskiego Okręgu Przemysłowego; stolica diecezji kaliskiej.

POL Kalisz COA.svg

Nazwa pochodzi od archaizmu kał oznaczającego bagno, mokradło. Ze względu na liczne znaleziska wskazujące na obecność Celtów w okolicy Kalisza istnieje również możliwość, że nazwa pochodzi od celtyckiego słowa cal, oznaczającego strumień lub rzekę. Nazwę miasta w zlatynizowanej formie Kalis notuje Gall Anonim w Kronice polskiej spisanej w latach 1112–1116. Miasto wymienione jest w zlatynizowanej wersji Calis w napisanej na przełomie XIII i XIV wieku łacińskiej Kronice wielkopolskiej w związku z fundacją ok. 1145 kolegiaty św. Pawła Apostoła przez księcia kaliskiego Mieszka III Starego.

Liczne odkrycia rzymskich importów (skarb z Zagórzyna i in.) wskazują na to, że okolice Kalisza były ośrodkiem na trasie szlaku bursztynowego. Podobieństwo średniowiecznej nazwy Kalisza do antycznej Kalisii, wzmiankowanej w 158 roku n.e. przez Klaudiusza Ptolemeusza, są powodem utożsamiania ich ze sobą co do lokalizacji przez historyków, począwszy od Jana Długosza, który nazwał Kalisz najstarszym miastem Polski (Calisia – Poloniae civitatum vetustissima). Twierdzenie, że Kalisz jest najstarszym miastem Polski lub miastem polskim o najstarszej metryce pisanej ma charakter propagandowy, ponieważ Kalisz stał się miastem dopiero w połowie XIII w. po otrzymaniu praw miejskich.

Więcej...

Noia 64 apps kdict.png  Zdjęcie tygodnia

Volcano scheme.svg
Schemat wulkanu

Noia 64 apps kdict.png  Państwo miesiąca

Flag of France.svg
France cities.png

Francja (fr. France, IPA: /fʁɑ̃s/), Republika Francuska (République française /ʁe.py.blik fʁɑ̃.sɛz/) – państwo, którego część metropolitarna znajduje się w Europie Zachodniej, posiadające także zamorskie terytoria na innych kontynentach. Francja metropolitarna rozciąga się od Morza Śródziemnego na południu do kanału La Manche i Morza Północnego na północy, oraz od Renu na wschodzie do Zatoki Biskajskiej na zachodzie. Francuzi często nazywają swój kraj l’Hexagone (sześciokąt) – pochodzi to od kształtu Francji metropolitarnej.

Republika Francuska jest unitarnym państwem demokratycznym, w którym ważną rolę odgrywa prezydent. Jest również piątym spośród najlepiej rozwiniętych krajów świata i jedenastym w rankingu warunków życia. Najważniejsze ideały Francji sformułowane zostały w Deklaracji Praw Człowieka i Obywatela i w występującym na drukach urzędowych i monetach haśle rewolucji francuskiej liberté, égalité, fraternité („wolność, równość, braterstwo”). Kraj należy do grona założycieli Unii Europejskiej. Ma największą powierzchnię spośród państw wspólnoty. Francja jest także członkiem-założycielem Organizacji Narodów Zjednoczonych oraz wchodzi w skład m.in. Frankofonii, G8 oraz Unii Łacińskiej. Jest stałym członkiem Rady Bezpieczeństwa ONZ, w której posiada prawo weta.

Francja ze względu na swoją liczbę ludności, potencjał gospodarczy, pozycję w Europie, silną armię (trzeci po Rosji i USA arsenał nuklearny), uchodzi za jedno z najpotężniejszych państw świata.

Więcej...

Info icon.png  Miejsce na mapie

Ta strona dotyczy góry. Zobacz też: inne znaczenia tego słowa.
Ararat
Ilustracja
Ararat od strony tureckiej
Państwo  Turcja
Pasmo Wyżyna Armeńska
Wysokość 5137 m n.p.m.
Położenie na mapie Turcji
Mapa lokalizacyjna Turcji
Ararat
Ararat
Ziemia39°42′N 44°17′E/39,700000 44,283333

Góra Ararat (orm.: Արարատ, heb.: אררט, tur.: Ağrı; per.: آرارات) – masyw wulkaniczny, leżący w samym sercu Wyżyny Armeńskiej między jeziorami Wan i Sewan, na terytorium Turcji, 32 km od granicy z Armenią i 16 km od granicy z Iranem. Masyw górski zajmuje powierzchnię ok. 1000 km² i składa się z dwóch szczytów: Wielkiego – 5137 m n.p.m. i Małego Araratu 3896 m n.p.m. Na obydwu wierzchołkach zalegają lodowce.

Góra Ararat, w języku urzędowym nazywana Masis (Մասիս), jest symbolem Armenii, wyeksponowanym pośrodku jej godła i częstym motywem w sztuce. Góra, położona na historycznie ormiańskich terenach, chociaż obecnie poza terytorium kraju, jest głęboko zakorzeniona w świadomości Ormian. Jest obecna w ich literaturze i sztuce. Ararat jest też widoczny aż ze stolicy Armenii - Erywania.

W Biblii góry Ararat (które utożsamia się z górami Urartu) wskazane są jako miejsce spoczynku Arki Noego po Potopie.

Galeria

Więcej...

Noia 64 apps kdict.png  Artykuły do napisania ♦ Zalążki do poszerzenia

Nie znalazłeś jakiegoś geograficznego hasła na Wikipedii? Możesz go umieścić na liście poniżej:

Zapraszamy do Wikiprojektu Geografia.

Geografia Polski

 1. Adventure World Warsawen (2 interwiki)
 2. Bazar w Poznaniu
 3. Brama Twardowskiego - ostaniec skalny
 4. Carski Dar (wieś) /gm. Golub-Dob./ Proszę o mapę wsi Carski Dar włącznie z granicami oraz rys historyczny tej wsi.
 5. Cygany (powiat kluczborski) - Mała wieś położona na opolszczyźnie w powiecie kluczborskim sąsiadująca między wsiami Markotów Duży, Krężel, Czaple Stare i Nową Wieś
 6. Czystołuża – bagno lub staw leśny w Lisowie (województwo lubelskie).
 7. Drzewice (dzielnica) – Kostrzyna nad Odrą
 8. dzielnice Tarnowa
 9. Europejski dział wód
 10. Gimnazjum im. Jana Pawła w Gozdowie
 11. Gimnazjum im. Jana Pawła II w Wierzchowie
 12. Gimnazjum nr. 4 w Tychach im. kard. Stefana Wyszyńskiego, [1]
 13. Gimnazjum nr. 37 w Łodzi[2]
 14. Hotel Gołębiewski - hotel w Mikołajkach(więcej w Kocham Cię Polsko!)
 15. Jadwinów (Lubartów) – dawniej Jacek dzielnica Lubartowa mieszka tam ok. 10 tys. osób
 16. Kacze Błota patrz → Rezerwat przyrody Kacze Błota
 17. Kamienne (przysiółek Kwieciszowic)
 18. Królestwo Kabuto - mikronacja z Polski
 19. Laurahuta - nazwa historycznej dzielnicy miasta Siemianowice Śląskie (woj. śląskie)
 20. Mazurski Park Narodowy
 21. Nadmorski Park Miniatur w Dziwnowie otwarty od 2012 roku. W parku zobaczyć można m.in. miniatury polskich latarni morskich; miniaturową kolej wąskotorową. www.park-miniatur.pl
 22. Niecka Kozielska
 23. Niepodległe Księstwo Pomorskie – Jedna z micronations założona w Polsce
 24. Obwodnica Zawiercia
 25. Osiedle Belzacka w Piotrkowie Trybunalskim
 26. Osiedle Bukowe w Koszalinie
 27. Osiedle Fazos w Tarnowskich Górach
 28. Os. Piast w Lubaniu osiedle
 29. Osiedle Reymonta w Jędrzejowie (woj. świętokrzyskie)
 30. Os. Waryńskiego w Lubaniu osiedle
 31. Osiedle Wieczorka w Piekarach Śląskich
 32. Porty Polski
 33. Przedmieścia (Lubartów) - dzielnica Lubartowa
 34. Ronda w Lublinie – jako uzupełnienie sieci ulic i placów w Lublinie
 35. Syrachowska – Ulica w Krakowie, pochodzenie jej nazwy jest nie do odnalezienia
 36. Ślązakowcy - termin wymyślony przed wojną, który opisuje grupę, która z tożsamości regionalnej śląskiej chce zbudować tożsamość narodową. Część jej członków dąży do separatyzmu, część do autonomii Śląska w ramach Polski
 37. Ulica Leona Kruczkowskiego w Lublinie – ulica w Lublinie
 38. Ujastek Mogilski- ulica w N. Hucie, znaczenie samego rzeczownika
 39. Ulica Mościckiego w Lipkowie
 40. Ulica Świętego Wawrzyńca w Poznaniu (ważna ulica)
 41. Wiadukt na ul. Karowej im. dr. Markiewicza zabytek Warszawy położony na granicy starego miasta i Powiśla, wybudowany na początku XX w.
 42. Wieś Karczewizna w powiecie węgrowskim gmina Łochów parafia Kamionna
 43. Zagrody Lubartowskie – dzielnica Lubartowa, mieszka w niej 13 tys. osób.
 44. Zespół Szkół Społecznych w Jarocinie – jedna z najstarszych szkół społecznych w Polsce
 45. Ziemia Gnieźnieńska
 46. Żwirownia w Panience - zbiornik wodny
 47. Rezerwaty przyrody w Polsce - dużo czerwonych linków

Geografia świata

 1. Abala – wieś w Nigrze
 2. Aeschi bei Spiez w Szwajcarii
 3. Afore - miejscowość,Papua-Nowa Gwinea niedaleko Mount Victory (wulkan)
 4. Alamo Square - dzielnica w San Francisco
 5. Al-Atrun – oaza w Sudanie
 6. Aleja İstiklal w Stambule
 7. Alpy Szwajcarskie
 8. Anatolidy
 9. Apartadó powiat w Kolumbii (oraz inne powiaty Kolumbii np.: Santa Rosa de Osos, Urrao, Yolombó, Girardota, La Estrella (powiat), Puerto Berrío, Copacabana (powiat))
 10. Aso (Kumamoto) - miasto w prefekturze Kumamoto, Japonia
 11. Auckland Domain park w Auckland
 12. Bakoven
 13. Balboa Park, San Diego
 14. Barangay - jednostka administracyjna na Filipinach
 15. Barotseland - region w płd. Afryce
 16. Basen Afrykańsko-Antarktyczny
 17. Basen Agulhas
 18. Basen Aleucki
 19. Bellflower (miasto) w Kalifornii
 20. Berlaymont building – biurowiec w Brukseli, w Belgii, gdzie mieści się siedziba Komisji Europejskiej, która jest organem wykonawczym Unii Europejskiej (UE). Struktura znajduje się na rondzie Schumana przy 200 Rue de la Loi, co jest określane jako "dzielnica europejska". (de)(en)
 21. Bibione - miasteczko włoskie
 22. Biełastok - wieś w Rosji założona przez polskich emigrantów en:Biełastok
 23. Bi'r Abu al-Husajn – studnia w Egipcie
 24. Bodie (Kalifornia) – miasto duchów, dzisiaj atrakcja turystyczna, stan: Kalifornia, USA (en)
 25. Bodie (Waszyngton) – miasto duchów, dzisiaj atrakcja turystyczna, stan: Waszyngton, USA (en)
 26. Bom Jesus (kolejka linowa) - w Portugalii
 27. Bourbon Street, Nowy Orlean
 28. Brytyjskie Wyspy Salomona
 29. Cabaret - gmina na Haiti
 30. Calaca - miejscowość /siłownie energetyczne, elektrownia/
 31. Campo Imperatore - łąki w Abruzji
 32. Carnaby Street - ulica w Londynie
 33. Carnatic – część wybrzeża Indii
 34. Centralna Ostrobothnia - region w Finlandii
 35. Centralna Serbia - region w Serbii
 36. Chalna – miasto w Bangladeszu, https://encyklopedia.pwn.pl/haslo/Calna;3890097.html
 37. Chilapa de Álvarez – miasto w Meksyku
 38. Chiny Kontynentalne
 39. Chodsko - region w Czechach
 40. Cinelândia (plac) - w Rio de Janeiro
 41. Civic Center (Manhattan) - dzielnica na Manhattanie
 42. Coatepec - miasto w Veracruz (stan)
 43. Czogolungma – lodowiec w Karakorum
 44. Daira de Bojador - en:Daira de Bojador
 45. Damdam Południowy (wzmiankowany Damdam Północny) jako część zespołu miejskiego Damdam
 46. Darling Harbour - dzielnica Sydney
 47. Debre Damo – klasztor w Etiopii
 48. Deira (dzielnica Dubaju)
 49. Dells of the Wisconsin – region turystyczny w USA
 50. Demak (miasto) - miasteczko w Indonezji
 51. Demirköprü – hydrowęzeł w Turcji
 52. Demografia Brazylii pt:Demografia do Brasil
 53. Demografia Japonii ja:日本の人口統計
 54. Demografia Niemiec de:Demografie Deutschlands
 55. Departamenty Beninu
 56. Departamenty Kolumbii
 57. Depresje Afryki - spis depresji w Afryce
 58. Dechtice - miasto na Słowacji
 59. Dhobi Ghat (pralnie) - pralnie w Mumbaju
 60. Diourbel (region) - region w Senegalu
 61. Dismal Swamp / Great Dismal Swamp – obszar bagienny w USA
 62. Disney World’s Magic Kingdom, Orlando, Floryda
 63. Disney’s Animal Kingdom, Floryda
 64. Disney’s California Adventure, Kalifornia
 65. Disney’s Hollywood Studios, Floryda
 66. Dobrowolski (stacja naukowo-badawcza) w Antarktydzie
 67. Dolores Hidalgo miasto w Meksyku
 68. Domeyko (miasto) – w Chile
 69. Dongdaemun Market - dzielnica Seulu
 70. Dour fr:Dour - miasto w Belgii
 71. Dovrefjell – płaskowyż
 72. Downtown Dubai centrum miasta z wieżowcami
 73. Dragsfjärd - miejscowość w Finlandii
 74. Drama (prefektura) – miasto w Grecji
 75. Drezdeński Ogród Botaniczny - ogród botaniczny w Dreźnie
 76. Driftless Area – płyta paleozoiczna
 77. Droga Bimini – rzekome podmorskie ruiny na Bahamach jest (en)
 78. Droga Yungas
 79. Dystrykty w Indiach – tu jest wykaz, mają dużo interwiki, ok. 134 z 585 jest zrobionych
 80. Dzielnica koptyjska w Kairze
 81. Dzika Tajga, Finlandia
 82. East Side (Manhattan)
 83. Egolzwil - gmina w Szwajcarii
 84. Elazığ – prowincja Turcji
 85. El Fonoll - ekologiczna wioska naturystyczna w Katalonii (Hiszpania)
 86. El Kala port w Algierii
 87. El Nido (Filipiny) – filipińska gmina na wyspie Palawan (en)
 88. Endenich - miasto w Niemczech
 89. Epcot, Disney World, Orlando, Floryda
 90. Eugies - miejscowość w Belgii
 91. Europejska część Rosji
 92. Everland, Gyeonggi-Do, Korea Południowa
 93. Evros (prefektura) - w Grecji
 94. Faneuil Hall Marketplace, Boston
 95. Farmy Shebaa - na granicy Izraela i Libanu
 96. Finlandia Centralna - region w Finlandii
 97. Flobecq - 16 interwiki - gmina w Belgii en:Flobecq
 98. Floreşti (Cluj) gmina w Rumunii, powiat Cluj
 99. Flushing Meadows–Corona Park park publiczny w Nowym Jorku
 100. Gedser – miejscowość w Danii, na wyspie Zelandia
 101. Gilău (gmina) - gmina w Rumunii
 102. Glaciar Perito Moreno / Perito Moreno Glacier / Lodowiec Perito Moreno – Nuria Salido garcia, Chicos Chicas 1 podręcznik, en
 103. Glanmacnass – dolina w Irlandii
 104. Główne miasta - klasa w Japonii
 105. Gminy w Belgii – dużo interwiki
 106. Gminy w Brazylii – dużo interwiki
 107. Gminy w Szwajcarii – dużo interwiki
 108. Gnesen Township (Minnesota), en
 109. Gold Reef City - park rozrywki w Johannesburgu
 110. Golden Gate National Recreation Area, San Francisco
 111. gospodarka potęgi świata
 112. Goventis - małe miasteczko w Niemczech
 113. Grez-Doiceau - gmina w Belgii
 114. Głuszyce - mała miejscowość w Dolnośląskim
 115. Guayana Esequiba sporne terytorium Gujana-Wenezuela
 116. The Hamptons - rejon wypoczynkowy koło Nowego Jorku
 117. Harbourfront - dzielnica Toronto
 118. Hillbrow Tower - wieżowiec w Johannesburgu
 119. Hong Kong Disneyland, Hongkong
 120. Hotel Taj Mahal Palace w Bombaju
 121. Huasteca Alta - region w Meksyku
 122. Huaura - miejscowość w Peru
 123. Hutatma Chowk - plac w Mumbaju
 124. Hyde Park w Sydney
 125. Hyde Street w San Francisco
 126. Hydrowęzeł Dnieprzański – stopień wodny
 127. Iclemer - miasto turystyczne Turcji Egejskiej
 128. Insa-dong - osiedle w Seulu
 129. Ipswich (Australia) - miasto
 130. Isan - region w Tajlandii
 131. Izowara
 132. Jemin Mosze dzielnica Jerozolimy
 133. Jepara - miasto w Indonezji
 134. Juhu - dzielnica Mumbaju
 135. Jung (dzielnica) - dzielnica Seulu
 136. Kamikōchi – turystyczna dolina w Japonii
 137. Kanał Falsterbo kanał morski łączący Bałtyk z Sundem, przebiegający przez szwedzką miejscowość Höllviken
 138. Karasahr - miasto w Chinach
 139. en:Kerala backwaters – laguny w Kerali
 140. Kermanszah (prowincja)
 141. Khorasan Province
 142. Kiikala - chyba stara gmina finlandzka ,nie mam 100% pewności
 143. King's Road - ulica w Londynie
 144. Kirishima (Kagoshima)
 145. Kolej Arcyksięcia Karola Ludwika
 146. Konkan - wybrzeże w Indiach
 147. Lakehurst - miasteczko w New Jersey
 148. Lapa (dzielnica) dzielnica życia nocnego Rio de Janeiro
 149. Leventina - dystrykt w Szwajcarii
 150. Lista miast świata według liczby ludności
 151. Lista obszarów metropolitalnych według liczby ludności
 152. Lista państw położonych na więcej niż jednym kontynencie
 153. Lista państw według długości linii brzegowej
 154. Lista stolic stanów USA
 155. Loutraki – Grecka miejscowość turystyczna położona na Peloponezie nad Zatoką Koryncką [3]
 156. La Hulpe - gmina w Belgii
 157. Lima (region) - w Peru
 158. Little India (Singapur) - dzielnica w Singapurze, zamieszkała przez Hindusów
 159. Lotte World, Seul
 160. Lucayan - archipelag, znany też jako archipelag Bahama, obejmuje Bahamy oraz Turks and Caicos
 161. Makgadikgadi Pan – solnisko w Botswanie
 162. Malazgirt - miasto w Turcji
 163. mapa konturowa świata parę słów o niej oraz ilustracja File:BlankMap-World-v2.svg
 164. Maramureş (region historyczny)
 165. Martin-de-Viviès - jedyne osiedle we Francuskich Terytoriach Południowych i Antarktycznych
 166. Medborgarplatsen (plac) - plac w Sztokholmie
 167. Meiji Jingu Shrine, Tokio
 168. Metoda kartowania hydrograficznego
 169. Metropolregion Rhein-Ruhr - w Niemczech
 170. Meulebeke w Belgii
 171. Miasta, brakujące w poszczególnych państwach: Kategoria:Listy_miast_według_państw
 172. 280 miast z całego świata z dużą liczbą interwiki, głównie z USA, Rosji, Indii, Gruzji (lista):
  1. Adak (miasto na Alasce), 28
  2. Akhiok, 29
  3. Akiak, 28
  4. Alakanuk, 27
  5. Aleknagik, 27
  6. Alexandrovsk, 34
  7. Allakaket, 28
  8. Alzamay, 33
  9. Ambler (miasto na Alasce), 26
  10. Andenne, 34
  11. Angels Camp, 27
  12. Angkor (miasto w Kambodży), 77
  13. Angoon, 28
  14. Aniak, 28
  15. Aniva, 34
  16. Aramil, 39
  17. Arhavi, 27
  18. Arkadak, 35
  19. Arsk, 32
  20. Atkarsk, 37
  21. Atqasuk, 26
  22. Baghdati, 29
  23. Bakal, 30
  24. Balasore, 29
  25. Baley, 29
  26. Barysh, 40
  27. Bathinda, 35
  28. Beryozovsky, 26
  29. Biryusinsk, 31
  30. Bogorodsk, 29
  31. Brevig Mission, 27
  32. Brooten, 26
  33. Buckland (miasto na Alasce), 26
  34. Carlyle (miasto w Illinois), 29
  35. Cerknica (miasto w Słowenii), 27
  36. Chaplygin, 29
  37. Chegem, 29
  38. Cherdyn, 39
  39. Chernushka, 29
  40. Chkalovsk, 26
  41. Chyormoz, 32
  42. Coffman Cove, 26
  43. Connersville (miasto w Indianie), 26
  44. Covington (miasto w Luizjanie), 27
  45. Dagestanskiye Ogni, 37
  46. Dalmatovo, 28
  47. Dankov, 31
  48. Delta Junction, 31
  49. Deoghar, 28
  50. Dmanisi, 42
  51. Dobryanka, 31
  52. Dolinsk, 36
  53. Donaldsonville, 26
  54. Durg, 31
  55. Dusheti, 31
  56. Dyatkovo, 33
  57. Egegik, 27
  58. Elim (miasto na Alasce), 27
  59. Emmonak, 26
  60. Evanston (miasto w Wyoming), 32
  61. Falls City (miasto w Nebrasce), 26
  62. Ferndale (miasto w Waszyngtonie), 28
  63. Fokino (miasto w Rosji), 31
  64. Furmanov, 33
  65. Gambell, 28
  66. Gavrilov Posad, 27
  67. Gillette (miasto w Wyoming), 41
  68. Golovin, 28
  69. Goodnews Bay, 26
  70. Goodridge (miasto w Minnesocie), 26
  71. Gorbatov, 27
  72. Gornozavodsk, 30
  73. Gorodets, 33
  74. Grayling (miasto na Alasce), 26
  75. Green River (miasto w Wyoming), 32
  76. Gremyachinsk, 30
  77. Gryazi, 30
  78. Gubakha, 30
  79. Hajipur, 28
  80. Haldia, 27
  81. Holdrege, 28
  82. Holy Cross (miasto na Alasce), 27
  83. Hoogstraten, 26
  84. Hornell, 26
  85. Hospet, 28
  86. Ifrane (miasto w Maroku), 27
  87. Inza, 29
  88. Jalgaon, 38
  89. Johnstown (miasto w stanie Nowy Jork), 26
  90. Kaktovik, 30
  91. Kalininsk, 29
  92. Kaltag, 27
  93. Kambarka, 32
  94. Kamyzyak, 28
  95. Karabash (miasto w Rosji), 32
  96. Karachev, 34
  97. Kasli, 30
  98. Kataysk, 28
  99. Khambhat, 27
  100. Kharabali, 30
  101. Khilok, 31
  102. King Cove, 26
  103. Kish Island, 37
  104. Kivalina, 31
  105. Kobarid (miasto w Słowenii), 35
  106. Kokhma, 28
  107. Kola (miasto w Rosji), 42
  108. Komsomolsk (miasto w Rosji), 30
  109. Königsberg (miasto w Prusach), 36
  110. Korablino, 26
  111. Korocha, 29
  112. Koror (miasto na Palau), 31
  113. Kovdor, 31
  114. Koyuk, 27
  115. Koyukuk, 26
  116. Krasnoarmeysk, 30
  117. Krasnovishersk, 31
  118. Kurtamysh, 27
  119. Kvareli, 27
  120. Kwethluk, 28
  121. La Goulette, 27
  122. Labytnangi, 28
  123. Lagodekhi, 27
  124. Laishevo, 32
  125. Lakewood (miasto w Waszyngtonie), 29
  126. Lakselv, 26
  127. Lander (miasto w Wyoming), 31
  128. Lebedyan, 27
  129. Lendava, 31
  130. Lipki (miasto w Rosji), 27
  131. Lower Kalskag, 26
  132. Lukoyanov, 26
  133. Lynden (miasto w Waszyngtonie), 30
  134. Lyskovo, 27
  135. Makarov, 27
  136. Makushino, 26
  137. Malmyzh, 26
  138. Mamadysh, 35
  139. Mariinsk, 33
  140. Marks (miasto w Rosji), 30
  141. Maysky, 28
  142. Medyn, 26
  143. Mendeleyevsk, 34
  144. Mikhaylov, 27
  145. Mill Creek (miasto w Waszyngtonie), 27
  146. Napakiak, 27
  147. Napaskiak, 27
  148. Narimanov, 28
  149. Natanz, 30
  150. Navashino, 27
  151. Navoloki, 28
  152. New Berlin (miasto w Wisconsin), 26
  153. New Iberia, 28
  154. New Stuyahok, 27
  155. Nicaea, 30
  156. Nizhniye Sergi, 26
  157. Noorvik, 27
  158. North Mankato, 27
  159. North Nicosia, 31
  160. Novaya Lyalya, 26
  161. Novomichurinsk, 26
  162. Novosokolniki, 31
  163. Novoulyanovsk, 30
  164. Nuiqsut, 26
  165. Nulato, 32
  166. Nytva, 28
  167. Obluchye, 38
  168. Ochyor, 30
  169. Okhansk, 27
  170. Old Harbor, 27
  171. Oni (miasto w Gruzji), 33
  172. Orlov (miasto w Rosji), 26
  173. Ostrovnoy, 32
  174. Pana (miasto w Illinois), 26
  175. Partizansk, 36
  176. Pervomaysk, 26
  177. Petrovsk, 28
  178. Petukhovo, 26
  179. Plyos, 34
  180. Polyarnye Zori, 31
  181. Poronaysk, 30
  182. Port Lions, 26
  183. Privolzhsk, 27
  184. Puchezh, 27
  185. Puerto Maldonado, 34
  186. Pugachyov, 30
  187. Purnia, 31
  188. Pustoshka, 30
  189. Rajgir, 40
  190. Ramagundam, 26
  191. Raychikhinsk, 32
  192. Rewa (miasto w Indiach), 28
  193. Riverton (miasto w Wyoming), 30
  194. Rodniki (miasto w Rosji), 27
  195. Russian Mission, 29
  196. Ryazhsk, 29
  197. Rybnoye, 26
  198. Sachkhere, 28
  199. Saharsa, 26
  200. San Jose Chinantequilla, 31
  201. Sangli, 31
  202. Sasaram, 28
  203. Satara, 28
  204. Satka, 27
  205. Savoonga, 27
  206. Sayansk, 27
  207. Secunderabad, 29
  208. Seltso, 30
  209. Sengiley, 30
  210. Shadrinsk, 36
  211. Shakhtyorsk, 27
  212. Shakhunya, 26
  213. Shaktoolik, 29
  214. Shatsk, 27
  215. Shelekhov, 34
  216. Shumikha, 28
  217. Shungnak, 26
  218. Sioux Center, 27
  219. Slidell, 27
  220. Sovetsk, 27
  221. Spas-Klepiki, 29
  222. Spassk-Ryazansky, 26
  223. Spring Lake Park, 26
  224. Sulphur (miasto w Luizjanie), 27
  225. Sunnyside (miasto w Waszyngtonie), 30
  226. Surazh, 32
  227. Svirsk, 28
  228. Tashtagol, 30
  229. Taylorville (miasto w Illinois), 27
  230. Teller (miasto na Alasce), 28
  231. Tenakee Springs, 26
  232. Tetri Tsqaro, 27
  233. Tetyushi, 35
  234. Teykovo, 28
  235. Thoothukudi, 37
  236. Tinsukia, 26
  237. Togiak, 26
  238. Toksook Bay, 27
  239. Tomari, 28
  240. Tryokhgorny, 26
  241. Tsageri, 27
  242. Tulun, 31
  243. Uglegorsk (miasto w Rosji), 28
  244. Unalakleet, 29
  245. Unecha, 35
  246. Uren, 28
  247. Urzhum, 31
  248. Usman (miasto w Rosji), 28
  249. Usolye, 30
  250. Ust-Dzheguta, 35
  251. Vereshchagino, 29
  252. Verkhny Tagil, 29
  253. Verkhny Ufaley, 26
  254. Verkhnyaya Tura, 30
  255. Vetluga, 32
  256. Vikhorevka, 29
  257. Vorsma, 26
  258. Wainwright (miasto na Alasce), 29
  259. Wapato (miasto w Waszyngtonie), 26
  260. Wardha, 32
  261. Westlake Village, 33
  262. Yamuna Nagar, 28
  263. Yaransk, 30
  264. Yemanzhelinsk, 30
  265. Yershov, 28
  266. Yurga, 37
  267. Yuryevets, 29
  268. Yuryuzan, 27
  269. Yuzha, 30
  270. Yuzhno-Sukhokumsk, 35
  271. Yuzhnouralsk, 26
  272. Zadonsk, 28
  273. Zagorje ob Savi (miasto w Słowenii), 32
  274. Zapolyarny, 31
  275. Zavitinsk, 31
  276. Zavolzhsk, 33
  277. Zavolzhye, 27
  278. Zheleznogorsk-Ilimsky, 28
  279. Zhirnovsk, 26
  280. Zhizdra, 31
  281. Zhukovka, 32
 173. Moesa - dystrykt w Szwajcarii
 174. Mohilno - wieś, w której Kozacy pochwycili Andrzeja Bobolę podczas Powstania Chmielnickiego - [4]
 175. Mpanshya - Zambia, Polki pomagają w St. Luke’s Mission Hospital, Polacy adoptują na odległość (adopcjaserca.pl)
 176. Mountiers
 177. Mouraria - dzielnica Lizbony, znana z fado
 178. Mulberry Street - włoska ulica na Manhattanie
 179. Munnar – miasto w Indiach
 180. Mwanza (dystrykt) w Malawi
 181. Nansio - największa miejscowość na wyspie Ukerewe
 182. Nathan Phillips Square - plac w Toronto
 183. Navy Pier, Chicago
 184. Neptune Memorial Reef podwodny cmentarz 8km na południowy wschód od Miami na wys Key Biscayne
 185. Niemiecki Szlak Baśniowy ?
 186. Nitranske Hrnčiarovce - miasto na Słowacji
 187. Niżyn - miejscowość na Ukrainie
 188. Nueva Germania - miasto w Paragwaju
 189. Nurmo - miasto w Finlandii
 190. Nytva - miasto w Rosji
 191. Obszar metropolitalny Nowego Jorku
 192. Obszar metropolitalny Tokio
 193. Ocean Park, Hongkong
 194. Odwzorowanie Kirchhoffa
 195. Ogrody Narodowe w Atenach
 196. Okińczyce – niegdyś wieś, obecnie część miasta Stołpce, nad Niemnem
 197. Okistan
 198. Ormož - miasteczko w Słowenii
 199. Oscylacja arktyczna - indeks opierający się na wahaniach ciśnienia (na poziomie morza) na północ od szerokości geograficznej 20°N
 200. Park Brukselski w Brukseli
 201. Park Narodowy Bandhavgarh – Indie
 202. Park Narodowy Pustyni w Radżastanie
 203. Park Naturalny Górnego Dunaju
 204. Park Sachera w Jerozolimie
 205. Passendale - wieś w Belgii
 206. Piazza dei Miracoli w Pizie
 207. Piccadilly (droga w Londynie)
 208. Plac Dam w Amsterdamie
 209. Plac Hiszpański (w Rzymie) (wł. Piazza di Spagna)
 210. Plac Puszkina w Moskwie
 211. Plaza de Mayo (plac) w Buenos Aires
 212. Plaza Real w Barcelonie
 213. Płycizna Albatros Albatross Plateau, koło Meksyku, nie ma jej w en.wiki, ale jest w pracach naukowych
 214. Południowa Kalifornia
 215. Południowe Indie
 216. Portugalia Regiony
 217. Północne Włochy
 218. Prochładnoje
 219. Prowincje Algierii
 220. Prowincje Angoli
 221. Prowincje Boliwii
  1. Chiquitos
  2. Iténez
  3. Sajama (prowincja)
  4. Departament La Paz
 222. Prowincje historyczne (landskap) Szwecji (nie mylić z obecnym podziałem administracyjnym)
  1. Ångermanland (prowincja historyczna)
  2. Blekinge (prowincja historyczna)
  3. Bohuslän (prowincja historyczna)
  4. Dalarna (prowincja historyczna)
  5. Dalsland (prowincja historyczna)
  6. Gästrikland (prowincja historyczna)
  7. Gotland (prowincja historyczna)
  8. Halland (prowincja historyczna)
  9. Hälsingland (prowincja historyczna)
  10. Härjedalen (prowincja historyczna)
  11. Jämtland (prowincja historyczna)
  12. Lappland (prowincja historyczna)
  13. Medelpad (prowincja historyczna)
  14. Närke (prowincja historyczna)
  15. Norrbotten (prowincja historyczna)
  16. Öland (prowincja historyczna)
  17. Östergötland (prowincja historyczna)
  18. Scania (prowincja historyczna) (Skåne)
  19. Småland (prowincja historyczna)
  20. Södermanland (prowincja historyczna)
  21. Uppland (prowincja historyczna)
  22. Värmland (prowincja historyczna)
  23. Västerbotten (prowincja historyczna)
  24. Västergötland (prowincja historyczna)
  25. Västmanland (prowincja historyczna)
 223. Panchgania
 224. Papantla - miasto w Veracruz (stan)
 225. Park Handlowy Bronowice
 226. Pella (prefektura) - prefektura w Grecji
 227. Phayao - stolica prowincji Phayao
 228. Phetchabun - stolica prowincji Phetchabun
 229. Phichit - stolica prowincji Phichit
 230. Phrae - stolica prowincji Phrae
 231. Piramidy egipskie - jest tylko przekierowanie do Piramida (architektura) i wpis w Giza. No, ale jest też cała kategoria Piramidy egipskie.--Bonio (dyskusja) 14:06, 3 lip 2008 (CEST)
 232. Piura (region) - w Peru
 233. Polska działka na Pacyfiku - wielkości 1/4 Polski a nic o niej nie mamy
 234. Południe Stanów Zjednoczonych
 235. Południowa Karelia - region w Finlandii
 236. Południowa Ostrobothnia - region w Finlandii
 237. Południowa Savonia - region w Finlandii
 238. Południowa Tajlandia en:Southern Thailand
 239. Południowy Zachód Stanów Zjednoczonych
 240. Pontydy
 241. Porta Vercellina - miejscowość we Włoszech
 242. Porte Cesenatico
 243. Powiat Szombathely - powiat na Węgrzech
 244. Powiaty ziemskie Niemiec
 245. powstanie Izraela
 246. Powódź w Argentynie (2013)
 247. Północna Karelia - region w Finlandii
 248. Północna Savonia - region w Finlandii
 249. Pravets - miasto w Bułgarii en:Pravets
 250. Prowincja (Chiny)
 251. Prowincja Masvingo w Zimbabwe
 252. Prowincje Zimbabwe
 253. Przysiółek Uwrocie-Niwiska, podkarpackie
 254. Regionalverband Ruhr (de:Regionalverband Ruhr)
 255. Region Centralno-zachodni Brazylia
 256. Region Morza Czarnego - region w Turcji
 257. Region Południowo-wschodni (Brazylia)
 258. Region Północno-wschodni (Brazylia)
 259. Regiony Brazylii
 260. Regiony Czech
 261. Regiony Indii
 262. Roppongi - dzielnica Tokio
 263. rozmieszczenie zwierząt w Europie
 264. Rów Acapulco
 265. Ruotsinpyhtää - gmina w Finlandii
 266. Rezerwaty biosfery w Azji
 267. Rezerwaty biosfery w Europie
 268. Saint Michielsgestel
 269. Sanaag - region w Somalii
 270. San Andrés Tuxtla - miasto w Veracruz (stan)
 271. San Antonio River Walk, Teksas
 272. Sangli - miasto w Indiach
 273. San Luigi dei Francesi - bazylika w Rzymie
 274. San Martín (region Peru)
 275. winda Santa Justa - w Lizbonie
 276. Sausalito - miasto w Kalifornii
 277. Scarborough Shoal – sporna mielizna koło Filipin
 278. Sensoji Temple, Tokio
 279. Seodaemun - dzielnica Seulu
 280. Shell Grotto, Margate hr. Kent
 281. Siedziba Oddziału Singer Corporation w Petersburgu - obecnie Dom Książki (Дом кни́ги)
 282. Słoweńska Karyntia - tradycyjny region
 283. Sognsvann - linia(związane z koleją) en:Sognsvann Line
 284. Soljani - wieś w Chorwacji
 285. South Street Seaport - historyczny obszar portowy w Nowym Jorku
 286. Southwestern United States
 287. Spiddal - wieś turystyczna w Irlandii
 288. Stara Serbia- określenie ziem między korytam rz. Driny, Limu a dorzeczem Południowej Morawy (za: Vuk Karadżić)
 289. Star City (Rosja) - miasteczko kosmonautów w Rosji
 290. St. Nizier - Francja
 291. Strefy krajobrazowe
 292. Süntel - jest np. en:Süntel
 293. Suphan Buri - stolica prowincji Suphanburi
 294. Svodín - wieś i gmina słowacka en:Svodín
 295. Szadryńsk - miasto w Rosji,obwód kurgański,nad rzeką Iset(dopływ Tobołu) 86 tyś mieszk. (2003) przemysł spożywczy,materiałów budowlanych,miasto od 1737.
 296. Szwajcaria nadsłuczańska - przełom rzeki Słucz na pograniczu Wyżyny Wołyńskiej i Polesia Wołyńskiego na Ukrainie - Park Krajobrazowy
 297. Świat organiczny Australii - Australia
 298. Tala (Bhutan),Tala (Urugwaj),Tala (Kenia),Tala (Armenia),Tala (Meksyk) - en:Tala, Bhutan,en:Tala, Uruguay,en:Tala, Kenya,en:Tala, Armenia,en:Tala, Jalisco
 299. Tama Mequinenza w Hiszpanii
 300. tatry piaskowce
 301. Temple Bar - część Dublina
 302. TeOeMeS – Rzeszów
 303. Thanesar – miasto w Indiach
 304. The Domain - park w Sydney
 305. Thor's Well - osobliwość natury
 306. Timor Zachodni
 307. Tindari - miasto na Sycylii
 308. Tokyo DisneySea
 309. Tosa (prowincja Japonii)
 310. Tracja Wschodnia w Turcji
 311. Unia Północnoamerykańska / North American Unionen, , et, es, ja, nl, pt, ry
 312. Union Square (plac) - w San Francisco
 313. Universal Studios Japan, Osaka, Japonia
 314. Universal’s Islands of Adventure, Orlando, Floryda
 315. Uniwersytet Keele
 316. Uthai Thani - stolica prowincji Uthai Thani
 317. Val di Noto - część Sycylii
 318. Valtellina - dolina w Lombardii
 319. Varkala - miasto nad oceanem w Indiach, Kerala
 320. Vasco da Gama (Goa) - miasto w stanie Goa, w Indiach
 321. Via dei Coronari - ulica w Rzymie
 322. Villa Ballester - Argentyna (es, en, lt, nl, pt)
 323. Villa El Salvador - miejscowość w Peru
 324. Walonia (region historyczno-kulturowy Belgii)
 325. Wąwóz Syczewski – wąska część doliny Niszawy (Serbia), ok. 20 km od miasta Niš
 326. West Side (Manhattan)
 327. Whitsunday Islands - w Australii
 328. Windsor Great Park
 329. Wschodnia Uusimaa - region w Finlandii
 330. wyspy bez samochodów
 331. Yasothon - stolica prowincji Yasothon
 332. Zachodnie Mindoro - prowincja Filipin
 333. Zachód (region)
 334. Zamek Trausnitz – zabytek Bawarii
 335. Ziemia folusznicza

Geografowie i odkrywcy

Pozostałe

 1. I Kutnowska Drużyna Wędrownicza im. T. Rejtana
 2. cechy demograficzne – m.in.: wiek, płeć, wykształcenie, aktywność zawodowa, stan cywilny, narodowość, język ojczysty, wyznanie, inwalidztwo, sieroctwo, sytuacja mieszkaniowa. Żródło 1:[5], Żródło 2:Pierwszy Powszechny Spis Ludności
 3. cykl denudacyjny / cykl geomorfologiczny
 4. deszcz lodowy – rodzaj ziaren lodowych
 5. EnergyLandia – park rozrywki
 6. Giga (jacht) – jacht turystyczny, przeznaczony do budowy amatorskiej. Konstruktor – Witold Tobis. Trzy wersje podwodnej części kadłuba: balastowo-mieczowa, kil płytki, kil głęboki. Załoga do 6 osób, 4 koje, wiele wariantów zabudowy wnętrza. Materiał kadłuba – laminat p/s. Maszt drewniany (drążony), w późniejszych wersjach – aluminiowy. Powierzchnia ożaglowania podstawowego 18,2 m².
 7. GISPOL – Stowarzyszenie Użytkowników Krajowego Systemu Informacji o Terenie www.gispol.org.pl
 8. Global Distribution System, en - podróże
 9. Herb gminy Stare Czarnowo
 10. Herb podwójny
 11. Hiking – piesza wędrówka, wycieczka (en) (de)
 12. Hilton Hotels & Resorts
 13. Historia nawigacji en:History of navigation
 14. Hotel Hydropolis (en), Dubaj
 15. Hrabstwo (USA)
 16. Konferencja Narodów Zjednoczonych w sprawie Zmian Klimatu w Dausze 2012
 17. konflikt przestrzenny – pojęcie z zakresu planowania przestrzennego
 18. Kunyu Wanguo Quantu - chińska mapa
 19. litolitoral (rodzaj litoralu)
 20. mapy tematyczne
 21. Metropolia (miasto)
 22. Niepodległe państwo
 23. Oblast - np. w Rosji
 24. Okręg (Francja)
 25. orka wstęgowa
 26. Planisfera - mapa
 27. Reisefieber – podniecenie przed podróżą
 28. Specjalny region administracyjny w Chinach
 29. Standardowy czas indyjski
 30. Subprefektura - jednostka podziału administracyjnego
 31. szlakiempomapie.pl - portal o podobnej tematyce co np. wikia czy wikipedia, mapa, BoarGameGeek któy zaczyna się rozwijać
 32. Słynni podróżnicy
 33. zabytki Roztocza

Artykuły,szablony z czerwonymi linkami

 1. Lista kraterów na Marsie - większość czerwonych linków od pochodzenia nazw to miasta
 2. Ramat Gan -dużo czerwonych dzielnic
 3. Szablon:Azory
 4. Wyspy Danii - czerwone linki
 5. Szablon:Miasta Bornholmu - czerwone linki
 6. Gminy Danii - czerwone linki
 7. Gminy Finlandii
 8. Forssa
 9. Szablon:Region Ostrobotnia Północna
 10. Szablon:Donegal
 11. Szablon:Tajlandia - trzeba opisać stolice tych regionów
 12. Gminy Reunionu - jedna gmina czerwona,reszta to stuby
 13. Szablon:Geografia państw Ameryki Północnej - czerwono
 14. Szablon:Godła Rosji - czerwono i niżej też
 15. Szablon:Gmina Kumanowo
 16. Vila Franca de Xira
 17. Szablon:Nowa Akwitania
 18. Szablon:Flagi powiatów województwa śląskiego
 19. Szablon:Flagi powiatów województwa świętokrzyskiego
 20. Szablon:Flagi powiatów województwa lubuskiego
 21. Szablon:Flagi powiatów województwa lubelskiego
 22. Szablon:Flagi powiatów województwa zachodniopomorskiego
 23. Szablon:Flagi powiatów województwa wielkopolskiego
 24. Szablon:Flagi powiatów województwa pomorskiego
 25. Szablon:Flagi powiatów województwa warmińsko-mazurskiego
 26. Szablon:Flagi powiatów województwa podlaskiego
 27. Szablon:Flagi powiatów województwa łódzkiego
 28. Szablon:Flagi powiatów województwa podkarpackiego
 29. Szablon:Flagi powiatów województwa kujawsko-pomorskiego
 30. Szablon:Flagi powiatów województwa dolnośląskiego
 31. Szablon:Flagi powiatów województwa mazowieckiego
 32. Szablon:Flagi powiatów województwa małopolskiego
 33. Szablon:Flagi powiatów województwa opolskiego
 34. Szablon:Herby łódzkich powiatów
 35. Szablon:Podział Sudetów i Przedgórza Sudeckiego,Szablon:Sudety Zachodnie,Szablon:Sudety Środkowe - i czerwone linki w artykułach z szablonów
 36. Coimbra
 37. London Borough of Tower Hamlets
 38. Morze Kaspijskie
 39. Parki narodowe Europy
 40. Parki narodowe w Australii
 41. Parki narodowe w Ameryce Południowej
 42. Parki narodowe Azji
 43. Parki narodowe Afryki
 44. Rezerwaty biosfery w Afryce
 45. Rezerwaty biosfery w Ameryce Południowej
 46. Rezerwaty biosfery w Ameryce Północnej i Środkowej
 47. Rezerwaty biosfery w Australii i Oceanii
 48. Szablon:Prowincje Turcji - nie tylko zaniebieszczyć prowincje, ale także dystrykty w tych prowincjach. Nawet jakieś afrykańskie Wikipedie już mają artykuły o prowincjach Turcji.

Proszę nie usuwać niebieskich artykułów powyżej dopóki nie znikną czerwone linki w artykułach.

Do poprawienia

 1. Ubud - stub
 2. Kurow - trzeba dodać źródło
 3. Tak (miasto) - stub
 4. Laguna Salada - trzeba dodać źródło
 5. Black River (Jamajka) - stub
 6. Comé - stub
 7. Huéscar - stub
 8. Eurafrasia - dodać źródła
 9. Trenton - stub
 10. İnegöl - stub
 11. Seinäjoki - stub,trzeba między innymi dodać miasta partnerskie(narzędzia-->linkujące)
 12. Izmir - braki źródeł
 13. Bombaj - brakuje źródła o ateistach

Created Tue, 14 Mar 2017 12:41:55 +0000 by the MissingTopics tool (run again with these settings)

Wanted Title
644 Gminy Bułgarii
536 Nacionalen Statisticzeski Institut
227 Cryosols
226 Calcisols
226 Alisols
226 Podzols
226 Plinthosols
226 Planosols
226 Kastanozems
226 Arenosols
226 Technosols
226 Phaeozems
226 Anthrosols
226 Umbrisols
226 Cambisols
226 Leptosols
226 Ferralsols
226 Fluvisols
226 Histosols
226 Retisols
226 Gleby ochrowe
226 Durisols
226 Vertisols
226 Gypsisols
226 Luvisols
226 Solonetz
226 Solonchaks
226 Lixisols
226 Nitisols
226 Stagnosols
63 Namiestnictwo Kaukaskie
62 Latarnia morska Dungeness
62 Latarnia morska Sark
62 Gubernia abo-bernenborska
62 Generał-gubernatorstwo irkuckie
62 Gubernia tawastguska
62 Gubernia uleaborska
62 Gubernia wyborska
62 Generał-gubernatorstwo moskiewskie
62 Generał-gubernatorstwo nadamurskie
62 Gubernia niulandzka
62 Gubernia san-michelska
62 Generał-gubernatorstwo turkiestańskie
62 Generał-gubernatorstwo stepowe
62 Gubernia kuopioska
62 Gubernia wazaska
62 Obwód sachaliński (Imperium Rosyjskie)
61 Geografia Sudanu Południowego
58 Paul Kummer
47 Morze Argentyńskie
47 Morze Salish
46 Podział administracyjny Guernsey
46 Podział administracyjny Wyspy Man
46 Podział administracyjny Naddniestrza
46 Podział administracyjny Jersey
43 Podział administracyjny Republiki Chińskiej
42 Ustrój polityczny Guernsey
42 Jean Baptiste Bulliard
42 Ustrój polityczny Jersey
41 Ustrój polityczny Svalbardu
41 Rolf Singer
40 Lista hrabstw w stanie Minnesota
40 Lista hrabstw w stanie Kolorado
40 Lista hrabstw w stanie Kentucky
40 Lista hrabstw w stanie Nebraska
40 Lista hrabstw w stanie Arkansas
40 Lista hrabstw w stanie Karolina Północna
40 Lista hrabstw w stanie Wirginia Zachodnia
40 Lista hrabstw w stanie Ohio
40 Lista hrabstw w stanie Wirginia
40 Lista hrabstw w stanie Nowy Jork
39 Latarnia morska Harilaiu
39 Latarnia morska Hiiessaare
39 Tyrnawa (obwód Jamboł)
39 Widinci
39 Latarnia morska Käsmu
39 Złatari
39 Weselinowo (obwód Jamboł)
39 Latarnia morska Mehikoorma
39 Latarnia morska Tallinnamadala
39 Zawoj (obwód Jamboł)
39 Latarnia morska Ruhnu
38 Bekas auklandzki
38 Krzakówka długodzioba
37 Terytorium Północno-Zachodnie
37 Globalne ochłodzenie
37 Sieweczka koroniasta
37 Geologiczny zapis temperatury
37 Prowincja Karoliny Północnej
37 Używanie gruntów i leśnictwo
37 Przesuwanie pór roku
37 Ekonomika globalnego ocieplenia
37 Etyka klimatyczna
37 Ryzyko wymarcia w wyniku zmiany klimatu
37 Wymuszanie orbitalne
37 Prowincja Pensylwania
37 Satelitarne pomiary temperatury
37 Pomiary temperatury przez ostatnie tysiąc lat
37 Prowincja Georgia
37 Klimatologia historyczna
37 Polityka globalnego ocieplenia
37 Pomiary temperatury od 1880
37 Zmiana klimatu i rolnictwo
37 Cejlon Brytyjski
37 Bekas wyspowy
37 Lista naukowców sprzeciwiających się głównemu nurtowi oceny globalnego ocieplenia
37 Zmniejszanie globalnego ocieplenia
37 Kolonia Connecticut
37 Kolonia Wirginia
37 Lotnictwo i środowisko naturalne
37 Kolonia Delaware
37 Kolonia Rhode Island i Plantacje Providence
36 Modrolotka mała
36 Droga R216 (Rosja)
36 Droga R215 (Rosja)
36 Terytorium Stikine
36 Droga A340 (Rosja)
36 Wodnik maoryski
36 Rybitwa czarnoczelna
36 Modrolotka zielona
36 Zwisogonek paprociowy
36 Miodożer szmaragdowy
36 Petrel szarobrzuchy
36 Północna Nigeria
36 Mewa czarnodzioba
36 Droga A104 (Rosja)
36 Kormoran czarnoszyi
36 Południowa Nigeria
36 Ostrygojad krótkodzioby
36 Petrel czarnopręgi
36 Kormoran zielonolicy
36 Kukiel długosterny
36 Burzyk wędrowny
36 Cyraneczka rdzawa
36 Cypr Brytyjski
36 Kormoran nowozelandzki
36 Kolonia Rzeki Swan
36 Kormoran wyspowy
36 Petrel klifowy
36 Burzyk szarogrzbiety
36 Kormoran łuskowany
36 Burzyk ciemny
36 Burzyk czarny
36 Albatros siwogłowy
36 Petrel nowozelandzki
36 Droga R217 (Rosja)
35 Droga A163 (Rosja)
35 Droga R298 (Rosja)
35 Droga A162 (Rosja)
35 Droga A111 (Rosja)
35 Droga A112 (Rosja)
35 Droga A130 (Rosja)
35 Droga A131 (Rosja)
35 ISO 3166-2:SB
35 Droga A120 (Rosja)
35 Droga A161 (Rosja)
35 Droga A136 (Rosja)
35 Droga A135 (Rosja)
35 Droga A134 (Rosja)
35 Droga A153 (Rosja)
35 Ostrygojad zmienny
35 Albatros żółtooki
35 Albatros ciemnoskrzydły
35 ISO 3166-2:SJ
35 Droga A133 (Rosja)
35 Droga A132 (Rosja)
35 Droga A164 (Rosja)
35 Mewa nowozelandzka
35 Droga A167 (Rosja)
35 Maorysek żółtogłowy
35 ISO 3166-2:DM
34 ISO 3166-2:GI
34 ISO 3166-2:GB
34 ISO 3166-2:FM
34 ISO 3166-2:FO
34 ISO 3166-2:FK
34 ISO 3166-2:FJ
34 ISO 3166-2:FI
34 ISO 3166-2:FR
34 ISO 3166-2:GL
34 ISO 3166-2:GG
34 ISO 3166-2:GF
34 ISO 3166-2:GE
34 ISO 3166-2:GA
34 ISO 3166-2:GH
34 ISO 3166-2:HK
34 ISO 3166-2:IM
34 ISO 3166-2:IL
34 ISO 3166-2:ID
34 ISO 3166-2:HT
34 ISO 3166-2:IO
34 ISO 3166-2:IQ
34 ISO 3166-2:ET
34 ISO 3166-2:JE
34 ISO 3166-2:IS
34 ISO 3166-2:IR
34 ISO 3166-2:HR
34 ISO 3166-2:HN
34 ISO 3166-2:GR
34 ISO 3166-2:GQ
34 ISO 3166-2:GP
34 ISO 3166-2:GN
34 ISO 3166-2:GS
34 ISO 3166-2:GT
34 ISO 3166-2:HM
34 ISO 3166-2:GY
34 ISO 3166-2:GW
34 ISO 3166-2:GU
34 ISO 3166-2:GM
34 ISO 3166-2:BM
34 ISO 3166-2:BL
34 ISO 3166-2:BN
34 ISO 3166-2:BJ
34 ISO 3166-2:BI
34 ISO 3166-2:BH
34 ISO 3166-2:BO
34 ISO 3166-2:BR
34 ISO 3166-2:BW
34 ISO 3166-2:BV
34 ISO 3166-2:BT
34 ISO 3166-2:BS
34 ISO 3166-2:BF
34 ISO 3166-2:BE
34 ISO 3166-2:AQ
34 ISO 3166-2:AS
34 ISO 3166-2:AN
34 ISO 3166-2:AI
34 ISO 3166-2:JM
34 ISO 3166-2:AW
34 ISO 3166-2:AX
34 ISO 3166-2:BD
34 ISO 3166-2:BB
34 ISO 3166-2:BA
34 ISO 3166-2:AZ
34 ISO 3166-2:BY
34 ISO 3166-2:BZ
34 ISO 3166-2:DJ
34 ISO 3166-2:DO
34 ISO 3166-2:CX
34 ISO 3166-2:CV
34 ISO 3166-2:CU
34 ISO 3166-2:DZ
34 ISO 3166-2:EC
34 ISO 3166-2:ER
34 ISO 3166-2:EH
34 ISO 3166-2:EG
34 ISO 3166-2:EE
34 ISO 3166-2:CS
34 ISO 3166-2:CR
34 ISO 3166-2:CG
34 ISO 3166-2:CH
34 ISO 3166-2:CF
34 ISO 3166-2:CD
34 ISO 3166-2:CC
34 ISO 3166-2:CI
34 ISO 3166-2:CK
34 ISO 3166-2:CO
34 ISO 3166-2:CN
34 ISO 3166-2:CM
34 ISO 3166-2:CL
34 ISO 3166-2:ES
34 ISO 3166-2:PG
34 ISO 3166-2:SN
34 ISO 3166-2:SO
34 ISO 3166-2:SM
34 ISO 3166-2:SL
34 ISO 3166-2:SH
34 ISO 3166-2:SI
34 ISO 3166-2:SR
34 ISO 3166-2:ST
34 ISO 3166-2:TD
34 ISO 3166-2:TF
34 ISO 3166-2:TC
34 ISO 3166-2:SZ
34 ISO 3166-2:SV
34 ISO 3166-2:SY
34 ISO 3166-2:SG
34 ISO 3166-2:SD
34 ISO 3166-2:PY
34 ISO 3166-2:QA
34 ISO 3166-2:PW
34 ISO 3166-2:PT
34 ISO 3166-2:PR
34 ISO 3166-2:PS
34 ISO 3166-2:RE
34 ISO 3166-2:RO
34 ISO 3166-2:SA
34 ISO 3166-2:SC
34 ISO 3166-2:RW
34 ISO 3166-2:RU
34 ISO 3166-2:RS
34 ISO 3166-2:TG
34 ISO 3166-2:TH
34 ISO 3166-2:VN
34 ISO 3166-2:VU
34 ISO 3166-2:VI
34 ISO 3166-2:VG
34 ISO 3166-2:VC
34 ISO 3166-2:VE
34 ISO 3166-2:WF
34 ISO 3166-2:WS
34 ISO 3166-2:ZW
34 ISO 3166-3
34 ISO 3166-2:ZM
34 ISO 3166-2:ZA
34 ISO 3166-2:YE
34 ISO 3166-2:YT
34 ISO 3166-2:VA
34 ISO 3166-2:UZ
34 ISO 3166-2:TN
34 ISO 3166-2:TO
34 ISO 3166-2:TM
34 ISO 3166-2:TL
34 ISO 3166-2:TJ
34 ISO 3166-2:TK
34 ISO 3166-2:TR
34 ISO 3166-2:TT
34 ISO 3166-2:UM
34 ISO 3166-2:UY
34 ISO 3166-2:UG
34 ISO 3166-2:TZ
34 ISO 3166-2:TV
34 ISO 3166-2:PN
34 ISO 3166-2:PM
34 ISO 3166-2:LU
34 ISO 3166-2:LV
34 ISO 3166-2:LT
34 ISO 3166-2:LS
34 ISO 3166-2:LK
34 ISO 3166-2:LR
34 ISO 3166-2:LY
34 ISO 3166-2:MA
34 ISO 3166-2:MG
34 ISO 3166-2:MH
34 ISO 3166-2:MF
34 ISO 3166-2:ME
34 ISO 3166-2:MC
34 ISO 3166-2:MD
34 ISO 3166-2:LI
34 ISO 3166-2:LC
34 ISO 3166-2:KM
34 ISO 3166-2:KN
34 ISO 3166-2:KI
34 ISO 3166-2:KH
34 ISO 3166-2:KE
34 ISO 3166-2:KG
34 ISO 3166-2:KP
34 ISO 3166-2:KR
34 ISO 3166-2:LA
34 ISO 3166-2:LB
34 ISO 3166-2:KZ
34 ISO 3166-2:KY
34 ISO 3166-2:KW
34 ISO 3166-2:MK
34 ISO 3166-2:ML
34 ISO 3166-2:NP
34 ISO 3166-2:NU
34 ISO 3166-2:NI
34 ISO 3166-2:NG
34 ISO 3166-2:NE
34 ISO 3166-2:NF
34 ISO 3166-2:NZ
34 ISO 3166-2:OM
34 ISO 3166-2:PH
34 ISO 3166-2:PK
34 ISO 3166-2:PF
34 ISO 3166-2:PE
34 ISO 3166-2:PA
34 ISO 3166-2:NC
34 ISO 3166-2:NA
34 ISO 3166-2:MR
34 ISO 3166-2:MS
34 ISO 3166-2:MQ
34 ISO 3166-2:MP
34 ISO 3166-2:MM
34 ISO 3166-2:MO
34 ISO 3166-2:MT
34 ISO 3166-2:MU
34 ISO 3166-2:MY
34 ISO 3166-2:MZ
34 ISO 3166-2:MX
34 ISO 3166-2:MW
34 ISO 3166-2:MV
34 ISO 3166-2:JO
34 ISO 3166-2:GD
33 Mukim
33 Droga A260 (Rosja)
33 Droga A212 (Rosja)
33 Droga A146 (Rosja)
33 Okręg wyborczy McMillan
33 Petter Karsten
33 Okręg wyborczy Gellibrand
33 Okręg wyborczy Jagajaga
33 Okręg wyborczy Corangamite
33 Okręg wyborczy Lalor
32 Droga A165 (Rosja)
32 Droga A322 (Rosja)
32 Droga A142 (Rosja)
32 Droga R297 (Rosja)
32 Droga R242 (Rosja)
32 Droga A300 (Rosja)
32 Droga A310 (Rosja)
32 Droga A106 (Rosja)
32 Droga A105 (Rosja)
32 Droga A103 (Rosja)
31 Droga R193 (Rosja)
31 Droga R208 (Rosja)
31 Droga R228 (Rosja)
31 Droga R178 (Rosja)
31 Droga R158 (Rosja)
31 Droga A401 (Rosja)
31 Droga A392 (Rosja)
31 Droga R119 (Rosja)
31 Droga R120 (Rosja)
31 Droga R132 (Rosja)
31 Droga R239 (Rosja)
31 Droga R241 (Rosja)
31 Droga R404 (Rosja)
31 Droga R402 (Rosja)
31 Droga R56 (Rosja)
31 Droga R600 (Rosja)
31 Droga R92 (Rosja)
31 Droga R354 (Rosja)
31 Droga R351 (Rosja)
31 Droga A391 (Rosja)
31 Droga R254 (Rosja)
31 Droga R257 (Rosja)
31 Droga R258 (Rosja)
31 Droga R240 (Rosja)
31 Droga A383 (Rosja)
31 Droga A114 (Rosja)
31 Droga A160 (Rosja)
31 Droga A110 (Rosja)
31 Droga A109 (Rosja)
31 Droga A270 (Rosja)
31 Droga A159 (Rosja)
31 Droga A157 (Rosja)
31 Droga A151 (Rosja)
31 Droga A149 (Rosja)
31 Droga A154 (Rosja)
31 Droga A155 (Rosja)
31 Droga A156 (Rosja)
31 Droga A280 (Rosja)
31 Droga A290 (Rosja)
31 Droga A361 (Rosja)
31 Droga A350 (Rosja)
31 Droga A381 (Rosja)
31 Droga A382 (Rosja)
31 Droga A118 (Rosja)
31 Droga A333 (Rosja)
31 Droga A331 (Rosja)
31 Droga A295 (Rosja)
31 Droga A108 (Rosja)
31 Droga A305 (Rosja)
31 Późny plejstocen
31 Droga A384 (Rosja)
31 Droga A148 (Rosja)
30 Dystrykt Jhal Magsi
30 Środkowy plejstocen
28 Głaszczki wargowe
27 Global Firepower
27 Rzeki Czech
27 Botna
26 Górna Wolta (francuska)
26 Kolonia Nigru
26 Rzeki Portugalii
26 Ichel
26 Gwinea Francuska
25 Jacob Christian Schaeffer
25 Ad-Dachla-Wadi az-Zahab
25 Sekretariat Międzynarodowy NATO
25 Granica rosyjsko-rumuńska
25 Kulmim-Wad Nun
25 Koropiec (rzeka)
25 Al-Ujun-As-Sakija al-Hamra
25 Beloci
25 Zgromadzenie Parlamentarne NATO
25 Kamionka (rzeka)
24 Święty sobór
24 Trechinae
24 Struktura gleby
24 Lagan (rzeka w Irlandii Północnej)
24 Clare (rzeka)
24 Roe (rzeka)
24 Demografia Liechtensteinu
24 Moy
24 Avoca (rzeka)
23 Robe (rzeka)
23 Boyle (rzeka)
23 Eske (rzeka)
23 Bandon (rzeka)
23 Naniken
23 Nenagh (rzeka)
23 Suck
23 Vartry
23 Castletown River
23 Bush (rzeka)
23 Newry (rzeka)
23 Fane
23 Deel (rzeka)
23 Maigue
23 Mahon (rzeka)
23 Agencja Energii Nuklearnej
23 Dargle
23 Klub Sahelu
23 Inny (rzeka)
23 Lista państw świata według roku
23 Ferta
23 Swilly
23 Europejska Konferencja Ministrów Transportu
23 Fergus
23 Poddle
23 Santry (rzeka)
23 Quoile
22 Kambisole
22 Granica polsko-pomorska
22 Atranorin
22 Rzeki Słowenii
22 Rzeki Finlandii
22 Rzeki Austrii
22 Mycologia
22 Granica chorwacko-niemiecka
22 Granica polsko-austriacka
22 Granica polsko-pruska
22 Granica polsko-halicka
22 Granica polsko-mongolska
22 Granica polsko-rusińska
21 Rzeki Luksemburga
21 Rzeki Malty
21 Rzeki Monako
21 Rzeki Węgier
21 Rzeki Turcji
21 Harpalini
21 Rzeki Serbii
21 Rzeki Szwajcarii
21 James Ian Townsend
21 Trechini
21 Demografia Serbii
21 Harpalinae
21 Rzeki Grecji
21 Linia telekomunikacyjna napowietrzna
21 Rzeki Holandii
21 Rzeki Irlandii
21 Rzeki Francji
21 Rzeki Czarnogóry
21 Rzeki Andory
21 Rzeki Belgii
21 Rzeki Bośni i Hercegowiny
21 Rzeki Chorwacji
21 Rzeki Kazachstanu
21 Granica gruzińsko-rosyjska
20 Demografia Niemiec
20 Demografia Mołdawii
20 Demografia Macedonii
20 Demografia Portugalii
20 Demografia San Marino
20 Demografia Svalbardu
20 Kalwaria w Odporyszowie
20 Demografia Luksemburga
20 Kalwaria w Lubawce-Ulanowicach
20 Demografia Gibraltaru
20 Demografia Danii
20 Demografia Czech
20 Demografia Grecji
20 Demografia Guernsey
20 Demografia Kazachstanu
20 Demografia Holandii
20 Demografia Szwajcarii
20 Demografia Szwecji
20 Droga krzyżowa na wałach Jasnej Góry
20 Smiłewo
20 Mrenoga
20 Sopotnica (Macedonia)
20 Wirowo
20 Nowo Seło (Demir Hisar)
20 Wełmewci
20 Miles Joseph Berkeley
20 Droga Krzyżowa w Czernej
20 Demografia Watykanu
20 Demografia Ukrainy
20 Demografia Turcji
20 Demografia Wysp Owczych
20 Demografia Wyspy Man
20 Demografia Włoch
20 Demografia Węgier
20 Demografia Czarnogóry
20 Demografia Bośni i Hercegowiny
20 Zaszłe
20 Kalwaria w Dębowcu
20 Kalwaria na Iglicznej
20 Sweta
20 Suwodoł
20 Żwan
20 Suwo Grło
20 Słoesztica
20 Słepcze
20 Kalwaria Wąsoska
20 Kalwaria Krasnobrodzka
20 Kalwaria Obornicka
20 Kalwaria w Wambierzycach
20 Kalwaria Chełmska
20 Żełeznec
20 Żurce
20 Strugowo
20 Kopaszewska Droga Krzyżowa
20 Kalwaria w Kałkowie
20 Utowo
20 Kalwaria w Głuchołazach
20 Kalwaria w Leśniowie
20 Demografia Albanii
20 Demografia Belgii
20 Demografia Andory
20 Ukrzyżowanie w Porębie
20 Mało Ilino
20 Persoonia (publikacja)
20 Kalwaria w Gietrzwałdzie
20 Luwisole
20 Kalwaria w Pławnej Dolnej
20 Mała Kalwaria Limanowska
20 Kalwaria w Grodowcu
20 Kalwaria Trzebnicka
20 Demografia Irlandii
20 Fauna of New Zealand
20 Radowo (Macedonia)
20 Rakitnica (Macedonia)
20 Pribiłci
19 Norðvesturkjördæmi
19 Zasięg nominalny
19 Sobór (święto)
19 Kserosole
18 Cur Natan
18 Łale
18 Euroregion Zachodnia Panonia
18 Euroregion Via Salina
18 Euroregion Zugspitze-Wetterstein-Karwende
18 Sokolino
18 Euroregion Ujści Skaldy
18 Euroregion Østfold-Bahusia/Dalia
18 Hof ha-Szaron
18 Route nationale 55 (Madagaskar)
18 Rogi Hittinu
18 Sjarci
18 Park Narodowy Aszkelon
18 Nanowica
18 Park Narodowy Arsuf
18 Jaskinie Semech
18 Zagorsko
18 Sedefcze
18 Sedłari
18 Tatuł
18 Pomnik Brygady Negew
18 Euroregion Tyrol-Tyrol Południowy-Trydent
18 Euroregion Kanału La Manche
18 Euroregion Insubrica
18 Euroregion Karelia
18 Euroregion Langwedocja-Roussillon/Midi-Pyrénées/Katalonia
18 Route nationale 24 (Madagaskar)
18 Euroregion Inntal
18 Euroregion Inn-Salzach
18 Euroregion Egrensis
18 Euroregion East Sussex/Seine-Maritime/Somme
18 Euroregion Elbe/Labe
18 Euroregion Ems-Dollart
18 Euroregion Helsinki-Tallinn
18 Euroregion Las Bawarski-Las Czeski/Szumawa
18 Euroregion Mesta-Nestos
18 Euroregion Silva Nortica
18 Euroregion Salzburg-Berchtesgadener Land-Traunstein
18 Sadowica
18 Euroregion TriRhena
18 Pticzar
18 Euroregion Saar-Lor-Lux-Rhin
18 Euroregion Rudawy
18 Euroregion Pomoraví-Záhorie-Weinviertel
18 Euroregion Moza-Ren
18 Euroregion Raetia Nova
18 Euroregion Ren-Moza-Północ
18 Euroregion Ren-Waal
18 Nachal Mearot
18 Sence
18 Pazarci
18 Rawen
18 Sindełci
18 Park Narodowy Bejt Guvrin-Maresza
18 Park Narodowy ha-Szaron
18 Bełchatowsko-Kleszczowski Park Przemysłowo-Technologiczny
18 Bolarowo
18 Route nationale 11a (Madagaskar)
18 Legion Macedońsko-Adrianopolski
18 Letownik
18 Granica rumuńsko-serbska
18 Park Narodowy Tel Szikmona
18 Park Narodowy Tel Kedesz
18 Park Narodowy Eszkol
18 Meczet Sidna Ali
18 Park Narodowy Emek Curim
18 Bar’am
18 Park Narodowy Churvat Minim
18 Park Narodowy Gór Judei
18 Park Narodowy Miasto Dawida
18 Manczowo
18 Park Narodowy Sede Amudim
18 Mauzoleum Mazor
18 Park Narodowy Migdal Afek
18 Neofit Bozweliewo
18 Breichat ha-Meszuszim
18 Swoboda (obwód Kyrdżali)
18 Nicana
18 Góra Arbel
18 Churszat Tal
18 Rada Doliny Tornio
18 Anisodactylina
18 Plaża Palmachim
18 Kamenec (obwód Kyrdżali)
18 Euroregion Dunaj 21
18 Park Narodowy Bajt Itab
18 Pleszinci
18 Rada Kvarken
18 Komitet Środkowo-Północny
18 Antipatris
18 Kremenec
18 Route nationale 9 (Madagaskar)
18 Route nationale 8 (Madagaskar)
18 Pijawec
18 Kos (miejscowość)
18 Momina syłza
18 Rada Morza Barentsa
18 Rada Północnego Kalotte
18 Chamat Gader
18 Rubin (strumień)
18 Ha-Besor (strumień)
18 Route nationale 12 (Madagaskar)
18 Route nationale 34 (Madagaskar)
18 Route nationale 41 (Madagaskar)
18 Route nationale 22 (Madagaskar)
18 Route nationale 33 (Madagaskar)
18 Route nationale 32 (Madagaskar)
18 BENEGO
18 Route nationale 25 (Madagaskar)
18 Route nationale 31 (Madagaskar)
18 Route nationale 11 (Madagaskar)
18 Dystrykt Matiari
18 Ein Avdat
18 Dystrykt Jamshoro
18 Euroregion ARKO
18 Dystrykt Kashmore
18 Euroregion Dunaj-Kris-Marusza-Cisa
18 Wreło
18 William Nylander
18 Obicznik
18 Route nationale 43 (Madagaskar)
18 Progres (obwód Kyrdżali)
18 Zwezdeł
18 Wyrchari (obwód Kyrdżali)
18 Park Kanada
18 Euroregion Belasica
18 Euroregion Benelux-Middengebied
18 Euroregion Dobrawa
18 Euroregion Bornholm i Południowo-Zachodnia Skania
18 Postnik
18 Euroregion Białe Karpaty
18 Route nationale 44 (Madagaskar)
18 Departament Centralny (Paragwaj)
18 Dystrykt Qamber Shahdadkot
18 EUREGIO
17 Granica radziecko-węgierska
17 Gmina Resen
17 Park Naukowo-Technologiczny Politechniki Koszalińskiej
17 Toruński Park Naukowo-Technologiczny
17 Elbląski Park Technologiczny
17 Gmina Gradsko
17 Zatułów
17 Marinus Anton Donk
17 Gmina Wełes
17 Asunción (departament)
16 Stosunki Nowej Kaledonii z Unią Europejską
16 Stosunki Pitcairnu z Unią Europejską
16 Gmina Sztip
16 Gmina Wasiłewo
16 Gmina Tearce
16 Platytrochozoa
16 Stosunki Anguilli z Unią Europejską
16 Stosunki Czarnogóry z Unią Europejską
16 Stosunki Liechtensteinu z Unią Europejską
16 Stosunki Nowej Zelandii z Unią Europejską
16 Stosunki Brytyjskiego Terytorium Oceanu Indyjskiego z Unią Europejską
16 Gmina Struga
16 Gmina Staro Nagoriczane
16 Stosunki Chile z Unią Europejską
16 Stosunki Chińskiej Republiki Ludowej z Unią Europejską
16 Stosunki Polinezji Francuskiej z Unią Europejską
16 Gmina Studeniczani
16 Stosunki Algierii z Unią Europejską
16 Gmina Strumica
16 Stosunki Albanii z Unią Europejską
16 Gmina Sweti Nikołe
16 Nematoida
16 Cachir
16 Nephrozoa
16 Stosunki Azerbejdżanu z Unią Europejską
16 Gnathifera
16 Gmina Star Dojran
16 Brusewci
16 Stosunki Maroka z Unią Europejską
16 Stosunki Republiki Południowej Afryki z Unią Europejską
16 Stosunki Republiki Zielonego Przylądka z Unią Europejską
16 Stosunki Saint-Pierre i Miquelon z Unią Europejską
16 Stosunki Tunezji z Unią Europejską
16 Gmina Żelino
16 Stosunki Turks i Caicos z Unią Europejską
16 Gmina Wrapcziszte
16 Stosunki Antyli Holenderskich z Unią Europejską
16 Gmina Wranesztica
16 Stosunki Majotty z Unią Europejską
16 Gmina Wewczani
16 Gmina Zajas
16 Gmina Zełenikowo
16 Gmina Zrnowci
16 Stosunki Wallis i Futuny z Unią Europejską
16 Stosunki Wysp Owczych z Unią Europejską
16 Stosunki Wyspy Świętej Heleny, Wyspy Wniebowstąpienia i Tristan da Cunha z Unią Europejską
16 Gmina Wałandowo
16 Gmina Rosoman
16 Unia Zachodnioeuropejska a Unia Europejska
16 Gmina Kriwogasztani
16 Stosunki Izraela z Unią Europejską
16 Gmina Koncze
16 Stosunki Iranu z Unią Europejską
16 Gmina Kiczewo
16 Gmina Kiseła Woda
16 Stosunki Japonii z Unią Europejską
16 Gmina Kruszewo
16 Gmina Mogiła (Macedonia)
16 Eurosfera
16 Stosunki Brytyjskich Wysp Dziewiczych z Unią Europejską
16 Gmina Makedonski Brod
16 Stosunki Indii z Unią Europejską
16 Gmina Lipkowo
16 Gmina Makedonska Kamenica
16 Gmina Kawadarci
16 Gmina Karposz
16 Gmina Buteł
16 Gmina Centar
16 Gmina Czair
16 Gmina Aerodrom
16 Xenacoelomorpha
16 Powiat Cigánd
16 Yahoo Maps
16 Gmina Dołneni
16 Gmina Drugowo
16 Gmina Jegunowce
16 Gmina Karbinci
16 Gmina Gostiwar
16 Gmina Gorcze Petrow
16 Gmina Gazi Baba
16 Gmina Gewgelija
16 Gmina Nowaci
16 Trechina
16 Stosunki Bermudów z Unią Europejską
16 Gmina Płasnica
16 Stosunki Australii z Unią Europejską
16 Stosunki Kajmanów z Unią Europejską
16 Gmina Petrowec
16 Gmina Probisztip
16 Gmina Radowisz
16 Stosunki Bośni i Hercegowiny z Unią Europejską
16 Gmina Saraj
16 Gmina Sopiszte
16 Stosunki Argentyny z Unią Europejską
16 Stosunki Brazylii z Unią Europejską
16 Gmina Rankowce
16 Stosunki Montserratu z Unią Europejską
16 Gmina Pehczewo
16 Misje ESDP
16 Stosunki Armenii z Unią Europejską
16 NATO a Unia Europejska
16 Stosunki Gruzji z Unią Europejską
16 Proces stabilizacji i stowarzyszenia
16 Batcengel
16 Gmina Nowo Seło
15 Ask.com Maps
15 Granica rosyjsko-szwedzka
15 Granica niemiecko-włoska
15 Bir al-Basza
15 Al-Tajba
15 Anzah
15 Pier Andrea Saccardo
15 Granica jugosłowiańsko-niemiecka
15 MapQuest
15 Granica niemiecko-rosyjska
15 Granica irańsko-rosyjska
15 Nazlet Zeid
15 Arakah
15 MapTech
15 MSN World Atlas
15 Sir (Dżenin)
15 Onomasticon
15 Barta'a asz-Szarkidża
15 Granica niemiecko-rosyjska (1870-1917)
15 Anin (Dżenin)
15 Mycotaxon
15 Terraserver
15 Rów Peruwiański
15 Fandakumija
15 Flash Earth
15 Andosole
15 Al-Attara
15 GPS Visualizer
15 Kafr Rai
15 Fahma
15 Al-Manszijja (Dżanin)
15 Umm ar-Rihan
15 Rów Manilski
15 Misiljah
15 Zababdeh
15 Ögij nuur
15 Mirka
15 Norc
15 Sanur
15 Tura al-Dżarbija
15 Multimap
15 Rynna Cesarska
15 Sułtanat Jogjakarta
15 Geody
15 Zawija (Dżanin)
15 Monarchia plemienna
15 George Franz Hoffmann
15 Granice Rosji
15 Zdrawec (obwód Warna)
15 Gubernatorstwo Dżenin
15 Granica brytyjsko-rosyjska
15 GeoNames
15 Meithalun
15 Rów Chilijski
15 Here WeGo
15 Rummanah
15 Ajjah
15 Rynna Santa Cruz
15 Granica austro-węgiersko-niemiecka
15 Silat ad-Dżar
15 Kufeirit
14 Granica czechosłowacko-węgierska
14 Prefekci Majotty
14 Mea Szearim
14 Costa Gaditana
14 Tremla
14 Costa de les Penyes
14 Costa de Barcelona
14 Costa del Garraf
14 Costa del Rubicón
14 Costas de Cantabria
14 Costa do Marisco
14 Costa de Almería
14 Costa Pitiüsa
14 Wydawnictwa Geologiczne
14 Prefekci Gujany Francuskiej
14 Wesiałucha
14 Wyżewka
14 Costa Gimnèsica
13 Administratorzy Akrotiri i Dhekelii
13 Administratorzy Brytyjskiego Terytorium Oceanu Indyjskiego
13 Administratorzy Wallis i Futuny
13 Przewodniczący Rady Regionalnej Gujany Francuskiej
13 Ogrody Hevsel
13 Samorządny kraj członkowski Królestwa Niderlandów
13 Wzgórze Francuskie
13 Al-Issawija
13 Przedstawiciele Królowej na Wyspach Cooka
13 Przewodniczący Rady Regionalnej Gwadelupy
13 Przewodniczący Rady Generalnej Reunionu
13 Przewodniczący Rady Generalnej Martyniki
13 Powiat Kőszeg
13 Dyrektorzy Naczelni Falklandów
13 Prefekci Martyniki
13 Prefekci Reunionu
13 Prefekci Saint-Pierre i Miquelon
13 Prefekci Gwadelupy
13 Ustrój polityczny Turcji
13 Wysocy komisarze Polinezji Francuskiej
13 Wysocy komisarze Grenlandii
13 Przewodniczący Rady Regionalnej Martyniki
13 Przewodniczący Rady Regionalnej Reunionu
13 Granica afgańsko-radziecka
13 Pljevlja (gmina)
13 Nikšić (gmina)
13 Geografia Nauru
13 Bozsok
13 Ma'alot Dafna
13 Nassimah Dindar-Mangrolia
13 Granica armeńsko-turecka
13 Autonomiczne terytorium Królestwa Danii
13 Przywódcy państw i terytoriów zależnych w 2001
13 Przewodniczący Rady Wyspy Bożego Narodzenia
13 Przewodniczący Rady Wysp Kokosowych
13 Mekor Chaim
13 Przywódcy państw i terytoriów zależnych w 2002
13 Andrzej Szeptycki (entomolog)
13 Przywódcy państw i terytoriów zależnych w 2004
13 Przywódcy państw i terytoriów zależnych w 2003
12 Rova Mevo Ha'ir
12 Północna Jerozolima
12 Sha'arei Hesed
12 André Larochelle
12 Šavnik (gmina)
12 Sharafat
12 Plužine (gmina)
12 Północny Talpiot
12 Žabljak (gmina)
12 Al Bustan
12 San Martin (osiedle Jerozolimy)
12 Południowa Jerozolima
12 San Simon
12 Sanhedria
12 Al-Ram
12 Sanhedria Murhevet
12 Sheikh Badr
12 Shimon HaTzadik
12 Ras al-Amud
12 Ramot Polin
12 Rassco
12 Łuska genitalna
12 Silwan
12 Pat (osiedle Jerozolimy)
12 Ramat Szarett
12 Ramat Shlomo
12 Shuafat
12 Shmuel HaNavi
12 Ramat Beit Hakerem
12 Ramat Denja
12 Ramat Eshkol
12 Pisgat Ze'ev
12 Rehavia
12 Kafr 'Aqab
12 Wschodni Talpiot
12 Wojny Indian
12 Wzgórze Amunicyjne
12 Yefeh Nof
12 Yemin Moshe
12 Givat HaVradim
12 Givat HaMivtar
12 Givat HaMatos
12 Gordon Thomson (australijski polityk)
12 Russian Compound
12 Dzielnice historyczne
12 Dzielnica marokańska
12 Velem
12 Ólmod
12 Cák
12 Cywilizacja zachodnia
12 Talbiya
12 Tel Arza
12 Givat Massuah
12 Givat Oranim
12 Katamonim
12 Szmuel HaNavi
12 Jemin Moses
12 Jefeh Nof
12 Umm Tuba
12 Cumalıkızık
12 Ir David
12 Ir Ganim
12 Tivat (gmina)
12 Giwat Sza'ul
12 Even Yisrael
12 Ustrój polityczny Timoru Wschodniego
12 Ustrój polityczny Republiki Południowej Afryki
12 Ustrój polityczny Kenii
12 Granica francusko-turecka
12 Granica francusko-duńska
12 Har Homa
12 Granica francusko-austriacka
12 Ustrój polityczny Cypru
12 Givat Beit HaKerem
12 Ustrój polityczny Gruzji
12 Geula
12 Ustrój polityczny Gambii
12 Ustrój polityczny Gabonu
12 Ustrój polityczny Filipin
12 Granice Francji
12 Har Hotzvim
12 Har Nof
12 Ustrój polityczny Tadżykistanu
12 Ustrój polityczny Sudanu Południowego
12 Ustrój polityczny Mongolii
12 Ustrój polityczny Tanzanii
12 Ezra Tora
12 Ezrat Torah
12 Ustrój polityczny Sudanu
12 Ustrój polityczny Singapuru
12 Ustrój polityczny Azerbejdżanu
12 Ustrój polityczny Liberii
12 Ustrój polityczny Angoli
12 Ustrój polityczny Afganistanu
12 Ustrój polityczny Malediwów
12 Unsdorf
12 Sza'arei Chesed
12 Jabel Mukabir
12 Mazkeret Moshe
12 Mazkeret Moses
12 Marie-Claude Larvière
12 Mea Shearim
12 Mekor Baruch
12 Mishkenot Sha'ananim
12 Bayit VeGan
12 Beit Dawid
12 Mamilla (osiedle Jerozolimy)
12 Lócs
12 Beit HaKerem
12 Beit Hanina
12 Ma'ale ha-Zeitim
12 Mahane Israel
12 Kerem Abraham
12 Mahane Yehuda
12 Miszkenot Szaananim
12 Baka (osiedle Jerozolimy)
12 Neve Sha'anan
12 Neve Granot
12 Nayot
12 Neve Szaanan
12 Neve Yaakov
12 Nof Zion
12 Givat Mordechai
12 Najot
12 Nahalat Sziva
12 Mount Zion (osiedle Jerozolimy)
12 Mount Scopus
12 Musrara
12 Nachalat Shimon
12 Nahalat Shiv'a
12 Nachlaot
12 Beit Jakov
12 Malha
12 Bukharim
12 Centralna Jerozolima
12 Kőszegpaty
12 Buharim
12 Zikaron Josef
12 Ziemia Święta (osiedle Jerozolimy)
12 Kirjat Szmuel
12 Kiryat Shmuel
12 Kiryat HaLeom
12 Kiryat HaMemshala
12 Kiryat Belz
12 Kiryat Menachem Begin
12 Kiryat Sanz
12 Kiryat Mattersdorf
12 Kirjat Sanz
12 Kirjat Belza
12 Kirjat HaJovel
12 Beit ha-Kerem
12 Beit Yisrael
12 Beit Safafa
12 Bejt Hanina (osiedle Jerozolimy)
12 Zikhron Yosef
12 Kirjat Menachem
12 Kirjat Moses
12 Zikaron Moses
12 Kirjat Mattersdorf
12 Zikhron Moshe
11 Ustrój polityczny Gwinei Bissau
11 Ustrój polityczny Gwinei Równikowej
11 Ustrój polityczny Kataru
11 Ustrój polityczny Kazachstanu
11 Ustrój polityczny Kambodży
11 Ustrój polityczny Indonezji
11 Ruweng
11 Ustrój polityczny Madagaskaru
11 Ustrój polityczny Omanu
11 Ustrój polityczny Mauritiusa
11 Ustrój polityczny Maroka
11 Ustrój polityczny Mjanmy
11 Ustrój polityczny Nigru
11 Ustrój polityczny Namibii
11 Ustrój polityczny Nigerii
11 Ustrój polityczny Mali
11 Ustrój polityczny Malezji
11 Ustrój polityczny Lesotho
11 Ustrój polityczny Kuwejtu
11 Ustrój polityczny Komorów
11 Ustrój polityczny Pakistanu
11 Ustrój polityczny Nepalu
11 Ustrój polityczny Malawi
11 Ustrój polityczny Madery
11 Ustrój polityczny Kirgistanu
11 Ustrój polityczny Uzbekistanu
11 Ustrój polityczny Turkmenistanu
11 Ustrój polityczny Ugandy
11 Ustrój polityczny Zimbabwe
11 Ustrój polityczny Tunezji
11 Ustrój polityczny Tajlandii
11 Ustrój polityczny Sri Lanki
11 Ustrój polityczny Suazi
11 Ustrój polityczny Syrii
11 Ustrój polityczny Zjednoczonych Emiratów Arabskich
11 Wau (stan)
11 Terekeka (stan)
11 Søren Tuxen
11 Southern Liech
11 Tonj (stan)
11 Twic
11 Western Bieh
11 Western Lakes
11 Yei River
11 Ustrój polityczny Somalilandu
11 Ustrój polityczny Somalii
11 Ustrój polityczny Burkina Faso
11 Ustrój polityczny Republiki Zielonego Przylądka
11 Ustrój polityczny Reunionu
11 Ustrój polityczny Burundi
11 Ustrój polityczny Demokratycznej Republiki Konga
11 Ustrój polityczny Ghany
11 Ustrój polityczny Etiopii
11 Ustrój polityczny Erytrei
11 Ustrój polityczny Sahary Zachodniej
11 Ustrój polityczny Senegalu
11 Ustrój polityczny Arabii Saudyjskiej
11 Ustrój polityczny Seszeli
11 Ustrój polityczny Sierra Leone
11 Ustrój polityczny Bahrajnu
11 Ustrój polityczny Bangladeszu
11 Ustrój polityczny Botswany
11 Ustrój polityczny Bhutanu
11 Ustrój polityczny Beninu
11 Ustrój polityczny Gwinei
11 Jubek
11 Gbudwe
11 Boma (stan)
11 Nil Zachodni
11 Jonglei (stan)
11 Przewodniczący Rady Generalnej Gujany Francuskiej
11 Przewodniczący Rady Terytorialnej Saint Barthélemy
11 Przewodniczący Rady Generalnej Gwadelupy
11 Prefekci Saint Barthélemy
11 Prefekci Saint-Martin
11 Gok
11 Gogrial (stan)
11 Eastern Bieh
11 Eastern Lakes
11 Northern Liech
11 Józef Jundziłł
11 Latjoor
11 Nil Wschodni
11 Maridi (stan)
11 Namorunyang
11 Imatong (stan)
11 Lol (stan)
11 Maria Lisiewska
11 Jacques Gillot
11 Rodion Mochnacki
11 Aweil East
11 Granica irańsko-turecka
11 Aweil (stan)
11 Amadi
10 Gatunek taksonomiczny
10 Gatunek przewodni
10 Gatunek potamodromiczny
10 Gatunek troficzny
10 Morze Cypryjskie
10 Konferencja Lausanne
10 Suchyj Torec
10 Gatunek genetyczny
10 Krasna (dopływ Dońca)
10 Ustrój polityczny Sokotry
10 Gatunek klimaksowy
10 Kundrjuczja
10 Biała Księga z 1939
10 Krywyj Torec
10 Gatunek graniczny
10 Gatunek parapatryczny
10 Gatunek odbudowany
10 Borowa (dopływ Dońca)
10 Gatunek obojętny
10 Gatunek pospolity
10 Bystra (dopływ Dońca)
10 Granica iracko-irańska
10 Granica jugosłowiańsko-rumuńska
10 Ustrój polityczny Jemenu
10 Ustrój polityczny Kongo
10 Granica chińsko-wietnamska
10 Temotuloto (Nukulaelae)
10 Temotutafa
10 Izjumec
10 Tumiloto
10 Hont (region)
10 Hnyłycia
10 Ustrój polityczny Brunei
10 Ustrój polityczny Ceuty
10 Chotomlia
10 Granica rumuńsko-turecka
10 Joseph Schröter
10 Tekov
10 Motualama
10 Kalitwa
10 Kalilaia
10 Szczyt Camp David 2000
10 Kavatu
10 Granica Rumunii z Serbią i Czarnogórą
10 Ustrój polityczny Melilli
10 Ustrój polityczny Majotty
10 Juncetea trifidi
10 Tefota
10 Tegako
10 Teafuafatu
10 Teafatule (Nukulaelae)
10 Tapuaelani
10 Granica chińsko-kirgiska
10 Ustrój polityczny Puntlandu
10 Gatunek ginący
10 Dystrykt Musanze
10 Dystrykt Ngoma
10 Dystrykt Ngororero
10 Dystrykt Muhanga
10 Żerebec
10 Dystrykt Kigali
10 Dystrykt Kirehe
10 Dystrykt Nyabihu
10 Dystrykt Nyagatare
10 Dystrykt Rutsiro
10 Polesie Prypeckie
10 Dystrykt Rulindo
10 Dystrykt Ruhango
10 Motukatuli
10 Dystrykt Rubavu
10 Wełyka Kamianka
10 Wełykyj Burłuk (rzeka)
10 Dystrykt Gasabo
10 Dystrykt Gatsibo
10 Dystrykt Gicumbi
10 Dystrykt Gakenke
10 Dystrykt Burera
10 Robert Kühner
10 Dystrykt Bugesera
10 Dystrykt Gisagara
10 Dystrykt Huye
10 Anglo-Amerykańska Komisja Śledcza
10 Prowincja Muczinga
10 Dystrykt Kicukiro
10 Dystrykt Kayonza
10 Dystrykt Kamonyi
10 Dystrykt Karongi
10 Ustrój polityczny Zanzibaru
10 Dystrykt Nyanza
10 Norðausturkjördæmi
10 Niuoko
10 Aula (wyspa)
10 Norðurland eystra
10 Paava
10 Łuhanczyk
10 Fagaua
10 Fetuatasi
10 Nieżohol
10 Moż
10 Motutala
10 Motukatuli Foliki
10 Muliteatua
10 Franz Xavier von Wulfen
10 Netryus
10 Babka (dopływ Dońca)
10 Exodus Hebrajczyków z Egiptu
10 Fenualago
10 Seslerietea variae
10 Ustrój polityczny Zambii
10 Podział administracyjny Peru
10 Ustrój polityczny Wyspy Świętej Heleny, Wysp Wniebowstąpienia i Tristan da Cunha
10 Serednia Bałaklijka
10 Ustrój polityczny Wysp Kanaryjskich
10 Arkisole
10 Dystrykt Rwamagana
10 Asia (wyspa)
10 Ekoregion
9 Granice ZSRR
9 Granice Niemiec Zachodnich
9 Granica radziecko-tuwińska
9 Rozmowy izraelsko-syryjskie 2008
9 Górna Nitra
9 Wytyczne techniczne G-1.9
9 Głaszczki szczękowe
9 Hart Schaar
9 Frederick Tutu Goodwin
9 Göschenbrinks-Fläche
9 Drugi Plan Rogers'a
9 Wye River Memorandum
9 Dynamiczny czas gwiazdowy
9 Granica mongolsko-radziecka
9 Granica afgańsko-turkmeńska
9 Granica czechosłowacko-radziecka
9 Granica chińsko-indyjska
9 Granica chińsko-radziecka
9 Empodium (anatomia)
9 Granica chińsko-pakistańska
9 Granica boliwijsko-peruwiańska
9 Granica irańsko-radziecka
9 Granica chińsko-laotańska
9 Granica radziecko-niemiecka
9 Glejsole
9 Granica jugosłowiańsko-włoska
9 Granica bhutańsko-chińska
9 Francusko-Brytyjska Umowa Graniczna
9 Granica austrowęgiersko-włoska
9 Traktat o rozdzieleniu wojsk izraelsko-syryjskich 1974
9 Park Narodowy Sanijjat al-Ahad
9 Pierwszy Plan Rogers'a
9 August Johann Batsch
9 Starsi naczelnicy Georgii Południowej i Sandwicha Południowego
9 Niemieckie Wyspy Salomona
9 Plan Autonomii 1979
9 Plan Fahd
9 Podział administracyjny Gujany Francuskiej
9 Poiplie
9 Podział administracyjny Falklandów
9 Plan Morrison Grady
9 Plan Federacji 1972
9 Misja Gunnar Jarringa
9 Barycentryczny czas dynamiczny
9 Konferencja Taba
9 Korespondencja McMahon-Husajn
9 Konferencja Szarm el-Szejk
9 Konferencja St. James
9 Konferencja Shepherdstown
9 Ziemski czas dynamiczny
9 Borken-Haken
9 Martin Collins
9 Magierówka
9 Bezpośrednie negocjacje izraelsko-palestyńskie 2010-2011
9 Dolina Wagu
9 Arabska Inicjatywa Pokojowa
9 Polskie odznaczenia samorządowe
9 Rezolucja Rady Bezpieczeństwa ONZ nr 1583
9 Rezolucja Rady Bezpieczeństwa ONZ nr 338
9 Rezolucja Chartumska
9 Qingdao(Kolonia)
9 Próchnilcowate
9 Rezolucja Rady Bezpieczeństwa ONZ nr 339
9 Rezolucja Rady Bezpieczeństwa ONZ nr 350
9 Rezolucja Rady Bezpieczeństwa ONZ nr 478
9 Rezolucja Rady Bezpieczeństwa ONZ nr 497
9 Rezolucja Rady Bezpieczeństwa ONZ nr 452
9 Rezolucja Rady Bezpieczeństwa ONZ nr 446
9 Rezolucja Rady Bezpieczeństwa ONZ nr 425
9 Protokół Hebronu
9 Protokół Damaszek
9 Porozumienie Peres-Hussein Londyn
9 Porozumienie Szarm el-Szejk
9 Porozumienie Jibril
9 Porozumienie Beilin-Abu Mazen
9 Porozumienie 17-maja
9 Porozumienie z Kairu
9 Porozumienie z Kairu 1994
9 Propozycje Clintona (Palestyna)
9 Program Alfa
9 Anglo-Francuska Deklaracja
9 Porozumienie z Oslo II
9 Konferencja Madryd 1991
9 Lewis Schwinitz
9 James Dickson (biolog)
9 Traktat o rozdzieleniu wojsk izraelsko-egipskich 1974
9 Konferencja Genewa
9 Chemiczne właściwości gleb
9 Jan Mityk
9 Jednostronny izraelski plan wycofania się
9 Carlo Vittadini
9 Jiaozhou(Kolonia)
9 Jerzy Midzio
9 Jacob Christian von Schaeffer
9 Trzeci Plan Rogers'a
9 Dolina Dunaju
9 Hudna
9 Usedomer See
9 Dolina Hronu
9 Dokumenty palestyńskich więźniów
9 Deklaracja Siódemki
9 Czas gwiazdowy Greenwich
9 Czas współrzędnych geocentrycznych
9 Ueckerhaken
9 Juliańska data gwiazdowa
9 Traktat przejściowy Synaj
9 Brytyjski Mandat Palestyny (dokument)
9 Konferencja Annapolis
9 Komisja Woodhead'a
9 Sułtanat Witu
9 Komisja Peel'a
9 Komisja King-Crane
9 Tahdiah
9 Kamig-Haken
9 Tajne rozmowy izraelsko-jordańskie lata 80.
9 Julius Vincenz von Krombholz
9 Tajne rozmowy izraelsko-jordańskie 1949-1950
9 Tajne rozmowy izraelsko-jordańskie lata 70.
8 Wytyczne techniczne K-3.3
8 Wytyczne techniczne K-2.10
8 Wytyczne techniczne G-2.1
8 Alain Tien-Liong
8 Androsacetalia alpinae
8 Wytyczne techniczne G-4.1 : 1986
8 Wytyczne techniczne G-3.4
8 Wytyczne techniczne K-3.4
8 Demografia Wysp Marshalla
8 Wytyczne techniczne K-2.1
8 Datowanie metodą elektronowego rezonansu spinowego
8 Wytyczne techniczne G-2.5
8 Wytyczne techniczne G-1.6
8 Wytyczne techniczne K-3.6
8 Wytyczne techniczne G-1.8
8 Wytyczne techniczne G-1.7
8 Wytyczne techniczne K-2.2
8 Wytyczne techniczne K-1.8
8 Wytyczne techniczne G-1.5
8 Wytyczne techniczne K-2.4
8 Wytyczne techniczne K-2.7
8 Zvolensko - Podpoľanie
8 Wytyczne techniczne K-1.98
8 Austurland
8 Wytyczne techniczne K-2.5
8 Wytyczne techniczne K-2.6
8 Wytyczne techniczne K-1.7
8 Chloroatranorin
8 Święta państwowe na Wyspach Marshalla
8 Wytyczne techniczne K-2.9
8 Wytyczne techniczne K-3.1
8 Wytyczne techniczne GIS-3
8 Wytyczne techniczne K-2.3
8 Wytyczne techniczne GIS-4
8 Bródka stawonogów
8 Wytyczne techniczne K-2.8
8 Wytyczne techniczne G-4.2
8 Granice Ukrainy
8 Kraj Hohenzollernów
8 Kotlina Rimawska
8 Suðurland
8 Kultura Wysp Marshalla
8 Kwas norstiktowy
8 Ministerstwo Przemysłu Ciężkiego
8 Lilloa
8 Lannemezan (płaskowyż)
8 Klimat Wysp Marshalla
8 Szlezwik-Holsztyn (prowincja)
8 Turystyka na Wyspach Marshalla
8 Instrukcja techniczna D-19 (2000)
8 Instrukcja techniczna D-19 (1996)
8 Instrukcja techniczna Ig-1
8 Jakob Emanuel Lange
8 Jonathan Kings
8 Transport na Wyspach Marshalla
8 Muzyka na Wyspach Marshalla
8 Nadrenia (prowincja)
8 Rząd Wysp Marshalla
8 Premierzy Autonomii Palestyńskiej (w Strefie Gazy)
8 Polityka Wysp Marshalla
8 Przemysł metalurgiczny
8 Płaskowyż Centralny (Madagaskar)
8 Rolnictwo na Wyspach Marshalla
8 Religia na Wyspach Marshalla
8 Piętrowość klimatyczna
8 Partie polityczne Wysp Marshalla
8 Standard techniczny Ig-7
8 Naval Research Laboratory
8 Narcisse Théophile Patouillard
8 Nitra (region)
8 Panjugoslawizm
8 Parki narodowe w Algierii
8 Park Narodowy Asz-Szari’a
8 Instrukcja techniczna B-VII
8 Instrukcja techniczna B-V
8 Warunki techniczne Id-1 (D-1)
8 Web Feature Service
8 Westfalia (prowincja)
8 Uświacza
8 Uszacz (rzeka)
8 Gospodarka Wysp Marshalla
8 Gleby ferruginowe
8 Widima
8 Wielkie Księstwo Nadrenii
8 Wytyczne techniczne G-1.11
8 Wytyczne techniczne G-1.12
8 Wytyczne techniczne G-1.2
8 Wytyczne techniczne G-1.10
8 Wytyczne techniczne G-1.1
8 William Hudson
8 Wytyczne Ig-6
8 Granica SHS z Węgrami
8 Granica afgańsko-tadżycka
8 Hesja-Nasau (prowincja)
8 Gubernia połocka
8 Gubernatorzy Sint Maarten
8 Hesja-Nassau
8 Historia Wysp Marshalla
8 Instrukcja techniczna B-IV
8 Instrukcja Geodezyjna resortu przemysłu ciężkiego
8 Gubernatorzy Curaçao
8 Granice Węgier
8 Granica grecko-macedońska
8 Granica etiopsko-sudańska (Sudan)
8 Granica argentyńsko-urugwajska
8 Granica jugosłowiańsko-węgierska
8 Granica niemiecko-węgierska
8 Granice Chin
8 Granice Austrii
8 Wytyczne techniczne G-1.4

Created Thu, 31 Aug 2017 19:22:50 +0000 by the MissingTopics tool (run again with these settings)

Wanted Title
1 's-Gravendeel
1 Aarau (okręg)
1 Aarberg (okręg)
1 Aarwangen (okręg)
1 Abab
1 Abarao
1 Abasza
1 Abcoude
1 Abdul Hakim
1 Abim
1 Abiy Addi
1 Abo (Kamerun)
1 Aboisso
1 Abomsa
1 Abonnema
1 Aboso
1 Abrak Czitan
1 Abs
1 Abu-al-Hasib
1 Abu Dżubajha
1 Abu Ghlasza
1 Abu Hamam
1 Abu Hulaifa
1 Abu Nachla
1 Abu Samra
1 Abu Zabad
1 Abudwak
1 Abuko
1 Aburi (Ghana)
1 Abwatunbuliva
1 Abwaw
1 Acacías
1 Acalayong
1 Acaribo
1 Aceguá (Urugwaj)
1 Achaura
1 Achmeta
1 Achtala
1 Achthuizen
1 Achutupo
1 Acoyapa
1 Acurenam
1 Ad-Dahi (Jemen)
1 Ad-Dandan
1 Ad-Dawwaja
1 Ad-Dindar
1 Ad-Dis
1 Ad-Dulajl
1 Ad Dawoon
1 Adacao
1 Adado
1 Adam (Oman)
1 Adan Yabal
1 Addu City
1 Adiaké
1 Adibor
1 Adjuntas (Portoryko)
1 Adreyi
1 Adrurior
1 Adungidungur
1 Adwongeo
1 Aeibur
1 Aeonun
1 Aerok
1 Afabet
1 Afariridookiibuurqumayo
1 Affoltern (okręg)
1 Afféry
1 Afikpo
1 Afmadow
1 Agabwe
1 Agarak
1 Agno (Szwajcaria)
1 Agogo (Ghana)
1 Agua Buena
1 Aguachica
1 Aguas Corrientes
1 Aguas Zarcas
1 Aguaytía
1 Aguazul
1 Aguilares (Argentyna)
1 Agulu
1 Agustín Codazzi
1 Ahad al Masarihah
1 Ahmadpur East
1 Ahmadpur Sial
1 Aiburi
1 Aigle (okręg)
1 Aiguá
1 Ailigandí
1 Aioe
1 Aiseau-Presles
1 Ajax Bay
1 Ajdun
1 Ajn Arnat
1 Ajn Azel
1 Ajn Benian
1 Ajn Bessem
1 Ajn Fakrun
1 Ajn Harruda
1 Ajn Kersza
1 Ajn M'lila
1 Ajn Sefra
1 Ajn Smara
1 Ajn Taja
1 Ajn Tuta
1 Ajn Wilman
1 Ajn al-Hadżel
1 Ajn al-Melh
1 Ajn al-Turk
1 Ajrum
1 Ajvalija
1 Akbu
1 Akdağmadeni
1 Akim Oda
1 Akim Swedru
1 Akka (Fudżajra)
1 Akkelpur
1 Akkuda
1 Akok
1 Akoupé
1 Akropong
1 Akwatia
1 Akyazı
1 Akyurt
1 Akçakoca
1 Al-'Ulajah
1 Al-Abadia
1 Al-Abjar
1 Al-Adan
1 Al-Affrun
1 Al-Ajn (Tunezja)
1 Al-Ajun Sidi Melluk
1 Al-Arkub
1 Al-Aszur
1 Al-Attaf
1 Al-Attawija
1 Al-Aturijja
1 Al-Awamijah
1 Al-Azizija (Irak)
1 Al-Bajjada
1 Al-Birka
1 Al-Bithna
1 Al-Bukajrijah
1 Al-Chatam
1 Al-Chawcha
1 Al-Chisa
1 Al-Churmah
1 Al-Dżabirijja
1 Al-Dżadid
1 Al-Dżadida (Tunezja)
1 Al-Dżarrahi
1 Al-Dżazer
1 Al-Dżazira (Szardża)
1 Al-Dżazira Aba
1 Al-Dżumum
1 Al-Fahs
1 Al-Fao
1 Al-Faszaka
1 Al-Finidik
1 Al-Fintas
1 Al-Fuhud
1 Al-Golea
1 Al-Gseibat
1 Al-Guerrara
1 Al-Habbanija
1 Al-Habilajn
1 Al-Hadżar (Algieria)
1 Al-Hadżeb
1 Al-Hajj
1 Al-Halis
1 Al-Hamdanija
1 Al-Hamzah
1 Al-Harrusz
1 Al-Haszan
1 Al-Haszimija
1 Al-Hazm
1 Al-Heraojen
1 Al-Hidr
1 Al-Hindija
1 Al-Hisn
1 Al-Husajhisa
1 Al-Huwatta
1 Al-Idrissia
1 Al-Kala al-Kabira
1 Al-Kalaat es-Sraghna
1 Al-Kalat as-Saghira
1 Al-Kasim (Irak)
1 Al-Kasr (Tunezja)
1 Al-Katn
1 Al-Katrun
1 Al-Kir'ana
1 Al-Kram
1 Al-Kudaih
1 Al-Kurajja (Fudżajra)
1 Al-Kusajba (Mauretania)
1 Al-Kusur
1 Al-Kutaj
1 Al-Kutajna
1 Al-Kuz
1 Al-M'Ghair
1 Al-Machwah
1 Al-Madhatija
1 Al-Mahabisza
1 Al-Mahbula
1 Al-Mahmal
1 Al-Mahmudija
1 Al-Maja
1 Al-Mangaf
1 Al-Mansurija
1 Al-Marawia
1 Al-Marhina
1 Al-Marsa (Tunezja)
1 Al-Maszaria
1 Al-Maszaszita
1 Al-Midhnab
1 Al-Mikdadija
1 Al-Milaha
1 Al-Milia
1 Al-Misrach
1 Al-Miszab
1 Al-Mudżlad
1 Al-Murudż
1 Al-Musajjib
1 Al-Muszrif
1 Al-Namas
1 Al-Radżaban
1 Al-Rheibat
1 Al-Taraf
1 Al-Udżeilat
1 Al-Ujaun
1 Al-Urban
1 Al-Uruba
1 Al-Wafra
1 Al-Waha
1 Al-Wardanin
1 Al-Wukajr
1 Alaca
1 Alajuelita
1 Alamdanga
1 Alaminos (Filipiny)
1 Alanyurt
1 Alarm Forest
1 Alashankou
1 Albert Town (Bahamy)
1 Alderetes
1 Alejandro Gallinal
1 Alemdağ
1 Ali Subah as-Salim
1 Alikahya
1 Alipur
1 Alipur Chatha
1 Alitena
1 Alkmaar (Surinam)
1 Allaji Saru
1 Allen (Argentyna)
1 Allunhari
1 Almirante
1 Alofitai
1 Alollammagad
1 Alto Hospicio
1 Alto Molócue
1 Alto de la Estancia
1 Alto del Espino
1 Alverca do Ribatejo
1 Alveringem
1 Amagi (miasto)
1 Amaigbo
1 Amalu Ighriben
1 Amangarh
1 Amarden
1 Amay
1 Ambattur
1 Ambo (Kiribati)
1 Ambodiharina
1 Ambriz
1 Ambunti
1 Amet (Nauru)
1 Ammi Mussa
1 Amolatar
1 Amravati
1 An-Nasranijja
1 An-Numanija
1 An Châu
1 An Khê
1 An Thới
1 Anabaredi
1 Anakawida
1 Anakawidua
1 Anakawiduwa
1 Anakawidwo
1 Anaklia
1 Anamangidrin
1 Ananea
1 Anapaike
1 Anapodu
1 Anatip
1 Anau (Polinezja Francuska)
1 Anawe
1 Ancón
1 Anda (miasto)
1 Andahuaylas
1 Andelfingen (okręg)
1 Andenne
1 Andes (Kolumbia)
1 Andevoranto
1 Andulo
1 Anebenok
1 Anebweyan
1 Anera
1 Anerowe
1 Anghordaban
1 Angol (miasto)
1 Angoweang
1 Anguo
1 Anhée
1 Anibawo
1 Anigobwi
1 Anitobu
1 Aniwen
1 Anjalankoski
1 Ank
1 Ankpa
1 Anloga
1 Anlu
1 Anna (Nauru)
1 Anning
1 Anomabu
1 Anoreo
1 Anosibe An'ala
1 Anqiu
1 Ans
1 Anse-Marcel
1 Anse-à-Galets
1 Anse des Cayes
1 Anse des Lézards
1 Anse du Gouverneur
1 Anse du Grand Cul-de-Sac
1 Anserma
1 Ansina
1 Anson Bay
1 Antanambao Manampotsy
1 Antebuka
1 Anthisnes
1 Antsampanana
1 Anut
1 Anuuroya
1 Anwer
1 Anzegem
1 Apac
1 Apam
1 Apartadó
1 Apetina
1 Apotgan
1 Apra Harbor
1 Aqrah
1 Ar-Rabta
1 Ar-Radwanija
1 Ar-Rahida
1 Ar-Rajanija
1 Ar-Rajjan Industrial Area
1 Ar-Risz
1 Ar-Rudajjif
1 Ar-Rumaithijja
1 Ar-Ruwais
1 Ara (Nauru)
1 Araji
1 Araklı
1 Aramen
1 Arandis
1 Aranos
1 Arans
1 Araro
1 Arauca (miasto)
1 Arboje
1 Arbon (okręg)
1 Arcahaie
1 Arcen en Velden
1 Ardooie
1 Areb
1 Areguá
1 Arendonk
1 Arenillas (Ekwador)
1 Arerilolammod
1 Aribeang
1 Aribimomo
1 Aribweabwe
1 Arifiye
1 Arifwala
1 Ariguani
1 Arjona (Kolumbia)
1 Arlesheim (okręg)
1 Armoyin
1 Arnarneshreppur
1 Arnavutköy
1 Arno Arno
1 Aro (Nauru)
1 Aromwemwe
2 Arrah
1 Arrak
1 Arroyito
1 Artux
1 Aru (Demokratyczna Republika Konga)
1 Arubo
1 Arwango
1 As-Samija
1 As-Sarih
1 As-Subahija
1 As-Suki
1 As-Surra
1 As (Belgia)
1 As Ela
1 As Senia
1 Asarlık
1 Asbia
1 Aserrío de Gariché
1 Askan Abu Nusajr
1 Aso (miasto)
1 Assamo
1 Assesse
1 Astumbo
1 Asz-Szabba
1 Asz-Szahid Azmi
1 Asz-Szajhija
1 Asz-Szakka
1 Asz-Szamaja
1 Asz-Szarkat
1 At-Tuhajta
1 At-Turba
1 Atabwagabap
1 Atacames
1 Atae
1 Atalaya (Panama)
1 Ataneu
1 Ataro
1 Ate (Nauru)
1 Atebar
1 Atedi
1 Atenas
1 Athlacca
1 Athleague
1 Atibuyinor
1 Atiquizaya
1 Atirabu
1 Atol Gaafu Dhaalu
1 Atol Gnaviyani
1 Atol Haa Dhaalu
1 Atol Kaafu
1 Atol Lhaviyani
1 Atol Raa
1 Atol Seenu
1 Atomo
1 Atowedudu
1 Atowong
1 Atsiyeiubar
1 Attert
1 Atubwinumar
1 Atumurumur
1 Atuntaqui
1 Aubange
1 Aubel
1 Aubonne (okręg)
1 Augher
1 Augier
1 Augustenborg
1 Aurora (Surinam)
1 Austurland
1 Autibwere
1 Auvinyà
1 Avadi
1 Avaskär
1 Avatiu
1 Avelgem
1 Avellaneda (Santa Fe)
1 Avenches
1 Avenches (okręg)
1 Avguštin Stegenšek
1 Avissawella
1 Awidayungiyung
1 Axel (Holandia)
1 Axmedgaab
1 Ayamé
1 Ayapel
1 Ayer Keroh
1 Ayikel
1 Ayun Pa
1 Aywaille
1 Az-Zahar
1 Az-Zahra (Tunezja)
1 Az-Zajdija
1 Az-Zala
1 Az-Zubara
1 Azaguié
1 Azangaro
1 Azazga
1 Azghenghan
1 Azru
1 Azuel
1 Azzaba
1 Aéroport
1 Añasco (Portoryko)
1 Añatuya
1 Babaeski
1 Babilie
1 Babonneau
1 Bacchus Marsh
1 Bachaquero
1 Baco (Etiopia)
1 Badah
1 Badamdar
1 Badargandź
1 Badhoevedorp
1 Badi (Meneng)
1 Badme
1 Badr (Libia)
1 Badźitpur
1 Baelen
1 Bagabap
1 Bagaces
1 Bagenalstown
1 Bagerhat
1 Bagetareor
1 Bagha
1 Baghdati
1 Bago (Filipiny)
1 Bagua (Peru)
1 Bahçeşehir
1 Bahía de Caráquez
1 Bailundo
1 Baimuru
1 Bais (Filipiny)
1 Bajadha
1 Bajan (Kuwejt)
1 Bajdżi Szamal
1 Bajhan
1 Bajo Pichanaqui
1 Bajt Ras
1 Bakaka
1 Bakasrah
1 Baker Hill
1 Bakwa-Kalonji
1 Balaclava
1 Balad (Irak)
1 Balad (Somalia)
1 Balamba
1 Balatonkenese
1 Balaxanı
1 Balcarce
1 Baldivis
1 Ballidagaruen
1 Ballina (Tipperary)
1 Ballindine
1 Ballineen
1 Ballingarry
1 Ballingooly
1 Ballinhassig
1 Ballintubber
1 Ballon (Carlow)
1 Bally (Howrah)
1 Ballybunion
1 Ballycastle (Mayo)
1 Ballycotton
1 Ballycummin
1 Ballydesmond
1 Ballyfin
1 Ballygarvan
1 Ballyhale
1 Ballyhaunis
1 Ballyheigue
1 Ballylynan
1 Ballymahon
1 Ballymakeera
1 Ballymascanlon
1 Ballynahinch (Galway)
1 Ballyragget
1 Ballysimon
1 Ballyvourney
1 Balombo
1 Baltasar Brum (Urugwaj)
1 Baltimore (Cork)
1 Balzar
1 Bambamarca
1 Bamboo
1 Bandar Maharani
1 Bandarban
1 Bandiiradley
1 Bandon (Cork)
1 Bangabanga
1 Bangolo
1 Bangor Erris
1 Bangula
1 Bani Sad
1 Bani Szilawa Gawra
1 Banja (Bułgaria)
1 Banjulunding
1 Banket
1 Bannu
1 Banraeaba
1 Banszchali
1 Banz
1 Baradero
1 Baraigram
1 Baranagar
1 Baranoa
1 Barbosa (Antioquia)
1 Barbosa (Santander)
1 Barddhaman
1 Bargara
1 Bargny (Senegal)
1 Bariadi
1 Barkam
1 Barkamareyshir
1 Barkan (Maroko)
1 Barlecha
1 Barleycove
1 Baroiarhat
1 Barranca (miasto w Kostaryce)
1 Barrigada Heights
1 Barrière des Quatres Vents
1 Barros Blancos
1 Barura
1 Barzeys
1 Bas-Sassandra
1 Basankusu
1 Basirpur
1 Basoko
1 Bassenge
1 Bat Khela
1 Batac
1 Batanowci
1 Batavia (Surinam)
1 Bath (Jamajka)
1 Bathinda
1 Bathmen
1 Batta
1 Batán (miasto)
1 Bay (Somalia)
1 Bayaguana
1 Bayawan
1 Baybay
1 Bayside (Dublin)
1 Bayugan
1 Bazhou
1 Baía Farta
1 Baños de Agua Santa
1 Bağbaşı
1 Bağlum
1 Beani Bazar
1 Beaumont (Hainaut)
1 Bechem
1 Bedele
1 Bedessa
1 Bedong
1 Beernem
1 Beersel
1 Beerticalicanshuur
1 Beeston and Stapleford
1 Befandriana-Avaratra
1 Begijnendijk
1 Begoro
1 Beica
1 Beiliu
1 Beilul
1 Beipiao
1 Beizhen
1 Bei’an
1 Beji
1 Bektemir
1 Bela Vista (Mozambik)
1 Beledhawo
1 Belfast (Republika Południowej Afryki)
1 Belhanhumei
1 Belkuczi
1 Bell Ville
1 Bella Vista (Argentyna)
1 Bellavary
1 Bellderrig
1 Bellinzona (okręg)
1 Belmullet
1 Belnem
1 Beloeil
2 Belén
1 Belén de Escobar
1 Bende
1 Benfleet
1 Benguema
1 Beni Tamu
1 Benina
1 Bennetsbridge
1 Benthuizen
1 Benzdorp
1 Bera (Bangladesz)
1 Berazategui
1 Berbá
1 Berd
1 Bereina
1 Bergen (Limburg)
1 Bergen (Noord-Holland)
1 Bergh
1 Berloz
1 Bermejo (Boliwia)
1 Bern (okręg)
1 Bernissart
1 Berno (okręg)
1 Beromünster
1 Berrian
1 Bertem
1 Bertogne
1 Bertrix
1 Beruwala
1 Bethel Town
1 Bexon (Saint Lucia)
1 Beyne-Heusay
1 Beyra
1 Bełowo
1 Bhai Pheru
1 Bhakkar
1 Bhaluka
1 Bhalwal
1 Bhanga
1 Bhangura
1 Bhera
1 Bheramara
1 Bhuapur
1 Bhunya
1 Bialla
1 Biankouma
1 Biasca
1 Bibala
1 Bibiani
1 Biche
1 Bichena
1 Bicurga
1 Bidbid
1 Bidhannagar
1 Bidija
1 Biel (okręg)
1 Bievre
1 Bifröst (miasto)
1 Biga (Turcja)
1 Biharamulo
1 Bijilo
1 Bikarej
1 Bilaspur (Chhattisgarh)
1 Bilene Macia
1 Bin Ahmad
1 Bin Sulajman
1 Binga (Demokratyczna Republika Konga)
1 Binə
1 Binəqədi
1 Bir al-Aszhab
1 Bir an-Nasran
1 Birampur
1 Birganj
1 Birine
1 Birtamod
1 Bischofszell
1 Bischofszell (okręg)
1 Bisira
1 Bislig
1 Bitagron
1 Biteye
1 Bitica
1 Biu
1 Biureghawan
1 Biwagra
1 Bjała czerkwa
1 Bla
1 Blacklion
1 Blackrock (Louth)
1 Blama
1 Blanchisseuse
1 Blangoua
1 Blanquillo
1 Bloléquin
1 Blue City (Oman)
1 Blue Hill (Wyspa Świętej Heleny)
1 Blue Mountain (Turks i Caicos)
1 Bluefields (Jamajka)
1 Bluff Cove
1 Bni Ansar
1 Boali
1 Boalmari
1 Boane
1 Boarnsterhim
1 Bobow doł
1 Boca de Parita
1 Boczangandź
1 Bodajk
1 Bodeadi
1 Bogemaru
1 Bogi
1 Bogia
1 Bogo (Filipiny)
1 Bokaro Steel City
1 Bolarowo
1 Bolobo
1 Bolondo
1 Bomaderry
1 Bomang'ombe
1 Bombo (Uganda)
1 Bommanahalli
1 Bonanza (miasto w Nikaragui)
1 Boneda
1 Bongaree
1 Bongouanou
1 Bonon
1 Bonoua
1 Boocame
1 Boom (Belgia)
1 Boorame
1 Boquerón (Panama)
1 Boquete
1 Bor (Turcja)
1 Borculo
1 Boreboren
1 Bori
1 Boriziny
1 Borne (Niederlande)
1 Borongan
1 Borowo (Bułgaria)
1 Borsbeek
1 Bosconia
1 Boskoop (miasto)
1 Botopasi
1 Botou
1 Bottle Creek
1 Bouansa
1 Boudry
1 Boudry (okręg)
1 Bouillon (Belgia)
1 Boulder (Australia Zachodnia)
1 Boundiali
1 Boundji
1 Bourem
1 Bourg-Saint-Pierre
1 Boussu
1 Bowagae
1 Boyabat
1 Bożuriszcze
1 Boʻz
1 Bracigowo
1 Bragado
1 Brahmapur (Indie)
1 Braine-le-Comte
1 Braives
1 Brande
1 Brandon (Floryda)
1 Brecht (Belgia)
1 Bredene
1 Breezy Brae
1 Bremgarten (okręg)
1 Bresje
1 Breznik
1 Bridgewater (Australia Południowa)
1 Brig (okręg)
1 Bronkhorst
1 Broo
1 Brown's Town
1 Broye (okręg)
1 Bruff
1 Brugelette
1 Brugg (okręg)
1 Brunehaut (Hainaut)
1 Brusarci
1 Brätte
1 Bu'aale
1 Bu-Fachra
1 Bu-r-Raszid
1 Bu Ismajl
1 Bu Mahal al-Bassatin
1 Bu Salim
1 Buarfa (Maroko)
1 Buariki (atol Tabiteuea)
1 Budaka
1 Budakalász
1 Budwaw
1 Budżad
1 Buena Fé
1 Buenos Aires de Puntarenas
1 Bufarik
1 Buff Bay
1 Bugaba
1 Bugara
1 Bugarama
1 Bugembe
1 Bugiri
1 Buguma
1 Bukadir
1 Bulajdż
1 Bulembu
1 Buliisa
1 Bull Savanna
1 Buluma
1 Bulungu
1 Bumboras
1 Bunaid al-Kar
1 Bundibugyo
1 Bunmahon
1 Buota
1 Buq aqable
1 Bur Agaccar
1 Bur Saalax
1 Burane
1 Burdinne
1 Burdż Menajel
1 Burdż al-Bahri
1 Burg-Reuland
1 Burgaban
1 Burgdorf (okręg)
1 Buronga
1 Burtonport
1 Busembatya
1 Buseresere
1 Businga
1 Busselton
1 Busumbala
1 Butimangum
1 Butlersbri0dge
1 Buurdhuubo
1 Buurweyn
1 Buutuo
1 Buwenge
1 Buyo
1 Buznika
1 Buín
1 Buôn Hồ
1 Buôn Trấp
1 Bwanje
1 Bwaterangerang
1 Bwera-Mpondwe
1 Bweranibek
1 Bwerigi
1 Bweteboe
1 Bweteoaru
1 Bwidin
1 Byatarayanapura
1 Byłgarowo
1 Bágala
1 Béoumi
1 Bétou
1 Bình Định
1 Búzi
1 Bülach (okręg)
1 Bülbülə
1 Bütgenbach
1 Bến Lức
1 Bỉm Sơn
1 Caagmuuddey
1 Caazapá (miasto)
1 Cabadbaran
1 Cabaret
1 Cabral
1 Cachí
1 Cacuso
1 Cadaley
1 Cadamstown
1 Cafunfo
1 Cageri
1 Caherdaniel
1 Cai Lậy
1 Caia
1 Caicedonia
1 Caimbambo
1 Caimitillo
1 Cajicá
1 Calandala
1 Calarcá
1 Calceta
1 Caldas (Antioquia)
1 Calenga
1 Calivigny
1 Calle Blancos
1 Calobre
1 Calulo
1 Calzada Larga
1 Camabatela
1 Camacupa
1 Camaruche
1 Cambita Garabitos
1 Cambridge (Jamajka)
1 Cambundi
1 Campanilla
1 Campoalegre
1 Candelaria (Kolumbia)
1 Candelaria Arenas
1 Candjimbe
1 Candon
1 Cangumbe
1 Caniçado
1 Canlaon
1 Canoas (miasto w Kostaryce)
1 Capellanía
1 Capelongo
1 Capetí
1 Capira
1 Capitán Bermúdez
1 Cappamore
1 Capulo
1 Car Kałojan (miasto)
1 Caraballeda
1 Carcar
1 Cardal
1 Cardona (Urugwaj)
1 Careysburg
1 Cariamanga
1 Cariari
1 Caripito
1 Carlingford (Louth)
1 Carmen (Urugwaj)
1 Carmen (miasto w Kostaryce)
1 Carmen de Patagones
1 Carmen de Viboral
1 Carmooyin
1 Carrandi
1 Carrigadrohid
1 Carrigaholt
1 Carrillos
1 Carrowteige
1 Cartagena (miasto w Kostaryce)
1 Cartí Sugtupu
1 Carénage
1 Cascade (Jamajka)
1 Caseros (Buenos Aires)
1 Casilda
1 Casma
1 Castlecomer
1 Castleconnell
1 Castlehill
1 Castletownbere
1 Castletownshend
1 Casupá
1 Cat Hill
1 Catabola
1 Catacanha
1 Catamayo
1 Catandica
1 Catchiungo
1 Catumbela
1 Cauayan
1 Caucete
1 Cauquenes
1 Causeway
1 Cave Valley
1 Caxita Cameia
1 Cayambe (Ekwador)
1 Cazaje
1 Cazombo
1 Cañada de Gómez
1 Cañar
1 Cañazas
1 Cañete (miasto w Chile)
1 Cebollatí (miasto)
1 Ceel Cali
1 Ceel Garabjaalow
1 Ceel Huur
1 Ceelbuur
1 Ceelmakoile
1 Ceiba (gmina Ceiba)
1 Celendín
1 Celmira
1 Central (departament)
1 Cenxi
1 Cerfontaine (Belgia)
1 Cermeño
1 Cerrillos
1 Cerro Cama
1 Cerro Chato
1 Cervantes (miasto w Kostaryce)
1 Chadibe
1 Chadżidimowo
1 Chaguian
1 Chajarí
1 Chak Jhumra
1 Chak Sarwar Shahid
1 Chak azam Sahu
1 Chake Chake
1 Chakwal
1 Chala
1 Chalan Pago
1 Chalinze
1 Chaman
1 Chambishi
1 Chame (Panama)
1 Chamis al-Chaszna
1 Champhira
1 Chamr
1 Chancay (Peru)
1 Chanchamayo
1 Chandranigahpur
1 Changle
1 Changning
1 Changshu
1 Changyi
1 Chania (prefektura)
1 Chao (Peru)
1 Chaparral (Kolumbia)
1 Chapelle-lez-Herlaimont
1 Chapelton
1 Charata
1 Charlestown (Mayo)
1 Charleville (Cork)
1 Charsadda
1 Chartres (Falklandy)
1 Chascomús
1 Chastre
1 Chaszim al-Kirba
1 Chato (Tanzania)
1 Chauk
1 Chaumont-Gistoux
1 Chawinda
1 Cheadle and Gatley
1 Chebelle
1 Chelak
1 Chepo
1 Chepén
1 Cheshire Hall
1 Chibi, Hubei
1 Chichawatni
1 Chichica
1 Chicualacuala
1 Chigorodó
1 Chigoré
1 Chiguirí Arriba
1 Chikwawa
1 Chilaw
1 Chileka
1 Chillán Viejo
1 Chilumba
1 Chimbas
1 Chimán
1 Chinchiná
1 Chinde (miasto)
1 Chintheche
1 Chinú
1 Chipindo
1 Chipinge
1 Chipoka
1 Chiponde
1 Chiquinquirá
1 Chiradzulu
1 Chishui
1 Chitipa
1 Chitral
1 Chivhu
1 Chièvres
1 Chiúre
1 Chobi
1 Chol
1 Chone
1 Chongzhou
1 Chota
1 Chuave
1 Chuhar Kana
1 Chunian
1 Churuquita Chiquita
1 Churuquita Grande
1 Chuxiong (miasto)
1 Châtel-Saint-Denis
1 Châtelet (Hainaut)
1 Châu Đốc
1 Chí Linh
1 Chía (Kolumbia)
1 Chư Sê
1 Ciceron
1 Cidra (Portoryko)
1 Cinco Esquinas
1 Cinco Saltos
1 Cinjirta
1 Circasia
1 Cirilo Guainora
1 City of Cape Town
1 City of Johannesburg
1 Cité Soleil
1 Ciudad Darío
1 Ciudad del Plata
1 Cixi (miasto)
1 Ciénaga de Oro
1 Clane
1 Clarecastle
1 Claremont (Jamajka)
1 Clark's Town
1 Clavier (Liège)
1 Claytown
1 Clenagh
1 Clifton Springs
1 Clogher
1 Clonbur
1 Clonenagh
1 Clonmacnois
1 Clonmany
1 Cloone
1 Cloyne
1 Cnori
1 Coachford
1 Coatepeque (miasto w Salwadorze)
1 Cockburn Harbour
1 Coco (Portoryko)
1 Cocobeach (Gwinea Równikowa)
1 Cocorote
1 Coetupo
1 Cofradía
1 Col de la Tourmente
1 Colcapirhua
1 Coleyville
1 Colfontaine
1 Colgula
1 Colina (miasto w Chile)
1 Colombier (Saint-Barthélemy)
1 Colombier (Saint-Martin)
1 Coloncito
1 Colonia Valdense
1 Colui
1 Columbia (Maryland)
1 Colón (Buenos Aires)
1 Colón (Entre Ríos)
1 Colón (miasto w Kostaryce)
1 Comblain-au-Pont
1 Comines-Warneton
1 Concepción (Wenezuela)
1 Concón
1 Conda
1 Condega
1 Cong (Mayo)
1 Consolación del Sur
1 Constanza
1 Constitución (Urugwaj)
1 Constitución (miasto w Chile)
1 Consuelo
1 Contamana
1 Conthey
1 Conthey (okręg)
1 Cooranbong
1 Copacabana (Kolumbia)
1 Coppet
1 Cordangan
1 Corisco (miasto)
1 Corlette
1 Coronel Bogado
1 Coronel Brandsen
1 Coronel Pringles
1 Coronel Suárez
1 Corossol
1 Corozal (Kolumbia)
1 Corrales (Peru)
1 Cossonay
1 Cossonay (okręg)
1 Cot (miasto)
1 Cottica
1 Cotuí
1 Courcelles (Hainaut)
1 Court-Saint-Étienne
1 Courtmacsherry
1 Couvin
1 Coxen Hole
1 Crafers
1 Craig Cove
1 Crainhem
1 Cratloe
1 Creek Village
1 Cregganbaun
1 Crisnée
1 Cristóbal (Panama)
1 Croft's Hill
1 Croglio
1 Croix-des-Missions
1 Crookhaven
1 Cross (Mayo)
1 Crosshaven
1 Crossmolina
1 Cruz del Eje
1 Csanádpalota
1 Cuango-Luzamba
1 Cubal
1 Cuchi
1 Cudrefin
1 Cuima
1 Cuimba
1 Cuito Canavale
1 Cukai
1 Cul-de-Sac
1 Cully (Szwajcaria)
1 Cura Cabai
1 Curanilahue
1 Curracloe
1 Curtina
1 Curuguaty
1 Curuzú Cuatiá
1 Cutervo
1 Cuunmaraayood
1 Cuvelai
1 Czah Ab
1 Czakaria
1 Czambarak
1 Czandina
1 Czar Fasson
1 Czarghat
1 Czatchil
1 Czaugacza
1 Czencza
1 Czengar Czar
1 Czeski Urząd Statystyczny
1 Czhagalnaija
1 Czhatak
1 Czittagong
1 Czowmohoni
1 Czunarughat
1 Cái Dầu
1 Cái Vồn
1 Củ Chi
1 Cửa Lò
1 Dabarow
1 Dabat
1 Daga Post
1 Dagana (Bhutan)
1 Daganbhuijan
1 Dagari
1 Daharki
1 Daharro
1 Daimoli
1 Dakar (region)
1 Dakawa
1 Dalap-Uliga-Darrit
1 Dalby (Australia)
1 Dalhem
1 Dalo Mana
1 Dalvey
1 Dalweyn
1 Damad
1 Damala Xagare
1 Damphu
1 Damt
1 Damurhuda
1 Danjiangkou
1 Daoudaouya
1 Daoukro
1 Dapitan
1 Dar Szaban
1 Dar Sziuch
1 Dar al-Bejda
1 Darliston
1 Daru (Sierra Leone)
1 Darwin (Falklandy)
1 Dasarahalli
1 Dashiqiao
1 Dastakert
1 Daubugingarawa
1 Daud Khel
1 Daudkandi
1 Daura
1 Daverdisse
1 Davy Hill
1 Dawlatabad
1 Dawwar Hiszar
1 Daye, Hubei
1 De Haan
1 De Pinte
1 De Zilk
1 Debełec
1 Debidwar
1 Debre Daua
1 Debre Werk
1 Deder (Etiopia)
1 Dedoplisckaro
1 Deerlijk
1 Dejen
1 Delémont (okręg)
1 Demba Kunda
1 Demnat
1 Demografia Liechtensteinu
1 Demografia Wysp Marshalla
1 Dengfeng
1 Dengta
1 Dengzhou
1 Dentergem
1 Deoli (Delhi)
1 Deothang
1 Departament Centralny (Paragwaj)
1 Dera
1 Dera Allah Yar
1 Dera Murad Jamali
1 Deradae
1 Derai
1 Derrybeg
1 Derwonadżi
1 Desruisseaux
1 Deurne (Niederlande)
1 Devet
1 Devrek
1 Dewangandź
1 Dewin
1 Dexing
1 Deán Funes
1 Değirmendere
1 Deštná
1 Dhahar
1 Dhahyan
1 Dhamasa
1 Dhamrai
1 Dhanbari
1 Dhurwaayaale
1 Di Linh
1 Dialakorodji
1 Diamarabougou
1 Diamniadio
1 Diani Beach
1 Diaobingshan
1 Dibba Al-Baja
1 Dibba Al-Fudżajra
1 Dibba Al-Hisn
1 Didam
1 Didusz Murad
1 Dielsdorf (okręg)
1 Diessenhofen
1 Diessenhofen (okręg)
1 Dietikon (okręg)
1 Digos
1 Digri
1 Diinsoor
1 Dijkot
1 Dilla
1 Dilovası
1 Dilsen-stokkem
1 Dina (Pakistan)
1 Dinar (Turcja)
1 Dinga
1 Diobahika
1 Dioro
1 Diourbel (region)
1 Diowol
1 Dioïla
1 Dipalpur
1 Dipolog
1 Dir (Pakistan)
1 Diriomo
1 Discovery Bay (Jamajka)
1 Dison
1 Distrito Nacional (prowincja)
1 Divalá
1 Dix-Huit Montagnes
1 Diyaba-Lubue
1 Diégonéfla
1 Diên Khánh
1 Diêu Trì
1 Djonaj
1 Djugu
1 Djumu
1 Dmanisi
1 Dobriniszte
1 Docol
1 Doctor Eulogio Estigarribia
1 Doische
1 Dokolo
1 Dolega
1 Dolo Bay
1 Dolores (Argentyna)
1 Domasi
1 Dombe Grande
1 Domburg (Surinam)
1 Dome (miasto)
1 Donabate
1 Donaghmore
1 Donceel
1 Dondo (Angola)
1 Doneraile
1 Donggang
1 Dongning
1 Dongo (Angola)
1 Dongou
1 Dongtai
1 Dongxing
1 Donje Žabare
1 Doolow
1 Doon (Irlandia)
1 Dooxadacambaareed
1 Dorale
1 Dospat (miasto)
1 Dougabougou
1 Douglas (Falklandy)
1 Doumera
1 Dour
1 Dowa (Malawi)
1 Dołna Bania
1 Dołna Orjachowica
1 Dr. Francisco Soca
1 Draa Ben Chedda
1 Drama (prefektura)
1 Draria
1 Drechtsteden
1 Dromiskin
1 Dromod
1 Dromoland
1 Drummonds
1 Drumshanbo
1 Drysdale
1 Dszejra al-Dżihadia
1 Duarte (prowincja)
1 Duayaw Nkwanta
1 Duera
1 Duffel
1 Dukm
1 Dullewalla
1 Dumila
1 Duncans
1 Dundo
1 Dundrum (Down)
1 Dundrum (Tipperary)
1 Dunfanaghy
1 Dunga Bunga
1 Dungu (Demokratyczna Republika Konga)
1 Dunkwa-on-Offin
1 Dunmore East
1 Dunnose Head, West Falkland
1 Dunyapur
1 Dupczanczia
1 Durg
1 Durgapur (Netrokona)
1 Durgapur (Radźszahi)
1 Duszeti
1 Duulin Maaxato
1 Duurxagar
1 Duyun
1 Dułowo
1 Dušan Kos
1 Dušanovo
1 Dystrykt Jinja
1 Dyłgopoł
1 Débé
1 Dörtyol
1 Dźagannathpur
1 Dźaipur Hat
1 Dźaldhaka
1 Dźibannagar
1 Dżabbar al-Ali
1 Dżabrin
1 Dżalan Bani Bu Hassan
1 Dżamaa
1 Dżammal
1 Dżanub Czitan
1 Dżermuk
1 Dżibla
1 Dżuaija
1 Dżubajt
1 Dżunduba
1 Dżwari (miasto)
1 Dương Đông
1 Dаmjаne
1 EThekwini (okręg metropolitalny)
1 Ea Drăng
1 Eanuawirieria
1 Easington (Jamajka)
1 East End-Long Look
1 Eatabwerik
1 Eatamebure
1 Eatebibido
1 Eatedeta
1 Eatedogi
1 Eateduna
1 Eateegoba
1 Eateneno
1 Eateragabe
1 Eaterienago
1 Eaterieri
1 Eatibwer
1 Eatoborowada
1 Eatobwadae
1 Ebeltoft
1 Ecaussinnes
1 Ecilda Paullier
1 Edegem
1 Edet
1 Edgeworthstown
1 Edingeni
1 Efekt falowania
1 Effiakuma
1 Effium
1 Eghezée
1 Eglisau
1 Egmond
1 Eha Amufu
1 Eibergen
1 Eijsden
1 Einsiedeln (okręg)
1 Ejura
1 Ekata
1 Ekunha
1 Ekwendeni
1 El Bagre
1 El Banco
1 El Cairo
1 El Carmen de Bolívar
1 El Caño
1 El Cerrito (Kolumbia)
1 El Congo
1 El Consejo
1 El Copé
1 El Cortezo
1 El Cristo
1 El Espavé
1 El Espino de Santa Rosa
1 El Giral
1 El Guabo
1 El Monte (miasto w Chile)
1 El Paraíso (miasto)
1 El Pedregal (Peru)
1 El Real de Santa María
1 El Rincón
1 El Roble (Panama)
1 El Santuario
1 El Sauce
1 El Silencio
1 El Triunfo (Ekwador)
1 El Uvito
1 El Valle de la Unión
1 Elgaimeddo
1 Elgg
1 Elguriasamo
1 Elin Pelin (miasto)
1 Elleholm
1 Ellenbrook (Australia)
1 Ellezelles
1 Elmadağ
1 Elsloo
1 Elst (Utrecht)
1 Embangweni
1 Embarcación
1 Emeishan
1 Emek
1 Emerald (Australia)
1 Emirdağ
1 Emmen (Niederlande)
1 Empalme Olmos
1 Emyvale
1 Enghien
1 Engis
1 Enniskean
1 Ennistimon
1 Enping
1 Enshi City
1 Entradero
1 Entremont (okręg)
1 Enugu Ukwu
1 Enyellé
1 Epe (Niederlande)
1 Era (Nauru)
1 Erdek
1 Erezee
1 Erlach (Szwajcaria)
1 Erlach (okręg)
1 Ermesinde
1 Erts
1 Erzin
1 Escalante (Filipiny)
1 Escobal
1 Esmoriz
1 Esperanza (Dominikana)
1 Espinal
1 Esquel
1 Essau
1 Essen (Belgia)
1 Estavayer-le-Lac
1 Este (Etiopia)
1 Esteban Echeverría
1 Estère
1 Etabae
1 Etalle (Belgia)
1 Etamor
1 Ethlon
1 Etiti
1 Etur
1 Ewros (prefektura)
1 Ezeiza
1 Ezza Inyimagu
1 Eğirdir
1 Faanui
1 Faaone
1 Faidh al-Botma
1 Faimes
1 Fakarava (miasto)
1 Fana
1 Fangaua
1 Faqirwali
1 Farato
1 Faraweyne
1 Farciennes
1 Fare
1 Fareham and Portchester
1 Faro (gmina)
1 Farukolhufunadhoo
1 Farzuga
1 Fatehjang
1 Fauvillers
1 Fazilpur
1 Feicheng
1 Felidhoo
1 Fengcheng (Jiangxi)
1 Fengcheng (Liaoning)
1 Fenoarivobe
1 Fenyang
1 Ferbane
1 Ferdżiua
1 Ferns (Wexford)
1 Ferreñafe
1 Ferrières (Liège)
1 Fethard
1 Fexhe-le-Haut-Clocher
1 Fierzë
1 Filadelfia de Guanacaste
1 Filfil
1 Finca Blanco
1 Finca Cincuenta y Uno
1 Finca Corredor
1 Fincza
1 Firjana
1 Firozwala
1 Fitii
1 Fitzroy (Falklandy)
1 Fiua
1 Fiães
1 Flamands
1 Flandes
1 Flemalle
1 Fleron
1 Flobecq
1 Florencia (miasto w Kostaryce)
1 Florencio Sánchez (miasto)
1 Florencio Varela
1 Florennes
1 Florenville
1 Florida (Kolumbia)
1 Florida (Portoryko)
1 Florina (prefektura)
1 Folgares
1 Fonadhoo
1 Fonseca (miasto)
1 Fontaine-l'Évêque
1 Fontana (Argentyna)
1 Fontein
1 Fort Abbas
1 Fortuneswell
1 Foso
1 Fosses-la-Ville
1 Fousbann
1 Fox Bay
1 Foxford
1 Foynes
1 Fraile Muerto
1 Frankfield
1 Frasnes-lez-Anvaing
1 Frauenfeld (okręg)
1 Fray Marcos
1 Freamunde
1 Frenda
1 Friths
1 Fromager
1 Frías (Argentyna)
1 Fujin
1 Fulbari
1 Fulbaria
1 Fulgloy
1 Fundación
1 Fungurume
1 Funza
1 Fuqing
1 Fuquan
1 Furbo (Galway)
1 Fusagasugá
1 Fushë-Arrëz
1 Fuwajrit
1 Fuyuan
1 Fu’an
1 Fyad
1 Føroya Kommunufelag
1 Gabaa
1 Gabab
1 Gabtali
1 Gadouan
1 Gafanha da Nazaré
1 Gafargaon
1 Gahi
1 Gaibanda
1 Gairo (Tanzania)
1 Gaizhou
1 Gajuwaka
1 Galaczipa
1 Galaosiyo
1 Galapa
1 Galinsoor
1 Galle (dystrykt)
1 Galmaarden
1 Galo (Angola)
1 Gambaru
1 Gambat
1 Gambissara
1 Gampaha
1 Gampaha (dystrykt)
1 Gampola
1 Ganda (Angola)
1 Gandra (Paredes)
1 Gangni
1 Ganoko
1 Ganokoro
1 Gaobeidian
1 Gaoping
1 Gaoual
1 Gaoyou
1 Gaozhou
1 Gao’an
1 Gapan
1 Garachiné
1 Garh Maharaja
1 Gariché
1 Garita
1 Garowol
1 Garraf (Irak)
1 Garryspillane
1 Garsif
1 Garupá
1 Gasarenda
1 Gasparillo
1 Gatumba
1 Gaurnadi
1 Gawaan Dheere
1 Gawler
1 Gayle (Jamajka)
1 Gazipaşa
1 Gbawe
1 Gbendembu
1 Gbongan
1 Gdejjel
1 Gebre Guracha
1 Gedinne
1 Geer
1 Gelemso
1 Gendringen
1 Gene
1 General Alvear
1 General Enrique Martínez
1 General Güemes
1 General Rodríguez
1 General San Martín (Buenos Aires)
1 General San Martín (Chaco)
1 Genval
1 Gerede
1 Gerpinnes
1 Gesi
1 Gesves
1 Geyve
1 Ghabu
1 Ghajl Ba Wazir
1 Ghakhar
1 Ghannusz
1 Ghar ad-Dima
1 Ghatail
1 Ghauspur
1 Ghawr as-Safi
1 Ghazawat
1 Ghoraszal
1 Ghotki
1 Ghubajsz
1 Ghurian
1 Gidole
1 Ginchi
1 Gindiba
1 Gingoog
1 Girardota
1 Giteranyi
1 Glandore
1 Glane (okręg)
1 Glangevlin
1 Glanmire
1 Glendale (Zimbabwe)
1 Glengevlin
1 Glenties
1 Glounthaune
1 Goalunda Ghat
1 Gobernador Virasoro
1 Gobindgandź
1 Godaalo
1 Godagari
1 Goddo
1 Godecz
1 Godoria
1 Godoy Cruz
1 Gokwe
1 Golapgandź
1 Golden Falls
1 Golden Grove
1 Goldie (Papua-Nowa Gwinea)
1 Goleen
1 Golfito
1 Golungo Alto
1 Gomtu
1 Gondola (Mozambik)
1 Gongoma
1 Gongqingcheng
1 Gongyi
1 Goodhope (Botswana)
1 Gopalgandź
1 Gopalpur (Bangladesz)
1 Gopalpur (Indie)
1 Gordola
1 Gordon Town
1 Gorongosa
1 Gosoweyna
1 Gospodarka Legnicy
1 Gospodarka Liechtensteinu
1 Gospodarka Wysp Marshalla
1 Gostiņi
1 Gotō (miasto)
1 Gouda (Niederlande)
1 Gougane Barra
1 Goura (Kamerun)
1 Gouripur
1 Gouverneur (Saint-Barthélemy)
1 Gouvy
1 Gowran
1 Grace Bay
1 Gracias
1 Graiguenamanagh
1 Granada (Kolumbia)
1 Granadero Baigorria
1 Grand' Anse (miejscowość na wyspie Mahé)
1 Grand Bois
1 Grand Cul-de-Sac
1 Grand Fond
1 Grand Lahou
1 Grandcour
1 Grande Rivière
1 Grande Saline
1 Grandson (Szwajcaria)
1 Grandson (okręg)
1 Graneros
1 Grange Hill (Jamajka)
1 Granja de Granadilla, La
1 Grarem Guga
1 Gravilias
1 Great Harbour (Jost Van Dyke)
1 Great Harbour (Peter Island)
1 Great Salina
1 Grecia
1 Green Island (Jamajka)
1 Green Patch
1 Greifensee (Zurych)
1 Grez-Doiceau
1 Griffith (Nowa Południowa Walia)
1 Groenlo-Lichtenvoorde
1 Groot Henar
1 Gros-Morne (Haiti)
1 Gruyère (okręg)
1 Grâce-Hollogne
1 Grüningen
1 Guabito
1 Guadalupe (Peru)
1 Guadelupe
1 Gualaca
1 Gualaceo
1 Guangshui
1 Guarumal
1 Guayanilla (Portoryko)
1 Guazapa
1 Gubernatorstwo Chan Junis
1 Gubernatorstwo Dajr al-Balah
1 Gubernatorstwo Gazy
1 Gubernatorstwo Gazy Północnej
1 Gubernatorstwo Hebron
1 Gubernatorstwo Jerozolimy
1 Gubernatorstwo Nablus
1 Gubernatorstwo Południowe
1 Gubernatorstwo Północne
1 Gubernatorstwo Rafah
1 Gubernatorstwo Tulkarm
1 Guder
1 Gudźranwala Cantonment
1 Guemar (Algieria)
1 Guernica (Buenos Aires)
1 Guibéroua
1 Guidan Roumji
1 Guidiguis
1 Guihulngan
1 Guion (Etiopia)
1 Guiping
1 Guixi
1 Gujar Khan
1 Gujiao
1 Gulanci
1 Gura Dhamoole
1 Guraje
1 Guriel
1 Gurudaspur
1 Gutin
1 Guy's Hill
1 Guácimo
1 Guápiles
1 Gwanda
1 Gyelpozhing
1 Gympie
1 Gyłybowo
1 Gò Công
1 Gò Dầu
1 Görükle
1 Gümüşler
1 Gürpınar
1 Gürsu
1 Główny Urząd Statystyczny (Węgry)
1 Haacht
1 Haafuasia
1 Haangale
1 Haarlemmerliede
1 Haatofo
1 Habarkudhegooti
1 Habay
1 Hacı Zeynalabdin Tağıyev
1 Hadali
1 Hadımköy
1 Hadźigandź
1 Hadżut
1 Hagita Estate
1 Hagstova Føroya
1 Hahake
1 Haicheng
1 Hailin
1 Hailun
1 Haimen
1 Haiyang
1 Hajs
1 Hakahao
1 Hakimpur
1 Hala (Pakistan)
1 Halk al-Wadi
1 Halásztelek
1 Hameau-du-Pont
1 Hamma Buzian
1 Hammam Buhadżar
1 Hammam asz-Szut
1 Hamoir
1 Hamois
1 Hamud
1 Hancheng
1 Hanchuan
1 Handeni
1 Hangeetu
1 Hangu
1 Hannut
1 Hao
1 Harad (Jemen)
1 Harare Western Suburbs
1 Harbiye
1 Haren (Niederlande)
1 Harinakundu
1 Haripur (Pakistan)
1 Haro Dibe
1 Haro Dumaal
1 Harold's Cross
1 Hartisheik
1 Hartland (Jamajka)
1 Harunabad
1 Hasan Abdal
1 Hasi Bunif
1 Hasi Messaud
1 Hasilpur
1 Hastière
1 Hatia
1 Hatillo (Portoryko)
1 Hato (Bonaire)
1 Hato del Yaque
1 Hatta (Dubaj)
1 Hattarvík
1 Haut-Sassandra
1 Havelange
1 Haveli Lakha Wasaweeala
1 Havza
1 Hayq (Etiopia)
1 Hazelbrook
1 Hazro
1 Headford
1 Hechtel
1 Hedaru
1 Hejian
1 Hejin
1 Helao Nafidi
1 Helden
1 Hellur
1 Hemiksem
1 Hendek
1 Hengelo (Gelderland)
1 Hennaja
1 Hensies
1 Henties Bay
1 Heraklion (prefektura)
1 Herbeumont
1 Herenthout
1 Herk-de-stad
1 Hermance
1 Herne (Belgia)
1 Herselt
1 Herve
1 Hervey Bay (Queensland)
1 Heshan (Guangdong)
1 Heshan (Kuangsi)
1 Heusden (Niederlande)
1 Heuvelland
1 Heuvelrug
1 Hezuo
1 Highgate (Jamajka)
1 Highlands Ranch
1 Hihifo (dystrykt)
1 Hiiraan
1 Hilalaye
1 Hill Cove
1 Hilvan
1 Hima
1 Himamaylan
1 Himbirti
1 Hinterrhein (okręg)
1 Hinwil (okręg)
1 Hiré
1 Historia Gorzowa Wielkopolskiego
1 Historia Wysp Marshalla
1 Ho