Puchar Intertoto UEFA 2003

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Puchar Intertoto 2003, edycja Pucharu Intertoto w 2003. W Pucharze występowały dwie polskie drużyny – Odra Wodzisław Śląski i Polonia Warszawa. Trzy zwycięskie drużyny: FC Schalke 04, Villarreal CF i Perugia awansowały do rozgrywek Pucharu UEFA.

I Runda[edytuj | edytuj kod]

Drużyna 1 Wynik dwumeczu Drużyna 2 Pierwszy mecz Drugi mecz
Odra Wodzisław Polska 1–3 Irlandia Shamrock Rovers F.C. 1–2 0–1
Polonia Warszawa Polska 1–5 Kazachstan Toboł Kustanaj 0–3 1–2
SV Pasching Austria (a)2–2 Gruzja WIT Georgia Tbilisi 1–0 1–2
FC Encamp Andora 1–7 Belgia Lierse SK 0–3 1–4
Spartak Trnawa Słowenia 2–7 Macedonia Północna Pobeda Prilep 1–5 1–2
Partizani Tirana Albania (a)3–3 Izrael Maccabi Netanja 2–0 1–3
1. FC Brno Czechy (a)3–3 Armenia Kotajk Abowian 1–0 2–3
FC Koper Słowenia 3–2 Chorwacja NK Zagreb 1–0 2–2
FK Žalgiris Wilno Litwa 1–4 Szwecja Örgryte IS 1–1 0–3
Győri ETO FC Węgry (a)3–3 Cypr Ethnikos Achna 1–1 2–2
Videoton FC Fehérvár Węgry 4–5 Bułgaria Marek Dupnica 2–2 2–3(d)
Tampere United Finlandia (a)2–2 Rumunia Ceahlăul Piatra Neamț 1–0 1–2
FK Sutjeska Nikšić Serbia i Czarnogóra 4–1 Luksemburg US Luksemburg 3–0 1–1
Bangor City F.C. Walia 2–6 Rumunia Gloria Bystrzyca 0–1 2–5
OFK Beograd Serbia i Czarnogóra 11–4 Estonia JK Narva Trans 6–1 5–3
FK Dinaburg Łotwa 1–2 Szwajcaria FC Wil 1–0 0–2
FK ZTS Dubnica Słowacja 7–1 Cypr Olympiakos Nikozja 3–0 4–1
Dacia Kiszyniów Mołdawia 5–1 Wyspy Owcze GÍ Gøta 4–1 1–0
FK Sloboda Tuzla Bośnia i Hercegowina (k)2–2 Islandia KA 1–1 1–1
Szachcior Soligorsk Białoruś 8–1 Irlandia Północna Omagh Town F.C. 1–0 7–1
AC Allianssi Finlandia 2–1 Malta Hibernians FC 1–0 1–1

II Runda[edytuj | edytuj kod]

Drużyna 1 Wynik dwumeczu Drużyna 2 Pierwszy mecz Drugi mecz
APO Akratitos Grecja 0–1 Finlandia AC Allianssi 0–1 0–0
Örgryte IS Szwecja 4–4(a) Francja OGC Nice 3–2 1–2
1. FC Slovácko Czechy 4–3 Serbia i Czarnogóra OFK Beograd 1–0 3–3
Racing Santander Hiszpania (a)2–2 Węgry Győri ETO FC 1–0 1–2
Slovan Liberec Czechy 4–0 Irlandia Shamrock Rovers F.C. 2–0 2–0
FC Thun Szwajcaria 3–4 Czechy 1. FC Brno 2–3 1–1
Brescia Calcio Włochy 3–2 Rumunia Gloria Bystrzyca 2–1 1–1
Marek Dupnica Bułgaria 1–3 Niemcy VfL Wolfsburg 1–1 0–2
Szachcior Soligorsk Białoruś 3–5 Chorwacja HNK Cibalia 1–1 2–4
Sint-Truidense VV Belgia 0–3 Kazachstan Toboł Kustanaj 0–2 0–1
Willem II Tilburg Holandia 3–4 Szwajcaria FC Wil 2–1 1–3
Pobeda Prilep Macedonia Północna 2–3 Austria SV Pasching 1–1 1–2
FK Sloboda Tuzla Bośnia i Hercegowina 2–5 Belgia Lierse SK 1–0 1–5
Tampere United Finlandia 1–0 Serbia i Czarnogóra FK Sutjeska Nikšić 0–0 1–0
Dacia Kiszyniów Mołdawia 5–0 Albania Partizani Tirana 2–0 3–0
FC Koper Słowenia (a)3–3 Słowacja FK ZTS Dubnica 1–0 2–3

III Runda[edytuj | edytuj kod]

Drużyna 1 Wynik dwumeczu Drużyna 2 Pierwszy mecz Drugi mecz
Toboł Kustanaj Kazachstan 0–4 Austria SV Pasching 0–1 0–3
Perugia Calcio Włochy 4–0 Finlandia AC Allianssi 2–0 2–0
AO Egaleo Grecja 4–5 Słowenia FC Koper 2–3 2–2
FC Nantes Francja 5–3 Szwajcaria FC Wil 2–1 3–2
OGC Nice Francja 0–1 Niemcy Werder Brema 0–0 0–1
Villarreal CF Hiszpania 3–1 Włochy Brescia Calcio 2–0 1–1
En Avant Guingamp Francja 4–5 Czechy 1. FC Brno 2–1 2–4(d)
Dacia Kiszyniów Mołdawia 1–3 Niemcy FC Schalke 04 0–1 1–2
Racing Santander Hiszpania 1–3 Czechy Slovan Liberec 0–1 1–2
1. FC Slovácko Czechy 0–3 Niemcy VfL Wolfsburg 0–1 0–2
Tampere United Finlandia 1–2 Chorwacja HNK Cibalia 0–2 1–0
sc Heerenveen Holandia 5–1 Belgia Lierse SK 4–1 1–0

Półfinały[edytuj | edytuj kod]

Drużyna 1 Wynik dwumeczu Drużyna 2 Pierwszy mecz Drugi mecz
FC Nantes Francja 0–1 Włochy Perugia Calcio 0–1 0–0
SV Pasching Austria 5–1 Niemcy Werder Brema 4–0 1–1
1. FC Brno Czechy 1–3 Hiszpania Villarreal CF 1–1 0–2
FC Schalke 04 Niemcy 2–1 Czechy Slovan Liberec 2–1 0–0
sc Heerenveen Holandia 2–1 Słowenia FC Koper 2–0 0–1
HNK Cibalia Chorwacja 1–8 Niemcy VfL Wolfsburg 1–4 0–4

Finały[edytuj | edytuj kod]

Drużyna 1 Wynik dwumeczu Drużyna 2 Pierwszy mecz Drugi mecz
SV Pasching Austria 0–2 Niemcy FC Schalke 04 0–2 0–0
sc Heerenveen Holandia 1–2 Hiszpania Villarreal CF 1–2 0–0
Perugia Calcio Włochy 3–0 Niemcy VfL Wolfsburg 1–0 2–0

Zobacz też[edytuj | edytuj kod]