Puchar Polski w piłce nożnej (2019/2020)

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Puchar Polski 2019/2020
Totolotek Puchar Polski 2019/2020
2018/2019 2020/2021
Szczegóły rozgrywek
Państwo  Polska
Termin 6 sierpnia 2019 – 24 lipca 2020[a]
Liczba zespołów 67
Liczba meczów 65
Bramki 198 (3,05 na mecz)
Mistrz Pucharu Polski Cracovia
Król strzelców Flávio Paixão (5)

Puchar Polski w piłce nożnej mężczyzn 2019/2020 – 66. edycja rozgrywek, mających na celu wyłonienie zdobywcy Pucharu Polski, który uzyska tym samym prawo gry w kwalifikacjach Ligi Europy 2020/2021. Ich sponsorem tytularnym jest Totolotek S.A., w związku z czym obowiązuje nazwa marketingowa Totolotek Puchar Polski[1].

Mecz finałowy miał pierwotnie odbyć się 2 maja 2020 na Stadionie Narodowym w Warszawie, jednak w związku z wybuchem pandemii COVID-19 termin przesunięto na 24 lipca 2020[2], a nowym miejscem spotkania została Arena Lublin[3].

Tytułu broniła Lechia Gdańsk. Puchar wywalczyła – po raz pierwszy w historii – Cracovia.

Uczestnicy[edytuj | edytuj kod]

Grający od 1/32 finału Grający od rundy wstępnej
Ekstraklasa 2018/2019
16 drużyn
I liga 2018/2019
18 drużyn
II liga 2018/2019
10 drużyn (miejsca 1–10)
Zdobywcy pucharów ZPN 2018/2019
16 drużyn
II liga 2018/2019
8 drużyn (miejsca 11–18)

III liga 2018/2019


IV liga 2018/2019

Objaśnienie: Rozwój Katowice wycofał się z rozgrywek ligowych i pucharowych 2019/2020[4].

Zasady[edytuj | edytuj kod]

Uczestnictwo[edytuj | edytuj kod]

Udział w rozgrywkach Pucharu Polski 2019/2020 na szczeblu centralnym i regionalnym (wojewódzkich związków piłki nożnej) miały obowiązek wziąć drużyny występujące na sześciu najwyższych poziomach ligowych (od Ekstraklasy do klasy okręgowej), pozostałe zespoły mogły zgłosić się do Pucharu Polski na zasadzie dobrowolności. Drużyny, które zrezygnowały z udziału w rozgrywkach na szczeblu centralnym w sezonie 2019/2020, nie były uprawnione do udziału w rozgrywkach o Puchar Polski w dwóch kolejnych cyklach rozgrywek. Warunkiem gry na szczeblu centralnym turnieju było posiadanie licencji uprawniającej do udziału w rozgrywkach mistrzowskich w sezonie 2019/2020[5].

Losowanie[edytuj | edytuj kod]

Obowiązywały reguły analogiczne do tych z poprzedniej edycji turnieju:

  • w rundzie wstępnej zestaw pojedynków był ustalony odgórnie – rywalizowało osiem najsłabszych drużyn II ligi 2018/2019, połączonych w pary według klucza: 11–18, 12–17, 13–16, 14–15;
  • w 1/32 finału udział rozpoczynało 60 zespołów: 16 drużyn Ekstraklasy 2018/2019, 18 drużyn I ligi 2018/2019, 10 najlepszych drużyn II ligi 2018/2019 oraz 16 zwycięzców pucharów na szczeblu regionalnym; losowanie w tej rundzie podzielone było na dwie części – w pierwszej z nich do czterech rozstawionych drużyn reprezentujących Polskę w pucharach europejskich dolosowywano rywali spośród pozostałych zespołów, a dalszych 28 par losowano spośród kolejnych niewylosowanych dotąd drużyn;
  • zestaw pojedynków w pozostałych rundach losuje się bez rozstawień po zakończeniu poprzedniej rundy[5].

Kwestia gospodarzy meczów[edytuj | edytuj kod]

Większość reguł jest analogiczna do tych z poprzedniej edycji turnieju:

  • w rundzie wstępnej gospodarzami byli uczestnicy II ligi 2019/2020;
  • w 1/32 finału gospodarzami były:
    • zespoły występujące w niższej klasie rozgrywkowej w sezonie 2019/2020,
    • w przypadku meczów z udziałem drużyn uczestniczących w sezonie 2019/2020 w rozgrywkach tej samej klasy – drużyny wylosowane jako pierwsze w danych parach,
    • w przypadku meczów z udziałem drużyn Ekstraklasy, gdy jedna z nich uczestniczyła w sezonie 2019/2020 w pucharach europejskich, to ona była gospodarzem;
  • w 1/16 finału, 1/8 finału, ćwierćfinale i półfinale gospodarzami były:
    • zespoły występujące w niższej klasie rozgrywkowej w sezonie 2019/2020,
    • w przypadku meczów z udziałem drużyn uczestniczących w sezonie 2019/2020 w rozgrywkach tej samej klasy – drużyny wylosowane jako pierwsze w danych parach[5].

Według nowych zasad formalnym gospodarzem finału jest zwycięzca pierwszej wylosowanej pary półfinałowej (wcześniej przeprowadzano odrębne losowanie po rozegraniu meczów półfinałowych)[5].

Zasady rozgrywania spotkań i awansu[edytuj | edytuj kod]

Wszystkie pojedynki w ramach turnieju rozgrywane są metodą pucharową bez rewanżów – zwycięzca przechodzi do kolejnej rundy, przegrany odpada z dalszej rywalizacji. W przypadku remisu po regulaminowym czasie gry zarządzana jest dogrywka (2 × 15 minut), a w razie dalszego braku rozstrzygnięcia decyduje seria rzutów karnych. Każda drużyna może dokonać zmiany do czterech zawodników w czasie danego spotkania, przy czym czwarta zmiana dopuszczalna jest tylko w dogrywce. Ponadto każda drużyna musi wystawiać do gry w czasie trwania całego meczu co najmniej jednego zawodnika młodzieżowca, czyli urodzonego w 1998 lub późniejszym roku i posiadającego obywatelstwo polskie; dla takich graczy przeznaczono specjalne opaski na ramię[5].

Ostrzeżenia i wykluczenia[edytuj | edytuj kod]

Zawodnicy, którzy w czasie trwania turnieju otrzymali ostrzeżenia (żółta kartka), byli karani następującymi karami dyskwalifikacji:

  • przy drugim ostrzeżeniu – karą dyskwalifikacji w wymiarze jednego meczu,
  • przy czwartym ostrzeżeniu oraz każdym kolejnym co drugim ostrzeżeniu (szóstym, ósmym...) – karą dyskwalifikacji w wymiarze dwóch meczów.

Kary te obowiązują wyłącznie w ramach Pucharu Polski różnych szczebli. Po rozegraniu meczów ćwierćfinałowych żółte kartki otrzymane wcześniej przez zawodników na szczeblu centralnym były anulowane. Kary za czerwone lub żółte kartki graczy drużyn, które awansowały do półfinału, były wykonywane w kolejnych meczach lub cyklach Pucharu Polski, zaś w przypadku zawodników drużyn, które nie awansowały do półfinału, były one wykonywane w kolejnych cyklach Pucharu Polski[5].

Nagrody pieniężne[edytuj | edytuj kod]

Wymiar nagród ustalił Zarząd PZPN na posiedzeniu 24 kwietnia 2019[5].

Osiągnięta runda Kwota
1/32 finału zwycięzcy pucharów regionalnych: 40 000 PLN
pozostałe drużyny: 10 000 PLN
1/16 finału 30 000 PLN
1/8 finału 60 000 PLN
Ćwierćfinał 125 000 PLN
Półfinał 250 000 PLN
Finał 500 000 PLN
Zwycięstwo 3 000 000 PLN

Terminarz[edytuj | edytuj kod]

Runda Data losowania Terminy meczów Liczba
zespołów
Drużyny wchodzące do gry
Runda wstępna nie dotyczy 6–7 sierpnia 2019 8 → 4 Drużyny 11–18 II ligi 2018/2019
1/32 finału 20 sierpnia 2019 24–26 września 2019 64 → 32 Drużyny Ekstraklasy i I ligi 2018/2019, zespoły 1–10 II ligi 2018/2019 oraz zwycięzcy pucharów regionalnych
1/16 finału 27 września 2019 29–31 października 2019 32 → 16 nie dotyczy
1/8 finału 5 listopada 2019 3–5 grudnia 2019 16 → 8
Ćwierćfinał 12 grudnia 2019 10–11 marca i 26–27 maja 2020[b] 8 → 4
Półfinał 28 maja 2020 7–8 lipca 2020[c] 4 → 2
Finał nie dotyczy 24 lipca 2020[a] 2

Runda wstępna[edytuj | edytuj kod]

Uczestnicy tej fazy rozgrywek reprezentowali w sezonie 2019/2020 następujące poziomy ligowe:

  • II liga (trzeci poziom) – 4 drużyny:
    Błękitni Stargard, Gryf Wejherowo, Olimpia Elbląg, Skra Częstochowa
  • III liga (czwarty poziom) – 3 drużyny:
    ROW 1964 Rybnik, Ruch Chorzów, Siarka Tarnobrzeg
Drużyna 1 Wynik Drużyna 2
6 sierpnia 2019
Błękitni Stargard 3:0 wo.* Rozwój Katowice
Olimpia Elbląg 2:1 ROW 1964 Rybnik
7 sierpnia 2019
Skra Częstochowa 1:2 Ruch Chorzów
Gryf Wejherowo 3:2 Siarka Tarnobrzeg

Objaśnienie: Rozwój Katowice wycofał się z rozgrywek[4].

Drabinka[edytuj | edytuj kod]

W polu po lewej stronie nazwy drużyny podano jej poziom ligowy w sezonie 2019/2020.

  1/32 finału 1/16 finału 1/8 finału Ćwierćfinał Półfinał Finał
                                                         
3 Elana Toruń 1  
2 Radomiak Radom 2  
  2 Radomiak Radom 1  
  2 GKS Tychy 2  
3 GKS Bełchatów 0
2 GKS Tychy 2  
  2 GKS Tychy 2  
  1 ŁKS Łódź 0  
2 Zagłębie Sosnowiec 0  
1 ŁKS Łódź 3  
  1 ŁKS Łódź 2
  1 Górnik Zabrze 0  
4 Polonia Środa Wielkopolska 0
1 Górnik Zabrze 6  
  2 GKS Tychy 1  
  1 Cracovia 2*  
3 Garbarnia Kraków 1  
3 Bytovia Bytów 2  
  3 Bytovia Bytów 2
  1 Cracovia 3*  
1 Cracovia 4
1 Jagiellonia Białystok 2  
  1 Cracovia 0***
  1 Raków Częstochowa 0  
4 Stal Brzeg 1  
3 Olimpia Elbląg 2  
  3 Olimpia Elbląg 0
  1 Raków Częstochowa 4  
2 Chojniczanka Chojnice 0
1 Raków Częstochowa 1  
1 Cracovia 3  
1 Legia Warszawa 0  
4 Zagłębie II Lubin 2  
2 Miedź Legnica 2**  
  2 Miedź Legnica 1*  
  2 GKS 1962 Jastrzębie 0  
2 GKS 1962 Jastrzębie 1
2 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0  
  2 Miedź Legnica 1**  
  2 Stomil Olsztyn 1  
4 Ruch Chorzów 3  
2 Stomil Olsztyn 3**  
  2 Stomil Olsztyn 0**
  1 Wisła Płock 0  
5 Chemik Bydgoszcz 0
1 Wisła Płock 1  
  2 Miedź Legnica 1
  1 Legia Warszawa 2  
4 Rekord Bielsko-Biała 2  
4 Concordia Elbląg 1  
  4 Rekord Bielsko-Biała 0
  3 Górnik Łęczna 2  
5 Gryf Słupsk 1
3 Górnik Łęczna 3  
  3 Górnik Łęczna 0
  1 Legia Warszawa 2  
3 Widzew Łódź 2  
1 Śląsk Wrocław 0  
  3 Widzew Łódź 2
  1 Legia Warszawa 3  
2 Puszcza Niepołomice 0
1 Legia Warszawa 2  
1 Cracovia 3*
1 Lechia Gdańsk 2
3 Błękitni Stargard 2  
1 Wisła Kraków 1  
  3 Błękitni Stargard 3  
  2 Sandecja Nowy Sącz 0  
4 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
2 Sandecja Nowy Sącz 3  
  3 Błękitni Stargard 1  
  2 Stal Mielec 2  
2 Olimpia Grudziądz 0  
2 Stal Mielec 3  
  2 Stal Mielec 2
  1 Pogoń Szczecin 0  
3 Stal Rzeszów 0
1 Pogoń Szczecin 1  
  2 Stal Mielec 1  
  1 Lech Poznań 3  
4 Chemik Police 0  
3 Stal Stalowa Wola 4  
  3 Stal Stalowa Wola 1**
  3 GKS Katowice 1  
3 GKS Katowice 0**
2 Warta Poznań 0  
  3 Stal Stalowa Wola 0
  1 Lech Poznań 2  
4 Hutnik Kraków 2  
3 Resovia 3*  
  3 Resovia 0
  1 Lech Poznań 4  
2 Chrobry Głogów 0
1 Lech Poznań 2  
1 Lech Poznań 1
1 Lechia Gdańsk 1**  
4 Chełmianka Chełm 3**  
3 Znicz Pruszków 3  
  4 Chełmianka Chełm 0  
  1 Lechia Gdańsk 2  
3 Gryf Wejherowo 2
1 Lechia Gdańsk 3  
  1 Lechia Gdańsk 3  
  1 Zagłębie Lubin 2  
5 Stilon Gorzów Wielkopolski 5  
4 Olimpia Zambrów 1  
  5 Stilon Gorzów Wielkopolski 1
  1 Zagłębie Lubin 5  
1 Korona Kielce 0
1 Zagłębie Lubin 1  
  1 Lechia Gdańsk 2
  1 Piast Gliwice 1  
4 Legia II Warszawa 2  
2 Wigry Suwałki 0  
  4 Legia II Warszawa 1
  2 Odra Opole 0  
2 Odra Opole 1
1 Arka Gdynia 0  
  4 Legia II Warszawa 0
  1 Piast Gliwice 2  
3 Pogoń Siedlce 1  
2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 0  
  3 Pogoń Siedlce 0
  1 Piast Gliwice 4  
4 Unia Skierniewice 1
1 Piast Gliwice 5*  

Uwagi:
* Zwycięstwo po dogrywce.
** Zwycięstwo po rzutach karnych.

1/32 finału[edytuj | edytuj kod]

Uczestnicy tej fazy rozgrywek reprezentowali w sezonie 2019/2020 następujące poziomy ligowe:

  • Ekstraklasa (pierwszy poziom) – 16 drużyn:
    Arka Gdynia, Cracovia, Górnik Zabrze, Jagiellonia Białystok, Korona Kielce, Lech Poznań, Lechia Gdańsk, Legia Warszawa, ŁKS Łódź, Piast Gliwice, Pogoń Szczecin, Raków Częstochowa, Śląsk Wrocław, Wisła Kraków, Wisła Płock, Zagłębie Lubin
  • I liga (drugi poziom) – 18 drużyn:
    Bruk-Bet Termalica Nieciecza, Chojniczanka Chojnice, Chrobry Głogów, GKS 1962 Jastrzębie, GKS Bełchatów, GKS Tychy, Miedź Legnica, Odra Opole, Olimpia Grudziądz, Podbeskidzie Bielsko-Biała, Puszcza Niepołomice, Radomiak Radom, Sandecja Nowy Sącz, Stal Mielec, Stomil Olsztyn, Warta Poznań, Wigry Suwałki, Zagłębie Sosnowiec
  • II liga (trzeci poziom) – 14 drużyn:
    Błękitni Stargard, Bytovia Bytów, Elana Toruń, Garbarnia Kraków, GKS Katowice, Górnik Łęczna, Gryf Wejherowo, Olimpia Elbląg, Pogoń Siedlce, Resovia, Stal Rzeszów, Stal Stalowa Wola, Widzew Łódź, Znicz Pruszków
  • III liga (czwarty poziom) – 13 drużyn:
    Chełmianka Chełm, Chemik Police, Concordia Elbląg, Hutnik Kraków, KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, Legia II Warszawa, Olimpia Zambrów, Polonia Środa Wielkopolska, Rekord Bielsko-Biała, Ruch Chorzów, Stal Brzeg, Unia Skierniewice, Zagłębie II Lubin
  • IV liga (piąty poziom) – 3 drużyny:
    Chemik Bydgoszcz, Gryf Słupsk, Stilon Gorzów Wielkopolski

Rozstawione były cztery zespoły reprezentujące Polskę w pucharach europejskich – Cracovia, Lechia Gdańsk, Legia Warszawa i Piast Gliwice.

Drużyna 1 Wynik Drużyna 2
24 września 2019
Gryf Wejherowo 2:3 Lechia Gdańsk
Ruch Chorzów 3:3 pd., k. 3:4 Stomil Olsztyn
Zagłębie II Lubin 2:2 pd., k. 1:3 Miedź Legnica
Legia II Warszawa 2:0 Wigry Suwałki
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1:3 Sandecja Nowy Sącz
Widzew Łódź 2:0 Śląsk Wrocław
Stal Brzeg 1:2 Olimpia Elbląg
Stilon Gorzów Wielkopolski 5:1 Olimpia Zambrów
Chrobry Głogów 0:2 Lech Poznań
Korona Kielce 0:1 Zagłębie Lubin
25 września 2019
Puszcza Niepołomice 0:2 Legia Warszawa
Cracovia 4:2 Jagiellonia Białystok
Pogoń Siedlce 1:0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Chemik Police 0:4 Stal Stalowa Wola
GKS 1962 Jastrzębie 1:0 Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Rekord Bielsko-Biała 2:1 Concordia Elbląg
Elana Toruń 1:2 Radomiak Radom
Chełmianka Chełm 3:3 pd., k. 5:4 Znicz Pruszków
Błękitni Stargard 2:1 Wisła Kraków
Chojniczanka Chojnice 0:1 Raków Częstochowa
Stal Rzeszów 0:1 Pogoń Szczecin
GKS Katowice 0:0 pd., k. 5:3 Warta Poznań
Gryf Słupsk 1:3 Górnik Łęczna
Hutnik Kraków 2:3 pd. Resovia
Chemik Bydgoszcz 0:1 Wisła Płock
GKS Bełchatów 0:2 GKS Tychy
Garbarnia Kraków 1:2 Bytovia Bytów
Polonia Środa Wielkopolska 0:6 Górnik Zabrze
Olimpia Grudziądz 0:3 Stal Mielec
26 września 2019
Unia Skierniewice 1:5 pd. Piast Gliwice
Odra Opole 1:0 Arka Gdynia
Zagłębie Sosnowiec 0:3 ŁKS Łódź

1/16 finału[edytuj | edytuj kod]

Uczestnicy tej fazy rozgrywek reprezentowali w sezonie 2019/2020 następujące poziomy ligowe:

  • Ekstraklasa (pierwszy poziom) – 11 drużyn:
    Cracovia, Górnik Zabrze, Lech Poznań, Lechia Gdańsk, Legia Warszawa, ŁKS Łódź, Piast Gliwice, Pogoń Szczecin, Raków Częstochowa, Wisła Płock, Zagłębie Lubin
  • I liga (drugi poziom) – 8 drużyn:
    GKS 1962 Jastrzębie, GKS Tychy, Miedź Legnica, Odra Opole, Radomiak Radom, Sandecja Nowy Sącz, Stal Mielec, Stomil Olsztyn
  • II liga (trzeci poziom) – 9 drużyn:
    Błękitni Stargard, Bytovia Bytów, GKS Katowice, Górnik Łęczna, Pogoń Siedlce, Resovia, Olimpia Elbląg, Stal Stalowa Wola, Widzew Łódź
  • III liga (czwarty poziom) – 3 drużyny:
    Chełmianka Chełm, Legia II Warszawa, Rekord Bielsko-Biała
  • IV liga (piąty poziom) – 1 drużyna:
    Stilon Gorzów Wielkopolski
Drużyna 1 Wynik Drużyna 2
29 października 2019
Rekord Bielsko-Biała 0:2 Górnik Łęczna
Stilon Gorzów Wielkopolski 1:5 Zagłębie Lubin
Radomiak Radom 1:2 GKS Tychy
Resovia 0:4 Lech Poznań
Błękitni Stargard 3:0 Sandecja Nowy Sącz
Bytovia Bytów 2:3 pd. Cracovia
Miedź Legnica 1:0 pd. GKS 1962 Jastrzębie
ŁKS Łódź 2:0 Górnik Zabrze
30 października 2019
Widzew Łódź 2:3 Legia Warszawa
Legia II Warszawa 1:0 Odra Opole
Pogoń Siedlce 0:4 Piast Gliwice
Chełmianka Chełm 0:2 Lechia Gdańsk
Stal Mielec 2:0 Pogoń Szczecin
Stal Stalowa Wola 1:1 pd., k. 4:3 GKS Katowice
Olimpia Elbląg 0:4 Raków Częstochowa
31 października 2019
Stomil Olsztyn 0:0 pd., k. 4:1 Wisła Płock

1/8 finału[edytuj | edytuj kod]

Uczestnicy tej fazy rozgrywek reprezentowali w sezonie 2019/2020 następujące poziomy ligowe:

  • Ekstraklasa (pierwszy poziom) – 8 drużyn:
    Cracovia, Lech Poznań, Lechia Gdańsk, Legia Warszawa, ŁKS Łódź, Piast Gliwice, Raków Częstochowa, Zagłębie Lubin
  • I liga (drugi poziom) – 4 drużyny:
    GKS Tychy, Miedź Legnica, Stal Mielec, Stomil Olsztyn
  • II liga (trzeci poziom) – 3 drużyny:
    Błękitni Stargard, Górnik Łęczna, Stal Stalowa Wola
  • III liga (czwarty poziom) – 1 drużyna:
    Legia II Warszawa
Drużyna 1 Wynik Drużyna 2
3 grudnia 2019
Legia II Warszawa 0:2 Piast Gliwice
Górnik Łęczna 0:2 Legia Warszawa
4 grudnia 2019
Stal Stalowa Wola 0:2 Lech Poznań
Lechia Gdańsk 3:2 Zagłębie Lubin
GKS Tychy 2:0 ŁKS Łódź
5 grudnia 2019
Cracovia 0:0 pd., k. 4:1 Raków Częstochowa
Błękitni Stargard 1:2 Stal Mielec
Miedź Legnica 1:1 pd., k. 4:3 Stomil Olsztyn

1/4 finału[edytuj | edytuj kod]

Uczestnicy tej fazy rozgrywek reprezentowali w sezonie 2019/2020 następujące poziomy ligowe:

  • Ekstraklasa (pierwszy poziom) – 5 drużyn:
    Cracovia, Lech Poznań, Lechia Gdańsk, Legia Warszawa, Piast Gliwice
  • I liga (drugi poziom) – 3 drużyny:
    GKS Tychy, Miedź Legnica, Stal Mielec
Drużyna 1 Wynik Drużyna 2
Miedź Legnica 1:2 Legia Warszawa
GKS Tychy 1:2 pd. Cracovia
Stal Mielec 1:3 Lech Poznań
Lechia Gdańsk 2:1 Piast Gliwice



Półfinały[edytuj | edytuj kod]

Wszyscy uczestnicy tej fazy rozgrywek reprezentują w sezonie 2019/2020 Ekstraklasę.

Drużyna 1 Wynik Drużyna 2
Cracovia 3:0 Legia Warszawa
Lech Poznań 1:1 pd., k. 3:4 Lechia Gdańsk

Finał[edytuj | edytuj kod]

Uczestnicy tej fazy rozgrywek reprezentują w sezonie 2019/2020 następujące poziomy ligowe:

  • Ekstraklasa (pierwszy poziom) – 2 drużyny:
    Cracovia, Lechia Gdańsk
Drużyna 1 Wynik Drużyna 2
Cracovia 3:2 pd. Lechia Gdańsk

Uwagi[edytuj | edytuj kod]

  1. a b Pierwotnie finał przewidziano na 2 maja 2020 (termin zmieniony z powodu pandemii COVID-19).
  2. Pierwotnie mecze ćwierćfinałowe przewidziano na 10–11 i 17–18 marca 2020 (terminy zmienione z powodu pandemii COVID-19).
  3. Pierwotnie mecze półfinałowe przewidziano na 7–9 i 14–16 kwietnia 2020 (terminy zmienione z powodu pandemii COVID-19).
  4. a b c d Mecz bez udziału publiczności z powodu zagrożenia epidemicznego (pandemia COVID-19).
  5. Mecz odwołany w pierwotnym terminie z powodu zagrożenia epidemicznego (pandemia COVID-19), planowany pierwotnie na 18 marca 2020, godz. 18:00.
  6. Mecz odwołany w pierwotnym terminie z powodu zagrożenia epidemicznego (pandemia COVID-19), planowany pierwotnie na 17 marca 2020, godz. 18:00.

Przypisy[edytuj | edytuj kod]