Puchar Challenge siatkarek (2013/2014)

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Puchar Challenge siatkarek 2013/2014
Challenge Cup Women 2013/2014
2012/2013 2014/2015
Szczegóły rozgrywek
Organizator Europejska Konfederacja Piłki Siatkowej
Termin 19.11.2013 - 30.03.2014
Sezon 7.
Zwycięzca Rosja Zarieczje Odincowo
Strona internetowa

Puchar Challenge siatkarek 2013/2014 – 7. sezon turnieju rozgrywanego od 2007 roku, organizowanego przez Europejską Konfederację Piłki Siatkowej (CEV) w ramach europejskich pucharów dla żeńskich klubowych zespołów siatkarskich "starego kontynentu".

Drużyny uczestniczące[edytuj | edytuj kod]

Rozgrywki[edytuj | edytuj kod]

Runda 1[edytuj | edytuj kod]

Rocheville Le Cannet, Zarieczje Odincowo, CSU Târgu Mureş oraz Impel Wrocław mają wolny los

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
20.11.2013 Slávia Bratysława Czechy 3:0 Luksemburg VC Mamer 25:7, 25:19, 25:12
27.11.2013 3:0 25:20, 25:19, 25:9
19.11.2013 Presige Apollon Limassol Cypr 1:3 Holandia Sliedrecht Sport 19:25, 15:25, 25:21, 19:25
27.11.2013 0:3 5:25, 18:25, 24:26
20.11.2013 TSV Hartberg Austria 1:3 Węgry Teva Gödöllõi 25:23, 19:25, 19:25, 13:25
27.11.2013 0:3 18:25, 15:25, 18:25
20.11.2013 Aurubis Hambourg Niemcy 3:2 Słowacja Doprastav Bratysława 25:17, 23:25, 22:25, 25:18, 15:10
26.11.2013 3:1 22:25, 25:17, 25:23, 25:16
20.11.2013 Calcit Kamnik Słowenia 3:2 Szwajcaria VFM Franches-Montagnes 25:23, 21:25, 21:25, 25:17, 15:13
27.11.2013 3:1 25:11, 25:14, 24:26, 25:23
21.11.2013 RSR Walfer Luksemburg 3:0 Cypr Anorthosis Famagusta 25:17, 25:18, 25:21
26.11.2013 3:1 19:25, 25:10, 25:21, 25:22
19.11.2013 Jedintsovo Gacko Bośnia i Hercegowina 0:3 Belgia Hermes Oostende 18:25, 17:25, 20:25
27.11.2013 0:3 10:25, 18:25, 17:25
20.11.2013 OPER Rethymno Grecja 3:2 Norwegia Stod Volley Steinkjer 25:23, 20:25, 25:22, 17:25, 15:8
27.11.2013 0:3 walkower
21.11.2013 Sagres Neuchâtel Szwajcaria 2:3 Holandia Alterno Apeldoorn 16:25, 25:17, 36:34, 16:25, 11:15
27.11.2013 3:0 25:20, 25:21, 25:19
19.11.2013 Dauphines Charleroi Belgia 0:3 Turcja Beşiktaş JK 17:25, 18:25, 18:25
28.11.2013 0:3 19:25, 13:25, 19:25
20.11.2013 Vasas SC Budapeszt Węgry 3:0 Finlandia LP Kangasala 25:16, 25:20, 25:17
27.11.2013 3:1 21:25, 25:17, 25:20, 25:23
27.11.2013 Minchanka Mińsk Białoruś 3:0 Austria TL-Meraner Innsbruck 25:19, 25:21, 25:16
20.11.2013 3:0 25:23, 25:10, 25:19

1/16 finału[edytuj | edytuj kod]

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
11.12.2013 Zarieczje Odincowo Rosja 3:0 Czechy Královo Pole Brno 25:13, 25:14, 25:18
17.12.2013 3:0 25:21, 25:15, 25:18
10.12.2013 Branik Maribor Słowenia 3:2 Czechy Slávia Bratysława 22:25, 21:25, 25:22, 25:16, 15:11
17.12.2013 3:0 25:18, 25:17, 28:26
11.12.2013 Sliedrecht Sport Holandia 3:0 Grecja AEK Ateny 25:12, 25:22, 25:19
18.12.2013 1:3 23:25, 21:25, 25:23, 25:27, (16:14)
18.12.2013 Teva Gödöllõi Węgry 2:3 Izrael Hapoël Névé Shaanan 18:25, 26:24, 23:25, 25:21, 15:17
12.12.2013 3:2 22:25, 25:16, 24:26, 25:18, 15:11, (8:15)
11.12.2013 Aurubis Hambourg Niemcy 3:0 Chorwacja OK Poreč 25:11, 25:14, 25:10
18.12.2013 1:3 22:25, 20:25, 25:19, 18:25, (10:15)
11.12.2013 Calcit Kamnik Słowenia 3:0 Austria ASKÖ Linz-Steg 25:15, 25:13, 25:16
18.12.2013 3:1 24:26, 25:17, 25:18, 25:19
11.11.2013 ASPTT Mulhouse Francja 3:0 Luksemburg RSR Walfer 25:12, 25:14, 25:11
19.12.2013 3:0 25:11, 25:14, 25:6
12.12.2013 CSU Târgu Mureş Rumunia 3:0 Belgia Asteríx Kieldrecht 25:19, 25:21, 25:17
18.12.2013 0:3 19:25, 15:25, 19:25, (15:9)
11.12.2013 Impel Wrocław Polska 3:0 Belgia VC Oudegem 25:10, 25:20, 25:7
19.12.2013 3:0 25:18, 25:10, 25:23
12.12.2013 Imato Weert Holandia 0:3 Belgia Hermes Oostende 23:25, 23:25, 26:28
18.12.2013 2:3 25:20, 25:21, 16:25, 17:25, 8:15
10.12.2013 Stade Français Paris Francja 2:3 Norwegia Stod Volley Steinkjer 22:25, 25:19, 25:18, 21:25, 9:15
18.12.2013 3:1 15:25, 25:16, 25:20, 25:15
12.12.2013 Sagres Neuchâtel Szwajcaria 3:0 Bośnia i Hercegowina Jedintsovo Brčko 25:15, 25:7, 26:24
17.12.2013 1:3 9:25, 25:13, 21:25, 22:25, (13:15)
11.12.2013 Partizan Vizura Belgrad Serbia 3:0 Turcja Beşiktaş JK 25:20, 25:20, 25:17
18.12.2013 0:3 16:25, 23:25, 15:25, (6:15)
10.12.2013 Vasas SC Budapeszt Węgry 1:3 Szwajcaria Kanti Schaffhausen 21:25, 26:28, 25:21, 15:25
18.12.2013 0:3 17:25, 17:25, 23:25
11.12.2013 Minchanka Mińsk Białoruś 3:0 Rumunia Volei 2004 Konstanca 25:9, 25:11, 25:11
19.12.2013 3:0 25:12, 25:10, 25:11
10.12.2013 Bursa Büyükşehir Turcja 3:1 Francja Rocheville Le Cannet 25:8, 23:25, 25:14, 25:22
18.12.2013 0:3 23:25, 20:25, 18:25, (8:15)

1/8 finału[edytuj | edytuj kod]

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
15.01.2014 Zarieczje Odincowo Rosja 3:1 Słowenia Branik Maribor 19:25, 25:17, 25:8, 25:20
22.01.2014 3:0 25:21, 27:25, 25:20
14.01.2014 Hapoël Névé Shaanan Izrael 0:3 Holandia Sliedrecht Sport 18:25, 14:25, 11:25
22.01.2014 0:3 22:25, 14:25, 9:25
15.01.2014 Calcit Kamnik Słowenia 3:0 Chorwacja OK Poreč 25:18, 25:17, 25:18
22.01.2014 3:2 27:25, 23:25, 25:19, 23:25, 15:10
15.01.2014 CSU Târgu Mureş Rumunia 3:2 Francja ASPTT Mulhouse 25:20, 25:20, 18:25, 22:25, 15:12
22.01.2014 1:3 25:22, 18:25, 27:29, 16:25
16.01.2014 Hermes Oostende Belgia 0:3 Polska Impel Wrocław 17:25, 17:25, 10:25
22.01.2014 0:3 20:25, 17:25, 12:25
14.01.2014 Stade Français Paris Francja 3:0 Bośnia i Hercegowina Jedintsovo Brčko 25:15, 25:14, 25:16
22.01.2014 3:2 23:25, 25:17, 25:23, 18:25, 15:4
15.01.2014 Beşiktaş JK Turcja 3:0 Szwajcaria Kanti Schaffhausen 25:16, 25:22, 25:14
23.01.2014 3:0 25:15, 25:15, 25:20
15.01.2014 Minchanka Mińsk Białoruś 3:1 Francja Rocheville Le Cannet 18:25, 25:19, 25:13, 25:22
22.01.2014 1:3 11:25, 21:25, 30:28, 11:25, (15:10)

1/4 finału[edytuj | edytuj kod]

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
05.02.2014 Zarieczje Odincowo Rosja 3:0 Holandia Sliedrecht Sport 25:15, 25:11, 25:12
12.02.2014 3:0 25:18, 25:18, 25:20
04.02.2014 Calcit Kamnik Słowenia 1:3 Francja ASPTT Mulhouse 22:25, 25:13, 14:25, 22:25
11.02.2014 0:3 10:25, 12:25, 24:26
04.02.2014 Stade Français Paris Francja 3:2 Polska Impel Wrocław 32:30, 18:25, 25:22, 22:25, 15:12
12.02.2014 1:3 18:25, 21:25, 25:15, 16:25
06.02.2014 Rocheville Le Cannet Francja 3:0 Turcja Beşiktaş JK 30:28, 25:20, 25:19
13.02.2014 0:3 20:25, 14:25, 20:25, (8:15)

Półfinał[edytuj | edytuj kod]

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
25.02.2014 Zarieczje Odincowo Rosja 3:2 Francja ASPTT Mulhouse 25:18, 23:25, 25:17, 22:25, 15:7
01.03.2014 3:0 25:21, 25:21, 25:23
26.02.2014 Impel Wrocław Polska 1:3 Turcja Beşiktaş JK 25:18, 20:25, 22:25, 16:25
02.03.2014 3:2 25:27, 25:20, 25:21, 22:25, 15:9

Finał[edytuj | edytuj kod]

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
27.03.2014 Zarieczje Odincowo Rosja 3:2 Turcja Beşiktaş JK 23:25, 25:19, 14:25, 25:18, 15:10
30.03.2014 3:1 25:23, 23:25, 27:25, 25:19

Bibliografia[edytuj | edytuj kod]

Linki zewnętrzne[edytuj | edytuj kod]