Puchar CEV siatkarek (2012/2013)

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Puchar CEV siatkarek 2012/2013
Women's CEV Cup 2012/2013
2011/2012 2013/2014
Szczegóły rozgrywek
Organizator Europejska Konfederacja Piłki Siatkowej
Termin 23.10.2012 - 02.03.2013
Sezon 6.
Zwycięzca Polska Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna
Strona internetowa

Puchar CEV siatkarek 2012/2013 – 6. sezon turnieju rozgrywanego od 2007 roku, organizowanego przez Europejską Konfederację Piłki Siatkowej (CEV) w ramach europejskich pucharów dla żeńskich klubowych zespołów siatkarskich "starego kontynentu".

Drużyny uczestniczące[edytuj | edytuj kod]


Rozgrywki[edytuj | edytuj kod]

1/16 finału[edytuj | edytuj kod]

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
24.10.2012 Jedinstvo Brcko Bośnia i Hercegowina 0:3 Rosja Omiczka Omsk 12:25, 18:25, 20:25
01.11.2012 0:3 8:25, 20:25, 17:25
23.10.2012 İqtisadçı Baku Azerbejdżan 3:0 Holandia Sport Sliedrecht 25:17, 25:18, 25:22
30.10.2012 3:0 25:12, 25:21, 25:20
24.10.2012 Rote Raben Vilsbiburg Niemcy 3:0 Albania Minatori Rreshen 25:12, 25:12, 25:8
31.10.2012 3:0 25:10, 25:7, 25:6
25.10.2012 Baki-Azəryol Baku Azerbejdżan 3:0 Słowenia Nova KBM Branik Maribor 25:22, 25:22, 28:26
31.10.2012 1:3 23:25, 25:21, 17:25, 23:25, (15:9)
24.10.2012 Kralovo Pole Brno Czechy 1:3 Polska Aluprof Bielsko-Biała 20:25, 9:25, 26:24, 23:25
30.10.2012 1:3 17:25, 25:22, 17:25, 12:25
25.10.2012 SK UP Ołomuniec Czechy 3:0 Belgia Dauphines Charleroi 25:15, 25:22, 25:18
31.10.2012 1:3 19:25, 24:26, 25:17, 22:25, (11:15)
24.10.2012 AZS Białystok Polska 3:1 Austria Post Schwechat SVS 16:25, 27:25, 25:22, 25:19
30.10.2012 0:3 20:25, 19:25, 23:25, (12:15)
24.10.2012 LP Salo Finlandia 3:2 Francja Beziers VB 25:21, 22:25, 18:25, 25:21, 15:10
31.10.2012 0:3 15:25, 16:25, 16:25, (10:15)
23.10.2012 Chimik Jużne Ukraina 1:3 Turcja Fenerbahçe Stambuł 25:19, 11:25, 22:25, 22:25
01.11.2012 3:2 17:25, 25:22, 19:25, 25:21, 15:13, (9:15
24.10.2012 TED Ankara Kolejliler Turcja 3:2 Belgia Asterix Kieldrecht 25:23, 28:26, 19:25, 19:25, 15:11
01.11.2012 0:3 16:25, 9:25, 13:25, (10:15)
25.10.2012 Sagres Neuchatel Szwajcaria 3:1 Holandia Irmato Weert 25:21, 25:21, 16:25, 25:19
31.10.2012 3:2 29:27, 17:25, 25:23, 21:25, 15:13
24.10.2012 Tent Obrenovac Serbia 3:1 Austria ASKÖ Büroleben Linz-Steg 25:13, 19:25, 25:22, 27:25
01.11.2012 2:3 20:25, 24:26, 25:22, 26:24, 9:15, (10:15)
25.10.2012 ŽOK Split 1700 Chorwacja 0:3 Rumunia Ştiinţa Bacău 7:25, 17:25, 10:25
31.10.2012 0:3 7:25, 11:25, 7:25
24.10.2012 Volley Köniz Szwajcaria 3:0 Chorwacja ŽOK Rijeka 25:11, 25:23, 25:15
31.10.2012 3:1 25:18, 25:20, 14:25, 25:21
24.10.2012 AEK Ateny Grecja 3:2 Francja SES Calais 20:25, 25:19, 23:25, 25:12 15:10
31.10.2012 2:3 25:23, 25:20, 27:29, 22:25, 13:15, (15:17)
24.10.2012 Kontynium Volyn Lutsk Ukraina 3:2 Włochy Rebecchin Meccanica Pianceza 17:25, 25:21, 17:25, 25:21, 15:13
31.10.2012 0:3 20:25, 15:25, 16:25, (15:10)

1/8 finału[edytuj | edytuj kod]

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
13.11.2013 İqtisadçı Baku Azerbejdżan 3:1 Rosja Omiczka Omsk 22:25, 25:11, 25:20, 25:17
21.00.2013 1:3 16:25, 18:25, 25:20, 13:25, (8:15)
14.11.2013 Rote Raben Vilsbiburg Niemcy 3:1 Azerbejdżan Baki-Azəryol Baku 25:15, 22:25, 25:23, 25:15
20.11.2013 2:3 25:21, 18:25, 20:25, 25:16, 7:15, (10:15)
15.11.2013 Dauphines Charleroi Belgia 0:3 Polska Aluprof Bielsko-Biała 13:25, 24:26, 19:25
21.11.2013 0:3 15:25, 14:25, 20:25
14.11.2013 Beziers VB Francja 3:1 Austria Post Schwechat SVS 25:18, 20:25, 25:20, 25:13
20.11.2013 3:2 27:29, 25:17, 18:25, 25:15, 15:12
15.11.2013 Asterix Kieldrecht Belgia 0:3 Turcja Fenerbahçe Stambuł 17:25, 19:25, 21:25
21.11.2013 0:3 10:25, 17:25, 15:25
13.11.2013 ASKÖ Büroleben Linz-Steg Austria 3:2 Szwajcaria Sagres Neuchatel 26:24, 24:26, 25:23, 23:25, 19:17
22.11.2013 3:2 13:25, 25:19, 18:25, 25:23, 17:15
14.11.2013 Volley Köniz Szwajcaria 2:3 Rumunia Ştiinţa Bacău 25:18, 25:19, 18:25, 16:25, 17:19
20.11.2013 2:3 25:16, 11:25, 25:20, 10:25, 11:25
14.11.2013 Kontynium Volyn Lutsk Ukraina 3:0 Francja SES Calais 25:11, 25:13, 28:26
22.11.2013 1:3 14:25, 23:25, 25:11, 13:25, (8:15)

1/4 finału[edytuj | edytuj kod]

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
06.12.2013 Omiczka Omsk Rosja 3:1 Azerbejdżan Baki-Azəryol Baku 25:17, 20:25, 25:20, 25:12
13.12.2013 3:1 25:20, 25:20, 23:25, 25:13
05.12.2013 Aluprof Bielsko-Biała Polska 3:1 Francja Beziers VB 25:20, 25:27, 25:16, 25:20
11.12.2013 3:0 25:15, 25:19, 25:20
04.12.2013 ASKÖ Büroleben Linz-Steg Austria 0:3 Turcja Fenerbahçe Stambuł 16:25, 26:28, 14:25
11.12.2013 0:3 17:25, 18:25, 7:25
05.12.2013 SES Calais Francja 3:0 Rumunia Ştiinţa Bacău 25:21, 25:13, 25:19
12.12.2013 3:1 16:25, 25:21, 28:26, 28:26

Runda Challenge[edytuj | edytuj kod]

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
15.01.2013 2004 Tomis Konstanca Rumunia 1:3 Rosja Omiczka Omsk 23:25, 18:25, 26:24 13:25
23.01.2013 0:3 17:25, 13:25, 23:25
16.01.2013 Bank BPS Fakro Muszyna Polska 3:1 Polska Aluprof Bielsko-Biała 25:21, 25:16 23:25, 25:16
23.01.2013 3:0 25:23, 25:12, 25:23
15.01.2013 Fenerbahçe Stambuł Turcja 3:0 Polska Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 25:20, 25:16, 25:11
23.01.2013 3:1 25:21, 21:25, 25:19, 25:20
15.01.2013 SES Calais Francja 1:3 Rosja Urałoczka-NTMK Jekaterynburg 25:27, 27:25, 23:25, 27:29
22.01.2013 0:3 10:25, 17:25, 24:26

Półfinał[edytuj | edytuj kod]

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
07.02.2013 Omiczka Omsk Rosja 2:3 Polska Bank BPS Fakro Muszyna 25:21, 19:25, 27:25, 24:26, 12:15
14.02.2013 0:3 22:25, 19:25, 17:25
06.02.2013 Fenerbahçe Stambuł Turcja 3:0 Rosja Urałoczka-NTMK Jekaterynburg 25:18, 27:25, 25:23
12.02.2013 0:3 15:25, 20:25, 21:25, (15:11)

Finał[edytuj | edytuj kod]

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
27.02.2013 Bank BPS Fakro Muszyna Polska 3:2 Turcja Fenerbahçe Stambuł 26:24, 26:24, 19:25, 23:25, 15:11
02.03.2013 3:2 25:18, 19:25, 25:15, 22:25, 15:11


Bibliografia[edytuj | edytuj kod]