Puchar Słowacji w piłce nożnej (2006/2007)

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

I runda[edytuj | edytuj kod]

Grupa zachodnia[edytuj | edytuj kod]

1 sierpnia 2006
FK Rača 1-1 Slovan Bratislava II (rzuty karne 2:4)
FKS Nemšová 2-1 MFK Vrbové
Spartak Trnava II 3-0 ŠKP Dúbravka Bratislava
ŠK VEGUM Dolné Vestenice 1-2 ŠK Eldus Močenok
AFC Nové Mesto nad Váhom 1-2 SFM Senec
Spartak Vráble 2-2 Artmedia Bratislava II (rzuty karne: 3:0)
Slovan Duslo Šaľa 5-2 DAC 1904 Dunajská Streda
Matador Púchov 0-0 FC Nitra II (rzuty karne: 5:4)

Grupa wschodnia[edytuj | edytuj kod]

1 sierpnia 2006
ŽP Šport Podbrezová II 0-1 Tatran NAO Liptovský Mikuláš
FK Čadca 4-2 ŠK Odeva Lipany
FK Žiar nad Hronom 1-3 MFK Stará Ľubovňa
TJ Cementár Turňa nad Bodvou 1-1 MFK Ružomberok II (rzuty karne: 4:5))
MFK Dolný Kubín 1-0 ŽP Šport Podbrezová
FK Spišská Nová Ves 0-0 LAFC Lučenec (rzuty karne 4:2)
MFK Zemplín Michalovce 2-1 HFC Humenné
FC Rimavská Sobota 2-0 MFK Košice II
1. FC Tatran Prešov 3-0 MŠK Tesla Stropkov
ŠK Aqua Turčianske Teplice 2-2 MFK Vranov nad Topľou (rzuty karne: 7:6))
Dukla Banská Bystrica II 1-1 FK Slavoj Trebišov (rzuty karne 6:5)

II runda[edytuj | edytuj kod]

5 września 2006
MFK Ružomberok II 0-0 Tatran NAO Liptovský Mikuláš (rzuty karne: 6:5)
AS Trenčín 0-0 FC ViOn Zlaté Moravce (rzuty karne: 5:6)
12 września 2006
Matador Púchov 0-3 FC Nitra
FC Rimavská Sobota 4-1 MFK Košice
Dukla Banská Bystrica 5-0 Dukla Banská Bystrica II
Slovan Bratislava II 2-0 Slovan Bratislava
FK Čadca 0-3 MŠK Žilina
FC Senec 1-0 Spartak Trnava II
MFK Stará Ľubovňa 0-0 1. FC Tatran Prešov (rzuty karne: 2:3)
13 września 2006
ŠK Aqua Turčianske Teplice 2-2 Inter Bratislava (rzuty karne: 4:5)
Spartak Vráble 1-1 Spartak Trnava (rzuty karne: 2:4)
FKS Nemšová 1-0 ZTS Dubnica
ŠK Eldus Močenok 4-0 SFM Senec
MFK Dolný Kubín 0-1 MFK Zemplín Michalovce
10 października 2006
Slovan Duslo Šaľa 0-1 Artmedia Bratislava
FK Spišská Nová Ves 1-0 MFK Ružomberok

III runda[edytuj | edytuj kod]

24 października 2006
FC Nitra 0-0 FK Spišská Nová Ves
FC Senec 1-1 1. FC Tatran Prešov
Inter Bratislava 0-2 MŠK Žilina
MFK Zemplín Michalovce 0-2 Dukla Banská Bystrica


25 października 2006
ŠK Eldus Močenok 2-1 FKS Nemšová
MFK Ružomberok 1-1 Spartak Trnava
FC Vion Zlaté Moravce 4-1 Slovan Bratislava II
7 listopada 2006
Artmedia Bratislava 3-0 Rimavská Sobota

Ćwierćfinały[edytuj | edytuj kod]

3 kwietnia 2007
Artmedia Bratislava 3-0 MŠK Žilina
4 kwietnia 2007
MFK-Ružomberok II 2-1 Dukla Banská Bystrica
FC ViOn Zlaté Moravce 1-0 FC Nitra
ŠK Eldus Močenok 2-2 FC Senec (rzuty karne 8:9)

Półfinały[edytuj | edytuj kod]

17 kwietnia 2007
FC Vion Zlaté Moravce 4-2 Artmedia Bratislava
MFK Ružomberok II 0-0 FC Senec
25 kwietnia 2007
Artmedia Bratislava 1-0 FC Vion Zlaté Moravce
FC Senec 0-0 MFK Ružomberok II (rzuty karne 6:5)

Finał[edytuj | edytuj kod]

8 maja 2007
FC Senec 0-4 FC ViOn Zlaté Moravce