Puchar Holandii w piłce siatkowej mężczyzn (2010/2011)

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Puchar Holandii 2010/2011
Nationale Beker
2009/2010 2011/2012
Szczegóły rozgrywek
Termin 18 września 2010 - 2011
Miejsce rozegrania finału ?
Sezon XXXVIII
Liczba meczów
Simple gold cup.svg Zdobywca Pucharu Holandii ?
Ostatnia aktualizacja infoboksu: 23 sierpnia 2010

Rozgrywki o Puchar Holandii w piłce siatkowej mężczyzn w sezonie 2010/2011 (Nationale Beker) zainaugurowane zostały we wrześniu 2010 roku. Brały w nich udział kluby z A-League, B-League, 1e divisie, 2e divisie oraz Regiodivisie.

Rozgrywki składały się z trzech rund wstępnych rozgrywanych jako rozgrywki grupowe. Później odbyły się 1/8 finału, ćwierćfinały, półfinały i finał.

Finał rozegrany był w 2011 roku.

Zdobywcą Pucharu Holandii została drużyna ?.

Terminarz[edytuj | edytuj kod]

Drużyny uczestniczące[edytuj | edytuj kod]

A-League
Zespół Osiągnięcie
AB Groningen Lycurgus półfinał
BMC/SSS 1/8 finału
Draisma Dynamo Apeldoorn zwycięstwo
Landstede Volleybal/VCZ ćwierćfinał
Langhenkel Volley Doetinchem finał
Netwerk STV 1/8 finału
Prins/VCV ćwierćfinał
Rivium Rotterdam Volleybal półfinał
Taurus ćwierćfinał
Webton Twente 1/8 finału
B-League
Zespół Osiągnięcie
AB Groningen/Lycurgus 2 3. runda
Alfa/Next Volley Dordrecht 3. runda
Berg Makelaardij/Reflex 1/8 finału
Fusion Rotterdam ćwierćfinał
Inter Rijswijk 3. runda
Martinus 3. runda
Sliedrecht Sport 3. runda
US 3. runda
VISADE Voorburg 1/8 finału
VoCASA Volleybal Nijmegen 1/8 finału
Zaanstad 1/8 finału
1e divisie A
Zespół Osiągnięcie
AVV Keistad 2. runda
Compaen 2. runda
Donitas 2. runda
Emmen'95 2. runda
Gemini S 3. runda
Kindercentrum 1. runda
Olhaco Hoogeveen 1/8 finału
Rivo Rijssen 2. runda
1e divisie B
Zespół Osiągnięcie
Cito 2. runda
Longa'59 2. runda
Flamingo's'56 2. runda
Florie/NVC 3. runda
HUSK USV Protos 2. runda
King Software 3. runda
Mikro-Electro Roosendaal 2. runda
Particolare/DS 3. runda
Vershuys.com Peelpush 3. runda
2e divisie A
Zespół Osiągnięcie
AgroBouw-DIO Bedum 1. runda
Emmy/Side Out 1. runda
FIZZ reclame+communicatie/MAZ 1. runda
Ritola 1. runda
Sudosa-Desto 1. runda
2e divisie B
Zespół Osiągnięcie
Arvevo 1. runda
Dinto 1. runda
Harambee 1. runda
Sovoco 1. runda
Scylla 1. runda
SDS 1. runda
2e divisie C
Zespół Osiągnięcie
Atak'55 1. runda
City Lens Krimpen 2. runda
Redkey Goirle 1. runda
Sarto 1. runda
Triade-VCT 2. runda
Udenhout wycofała się
VTC Woerden 2. runda
2e divisie D
Zespół Osiągnięcie
Apollo 8 2. runda
Pex/HHC 2. runda
Regiodivisie
Zespół Osiągnięcie
Civitas 1. runda
Decos/NOVO 1. runda
MOVE 1. runda
Prima Donna Kaas Huizen wycofała się
Twente '05 3 wycofała się
Inne
Zespół Osiągnięcie
A.N.O. 1. runda
AVVA 1. runda
Bas Autowas/W 2 1. runda

1. runda[edytuj | edytuj kod]

Grupa A[edytuj | edytuj kod]

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W
P
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1 AgroBouw-DIO Bedum 5 2 2 0 6 3 2.00 192 192 1.00
2 Donitas 4 2 1 1 5 3 1.67 179 150 1.19
3 Ritola 0 2 0 2 1 6 0.17 139 168 0.83

Źródło: [1]
Punktacja: 3:0 i 3:1 - 3 pkt; 3:2 - 2 pkt; 2:3 - 1 pkt; 1:3 i 0:3 - 0 pkt

Klub AgroBouw-DIO Bedum wycofał się z rozgrywek.

Wyniki spotkań

18.09.2010 Donitas 2:3 (20:25, 25:12, 23:25, 25:22, 11:15) AgroBouw-DIO Bedum
18.09.2010 Ritola 0:3 (19:25, 14:25, 18:25) Donitas
18.09.2010 AgroBouw-DIO Bedum 3:1 (25:19, 25:22, 18:25, 25:22) Ritola

Grupa B[edytuj | edytuj kod]

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W
P
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1 Olhaco Hoogeveen 9 3 3 0 6 0 MAX 150 107 1.40
2 Sudosa-Desto 6 3 2 1 4 2 2.00 140 126 1.11
3 A.N.O. 3 3 1 2 2 4 0.50 131 137 0.96
4 FIZZ reclame+communicatie/MAZ 0 3 0 3 0 6 0.00 99 150 0.66

Źródło: [2]
Punktacja: 2:0 - 3 pkt; 2:1 - 2 pkt; 1:2 - 1 pkt; 0:2 - 0 pkt

Klub Sudosa-Desto wycofał się z rozgrywek.

Wyniki spotkań

18.09.2010 Olhaco Hoogeveen 2:0 (25:21, 25:19) Sudosa-Desto
18.09.2010 FIZZ reclame+communicatie/MAZ 0:2 (15:25, 22:25) A.N.O.
18.09.2010 Olhaco Hoogeveen 2:0 (25:13, 25:16) FIZZ reclame+communicatie/MAZ
18.09.2010 Sudosa-Desto 2:0 (25:21, 25:22) A.N.O.
18.09.2010 Sudosa-Desto 2:0 (25:18, 25:15) FIZZ reclame+communicatie/MAZ
18.09.2010 A.N.O. 0:2 (19:25, 19:25) Olhaco Hoogeveen

Grupa C[edytuj | edytuj kod]

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W
P
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1 Rivo Rijssen 6 2 2 0 6 1 6.00 173 154 1.12
2 Flamingo's'56 3 2 1 1 3 4 0.75 164 154 1.06
3 Emmy/Side Out 0 2 0 2 2 6 0.33 168 197 0.85

Źródło: [3]
Punktacja: 3:0 i 3:1 - 3 pkt; 3:2 - 2 pkt; 2:3 - 1 pkt; 1:3 i 0:3 - 0 pkt

Wyniki spotkań

18.09.2010 Flamingo's'56 0:3 (19:25, 23:25, 23:25) Rivo Rijssen
18.09.2010 Emmy/Side Out 1:3 (26:24, 19:25, 21:25, 13:25) Flamingo's'56
18.09.2010 Rivo Rijssen 3:1 (21:25, 25:22, 25:17, 27:25) Emmy/Side Out

Grupa D[edytuj | edytuj kod]

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W
P
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1 Apollo 8 8 3 3 0 6 1 6.00 166 140 1.19
2 Emmen'95 5 3 1 2 4 4 1.00 171 174 0.98
3 Bas Autowas/W 2 4 3 2 1 4 4 1.00 170 159 1.07
4 Scylla 1 3 0 3 1 6 0.17 129 163 0.79

Źródło: [4]
Punktacja: 2:0 - 3 pkt; 2:1 - 2 pkt; 1:2 - 1 pkt; 0:2 - 0 pkt

Wyniki spotkań

18.09.2010 Bas Autowas/W 2 2:1 (25:19, 21:25, 15:10) Scylla
18.09.2010 Apollo 8 2:1 (27:25, 23:25, 16:14) Emmen'95
18.09.2010 Emmen'95 2:0 (27:25, 25:18) Scylla
18.09.2010 Apollo 8 2:0 (25:23, 25:21) Bas Autowas/W 2
18.09.2010 Emmen'95 1:2 (15:25, 25:23, 15:17) Bas Autowas/W 2
18.09.2010 Scylla 0:2 (11:25, 21:25) Apollo 8

Grupa E[edytuj | edytuj kod]

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W
P
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1 Particolare/DS 6 3 2 1 4 2 2.00 143 126 1.13
2 Florie/NVC 6 3 2 1 4 2 2.00 133 119 1.12
3 Harambee 3 3 1 2 2 4 0.50 133 145 0.92
4 Kindercentrum 3 3 1 2 2 4 0.50 124 143 0.87

Źródło: [5]
Punktacja: 2:0 - 3 pkt; 2:1 - 2 pkt; 1:2 - 1 pkt; 0:2 - 0 pkt

Wyniki spotkań

18.09.2010 Particolare/DS 2:0 (25:19, 25:14) Florie/NVC
18.09.2010 Harambee 2:0 (25:22, 25:23) Kindercentrum
18.09.2010 Kindercentrum 0:2 (16:25, 13:25) Florie/NVC
18.09.2010 Harambee 0:2 (21:25, 22:25) Particolare/DS
18.09.2010 Kindercentrum 2:0 (25:22, 25:21) Particolare/DS
18.09.2010 Florie/NVC 2:0 (25:20, 25:20) Harambee

Grupa F[edytuj | edytuj kod]

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W
P
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1 Longa'59 6 2 2 0 6 0 MAX 150 119 1.26
2 Cito 3 2 1 1 3 4 0.75 155 151 1.03
3 Arvevo 0 2 0 2 1 6 0.17 136 171 0.80

Źródło: [6]
Punktacja: 3:0 i 3:1 - 3 pkt; 3:2 - 2 pkt; 2:3 - 1 pkt; 1:3 i 0:3 - 0 pkt

Klub Twente '05 3 wycofał się z rozgrywek.

Wyniki spotkań

18.09.2010 Arvevo 1:3 (18:25, 25:21, 19:25, 14:25) Cito
18.09.2010 Arvevo 0:3 (23:25, 17:25, 20:25) Longa'59
18.09.2010 Cito 0:3 (19:25, 21:25, 19:25) Longa'59

Grupa G[edytuj | edytuj kod]

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W
P
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1 King Software 9 3 3 0 6 0 MAX 154 128 1.20
2 AVV Keistad 6 3 2 1 4 2 2.00 141 117 1.21
3 SDS 3 3 1 2 2 4 0.50 134 143 0.94
4 Atak'55 0 3 0 3 0 6 0.00 111 152 0.73

Źródło: [7]
Punktacja: 2:0 - 3 pkt; 2:1 - 2 pkt; 1:2 - 1 pkt; 0:2 - 0 pkt

Wyniki spotkań

18.09.2010 King Software 2:0 (27:25, 25:18) Atak'55
18.09.2010 SDS 0:2 (15:25, 24:26) AVV Keistad
18.09.2010 AVV Keistad 2:0 (25:11, 25:17) Atak'55
18.09.2010 SDS 0:2 (20:25, 25:27) King Software
18.09.2010 AVV Keistad 0:2 (21:25, 19:25) King Software
18.09.2010 Atak'55 0:2 (18:25, 22:25) SDS

Grupa H[edytuj | edytuj kod]

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W
P
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1 VTC Woerden 8 3 3 0 6 1 6.00 159 152 1.05
2 Mikro-Electro Roosendaal 6 3 2 1 4 2 2.00 149 133 1.12
3 Decos/NOVO 3 3 1 2 2 4 0.50 137 143 0.96
4 Sovoco 1 3 0 3 1 6 0.17 139 156 0.89

Źródło: [8]
Punktacja: 2:0 - 3 pkt; 2:1 - 2 pkt; 1:2 - 1 pkt; 0:2 - 0 pkt

Wyniki spotkań

18.09.2010 Sovoco 1:2 (25:15, 20:25, 14:16) VTC Woerden
18.09.2010 Mikro-Electro Roosendaal 2:0 (25:22, 25:21) Decos/NOVO
18.09.2010 VTC Woerden 2:0 (25:21, 25:23) Decos/NOVO
18.09.2010 Sovoco 0:2 (21:25, 16:25) Mikro-Electro Roosendaal
18.09.2010 VTC Woerden 2:0 (27:25, 26:24) Mikro-Electro Roosendaal
18.09.2010 Decos/NOVO 2:0 (25:20, 25:23) Sovoco

Grupa I[edytuj | edytuj kod]

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W
P
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1 Gemini S 6 2 2 0 6 1 6.00 175 133 1.32
2 HUSK USV Protos 3 2 1 1 4 3 1.33 166 153 1.08
3 MOVE 0 2 0 2 0 6 0.00 95 150 0.63

Źródło: [9]
Punktacja: 3:0 i 3:1 - 3 pkt; 3:2 - 2 pkt; 2:3 - 1 pkt; 1:3 i 0:3 - 0 pkt

Wyniki spotkań

18.09.2010 Gemini S 3:0 (25:13, 25:14, 25:15) MOVE
18.09.2010 HUSK USV Protos 1:3 (20:25, 27:25, 23:25, 21:25) Gemini S
18.09.2010 MOVE 0:3 (17:25, 21:25, 15:25) HUSK USV Protos

Grupa J[edytuj | edytuj kod]

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W
P
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1 Compaen 5 2 2 0 6 3 2.00 221 202 1.09
2 Prima Donna Kaas Huizen 4 2 1 1 5 3 1.67 199 192 1.04
3 Dinto 0 2 0 2 1 6 0.17 150 176 0.85

Źródło: [10]
Punktacja: 3:0 i 3:1 - 3 pkt; 3:2 - 2 pkt; 2:3 - 1 pkt; 1:3 i 0:3 - 0 pkt

Kluby Udenhout i Prima Donna Kaas Huizen wycofały się z rozgrywek.

Wyniki spotkań

18.09.2010 Prima Donna Kaas Huizen 3:0 (25:20, 25:23, 28:26) Dinto
18.09.2010 Compaen 3:2 (26:28, 25:23, 25:23, 29:31, 18:16) Prima Donna Kaas Huizen
18.09.2010 Dinto 1:3 (20:25, 13:25, 25:23, 23:25) Compaen

Grupa K[edytuj | edytuj kod]

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W
P
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1 City Lens Krimpen 8 3 3 0 6 1 6.00 160 137 1.17
2 Triade-VCT 5 3 1 2 4 4 1.00 159 155 1.03
3 Sarto 4 3 1 2 4 4 1.00 165 161 1.02
4 AVVA 1 3 0 3 1 6 0.17 132 163 0.81

Źródło: [11]
Punktacja: 2:0 - 3 pkt; 2:1 - 2 pkt; 1:2 - 1 pkt; 0:2 - 0 pkt

Wyniki spotkań

18.09.2010 Triade-VCT 2:0 (25:18, 25:17) AVVA
18.09.2010 City Lens Krimpen 2:0 (25:20, 25:22) Sarto
18.09.2010 Sarto 2:1 (25:23, 23:25, 15:11) AVVA
18.09.2010 City Lens Krimpen 2:1 (25:22, 20:25, 15:10) Triade-VCT
18.09.2010 Sarto 2:1 (25:15, 20:25, 15:12) Triade-VCT
18.09.2010 AVVA 0:2 (21:25, 17:25) City Lens Krimpen

Grupa L[edytuj | edytuj kod]

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W
P
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1 Vershuys.com Peelpush 7 3 3 0 6 2 3.00 171 152 1.13
2 Pex/HHC 5 3 2 1 4 3 1.33 148 142 1.04
3 Redkey Goirle 4 3 1 2 3 4 0.75 155 148 1.05
4 Civitas 2 3 0 3 2 6 0.33 138 170 0.81

Źródło: [12]
Punktacja: 2:0 - 3 pkt; 2:1 - 2 pkt; 1:2 - 1 pkt; 0:2 - 0 pkt

Wyniki spotkań

18.09.2010 Pex/HHC 2:1 (18:25, 25:16, 15:8) Civitas
18.09.2010 Vershuys.com Peelpush 2:1 (26:24, 18:25, 15:13) Redkey Goirle
18.09.2010 Redkey Goirle 2:0 (25:20, 25:18) Civitas
18.09.2010 Vershuys.com Peelpush 2:0 (25:22, 25:17) Pex/HHC
18.09.2010 Redkey Goirle 0:2 (24:26, 19:25) Pex/HHC
18.09.2010 Civitas 1:2 (13:25, 25:22, 13:15) Vershuys.com Peelpush

2. runda[edytuj | edytuj kod]

Grupa A[edytuj | edytuj kod]

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W
P
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1 Vershuys.com Peelpush 5 2 2 0 4 1 4.00 112 100 1.12
2 Rivo Rijssen 4 2 1 1 3 2 1.50 107 81 1.32
3 VTC Woerden 0 2 0 2 0 4 0.00 62 100 0.62

Źródło: [13]
Punktacja: 2:0 - 3 pkt; 2:1 - 2 pkt; 1:2 - 1 pkt; 0:2 - 0 pkt

Wyniki spotkań

23.10.2010 VTC Woerden 0:2 (21:25, 22:25) Vershuys.com Peelpush
23.10.2010 Vershuys.com Peelpush 2:1 (25:22, 22:25, 15:10) Rivo Rijssen
23.10.2010 Rivo Rijssen 2:0 (25:11, 25:8) VTC Woerden

Grupa B[edytuj | edytuj kod]

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W
P
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1 Florie/NVC 8 3 3 0 6 1 6.00 159 134 1.19
2 Longa'59 4 3 1 2 4 5 0.80 174 168 1.04
3 Flamingo's'56 4 3 1 2 3 4 0.75 149 155 0.96
4 Donitas 2 3 1 2 2 5 0.40 135 160 0.84

Źródło: [14]
Punktacja: 2:0 - 3 pkt; 2:1 - 2 pkt; 1:2 - 1 pkt; 0:2 - 0 pkt

Wyniki spotkań

23.10.2010 Florie/NVC 2:1 (19:25, 25:14, 15:11) Longa'59
23.10.2010 Flamingo's'56 2:0 (25:20, 25:21) Donitas
23.10.2010 Donitas 2:1 (14:25, 25:23, 15:12) Longa'59
23.10.2010 Flamingo's'56 0:2 (22:25, 22:25) Florie/NVC
23.10.2010 Donitas 0:2 (22:25, 18:25) Florie/NVC
23.10.2010 Longa'59 2:1 (25:16, 23:25, 16:14) Flamingo's'56

Grupa C[edytuj | edytuj kod]

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W
P
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1 Particolare/DS 5 2 2 0 4 1 4.00 115 92 1.25
2 Cito 4 2 1 1 3 2 1.50 106 92 1.15
3 Pex/HHC 0 2 0 2 0 4 0.00 63 100 0.63

Źródło: [15]
Punktacja: 2:0 - 3 pkt; 2:1 - 2 pkt; 1:2 - 1 pkt; 0:2 - 0 pkt

Wyniki spotkań

23.10.2010 Pex/HHC 0:2 (18:25, 18:25) Particolare/DS
23.10.2010 Particolare/DS 2:1 (25:27, 25:16, 15:13) Cito
23.10.2010 Cito 2:0 (25:13, 25:14) Pex/HHC

Grupa D[edytuj | edytuj kod]

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W
P
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1 King Software 9 3 3 0 6 0 MAX 152 122 1.25
2 AVV Keistad 4 3 2 1 4 4 1.00 165 166 0.99
3 Triade-VCT 3 3 1 2 3 5 0.60 158 164 0.96
4 Emmen'95 2 3 0 3 2 6 0.33 155 178 0.87

Źródło: [16]
Punktacja: 2:0 - 3 pkt; 2:1 - 2 pkt; 1:2 - 1 pkt; 0:2 - 0 pkt

Wyniki spotkań

23.10.2010 AVV Keistad 2:1 (25:22, 12:25, 15:8) Triade-VCT
23.10.2010 King Software 2:0 (25:21, 25:13) Emmen'95
23.10.2010 Emmen'95 1:2 (21:25, 25:17, 14:16) Triade-VCT
23.10.2010 King Software 2:0 (25:21, 25:22) AVV Keistad
23.10.2010 Triade-VCT 0:2 (25:27, 20:25) King Software
23.10.2010 Emmen'95 1:2 (32:30, 16:25, 13:15) AVV Keistad

Grupa E[edytuj | edytuj kod]

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W
P
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1 Olhaco Hoogeveen 5 2 2 0 4 1 4.00 116 92 1.26
2 HUSK USV Protos 3 2 1 1 2 2 1.00 90 97 0.93
3 Mikro-Electro Roosendaal 1 2 0 2 1 4 0.25 95 112 0.85

Źródło: [17]
Punktacja: 2:0 - 3 pkt; 2:1 - 2 pkt; 1:2 - 1 pkt; 0:2 - 0 pkt

Wyniki spotkań

23.10.2010 HUSK USV Protos 0:2 (13:25, 27:29) Olhaco Hoogeveen
23.10.2010 HUSK USV Protos 2:0 (25:21, 25:22) Mikro-Electro Roosendaal
23.10.2010 Olhaco Hoogeveen 2:1 (25:17, 22:25, 15:10) Mikro-Electro Roosendaal

Grupa F[edytuj | edytuj kod]

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W
P
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1 Gemini S 9 3 3 0 6 0 MAX 151 117 1.29
2 Apollo 8 5 3 2 1 4 3 1.33 153 150 1.02
3 City Lens Krimpen 3 3 1 2 2 4 0.50 125 140 0.89
4 Compaen 1 3 0 3 1 6 0.17 142 164 0.87

Źródło: [18]
Punktacja: 2:0 - 3 pkt; 2:1 - 2 pkt; 1:2 - 1 pkt; 0:2 - 0 pkt

Wyniki spotkań

23.10.2010 Apollo 8 2:1 (23:25, 25:23, 15:10) Compaen
23.10.2010 City Lens Krimpen 0:2 (12:25, 21:25) Gemini S
23.10.2010 Gemini S 2:0 (26:24, 25:20) Compaen
23.10.2010 Apollo 8 2:0 (25:20, 25:22) City Bril Krimpen
23.10.2010 Gemini S 2:0 (25:20, 25:20) Apollo 8
23.10.2010 Compaen 0:2 (23:25, 17:25) City Lens Krimpen

3. runda[edytuj | edytuj kod]

Grupa A[edytuj | edytuj kod]

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W
P
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1 Berg Makelaardij/Reflex 6 2 2 0 6 0 MAX 157 126 1.25
2 Gemini S 2 2 1 1 3 5 0.60 181 186 0.97
3 AB Groningen/Lycurgus 2 1 2 0 2 2 6 0.33 164 190 0,86

Źródło: [19]
Punktacja: 3:0 i 3:1 - 3 pkt; 3:2 - 2 pkt; 2:3 - 1 pkt; 1:3 i 0:3 - 0 pkt

Wyniki spotkań

27.11.2010 Berg Makelaardij/Reflex 3:0 (25:20, 25:15, 26:24) AB Groningen/Lycurgus 2
27.11.2010 Gemini S 0:3 (29:31, 20:25, 18:25) Berg Makelaardij/Reflex
27.11.2010 AB Groningen/Lycurgus 2 2:3 (25:19, 18:25, 17:25, 32:30, 13:15) Gemini S

Grupa B[edytuj | edytuj kod]

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W
P
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1 Olhaco Hoogeveen 6 2 2 0 6 1 6.00 173 128 1.35
2 Sliedrecht Sport 3 2 1 1 4 4 1.00 171 183 0.93
3 US 0 2 0 2 1 6 0.17 138 171 0.81

Źródło: [20]
Punktacja: 3:0 i 3:1 - 3 pkt; 3:2 - 2 pkt; 2:3 - 1 pkt; 1:3 i 0:3 - 0 pkt

Wyniki spotkań

28.11.2010 Sliedrecht Sport 3:1 (25:18, 21:25, 25:21, 25:21) US
28.11.2010 Olhaco Hoogeveen 3:1 (23:25, 25:16, 25:16, 25:18) Sliedrecht Sport
28.11.2010 US 0:3 (14:25, 21:25, 18:25) Olhaco Hoogeveen

Grupa C[edytuj | edytuj kod]

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W
P
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1 VoCASA Volleybal Nijmegen 6 2 2 0 6 1 6.00 166 140 1.19
2 Florie/NVC 2 2 1 1 4 5 0.80 191 194 0.98
3 Inter Rijswijk 1 2 0 2 2 6 0.33 160 183 0.87

Źródło: [21]
Punktacja: 3:0 i 3:1 - 3 pkt; 3:2 - 2 pkt; 2:3 - 1 pkt; 1:3 i 0:3 - 0 pkt

Wyniki spotkań

27.11.2010 VoCASA Volleybal Nijmegen 3:0 (25:18, 25:19, 25:20) Inter Rijswijk
27.11.2010 Florie/NVC 1:3 (20:25, 25:16, 22:25, 16:25) VoCASA Volleybal Nijmegen
27.11.2010 Inter Rijswijk 2:3 (22:25, 21:25, 25:21, 25:22, 10:15) Florie/NVC

Grupa D[edytuj | edytuj kod]

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W
P
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1 Fusion Rotterdam 3 1 1 0 3 1 3.00 97 84 1.15
2 King Software 0 2 0 1 1 3 0.33 84 97 0.87

Źródło: [22]
Punktacja: 3:0 i 3:1 - 3 pkt; 3:2 - 2 pkt; 2:3 - 1 pkt; 1:3 i 0:3 - 0 pkt

Wyniki spotkań

27.11.2010 Fusion Rotterdam 3:1 (22:25, 25:17, 25:22, 25:20) King Software

Grupa E[edytuj | edytuj kod]

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W
P
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1 Zaanstad 5 2 2 0 6 3 2.00 209 187 1.12
2 Alfa/Next Volley Dordrecht 4 2 1 1 5 4 1.25 196 200 0.98
3 Particolare/DS 0 2 0 2 2 6 0.33 170 188 0.90

Źródło: [23]
Punktacja: 3:0 i 3:1 - 3 pkt; 3:2 - 2 pkt; 2:3 - 1 pkt; 1:3 i 0:3 - 0 pkt

Wyniki spotkań

27.11.2010 Alfa/Next Volley Dordrecht 3:1 (25:23, 15:25, 25:18, 25:23) Particolare/DS
27.11.2010 Particolare/DS 1:3 (22:25, 25:23, 20:25, 14:25) Zaanstad
27.11.2010 Zaanstad 3:2 (21:25, 26:24, 25:18, 23:25, 16:14) Alfa/Next Volley Dordrecht

Grupa F[edytuj | edytuj kod]

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W
P
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1 VISADE Voorburg 6 2 2 0 6 0 MAX 157 112 1.40
2 Martinus 2 2 1 1 3 5 0.60 152 184 0.83
3 Vershuys.com Peelpush 1 2 0 2 2 6 0.33 169 182 0.93

Źródło: [24]
Punktacja: 3:0 i 3:1 - 3 pkt; 3:2 - 2 pkt; 2:3 - 1 pkt; 1:3 i 0:3 - 0 pkt

Wyniki spotkań

27.11.2010 VISADE Voorburg 3:0 (25:12, 25:18, 32:30) Vershuys.com Peelpush
27.11.2010 Vershuys.com Peelpush 2:3 (25:22, 22:25, 25:12, 23:25, 14:16) Martinus
27.11.2010 Martinus 0:3 (21:25, 14:25, 17:25) VISADE Voorburg

Faza pucharowa[edytuj | edytuj kod]

1/8 finału[edytuj | edytuj kod]


06.01.2011 VISADE Voorburg 2:3 (17:25, 17:25, 26:24, 25:23, 11:15) Landstede Volleybal/VCZ

05.01.2011 Draisma Dynamo Apeldoorn 3:2 (25:17, 19:25, 24:26, 25:17, 15:12) BMC/SSS

08.01.2011 Fusion Rotterdam 3:2 (25:22, 25:18, 18:25, 22:25, 15:11) Berg Makelaardij/Reflex

08.01.2011 Zaanstad 0:3 (18:25, 19:25, 21:25) AB Groningen Lycurgus

08.01.2011 VoCASA Volleybal Nijmegen 1:3 (22:25, 25:21, 19:25, 18:25) Prins/VCV

08.01.2011 Netwerk STV 0:3 (11:25, 21:25, 16:25) Langhenkel Volley Doetinchem

08.01.2011 Webton Twente 1:3 (23:25, 21:25, 27:25, 22:25) Taurus

08.01.2011 Olhaco Hoogeveen 0:3 (20:25, 19:25, 22:25) Rivium Rotterdam Volleybal

Ćwierćfinały[edytuj | edytuj kod]


16.02.2011 Landstede Volleybal/VCZ 1:3 (19:25, 25:16, 11:25, 11:25) Draisma Dynamo Apeldoorn

17.02.2011 Fusion Rotterdam 0:3 (17:25, 17:25 18:25) AB Groningen Lycurgus

16.02.2011 Prins/VCV 1:3 (20:25, 28:26, 20:25, 18:25) Langhenkel Volley Doetinchem

17.02.2011 Taurus 0:3 (22:25, 15:25, 22:25) Rivium Rotterdam Volleybal

Półfinały[edytuj | edytuj kod]

Data Drużyna 1 Wyniki dwumeczu Drużyna 2
09.03.2011 Draisma Dynamo Apeldoorn 3:1 (20:25, 25:19, 25:23, 25:19) AB Groningen Lycurgus
16.03.2011 3:1 (21:25, 25:15, 25:20, 25:19)
08.03.2011 Langhenkel Volley Doetinchem 3:0 (25:18, 25:17, 25:16) Rivium Rotterdam Volleybal
16.03.2011 3:2 (27:29, 25:19, 16:25, 25:19, 15:9)
Po lewej gospodarze pierwszych meczów.

Finał[edytuj | edytuj kod]


10.04.2011 Draisma Dynamo Apeldoorn 3:0 (25:23, 25:18, 25:20) Langhenkel Volley Doetinchem

Klasyfikacja końcowa[edytuj | edytuj kod]

Bibliografia[edytuj | edytuj kod]