Puchar Polski w piłce ręcznej mężczyzn 2011/2012

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Puchar Polski w piłce ręcznej mężczyzn
Handball pictogram.svg
2010/20112011/20122012/2013
Podium
Zdobywca Simple gold cup.svg: Vive Targi Kielce
Finalista: Orlen Wisła Płock

Puchar Polski w piłce ręcznej mężczyzn 2011/2012 – rozgrywki mające na celu wyłonienie zdobywcy Pucharu Polski, który zakwalifikuje się tym samym do Pucharu Zdobywców Pucharów sezonu 2011/2012. Finał został rozegrany w dniach 14-15 kwietnia 2012 roku. 19 października 2011 roku w warszawskiej siedzibie Związku Piłki Ręcznej w Polsce odbyło się losowanie par 1/8 finału Pucharu Polski mężczyzn. Spotkania tej rundy rozgrywek zaplanowano na 9 listopada. 26 października odbyły się mecze eliminacyjne.

W sezonie 2010/2011 rozgrywki te składały się z:

  • meczów eliminacyjnych,
  • meczów 1/8 finału,
  • meczów 1/4 finału,
  • turnieju Final Four:
    • dwóch meczów półfinałowych,
    • meczu o 3. miejsce,
    • meczu finałowego.

Klasyfikacja strzelców[edytuj | edytuj kod]


Bramki Strzelcy Drużyna
? Handball.svg do uzupełnienia do uzupełnienia

Mecze[edytuj | edytuj kod]

Mecze eliminacyjne[edytuj | edytuj kod]

PM/1 26 października 2011
18:00

UKS Szczypiorniak Olsztyn

19:28

Gaz-System Pogoń Szczecin

Hala V LO, Olsztyn, Polska
Sędziowie: Daria Radzka (Płock), Bartłomiej Skwarek (Warszawa)
Widzów: 100
Bartosz Idzikowski 5 Gol
Paweł Deptuła 3 Gol
Piotr Deptuła 3 Gol
Piotr Dzido 2 Gol
Tomasz Zaborowski 2 Gol
Dawid Batyra 1 Gol
Łukasz Sypniewski 1 Gol
Maciej Malinowski 1 Gol
Sebastian Koledziński 1 Gol
Kara 3ׯółta kartka
(10:17)
raport
5 Gol Piotr Frelek
4 Gol Jacek Wardziński
4 Gol Marek Suszka
4 Gol Patryk Walczak
3 Gol Karol Królik
2 Gol Grzegorz Marcinkian
2 Gol Kamil Misiak
2 Gol Wojciech Jedziniak
1 Gol Maciej Polak
1 Gol Paweł Krupa
Kara 3ׯółta kartka
PM/2 5 listopada 2011
15:00

UKS Orły Dąbrowa Białostocka

18:29

Zepter AZS UW Warszawa

Dąbrowa Białostocka, Polska
Sędziowie: Mateusz Hycza, Tomasz Łazicki (Olsztyn)
Widzów: 150
Bartosz Orpik 5 Gol
Michał Łabieniec 3 Gol
Wojciech Andrukiewicz 3 Gol
Jarosław Komosa 2 Gol
Mariusz Kuc 2 Gol
Kamil Sicko 1 Gol
Marcin Andrukiewicz 1 Gol
Mirosław Tokajuk 1 Gol
Kara 3ׯółta kartka
(7:20)
raport
7 Gol Adam Marciniak
5 Gol Paweł Puszkarski
4 Gol Dawid Szpejna
4 Gol Dominik Rębalski
3 Gol Arkadiusz Prokop
2 Gol Bartosz Monikowski
2 Gol Łukasz Monikowski
1 Gol Bartosz Zaprutko
1 Gol Łukasz Wolski
Kara 3ׯółta kartka
PM/3 26 października 2011
17:30

SKS Orlik Brzeg

21:41

ŚKPR Świdnica

Brzeg, Polska
Sędziowie: Artur Jędrycha (Sosnowiec), Kamil Poloczek (Katowice)
Widzów: 60
Bartosz Galar 3 Gol
Mateusz Janklowski 3 Gol
Przemek Wróbel 3 Gol
Dawid Podgórski 2 Gol
Kamil Adwent 2 Gol
Konrad Betka 2 Gol
Marcin Wekeszczuk 2 Gol
Marcin Orzycki 1 Gol
Mateusz Włodek 1 Gol
Patryk Krawczyk 1 Gol
Piotr Sendra 1 Gol
Kara 3ׯółta kartka
(11:24)
raport
8 Gol Kamil Rogaczewski
6 Gol Grzegorz Rutkowski
5 Gol Marek Mrugas
5 Gol Mateusz Piędziak
4 Gol Tomasz Sadowski
3 Gol Michał Pułka
3 Gol Stanisław Makowiejew
3 Gol Władysław Makowiejew
2 Gol Maciej Pieńczewski
2 Gol Mateusz Chaber
Kara 2ׯółta kartka
PM/4 26 października 2011
18:00

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

31:38

KS Czuwaj Przemyśl

Hala MOSiR, Ostrowiec Świętokrzyski, Polska
Sędziowie: Marcin Kret (Kraków), Jacek Uryga (Mikołów)
Widzów: 100
Paweł Sieczka 7 Gol
Tomasz Radowiecki 7 Gol
Artur Rurarz 4 Gol
Maciej Cukierski 4 Gol
Adam Gajewski 3 Gol
Sławomir Majchrzak 3 Gol
Grzegorz Byczkowski 1 Gol
Mateusz Fortuna 1 Gol
Rafał Sitkowski 1 Gol
Kara 2ׯółta kartka
(14:20)
raport
9 Gol Damian Krzysztofik
6 Gol Mateusz Kroczek
5 Gol Maurycy Kostka
4 Gol Bogdan Oliferchuk
4 Gol Marcin Kijowski
3 Gol Paweł Biłko
2 Gol Maciej Kubisztal
2 Gol Paweł Stołowski
2 Gol Radosław Jankowski
1 Gol Przemysław Baraniecki
Kara 3ׯółta kartka


1/8 finału[edytuj | edytuj kod]

PM/5 9 listopada 2011
19:00

MMTS Kwidzyn

35:30

Zagłębie Lubin

Hala Widowiskowo-Sportowa KCSiR
Kwidzyn, Polska
Sędziowie: Łukasz Niedbała (Szczecin), Jakub Szwedo (Osina)
Widzów: 400
Antoni Łangowski 8 Gol
Kamil Krieger 7 Gol
Robert Orzechowski 6 Gol
Kamil Sadowski 4 Gol
Michał Daszek 3 Gol
Patryk Rombel 2 Gol
Adam Pacześny 1 Gol
Damian Kostrzewa 1 Gol
Michał Adamuszek 1 Gol
Michał Peret 1 Gol
Przemysław Rosiak 1 Gol
Kara 3ׯółta kartka
(15:17)
raport
7 Gol Marceli Migała
5 Gol Piotr Adamczak
4 Gol Dariusz Rosiek
4 Gol Michał Stankiewicz
2 Gol Łukasz Kużdeba
2 Gol Paweł Adamczak
2 Gol Tomasz Kozłowski
2 Gol Wojciech Gumiński
1 Gol Christian Motylewski
1 Gol Mikołaj Szymyślik
Kara 3ׯółta kartka
PM/6 9 listopada 2011
19:00

Zepter AZS UW Warszawa

28:30

Stal Mielec

Centrum Sportu i Rekreacji UW
Warszawa, Polska
Sędziowie: Ireneusz Szumański (Niewiesze), Grzegorz Wojtyczka (Chorzów)
Widzów: 200
Łukasz Wolski 8 Gol
Dominik Rębalski 7 Gol
Łukasz Nowak 5 Gol
Paweł Puszkarski 3 Gol
Adam Marciniak 2 Gol
Arkadiusz Prokop 1 Gol
Bartosz Monikowski 1 Gol
Franci Brinovec 1 Gol
Kara 3ׯółta kartka
(18:15)
raport
7 Gol Michał Chodara
4 Gol Grzegorz Sobut
4 Gol Marek Szpera
4 Gol Paweł Gawęcki
3 Gol Dariusz Kubisztal
3 Gol Łukasz Janyst
2 Gol Paweł Wilk
2 Gol Wiktor Jędrzejewski
1 Gol Łukasz Szatko
Kara 2ׯółta kartka


PM/7 9 listopada 2011
18:00

Warmia Anders Group Społem Olsztyn

32:38

Vive Targi Kielce

Hala Urania
Olsztyn, Polska
Sędziowie: Sebastian Patyk, Rafał Salwowski (Warszawa)
Widzów: 600
Mariusz Gujski 6 Gol
Marcin Malewski 5 Gol
Bartosz Wuszter 4 Gol
Jacek Zyśk 4 Gol
Mateusz Jankowski 4 Gol
Paweł Ćwikliński 4 Gol
Sebastian Rumniak 3 Gol
Michał Bartczak 1 Gol
Tomasz Garbacewicz 1 Gol
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka
(16:22)
raport
6 Gol Bartłomiej Tomczak
6 Gol Michał Jurecki
6 Gol Þórir Ólafsson
3 Gol Denis Buntić
3 Gol Grzegorz Tkaczyk
3 Gol Mariusz Jurasik
3 Gol Patryk Kuchczyński
3 Gol Rastko Stojković
3 Gol Tomasz Rosiński
1 Gol Mateusz Zaremba
1 Gol Uroš Zorman
Kara 1ׯółta kartka
PM/8 10 listopada 2011
17:00

Orlen Wisła Płock

37:29

Nielba Wągrowiec

Orlen Arena
Płock, Polska
Sędziowie: Andrzej Jaworski (Głogów), Przemysław Stężowski (Lubin)
Widzów: 1500
Adam Wiśniewski 6 Gol
Kamil Syprzak 6 Gol
Michał Zołoteńko 6 Gol
Joakim Bäckström 4 Gol
Michał Kubisztal 4 Gol
Boštjan Kavaš 3 Gol
Christian Spanne 3 Gol
Zbigniew Kwiatkowski 2 Gol
Muhamed Toromanović 1 Gol
Nikola Eklemović 1 Gol
Paweł Paczkowski 1 Gol
Kara 3ׯółta kartka
(18:14)
raport
6 Gol Przemysław Krajewski
4 Gol Łukasz Gierak
4 Gol Paweł Niewrzawa
3 Gol Dawid Pietrzkiewicz
2 Gol Dariusz Widziński
2 Gol Dawid Przysiek
2 Gol Rafał Przybylski
1 Gol Andriej Wachnowicz
1 Gol Bartosz Witkowski
1 Gol Dawid Matłoka
1 Gol Łukasz Białaszek
1 Gol Michał Tórz
1 Gol Paweł Smoliński
Kara 3ׯółta kartka
PM/9 9 listopada 2011
18:00

Jurand Ciechanów

30:25

Chrobry Głogów

Hala Sportowo–Widowiskowa
Ciechanów, Polska
Sędziowie: Damian Godzina (Tczew), Łukasz Kamrowski (Cedry Wielkie)
Widzów: 300
Konrad Rurarz 9 Gol
Tomasz Klinger 7 Gol
Michał Prątnicki 4 Gol
Oleg Semenov 3 Gol
Adrian Piórkowski 2 Gol
Damian Piórkowski 2 Gol
Piotr Pakulski 2 Gol
Damian Malandy 1 Gol
Kara 3ׯółta kartka
(17:15)
raport
4 Gol Tomasz Mochocki
3 Gol Grzegorz Czekałowski
3 Gol Ireneusz Żak
3 Gol Michał Bednarek
3 Gol Michał Wysokiński
3 Gol Paweł Piętak
2 Gol Krystian Kuta
2 Gol Mateusz Płaczek
1 Gol Maciej Ścigaj
1 Gol Piotr Olęcki
Kara 3ׯółta kartka
PM/10 9 listopada 2011
17:00

KS Czuwaj Przemyśl

28:31

Powen Zabrze

Hala POSiR
Przemyśl, Polska
Sędziowie: Andrzej Kierczak, Tomasz Wrona (Kraków)
Widzów: 800
Bogdan Oliferchuk 7 Gol
Radosław Jankowski 7 Gol
Paweł Stołowski 6 Gol
Maciej Kubisztal 3 Gol
Mateusz Kroczek 2 Gol
Maurycy Kostka 2 Gol
Damian Krzysztofik 1 Gol
Kara 3ׯółta kartka
(13:17)
raport
13 Gol Remigiusz Lasoń
7 Gol Aleksandr Bushkov
4 Gol Adrian Niedośpiał
3 Gol Witalij Nat
2 Gol Dzmitry Marhun
1 Gol Dariusz Mogielnicki
1 Gol Łukasz Stodtko
Kara 3ׯółta kartka
PM/11 9 listopada 2011
18:00

ŚKPR Świdnica

22:28

Azoty-Puławy

Hala OSiR
Świdnica, Polska
Sędziowie: Grzegorz Schiwon, Grzegorz Toczyński (Zabrze)
Widzów: 290
Michał Pułka 6 Gol
Grzegorz Rutkowski 4 Gol
Marek Mrugas 3 Gol
Stanisław Makowiejew 3 Gol
Kamil Rogaczewski 2 Gol
Piotr Kijek 2 Gol
Mateusz Piędziak 1 Gol
Tomasz Fabiszewski 1 Gol
Kara 3ׯółta kartka
(9:10)
raport
4 Gol Artur Witkowski
4 Gol Wojciech Zydroń
3 Gol Michał Bałwas
3 Gol Tomasz Kula
2 Gol Dmitrij Afanasjev
2 Gol Dimitro Zinczuk
2 Gol Mateusz Kus
2 Gol Michał Szyba
1 Gol Grzegorz Gowin
1 Gol Krzysztof Łyżwa
1 Gol Krzysztof Tylutki
1 Gol Paweł Grzelak
1 Gol Piotr Masłowski
1 Gol Sebastian Płaczkowski
Kara 3ׯółta kartka
PM/12 9 listopada 2011
18:00

Gaz-System Pogoń Szczecin

38:36

Miedź Legnica

Hala MOSRiR
Szczecin, Polska
Sędziowie: Paweł Kaszubski, Mirosław Majchrowski (Gdańsk)
Widzów: 500
Jacek Wardziński 11 Gol
Paweł Krupa 10 Gol
Paweł Biały 6 Gol
Filip Kliszczyk 4 Gol
Piotr Frelek 2 Gol
Grzegorz Marcinkian 1 Gol
Kamil Ringwelski 1 Gol
Marek Suszka 1 Gol
Patryk Walczak 1 Gol
Radosław Wolski 1 Gol
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka
(12:16)
Pełen czas:
27:28
po dogrywce:
32:32
raport
9 Gol Jarosław Paluch
7 Gol Andrzej Brygier
5 Gol Paweł Piwko
4 Gol Aleksander Kokoszka
3 Gol Adam Skrabania
3 Gol Adam Świątek
2 Gol Robert Szuszkiewicz
1 Gol Bartłomiej Koprowski
1 Gol Łukasz Jarowicz
1 Gol Paweł Gregor
Kara 3ׯółta kartka


1/4 finału[edytuj | edytuj kod]

Runda pierwsza[edytuj | edytuj kod]

PM/13 7 grudnia 2011
18:00

Tauron Stal Mielec

24:30

MMTS Kwidzyn

Hala MOSiR
Mielec, Polska
Sędziowie: Grzegorz Budziosz (Chęciny), Tomasz Olesiński (Kielce)
Widzów: 950
Adam Babicz 6 Gol
Paweł Albin 6 Gol
Marek Szpera 5 Gol
Łukasz Janyst 2 Gol
Marcin Basiak 2 Gol
Paweł Wilk 1 Gol
Rafał Gliński 1 Gol
Wiktor Jędrzejewski 1 Gol
Kara 3ׯółta kartka
(12:16)
raport
9 Gol Robert Orzechowski
5 Gol Damian Kostrzewa
3 Gol Adrian Nogowski
3 Gol Antoni Łangowski
3 Gol Mateusz Seroka
2 Gol Kamil Sadowski
2 Gol Michał Waszkiewicz
1 Gol Adam Pacześny
1 Gol Kamil Krieger
1 Gol Michał Daszek
Kara 3ׯółta kartka
PM/14 7 grudnia 2011
18:30

Powen Zabrze

33:30

Azoty-Puławy

Hala Sportowa Pogoń
Zabrze, Polska
Sędziowie: Sebastian Pelc, Jakub Pretzlaf (Rzeszów)
Widzów: 500
Łukasz Stodtko 6 Gol
Aleksandr Bushkov 5 Gol
Witalij Nat 5 Gol
Adrian Niedośpiał 4 Gol
Dzmitry Marhun 4 Gol
Aleksander Kryszeń 3 Gol
Grzegorz Garbacz 2 Gol
Dominik Droździk 1 Gol
Kamil Mokrzki 1 Gol
Łukasz Kandora 1 Gol
Łukasz Kulak 1 Gol
Kara 3ׯółta kartka
(13:14)
raport
12 Gol Wojciech Zydroń
4 Gol Michał Szyba
3 Gol Grzegorz Gowin
3 Gol Mateusz Kus
2 Gol Dimitro Zinczuk
2 Gol Krzysztof Tylutki
2 Gol Sebastian Płaczkowski
1 Gol Artur Witkowski
1 Gol Krzysztof Łyżwa
Kara 3ׯółta kartka
PM/15 7 grudnia 2011
18:30

Vive Targi Kielce

40:26

Jurand Ciechanów

Hala Legionów,
Kielce, Polska
Sędziowie: Andrzej Jaworski (Głogów), Przemysław Stężowski (Lubin)
Widzów: 2000
Patryk Kuchczyński 10 Gol
Mariusz Jurasik 8 Gol
Mateusz Jachlewski 8 Gol
Tomasz Rosiński 4 Gol
Uroš Zorman 3 Gol
Mateusz Przybylski 2 Gol
Rastko Stojković 2 Gol
Þórir Ólafsson 2 Gol
Mateusz Zaremba 1 Gol
Kara 3ׯółta kartka
(21:8)
raport
10 Gol Michał Prątnicki
5 Gol Rafał Krajewski
3 Gol Tomasz Klinger
2 Gol Adrian Piórkowski
2 Gol Mindaugas Tarcijonas
2 Gol Tomasz Malesa
1 Gol Damian Piórkowski
1 Gol Łukasz Jurkiewicz
Kara 2ׯółta kartka
PM/16 5 grudnia 2011
18:00

Orlen Wisła Płock

37:26

Gaz-System Pogoń Szczecin

Orlen Arena
Płock, Polska
Sędziowie: Igor Dębski, Artur Rodacki (Kielce)
Widzów: 1200
Christian Spanne 7 Gol
Adam Wiśniewski 5 Gol
Joakim Bäckström 5 Gol
Nikola Eklemović 4 Gol
Vukašin Rajković 4 Gol
Kamil Syprzak 3 Gol
Muhamed Toromanović 3 Gol
Michał Kubisztal 2 Gol
Michał Zołoteńko 2 Gol
Paweł Paczkowski 2 Gol
Kara 3ׯółta kartka
(17:13)
raport
6 Gol Aleksander Kokoszka
4 Gol Karol Królik
4 Gol Paweł Krupa
3 Gol Piotr Frelek
3 Gol Wojciech Jedziniak
2 Gol Jacek Wardziński
2 Gol Marek Suszka
1 Gol Grzegorz Marcinkian
1 Gol Radosław Wolski
 3ׯółta kartka


Runda rewanżowa[edytuj | edytuj kod]

PM/17 14 grudnia 2011
18:00

MMTS Kwidzyn

31:34

Tauron Stal Mielec

Hala Widowiskowo-Sportowa KCSiR
Kwidzyn, Polska
Sędziowie: Bartosz Leszczyński, Marcin Piechota (Płock)
Widzów: 450
Michał Waszkiewicz 7 Gol
Damian Kostrzewa 6 Gol
Michał Daszek 6 Gol
Kamil Krieger 2 Gol
Michał Peret 2 Gol
Patryk Rombel 2 Gol
Przemysław Rosiak 2 Gol
Robert Orzechowski 2 Gol
Antoni Łangowski 1 Gol
Kamil Sadowski 1 Gol
Kara 3ׯółta kartka
(14:17)
raport
8 Gol Łukasz Janyst
5 Gol Grzegorz Sobut
5 Gol Rafał Gliński
3 Gol Adam Babicz
3 Gol Dariusz Kubisztal
3 Gol Marek Szpera
3 Gol Wiktor Jędrzejewski
2 Gol Paweł Wilk
1 Gol Łukasz Szatko
1 Gol Marcin Basiak
Kara 2ׯółta kartka
PM/18 14 grudnia 2011
18:00

Azoty-Puławy

30:26

Powen Zabrze

Hala MOSiR
Puławy, Polska
Sędziowie: Grzegorz Budziosz (Chęciny), Tomasz Olesiński (Kielce)
Widzów: 550
Dimitro Zinczuk 7 Gol
Piotr Masłowski 7 Gol
Michał Szyba 5 Gol
Mateusz Kus 4 Gol
Michał Bałwas 3 Gol
Sebastian Płaczkowski 2 Gol
Artur Witkowski 1 Gol
Krzysztof Tylutki 1 Gol
Kara 3ׯółta kartka
(17:12)
raport
5 Gol Aleksandr Bushkov
5 Gol Remigiusz Lasoń
4 Gol Dzmitry Marhun
4 Gol Kamil Mokrzki
2 Gol Adrian Niedośpiał
2 Gol Łukasz Stodtko
1 Gol Arkadiusz Kowalski
1 Gol Dominik Droździk
1 Gol Grzegorz Garbacz
1 Gol Witalij Nat
Kara 3ׯółta kartka 2×Czerwona kartka
PM/19 14 grudnia 2011
18:00

Jurand Ciechanów

25:40

Vive Targi Kielce

Hala Sportowo–Widowiskowa
Ciechanów, Polska
Sędziowie: Robert Leszczyński, Marek Strzelczyk (Gdańsk)
Widzów: 700
Tomasz Klinger 7 Gol
Michał Prątnicki 4 Gol
Mindaugas Tarcijonas 4 Gol
Damian Piórkowski 3 Gol
Oleg Semenov 3 Gol
Damian Malandy 2 Gol
Rafał Krajewski 1 Gol
Piotr Kraszewski 1 Gol
Kara 0ׯółta kartka
(10:24)
raport
9 Gol Þórir Ólafsson
7 Gol Mateusz Jachlewski
6 Gol Tomasz Rosiński
5 Gol Rastko Stojković
4 Gol Uroš Zorman
3 Gol Denis Buntić
2 Gol Mariusz Jurasik
2 Gol Patryk Kuchczyński
2 Gol Mateusz Przybylski
Kara 3ׯółta kartka 2×Czerwona kartka
PM/20 12 grudnia 2011
17:30

Gaz-System Pogoń Szczecin

28:35

Orlen Wisła Płock

Hala MOSRiR
Szczecin, Polska
Sędziowie: Krzysztof Bąk, Kamil Ciesielski (Zielona Góra)
Widzów: 700
Piotr Frelek 8 Gol
Aleksander Kokoszka 6 Gol
Paweł Krupa 5 Gol
Karol Królik 4 Gol
Rafał Rojek 2 Gol
Patryk Walczak 2 Gol
Paweł Biały 1 Gol
Kara 3ׯółta kartka
(13:19)
raport
6 Gol Muhamed Toromanović
6 Gol Adam Wiśniewski
5 Gol Paweł Paczkowski
5 Gol Vukašin Rajković
4 Gol Michał Kubisztal
3 Gol Joakim Bäckström
3 Gol Piotr Chrapkowski
3 Gol Adam Twardo
Kara 3ׯółta kartka


Final Four[edytuj | edytuj kod]

Półfinały[edytuj | edytuj kod]

PM/21 14 kwietnia 2012
17:45

Azoty-Puławy

13:13

Orlen Wisła Płock

Hala Legionów, Kielce, Polska
Sędziowie: Krzysztof Bąk, Kamil Ciesielski (Zielona Góra)
Widzów: 3500
(19:29)
PM/22 14 kwietnia 2012
20:00

Vive Targi Kielce

36:27

MMTS Kwidzyn

Hala Legionów, Kielce, Polska
Sędziowie: Sebastian Pelc, Jakub Pretzlaf (Rzeszów)
Widzów: 4000
(15:15)


Finały[edytuj | edytuj kod]

Mecz o 3. miejsce[edytuj | edytuj kod]
PM/23 15 kwietnia 2012
15:00

Azoty-Puławy

31:34

MMTS Kwidzyn

Hala Legionów, Kielce, Polska
Sędziowie: Marek Baranowski (Warszawa), Bogdan Lemanowicz (Płock)
Widzów: 1500
(13:17)


Mecz o 1. miejsce[edytuj | edytuj kod]
PM/24 15 kwietnia 2012
17:30

Orlen Wisła Płock

27:36

Vive Targi Kielce

Hala Legionów, Kielce, Polska
Sędziowie: Rafał Puszkarski, Arkadiusz Sołodko (Legionowo)
Widzów: 4000
(12:21)