Puchar Świata w biathlonie 2015/2016 – Presque Isle

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Puchar Świata w biathlonie 2015/2016 – Presque Isle
Canmore
Data 11–14 lutego 2016
Gospodarz Presque Isle, Stany Zjednoczone
Organizator IBU
Liczba konkurencji 6
Zwycięzcy
Sprint Norwegia Johannes Thingnes Bø

Czechy Gabriela Soukalová
Bieg pościgowy Francja Martin Fourcade

Czechy Gabriela Soukalová
Sztafeta  Norwegia

 Czechy
Strona internetowa
Mapa lokalizacyjna Ameryki Północnej
Presque Isle
Presque Isle
Geographylogo.svg
Położenie na mapie Ameryki Północnej

Zawody pucharu świata w biathlonie w Presque Isle były ósmymi w sezonie 2015/2016 w tej dyscyplinie sportu. Konkurencje rozgrywano pomiędzy 11–14 lutego 2016. Rywalizacja odbywała się w sprincie, biegu pościgowym oraz w sztafetach.

Program zawodów[edytuj | edytuj kod]

Dzień Konkurencja Początek Liczba uczestników
11 lutego Sprint mężczyzn 16:30 CET 88
Sprint kobiet 18:40 CET 88
12 lutego Bieg pościgowy mężczyzn 17:30 CET 55
Bieg pościgowy kobiet 19:10 CET 54
13 lutego Sztafeta mężczyzn 20:30 CET 68
14 lutego Sztafeta kobiet 18:10 CET 68

Zestawienie medalistów[edytuj | edytuj kod]

Mężczyźni[edytuj | edytuj kod]

Konkurencja
Złoto
Srebro
Brąz
Sprint (10 km)
szczegóły
Norwegia Johannes Thingnes Bø
Norwegia (NOR)
Rosja Anton Szypulin
Rosja (RUS)
Francja Martin Fourcade
Francja (FRA)
Bieg pościgowy (12,5 km)
szczegóły
Francja Martin Fourcade
Francja (FRA)
Norwegia Johannes Thingnes Bø
Norwegia (NOR)
Rosja Anton Szypulin
Rosja (RUS)

Kobiety[edytuj | edytuj kod]

Konkurencja
Złoto
Srebro
Brąz
Sprint (7,5 km)
szczegóły
Czechy Gabriela Soukalová
Czechy (CZE)
Stany Zjednoczone Susan Dunklee
Stany Zjednoczone (USA)
Polska Krystyna Guzik
Polska (POL)
Bieg pościgowy (10 km)
szczegóły
Czechy Gabriela Soukalová
Czechy (CZE)
Finlandia Kaisa Mäkäräinen
Finlandia (FIN)
Francja Marie Dorin Habert
Francja (FRA)

Sztafety[edytuj | edytuj kod]

Konkurencja
Złoto
Srebro
Brąz
Mężczyźni (4x7,5 km)
szczegóły
 Norwegia
Lars Helge Birkeland
Erlend Bjøntegaard
Johannes Thingnes Bø
Tarjei Bø
 Francja
Simon Fourcade
Quentin Fillon Maillet
Simon Desthieux
Jean Guillaume Beatrix
 Niemcy
Erik Lesser
Andreas Birnbacher
Daniel Böhm
Benedikt Doll
Kobiety (4x6 km)
szczegóły
 Czechy
Eva Puskarčíková
Lucie Charvátová
Gabriela Soukalová
Veronika Vítková
 Ukraina
Iryna Warwyneć
Natalja Burdyga
Julija Dżyma
Ołena Pidhruszna
 Niemcy
Franziska Preuß
Luise Kummer
Miriam Gössner
Karolin Horchler

Wyniki[edytuj | edytuj kod]

Sprint mężczyzn[edytuj | edytuj kod]

Pozycja Zawodnik Reprezentacja Pudła Wynik Strata
Gold medal icon.svg Bø, Johannes ThingnesJohannes Thingnes Bø  Norwegia 0 (0+0) 24:38,8
Silver medal icon.svg Szypulin, AntonAnton Szypulin  Rosja 0 (0+0) 25:06,7 +27,9
Bronze medal icon.svg Fourcade, MartinMartin Fourcade  Francja 1 (0+1) 25:07,7 +28,9
4. Lesser, ErikErik Lesser  Niemcy 0 (0+0) 25:24,7 +45,9
5. Wiestner, SerafinSerafin Wiestner  Szwajcaria 1 (0+1) 25:29,1 +50,3
6. Weger, BenjaminBenjamin Weger  Szwajcaria 1 (0+1) 25:31,3 +52,5
7. Rastorgujevs, AndrejsAndrejs Rastorgujevs  Łotwa 1 (0+1) 25:32,8 +54,0
8. Bø, TarjeiTarjei Bø  Norwegia 1 (0+1) 25:37,7 +58,9
9. Peiffer, ArndArnd Peiffer  Niemcy 1 (0+1) 25:45,2 +1:06,4
10. Bjøntegaard, ErlendErlend Bjøntegaard  Norwegia 1 (0+1) 25:45,9 +1:07,1
11. Eder, SimonSimon Eder  Austria 1 (1+0) 25:48,2 +1:09,4
12. Doll, BenediktBenedikt Doll  Niemcy 2 (0+2) 25:51,2 +1:12,4
13. Doherty, SeanSean Doherty  Stany Zjednoczone 1 (0+1) 25:55,0 +1:16,2
14. Šlesingr, MichalMichal Šlesingr  Czechy 1 (1+0) 25:58,7 +1:19,9
15. Bailey, LowellLowell Bailey  Stany Zjednoczone 1 (0+1) 26:01,2 +1:22,4
16. Pryma, ArtemArtem Pryma  Ukraina 1 (1+0) 26:03,6 +1:24,8
17. Os, AlexanderAlexander Os  Norwegia 1 (0+1) 26:03,8 +1:25,0
18. Kazár, MatejMatej Kazár  Słowacja 1 (1+0) 26:09,5 +1:30,7
19. Ermits, KalevKalev Ermits  Estonia 0 (0+0) 26:10,1 +1:31,3
20. Burke, TimTim Burke  Stany Zjednoczone 2 (1+1) 26:11,5 +1:32,7
21. Iliew, WładimirWładimir Iliew  Bułgaria 3 (2+1) 26:14,2 +1:35,4
22. Hofer, LukasLukas Hofer  Włochy 3 (1+2) 26:14,5 +1:35,7
23. Birnbacher, AndreasAndreas Birnbacher  Niemcy 1 (1+0) 26:19,0 +1:40,2
24. Dolder, MarioMario Dolder  Szwajcaria 1 (0+1) 26:20,3 +1:41,5
25. Sawicki, JanJan Sawicki  Szwajcaria 1 (1+0) 26:26,9 +1:48,1
26. Liadow, JurijJurij Liadow  Białoruś 1 (0+1) 26:27,0 +1:48,2
27. Eberhard, JulianJulian Eberhard  Austria 4 (1+3) 26:29,3 +1:50,5
28. Powarnicyn, AleksandrAleksandr Powarnicyn  Rosja 2 (1+1) 26:29,9 +1:51,1
29. Krčmář, MichalMichal Krčmář  Czechy 2 (1+1) 26:32,2 +1:53,4
30. Wäger, LorenzLorenz Wäger  Austria 0 (0+0) 26:34,3 +1:55,5
31. Żirnyj, OłeksandrOłeksandr Żirnyj  Ukraina 2 (1+1) 26:36,6 +1:57,8
32. Bauer, KlemenKlemen Bauer  Słowenia 2 (0+2) 26:39,5 +2:00,7
33. Fillon Maillet, QuentinQuentin Fillon Maillet  Francja 2 (2+2) 26:40,2 +2:01,4
34. Windisch, DominikDominik Windisch  Włochy 4 (2+2) 26:40,9 +2:02,1
35. Semenow, SerhijSerhij Semenow  Ukraina 3 (3+0) 26:42,7 +2:03,9
36. Czapielin, UładzimirUładzimir Czapielin  Białoruś 3 (0+3) 26:44,5 +2:05,7
37. Birkeland, Lars HelgeLars Helge Birkeland  Norwegia 2 (0+2) 26:45,1 +2:06,3
38. Fourcade, SimonSimon Fourcade  Francja 1 (0+1) 26:46,7 +2:07,9
39. Grossegger, SvenSven Grossegger  Austria 2 (0+2) 26:48,7 +2:09,9
40. Jäger, MartinMartin Jäger  Szwajcaria 3 (2+1) 26:49,1 +2:10,3
41. Tršan, RokRok Tršan  Słowenia 1 (1+0) 26:50,1 +2:11,3
42. De Lorenzi, ChristianChristian De Lorenzi  Włochy 2 (1+1) 26:52,0 +2:13,2
43. Cwietkow, MaksimMaksim Cwietkow  Rosja 1 (1+0) 26:54,9 +2:16,1
44. Béatrix, Jean-GuillaumeJean-Guillaume Béatrix  Francja 2 (1+1) 26:55,4 +2:16,6
45. Małyszko, DmitrijDmitrij Małyszko  Rosja 3 (1+2) 26:59,2 +2:20,4
46. Lindström, FredrikFredrik Lindström  Rosja 1 (1+0) 27:01,1 +2:22,3
47. Šíma, MichalMichal Šíma  Słowacja 0 (0+0) 27:07,7 +2:28,9
48. Perras, ScottScott Perras  Kanada 2 (1+1) 27:14,8 +2:36,0
49. Rusinow, DmytroDmytro Rusinow  Ukraina 2 (0+2) 27:15,1 +2:36,3
50. Podkorytow, WasilijWasilij Podkorytow  Kazachstan 0 (0+0) 27:16,6 +2:37,8
51. Armgren, TedTed Armgren  Szwecja 2 (0+0) 27:19,1 +2:40,3
52. Desthieux, SimonSimon Desthieux  Francja 3 (2+1) 27:20,3 +2:41,5
53. Sinapow, AntonAnton Sinapow  Bułgaria 2 (0+2) 27:21,1 +2:42,3
54. Böhm, DanielDaniel Böhm  Niemcy 2 (1+1) 27:24,7 +2:45,9
55. Jalitnau, RamanRaman Jalitnau  Białoruś 4 (1+3) 27:26,8 +2:48,0
56. Gronman, TuomasTuomas Gronman  Finlandia 2 (1+1) 27:27,3 +2:48,5
Dovžan, MihaMiha Dovžan  Słowenia 1 (0+1)
58. Bormolini, ThomasThomas Bormolini  Włochy 2 (2+0) 27:27,9 +2:49,1
59. Toivanen, AhtiAhti Toivanen  Finlandia 3 (3+0) 27:28,6 +2:49,8
60. Nagai, JunjiJunji Nagai  Japonia 0 (0+0) 27:30,3 +2:51,5
61. Faur, RemusRemus Faur  Rumunia 1 (0+1) 27:33,3 +2:54,5
62. Guzik, GrzegorzGrzegorz Guzik  Polska 3 (2+1) 27:34,4 +2:55,6
63. Puchianu, CornelCornel Puchianu  Rumunia 2 (2+0) 27:35,8 +2:57,0
64. Strolia, VytautasVytautas Strolia  Litwa 3 (2+1) 27:39,2 +3:00,4
65. Nordgren, LeifLeif Nordgren  Szwecja 3 (2+1) 27:41,4 +3:02,6
66. Wołkow, AleksiejAleksiej Wołkow  Rosja 1 (0+1) 27:41,5 +3:02,7
67. Zakhna, ReneRene Zakhna  Estonia 2 (0+2) 27:47,6 +3:08,8
68. Pantow, AntonAnton Pantow  Kazachstan 3 (2+1) 27:49,9 +3:11,1
69. Krupčík, TomášTomáš Krupčík  Czechy 3 (1+2) 27:56,9 +3:18,1
70. Szczurek, ŁukaszŁukasz Szczurek  Polska 2 (0+2) 27:57,2 +3:18,4
71. Komatz, DavidDavid Komatz  Austria 3 (2+1) 27:59,9 +3:21,1
72. Djużew, DmitriDmitri Djużew  Białoruś 5 (3+2) 28:05,3 +3:26,5
73. Arwidsson, TobiasTobias Arwidsson  Szwecja 2 (2+0) 28:07,2 +3:28,4
74. Treier, JanJan Treier  Estonia 1 (0+1) 28:14,4 +3:35,6
75. Gerdżikow, DymitarDymitar Gerdżikow  Białoruś 4 (2+2) 28:16,2 +3:37,4
76. Buta, GeorgeGeorge Buta  Rumunia 3 (1+2) 28:18,9 +3:40,1
77. Matiaško, MiroslavMiroslav Matiaško  Słowacja 4 (2+2) 28:22,8 +3:44,0
78. Campbell, CarsenCarsen Campbell  Kanada 1 (1+0) 28:24,7 +3:45,9
79. Korniew, AleksiejAleksiej Korniew  Rosja 3 (1+2) 28:29,4 +3:50,6
80. Tachizaki, MikitoMikito Tachizaki  Japonia 2 (1+1) 28:39,2 +4:00,4
81. Kletczerow, MichaiłMichaił Kletczerow  Japonia 3 (3+0) 28:48,4 +4:09,6
82. Neumann, MatthewMatthew Neumann  Kanada 3 (1+2) 28:55,4 +4:16,6
83. Kilczycki, WitalijWitalij Kilczycki  Ukraina 6 (3+3) 29:02,7 +4:23,9
84. In-bok, LeeLee In-bok  Korea Południowa 4 (2+2) 29:16,8 +4:38,0
85. Hakala, MattiMatti Hakala  Finlandia 4 (2+2) 29:17,6 +4:38,8
86. Suslavičius, RokasRokas Suslavičius  Litwa 1 (0+1) 29:19,0 +4:40,2
87. Kubaliak, MichalMichal Kubaliak  Słowacja 5 (3+2) 29:32,9 +4:54,1
88. Hudec, MatthewMatthew Hudec  Kanada 2 (1+1) 29:57,4 +5:18,6
DNS Stenersen, TorsteinTorstein Stenersen  Szwecja DNS
DNS Schempp, SimonSimon Schempp  Niemcy DNS
DNS Moravec, OndřejOndřej Moravec  Czechy DNS
DNS Joller, IvanIvan Joller  Szwajcaria DNS

Sprint kobiet[edytuj | edytuj kod]

Pozycja Zawodniczka Reprezentacja Pudła Wynik Strata
Gold medal icon.svg Soukalová, GabrielaGabriela Soukalová  Czechy 0 (0+0) 20:02,2
Silver medal icon.svg Dunklee, SusanSusan Dunklee  Stany Zjednoczone 0 (0+0) 20:20,0 +17,8
Bronze medal icon.svg Guzik, KrystynaKrystyna Guzik  Polska 0 (0+0) 20:21,3 +19,1
4. Habert, Marie DorinMarie Dorin Habert  Francja 1 (0+1) 20:22,7 +20,5
5. Mäkäräinen, KaisaKaisa Mäkäräinen  Finlandia 1 (0+1) 20:26,7 +24,5
6. Gasparin, SelinaSelina Gasparin  Szwajcaria 1 (0+1) 20:40,2 +38,0
7. Wierer, DorotheaDorothea Wierer  Włochy 2 (1+1) 20:41,5 +39,3
8. Bescond, AnaïsAnaïs Bescond  Francja 1 (0+1) 20:42,7 +40,5
9. Nicolaisen, Kaia WøienKaia Wøien Nicolaisen  Norwegia 0 (0+0) 20:43,7 +41,5
10. Vítková, VeronikaVeronika Vítková  Czechy 1 (1+0) 20:47,0 +44,8
11. Aymonier, CéliaCélia Aymonier  Francja 2 (0+2) 20:56,9 +54,7
12. Jurłowa, JekatierinaJekatierina Jurłowa  Rosja 1 (0+1) 21:00,2 +58,0
13. Kryuko, IrynaIryna Kryuko  Białoruś 0 (0+0) 21:01,6 +59,4
14. Pidhruszna, OłenaOłena Pidhruszna  Ukraina 2 (2+0) 21:05,0 +1:02,8
15. Bendika, BaibaBaiba Bendika  Łotwa 0 (0+0) 21:07,1 +1:04,9
16. Podczufarowa, OlgaOlga Podczufarowa  Rosja 0 (0+0) 21:08,3 +1:06,1
17. Gwizdoń, MagdalenaMagdalena Gwizdoń  Polska 1 (1+0) 21:11,5 +1:09,3
18. Wiszniewska, GalinaGalina Wiszniewska  Kazachstan 1 (1+0) 21:15,1 +1:12,9
19. Charvátová, LucieLucie Charvátová  Czechy 3 (2+1) 21:23,8 +1:21,6
20. Kummer, LuiseLuise Kummer  Niemcy 1 (1+0) 21:25,9 +1:23,7
21. Gregorin, TejaTeja Gregorin  Słowenia 1 (0+1) 21:26,4 +1:24,2
22. Gössner, MiriamMiriam Gössner  Niemcy 4 (1+3) 21:30,4 +1:28,2
23. Andersson, IngelaIngela Andersson  Szwecja 1 (0+1) 21:30,6 +1:28,4
24. Dubarezawa, NastassiaNastassia Dubarezawa  Białoruś 2 (1+1) 21:31,6 +1:29,4
25. Puskarčíková, EvaEva Puskarčíková  Czechy 2 (1+0) 21:34,3 +1:32,1
26. Burdyga, NataljaNatalja Burdyga  Ukraina 1 (0+1) 21:34,4 +1:32,2
27. Dreissigacker, HannahHannah Dreissigacker  Stany Zjednoczone 1 (1+0) 21:35,9 +1:33,7
28. Hauser, LisaLisa Hauser  Austria 1 (0+1) 21:36,1 +1:33,9
29. Oberhofer, KarinKarin Oberhofer  Włochy 3 (1+2) 21:36,8 +1:34,6
30. Brorsson, MonaMona Brorsson  Szwecja 1 (1+0) 21:37,2 +1:35,0
31. Braisaz, JustineJustine Braisaz  Francja 3 (1+2) 21:37,4 +1:35,2
32. Egan, ClareClare Egan  Stany Zjednoczone 1 (0+1) 21:40,7 +1:38,5
33. Warwyneć, IrynaIryna Warwyneć  Ukraina 1 (1+0) 21:41,0 +1:38,8
34. Sanfilippo, FedericaFederica Sanfilippo  Włochy 2 (1+1) 21:45,0 +1:42,8
35. Talihärm, JohannaJohanna Talihärm  Estonia 0 (0+0) 21:48,4 +1:46,2
36. Preuß, FranziskaFranziska Preuß  Niemcy 2 (2+0) 21:49,5 +1:47,3
37. Akimowa, TatianaTatiana Akimowa  Rosja 2 (0+2) 21:50,3 +1:48,1
38. Kistjanowa, AnnaAnna Kistjanowa  Kazachstan 2 (1+1) 21:51,1 +1:48,9
39. Szumiłowa, JekatierinaJekatierina Szumiłowa  Rosja 2 (1+1) 21:53,1 +1:50,9
40. Wirołajnen, DarjaDarja Wirołajnen  Rosja 3 (2+1) 22:00,5 +1:58,3
41. Dżyma, JulijaJulija Dżyma  Ukraina 3 (0+3) 22:02,1 +1:59,9
42. Kocher, ZinaZina Kocher  Kanada 3 (2+1) 22:04,2 +2:02,0
43. Tachizaki, MikitoMikito Tachizaki  Japonia 3 (1+2) 22:04,6 +2:02,4
44. Mali, AndrejaAndreja Mali  Słowenia 1 (0+1) 22:05,3 +2:03,1
45. Rajkowa, AlinaAlina Rajkowa  Kazachstan 2 (2+0) 22:08,7 +2:06,5
46. Vittozzi, LisaLisa Vittozzi  Włochy 3 (2+1) 22:09,2 +2:07,0
47. Gasparin, AitaAita Gasparin  Szwajcaria 1 (1+0) 22:12,0 +2:09,8
48. Nilsson, EmmaEmma Nilsson  Szwecja 1 (0+1) 22:14,5 +2:12,3
49. Bondar, JanaJana Bondar  Ukraina 4 (1+3) 22:17,3 +2:15,1
50. Chevalier, AnaïsAnaïs Chevalier  Francja 3 (3+0) 22:17,5 +2:15,2
51. Gereková, JanaJana Gereková  Słowacja 2 (2+0) 22:19,5 +2:17,3
52. Zdouc, DunjaDunja Zdouc  Austria 1 (1+0) 22:22.1 +2:19,9
Nowakowska, WeronikaWeronika Nowakowska  Polska 3 (2+1)
54. Rieder, ChristinaChristina Rieder  Austria 1 (1+0) 22:24,8 +2:22,6
55. Horchler, KarolinKarolin Horchler  Niemcy 2 (2+0) 22:25,4 +2:23,2
56. Ilczenko, KristinaKristina Ilczenko  Białoruś 3 (1+2) 22:25,6 +2:23,4
57. Paulauskaitė, NatalijaNatalija Paulauskaitė  Litwa 1 (0+1) 22:25,7 +2:23,5
58. Hoffmann, SusanneSusanne Hoffmann  Austria 1 (0+1) 22:25,8 +2:23,6
59. Mørkve, JoriJori Mørkve  Norwegia 2 (1+1) 22:29,1 +2:26,9
60. Stojanowa, DesisławaDesisława Stojanowa  Bułgaria 3 (2+1) 22:29,7 +2:27,5
61. Markkanen, SannaSanna Markkanen  Finlandia 1 (1+0) 22:31,6 +2:29,4
62. Hojnisz, MonikaMonika Hojnisz  Polska 3 (0+3) 22:38,4 +2:36,2
63. Jislová, JessicaJessica Jislová  Czechy 3 (1+2) 22:41,7 +2:39,5
64. Landheim, BenteBente Landheim  Norwegia 3 (2+1) 22:42,0 +2:39,8
65. Phaneuf, MadeleineMadeleine Phaneuf  Stany Zjednoczone 2 (0+2) 22:44,0 +2:41,8
66. Jordanowa, EmilijaEmilija Jordanowa  Bułgaria 2 (1+1) 22:49,5 +2:47,3
67. Persson, LinnLinn Persson  Szwecja 3 (2+1) 22:50,8 +2:48,6
68. Lunder, EmmaEmma Lunder  Kanada 2 (1+1) 22:55,6 +2:53,4
69. Fenne, HildeHilde Fenne  Norwegia 5 (3+2) 22:58,3 +2:56,1
70. Popowa, StefaniStefani Popowa  Bułgaria 2 (0+2) 22:59,6 +2:57,4
71. Tófalvi, ÉvaÉva Tófalvi  Rumunia 3 (1+2) 23:01,9 +2:59.7
72. Meinen, SusannaSusanna Meinen  Szwajcaria 4 (1+3) 23:05,0 +3:02,8
73. Eržen, AnjaAnja Eržen  Słowenia 4 (1+3) 23:13,3 +3:11,1
74. Pișcoran, LuminițaLuminița Pișcoran  Rumunia 3 (2+1) 23:13,8 +3:11,6
75. Kočergina, NatalijaNatalija Kočergina  Litwa 3 (0+3) 23:15,5 +3:13,3
76. Forika, RekaReka Forika  Rumunia 2 (2+0) 23:22,4 +3:20,2
77. Majdišová, AlžbetaAlžbeta Majdišová  Słowacja 2 (0+2) 23:24,8 +3:22,6
78. Tanaka, YurieYurie Tanaka  Japonia 3 (2+1) 23:26,8 +3:24,6
79. Ji-hee, MunMun Ji-hee  Korea Południowa 4 (2+2) 23:30,3 +3:28,1
80. Vaillancourt, AudreyAudrey Vaillancourt  Kanada 1 (1+0) 23:33,9 +3:31,7
81. Eun-jung, KoKo Eun-jung  Korea Południowa 2 (2+0) 23:34,5 +3:32,3
82. Laukkanen, MariMari Laukkanen  Finlandia 6 (3+3) 23:44,9 +3:42,7
83. Lehtla, KadriKadri Lehtla  Estonia 3 (2+1) 23:55,9 +3:53,7
84. Chrapánová, MartinaMartina Chrapánová  Słowacja 4 (2+2) 23:58,6 +3:56,4
85. Panfiłowa, MarijaMarija Panfiłowa  Białoruś 3 (0+3) 24:10,9 +4:08,7
86. Rasimovičiūtė-Brice, DianaDiana Rasimovičiūtė-Brice  Litwa 6 (3+3) 25:00,2 +4:58,0
87. Yungblut, ErinErin Yungblut  Kanada 4 (1+3) 25:15,7 +5:13,5
88. Suzuki, RinaRina Suzuki  Japonia 6 (2+4) 25:30,6 +5:28,4
DNS Prekopová, NatáliaNatália Prekopová  Słowacja DNS
DNS Cadurisch, IreneIrene Cadurisch  Szwajcaria DNS

Bieg pościgowy mężczyzn[edytuj | edytuj kod]

Pozycja Zawodnik Reprezentacja Pudła Wynik Strata
Gold medal icon.svg Fourcade, MartinMartin Fourcade  Francja 2 (1+1+0+0) 31:04,4
Silver medal icon.svg Bø, Johannes ThingnesJohannes Thingnes Bø  Norwegia 3 (1+0+0+2) 31:29,2 +24,8
Bronze medal icon.svg Szypulin, AntonAnton Szypulin  Rosja 2 (1+0+0+1) 32:15,9 +1:11,5
4. Eder, SimonSimon Eder  Austria 3 (1+1+0+1) 32:44,1 +1:39,7
5. Bjøntegaard, ErlendErlend Bjøntegaard  Norwegia 2 (0+1+0+1) 33:02,0 +1:57,6
6. Šlesingr, MichalMichal Šlesingr  Czechy 3 (1+0+1+1) 33:07,1 +2:02,7
7. Burke, TimTim Burke  Stany Zjednoczone 3 (1+0+0+2) 33:09,3 +2:04,9
8. Iliew, WładimirWładimir Iliew  Bułgaria 4 (1+1+2+0) 33:13,1 +2:08,7
9. Pryma, ArtemArtem Pryma  Ukraina 3 (1+1+0+1) 33:18,4 +2:14,0
10. Powarnicyn, AleksandrAleksandr Powarnicyn  Rosja 2 (1+0+0+1) 33:32,5 +2:28,1
11. Ermits, KalevKalev Ermits  Estonia 3 (1+0+0+2) 33:41,4 +2:37,0
12. Doll, BenediktBenedikt Doll  Niemcy 5 (2+1+1+1) 33:46,8 +2:42,4
13. Lesser, ErikErik Lesser  Niemcy 5 (0+0+2+3) 33:47,2 +2:42,8
14. Bailey, LowellLowell Bailey  Stany Zjednoczone 5 (1+0+3+1) 33:47,6 +2:43,2
15. Birnbacher, AndreasAndreas Birnbacher  Niemcy 4 (0+1+2+1) 33:49,2 +2:44,8
16. Żirnyj, OłeksandrOłeksandr Żirnyj  Ukraina 3 (1+0+1+1) 34:02,3 +2:57,9
17. Weger, BenjaminBenjamin Weger  Szwajcaria 7 (1+2+2+2) 34:03,8 +2:59,4
18. Kazár, MatejMatej Kazár  Słowacja 3 (0+1+1+1) 34:04,7 +3:00,3
19. Bø, TarjeiTarjei Bø  Norwegia 5 (1+0+2+2) 34:06,0 +3:01,6
20. Doherty, SeanSean Doherty  Stany Zjednoczone 6 (2+2+1+1) 34:09,7 +3:05,3
21. Rastorgujevs, AndrejsAndrejs Rastorgujevs  Łotwa 7 (0+0+3+4) 34:26,1 +3:21,7
22. Eberhard, JulianJulian Eberhard  Austria 7 (2+1+1+3) 34:31,8 +3:27,4
23. Grossegger, SvenSven Grossegger  Austria 3 (0+0+1+2) 34:47,1 +3:42,7
24. Dolder, MarioMario Dolder  Szwajcaria 4 (1+0+2+1) 34:49,3 +3:44,9
25. Semenow, SerhijSerhij Semenow  Ukraina 4 (3+1+0+0) 34:52,6 +3:48,2
26. Bauer, KlemenKlemen Bauer  Słowenia 4 (1+1+1+1) 34:57,2 +3:52,8
27. Wiestner, SerafinSerafin Wiestner  Szwajcaria 8 (1+1+5+1) 34:58,5 +3:54,1
28. Krčmář, MichalMichal Krčmář  Czechy 4 (2+0+2+0) 34:58,6 +3:54,2
29. Czapielin, UładzimirUładzimir Czapielin  Białoruś 5 (2+1+1+1) 34:59,8 +3:55,4
30. Birkeland, Lars HelgeLars Helge Birkeland  Norwegia 4 (2+1+1+0) 35:06,4 +4:02,0
31. Os, AlexanderAlexander Os  Norwegia 7 (1+0+4+2) 35:08,3 +4:03,9
32. Béatrix, Jean-GuillaumeJean-Guillaume Béatrix  Francja 4 (0+2+2+0) 35:37,1 +4:32,7
33. Rusinow, DmytroDmytro Rusinow  Ukraina 3 (1+0+1+1) 35:39,6 +4:35,2
34. Liadow, JurijJurij Liadow  Białoruś 7 (3+0+2+2) 35:47,4 +4:43,0
35. Fourcade, SimonSimon Fourcade  Francja 7 (2+2+2+1) 35:56,5 +4:52,1
36. Sawicki, JanJan Sawicki  Szwajcaria 7 (2+0+2+3) 35:58,5 +4:54,1
37. Böhm, DanielDaniel Böhm  Niemcy 4 (1+1+1+1) 36:00,9 +4:56,5
38. Hofer, LukasLukas Hofer  Włochy 9 (1+4+2+2) 36:07,1 +5:02,7
39. Desthieux, SimonSimon Desthieux  Francja 4 (0+0+1+3) 36:29,4 +5:25,0
40. Bormolini, ThomasThomas Bormolini  Włochy 6 (1+0+2+3) 36:36,8 +5:32,4
41. Tršan, RokRok Tršan  Słowenia 7 (2+2+2+1) 36:37,8 +5:33,4
42. De Lorenzi, ChristianChristian De Lorenzi  Włochy 8 (3+1+3+1) 36:38,2 +5:33,8
43. Nagai, JunjiJunji Nagai  Japonia 1 (0+1+0+0) 36:46,5 +5:42,1
44. Windisch, DominikDominik Windisch  Włochy 10 (3+2+3+2) 36:57,6 +5:53,2
45. Wäger, LorenzLorenz Wäger  Austria 7 (2+0+1+4) 36:59,4 +5:55,0
46. Toivanen, AhtiAhti Toivanen  Finlandia 6 (1+0+2+3) 37:13,4 +6:09,0
47. Perras, ScottScott Perras  Kanada 7 (0+2+3+2) 37:21,8 +6:17,4
48. Šíma, MichalMichal Šíma  Słowacja 6 (1+1+3+1) 37:28,1 +6:23,7
49. Podkorytow, WasilijWasilij Podkorytow  Kazachstan 6 (2+0+1+3) 37:30,5 +6:26,1[a]
50. Dovžan, MihaMiha Dovžan  Słowenia 3 (2+0+1+0) 37:33,8 +6:29,4
51. Jalitnau, RamanRaman Jalitnau  Białoruś 9 (1+0+4+4) 37:34,6 +6:30,2
52. Gronman, TuomasTuomas Gronman  Finlandia 7 (0+1+4+2) 38:17,5 +7:13,1
53. Jäger, MartinMartin Jäger  Szwajcaria 10 (3+1+3+3) 38:39,7 +7:35,3
DNF Peiffer, ArndArnd Peiffer  Niemcy 4 (1+0+1+2) DNF
DNF Fillon Maillet, QuentinQuentin Fillon Maillet  Francja (4+2) DNF[b]
DNS Cwietkow, MaksimMaksim Cwietkow  Rosja DNS
DNS Małyszko, DmitrijDmitrij Małyszko  Rosja DNS
DNS Lindström, FredrikFredrik Lindström  Rosja DNS
DNS Armgren, TedTed Armgren  Szwecja DNS
DNS Sinapow, AntonAnton Sinapow  Bułgaria DNS

Bieg pościgowy kobiet[edytuj | edytuj kod]

Pozycja Zawodnik Reprezentacja Pudła Wynik Strata
Gold medal icon.svg Soukalová, GabrielaGabriela Soukalová  Czechy 3 (0+0+3+0) 31:24,6
Silver medal icon.svg Mäkäräinen, KaisaKaisa Mäkäräinen  Finlandia 3 (0+1+2+0) 31:58,6 +34,0
Bronze medal icon.svg Habert, Marie DorinMarie Dorin Habert  Francja 5 (1+0+4+0) 32:03,4 +38,8
4. Guzik, KrystynaKrystyna Guzik  Polska 3 (0+1+2+0) 32:08,5 +43,9
5. Dunklee, SusanSusan Dunklee  Stany Zjednoczone 4 (0+1+2+1) 32:21,5 +56,9
6. Vítková, VeronikaVeronika Vítková  Czechy 3 (1+0+2+0) 32:30,0 +1:05,4
7. Pidhruszna, OłenaOłena Pidhruszna  Ukraina 3 (0+1+2+0) 32:33,1 +1:08,5
8. Nicolaisen, Kaia WøienKaia Wøien Nicolaisen  Norwegia 2 (1+0+1+0) 32:39,6 +1:15,0
9. Wierer, DorotheaDorothea Wierer  Włochy 6 (0+0+3+3) 32:44,4 +1:19,8
10. Jurłowa, JekatierinaJekatierina Jurłowa  Rosja 4 (0+0+0+4) 32:45,5 +1:20,9
11. Aymonier, CéliaCélia Aymonier  Francja 4 (0+2+0+2) 32:54,1 +1:29,5
12. Hauser, LisaLisa Hauser  Austria 2 (0+1+0+1) 33:00,4 +1:35,8
13. Bendika, BaibaBaiba Bendika  Łotwa 2 (0+0+1+1) 33:02,6 +1:38,0
14. Preuß, FranziskaFranziska Preuß  Niemcy 2 (0+1+1+0) 33:05,0 +1:40,4
15. Gwizdoń, MagdalenaMagdalena Gwizdoń  Polska 3 (1+0+0+2) 33:10,1 +1:45,5
16. Szumiłowa, JekatierinaJekatierina Szumiłowa  Rosja 2 (1+0+0+1) 33:20,5 +1:55,9
17. Brorsson, MonaMona Brorsson  Szwecja 2 (2+0+0+2) 33:25,1 +2:00,5
18. Bescond, AnaïsAnaïs Bescond  Francja 7 (2+1+1+3) 33:41,5 +2:16,9
19. Akimowa, TatianaTatiana Akimowa  Rosja 2 (0+0+1+1)
20. Oberhofer, KarinKarin Oberhofer  Włochy 4 (0+2+1+1) 33:42,1 +2:17,5
21. Chevalier, AnaïsAnaïs Chevalier  Francja 2 (1+1+0+0) 33:43,0 +2:18,4
22. Wiszniewska, GalinaGalina Wiszniewska  Kazachstan 4 (0+3+0+1) 33:56,4 +2:31,8
23. Egan, ClareClare Egan  Stany Zjednoczone 3 (0+1+1+1) 33:58,6 +2:34,0
24. Dreissigacker, HannahHannah Dreissigacker  Stany Zjednoczone 3 (0+2+1+0) 34:06,2 +2:41,6
25. Charvátová, LucieLucie Charvátová  Czechy 7 (3+3+0+1) 34:07,0 +2:42,4
26. Gasparin, SelinaSelina Gasparin  Szwajcaria 7 (0+0+4+3) 34:08,2 +2:43,6
27. Warwyneć, IrynaIryna Warwyneć  Ukraina 3 (1+1+0+1) 34:12,2 +2:47,6
28. Burdyga, NataljaNatalja Burdyga  Ukraina 5 (1+1+1+2) 34:13,5 +2:48,9
29. Vittozzi, LisaLisa Vittozzi  Włochy 3 (0+1+2+0) 34:17,7 +2:53,1
30. Zdouc, DunjaDunja Zdouc  Austria 1 (0+0+1+0) 34:22,2 +2:57,6
31. Braisaz, JustineJustine Braisaz  Francja 7 (3+1+1+2) 34:45,7 +3:21,1
32. Tachizaki, MikitoMikito Tachizaki  Japonia 3 (0+1+0+2) 34:47,9 +3:23,3
33. Gasparin, AitaAita Gasparin  Szwajcaria 1 (0+0+0+1) 34:53,6 +3:29,0
34. Kryuko, IrynaIryna Kryuko  Białoruś 6 (1+3+0+2) 35:00,3 +3:35,7
35. Kummer, LuiseLuise Kummer  Niemcy 5 (2+0+2+1) 35:01,6 +3:37,0
36. Gregorin, TejaTeja Gregorin  Słowenia 5 (1+0+2+2) 35:06,1 +3:41,5
37. Puskarčíková, EvaEva Puskarčíková  Czechy 5 (0+3+2+0) 35:08,6 +3:44,0
38. Andersson, IngelaIngela Andersson  Szwecja 5 (2+2+1+0) 35:13,3 +3:48,7
39. Mali, AndrejaAndreja Mali  Słowenia 2 (2+0+0+0) 35:17,8 +3:53,2
40. Bondar, JanaJana Bondar  Ukraina 5 (1+1+1+2) 35:22,3 +3:57,7
41. Gössner, MiriamMiriam Gössner  Niemcy 8 (1+2+3+2) 35:25,4 +4:00,8
42. Horchler, KarolinKarolin Horchler  Niemcy 3 (0+0+1+2) 35:35,2 +4:10,6
43. Rajkowa, AlinaAlina Rajkowa  Kazachstan 4 (1+0+1+2) 35:41,7 +4:17,1
44. Dżyma, JulijaJulija Dżyma  Ukraina 5 (2+0+2+1) 35:46,5 +4:21,9
45. Dubarezawa, NastassiaNastassia Dubarezawa  Białoruś 6 (1+1+3+1) 35:48,8 +4:24,2
46. Kocher, ZinaZina Kocher  Kanada 5 (2+1+0+2) 36:01,1 +4:36,5
47. Mørkve, JoriJori Mørkve  Norwegia 4 (2+0+1+1) 36:02,7 +4:38,1
48. Hoffmann, SusanneSusanne Hoffmann  Austria 2 (1+0+1+0) 36:04,5 +4:39,9
49. Nilsson, EmmaEmma Nilsson  Szwecja 5 (2+0+0+3) 36:21,5 +4:56,9
50. Kistjanowa, AnnaAnna Kistjanowa  Kazachstan 6 (0+3+2+1) 36:53,8 +5:29,2
51. Paulauskaitė, NatalijaNatalija Paulauskaitė  Litwa 4 (0+3+0+1) 37:12,9 +5:48,3
52. Talihärm, JohannaJohanna Talihärm  Estonia 6 (4+1+0+1) 37:37,4 +6:12,8
53. Rieder, ChristinaChristina Rieder  Austria 4 (3+0+1+0) 37:41,0 +6:16,4
54. Ilczenko, KristinaKristina Ilczenko  Białoruś 10 (2+3+2+3) 38:26,1 +7:01,5
DNS Podczufarowa, OlgaOlga Podczufarowa  Rosja DNS
DNS Sanfilippo, FedericaFederica Sanfilippo  Włochy DNS
DNS Wirołajnen, DarjaDarja Wirołajnen  Rosja DNS
DNS Gereková, JanaJana Gereková  Słowacja DNS
DNS Nowakowska, WeronikaWeronika Nowakowska  Polska DNS
DNS Stojanowa, DesisławaDesisława Stojanowa  Bułgaria DNS

Sztafeta mężczyzn[edytuj | edytuj kod]

Lp. Reprezentacja Zawodnicy Strzelanie Czas
zawodnika
Czas
drużyny
Strata
1 2
Gold medal icon.svg  Norwegia Lars Helge Birkeland 0+3 0+0 18:21,7 1:12:09,8
Erlend Bjøntegaard 0+0 0+0 17:58,2
Johannes Thingnes Bø 0+2 0+1 17:46,5
Tarjei Bø 0+0 0+1 18:03,4
Silver medal icon.svg  Francja Simon Fourcade 0+0 0+1 17:49,9 1:12:39,9 +30,1
Quentin Fillon Maillet 0+1 0+0 18:26,8
Simon Desthieux 0+0 0+0 18:03,1
Jean Guillaume Beatrix 0+0 0+0 18:20,1
Bronze medal icon.svg  Niemcy Erik Lesser 0+0 0+0 17:31,1 1:12:52,4 +42,6
Andreas Birnbacher 0+3 0+2 18:49,2
Daniel Böhm 0+3 0+1 18:45,3
Benedikt Doll 0+1 0+1 17:46,8
4.  Rosja Aleksiej Wołkow 0+0 0+2 17:59,5 1:12:58,1 +48,3
Aleksandr Powarnicyn 0+0 0+1 18:07,7
Dmitrij Małyszko 0+1 0+0 17:59,4
Maksim Cwietkow 0+2 0+1 18:51,5
5.  Stany Zjednoczone Lowell Bailey 0+1 0+0 18:10,1 1:12:58,1 +48,3
Leif Nordgren 0+0 0+1 18:14,5
Tim Burke 0+1 0+1 18:19,6
Sean Doherty 0+1 0+2 18:13,9
6.  Włochy Christian De Lorenzi 0+0 0+1 17:59,0 1:13:44,6 +1:34,8
Lukas Hofer 0+1 0+2 18:03,2
Dominik Windisch 0+0 0+3 18:29,8
Thomas Bormolini 0+3 0+2 19:12,6
7.  Ukraina Serhij Semenow 0+1 0+1 17:57,8 1:14:37,2 +2:27,4
Artem Pryma 0+2 0+2 18:38,4
Dmytro Rusinow 0+1 0+2 18:56,3
Ołeksandr Żyrny 0+3 0+1 19:04,7
8.  Białoruś Uładzimir Czapielin 0+0 0+1 17:48,8 1:15:12,9 +3:03,1
Dmitri Djużew 0+0 1+3 18:48,4
Siarhiej Boczarnikou 1+3 0+1 19:43,2
Jury Liadau 0+1 1+3 18:52,5
9.  Austria Sven Grossegger 0+1 0+1 17:58,5 1:15:13,3 +3:03,5
Lorenz Wäger 0+0 0+3 18:54,8
David Komatz 1+3 0+1 19:19,0
Julian Eberhard 0+3 1+3 19:01,0
10.  Kazachstan Jan Sawicki 0+2 0+0 17:57,1 1:15:19,1 +3:09,3
Anton Pantow 0+3 0+2 19:14,6
Maksim Braun 0+3 0+0 19:15,6
Wasilij Podkorytow 0+0 0+0 18:51,8
11.  Bułgaria Michaił Kleczerow 0+0 0+2 18:45,9 1:15:58,2 +3:48,4
Dymitar Gerdżikow 1+3 0+3 20:14,0
Władimir Iliew 0+0 0+0 18:13,3
Anton Sinapow 0+0 0+2 18:45,0
12.  Słowacja Matej Kazár 0+0 0+1 18:00,1 1:16:55,0 +4:45,2
Miroslav Matiaško 0+0 0+3 19:11,2
Michal Šima 1+3 0+1 19:48,9
Michal Kubaliak 0+2 0+1 19:54,8
LPD  Szwajcaria Serafin Wiestner 0+1 0+1 17:48,1 LPD
Benjamin Weger 0+0 0+1 17:40,7
Mario Dolder 1+3 1+3 20:27,2
Martin Jäger 3+3 3+3
LPD  Rumunia George Buta 0+1 0+0 18:50,7 LPD
Cornel Puchianu 1+3 2+3 21:02,8
Gheorghe Pop 1+3 0+2 20:57,6
Remus Faur 0+1 0+0
LPD  Kanada Scott Perras 0+0 0+3 18:46,2 LPD
Carsen Campbell 0+1 0+1 19:41,5
Matthew Neumann 0+3 0+2 20:59,3
Marttin Jäger 0+1 1+3
LPD  Korea Południowa Jun Je-uk 0+2 0+3 20:00,2 LPD
Lee In-bok 0+2 0+1 20:02,8
Kim Jong-min 0+2 0+2 20:41,2
Kim Yong-gyu 0+1 0+3
DNS  Szwecja Tobias Arwidsson DNS
Torstein Stenersen
Ted Armgren
Fredrik Lindström

Sztafeta kobiet[edytuj | edytuj kod]

Lp. Reprezentacja Zawodniczki Strzelanie Czas
zawodniczki
Czas
drużyny
Strata
1 2
Gold medal icon.svg  Czechy Eva Puskarčíková 0+2 0+0 16:27,1 1:07:11,0
Lucie Charvátová 0+2 1+3 17:24,3
Gabriela Soukalová 0+0 0+2 16:11,2
Veronika Vítková 0+2 0+3 17:08,4
Silver medal icon.svg  Ukraina Iryna Warwyneć 0+1 0+1 16:19,5 1:07:36,2 +25,2
Natalja Burdyga 0+3 0+1 17:14,1
Julija Dżyma 0+1 0+0 16:59,6
Ołena Pidhruszna 0+2 0+3 17:03,0
Bronze medal icon.svg  Niemcy Franziska Preuß 0+0 0+0 16:20,6 1:07:36,4 +25,4
Luise Kummer 0+0 0+1 16:57,1
Miriam Gössner 0+1 0+0 17:26,6
Karolin Horchler 0+1 0+2 16:52,1
4.  Polska Magdalena Gwizdoń 0+1 0+0 16:34,3 1:07:37,0 +26,0
Monika Hojnisz 0+3 0+1 17:32,5
Weronika Nowakowska 0+0 0+0 17:01,5
Krystyna Guzik 0+0 0+2 16:28,7
5.  Włochy Lisa Vittozzi 0+2 0+0 16:45,0 1:07:58,5 +47,5
Karin Oberhofer 0+2 0+0 16:34,2
Federico Sanfilippo 1+3 0+2 18:10,6
Dorothea Wierer 0+2 0+2 16:28,7
6.  Francja Célia Aymonier 0+1 0+1 17:23,8 1:07:59,2 +48,2
Anaïs Bescond 0+1 0+3 16:19,7
Anaïs Chevalier 0+2 0+0 16:35,1
Justine Braisaz 1+3 0+2 17:40,6
7.  Rosja Tatjana Akimowa 0+1 0+1 16:44,3 1:08:04,2 +53,2
Jekatierina Jurłowa 0+0 0+2 16:19,4
Olga Podczufarowa 0+0 0+1 17:18,2
Jekatierina Szumiłowa 0+0 2+3 17:42,3
8.  Szwecja Linn Persson 0+0 0+2 17:25,7 1:08:06,7 +55,7
Mona Brorsson 0+0 0+1 16:43,8
Ingela Andersson 0+1 0+0 16:59,2
Emma Nilsson 0+0 0+1 16:58,0
9.  Austria Dunja Zdouc 0+3 0+0 17:08,2 1:09:11,6 +2:00,6
Lisa Hauser 0+0 0+1 16:35,8
Christina Rieder 0+0 0+3 17:45,2
Susanne Hoffmann 0+0 0+2 17:42,4
10.  Stany Zjednoczone Susan Dunklee 0+1 0+2 16:26,6 1:09:23,4 +2:12,4
Hannah Dreissigacker 0+1 0+2 17:19,0
Clare Egan 0+0 1+3 18:07,6
Annelies Cook 0+1 0+2 17:30,2
11.  Kazachstan Alina Rajkowa 0+0 0+1 16:51,7 1:10:05,8 +2:54,8
Anna Kistjanowa 0+1 0+0 17:14,0
Darja Usanowa 0+0 0+2 17:43,4
Galina Wiszniewska 2+3 0+0 18:16,7
12.  Szwajcaria Selina Gasparin 0+2 0+0 16:15,5 1:10:26,7 +3:15,7
Aita Gasparin 0+1 0+0 17:18,8
Irene Cadurisch 0+2 0+1 17:52,4
Susanna Meinen 0+1 2+3 19:00,0
13.  Białoruś Iryna Kryuko 0+0 0+1 17:40,1 1:11:51,1 +4:40,1
Nastassia Dubarezawa 0+1 0+1 17:19,8
Kristyna Ilczenko 0+3 0+3 18:38,2
Marija Panfiłowa 0+1 0+0 18:13,0
LPD  Rumunia Reka Forika 0+1 1+3 19:00,0 LAP
Éva Tófalvi 0+1 0+1 17:41,7
Luminița Pișcoran 0+3 0+3 18:27,7
Florina Ioana Cîrstea 0+0 1+3
LPD  Litwa Gabrielė Leščinskaitė 0+2 0+1 18:01,5 LAP
Natalija Kočergina 0+0 1+3 19:13,2
Diana Rasimovičiūtė-Brice 0+3 0+2 18:51,2
Natalija Paulauskaitė 0+2 1+3
LPD  Bułgaria Emilija Jordanowa 0+0 1+3 18:03,7 LAP
Stefani Popowa 0+0 2+3 19:12,2
Desisława Stojanowa 2+3 0+0 18:33,4
Dafinka Koewa 1+3 0+2
LPD  Kanada Zina Kocher 1+3 0+2 18:29,8 LAP
Emma Lunder 1+3 0+1 19:02,0
Audrey Vaillancourt 0+0 0+0 19:09,4
Erin Yungblut 0+1 0+2
DNS  Norwegia Kaia Wøien Nicolaisen DNS
Hilde Fenne
Jori Mørkve
Bente Landheim
DNS  Słowacja Martina Chrapánová DNS
Jana Gereková
Alžbeta Majdišová
Natália Prekopová

Klasyfikacje po zawodach w Presque Isle[edytuj | edytuj kod]

Klasyfikacje generalne
Miejsce Zawodnik Punkty
1. Francja Martin Fourcade 917
2. Rosja Anton Szypulin 694
3. Norwegia Tarjei Bø 606
4. Austria Simon Eder 564
5. Niemcy Simon Schempp 551
6. Norwegia Johannes Thingnes Bø 541
7. Norwegia Emil Hegle Svendsen 508
8. Rosja Jewgienij Garaniczew 502
9. Niemcy Benedikt Doll 467
10. Francja Quentin Fillon Maillet 460
Miejsce Zawodniczka Punkty
1. Czechy Gabriela Soukalová 883
2. Francja Marie Dorin Habert 748
3. Włochy Dorothea Wierer 740
4. Finlandia Kaisa Mäkäräinen 647
5. Niemcy Franziska Hildebrand 596
6. Ukraina Ołena Pidhruszna 594
7. Czechy Veronika Vítková 552
8. Niemcy Laura Dahlmeier 546
9. Polska Krystyna Guzik 464
10. Rosja Olga Podczufarowa 458
15. Polska Magdalena Gwizdoń 371
24. Polska Monika Hojnisz 285
66. Polska Weronika Nowakowska 35
95. Polska Kinga Mitoraj 2
Klasyfikacje sprintu
Miejsce Zawodnik Punkty
1. Francja Martin Fourcade 318
2. Rosja Anton Szypulin 251
3. Niemcy Simon Schempp 228
Miejsce Zawodniczka Punkty
1. Czechy Gabriela Soukalová 316
2. Francja Marie Dorin Habert 251
3. Włochy Dorothea Wierer 247
8. Polska Krystyna Guzik 190
15. Polska Magdalena Gwizdoń 141
19. Polska Monika Hojnisz 119
64. Polska Weronika Nowakowska 20
88. Polska Kinga Mitoraj 2
Klasyfikacje biegu pościgowego
Miejsce Zawodnik Punkty
1. Francja Martin Fourcade 331
2. Rosja Anton Szypulin 247
3. Norwegia Tarjei Bø 228
Miejsce Zawodniczka Punkty
1. Czechy Gabriela Soukalová 281
2. Włochy Dorothea Wierer 246
3. Francja Marie Dorin Habert 229
14. Polska Krystyna Guzik 132
16. Polska Magdalena Gwizdoń 120
35. Polska Monika Hojnisz 60
63. Polska Weronika Nowakowska 15

Uwagi[edytuj | edytuj kod]

  1. Kara 30 sek.
  2. Kara 2 min.

Bibliografia[edytuj | edytuj kod]