Puchar Świata w biathlonie 2015/2016 – Ruhpolding (2)

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Puchar Świata w biathlonie 2015/2016 – Ruhpolding (2)
Oberhof
Ruhpolding (1)
Anterselva
Data 13–17 stycznia 2016
Gospodarz Ruhpolding, Niemcy
Organizator IBU
Liczba konkurencji 6
Zwycięzcy
Bieg indywidualny Francja Martin Fourcade

Włochy Dorothea Wierer
Sztafeta  Norwegia

 Ukraina
Bieg masowy Niemcy Erik Lesser

Czechy Gabriela Soukalová
Strona internetowa
Mapa lokalizacyjna Europy
Ruhpolding
Ruhpolding
Geographylogo.svg
Położenie na mapie Europy

Zawody pucharu świata w biathlonie w Ruhpolding były piątymi w sezonie 2015/2016 w tej dyscyplinie sportu. Konkurencje rozgrywano pomiędzy 13–17 stycznia 2016. Rywalizacja odbywała się w biegu indywidualnym, sztafetach oraz w biegu masowym. Po odwołaniu zawodów w Oberhofie, biathloniści gościli w Ruhpolding drugi tydzień z rzędu[1].

Program zawodów[edytuj | edytuj kod]

Dzień Konkurencja Początek Liczba uczestników
13 stycznia Bieg indywidualny mężczyzn 14:15 CET 104
14 stycznia Bieg indywidualny kobiet 14:15 CET 95
15 stycznia Sztafeta mężczyzn 15:30 CET 100
16 stycznia Bieg masowy kobiet 11:45 CET 30
Bieg masowy mężczyzn 16:10 CET 30
17 stycznia Sztafeta kobiet 11:00 CET 88

Zestawienie medalistów[edytuj | edytuj kod]

Mężczyźni[edytuj | edytuj kod]

Konkurencja
Złoto
Srebro
Brąz
Bieg indywidualny (20 km)
szczegóły
Francja Martin Fourcade
Francja (FRA)
Austria Simon Eder
Austria (AUT)
Rosja Anton Szypulin
Rosja (RUS)
Bieg masowy (15 km)
szczegóły
Niemcy Erik Lesser
Niemcy (GER)
Francja Martin Fourcade
Francja (FRA)
Rosja Jewgienij Garaniczew
Rosja (RUS)

Kobiety[edytuj | edytuj kod]

Konkurencja
Złoto
Srebro
Brąz
Bieg indywidualny (15 km)
szczegóły
Włochy Dorothea Wierer
Włochy (ITA)
Finlandia Kaisa Mäkäräinen
Finlandia (FIN)
Czechy Gabriela Soukalová
Czechy (CZE)
Bieg masowy (12,5 km)
szczegóły
Czechy Gabriela Soukalová
Czechy (CZE)
Niemcy Franziska Hildebrand
Niemcy (GER)
Niemcy Laura Dahlmeier
Niemcy (GER)

Sztafety[edytuj | edytuj kod]

Konkurencja
Złoto
Srebro
Brąz
Kobiety (4x6 km)
szczegóły
 Ukraina
Iryna Warwyneć
Julija Dżyma
Wałentyna Semerenko
Ołena Pidhruszna
 Niemcy
Karolin Horchler
Miriam Gössner
Maren Hammerschmidt
Laura Dahlmeier
 Włochy
Lisa Vittozzi
Karin Oberhofer
Elena Runggaldier
Dorothea Wierer
Mężczyźni (4x7,5 km)
szczegóły
 Norwegia
Ole Einar Bjørndalen
Johannes Thingnes Bø
Tarjei Bø
Emil Hegle Svendsen
 Rosja
Aleksiej Wołkow
Jewgienij Garaniczew
Maksim Cwietkow
Anton Szypulin
 Austria
Sven Grossegger
Julian Eberhard
Simon Eder
Dominik Landertinger

Wyniki[edytuj | edytuj kod]

Bieg indywidualny mężczyzn[edytuj | edytuj kod]

Pozycja Zawodnik Reprezentacja Pudła Wynik Strata
Gold medal icon.svg Fourcade, MartinMartin Fourcade  Francja 1 (0+0+1+0) 50:53,9
Silver medal icon.svg Eder, SimonSimon Eder  Austria 1 (0+0+0+1) 51:11,4 +17,5
Bronze medal icon.svg Szypulin, AntonAnton Szypulin  Rosja 1 (0+0+1+0) 51:22,8 +28,9
4. Moravec, OndřejOndřej Moravec  Czechy 0 (0+0+0+0) 51:30,9 +37,0
5. Cwietkow, MaksimMaksim Cwietkow  Rosja 0 (0+0+0+0) 51:51,9 +58,0
6. Garaniczew, JewgienijJewgienij Garaniczew  Rosja 1 (0+0+0+1) 52:00,9 +1:07,0
7. Stenersen, TorsteinTorstein Stenersen  Szwecja 1 (0+0+0+1) 52:35,8 +1:41,9
8. Doll, BenediktBenedikt Doll  Niemcy 2 (0+2+0+0) 52:47,9 +1:54,0
9. Bjøntegaard, ErlendErlend Bjøntegaard  Norwegia 2 (0+1+0+1) 52:58,4 +2:04,5
10. Krčmář, MichalMichal Krčmář  Czechy 1 (0+1+0+0) 53:12,9 +2:19,0
11. Bø, TarjeiTarjei Bø  Norwegia 2 (0+1+0+1) 53:14,0 +2:20,1
12. Anew, KrasimirKrasimir Anew  Bułgaria 1 (0+0+0+1) 53:19,8 +2:25,9
13. Hofer, LukasLukas Hofer  Włochy 1 (0+1+0+0) 53:27,8 +2:33,9
14. Bailey, LowellLowell Bailey  Stany Zjednoczone 1 (1+0+0+0) 53:40,9 +2:47,0
15. Birnbacher, AndreasAndreas Birnbacher  Niemcy 2 (1+1+0+0) 53:49,3 +2:55,4
16. Thingnes Bø, JohannesJohannes Thingnes Bø  Norwegia 4 (0+0+1+3) 53:50,5 +2:56,6
17. Lesser, ErikErik Lesser  Niemcy 4 (1+1+2+0) 54:02,4 +3:08,5
18. Green, BrendanBrendan Green  Kanada 2 (1+1+0+0) 54:04,2 +3:10,3
19. Kilczycki, WitalijWitalij Kilczycki  Ukraina 2 (0+1+0+1) 54:04,9 +3:11,0
20. Kazár, MatejMatej Kazár  Słowacja 1 (1+0+0+0) 54:10,1 +3:16,2
21. Kühn, JohannesJohannes Kühn  Niemcy 4 (2+1+1+0) 54:11,3 +3:17,4
22. Komatz, DavidDavid Komatz  Austria 3 (0+1+0+2) 54:12,3 +3:18,4
23. Lindström, FredrikFredrik Lindström  Szwecja 2 (0+1+0+1) 54:14,1 +3:20,2
24. Landertinger, DominikDominik Landertinger  Austria 3 (0+1+0+2) 54:15,0 +3:21,1
25. Birkeland, Lars HelgeLars Helge Birkeland  Norwegia 2 (0+0+1+1) 54:18,6 +3:24,7
26. Żirnyj, OłeksanderOłeksander Żirnyj  Ukraina 1 (0+0+0+1) 54:23,7 +3:29,8
27. Nordgren, LeifLeif Nordgren  Szwecja 3 (0+0+1+2) 54:26,7 +3:32,8
28. Fillon Maillet, QuentinQuentin Fillon Maillet  Francja 2 (0+0+0+2) 54:29,8 +3:35,9
29. Svendsen, Emil HegleEmil Hegle Svendsen  Norwegia 3 (0+1+1+1) 54:38,9 +3:45,0
30. Burke, TimTim Burke  Stany Zjednoczone 3 (1+0+1+1) 54:39,1 +3:45,2
31. Windisch, DominikDominik Windisch  Włochy 3 (0+2+1+0) 54:41,9 +3:48,0
32. Wołkow, AleksiejAleksiej Wołkow  Rosja 2 (2+0+0+0) 54:49,0 +3:55,1
33. Šlesingr, MichalMichal Šlesingr  Czechy 3 (0+1+1+1) 54:50,0 +3:56,1
34. Zakhna, ReneRene Zakhna  Estonia 2 (0+1+1+0) 54:50,3 +3:56,4
35. Matiaško, MiroslavMiroslav Matiaško  Słowacja 3 (0+2+0+1) 55:00,6 +4:06,7
36. Fak, JakovJakov Fak  Słowenia 3 (0+2+0+1) 55:00,9 +4:07,0
37. Sawicki, JanJan Sawicki  Kazachstan 1 (0+0+0+1) 55:02,8 +4:08,9
38. Djużew, DmitriDmitri Djużew  Białoruś 3 (0+1+1+1) 55:05,4 +4:11,5
39. De Lorenzi, ChristianChristian De Lorenzi  Włochy 2 (0+0+1+1) 55:07,2 +4:13,3
40. Finello, JeremyJeremy Finello  Szwajcaria 3 (0+0+2+1) 55:07,3 +4:13,4
41. Václavík, AdamAdam Václavík  Czechy 4 (1+0+0+3) 55:07,7 +4:13,8
42. Bormolini, ThomasThomas Bormolini  Włochy 3 (0+2+0+1) 55:07,9 +4:14,0
43. Pidruczny, DmytroDmytro Pidruczny  Ukraina 1 (0+0+0+1) 55:09,2 +4:15,3
44. Bjørndalen, Ole EinarOle Einar Bjørndalen  Norwegia 4 (0+1+2+1) 55:24,3 +4:30,4
45. Gerdżikow, DimityrDimityr Gerdżikow  Bułgaria 1 (1+0+0+0) 55:24,9 +4:31,0
46. Gow, ChristianChristian Gow  Kanada 1 (0+1+0+0) 55:25,9 +4:32,0
47. Szczurek, ŁukaszŁukasz Szczurek  Polska 2 (0+1+1+0) 55:29,6 +4:35,7
48. Fourcade, SimonSimon Fourcade  Francja 2 (0+1+1+0) 55:31,4 +4:37,5
49. Rastorgujevs, AndrejsAndrejs Rastorgujevs  Łotwa 5 (1+0+3+1) 55:35,9 +4:42,0
50. Tršan, RokRok Tršan  Słowenia 3 (0+1+1+1) 55:36,6 +4:42,7
51. Smith, NathanNathan Smith  Kanada 3 (0+2+1+0) 55:38,4 +4:44,5
52. Davies, MacxMacx Davies  Kanada 2 (1+0+1+0) 55:40,2 +4:46,3
53. Krupčík, TomášTomáš Krupčík  Czechy 3 (1+1+0+1) 55:41,6 +4:47,7
54. Nelin, JesperJesper Nelin  Szwecja 2 (0+1+1+0) 55:43,8 +4:49,9
55. Eberhard, JulianJulian Eberhard  Austria 4 (0+2+0+2) 55:58,0 +5:04,1
56. Grossegger, SvenSven Grossegger  Austria 4 (1+1+2+0) 55:59,6 +5:05,7
57. Czerezow, IwanIwan Czerezow  Rosja 4 (2+1+1+0) 56:00,1 +5:06,2
58. Guzik, GrzegorzGrzegorz Guzik  Polska 3 (0+2+0+1) 56:06,0 +5:12,1
59. Semenow, SerhijSerhij Semenow  Ukraina 4 (1+1+0+2) 56:09,0 +5:15,1
60. Czapielin, UładzimirUładzimir Czapielin  Białoruś 4 (1+1+1+1) 56:09,7 +5:15,8
61. Béatrix, Jean-GuillaumeJean-Guillaume Béatrix  Francja 4 (0+3+0+1) 56:16,2 +5:22,3
62. Peiffer, ArndArnd Peiffer  Niemcy 3 (0+1+1+1) 56:45,4 +5:51,5
63. Nagai, JunjiJunji Nagai  Japonia 3 (3+0+0+0) 56:59,1 +6:05,2
64. Strolia, VytautasVytautas Strolia  Litwa 4 (0+2+0+2) 57:02,7 +6:08,8
65. Abaszeu, DzmitryjDzmitryj Abaszeu  Białoruś 5 (1+1+1+2) 57:05,4 +6:11,5
66. Pływaczyk, KrzysztofKrzysztof Pływaczyk  Polska 3 (0+1+0+2) 57:13,8 +6:19,9
67. Iliew, WładimirWładimir Iliew  Bułgaria 3 (2+0+0+1) 57:20,0 +6:26,1
68. Kletczerow, MichaiłMichaił Kletczerow  Bułgaria 4 (0+2+0+2) 57:20,8 +6:26,9
69. Otčenáš, MartinMartin Otčenáš  Słowacja 5 (1+2+1+1) 57:23,2 +6:29,3
70. Faur, RemusRemus Faur  Rumunia 3 (0+0+1+2) 57:28,3 +6:34,4
71. Guigonnat, AntoninAntonin Guigonnat  Francja 4 (1+0+0+3) 57:40,6 +6:46,7
72. Małyszko, DmitrijDmitrij Małyszko  Rosja 7 (0+2+5+0) 57:44,1 +6:50,2
73. Dixon, ScottScott Dixon  Wielka Brytania 2 (1+0+1+0) 57:52,3 +6:58,4
74. Kõiv, KauriKauri Kõiv  Estonia 4 (1+2+1+0) 57:56,0 +7:02,1
75. Doherty, SeanSean Doherty  Stany Zjednoczone 3 (1+0+2+0) 57:57,3 +7:03,4
76. Podkorytow, WasilijWasilij Podkorytow  Kazachstan 4 (1+2+1+0) 58:03,7 +7:09,8
77. Ermits, KalevKalev Ermits  Estonia 6 (0+2+2+2) 58:04,0 +7:10,1
78. Tachizaki, MikitoMikito Tachizaki  Japonia 3 (0+1+1+1) 58:15,4 +7:21,5
79. Pantow, AntonAnton Pantow  Kazachstan 6 (2+1+0+3) 58:20,7 +7:26,8
80. Dombrovski, KarolKarol Dombrovski  Litwa 4 (0+0+3+1) 58:30,6 +7:36,7
81. Gronman, TuomasTuomas Gronman  Finlandia 4 (0+2+1+1) 58:43,7 +7:49,8
82. Buta, GeorgeGeorge Buta  Rumunia 4 (0+2+0+2) 58:49,0 +7:55,1
83. Armgren, TedTed Armgren  Szwecja 5 (1+2+1+1) 58:51,9 +7:58,0
84. Wiestner, SerafinSerafin Wiestner  Szwajcaria 4 (0+0+3+1) 58:54,9 +8:01,0
85. Weger, BenjaminBenjamin Weger  Szwajcaria 6 (4+1+1+0) 58:55,0 +8:01,1
86. Dolder, MarioMario Dolder  Szwajcaria 6 (1+2+2+1) 59:10,6 +8:16,7
87. Lusa, DaumantsDaumants Lusa  Łotwa 4 (0+1+0+3) 59:30,0 +8:36,1
88. Treier, JanJan Treier  Estonia 5 (2+2+1+0) 59:37,2 +8:43,3
89. Dovžan, MihaMiha Dovžan  Słowenia 6 (2+1+2+1) 59:46,7 +8:52,8
90. Orpana, SamiSami Orpana  Finlandia 5 (2+2+0+1) 59:50,8 +8:56,9
91. Jong-min, KimKim Jong-min  Korea Południowa 5 (1+0+2+2) 59:57,1 +9:03,2
92. Darożka, AlaksandrAlaksandr Darożka  Białoruś 5 (0+2+1+2) 1:00:06,8 +9:12,9
93. Soukup, JaroslavJaroslav Soukup  Czechy 7 (2+2+1+2) 1:00:22,8 +9:28,9
94. Puchianu, CornelCornel Puchianu  Rumunia 6 (2+2+1+1) 1:00:31,3 +9:37,4
95. Kaukėnas, TomasTomas Kaukėnas  Litwa 8 (1+2+4+1) 1:01:04,2 +10:10,3
96. Claude, FabienFabien Claude  Francja 11 (2+4+1+4) 1:01:29,5 +10:35,6
97. Jäger, MartinMartin Jäger  Szwajcaria 10 (3+5+1+1) 1:01:31,0 +10:37,1
98. Koivunen, MikaelMikael Koivunen  Finlandia 4 (0+1+2+1) 1:01:43,2 +10:49,3
99. Laponder, MarcelMarcel Laponder  Wielka Brytania 4 (0+2+1+1) 1:02:11,9 +11:18,0
100. Gow, ScottScott Gow  Kanada 8 (1+3+2+2) 1:02:20,9 +11:27,0
101. Slotiņš, RobertsRoberts Slotiņš  Łotwa 8 (2+2+2+2) 1:04:03,4 +13:09,5
102. Hasilla, TomášTomáš Hasilla  Słowacja 7 (2+1+0+4) 1:04:08,5 +13:14,6
103. Oblak, LenartLenart Oblak  Słowenia 9 (1+2+4+2) 1:04:29,2 +13:35,3
Bauer, KlemenKlemen Bauer  Słowenia (0+3) DNF
Schempp, SimonSimon Schempp  Niemcy DNS
Siemiakow, WładimirWładimir Siemiakow  Ukraina

Bieg indywidualny kobiet[edytuj | edytuj kod]

Pozycja Zawodniczka Reprezentacja Pudła Wynik Strata
Gold medal icon.svg Wierer, DorotheaDorothea Wierer  Włochy 0 (0+0+0+0) 40:19,9
Silver medal icon.svg Mäkäräinen, KaisaKaisa Mäkäräinen  Finlandia 1 (1+0+0+0) 41:14,7 +54,8
Bronze medal icon.svg Soukalová, GabrielaGabriela Soukalová  Czechy 1 (0+1+0+0) 41:29,8 +1:09,9
4. Hildebrand, FranziskaFranziska Hildebrand  Niemcy 1 (1+0+0+0) 41:30,7 +1:10,8
5. Gasparin, SelinaSelina Gasparin  Szwajcaria 0 (0+0+0+0) 41:43,7 +1:23,8
6. Habert, Marie DorinMarie Dorin Habert  Francja 2 (1+1+0+0) 41:45,5 +1:25,6
7. Fialková, PaulínaPaulína Fialková  Słowacja 1 (0+1+0+0) 41:57,7 +1:37,8
8. Sanfilippo, FedericaFederica Sanfilippo  Włochy 1 (0+0+0+1) 42:01,1 +1:41,2
9. Dahlmeier, LauraLaura Dahlmeier  Niemcy 2 (0+0+1+1) 42:01,5 +1:41,6
10. Podczufarowa, OlgaOlga Podczufarowa  Rosja 0 (0+0+0+0) 42:15,8 +1:55,9
11. Guzik, KrystynaKrystyna Guzik  Polska 1 (0+0+1+0) 42:17,3 +1:57,4
12. Skardzina, NadziejaNadzieja Skardzina  Białoruś 1 (0+1+0+0) 42:29,9 +2:10,0
13. Solemdal, SynnøveSynnøve Solemdal  Norwegia 0 (0+0+0+0) 42:40,5 +2:20,6
14. Vítková, VeronikaVeronika Vítková  Czechy 1 (0+0+1+0) 42:44,4 +2:24,5
15. Wiszniewska, GalinaGalina Wiszniewska  Kazachstan 0 (0+0+0+0) 42:45,3 +2:25,4
16. Pidhruszna, OłenaOłena Pidhruszna  Ukraina 1 (0+0+1+0) 42:52,2 +2:32,3
17. Jurkiewicz, DarjaDarja Jurkiewicz  Białoruś 1 (0+0+0+1) 43:00,6 +2:40,7
18. Crawford, RosannaRosanna Crawford  Kanada 2 (0+1+1+0) 43:12,5 +2:52,6
19. Jurłowa, JekatierinaJekatierina Jurłowa  Rosja 2 (0+2+0+0) 43:13,8 +2:53,9
20. Bescond, AnaïsAnaïs Bescond  Francja 2 (0+1+0+1) 43:15,0 +2:55,1
21. Eckhoff, TirilTiril Eckhoff  Norwegia 3 (0+0+0+3) 43:15,2 +2:55,3
22. Hammerschmidt, MarenMaren Hammerschmidt  Niemcy 2 (0+1+0+1) 43:18,3 +2:58,4
23. Yan, ZhangZhang Yan  Chiny 1 (0+0+1+0) 43:30,5 +3:10,6
24. Hinz, VanessaVanessa Hinz  Niemcy 2 (0+1+0+1) 43:36,0 +3:16,1
25. Brorsson, MonaMona Brorsson  Szwecja 1 (0+0+0+1) 43:37,2 +3:17,3
26. Semerenko, WałentynaWałentyna Semerenko  Ukraina 2 (0+0+2+0) 43:41,3 +3:21,4
27. Gereková, JanaJana Gereková  Słowacja 2 (1+0+0+1) 43:42,3 +3:22,4
28. Andersson, IngelaIngela Andersson  Szwecja 2 (2+0+0+0) 43:45,5 +3:25,6
29. Dżyma, JulijaJulija Dżyma  Ukraina 3 (0+1+1+1) 43:48,9 +3:29,0
30. Wirołajnen, DarjaDarja Wirołajnen  Rosja 2 (0+1+0+1) 43:50,0 +3:30,1
31. Gwizdoń, MagdalenaMagdalena Gwizdoń  Polska 2 (0+2+0+0) 43:55,6 +3:35,7
32. Birkeland, Fanny HornFanny Horn Birkeland  Norwegia 3 (1+1+0+1) 43:59,8 +3:39,9
33. Olsbu, MarteMarte Olsbu  Norwegia 3 (2+1+0+0) 44:07,2 +3:47,3
34. Szumiłowa, JekatierinaJekatierina Szumiłowa  Rosja 2 (0+1+0+1) 44:22,3 +4:02,4
35. Runggaldier, AlexiaAlexia Runggaldier  Włochy 1 (0+0+0+1) 44:24,6 +4:04,7
36. Hojnisz, MonikaMonika Hojnisz  Polska 3 (0+1+1+1) 44:28,4 +4:08,5
37. Chevalier, AnaïsAnaïs Chevalier  Francja 3 (1+1+0+1) 44:29,1 +4:09,2
38. Zagorujko, AnastasijaAnastasija Zagorujko  Rosja 3 (1+1+0+1) 44:32,2 +4:12,3
39. Aymonier, CéliaCélia Aymonier  Francja 3 (1+2+0+0) 44:32,6 +4:12,7
40. Jialin, TangTang Jialin  Chiny 1 (0+0+0+1) 44:55,4 +4:35,5
41. Warwyneć, IrynaIryna Warwyneć  Ukraina 2 (0+2+0+0) 44:55,5 +4:35,6
42. Kistjanowa, AnnaAnna Kistjanowa  Kazachstan 3 (1+1+0+1) 44:56,5 +4:36,6
43. Gasparin, AitaAita Gasparin  Szwajcaria 2 (0+1+0+1) 44:56,9 +4:37,0
44. Horchler, KarolinKarolin Horchler  Niemcy 2 (0+2+0+0) 44:59,2 +4:39,3
45. Bendika, BaibaBaiba Bendika  Łotwa 2 (0+0+1+1) 45:10,1 +4:50,2
46. Hauser, LisaLisa Hauser  Austria 3 (1+0+1+1) 45:12,6 +4:52,7
47. Nowakowska, WeronikaWeronika Nowakowska  Polska 4 (1+0+1+2) 45:14,0 +4:54,1
48. Oberhofer, KarinKarin Oberhofer  Włochy 4 (1+0+1+2) 45:14,1 +4:54,2
49. Puskarčíková, EvaEva Puskarčíková  Czechy 3 (1+0+0+2) 45:30,2 +5:13,9
50. Dunklee, SusanSusan Dunklee  Stany Zjednoczone 5 (1+1+2+1) 45:33,8 +5:16,0
51. Braisaz, JustineJustine Braisaz  Francja 4 (1+0+3+0) 45:35,9 +5:33,2
52. Vittozzi, LisaLisa Vittozzi  Włochy 3 (1+1+0+1) 45:53,1 +5:40,4
53. Kryuko, IrynaIryna Kryuko  Białoruś 4 (0+3+0+1) 46:00,3 +5:50,9
54. Pisariewa, NadziejaNadzieja Pisariewa  Białoruś 4 (1+3+0+0) 46:10,8 +5:57,9
55. Tachizaki, FuyukoFuyuko Tachizaki  Japonia 4 (2+1+1+0) 46:17,8 +5:59,4
56. Kočergina, NatalijaNatalija Kočergina  Litwa 2 (0+1+1+0) 46:19,3 +6:07,1
57. Häcki, LenaLena Häcki  Szwajcaria 5 (2+1+0+2) 46:27,0 +6:10,1
58. Tófalvi, ÉvaÉva Tófalvi  Rumunia 3 (0+2+0+1) 46:30,0 +6:10,2
59. Gössner, MiriamMiriam Gössner  Niemcy 6 (2+1+2+1) 46:30,1 +6:15,2
60. Pișcoran, LuminițaLuminița Pișcoran  Rumunia 3 (1+2+0+0) 46:35,1 +6:19,8
61. Rajkowa, AlinaAlina Rajkowa  Kazachstan 3 (2+0+0+1) 46:39,7 +6:20,5
62. Aadlandsvik, Lene BergLene Berg Aadlandsvik  Norwegia 3 (1+1+0+1) 46:40,4 +6:28,6
63. Tanaka, YurieYurie Tanaka  Japonia 3 (1+0+2+0) 46:48,5 +6:30,8
64. Cadurisch, IreneIrene Cadurisch  Szwajcaria 3 (1+1+1+0) 46:50,7 +6:32,1
65. Stojanowa, DesisławaDesisława Stojanowa  Bułgaria 4 (0+1+2+1) 46:52,0 +6:37,4
66. Burdyga, NataljaNatalja Burdyga  Ukraina 4 (0+1+2+1) 46:57,3 +6:47,8
67. Lehtla, KadriKadri Lehtla  Estonia 2 (1+0+1+0) 47:07,7 +6:59,6
68. Vigipuu, KristelKristel Vigipuu  Estonia 1 (1+0+0+0) 47:19,5 +7:06,3
69. Mali, AndrejaAndreja Mali  Słowenia 2 (1+0+0+1) 47:26,2 +7:07,9
70. Persson, LinnLinn Persson  Szwecja 5 (0+0+2+3) 47:27,8 +7:10,5
71. Hoffmann, SusanneSusanne Hoffmann  Austria 2 (0+0+0+2) 47:30,4 +7:20,5
72. Reid, JoanneJoanne Reid  Stany Zjednoczone 4 (1+0+2+1) 47:40,4 +7:24,9
73. Tandy, MeganMegan Tandy  Kanada 4 (1+1+0+2) 47:44,8 +7:27,0
74. Egan, ClareClare Egan  Stany Zjednoczone 4 (1+3+0+0) 47:46,9 +7:30,3
75. Jordanowa, EmilijaEmilija Jordanowa  Bułgaria 4 (1+2+0+1) 47:50,2 +7:35,1
76. Poliaková, TeréziaTerézia Poliaková  Słowacja 5 (2+2+0+1) 47:55,0 +7:50,7
77. Popowa, SrefaniSrefani Popowa  Bułgaria 2 (0+1+0+1) 48:10,6 +7:53,1
78. Ransom, JuliaJulia Ransom  Kanada 5 (0+4+0+1) 48:13,0 +7:55,7
79. Fialková, IvonaIvona Fialková  Słowacja 6 (0+3+0+3) 48:15,6 +8:03,1
80. Charvátová, LucieLucie Charvátová  Czechy 7 (2+1+3+1) 48:23,0 +8:09,7
81. Landová, JitkaJitka Landová  Czechy 6 (2+1+2+1) 48:29,6 +8:35,9
82. Leščinskaitė, GabrielėGabrielė Leščinskaitė  Litwa 4 (2+0+0+2) 48:55,8 +8:47,0
83. Suzuki, RinaRina Suzuki  Japonia 4 (1+2+0+1) 49:06,9 +9:15,1
84. Myhr, SofiaSofia Myhr  Szwecja 5 (2+1+1+1) 49:35,0 +9:17,2
85. Lightfoot, AmandaAmanda Lightfoot  Wielka Brytania 6 (2+2+1+1) 49:37,1 +9:43,6
86. Paulauskaitė, NatalijaNatalija Paulauskaitė  Litwa 5 (1+0+3+1) 50:03,5 +9:57,4
87. Eržen, AnjaAnja Eržen  Słowenia 8 (1+3+0+2) 50:17,3 +9:59,7
88. Cook, AnneliesAnnelies Cook  Stany Zjednoczone 5 (2+1+2+3) 50:19,6 +10:03,7
89. Ji-hee, MunMun Ji-hee  Korea Południowa 4 (1+2+1+1) 50:23,6 +10:15,3
90. Forika, RekaReka Forika  Rumunia 4 (0+2+0+2) 50:35,2 +10:19,8
91. Seon-su, KimKim Seon-su  Korea Południowa 4 (0+2+0+2) 50:39,7 +10:51,4
92. Kiskola, AuliAuli Kiskola  Finlandia 5 (2+1+2+0) 51:11,3 +10:56,7
93. Toivanen, LauraLaura Toivanen  Finlandia 6 (1+1+1+3) 51:16,6 +11:15,4
94. Kocher, ZinaZina Kocher  Kanada 9 (3+1+2+3) 51:35,3 +11:48,0
95. Gaim, GreteGrete Gaim  Estonia 5 (1+3+1+1) DNF
96. Dubarezawa, NastassiaNastassia Dubarezawa  Białoruś DNS
97. Laukkanen, MariMari Laukkanen  Finlandia DNS
98. Abramowa, OlgaOlga Abramowa  Ukraina DNS
99. Sola, HannaHanna Sola  Białoruś DNS
100. Mitoraj, KingaKinga Mitoraj  Polska DNS

Bieg masowy mężczyzn[edytuj | edytuj kod]

Pozycja Zawodnik Reprezentacja Pudła Wynik Strata
Gold medal icon.svg Lesser, ErikErik Lesser  Niemcy 0 (0+0+0+0) 40:29,3
Silver medal icon.svg Fourcade, MartinMartin Fourcade  Francja 1 (0+0+0+1) 40:39,1 +9,8
Bronze medal icon.svg Garaniczew, JewgienijJewgienij Garaniczew  Rosja 1 (0+0+0+1) 40:42,4 +13,1
4. Szypulin, AntonAnton Szypulin  Rosja 1 (1+0+0+0) 41:11,8 +42,5
5. Krčmář, MichalMichal Krčmář  Czechy 1 (0+0+1+0) 41:16,5 +47,2
6. Schempp, SimonSimon Schempp  Niemcy 2 (1+1+0+0) 41:17,3 +48,0
7. Moravec, OndřejOndřej Moravec  Czechy 1 (0+0+0+1) 41:19,5 +50,2
8. Desthieux, SimonSimon Desthieux  Francja 1 (1+0+0+0) 41:21,5 +52,2
9. Eder, SimonSimon Eder  Austria 1 (0+1+0+0) 41:23,9 +54,6
10. Svendsen, Emil HegleEmil Hegle Svendsen  Norwegia 1 (0+0+1+0) 41:27,9 +58,6
11. Bø, TarjeiTarjei Bø  Norwegia 3 (0+2+1+0) 41:36,3 +1:07,0
12. Thingnes Bø, JohannesJohannes Thingnes Bø  Norwegia 3 (0+0+2+1) 41:43,1 +1:13,8
13. Fillon Maillet, QuentinQuentin Fillon Maillet  Francja 3 (1+2+0+0) 41:47,6 +1:18,3
14. Cwietkow, MaksimMaksim Cwietkow  Rosja 1 (0+0+0+1) 41:48,0 +1:18,7
15. Smith, NathanNathan Smith  Kanada 1 (1+0+0+0) 41:50,1 +1:20,8
16. Fourcade, SimonSimon Fourcade  Francja 2 (0+1+0+1) 41:55,0 +1:25,7
17. Lindström, FredrikFredrik Lindström  Szwecja 1 (0+0+0+1) 41:57,1 +1:27,8
18. Grossegger, SvenSven Grossegger  Austria 2 (1+0+1+0) 42:16,3 +1:47,0
19. Doll, BenediktBenedikt Doll  Niemcy 4 (1+0+1+2) 42:18,3 +1:49,0
20. Stenersen, TorsteinTorstein Stenersen  Szwecja 0 (0+0+0+0) 42:23,7 +1:54,4
21. Bailey, LowellLowell Bailey  Stany Zjednoczone 1 (0+0+1+0) 42:37,7 +2:08,4
22. Birnbacher, AndreasAndreas Birnbacher  Niemcy 3 (1+1+1+0) 42:51,8 +2:22,5
23. Landertinger, DominikDominik Landertinger  Austria 5 (2+1+2+0) 43:13,8 +2:44,5
24. Hofer, LukasLukas Hofer  Włochy 5 (2+2+0+1) 43:14,3 +2:45,0
25. Małyszko, DmitrijDmitrij Małyszko  Rosja 5 (1+2+0+2) 43:14,5 +2:45,2
26. Pidruczny, DmytroDmytro Pidruczny  Ukraina 4 (0+1+1+2) 43:15,0 +2:45,7
27. Anew, KrasimirKrasimir Anew  Bułgaria 4 (0+3+1+0) 43:36,9 +3:07,6
28. Bjøntegaard, ErlendErlend Bjøntegaard  Norwegia 4 (0+3+1+0) 44:05,2 +3:35,9
29. Peiffer, ArndArnd Peiffer  Niemcy 7 (2+1+2+2) 44:31,2 +4:01,9
30. Bjørndalen, Ole EinarOle Einar Bjørndalen  Norwegia 10 (2+3+2+3) 46:11,9 +5:42,6

Bieg masowy kobiet[edytuj | edytuj kod]

Pozycja Zawodniczka Reprezentacja Pudła Wynik Strata
Gold medal icon.svg Soukalová, GabrielaGabriela Soukalová  Czechy 0 (0+0+0+0) 41:13,2
Silver medal icon.svg Hildebrand, FranziskaFranziska Hildebrand  Niemcy 1 (0+0+0+1) 41:27,1 +13,9
Bronze medal icon.svg Dahlmeier, LauraLaura Dahlmeier  Niemcy 2 (0+1+0+1) 41:37,6 +24,4
4. Eckhoff, TirilTiril Eckhoff  Norwegia 2 (1+0+1+0) 41:45,4 +32,2
5. Hammerschmidt, MarenMaren Hammerschmidt  Niemcy 2 (0+0+1+1) 41:51,1 +37,9
6. Skardzina, NadziejaNadzieja Skardzina  Białoruś 1 (1+0+0+0) 41:53,2 +40,0
7. Dżyma, JulijaJulija Dżyma  Ukraina 2 (0+0+1+1) 42:06,8 +53,6
8. Wierer, DorotheaDorothea Wierer  Włochy 2 (1+0+1+0) 42:14,7 +1:01,5
9. Habert, Marie DorinMarie Dorin Habert  Francja 5 (0+0+1+4) 42:28,7 +1:15,5
10. Oberhofer, KarinKarin Oberhofer  Włochy 1 (0+0+1+0) 42:34,2 +1:21,0
11. Guzik, KrystynaKrystyna Guzik  Polska 3 (1+0+0+2) 42:37,2 +1:24,0
12. Podczufarowa, OlgaOlga Podczufarowa  Rosja 2 (1+0+1+0) 42:40,4 +1:27,2
13. Gasparin, SelinaSelina Gasparin  Szwajcaria 3 (0+0+2+1) 42:45,3 +1:32,1
14. Gwizdoń, MagdalenaMagdalena Gwizdoń  Polska 2 (0+1+1+0) 42:51,0 +1:37,8
15. Pidhruszna, OłenaOłena Pidhruszna  Ukraina 2 (0+0+1+1) 43:00,8 +1:47,6
16. Gössner, MiriamMiriam Gössner  Niemcy 5 (1+1+1+2) 43:04,3 +1:51,1
17. Hinz, VanessaVanessa Hinz  Niemcy 3 (1+0+0+2) 43:14,6 +2:01,4
18. Solemdal, SynnøveSynnøve Solemdal  Norwegia 2 (0+1+0+1) 43:21,8 +2:08,6
19. Crawford, RosannaRosanna Crawford  Kanada 1 (0+0+0+1) 43:29,7 +2:16,5
20. Bescond, AnaïsAnaïs Bescond  Francja 4 (0+1+1+2) 43:33,7 +2:20,5
21. Hojnisz, MonikaMonika Hojnisz  Polska 4 (0+0+1+3) 43:46,3 +2:33,1
22. Dunklee, SusanSusan Dunklee  Stany Zjednoczone 6 (1+1+2+2) 43:53,9 +2:40,7
23. Puskarčíková, EvaEva Puskarčíková  Czechy 2 (0+1+1+0) 43:56,4 +2:43,2
24. Abramowa, OlgaOlga Abramowa  Ukraina 6 (3+1+1+1) 44:51,2 +3:38,0
25. Fialková, PaulínaPaulína Fialková  Słowacja 5 (0+2+1+2) 45:00,6 +3:47,4
26. Jurkiewicz, DarjaDarja Jurkiewicz  Białoruś 4 (1+2+0+1) 45:07,7 +3:54,5
27. Wiszniewska, GalinaGalina Wiszniewska  Białoruś 4 (2+0+2+0) 45:27,1 +4:13,9
28. Vítková, VeronikaVeronika Vítková  Czechy 5 (1+2+2+0) 45:58,4 +4:45,2
Hauser, LisaLisa Hauser  Austria (2+3) DNF
Sanfilippo, FedericaFederica Sanfilippo  Włochy DNS

Sztafeta mężczyzn[edytuj | edytuj kod]

Lp. Reprezentacja Zawodnicy Strzelanie Czas
zawodnika
Czas
drużyny
Strata
1 2
Gold medal icon.svg  Norwegia Ole Einar Bjørndalen 0+3 0+2 19:49,6 1:17:05,0
Tarjei Bø 0+0 0+0 18:34,8
Johannes Thingnes Bø 0+1 0+1 18:59,4
Emil Hegle Svendsen 0+0 0+2 19:41,2
Silver medal icon.svg  Rosja Aleksiej Wołkow 0+0 0+1 19:38,4 1:17:19,6 +14,6
Jewgienij Garaniczew 0+0 0+2 19:01,8
Maksim Cwietkow 0+1 0+2 20:06,8
Anton Szypulin 0+0 0+0 18:32,6
Bronze medal icon.svg  Austria Sven Grosseger 0+0 0+2 19:38,4 1:17:40,8 +35,8
Julian Eberhard 1+3 0+0 19:46,0
Simon Eder 0+0 0+0 19:09,5
Dominik Landertinger 0+0 0+2 19:06,9
4.  Francja Jean-Guillaume Béatrix 0+0 0+2 19:39,3 1:18:00,9 +55,9
Martin Fourcade 0+1 0+0 18:24,3
Simon Desthieux 0+1 1+3 20:29,8
Quentin Fillon Maillet 0+1 0+1 19:27,5
5.  Niemcy Erik Lesser 0+0 0+1 19:21,1 1:18:56,4 +1:51,4
Jonathan Kühn 0+0 3+3 20:42,5
Arnd Peiffer 0+1 0+1 19:07,5
Benedikt Doll 0+1 0+2 19:45,3
6.  Stany Zjednoczone Lowell Bailey 0+0 0+1 19:24,1 1:19:36,1 +2:31,1
Leif Nordgren 0+3 0+1 20:31,3
Tim Burke 0+0 0+3 19:48,0
Sean Doherty 0+0 0+1 19:52,7
7.  Włochy Christian De Lorenzi 0+0 0+1 19:51,8 1:19:51,0 +2:46,0
Lukas Hofer 0+0 0+3 19:56,4
Thomas Bormolini 1+3 0+3 21:03,7
Dominik Windisch 0+0 0+0 18:59,1
8.  Czechy Michal Šlesingr 0+2 0+0 19:52,8 1:19:51,3 +2:46,3
Tomáš Krupčík 0+1 0+3 20:09,2
Michal Krčmář 0+0 0+1 19:24,2
Ondřej Moravec 1+3 0+0 20:25,1
9.  Bułgaria Krasimir Anew 0+1 0+1 19:39,1 1:20:14,5 +3:09,5
Michaił Kletczerow 0+0 0+1 20:11,3
Dimityr Gerdżikow 0+1 0+0 20:13,2
Władimir Iliew 0+1 1+3 20:10,9
10.  Kanada Christian Gow 0+1 0+0 20:07,1 1:20:17,4 +3:12,4
Macx Davies 0+2 0+3 20:32,2
Scott Gow 0+3 0+1 20:12,3
Brendan Green 0+0 0+1 19:25,8
11.  Szwajcaria Mario Dolder 0+2 0+0 21:49,8 1:20:17,9 +3:12,9
Benjamin Weger 0+0 0+0 19:18,6
Jeremy Finello 0+0 0+3 19:55,2
Serafin Wiestner 0+0 0+0 19:14,3
12.  Ukraina Serhij Semenow 0+1 0+0 19:35,3 1:20:18,1 +3:13,1
Ołeksandr Żirnyj 0+0 0+0 19:30,5
Witalij Kilczycki 0+0 0+3 20:03,5
Dmytro Pidruczny 3+3 0+0 21:08,8
13.  Szwecja Torstein Stenersen 0+0 0+2 20:08,8 1:20:19,2 +3:14,2
Ted Armgren 0+0 0+2 20:18,6
Fredrik Lindström 0+0 0+2 19:15,9
Jesper Nelin 0+0 1+3 20:35,9
14.  Estonia Rene Zakhna 0+1 0+0 20:05,3 1:20:42,6 +3:37,6
Kauri Kõiv 0+0 0+1 20:04,1
Kalev Ermits 0+1 1+3 20:15,2
Jan Treier 0+0 0+0 20:18,0
15.  Słowacja Matej Kazár 0+3 0+0 19:55,7 1:20:53,9 +3:48,9
Miroslav Matiaško 0+0 0+2 20:18,4
Tomáš Hasilla 0+1 0+2 20:27,7
Martin Otčenáš 0+1 1+3 20:12,1
16.  Słowenia Klemen Bauer 0+1 0+1 20:06,6 1:21:05,1 +4:00,1
Jakov Fak 0+0 0+0 18:58,8
Rok Tršan 2+3 0+1 21:47,0
Miha Dovžan 0+0 0+0 20:12,7
17.  Kazachstan Jan Sawicki 0+1 0+2 20:04,9 1:21:19,8 +4:14,8
Maksim Braun 0+2 0+1 20:23,0
Wasilij Podkorytow 0+2 0+1 20:34,1
Anton Pantow 0+1 0+1 20:17,8
18.  Białoruś Uładzimir Czapielin 0+0 0+1 19:36,3 1:21:49,1 +4:44,1
Raman Jalitnau 0+1 0+1 20:09,3
Dzmitryj Abaszeu 0+2 0+3 20:13,1
Dmitri Djużew 2+3 0+0 21:50,4
19.  Rumunia George Buta 0+1 0+1 20:49,3 1:23:34,2 +6:29,2
Gheorghe Pop 0+0 0+2 20:52,2
Stefan Gavrila 0+3 0+2 20:46,7
Remus Faur 0+0 0+0 21:06,0
20.  Finlandia Tuomas Gronman 0+0 0+3 20:49,3 LAP
Ahti Toivanen 0+0 0+2 20:43,6
Sami Orpana 0+2 0+1 21:06,7
Mikael Koivunen 0+1 0+2
21.  Litwa Karol Dombrovski 1+3 0+3 21:25,1 LAP
Tomas Kaukėnas 0+0 0+2 20:18,5
Vytautas Strolia 0+3 0+3 20:45,2
Rokas Suslavičius 0+3 0+3
22.  Łotwa Andrejs Rastorgujevs 0+0 0+1 19:20,0 LAP
Ingus Deksnis 0+1 0+3 22:13,1
Daumants Lūsa 0+2 0+2 21:59,6
Roberts Slotiņš 0+2 1+3
23.  Polska Krzysztof Pływaczyk 0+1 1+3 21:29,9 LAP
Grzegorz Guzik 1+3 0+1 21:37,2
Mateusz Janik 0+0 1+3 21:31,7
Łukasz Szczurek 0+1 0+3
24.  Korea Południowa Jun Je-uk 1+3 0+0 22:13,9 LAP
Kim Jong-min 1+3 0+0 22:04,6
Kim Yong-gyu 0+0 0+2 21:36,4
Lee In-bok 0+0 0+1
25.  Japonia Junji Nagai 0+0 1+3 22:02,3 LAP
Mikito Tachizaki 0+3 0+1 23:21,1
Tsukasa Kobonoki 0+0 0+3 21:26,8
Ryo Tsunoda 0+0 0+3

Sztafeta kobiet[edytuj | edytuj kod]

Lp. Reprezentacja Zawodniczki Strzelanie Czas
zawodniczki
Czas
drużyny
Strata
1 2
Gold medal icon.svg  Ukraina Iryna Warwyneć 0+0 0+0 19:03,5 1:16:14,2
Julija Dżyma 0+0 0+0 18:38,5
Wałentyna Semerenko 1+3 0+1 19:56,8
Ołena Pidhruszna 0+0 0+0 18:35,4
Silver medal icon.svg  Niemcy Karolin Horchler 0+1 0+1 19:25,1 1:16:15,4 +1,2
Miriam Gössner 2+3 0+2 20:05,7
Maren Hammerschmidt 0+2 0+1 18:35,7
Laura Dahlmeier 0+0 0+1 18:08,9
Bronze medal icon.svg  Włochy Lisa Vittozzi 0+1 0+2 19:26,5 1:16:58,0 +43,8
Karin Oberhofer 0+0 0+3 18:51,4
Alexia Runggaldier 0+1 0+2 20:03,3
Dorothea Wierer 0+0 0+1 18:36,8
4.  Rosja Jekatierina Szumiłowa 0+0 0+3 19:34,9 1:16:59,1 +44,9
Darja Wirołajnen 0+0 2+3 20:07,9
Jekatierina Jurłowa 0+0 0+1 18:41,7
Olga Podczufarowa 0+0 0+0 18:34,6
5.  Norwegia Marte Olsbu 0+1 0+0 19:03,1 1:17:25,7 +1:11,5
Fanny Horn Birkeland 0+2 1+3 19:59,8
Synnøve Solemdal 0+1 0+0 19:04,5
Tiril Eckhoff 0+3 0+3 19:18,3
6.  Czechy Eva Puskarčíková 0+0 1+3 20:01,8 1:18:01,9 +1:47,7
Jitka Landová 0+2 0+1 19:31,7
Lucie Charvátová 0+0 2+3 19:45,1
Veronika Vítková 0+0 0+2 18:43,3
7.  Francja Justine Braisaz 0+2 0+1 19:25,9 1:18:05,0 +1:50,8
Lucie Charvátová 1+3 0+1 19:48,7
Anaïs Bescond 1+3 0+0 19:30,4
Célia Aymonier 0+2 0+1 19:20,0
8.  Polska Magdalena Gwizdoń 1+3 0+3 20:34,3 1:18:07,2 +1:53,0
Monika Hojnisz 0+1 0+2 19:30,4
Weronika Nowakowska 0+1 0+2 19:08,7
Krystyna Guzik 0+1 0+1 18:53,8
9.  Kanada Julia Ransom 0+0 0+3 19:53,8 1:18:13,7 +1:59,5
Rosanna Crawford 0+0 0+0 18:55,9
Megan Tandy 0+3 0+0 20:06,7
Zina Kocher 0+0 0+1 19:17,3
10.  Słowacja Paulína Fialková 0+1 0+0 19:14,5 1:18:15,1 +2:00,9
Jana Gereková 0+1 0+2 19:04,9
Terézia Poliaková 0+0 0+2 20:04,7
Ivona Fialková 0+0 0+3 19:51,0
11.  Szwecja Linn Persson 0+1 0+0 19:41,9 1:18:27,8 +2:13,6
Anna Magnusson 0+1 0+0 19:33,5
Mona Brorsson 0+0 0+0 19:06,4
Ingela Andersson 0+3 0+1 20:06,0
12.  Kazachstan Olga Połtoranina 0+0 0+1 20:17,3 1:18:30,2 +2:16,0
Galina Wiszniewska 0+0 0+0 19:02,4
Anna Kistjanowa 0+1 0+2 19:18,4
Alina Rajkowa 0+1 0+0 19:52,1
13.  Białoruś Nadzieja Skardzina 0+1 0+0 19:03,7 1:18:54,2 +2:40,0
Iryna Kryuko 0+0 0+1 19:02,3
Nadzieja Pisariewa 0+0 0+1 21:01,0
Darja Jurkiewicz 0+0 0+2 19:47,2
14.  Szwajcaria Aita Gasparin 0+2 0+2 20:34,7 1:20:26,7 +4:12,5
Selina Gasparin 0+1 0+2 19:07,2
Lena Häcki 2+3 0+0 20:15,1
Irene Cadurisch 0+3 0+1 20:29,7
15.  Chiny Zhang Yan 0+1 0+0 19:39,0 1:20:47,1 +4:32,9
Jang Tialin 0+0 0+0 19:25,0
Wang Xuelan 0+1 0+3 20:41,9
Chu Yuanmeng 0+0 0+2 21:01,2
16.  Stany Zjednoczone Annelies Cook 1+3 0+1 20:41,5 1:21:54,0 +5:39,8
Susan Dunklee 0+1 0+1 19:30,4
Clare Egan 0+0 0+1 20:12,3
Joanne Reid 0+1 2+3 21:29,8
17.  Rumunia Éva Tófalvi 0+1 0+2 20:01,9 1:23:07,1 +6:52,9
Luminița Pișcoran 0+2 0+2 20:06,1
Reka Forika 0+1 0+0 20:38,4
Florina Ioana Cîrstea 0+0 0+2 22:20,7
18.  Austria Susanne Hoffmann 0+0 0+1 20:17,7 LAP
Julia Schwaiger 0+1 0+1 20:56,9
Simone Kupfner 0+0 0+0 20:17,3
Susanna Kurzthaller 0+0 0+3
19.  Słowacja Teja Gregorin 0+0 0+1 19:56,9 LAP
Andreja Mali 0+2 0+0 19:58,3
Anja Eržen 0+3 2+3 21:54,0
Urška Poje 0+1 0+2
20.  Litwa Natalija Paulauskaitė 1+3 0+0 21:13,2 LAP
Diana Rasimovičiūtė-Brice 0+0 0+1 20:09,1
Natalija Kočergina 0+0 0+0 20:27,5
Gabrielė Leščinskaitė 0+1 0+1
21.  Estonia Kadri Lehtla 0+0 0+1 20:13,5 LAP
Kristel Vigipuu 0+0 0+0 20:35,7
Regina Oja 0+1 0+1 21:03,1
Grete Gaim 0+2 0+1
22.  Bułgaria Emilija Jordanowa 0+0 0+2 20:35,4 LAP
Stefani Popowa 0+0 1+3 21:23,9
Desisława Stojanowa 0+2 2+3 20:51,1
Dafinka Koewa 0+1 0+3

Klasyfikacje po zawodach w Ruhpolding[edytuj | edytuj kod]

Klasyfikacje generalne
Miejsce Zawodnik Punkty
1. Francja Martin Fourcade 655
2. Norwegia Tarjei Bø 468
3. Norwegia Emil Hegle Svendsen 465
4. Rosja Anton Szypulin 414
5. Francja Quentin Fillon Maillet 404
6. Rosja Jewgienij Garaniczew 391
7. Niemcy Simon Schempp 369
8. Norwegia Ole Einar Bjørndalen 368
9. Austria Simon Eder 350
10. Norwegia Johannes Thingnes Bø 345
Miejsce Zawodniczka Punkty
1. Czechy Gabriela Soukalová 611
2. Francja Marie Dorin Habert 538
3. Niemcy Franziska Hildebrand 520
4. Niemcy Laura Dahlmeier 485
5. Włochy Dorothea Wierer 462
6. Finlandia Kaisa Mäkäräinen 436
7. Norwegia Tiril Eckhoff 382
8. Ukraina Ołena Pidhruszna 373
9. Czechy Veronika Vítková 372
10. Ukraina Julija Dżyma 348
17. Polska Krystyna Guzik 250
18. Polska Magdalena Gwizdoń 246
25. Polska Monika Hojnisz 183
50. Polska Weronika Nowakowska 35
80. Polska Kinga Mitoraj 2
Klasyfikacje biegu indywidualnego
Miejsce Zawodnik Punkty
1. Austria Simon Eder 90
2. Francja Martin Fourcade 80
3. Rosja Anton Szypulin 73
Miejsce Zawodniczka Punkty
1. Włochy Dorothea Wierer 120
2. Francja Marie Dorin Habert 92
3. Czechy Gabriela Soukalová 88
10. Polska Krystyna Guzik 60
23. Polska Magdalena Gwizdoń 31
28. Polska Monika Hojnisz 25
Klasyfikacje biegu masowego
Miejsce Zawodnik Punkty
1. Francja Martin Fourcade 150
2. Norwegia Emil Hegle Svendsen 113
3. Rosja Jewgienij Garaniczew 111
Miejsce Zawodniczka Punkty
1. Czechy Gabriela Soukalová 150
2. Niemcy Laura Dahlmeier 138
3. Francja Marie Dorin Habert 122
14. Polska Monika Hojnisz 75
18. Polska Magdalena Gwizdoń 69
20. Polska Krystyna Guzik 68

Przypisy[edytuj | edytuj kod]

Bibliografia[edytuj | edytuj kod]