Puchar Świata w biathlonie 2019/2020 – Östersund

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Puchar Świata w biathlonie 2019/2020 – Östersund
Hochfilzen
Data 28 listopada–8 grudnia 2019
Gospodarz Szwecja Östersund
Organizator IBU
Liczba konkurencji 8
Zwycięzcy
Bieg indywidualny Francja J. Braisaz

Francja M. Fourcade
Sprint Włochy D. Wierer

Norwegia J. T. Bø
Sztafeta  Norwegia

 Norwegia
Sztafeta mieszana  Włochy
Pojedyncza sztafeta mieszana  Szwecja
Mapa lokalizacyjna Europy
Östersund
Östersund
Geographylogo.svg
Położenie na mapie Europy

Zawody pucharu świata w biathlonie w Östersund były pierwszymi w sezonie 2019/2020 w tej dyscyplinie sportu. Konkurencje rozgrywano w dniach 28 listopada–8 grudnia 2019. Rywalizacja odbywała się w biegu indywidualnym, sprincie, sztafetach, sztafecie mieszanej oraz w pojedynczej sztafecie mieszanej.

Program zawodów[edytuj | edytuj kod]

Dzień Konkurencja Początek Liczba uczestników
30 listopada Pojedyncza sztafeta mieszana 14:15 CET 52
30 listopada Sztafeta mieszana 17:10 CET 100
1 grudnia Sprint mężczyzn 12:30 CET 109
1 grudnia Sprint kobiet 15:30 CET 105
4 grudnia Bieg indywidualny mężczyzn 16:15 CET 110
5 grudnia Bieg indywidualny kobiet 16:20 CET 101
7 grudnia Sztafeta mężczyzn 17:30 CET 4x26
8 grudnia Sztafeta kobiet 15:30 CET 4x21

Podium[edytuj | edytuj kod]

Mężczyźni[edytuj | edytuj kod]

Konkurencja 1. miejsce 2. miejsce 3. miejsce
Sprint (10 km)
szczegóły
Norwegia Johannes Thingnes Bø Norwegia Tarjei Bø Rosja Matwiej Jelisiejew
Bieg indywidualny (20 km)
szczegóły
Francja Martin Fourcade Francja Simon Desthieux Francja Quentin Fillon Maillet
Sztafeta (4 × 7,5 km)
szczegóły
 Norwegia
Johannes Dale
Erlend Bjøntegaard
Tarjei Bø
Johannes Thingnes Bø
 Francja
Émilien Jacquelin
Quentin Fillon Maillet
Simon Desthieux
Martin Fourcade
 Włochy
Lukas Hofer
Thomas Bormolini
Daniele Cappellari
Dominik Windisch

Kobiety[edytuj | edytuj kod]

Konkurencja 1. miejsce 2. miejsce 3. miejsce
Sprint (7,5 km)
szczegóły
Włochy Dorothea Wierer Norwegia Marte Olsbu Røiseland Czechy Markéta Davidová
Bieg indywidualny (15 km)
szczegóły
Francja Justine Braisaz Ukraina Julija Dżima Francja Julia Simon
Sztafeta (4 × 6 km)
szczegóły
 Norwegia
Karoline Offigstad Knotten
Ingrid Landmark Tandrevold
Tiril Eckhoff
Marte Olsbu Røiseland
 Szwajcaria
Elisa Gasparin
Selina Gasparin
Aita Gasparin
Lena Häcki
 Szwecja
Linn Persson
Elvira Öberg
Mona Brorsson
Hanna Öberg

Pojedyncza sztafeta mieszana[edytuj | edytuj kod]

Konkurencja 1. miejsce 2. miejsce 3. miejsce
K/M
szczegóły
 Szwecja
Hanna Öberg
Sebastian Samuelsson
 Niemcy
Franziska Preuß
Erik Lesser
 Norwegia
Marte Olsbu Røiseland
Vetle Sjåstad Christiansen

Sztafeta mieszana[edytuj | edytuj kod]

Konkurencja 1. miejsce 2. miejsce 3. miejsce
K/M (2 × 6 km + 2 × 7,5 km)
szczegóły
 Włochy
Lisa Vittozzi
Dorothea Wierer
Lukas Hofer
Dominik Windisch
 Norwegia
Ingrid Landmark Tandrevold
Tiril Eckhoff
Tarjei Bø
Johannes Thingnes Bø
 Szwecja
Linn Persson
Mona Brorsson
Jesper Nelin
Martin Ponsiluoma

Wyniki[edytuj | edytuj kod]

Bieg indywidualny mężczyzn[edytuj | edytuj kod]

Pozycja Zawodnik Reprezentacja Pudła Wynik Strata
Gold medal icon.svg Fourcade, MartinMartin Fourcade  Francja 0+0+0+1 53:11,9
Silver medal icon.svg Desthieux, SimonSimon Desthieux  Francja 0+1+0+0 53:24,6 +12,7
Bronze medal icon.svg Fillon Maillet, QuentinQuentin Fillon Maillet  Francja 2+0+0+1 55:02,7 +1:50,8
4. Jacquelin, ÉmilienÉmilien Jacquelin  Francja 0+1+0+1 55:29,7 +2:17,8
5. Weger, BenjaminBenjamin Weger  Szwajcaria 1+0+0+0 55:40,1 +2:28,2
6. Bø, TarjeiTarjei Bø  Norwegia 0+0+1+1 55:40,7 +2:28,8
7. Claude, FabienFabien Claude  Francja 2+0+0+0 55:44,3 +2:32,4
8. Jelisiejew, MatwiejMatwiej Jelisiejew  Rosja 1+0+0+0 56:06,5 +2:54,6
9. Łoginow, AleksandrAleksandr Łoginow  Rosja 0+0+0+2 56:07,0 +2:55,1
10. Bø, Johannes ThingnesJohannes Thingnes Bø  Norwegia 0+1+0+1 56:24,5 +3:12,6
. . .
47. Guzik, GrzegorzGrzegorz Guzik  Polska 2+1+0+0 59:49,6 +6:37,7
62. Szczurek, ŁukaszŁukasz Szczurek  Polska 0+2+0+2 1:00:46,1 +7:34,2
77. Nędza-Kubiniec, AndrzejAndrzej Nędza-Kubiniec  Polska 1+1+0+2 1:02:24,6 +9:12,7

Bieg indywidualny kobiet[edytuj | edytuj kod]

Pozycja Zawodniczka Reprezentacja Pudła Wynik Strata
Gold medal icon.svg Braisaz, JustineJustine Braisaz  Francja 2+0+0+0 42:35,1
Silver medal icon.svg Dżima, JulijaJulija Dżima  Ukraina 0+0+0+0 42:46,2 +11,1
Bronze medal icon.svg Simon, JuliaJulia Simon  Francja 0+0+0+2 42:52,8 +17,7
4. Tandrevold, Ingrid LandmarkIngrid Landmark Tandrevold  Norwegia 0+0+0+1 43:00,3 +25,2
5. Kuklina, ŁarisaŁarisa Kuklina  Rosja 1+1+0+0 43:13,9 +38,8
6. Häcki, LenaLena Häcki  Szwajcaria 0+0+0+3 43:40,8 +1:05,7
7. Wierer, DorotheaDorothea Wierer  Włochy 2+1+0+0 43:43,5 +1:08,4
8. Hojnisz-Staręga, MonikaMonika Hojnisz-Staręga  Polska 0+2+0+0 43:46,8 +1:11,7
9. Vittozzi, LisaLisa Vittozzi  Włochy 0+2+0+0 44:03,5 +1:28,4
10. Öberg, HannaHanna Öberg  Szwecja 0+1+1+1 44:23,8 +1:48,7
. . .
55. Żuk, KamilaKamila Żuk  Polska 0+0+3+2 47:59,6 +5:24,5
80. Gwizdoń, MagdalenaMagdalena Gwizdoń  Polska 1+2+0+3 50:27,1 +7:52,0
95. Zbylut, KingaKinga Zbylut  Polska 1+1+3+3 52:35,7 +10:00,6

Sprint mężczyzn[edytuj | edytuj kod]

Pozycja Zawodnik Reprezentacja Pudła Wynik Strata
Gold medal icon.svg Bø, Johannes ThingnesJohannes Thingnes Bø  Norwegia 1+0 24:18,3
Silver medal icon.svg Bø, TarjeiTarjei Bø  Norwegia 0+1 24:37,3 +19,0
Bronze medal icon.svg Jelisiejew, MatwiejMatwiej Jelisiejew  Rosja 0+0 24:38,2 +19,9
4. Łoginow, AleksandrAleksandr Łoginow  Rosja 0+1 24:45,4 +27,1
5. Fourcade, MartinMartin Fourcade  Francja 0+2 24:46,2 +27,9
6. Kühn, JohannesJohannes Kühn  Niemcy 0+2 24:47,0 +28,7
7. Dale, JohannesJohannes Dale  Norwegia 0+1 24:47,7 +29,4
8. Bjøntegaard, ErlendErlend Bjøntegaard  Norwegia 0+1 24:50,0 +31,7
9. Eberhard, JulianJulian Eberhard  Austria 2+0 24:52,1 +33,8
10. Iliew, WładimirWładimir Iliew  Bułgaria 0+2 24:54,3 +36,0
. . .
92. Szczurek, ŁukaszŁukasz Szczurek  Polska 1+3 27:34,0 +3:15,7
94. Guzik, GrzegorzGrzegorz Guzik  Polska 1+4 27:36,7 +3:18,4
102. Janik, MateuszMateusz Janik  Polska 3+0 28:06,6 +3:48,3

Sprint kobiet[edytuj | edytuj kod]

Pozycja Zawodniczka Reprezentacja Pudła Wynik Strata
Gold medal icon.svg Wierer, DorotheaDorothea Wierer  Włochy 0+1 19:48,5
Silver medal icon.svg Røiseland, Marte OlsbuMarte Olsbu Røiseland  Norwegia 2+0 19:57,1 +8,6
Bronze medal icon.svg Davidová, MarkétaMarkéta Davidová  Czechy 0+0 20:00,4 +11,9
4. Preuß, FranziskaFranziska Preuß  Niemcy 0+0 20:07,7 +19,2
5. Persson, LinnLinn Persson  Szwecja 0+1 20:10,1 +21,6
6. Herrmann, DeniseDenise Herrmann  Niemcy 0+1 20:10,6 +22,1
7. Innerhofer, KatharinaKatharina Innerhofer  Austria 0+1 20:25,8 +37,3
8. Häcki, LenaLena Häcki  Szwajcaria 2+0 20:28,1 +39,6
9. Aymonier, CéliaCélia Aymonier  Francja 1+0 20:28,5 +40,0
10. Semerenko, WitaWita Semerenko  Ukraina 1+0 20:29,6 +41,1
. . .
20. Hojnisz-Staręga, MonikaMonika Hojnisz-Staręga  Polska 1+0 20:49,5 +1:01,0
28. Żuk, KamilaKamila Żuk  Polska 0+1 21:02,2 +1:13,7
57. Gwizdoń, MagdalenaMagdalena Gwizdoń  Polska 0+2 21:54,7 +2:06,2
62. Zbylut, KingaKinga Zbylut  Polska 0+2 22:05,0 +2:16,5

Sztafeta mężczyzn[edytuj | edytuj kod]

Lp. Reprezentacja Zawodnicy Strzelanie Czas
zawodnika
Czas
drużyny
Strata
1 2
Gold medal icon.svg  Norwegia Dale, JohannesJohannes Dale 0+0 0+2 17:04,7 1:10:30,4
Bjøntegaard, ErlendErlend Bjøntegaard 0+2 0+1 17:56,0
Bø, TarjeiTarjei Bø 0+1 0+1 17:50,1
Bø, Johannes ThingnesJohannes Thingnes Bø 0+1 0+1 17:39,6
Silver medal icon.svg  Francja Jacquelin, ÉmilienÉmilien Jacquelin 0+0 0+1 16:57,7 1:11:02,7 +32,3
Fillon Maillet, QuentinQuentin Fillon Maillet 1+3 0+0 18:12,1
Desthieux, SimonSimon Desthieux 0+1 0+2 17:52,3
Fourcade, MartinMartin Fourcade 0+0 0+0 18:00,6
Bronze medal icon.svg  Włochy Hofer, LukasLukas Hofer 0+1 0+1 16:56,5 1:11:57,5 +1:27,1
Bormolini, ThomasThomas Bormolini 0+1 0+2 18:13,6
Cappellari, DanieleDaniele Cappellari 0+1 0+0 18:42,4
Windisch, DominikDominik Windisch 0+1 0+1 18:05,0
4.  Rosja Jelisiejew, MatwiejMatwiej Jelisiejew 0+2 0+1 17:25,5 1:12:11,8 +1:41,4
Małyszko, DmitrijDmitrij Małyszko 1+3 0+1 18:47,3
Łatypow, EduardEduard Łatypow 0+1 0+0 17:47,3
Łoginow, AleksandrAleksandr Łoginow 0+1 0+1 18:11,7
5.  Szwecja Stenersen, TorsteinTorstein Stenersen 0+1 0+0 17:11,6 1:12:31,1 +2:00,7
Nelin, JesperJesper Nelin 0+2 0+0 17:38,5
Ponsiluoma, MartinMartin Ponsiluoma 1+3 0+3 19:08,7
Samuelsson, SebastianSebastian Samuelsson 1+3 0+0 18:32,3
6.  Ukraina Tyszczenko, ArtemArtem Tyszczenko 0+0 0+0 17:26,6 1:13:03,1 +2:32,7
Pryma, ArtemArtem Pryma 0+3 0+1 18:28,5
Tkalenko, RusłanRusłan Tkalenko 0+1 0+3 19:02,6
Pidruczny, DmytroDmytro Pidruczny 0+0 0+1 18:05,4
7.  Słowenia Dovžan, MihaMiha Dovžan 0+2 0+2 18:02,2 1:13:17,5 +2:47,1
Fak, JakovJakov Fak 0+1 0+1 17:52,9
Bauer, KlemenKlemen Bauer 0+0 0+3 18:20,2
Tršan, RokRok Tršan 0+0 0+2 19:02,2
8.  Niemcy Lesser, ErikErik Lesser 0+0 0+0 16:50,6 1:13:53,5 +3:23,1
Horn, PhilippPhilipp Horn 2+3 1+3 19:54,5
Peiffer, ArndArnd Peiffer 0+0 1+3 18:34,8
Doll, BenediktBenedikt Doll 0+2 0+2 18:33,6
9.  Bułgaria Anew, KrasimirKrasimir Anew 0+0 0+1 17:56,2 1:14:09,4 +3:39,0
Sinapow, AntonAnton Sinapow 0+2 0+2 18:50,6
Gerdżikow, DimityrDimityr Gerdżikow 0+2 0+0 18:52,4
Iliew, WładimirWładimir Iliew 0+0 0+3 18:30,2
10.  Szwajcaria Finello, JeremyJeremy Finello 0+3 0+1 17:45,0 1:14:15,4 +3:45,0
Weger, BenjaminBenjamin Weger 0+0 1+3 18:55,3
Dolder, MarioMario Dolder 0+1 0+2 18:22,6
Wiestner, SerafinSerafin Wiestner 1+3 0+1 19:12,5
. . .
16. Polska Polska Szczurek, ŁukaszŁukasz Szczurek 0+1 0+0 17:45,2 1:15:36,5 +5:06,1
Guzik, GrzegorzGrzegorz Guzik 0+0 1+3 19:00,9
Nędza-Kubiniec, AndrzejAndrzej Nędza-Kubiniec 0+1 0+2 18:53,6
Janik, MateuszMateusz Janik 1+3 0+1 19:56,8

Sztafeta kobiet[edytuj | edytuj kod]

Lp. Reprezentacja Zawodnicy Strzelanie Czas
zawodnika
Czas
drużyny
Strata
1 2
Gold medal icon.svg  Norwegia Knotten, Karoline OffigstadKaroline Offigstad Knotten 0+1 0+0 17:08,6 1:11:08,7
Tandrevold, Ingrid LandmarkIngrid Landmark Tandrevold 0+3 0+2 18:21,1
Eckhoff, TirilTiril Eckhoff 0+0 0+2 17:57,6
Røiseland, Marte OlsbuMarte Olsbu Røiseland 0+0 0+2 17:41,4
Silver medal icon.svg  Szwajcaria Gasparin, ElisaElisa Gasparin 0+2 0+0 17:44,1 1:11:17,2 +8,5
Gasparin, SelinaSelina Gasparin 0+1 0+0 17:46,0
Gasparin, AitaAita Gasparin 0+0 0+0 18:01,6
Häcki, LenaLena Häcki 0+0 0+1 17:45,5
Bronze medal icon.svg  Szwecja Persson, LinnLinn Persson 0+0 0+3 17:10,2 1:11:18,9 +10,2
Öberg, ElviraElvira Öberg 0+1 0+1 18:02,5
Brorsson, MonaMona Brorsson 0+0 0+0 18:12,4
Öberg, HannaHanna Öberg 0+3 0+0 17:53,8
4.  Niemcy Horchler, KarolinKarolin Horchler 0+1 0+1 17:29,0 1:11:24,2 +15,5
Herrmann, DeniseDenise Herrmann 1+3 0+0 18:00,5
Hinz, VanessaVanessa Hinz 0+1 0+2 17:58,6
Preuß, FranziskaFranziska Preuß 0+0 0+1 17:56,1
5.  Rosja Woronina, TamaraTamara Woronina 0+0 0+3 18:11,3 1:12:46,4 +1:37,7
Mironowa, SwietłanaSwietłana Mironowa 0+2 0+0 17:51,5
Jurłowa-Percht, JekatierinaJekatierina Jurłowa-Percht 0+1 0+2 18:19,4
Kuklina, ŁarisaŁarisa Kuklina 0+0 0+1 18:24,2
6.  Francja Bescond, AnaïsAnaïs Bescond 0+1 0+2 17:26,9 1:13:16,0 +2:07,3
Braisaz, JustineJustine Braisaz 0+0 0+1 17:51,3
Chevalier, ChloéChloé Chevalier 0+1 0+0 19:02,1
Simon, JuliaJulia Simon 0+3 0+1 18:55,7
7.  Austria Schwaiger, JuliaJulia Schwaiger 0+1 0+2 18:00,2 1:13:18,2 +2:09,5
Innerhofer, KatharinaKatharina Innerhofer 0+0 0+1 17:48,7
Hauser, Lisa TheresaLisa Theresa Hauser 0+1 0+0 18:01,0
Zdouc, DunjaDunja Zdouc 0+1 0+1 19:28,3
8.  Czechy Jislová, JessicaJessica Jislová 0+0 0+2 17:47,7 1:13:40,0 +2:31,3
Charvátová, LucieLucie Charvátová 1+3 0+3 19:22,6
Davidová, MarkétaMarkéta Davidová 0+1 0+0 17:45,2
Kristejn Puskarčíková, EvaEva Kristejn Puskarčíková 0+3 0+1 18:44,5
9.  Ukraina Merkuszyna, AnastasijaAnastasija Merkuszyna 0+1 0+1 17:44,5 1:13:55,8 +2:47,1
Dżima, JulijaJulija Dżima 0+2 0+2 18:42,2
Semerenko, WitaWita Semerenko 0+1 0+0 18:26,5
Błaszko, DarjaDarja Błaszko 0+0 0+1 19:02,6
10.  Stany Zjednoczone Dunklee, SusanSusan Dunklee 0+0 0+2 17:23,3 1:14:33,7 +3:25,0
Egan, ClareClare Egan 0+1 0+1 18:34,3
Reid, JoanneJoanne Reid 0+2 0+0 19:06,2
Dreissigacker, EmilyEmily Dreissigacker 0+1 0+1 19:29,9
. . .
13.  Polska Gwizdoń, MagdalenaMagdalena Gwizdoń 0+3 0+0 18:40,3 1:15:29,3 +4:20,6
Hojnisz-Staręga, MonikaMonika Hojnisz-Staręga 0+0 0+1 18:05,7
Żuk, KamilaKamila Żuk 0+3 0+3 19:19,8
Zbylut, KingaKinga Zbylut 0+1 0+3 19:23,5

Sztafeta mieszana[edytuj | edytuj kod]

Lp. Reprezentacja Zawodnicy Strzelanie Czas
zawodnika
Czas
drużyny
Strata
1 2
Gold medal icon.svg Włochy Włochy Lisa Vittozzi 0+2 0+0 16:54,5 1:05:56,1
Dorothea Wierer 0+1 0+0 17:13,9
Lukas Hofer 0+1 0+1 15:37,4
Dominik Windisch 0+2 0+2 16:10,3
Silver medal icon.svg Norwegia Norwegia Ingrid Landmark Tandrevold 0+2 0+3 17:47,4 1:06:00,2 +4,1
Tiril Eckhoff 0+2 0+3 17:53,5
Tarjei Bø 0+1 0+1 15:12,7
Johannes Thingnes Bø 0+3 0+0 15:06,6
Bronze medal icon.svg Szwecja Szwecja Linn Persson 0+0 0+3 17:19,2 1:06:56,0 +59,9
Mona Brorsson 0+0 0+1 17:45,8
Jesper Nelin 0+0 0+3 15:41,4
Martin Ponsiluoma 0+3 0+1 16:09,6
4. Rosja Rosja Jekatierina Jurłowa-Percht 0+0 1+3 18:10,3 1:07:41,0 +1:44,9
Swietłana Mironowa 0+2 0+3 18:08,2
Dmitrij Małyszko 0+1 0+2 15:53,8
Aleksandr Łoginow 0+0 0+2 15:28,7
5. Austria Austria Julia Schwaiger 0+3 0+2 18:11,8 1:07:49,7 +1:53,6
Katharina Innerhofer 0+0 1+3 18:22,0
Felix Leitner 0+0 0+1 15:38,9
Dominik Landertinger 0+0 0+1 15:37,0
6. Szwajcaria Szwajcaria Selina Gasparin 0+2 0+1 17:32,1 1:07:51,6 1:55,5
Lena Häcki 0+0 1+3 17:46,2
Benjamin Weger 0+2 0+2 15:55,9
Jeremy Finello 0+2 0+3 16:37,4
7. Niemcy Niemcy Karolin Horchler 0+0 0+3 17:46,5 1:08:17,0 +2:20,9
Denise Herrmann 0+0 0+3 17:01,2
Simon Schempp 0+2 0+3 16:59,7
Benedikt Doll 1+3 0+1 16:29,6
8. Stany Zjednoczone Stany Zjednoczone Clare Egan 0+0 0+0 17:36,7 1:08:24,2 +2:28,1
Joanne Reid 0+0 0+3 18:41,6
Leif Nordgren 0+1 0+0 15:42,6
Alexander Howe 0+3 0+0 16:23,3
9. Francja Francja Célia Aymonier 0+3 2+3 18:57,0 1:08:25,2 +2:29,1
Anaïs Bescond 0+3 0+3 18:22,4
Quentin Fillon Maillet 0+1 0+0 15:20,7
Martin Fourcade 0+3 0+1 15:45,1
10. Finlandia Finlandia Mari Eder 0+0 0+0 17:08,4 1:08:41,9 +2:45,8
Kaisa Mäkäräinen 0+1 0+2 17:57,2
Tero Seppälä 0+3 2+3 17:18,6
Olli Hiidensalo 0+2 0+3 16:17,7
. . .
14. Polska Polska Monika Hojnisz-Staręga 0+2 0+3 18:12,7 1:09:30,1 +3:34,0
Kamila Żuk 0+0 0+2 18:23,3
Grzegorz Guzik 1+3 0+0 16:47,6
Łukasz Szczurek 0+0 0+1 16:06,5

Pojedyncza sztafeta mieszana[edytuj | edytuj kod]

Lp. Reprezentacja Zawodnicy Strzelanie Czas
zawodnika
Czas
drużyny
Strata
1 2 1 2
Gold medal icon.svg  Szwecja Hanna Öberg 2+6 0+2 10:09,6 8:30,4 36:42,1
Sebastian Samuelsson 0+1 0+2 7:26,9 10:35,2
Silver medal icon.svg  Niemcy Franziska Preuß 0+2 0+1 8:58,3 8:54,8 37:00,2 +18,1
Erik Lesser 0+3 1+3 8:00,1 11:07,0
Bronze medal icon.svg  Norwegia Marte Olsbu Røiseland 0+5 0+3 9:24,0 8:50,4 37:22,5 +40,4
Vetle Sjåstad Christiansen 1+5 0+3 8:22,8 10:45,3
4.  Ukraina Anastasija Merkuszyna 0+0 3+4 8:51,8 10:25,3 37:39,0 +56,9
Artem Tyszczenko 0+1 0+1 7:38,1 10:43,8
5.  Estonia Regina Oja 0+3 0+2 9:50,1 8:58,8 37:43,7 +1:01,6
Rene Zahkna 1+3 0+0 8:15,4 10:39,4
6.  Stany Zjednoczone Susan Dunklee 0+4 0+4 9:27,2 9:04,3 37:59,1 +1:17,0
Sean Doherty 0+4 1+4 8:09,5 11:18,1
7.  Francja Julia Simon 1+3 0+4 9:25,4 8:55,9 38:01,6 +1:19,5
Simon Desthieux 2+5 0+3 8:48,4 10:51,9
8.  Włochy Federica Sanfilippo 1+3 1+5 9:47,0 9:57,8 38:33,8 +1:51,7
Thomas Bormolini 1+4 0+1 8:12,9 10:36,1
9.  Białoruś Hanna Sola 1+4 2+6 9:19,7 9:38,2 38:45,2 +2:03,1
Mikita Łabacau 2+5 0+2 8:52,4 10:54,9
10.  Kanada Emma Lunder 2+4 0+3 10:20,2 9:23,1 38:45,8 +2:03,7
Christian Gow 0+2 0+1 8:06,3 10:56,2
. . .
16.  Polska Kinga Zbylut 2+4 2+6 10:09,4 9:56,8 40:34,6 +3:52,5
Andrzej Nędza-Kubiniec 0+3 3+5 8:01,2 12:27,2

Bibliografia[edytuj | edytuj kod]