Puchar Świata w short tracku 2006/2007

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Puchar Świata w short tracku 2006/2007 była to kolejna edycja zawodów w short tracku. Zawodnicy podczas tego sezonu wystąpili w sześciu zawodach tego cyklu rozgrywek. Rywalizacja rozpoczęła się w Changchunie 20 października, a zakończyła się w Budapeszcie dnia 11 lutego 2007 roku.

Wyniki:

Mężczyźni[edytuj | edytuj kod]

Data Miejsce Dystans Zwycięzca 2. miejsce 3. miejsce
Października 20, 2006 Chińska Republika Ludowa Changchun, Chiny 1500 m Korea Południowa Ahn Hyun-soo Korea Południowa Lee Ho-suk Chińska Republika Ludowa Li Ye
Października 21, 2006 Chińska Republika Ludowa Changchun, Chiny 500 m Kanada François-Louis Tremblay Kanada Olivier Jean Korea Południowa Kim Byeong-jun
Października 21, 2006 Chińska Republika Ludowa Changchun, Chiny 1000 m Korea Południowa Ahn Hyun-soo Kanada François-Louis Tremblay Kanada Mathieu Giroux
Października 22, 2006 Chińska Republika Ludowa Changchun, Chiny 1500 m Korea Południowa Kim Hyun-kon Korea Południowa Song Kyung-taek Kanada Charles Hamelin
Października 22, 2006 Chińska Republika Ludowa Changchun, Chiny 5000 m Korea Południowa
Kim Byeong-jun
Kim Hyun-Kon
Song Kyung-taek
Ahn Hyun-soo
Kanada
Olivier Jean
Steve Robillard
Charles Hamelin
François-Louis Tremblay
Chińska Republika Ludowa
Li Ye
Liu Xiaoliang
Sui Baoku
Liu Haonan
Października 27, 2006 Korea Południowa Jeonju, Korea Południowa 1000 m Korea Południowa Lee Ho-suk Kanada Charles Hamelin Kanada Olivier Jean
Października 28, 2006 Korea Południowa Jeonju, Korea Południowa 500 m Kanada François-Louis Tremblay Japonia Takahiro Fujimoto Korea Południowa Song Kyung-taek
Października 28, 2006 Korea Południowa Jeonju, Korea Południowa 1500 m Korea Południowa Ahn Hyun-soo Korea Południowa Kim Hyun-kon Korea Południowa Song Kyung-taek
Października 29, 2006 Korea Południowa Jeonju, Korea Południowa 1000 m Korea Południowa Kim Hyun-kon Kanada Marc-André Monette Korea Południowa Ahn Hyun-soo
Października 29, 2006 Korea Południowa Jeonju, Korea Południowa 5000 m Kanada
François-Louis Tremblay
Charles Hamelin
Steve Robillard
Olivier Jean
Chińska Republika Ludowa
Li Ye
Li Haonan
Sui Baoku
Liu Xiaoliang
Korea Południowa
Song Kyung-taek
Kim Hyun-kon
Ahn Hyun-soo
Kim Byeong-jun
Grudnia 1, 2006 Kanada Saguenay, Quebec, Kanada 1500 m Korea Południowa Kim Hyun-kon Kanada Charles Hamelin Chińska Republika Ludowa Li Ye
Grudnia 2, 2006 Kanada Saguenay, Quebec, Kanada 500 m Kanada François-Louis Tremblay Kanada Olivier Jean Korea Południowa Lee Ho-suk
Grudnia 3, 2006 Kanada Saguenay, Quebec, Kanada 500 m Kanada Charles Hamelin Chińska Republika Ludowa Hu Ze Kanada Jeff Scholten
Grudnia 3, 2006 Kanada Saguenay, Quebec, Kanada 1000 m Korea Południowa Ahn Hyun-soo Korea Południowa Lee Ho-suk Korea Południowa Kim Byeong-jun
Grudnia 3, 2006 Kanada Saguenay, Quebec, Kanada 5000 m Korea Południowa
Ahn Hyun-soo
Kim Byeong-jun
Kim Hyun-kon
Song Kyung-taek
Chińska Republika Ludowa
Li Ye
Wang Hongyang
Sui Baoku
Li Haonan
Stany Zjednoczone
J.P. Kepka
Jordan Malone
Ryan Bedford
Travis Jayner
Grudnia 8, 2006 Kanada Montreal, Kanada 1500 m Korea Południowa Ahn Hyun-soo Korea Południowa Kim Hyun-kon Chińska Republika Ludowa Hu Ze
Grudnia 9, 2006 Kanada Montreal, Kanada 1000 m Kanada Charles Hamelin Stany Zjednoczone Jordan Malone Włochy Denis Bellotti
Grudnia 10, 2006 Kanada Montreal, Kanada 1500 m
Grudnia 10, 2006 Kanada Montreal, Kanada 500 m
Grudnia 10, 2006 Kanada Montreal, Kanada 3000 m
Lutego 2–Lutego 4, 2007 Holandia Heerenveen, Holandia
Lutego 8–Lutego 10, 2007 Węgry Budapeszt, Węgry

Kobiety[edytuj | edytuj kod]

Data Miejsce Dystans Zwycięzca 2. miejsce 3. miejsce
Października 20, 2006 Chińska Republika Ludowa Changchun, Chiny 1500 m Korea Południowa Jin Sun-yu Korea Południowa Jung Eun-ju Korea Południowa Byun Chun-sa
Października 21, 2006 Chińska Republika Ludowa Changchun, Chiny 500 m Chińska Republika Ludowa Wang Meng Chińska Republika Ludowa Fu Tianyu Chińska Republika Ludowa Zhu Mile
Października 21, 2006 Chińska Republika Ludowa Changchun, Chiny 1000 m Chińska Republika Ludowa Wang Meng Korea Południowa Jin Sun-yu Korea Południowa Byun Chun-sa
Października 22, 2006 Chińska Republika Ludowa Changchun, Chiny 1500 m Korea Południowa Kim Min-jung Chińska Republika Ludowa Fu Tianyu Czechy Kateřina Novotná
Października 22, 2006 Chińska Republika Ludowa Changchun, Chiny 3000 m Korea Południowa
Jin Sun-yu
Jung Eun-ju
Jeon Ji-soo
Byun Chun-sa
Chińska Republika Ludowa
Zhu Mile
Liu Xiaoying
Wang Meng
Fu Tianyu
Kanada
Raphaele Lemieux
Anouk Leblanc-Boucher
Kalyna Roberge
Amanda Overland
Października 27, 2006 Korea Południowa Jeonju, Korea Południowa 1000 m Chińska Republika Ludowa Wang Meng Chińska Republika Ludowa Zhu Mile Korea Południowa Jeon Ji-soo
Października 28, 2006 Korea Południowa Jeonju, Korea Południowa 500 m Chińska Republika Ludowa Wang Meng Chińska Republika Ludowa Fu Tianyu Bułgaria Ewgenija Radanowa
Października 28, 2006 Korea Południowa Jeonju, Korea Południowa 1500 m Korea Południowa Kim Min-jung Chińska Republika Ludowa Liu Xiaoying Chińska Republika Ludowa Cheng Xiaolei
Października 29, 2006 Korea Południowa Jeonju, Korea Południowa 1000 m Korea Południowa Jung Eun-ju Korea Południowa Jin Sun-yu Chińska Republika Ludowa Zhu Mile
Października 29, 2006 Korea Południowa Jeonju, Korea Południowa 3000 m Chińska Republika Ludowa
Liu Xiaoying
Zhu Mile
Fu Tianyu
Wang Meng
Korea Południowa
Jeon Ji-soo
Byun Chun-sa
Jung Eun-ju
Jin Sun-yu
Japonia
Biba Sakurai
Miyuki Ozawa
Mika Ozawa
Yuka Kamino
Grudnia 1, 2006 Kanada Saguenay, Quebec, Kanada 1500 m Korea Południowa Jin Sun-yu Korea Południowa Jung Eun-ju Korea Południowa Byun Chun-sa
Grudnia 2, 2006 Kanada Saguenay, Quebec, Kanada 500 m Chińska Republika Ludowa Wang Meng Kanada Kalyna Roberge Kanada Jessica Gregg
Grudnia 3, 2006 Kanada Saguenay, Quebec, Kanada 500 m Chińska Republika Ludowa Wang Meng Bułgaria Ewgenija Radanowa Korea Południowa Jeon Ji-soo
Grudnia 3, 2006 Kanada Saguenay, Quebec, Kanada 1000 m Kanada Kalyna Roberge Korea Południowa Byun Chun-sa Korea Południowa Jin Sun-yu
Grudnia 3, 2006 Kanada Saguenay, Quebec, Kanada 3000 m Chińska Republika Ludowa
Fu Tianyu
Cheng Xiaolei
Zhu Mile
Wang Meng
Korea Południowa
Jung Eun-ju
Jeon Ji-soo
Kim Min-jung
Byun Chun-sa
Kanada
Kalyna Roberge
Annik Plamondon
Anne Maltais
Amanda Overland
Grudnia 8, 2006 Kanada Montreal, Kanada 1500 m Korea Południowa Jung Eun-ju Korea Południowa Kim Min-jung (łyżwiarka)Kim Min-jung Chińska Republika Ludowa Fu Tianyu
Grudnia 9, 2006 Kanada Montreal, Kanada 1000 m Korea Południowa Byun Chun-sa Chińska Republika Ludowa Wang Meng Korea Południowa Jin Sun-yu
Grudnia 10, 2006 Kanada Montreal, Kanada 1500 m
Grudnia 10, 2006 Kanada Montreal, Kanada 500 m
Grudnia 10, 2006 Kanada Montreal, Kanada 3000 m
Lutego 2–Lutego 4, 2006 Holandia Heerenveen, Holandia
Lutego 9–Lutego 11, 2006 Węgry Budapeszt, Węgry